Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 146
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 32km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
A2
32km
    
1TRTEK Libor 2105UHERSKÝ BRODSenior II M - 30 00:00:0201:00:1603:24:39
2POPRAWSKI Paweł 2124Hercog Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1101:00:1503:28:10
3GAŁUSZKA Rafał 2142PAUSEGUBINMasters M - 40 00:00:0401:01:1803:33:06
4SIKORSKI Piotr 20664 Run Team Piła/Giro di ZawadaPIŁASenior II M - 30 00:00:1101:01:1603:33:06
5MARGASIŃSKI Jacek 2051ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0201:01:3003:34:50
Niesklasyfikowani
DMUCH Jakub 2044NextremeTRZEBNICASenior I M - 20 DNF01:01:13 DNF03:40:07 DNF
SPRENGER Mirosław 2059SKRA PATEREKNAKŁOSenior II M - 30 DNF01:04:05 DNF03:46:24 DNF
KAWIECKI Paweł 2000AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICASenior I M - 20 DNF01:02:28 DNF03:46:46 DNF
GRYCMAN Marek 2031TURZA ŚLĄSKAMasters M - 40 DNF01:04:55 DNF03:49:53 DNF
10JĘDRZEJKO Tomasz 2134SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICEJANOWICEMasters M - 40 00:00:0701:04:1203:50:17
11BORUCKI Jakub 2026#kaszanienamokaPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2501:09:2803:51:25
12SOLAK Aysen 2115ISTANBULSenior II K - 3000:00:0701:07:3803:52:24
13MYSZCZYSZYN Łukasz 2010Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1001:07:2303:54:02
14KUPIŃSKI Cezary 2008MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1201:08:1303:54:40
15ZIĘBORAK Szymon 2108NIEPORĘTSenior II M - 30 00:00:0001:09:0703:55:38
16PTASZYŃSKI Wojciech 2101Speed Feet '16KOŚCIANWeteran I M - 50 00:00:1901:14:4304:03:45
17WICHŁACZ Paweł 2058KB Maniac PoznańSZRENIAWASenior II M - 30 00:00:0501:07:4704:03:47
18IWASZKO Paweł 2089DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 00:00:1801:09:1304:07:53
19MICHALSKI Krystian 2024#WAWRZYNTEAMWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0801:08:0904:08:01
20HACZYK Jarosław 2144Muay Running TeamOPOLE Weteran I M - 50 00:00:4401:18:1904:08:02
21KLARECKI Adrian 2083WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0601:08:2104:08:32
22KRÓL Maciej 2082WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0701:08:2104:08:32
JAGIELA Rafał 2099Kubuś TeamOPOLESenior II M - 30 DNF01:09:19 DNF04:08:50 DNF
24GEZELA Robert 2012EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 00:00:0601:16:1904:13:44
25MIKOŁAJCZYK Mirosław 2127Miraz Race TeamZABRZESenior II M - 30 00:00:1401:11:3404:13:52
26KAŃDUŁA Grzegorz 2094Nest TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2901:14:4004:14:47
27PAPRZYCKI Rafał 2013NaturalBornRunnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1201:14:5704:15:03
28JAGIELSKI Jerzy 2112JKS SalamandraJAWORSenior II M - 30 00:00:1901:08:5304:15:08
WESOŁEK Marek 2047SenteWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:14:55 DNF04:15:59 DNF
30BRUS Marcin 2009WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:08:1504:16:15
31BIADASZ Andrzej Michał 2057Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:19:1604:16:16
32KOWAL Wiesław 2109ZIĘBICEMasters M - 40 00:00:1001:12:2504:16:45
33BIERNACKA Edyta 2038GOSTYŃMasters K - 4000:00:0601:13:2404:17:17
34PIECHOTA Daniel 2141Droga w góryROKIETNICA Senior II M - 30 00:00:0701:13:4704:18:12
35JANAS Kacper 2079Puszczyk BukowyMIERZYNSenior II M - 30 00:00:3401:14:3304:19:31
36JUSZKO Krzysztof 2028WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0801:14:2204:20:14
37KOWALSKA Joanna 207812triWARSZAWAMasters K - 4000:00:4201:17:5504:21:07
38KIELAR Adam 2131Biofemina.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1601:12:3104:22:41
39KICH Marek 2119WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0004:24:12
40WOSZCZAK Zbigniew 2023STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 00:00:0801:13:1804:24:13
41WALENDA Arkadiusz 2037Vege Ultra RunnerLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:0801:13:1704:24:14
42MARCINKOWSKI Przemysław 2138Proton LeszNOlimits RunnersGOSTYŃMasters M - 40 00:00:0501:14:1904:26:09
43GRZESZCZAK Marek 2135LUBLINWeteran II M - 6000:00:5601:30:2704:27:17
TASZAREK Jakub 2049MROWINOMasters M - 40 DNF01:14:52 DNF04:29:15 DNF
45MICHALSKA Agnieszka 2027OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:2401:18:2604:30:03
46GROCHAŁA Tomasz 2007Groszek TEAMGŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:2001:14:5304:30:07
47TRYBALSKI Krzysztof 2061GDYNIAMasters M - 40 00:00:1201:17:2504:31:00
48OKIENCZUK Radek 2111SZCZECINSenior II M - 30 00:00:4701:20:4404:31:34
49ZAPORA Marek 2033W pogoni za duchemSARNÓWSenior II M - 30 00:00:2701:17:2104:34:52
50ZOWAL Ryszard 2006W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2601:17:2204:34:54
51ZAJĄC Leszek 2042ŚWIEBODZICESenior II M - 30 00:00:1201:12:2504:36:54
52ZAJĄC Marcin 206277CATSJÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 00:00:4301:22:3404:38:24
53SIOMA Konrad 2029Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOSenior II M - 30 00:00:0801:23:5504:38:40
54KWIATKOWSKI Jarek 2114FLOWERS TEAMMALBORKMasters M - 40 00:00:0601:14:3204:38:59
55ZUBERT Marcin 2053PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 00:00:5501:18:1104:39:48
56MAY-ADAMEK Katarzyna 2086RAKOWNIAMasters K - 4000:00:1601:14:5304:40:27
57OLESZCZAK Piotr 2116Biegam bo są tacy co nie mogąPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1801:17:3704:40:41
58BOTOR Szymon 2132KATOWICESenior II M - 30 00:00:4201:23:2104:44:40
59OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2015Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters K - 4000:00:2201:23:1804:45:41
SOLNÝ Michal 2103OPAVASenior II M - 30 DNF01:21:13 DNF04:46:28 DNF
61HACZYK Natalia 2145Muay Running TeamOPOLEMasters K - 4000:00:1601:21:4504:47:18
62DOBROŚ Tomasz 2003WIERUSZÓWMasters M - 40 00:00:2701:23:3504:47:35
63BYZIA Piotr 2045WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3601:24:2704:47:36
64CYNIAK Marek 2069EVERRUNŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4301:21:0104:50:00
65MARCZEWSKI Sławomir 2020Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówZŁOTÓWMasters M - 40 00:00:5001:25:3204:50:08
WOJEWODA Michał 2122Kaziki TriWawaWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:25:01 DNF04:50:40 DNF
CHYLEWSKI Paweł 2121BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:20:46 DNF04:51:31 DNF
68KOPACKI Grzegorz 2041WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:3001:21:0704:52:54
69KUCIŃSKI Tomasz 2087MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 00:01:0701:24:5104:53:32
LATANOWICZ Bernard 2137POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:18:18 DNF04:56:22 DNF
71BOGDANOWICZ Beata 2123GDAŃSKMasters K - 4000:00:4601:22:3804:59:49
72BRODEK Andrzej 2040CERTUMGLIWICEWeteran I M - 50 00:00:1201:25:1305:00:08
73KAŃDUŁA Klaudia 2093Nest TeamPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3001:25:3805:01:19
74CIEPLIK Łukasz 2054GDYNIASenior II M - 30 00:00:4501:26:5505:01:35
TRELA Bartłomiej 2136Buff Family TeamZGŁOBICESenior II M - 30 DNF01:22:09 DNF05:02:27 DNF
76JĘDRYCHA Bożena 2022RYBNIKMasters K - 4000:00:1601:23:2105:03:05
77POLAK Michalina 2001OPOLESenior I K - 2000:00:4401:25:2605:03:15
78ROŻNIATA Iwona 2032KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:2601:22:4005:03:17
79SŁOCIAK Rafał 2043Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 00:00:4401:25:2505:04:01
ASZENDORF Filip 2016Axa Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:26:06 DNF05:04:53 DNF
81POPŁAWSKA Katarzyna 2019Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWMasters K - 4000:00:4501:24:3905:05:16
82KORDUŁA Zbigniew 2126Biegowy ŚwiatGDAŃSKMasters M - 40 00:01:0101:26:0205:05:38
83JARASZEK Sanjaya 2130www.jasnastronamocy.infoNYSAWeteran II M - 6000:00:0301:20:3505:06:43
MACHALICA Agnieszka 2095GDAŃSKMasters K - 40DNF01:26:56 DNF05:08:41 DNF
85MARCINIAK Robert 2102RUN@BANINOBANINOMasters M - 40 00:00:1501:17:2605:08:58
86SERKOWSKI Marcin 2068Biegamyrazem.plGDYNIAMasters M - 40 00:00:1501:22:5005:09:21
87PAWLUCZUK Tomasz 2085EŁKMasters M - 40 00:00:1401:22:4605:09:23
88WIERZBICKI Rafał 2052SZCZECINMasters M - 40 00:00:3601:23:3205:10:00
89ANTONIEWICZ Jacek 2065BIEGIEM PRZEZ POLSKĘGRÓJECMasters M - 40 00:00:3201:22:3405:12:49
90OLEJNIK Sylwester 2091Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:3201:22:3405:12:51
91FRESZEL Krzysztof 2021BOERNEROWO BIEGAWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1901:28:1605:12:54
92FILIPCZAK Łukasz 2063Oknoplast Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:4001:25:3605:16:06
93SZEWCZYK Michał 2064BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLASenior II M - 30 00:00:4001:25:3905:16:16
94SZYSZKO Stanisław 2092PIŁASenior II M - 30 00:00:4701:29:4705:16:20
95ŚWIATOWIEC Anna 2030Imperium SportuKRAKÓWMasters K - 4000:00:3401:31:3005:17:42
PRZYTULSKA Justyna 2104ŚWIDNICAMasters K - 40DNF01:25:28 DNF05:19:28 DNF
PAWŁOWSKI Jacek 2120ŻUKOWOMasters M - 40 DNF01:18:46 DNF05:23:31 DNF
98MASIULANIEC Agata 2055Biegowy ŚwiatGDAŃSKSenior I K - 2000:00:4401:29:4905:24:48
99KUGLARZ Szymon 2060WODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 00:00:4701:28:2105:26:02
100ZAWADA Maciej Marcin 2075KGBKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:3401:29:5905:26:09
101SZYMAŁA Mateusz 2070Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:3501:29:5705:26:10
102BRONOWICKI Ryszard 2125NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran II M - 6000:00:5001:34:5705:30:36
103KUTYŁA Stanisław 2088Orange PolskaNIEPOŁOMICEMasters M - 40 00:00:5501:33:4805:31:28
BALICKI Jakub 2113ASAP runnersŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:30:37 DNF05:31:31 DNF
105MATUSEWICZ Ireneusz 2098ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4001:25:5405:31:44
PIWOŃSKA Agnieszka 2035ŁÓDŹMasters K - 40DNF01:29:54 DNF05:31:48 DNF
107WIŚNIEWSKI Radosław 2067ŁODŹMasters M - 40 00:00:3901:28:1505:31:57
108CHYLIŃSKA Agnieszka 2133ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:4001:28:2205:31:58
109RYCZYŃSKI Jacek 2025PolskaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3301:26:5205:31:59
110GAJEWSKI Paweł 2073Beauty SportŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:3901:28:2505:32:12
111MROZOWSKI Paweł 2129orange poslka/kingrunnerWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5601:33:4405:34:24
112JABŁOŃSKI Michał 2128WARSZAWAMasters M - 40 00:00:5701:33:4305:34:28
113WALESIAK Wojciech 2004REMBERTÓW TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3701:27:0605:35:24
SZARF Paweł 2014Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 DNF01:19:37 DNF05:37:58 DNF
115WAGNER Ewa 2005WROCŁAWSenior II K - 3000:00:3001:30:1405:39:28
116JURA Mariusz 2117Złowieszcze Zgrzytnięcie ZwieraczaŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:5901:30:3505:42:22
MICHALSKI Marek 2048KB CZARNE WILKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:31:07 DNF05:43:19 DNF
118OLESIŃSKA Martyna 2096W pogoni za duchem DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 2000:00:2801:36:0505:46:00
BOKSA Małgorzata 2084ZIĘBICEWeteran K - 50DNF01:30:06 DNF05:51:58 DNF
120JAWORSKI Piotr 2072EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3001:32:1205:54:32
121WINIARSKA Izabela 2090EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:3001:32:1005:54:33
122NIEMCZAK Basia 2107IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOSenior II K - 3000:00:2301:31:5506:00:12
FRANEK Sebastian 2139MUAY RUNNING TEAMLUBOŃMasters M - 40 DNF01:34:51 DNF06:00:23 DNF
124PLACEK Julian 2140KÖPINGSenior I M - 20 00:00:5301:31:1406:06:22
COP Anna 2143Silesia Ultra Mountain TeamKATOWICE Senior II K - 30DNF01:32:08 DNF06:10:13 DNF
FRUCZ Jacek 2017SOSNOWIECWeteran I M - 50 DNF01:34:49 DNF06:17:15 DNF
Przekroczony limit czasu: 26:00:00
127LEŚNIK Wojciech 2077WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1901:35:0106:32:59
128ADAMCZYK Piotr 2106WROCLAWSenior II M - 30 00:00:1901:34:5206:33:02
POCHYLSKI Dominik 2110Luboński Klub BiegaczaLUBOŃMasters M - 40 DNF01:40:52 DNF06:58:11 DNF
WRĘCZYCKI Łukasz 20185 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryLUBLINIECSenior II M - 30 DNF01:27:02 DNF DNF
BARTOSZEK Dawid 2081LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:57 DNF DNF
TRZEBSKI Adam 2097LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:56 DNF DNF
Znaleziono 132 wynik(ów)