Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 146
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 64km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
      
1TRTEK Libor 2105UHERSKÝ BRODSenior II M - 30 00:00:0201:00:1603:24:3905:18:0407:08:36
2POPRAWSKI Paweł 2124Hercog Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1101:00:1503:28:1005:27:5307:24:56
3GAŁUSZKA Rafał 2142PAUSEGUBINMasters M - 40 00:00:0401:01:1803:33:0605:36:0407:31:15
4SIKORSKI Piotr 20664 Run Team Piła/Giro di ZawadaPIŁASenior II M - 30 00:00:1101:01:1603:33:0605:40:2407:45:32
5BORUCKI Jakub 2026#kaszanienamokaPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2501:09:2803:51:2505:56:5207:58:13
6SOLAK Aysen 2115ISTANBULSenior II K - 3000:00:0701:07:3803:52:2405:51:1507:58:42
7WICHŁACZ Paweł 2058KB Maniac PoznańSZRENIAWASenior II M - 30 00:00:0501:07:4704:03:4705:59:1508:04:18
8JĘDRZEJKO Tomasz 2134SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICEJANOWICEMasters M - 40 00:00:0701:04:1203:50:1706:01:2308:06:47
9KUPIŃSKI Cezary 2008MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1201:08:1303:54:4006:06:3908:10:09
Niesklasyfikowani
SPRENGER Mirosław 2059SKRA PATEREKNAKŁOSenior II M - 30 DNF01:04:05 DNF03:46:24 DNF05:59:39 DNF08:14:36 DNF
11MYSZCZYSZYN Łukasz 2010Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1001:07:2303:54:0206:08:4308:14:42
12MARGASIŃSKI Jacek 2051ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0201:01:3003:34:5005:53:1708:14:43
13ZIĘBORAK Szymon 2108NIEPORĘTSenior II M - 30 00:00:0001:09:0703:55:3806:13:5008:20:42
GRYCMAN Marek 2031TURZA ŚLĄSKAMasters M - 40 DNF01:04:55 DNF03:49:53 DNF06:03:08 DNF08:21:14 DNF
15MICHALSKI Krystian 2024#WAWRZYNTEAMWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0801:08:0904:08:0106:18:2008:22:19
16BIADASZ Andrzej Michał 2057Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:19:1604:16:1606:23:3108:22:23
17PAPRZYCKI Rafał 2013NaturalBornRunnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1201:14:5704:15:0306:23:0408:22:24
18GEZELA Robert 2012EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 00:00:0601:16:1904:13:4406:18:4508:23:07
19PTASZYŃSKI Wojciech 2101Speed Feet '16KOŚCIANWeteran I M - 50 00:00:1901:14:4304:03:4506:18:0408:29:11
20IWASZKO Paweł 2089DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 00:00:1801:09:1304:07:5306:21:2308:37:28
21KLARECKI Adrian 2083WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0601:08:2104:08:3206:21:3608:37:49
22KRÓL Maciej 2082WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0701:08:2104:08:3206:21:4908:37:50
23JUSZKO Krzysztof 2028WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0801:14:2204:20:1406:37:5308:46:38
24KAŃDUŁA Grzegorz 2094Nest TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2901:14:4004:14:4706:25:3908:54:59
25GRZESZCZAK Marek 2135LUBLINWeteran II M - 6000:00:5601:30:2704:27:1706:38:0808:55:53
26BIERNACKA Edyta 2038GOSTYŃMasters K - 4000:00:0601:13:2404:17:1706:34:4308:57:15
27KOWAL Wiesław 2109ZIĘBICEMasters M - 40 00:00:1001:12:2504:16:4506:37:0108:59:23
28KOWALSKA Joanna 207812triWARSZAWAMasters K - 4000:00:4201:17:5504:21:0706:45:1508:59:29
29KIELAR Adam 2131Biofemina.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1601:12:3104:22:4106:48:0809:00:23
30WOSZCZAK Zbigniew 2023STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 00:00:0801:13:1804:24:1306:45:2609:00:50
31WALENDA Arkadiusz 2037Vege Ultra RunnerLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:0801:13:1704:24:1406:47:5909:00:50
32PIECHOTA Daniel 2141Droga w góryROKIETNICA Senior II M - 30 00:00:0701:13:4704:18:1206:41:1309:01:17
TASZAREK Jakub 2049MROWINOMasters M - 40 DNF01:14:52 DNF04:29:15 DNF06:59:20 DNF09:09:00 DNF
34HACZYK Jarosław 2144Muay Running TeamOPOLE Weteran I M - 50 00:00:4401:18:1904:08:0206:58:4609:13:56
35KICH Marek 2119WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0004:24:1206:44:5409:14:42
36TRYBALSKI Krzysztof 2061GDYNIAMasters M - 40 00:00:1201:17:2504:31:0006:52:1109:17:12
WESOŁEK Marek 2047SenteWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:14:55 DNF04:15:59 DNF06:42:43 DNF09:17:44 DNF
38JAGIELSKI Jerzy 2112JKS SalamandraJAWORSenior II M - 30 00:00:1901:08:5304:15:0806:50:3809:19:10
39MIKOŁAJCZYK Mirosław 2127Miraz Race TeamZABRZESenior II M - 30 00:00:1401:11:3404:13:5206:45:0609:21:15
40MICHALSKA Agnieszka 2027OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:2401:18:2604:30:0306:58:4009:24:21
41JANAS Kacper 2079Puszczyk BukowyMIERZYNSenior II M - 30 00:00:3401:14:3304:19:3106:42:4209:24:23
42ZAPORA Marek 2033W pogoni za duchemSARNÓWSenior II M - 30 00:00:2701:17:2104:34:5207:01:5809:28:45
43ZOWAL Ryszard 2006W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2601:17:2204:34:5407:01:5809:28:48
44ZAJĄC Marcin 206277CATSJÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 00:00:4301:22:3404:38:2407:02:3209:31:08
45ZUBERT Marcin 2053PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 00:00:5501:18:1104:39:4807:05:3809:34:18
46OKIENCZUK Radek 2111SZCZECINSenior II M - 30 00:00:4701:20:4404:31:3407:07:5109:35:06
47GROCHAŁA Tomasz 2007Groszek TEAMGŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:2001:14:5304:30:0707:05:1009:35:35
48BRUS Marcin 2009WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:08:1504:16:1506:59:2909:35:48
49MARCINKOWSKI Przemysław 2138Proton LeszNOlimits RunnersGOSTYŃMasters M - 40 00:00:0501:14:1904:26:0907:06:3809:53:07
50KUCIŃSKI Tomasz 2087MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 00:01:0701:24:5104:53:3207:12:1309:53:46
51BOTOR Szymon 2132KATOWICESenior II M - 30 00:00:4201:23:2104:44:4007:18:3909:53:59
52OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2015Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters K - 4000:00:2201:23:1804:45:4107:21:1309:57:15
53MARCZEWSKI Sławomir 2020Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówZŁOTÓWMasters M - 40 00:00:5001:25:3204:50:0807:19:5409:57:50
WOJEWODA Michał 2122Kaziki TriWawaWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:25:01 DNF04:50:40 DNF07:27:16 DNF09:59:50 DNF
55MAY-ADAMEK Katarzyna 2086RAKOWNIAMasters K - 4000:00:1601:14:5304:40:2707:23:2110:00:19
56BYZIA Piotr 2045WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3601:24:2704:47:3607:27:4110:02:48
57DOBROŚ Tomasz 2003WIERUSZÓWMasters M - 40 00:00:2701:23:3504:47:3507:27:1710:02:52
58HACZYK Natalia 2145Muay Running TeamOPOLEMasters K - 4000:00:1601:21:4504:47:1807:29:5110:04:02
59CYNIAK Marek 2069EVERRUNŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4301:21:0104:50:0007:23:1110:04:11
60KWIATKOWSKI Jarek 2114FLOWERS TEAMMALBORKMasters M - 40 00:00:0601:14:3204:38:5907:27:3510:10:28
61CIEPLIK Łukasz 2054GDYNIASenior II M - 30 00:00:4501:26:5505:01:3507:34:2810:11:24
62KAŃDUŁA Klaudia 2093Nest TeamPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3001:25:3805:01:1907:44:5310:19:36
SOLNÝ Michal 2103OPAVASenior II M - 30 DNF01:21:13 DNF04:46:28 DNF07:29:44 DNF10:20:56 DNF
64SŁOCIAK Rafał 2043Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 00:00:4401:25:2505:04:0107:21:5410:22:39
65POLAK Michalina 2001OPOLESenior I K - 2000:00:4401:25:2605:03:1507:41:2610:22:57
66BOGDANOWICZ Beata 2123GDAŃSKMasters K - 4000:00:4601:22:3804:59:4907:38:3210:25:44
67BRODEK Andrzej 2040CERTUMGLIWICEWeteran I M - 50 00:00:1201:25:1305:00:0807:45:2810:27:07
68KOPACKI Grzegorz 2041WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:3001:21:0704:52:5407:41:4310:28:36
69ANTONIEWICZ Jacek 2065BIEGIEM PRZEZ POLSKĘGRÓJECMasters M - 40 00:00:3201:22:3405:12:4907:49:2810:31:54
70OLEJNIK Sylwester 2091Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:3201:22:3405:12:5107:49:2810:32:02
71ŚWIATOWIEC Anna 2030Imperium SportuKRAKÓWMasters K - 4000:00:3401:31:3005:17:4208:00:3810:32:58
72OLESZCZAK Piotr 2116Biegam bo są tacy co nie mogąPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1801:17:3704:40:4107:37:5410:33:26
73ROŻNIATA Iwona 2032KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:2601:22:4005:03:1707:50:5110:34:07
74JĘDRYCHA Bożena 2022RYBNIKMasters K - 4000:00:1601:23:2105:03:0507:47:0110:40:03
75SIOMA Konrad 2029Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOSenior II M - 30 00:00:0801:23:5504:38:4007:30:0310:41:38
76JARASZEK Sanjaya 2130www.jasnastronamocy.infoNYSAWeteran II M - 6000:00:0301:20:3505:06:4308:03:0910:44:04
77ZAJĄC Leszek 2042ŚWIEBODZICESenior II M - 30 00:00:1201:12:2504:36:5408:02:5510:44:13
78POPŁAWSKA Katarzyna 2019Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWMasters K - 4000:00:4501:24:3905:05:1607:54:4510:45:23
79BRONOWICKI Ryszard 2125NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran II M - 6000:00:5001:34:5705:30:3608:23:3011:14:18
80SERKOWSKI Marcin 2068Biegamyrazem.plGDYNIAMasters M - 40 00:00:1501:22:5005:09:2108:10:5011:14:19
81PAWLUCZUK Tomasz 2085EŁKMasters M - 40 00:00:1401:22:4605:09:2308:10:5311:14:20
82WIERZBICKI Rafał 2052SZCZECINMasters M - 40 00:00:3601:23:3205:10:0008:09:1211:16:24
83MARCINIAK Robert 2102RUN@BANINOBANINOMasters M - 40 00:00:1501:17:2605:08:5808:16:1211:16:48
84SZYSZKO Stanisław 2092PIŁASenior II M - 30 00:00:4701:29:4705:16:2008:15:3711:18:14
85KORDUŁA Zbigniew 2126Biegowy ŚwiatGDAŃSKMasters M - 40 00:01:0101:26:0205:05:3808:07:0211:19:26
86MASIULANIEC Agata 2055Biegowy ŚwiatGDAŃSKSenior I K - 2000:00:4401:29:4905:24:4808:19:5211:19:39
MACHALICA Agnieszka 2095GDAŃSKMasters K - 40DNF01:26:56 DNF05:08:41 DNF08:15:36 DNF11:19:41 DNF
ASZENDORF Filip 2016Axa Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:26:06 DNF05:04:53 DNF08:15:30 DNF11:19:43 DNF
89MATUSEWICZ Ireneusz 2098ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4001:25:5405:31:4408:28:4911:20:57
90FILIPCZAK Łukasz 2063Oknoplast Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:4001:25:3605:16:0608:19:3711:21:06
91SZEWCZYK Michał 2064BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLASenior II M - 30 00:00:4001:25:3905:16:1608:19:4011:21:09
92WALESIAK Wojciech 2004REMBERTÓW TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3701:27:0605:35:2408:21:1011:21:39
SZARF Paweł 2014Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 DNF01:19:37 DNF05:37:58 DNF08:31:58 DNF11:22:12 DNF
94FRESZEL Krzysztof 2021BOERNEROWO BIEGAWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1901:28:1605:12:5408:16:5711:22:26
95SZYMAŁA Mateusz 2070Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:3501:29:5705:26:1008:28:5111:26:26
96ZAWADA Maciej Marcin 2075KGBKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:3401:29:5905:26:0908:28:5711:26:27
97KUGLARZ Szymon 2060WODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 00:00:4701:28:2105:26:0208:24:0511:28:22
PRZYTULSKA Justyna 2104ŚWIDNICAMasters K - 40DNF01:25:28 DNF05:19:28 DNF08:24:03 DNF11:30:28 DNF
99KUTYŁA Stanisław 2088Orange PolskaNIEPOŁOMICEMasters M - 40 00:00:5501:33:4805:31:2808:20:4211:30:55
100MROZOWSKI Paweł 2129orange poslka/kingrunnerWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5601:33:4405:34:2408:23:1511:30:55
101JABŁOŃSKI Michał 2128WARSZAWAMasters M - 40 00:00:5701:33:4305:34:2808:23:2811:31:22
102GAJEWSKI Paweł 2073Beauty SportŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:3901:28:2505:32:1208:33:1811:32:16
103RYCZYŃSKI Jacek 2025PolskaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3301:26:5205:31:5908:29:1711:32:17
104WIŚNIEWSKI Radosław 2067ŁODŹMasters M - 40 00:00:3901:28:1505:31:5708:45:2111:41:18
105CHYLIŃSKA Agnieszka 2133ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:4001:28:2205:31:5808:45:0911:41:21
BALICKI Jakub 2113ASAP runnersŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:30:37 DNF05:31:31 DNF08:38:57 DNF11:42:29 DNF
PIWOŃSKA Agnieszka 2035ŁÓDŹMasters K - 40DNF01:29:54 DNF05:31:48 DNF08:28:33 DNF11:42:44 DNF
108JURA Mariusz 2117Złowieszcze Zgrzytnięcie ZwieraczaŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:5901:30:3505:42:2208:50:2911:48:49
109WAGNER Ewa 2005WROCŁAWSenior II K - 3000:00:3001:30:1405:39:2809:05:4112:02:14
110OLESIŃSKA Martyna 2096W pogoni za duchem DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 2000:00:2801:36:0505:46:0009:09:4312:06:49
BOKSA Małgorzata 2084ZIĘBICEWeteran K - 50DNF01:30:06 DNF05:51:58 DNF09:08:04 DNF12:18:07 DNF
112JAWORSKI Piotr 2072EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3001:32:1205:54:3209:12:5312:19:40
113WINIARSKA Izabela 2090EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:3001:32:1005:54:3309:12:5512:19:40
114NIEMCZAK Basia 2107IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOSenior II K - 3000:00:2301:31:5506:00:1209:03:1612:35:41
115PLACEK Julian 2140KÖPINGSenior I M - 20 00:00:5301:31:1406:06:2209:16:5512:39:20
FRANEK Sebastian 2139MUAY RUNNING TEAMLUBOŃMasters M - 40 DNF01:34:51 DNF06:00:23 DNF09:16:27 DNF13:02:45 DNF
117ADAMCZYK Piotr 2106WROCLAWSenior II M - 30 00:00:1901:34:5206:33:0209:57:2713:05:33
Przekroczony limit czasu: 26:00:00
118LEŚNIK Wojciech 2077WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1901:35:0106:32:5909:57:2613:05:48
COP Anna 2143Silesia Ultra Mountain TeamKATOWICE Senior II K - 30DNF01:32:08 DNF06:10:13 DNF09:44:30 DNF13:23:53 DNF
FRUCZ Jacek 2017SOSNOWIECWeteran I M - 50 DNF01:34:49 DNF06:17:15 DNF10:02:04 DNF13:41:13 DNF
POCHYLSKI Dominik 2110Luboński Klub BiegaczaLUBOŃMasters M - 40 DNF01:40:52 DNF06:58:11 DNF10:30:40 DNF13:52:56 DNF
KAWIECKI Paweł 2000AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICASenior I M - 20 DNF01:02:28 DNF03:46:46 DNF06:20:36 DNF DNF
WRĘCZYCKI Łukasz 20185 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryLUBLINIECSenior II M - 30 DNF01:27:02 DNF DNF DNF DNF
DMUCH Jakub 2044NextremeTRZEBNICASenior I M - 20 DNF01:01:13 DNF03:40:07 DNF06:15:03 DNF DNF
MICHALSKI Marek 2048KB CZARNE WILKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:31:07 DNF05:43:19 DNF DNF DNF
BARTOSZEK Dawid 2081LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:57 DNF DNF DNF DNF
TRZEBSKI Adam 2097LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:56 DNF DNF DNF DNF
JAGIELA Rafał 2099Kubuś TeamOPOLESenior II M - 30 DNF01:09:19 DNF04:08:50 DNF DNF DNF
PAWŁOWSKI Jacek 2120ŻUKOWOMasters M - 40 DNF01:18:46 DNF05:23:31 DNF DNF DNF
CHYLEWSKI Paweł 2121BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:20:46 DNF04:51:31 DNF DNF DNF
TRELA Bartłomiej 2136Buff Family TeamZGŁOBICESenior II M - 30 DNF01:22:09 DNF05:02:27 DNF DNF DNF
LATANOWICZ Bernard 2137POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:18:18 DNF04:56:22 DNF DNF DNF
Znaleziono 132 wynik(ów)