Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 146
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 81km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
       
1TRTEK Libor 2105UHERSKÝ BRODSenior II M - 30 00:00:0201:00:1603:24:3905:18:0407:08:3609:08:46
2POPRAWSKI Paweł 2124Hercog Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1101:00:1503:28:1005:27:5307:24:5609:36:39
3GAŁUSZKA Rafał 2142PAUSEGUBINMasters M - 40 00:00:0401:01:1803:33:0605:36:0407:31:1509:39:02
4SIKORSKI Piotr 20664 Run Team Piła/Giro di ZawadaPIŁASenior II M - 30 00:00:1101:01:1603:33:0605:40:2407:45:3210:09:51
5BORUCKI Jakub 2026#kaszanienamokaPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2501:09:2803:51:2505:56:5207:58:1310:11:53
6SOLAK Aysen 2115ISTANBULSenior II K - 3000:00:0701:07:3803:52:2405:51:1507:58:4210:12:43
7KUPIŃSKI Cezary 2008MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1201:08:1303:54:4006:06:3908:10:0910:18:31
8WICHŁACZ Paweł 2058KB Maniac PoznańSZRENIAWASenior II M - 30 00:00:0501:07:4704:03:4705:59:1508:04:1810:25:29
9JĘDRZEJKO Tomasz 2134SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICEJANOWICEMasters M - 40 00:00:0701:04:1203:50:1706:01:2308:06:4710:29:42
10MICHALSKI Krystian 2024#WAWRZYNTEAMWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0801:08:0904:08:0106:18:2008:22:1910:35:43
11BIADASZ Andrzej Michał 2057Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:19:1604:16:1606:23:3108:22:2310:39:42
12PAPRZYCKI Rafał 2013NaturalBornRunnersPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1201:14:5704:15:0306:23:0408:22:2410:39:44
13MARGASIŃSKI Jacek 2051ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0201:01:3003:34:5005:53:1708:14:4310:43:13
14GEZELA Robert 2012EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 00:00:0601:16:1904:13:4406:18:4508:23:0710:44:24
15ZIĘBORAK Szymon 2108NIEPORĘTSenior II M - 30 00:00:0001:09:0703:55:3806:13:5008:20:4210:47:30
16MYSZCZYSZYN Łukasz 2010Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1001:07:2303:54:0206:08:4308:14:4210:48:41
17PTASZYŃSKI Wojciech 2101Speed Feet '16KOŚCIANWeteran I M - 50 00:00:1901:14:4304:03:4506:18:0408:29:1110:54:57
18IWASZKO Paweł 2089DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 00:00:1801:09:1304:07:5306:21:2308:37:2811:09:38
19JUSZKO Krzysztof 2028WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0801:14:2204:20:1406:37:5308:46:3811:10:55
20BIERNACKA Edyta 2038GOSTYŃMasters K - 4000:00:0601:13:2404:17:1706:34:4308:57:1511:15:53
21KAŃDUŁA Grzegorz 2094Nest TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2901:14:4004:14:4706:25:3908:54:5911:23:34
22GRZESZCZAK Marek 2135LUBLINWeteran II M - 6000:00:5601:30:2704:27:1706:38:0808:55:5311:28:02
23KRÓL Maciej 2082WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0701:08:2104:08:3206:21:4908:37:5011:32:54
24KLARECKI Adrian 2083WiRan TeamREDAMasters M - 40 00:00:0601:08:2104:08:3206:21:3608:37:4911:32:55
25WALENDA Arkadiusz 2037Vege Ultra RunnerLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:0801:13:1704:24:1406:47:5909:00:5011:36:25
26PIECHOTA Daniel 2141Droga w góryROKIETNICA Senior II M - 30 00:00:0701:13:4704:18:1206:41:1309:01:1711:36:26
27KIELAR Adam 2131Biofemina.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1601:12:3104:22:4106:48:0809:00:2311:38:01
28WOSZCZAK Zbigniew 2023STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 00:00:0801:13:1804:24:1306:45:2609:00:5011:38:09
29HACZYK Jarosław 2144Muay Running TeamOPOLE Weteran I M - 50 00:00:4401:18:1904:08:0206:58:4609:13:5611:39:39
30KOWALSKA Joanna 207812triWARSZAWAMasters K - 4000:00:4201:17:5504:21:0706:45:1508:59:2911:44:15
31KICH Marek 2119WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0004:24:1206:44:5409:14:4211:55:38
32MICHALSKA Agnieszka 2027OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:00:2401:18:2604:30:0306:58:4009:24:2111:57:58
33TRYBALSKI Krzysztof 2061GDYNIAMasters M - 40 00:00:1201:17:2504:31:0006:52:1109:17:1212:00:07
34MIKOŁAJCZYK Mirosław 2127Miraz Race TeamZABRZESenior II M - 30 00:00:1401:11:3404:13:5206:45:0609:21:1512:03:55
35ZOWAL Ryszard 2006W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2601:17:2204:34:5407:01:5809:28:4812:11:33
36ZAPORA Marek 2033W pogoni za duchemSARNÓWSenior II M - 30 00:00:2701:17:2104:34:5207:01:5809:28:4512:11:33
37KOWAL Wiesław 2109ZIĘBICEMasters M - 40 00:00:1001:12:2504:16:4506:37:0108:59:2312:12:56
38OKIENCZUK Radek 2111SZCZECINSenior II M - 30 00:00:4701:20:4404:31:3407:07:5109:35:0612:19:53
39GROCHAŁA Tomasz 2007Groszek TEAMGŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:2001:14:5304:30:0707:05:1009:35:3512:20:42
Niesklasyfikowani
WESOŁEK Marek 2047SenteWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:14:55 DNF04:15:59 DNF06:42:43 DNF09:17:44 DNF12:22:35 DNF
41JAGIELSKI Jerzy 2112JKS SalamandraJAWORSenior II M - 30 00:00:1901:08:5304:15:0806:50:3809:19:1012:28:13
42ZAJĄC Marcin 206277CATSJÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 00:00:4301:22:3404:38:2407:02:3209:31:0812:35:49
43JANAS Kacper 2079Puszczyk BukowyMIERZYNSenior II M - 30 00:00:3401:14:3304:19:3106:42:4209:24:2312:36:35
44OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2015Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters K - 4000:00:2201:23:1804:45:4107:21:1309:57:1512:38:37
45BOTOR Szymon 2132KATOWICESenior II M - 30 00:00:4201:23:2104:44:4007:18:3909:53:5912:44:18
46HACZYK Natalia 2145Muay Running TeamOPOLEMasters K - 4000:00:1601:21:4504:47:1807:29:5110:04:0212:44:42
47KUCIŃSKI Tomasz 2087MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 00:01:0701:24:5104:53:3207:12:1309:53:4612:45:34
48ZUBERT Marcin 2053PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 00:00:5501:18:1104:39:4807:05:3809:34:1812:46:09
49DOBROŚ Tomasz 2003WIERUSZÓWMasters M - 40 00:00:2701:23:3504:47:3507:27:1710:02:5212:46:35
TASZAREK Jakub 2049MROWINOMasters M - 40 DNF01:14:52 DNF04:29:15 DNF06:59:20 DNF09:09:00 DNF12:47:57 DNF
WOJEWODA Michał 2122Kaziki TriWawaWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:25:01 DNF04:50:40 DNF07:27:16 DNF09:59:50 DNF12:49:22 DNF
52MAY-ADAMEK Katarzyna 2086RAKOWNIAMasters K - 4000:00:1601:14:5304:40:2707:23:2110:00:1912:49:45
53MARCZEWSKI Sławomir 2020Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówZŁOTÓWMasters M - 40 00:00:5001:25:3204:50:0807:19:5409:57:5012:58:09
54BYZIA Piotr 2045WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3601:24:2704:47:3607:27:4110:02:4812:58:20
55KWIATKOWSKI Jarek 2114FLOWERS TEAMMALBORKMasters M - 40 00:00:0601:14:3204:38:5907:27:3510:10:2813:00:35
56KAŃDUŁA Klaudia 2093Nest TeamPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3001:25:3805:01:1907:44:5310:19:3613:05:53
57BOGDANOWICZ Beata 2123GDAŃSKMasters K - 4000:00:4601:22:3804:59:4907:38:3210:25:4413:11:44
58CIEPLIK Łukasz 2054GDYNIASenior II M - 30 00:00:4501:26:5505:01:3507:34:2810:11:2413:11:45
59CYNIAK Marek 2069EVERRUNŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4301:21:0104:50:0007:23:1110:04:1113:12:53
60JARASZEK Sanjaya 2130www.jasnastronamocy.infoNYSAWeteran II M - 6000:00:0301:20:3505:06:4308:03:0910:44:0413:16:33
61BRODEK Andrzej 2040CERTUMGLIWICEWeteran I M - 50 00:00:1201:25:1305:00:0807:45:2810:27:0713:18:04
62ROŻNIATA Iwona 2032KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:2601:22:4005:03:1707:50:5110:34:0713:21:27
63MARCINKOWSKI Przemysław 2138Proton LeszNOlimits RunnersGOSTYŃMasters M - 40 00:00:0501:14:1904:26:0907:06:3809:53:0713:26:26
64ZAJĄC Leszek 2042ŚWIEBODZICESenior II M - 30 00:00:1201:12:2504:36:5408:02:5510:44:1313:32:49
65OLEJNIK Sylwester 2091Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAMasters M - 40 00:00:3201:22:3405:12:5107:49:2810:32:0213:33:51
66ANTONIEWICZ Jacek 2065BIEGIEM PRZEZ POLSKĘGRÓJECMasters M - 40 00:00:3201:22:3405:12:4907:49:2810:31:5413:33:52
67BRUS Marcin 2009WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:08:1504:16:1506:59:2909:35:4813:33:59
68JĘDRYCHA Bożena 2022RYBNIKMasters K - 4000:00:1601:23:2105:03:0507:47:0110:40:0313:34:59
69KOPACKI Grzegorz 2041WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:3001:21:0704:52:5407:41:4310:28:3613:38:14
70ŚWIATOWIEC Anna 2030Imperium SportuKRAKÓWMasters K - 4000:00:3401:31:3005:17:4208:00:3810:32:5813:38:59
71OLESZCZAK Piotr 2116Biegam bo są tacy co nie mogąPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1801:17:3704:40:4107:37:5410:33:2613:42:59
72POPŁAWSKA Katarzyna 2019Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWMasters K - 4000:00:4501:24:3905:05:1607:54:4510:45:2313:46:00
73SŁOCIAK Rafał 2043Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 00:00:4401:25:2505:04:0107:21:5410:22:3913:54:55
74POLAK Michalina 2001OPOLESenior I K - 2000:00:4401:25:2605:03:1507:41:2610:22:5713:54:57
75MASIULANIEC Agata 2055Biegowy ŚwiatGDAŃSKSenior I K - 2000:00:4401:29:4905:24:4808:19:5211:19:3914:05:11
76BRONOWICKI Ryszard 2125NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran II M - 6000:00:5001:34:5705:30:3608:23:3011:14:1814:11:39
77SIOMA Konrad 2029Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOSenior II M - 30 00:00:0801:23:5504:38:4007:30:0310:41:3814:12:26
78FRESZEL Krzysztof 2021BOERNEROWO BIEGAWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1901:28:1605:12:5408:16:5711:22:2614:19:45
79FILIPCZAK Łukasz 2063Oknoplast Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:4001:25:3605:16:0608:19:3711:21:0614:25:26
80SZEWCZYK Michał 2064BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLASenior II M - 30 00:00:4001:25:3905:16:1608:19:4011:21:0914:25:31
81PAWLUCZUK Tomasz 2085EŁKMasters M - 40 00:00:1401:22:4605:09:2308:10:5311:14:2014:25:44
82SERKOWSKI Marcin 2068Biegamyrazem.plGDYNIAMasters M - 40 00:00:1501:22:5005:09:2108:10:5011:14:1914:25:45
83MARCINIAK Robert 2102RUN@BANINOBANINOMasters M - 40 00:00:1501:17:2605:08:5808:16:1211:16:4814:30:41
84MATUSEWICZ Ireneusz 2098ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4001:25:5405:31:4408:28:4911:20:5714:31:32
85WIERZBICKI Rafał 2052SZCZECINMasters M - 40 00:00:3601:23:3205:10:0008:09:1211:16:2414:32:15
86WALESIAK Wojciech 2004REMBERTÓW TEAMWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3701:27:0605:35:2408:21:1011:21:3914:35:57
87SZYSZKO Stanisław 2092PIŁASenior II M - 30 00:00:4701:29:4705:16:2008:15:3711:18:1414:40:36
88KORDUŁA Zbigniew 2126Biegowy ŚwiatGDAŃSKMasters M - 40 00:01:0101:26:0205:05:3808:07:0211:19:2614:41:17
89CHYLIŃSKA Agnieszka 2133ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:4001:28:2205:31:5808:45:0911:41:2114:43:00
90WIŚNIEWSKI Radosław 2067ŁODŹMasters M - 40 00:00:3901:28:1505:31:5708:45:2111:41:1814:43:02
91GAJEWSKI Paweł 2073Beauty SportŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:3901:28:2505:32:1208:33:1811:32:1614:43:12
92MROZOWSKI Paweł 2129orange poslka/kingrunnerWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5601:33:4405:34:2408:23:1511:30:5514:47:35
93SZYMAŁA Mateusz 2070Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:3501:29:5705:26:1008:28:5111:26:2614:48:53
94ZAWADA Maciej Marcin 2075KGBKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:3401:29:5905:26:0908:28:5711:26:2714:48:56
95KUTYŁA Stanisław 2088Orange PolskaNIEPOŁOMICEMasters M - 40 00:00:5501:33:4805:31:2808:20:4211:30:5514:49:30
96JABŁOŃSKI Michał 2128WARSZAWAMasters M - 40 00:00:5701:33:4305:34:2808:23:2811:31:2214:52:51
97KUGLARZ Szymon 2060WODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 00:00:4701:28:2105:26:0208:24:0511:28:2214:54:44
98RYCZYŃSKI Jacek 2025PolskaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3301:26:5205:31:5908:29:1711:32:1714:54:59
99JURA Mariusz 2117Złowieszcze Zgrzytnięcie ZwieraczaŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:5901:30:3505:42:2208:50:2911:48:4914:55:19
SZARF Paweł 2014Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 DNF01:19:37 DNF05:37:58 DNF08:31:58 DNF11:22:12 DNF14:58:09 DNF
101WAGNER Ewa 2005WROCŁAWSenior II K - 3000:00:3001:30:1405:39:2809:05:4112:02:1415:10:02
102WINIARSKA Izabela 2090EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:00:3001:32:1005:54:3309:12:5512:19:4015:22:30
103JAWORSKI Piotr 2072EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3001:32:1205:54:3209:12:5312:19:4015:22:31
BALICKI Jakub 2113ASAP runnersŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:30:37 DNF05:31:31 DNF08:38:57 DNF11:42:29 DNF15:24:55 DNF
105OLESIŃSKA Martyna 2096W pogoni za duchem DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 2000:00:2801:36:0505:46:0009:09:4312:06:4915:25:10
BOKSA Małgorzata 2084ZIĘBICEWeteran K - 50DNF01:30:06 DNF05:51:58 DNF09:08:04 DNF12:18:07 DNF15:34:54 DNF
107PLACEK Julian 2140KÖPINGSenior I M - 20 00:00:5301:31:1406:06:2209:16:5512:39:2015:40:01
108NIEMCZAK Basia 2107IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOSenior II K - 3000:00:2301:31:5506:00:1209:03:1612:35:4115:51:48
109ADAMCZYK Piotr 2106WROCLAWSenior II M - 30 00:00:1901:34:5206:33:0209:57:2713:05:3315:54:27
Przekroczony limit czasu: 26:00:00
110LEŚNIK Wojciech 2077WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1901:35:0106:32:5909:57:2613:05:4816:27:39
POCHYLSKI Dominik 2110Luboński Klub BiegaczaLUBOŃMasters M - 40 DNF01:40:52 DNF06:58:11 DNF10:30:40 DNF13:52:56 DNF17:58:33 DNF
KAWIECKI Paweł 2000AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICASenior I M - 20 DNF01:02:28 DNF03:46:46 DNF06:20:36 DNF DNF DNF
ASZENDORF Filip 2016Axa Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:26:06 DNF05:04:53 DNF08:15:30 DNF11:19:43 DNF DNF
FRUCZ Jacek 2017SOSNOWIECWeteran I M - 50 DNF01:34:49 DNF06:17:15 DNF10:02:04 DNF13:41:13 DNF DNF
WRĘCZYCKI Łukasz 20185 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryLUBLINIECSenior II M - 30 DNF01:27:02 DNF DNF DNF DNF DNF
GRYCMAN Marek 2031TURZA ŚLĄSKAMasters M - 40 DNF01:04:55 DNF03:49:53 DNF06:03:08 DNF08:21:14 DNF DNF
PIWOŃSKA Agnieszka 2035ŁÓDŹMasters K - 40DNF01:29:54 DNF05:31:48 DNF08:28:33 DNF11:42:44 DNF DNF
DMUCH Jakub 2044NextremeTRZEBNICASenior I M - 20 DNF01:01:13 DNF03:40:07 DNF06:15:03 DNF DNF DNF
MICHALSKI Marek 2048KB CZARNE WILKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:31:07 DNF05:43:19 DNF DNF DNF DNF
SPRENGER Mirosław 2059SKRA PATEREKNAKŁOSenior II M - 30 DNF01:04:05 DNF03:46:24 DNF05:59:39 DNF08:14:36 DNF DNF
BARTOSZEK Dawid 2081LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:57 DNF DNF DNF DNF DNF
MACHALICA Agnieszka 2095GDAŃSKMasters K - 40DNF01:26:56 DNF05:08:41 DNF08:15:36 DNF11:19:41 DNF DNF
TRZEBSKI Adam 2097LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:56 DNF DNF DNF DNF DNF
JAGIELA Rafał 2099Kubuś TeamOPOLESenior II M - 30 DNF01:09:19 DNF04:08:50 DNF DNF DNF DNF
SOLNÝ Michal 2103OPAVASenior II M - 30 DNF01:21:13 DNF04:46:28 DNF07:29:44 DNF10:20:56 DNF DNF
PRZYTULSKA Justyna 2104ŚWIDNICAMasters K - 40DNF01:25:28 DNF05:19:28 DNF08:24:03 DNF11:30:28 DNF DNF
PAWŁOWSKI Jacek 2120ŻUKOWOMasters M - 40 DNF01:18:46 DNF05:23:31 DNF DNF DNF DNF
CHYLEWSKI Paweł 2121BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:20:46 DNF04:51:31 DNF DNF DNF DNF
TRELA Bartłomiej 2136Buff Family TeamZGŁOBICESenior II M - 30 DNF01:22:09 DNF05:02:27 DNF DNF DNF DNF
LATANOWICZ Bernard 2137POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:18:18 DNF04:56:22 DNF DNF DNF DNF
FRANEK Sebastian 2139MUAY RUNNING TEAMLUBOŃMasters M - 40 DNF01:34:51 DNF06:00:23 DNF09:16:27 DNF13:02:45 DNF DNF
COP Anna 2143Silesia Ultra Mountain TeamKATOWICE Senior II K - 30DNF01:32:08 DNF06:10:13 DNF09:44:30 DNF13:23:53 DNF DNF
Znaleziono 132 wynik(ów)