Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 146
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 47km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
     
1TRTEK Libor 2105UHERSKÝ BRODSenior II M - 30 00:00:0201:00:1603:24:3905:18:04
2POPRAWSKI Paweł 2124Hercog Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1101:00:1503:28:1005:27:53
3GAŁUSZKA Rafał 2142PAUSEGUBINMasters M - 40 00:00:0401:01:1803:33:0605:36:04
4SIKORSKI Piotr 20664 Run Team Piła/Giro di ZawadaPIŁASenior II M - 30 00:00:1101:01:1603:33:0605:40:24
5SOLAK Aysen 2115ISTANBULSenior II K - 3000:00:0701:07:3803:52:2405:51:15
6MARGASIŃSKI Jacek 2051ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0201:01:3003:34:5005:53:17
7BORUCKI Jakub 2026#kaszanienamokaPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2501:09:2803:51:2505:56:52
8WICHŁACZ Paweł 2058KB Maniac PoznańSZRENIAWASenior II M - 30 00:00:0501:07:4704:03:4705:59:15
Niesklasyfikowani
SPRENGER Mirosław 2059SKRA PATEREKNAKŁOSenior II M - 30 DNF01:04:05 DNF03:46:24 DNF05:59:39 DNF
10JĘDRZEJKO Tomasz 2134SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICEJANOWICEMasters M - 40 00:00:0701:04:1203:50:1706:01:23
GRYCMAN Marek 2031TURZA ŚLĄSKAMasters M - 40 DNF01:04:55 DNF03:49:53 DNF06:03:08 DNF
12KUPIŃSKI Cezary 2008MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1201:08:1303:54:4006:06:39
13MYSZCZYSZYN Łukasz 2010Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1001:07:2303:54:0206:08:43
14ZIĘBORAK Szymon 2108NIEPORĘTSenior II M - 30 00:00:0001:09:0703:55:3806:13:50
DMUCH Jakub 2044NextremeTRZEBNICASenior I M - 20 DNF01:01:13 DNF03:40:07 DNF06:15:03 DNF
16PTASZYŃSKI Wojciech 2101Speed Feet '16KOŚCIANWeteran I M - 50 00:00:1901:14:4304:03:4506:18:04
17MICHALSKI Krystian 2024#WAWRZYNTEAMWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0801:08:0904:08:0106:18:20
18GEZELA Robert 2012EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 00:00:0601:16:1904:13:4406:18:45
KAWIECKI Paweł 2000AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICASenior I M - 20 DNF01:02:28 DNF03:46:46 DNF06:20:36 DNF
20IWASZKO Paweł 2089DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 00:00:1801:09:1304:07:5306:21:23
21KLARECKI Adrian 2083WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0601:08:2104:08:3206:21:36
22KRÓL Maciej 2082WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0701:08:2104:08:3206:21:49
23PAPRZYCKI Rafał 2013NaturalBornRunnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1201:14:5704:15:0306:23:04
24BIADASZ Andrzej Michał 2057Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:19:1604:16:1606:23:31
25KAŃDUŁA Grzegorz 2094Nest TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2901:14:4004:14:4706:25:39
26BIERNACKA Edyta 2038GOSTYŃMasters K - 4000:00:0601:13:2404:17:1706:34:43
27KOWAL Wiesław 2109ZIĘBICEMasters M - 40 00:00:1001:12:2504:16:4506:37:01
28JUSZKO Krzysztof 2028WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0801:14:2204:20:1406:37:53
29GRZESZCZAK Marek 2135LUBLINWeteran II M - 6000:00:5601:30:2704:27:1706:38:08
30PIECHOTA Daniel 2141Droga w góryROKIETNICA Senior II M - 30 00:00:0701:13:4704:18:1206:41:13
31JANAS Kacper 2079Puszczyk BukowyMIERZYNSenior II M - 30 00:00:3401:14:3304:19:3106:42:42
WESOŁEK Marek 2047SenteWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:14:55 DNF04:15:59 DNF06:42:43 DNF
33KICH Marek 2119WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0004:24:1206:44:54
34MIKOŁAJCZYK Mirosław 2127Miraz Race TeamZABRZESenior II M - 30 00:00:1401:11:3404:13:5206:45:06
35KOWALSKA Joanna 207812triWARSZAWAMasters K - 4000:00:4201:17:5504:21:0706:45:15
36WOSZCZAK Zbigniew 2023STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 00:00:0801:13:1804:24:1306:45:26
37WALENDA Arkadiusz 2037Vege Ultra RunnerLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:0801:13:1704:24:1406:47:59
38KIELAR Adam 2131Biofemina.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1601:12:3104:22:4106:48:08
39JAGIELSKI Jerzy 2112JKS SalamandraJAWORSenior II M - 30 00:00:1901:08:5304:15:0806:50:38
40TRYBALSKI Krzysztof 2061GDYNIAMasters M - 40 00:00:1201:17:2504:31:0006:52:11
41MICHALSKA Agnieszka 2027OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:2401:18:2604:30:0306:58:40
42HACZYK Jarosław 2144Muay Running TeamOPOLE Weteran I M - 50 00:00:4401:18:1904:08:0206:58:46
TASZAREK Jakub 2049MROWINOMasters M - 40 DNF01:14:52 DNF04:29:15 DNF06:59:20 DNF
44BRUS Marcin 2009WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:08:1504:16:1506:59:29
45ZOWAL Ryszard 2006W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2601:17:2204:34:5407:01:58
46ZAPORA Marek 2033W pogoni za duchemSARNÓWSenior II M - 30 00:00:2701:17:2104:34:5207:01:58
47ZAJĄC Marcin 206277CATSJÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 00:00:4301:22:3404:38:2407:02:32
48GROCHAŁA Tomasz 2007Groszek TEAMGŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:2001:14:5304:30:0707:05:10
49ZUBERT Marcin 2053PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 00:00:5501:18:1104:39:4807:05:38
50MARCINKOWSKI Przemysław 2138Proton LeszNOlimits RunnersGOSTYŃMasters M - 40 00:00:0501:14:1904:26:0907:06:38
51OKIENCZUK Radek 2111SZCZECINSenior II M - 30 00:00:4701:20:4404:31:3407:07:51
52KUCIŃSKI Tomasz 2087MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 00:01:0701:24:5104:53:3207:12:13
53BOTOR Szymon 2132KATOWICESenior II M - 30 00:00:4201:23:2104:44:4007:18:39
54MARCZEWSKI Sławomir 2020Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówZŁOTÓWMasters M - 40 00:00:5001:25:3204:50:0807:19:54
55OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2015Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters K - 4000:00:2201:23:1804:45:4107:21:13
56SŁOCIAK Rafał 2043Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 00:00:4401:25:2505:04:0107:21:54
57CYNIAK Marek 2069EVERRUNŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4301:21:0104:50:0007:23:11
58MAY-ADAMEK Katarzyna 2086RAKOWNIAMasters K - 4000:00:1601:14:5304:40:2707:23:21
WOJEWODA Michał 2122Kaziki TriWawaWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:25:01 DNF04:50:40 DNF07:27:16 DNF
60DOBROŚ Tomasz 2003WIERUSZÓWMasters M - 40 00:00:2701:23:3504:47:3507:27:17
61KWIATKOWSKI Jarek 2114FLOWERS TEAMMALBORKMasters M - 40 00:00:0601:14:3204:38:5907:27:35
62BYZIA Piotr 2045WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3601:24:2704:47:3607:27:41
SOLNÝ Michal 2103OPAVASenior II M - 30 DNF01:21:13 DNF04:46:28 DNF07:29:44 DNF
64HACZYK Natalia 2145Muay Running TeamOPOLEMasters K - 4000:00:1601:21:4504:47:1807:29:51
65SIOMA Konrad 2029Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOSenior II M - 30 00:00:0801:23:5504:38:4007:30:03
66CIEPLIK Łukasz 2054GDYNIASenior II M - 30 00:00:4501:26:5505:01:3507:34:28
67OLESZCZAK Piotr 2116Biegam bo są tacy co nie mogąPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1801:17:3704:40:4107:37:54
68BOGDANOWICZ Beata 2123GDAŃSKMasters K - 4000:00:4601:22:3804:59:4907:38:32
69POLAK Michalina 2001OPOLESenior I K - 2000:00:4401:25:2605:03:1507:41:26
70KOPACKI Grzegorz 2041WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:3001:21:0704:52:5407:41:43
71KAŃDUŁA Klaudia 2093Nest TeamPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3001:25:3805:01:1907:44:53
72BRODEK Andrzej 2040CERTUMGLIWICEWeteran I M - 50 00:00:1201:25:1305:00:0807:45:28
73JĘDRYCHA Bożena 2022RYBNIKMasters K - 4000:00:1601:23:2105:03:0507:47:01
74ANTONIEWICZ Jacek 2065BIEGIEM PRZEZ POLSKĘGRÓJECMasters M - 40 00:00:3201:22:3405:12:4907:49:28
75OLEJNIK Sylwester 2091Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:3201:22:3405:12:5107:49:28
76ROŻNIATA Iwona 2032KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:2601:22:4005:03:1707:50:51
77POPŁAWSKA Katarzyna 2019Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWMasters K - 4000:00:4501:24:3905:05:1607:54:45
78ŚWIATOWIEC Anna 2030Imperium SportuKRAKÓWMasters K - 4000:00:3401:31:3005:17:4208:00:38
79ZAJĄC Leszek 2042ŚWIEBODZICESenior II M - 30 00:00:1201:12:2504:36:5408:02:55
80JARASZEK Sanjaya 2130www.jasnastronamocy.infoNYSAWeteran II M - 6000:00:0301:20:3505:06:4308:03:09
81KORDUŁA Zbigniew 2126Biegowy ŚwiatGDAŃSKMasters M - 40 00:01:0101:26:0205:05:3808:07:02
82WIERZBICKI Rafał 2052SZCZECINMasters M - 40 00:00:3601:23:3205:10:0008:09:12
83SERKOWSKI Marcin 2068Biegamyrazem.plGDYNIAMasters M - 40 00:00:1501:22:5005:09:2108:10:50
84PAWLUCZUK Tomasz 2085EŁKMasters M - 40 00:00:1401:22:4605:09:2308:10:53
ASZENDORF Filip 2016Axa Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:26:06 DNF05:04:53 DNF08:15:30 DNF
MACHALICA Agnieszka 2095GDAŃSKMasters K - 40DNF01:26:56 DNF05:08:41 DNF08:15:36 DNF
87SZYSZKO Stanisław 2092PIŁASenior II M - 30 00:00:4701:29:4705:16:2008:15:37
88MARCINIAK Robert 2102RUN@BANINOBANINOMasters M - 40 00:00:1501:17:2605:08:5808:16:12
89FRESZEL Krzysztof 2021BOERNEROWO BIEGAWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1901:28:1605:12:5408:16:57
90FILIPCZAK Łukasz 2063Oknoplast Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:4001:25:3605:16:0608:19:37
91SZEWCZYK Michał 2064BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLASenior II M - 30 00:00:4001:25:3905:16:1608:19:40
92MASIULANIEC Agata 2055Biegowy ŚwiatGDAŃSKSenior I K - 2000:00:4401:29:4905:24:4808:19:52
93KUTYŁA Stanisław 2088Orange PolskaNIEPOŁOMICEMasters M - 40 00:00:5501:33:4805:31:2808:20:42
94WALESIAK Wojciech 2004REMBERTÓW TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3701:27:0605:35:2408:21:10
95MROZOWSKI Paweł 2129orange poslka/kingrunnerWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5601:33:4405:34:2408:23:15
96JABŁOŃSKI Michał 2128WARSZAWAMasters M - 40 00:00:5701:33:4305:34:2808:23:28
97BRONOWICKI Ryszard 2125NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran II M - 6000:00:5001:34:5705:30:3608:23:30
PRZYTULSKA Justyna 2104ŚWIDNICAMasters K - 40DNF01:25:28 DNF05:19:28 DNF08:24:03 DNF
99KUGLARZ Szymon 2060WODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 00:00:4701:28:2105:26:0208:24:05
PIWOŃSKA Agnieszka 2035ŁÓDŹMasters K - 40DNF01:29:54 DNF05:31:48 DNF08:28:33 DNF
101MATUSEWICZ Ireneusz 2098ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4001:25:5405:31:4408:28:49
102SZYMAŁA Mateusz 2070Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:3501:29:5705:26:1008:28:51
103ZAWADA Maciej Marcin 2075KGBKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:3401:29:5905:26:0908:28:57
104RYCZYŃSKI Jacek 2025PolskaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3301:26:5205:31:5908:29:17
SZARF Paweł 2014Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 DNF01:19:37 DNF05:37:58 DNF08:31:58 DNF
106GAJEWSKI Paweł 2073Beauty SportŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:3901:28:2505:32:1208:33:18
BALICKI Jakub 2113ASAP runnersŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:30:37 DNF05:31:31 DNF08:38:57 DNF
108CHYLIŃSKA Agnieszka 2133ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:4001:28:2205:31:5808:45:09
109WIŚNIEWSKI Radosław 2067ŁODŹMasters M - 40 00:00:3901:28:1505:31:5708:45:21
110JURA Mariusz 2117Złowieszcze Zgrzytnięcie ZwieraczaŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:5901:30:3505:42:2208:50:29
111NIEMCZAK Basia 2107IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOSenior II K - 3000:00:2301:31:5506:00:1209:03:16
112WAGNER Ewa 2005WROCŁAWSenior II K - 3000:00:3001:30:1405:39:2809:05:41
BOKSA Małgorzata 2084ZIĘBICEWeteran K - 50DNF01:30:06 DNF05:51:58 DNF09:08:04 DNF
114OLESIŃSKA Martyna 2096W pogoni za duchem DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 2000:00:2801:36:0505:46:0009:09:43
115JAWORSKI Piotr 2072EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3001:32:1205:54:3209:12:53
116WINIARSKA Izabela 2090EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:3001:32:1005:54:3309:12:55
FRANEK Sebastian 2139MUAY RUNNING TEAMLUBOŃMasters M - 40 DNF01:34:51 DNF06:00:23 DNF09:16:27 DNF
118PLACEK Julian 2140KÖPINGSenior I M - 20 00:00:5301:31:1406:06:2209:16:55
COP Anna 2143Silesia Ultra Mountain TeamKATOWICE Senior II K - 30DNF01:32:08 DNF06:10:13 DNF09:44:30 DNF
Przekroczony limit czasu: 26:00:00
120LEŚNIK Wojciech 2077WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1901:35:0106:32:5909:57:26
121ADAMCZYK Piotr 2106WROCLAWSenior II M - 30 00:00:1901:34:5206:33:0209:57:27
FRUCZ Jacek 2017SOSNOWIECWeteran I M - 50 DNF01:34:49 DNF06:17:15 DNF10:02:04 DNF
POCHYLSKI Dominik 2110Luboński Klub BiegaczaLUBOŃMasters M - 40 DNF01:40:52 DNF06:58:11 DNF10:30:40 DNF
WRĘCZYCKI Łukasz 20185 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryLUBLINIECSenior II M - 30 DNF01:27:02 DNF DNF DNF
MICHALSKI Marek 2048KB CZARNE WILKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:31:07 DNF05:43:19 DNF DNF
BARTOSZEK Dawid 2081LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:57 DNF DNF DNF
TRZEBSKI Adam 2097LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:56 DNF DNF DNF
JAGIELA Rafał 2099Kubuś TeamOPOLESenior II M - 30 DNF01:09:19 DNF04:08:50 DNF DNF
PAWŁOWSKI Jacek 2120ŻUKOWOMasters M - 40 DNF01:18:46 DNF05:23:31 DNF DNF
CHYLEWSKI Paweł 2121BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:20:46 DNF04:51:31 DNF DNF
TRELA Bartłomiej 2136Buff Family TeamZGŁOBICESenior II M - 30 DNF01:22:09 DNF05:02:27 DNF DNF
LATANOWICZ Bernard 2137POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:18:18 DNF04:56:22 DNF DNF
Znaleziono 132 wynik(ów)