BIEG SUPER TRAIL - 130 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-07-16
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
130 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
181
Wystartowało:
160
Nie ukończyło:
31
Ukończyło:
129
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 32km | 47km | 64km | 81km | 100km | 112km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
Czas
netto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KUPCZAK Mariusz 2085MPK WROCŁAWROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 1M 101:03:0803:54:2505:52:2807:59:4009:56:3012:00:5913:14:5515:15:53.55 7:028,5
2KOCIOŁOWICZ Piotr 2058BIEGAM W GÓRACH BARDZKICHJANOWIECSenior II M - 30 1M 201:00:0703:50:0805:45:1407:41:0909:42:5412:00:1213:17:1115:17:04.95+00:01:117:038,5
3FRĄCZ Tomasz 2177INEE INDUSTRY TEAMWAPIENICASenior II M - 30 2M 301:08:5604:17:3106:14:5608:05:3410:02:5612:07:5713:19:4915:19:16.25+00:03:227:048,5
4MAŁYGA Grzegorz 2055WROCŁAWSenior II M - 30 3M 400:59:2803:45:1205:33:3807:16:4809:29:0012:00:2713:13:5715:26:35.55+00:10:427:078,4
5MARZEC Grzegorz 2093GMINA STRZELCE OPOLSKIESZCZEPANEKMasters M - 40 2M 501:04:0604:03:5505:57:2807:56:5910:23:0412:34:4713:44:4815:47:07.85+00:31:147:178,2
6WAWRZYNIAK Łukasz 2116RONAL RUN POLSKAWAŁBRZYCHSenior II M - 30 4M 600:59:3603:51:2805:43:5607:33:0709:29:3912:03:5913:24:4415:49:27.90+00:33:347:188,2
7WŁOCHAL Robert 2039WAŁBRZYCHSenior II M - 30 5M 701:05:1504:03:2606:09:1008:12:4410:14:2512:42:4613:56:4216:18:26.45+01:02:327:318,0
8GAŁUSZKA Rafał 2149GUBINMasters M - 40 3M 801:08:1904:13:1906:31:1408:38:4510:53:2613:22:2314:37:0016:56:21.20+01:40:277:497,7
9PAZDA-POZORSKA Małgorzata 2124POLTAREXKOBYLNICASenior II K - 301K 101:05:3804:06:0106:18:4208:15:1310:20:2812:38:2114:28:0816:57:24.35+01:41:307:497,7
10KRAKOWCZYK Marta 2016PIERUNSKIE CANGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKISenior I K - 201K 201:07:3204:06:0706:14:5208:10:1610:27:2113:06:1914:25:3117:13:06.85+01:57:137:567,5
11KOTARBA Wojciech 2131TAKEDA FITKIELCESenior II M - 30 6M 901:11:4204:26:1206:40:5608:42:0510:59:0813:25:3714:47:0217:13:42.45+01:57:487:577,5
12ZAGÓRSKI Mariusz 2125GOLESZÓWMasters M - 40 4M 1001:10:4004:33:5306:57:2409:03:3011:17:2113:41:1914:55:4517:14:24.50+01:58:307:577,5
13SPRENGER Mirosław 2067TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁOMasters M - 40 5M 1101:03:5204:20:2306:33:2308:27:2910:59:2613:35:0514:56:4717:15:45.70+01:59:527:587,5
14FURMAN Sławomir 2022SZCZEPANÓWMasters M - 40 6M 1201:11:3804:23:4906:40:5408:40:2311:00:4813:28:4314:58:4017:17:37.45+02:01:437:587,5
15TWARDOWSKI Tomasz 2166STRAŻÓWMasters M - 40 7M 1301:11:4804:28:5606:41:3708:56:3711:14:3313:33:3714:58:3217:19:15.55+02:03:227:597,5
16ŻYŻA Piotr 2150MAAGNUS TEAM SKOKOWASKOKOWAMasters M - 40 8M 1401:07:5104:22:2306:44:3508:47:5411:07:0813:37:4715:01:2617:22:50.65+02:06:578:017,5
17NESTOROWICZ Marek 2064KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOKĘTRZYNMasters M - 40 9M 1501:11:3804:31:5906:49:0409:00:1811:22:0113:53:0415:14:0017:34:36.00+02:18:428:067,4
18REJ Mirosław 2010BARTOSZ GORCZYCA TEAMMIELECSenior II M - 30 7M 1601:26:0804:43:3706:57:2409:05:1311:32:4213:54:4115:19:2917:40:19.95+02:24:268:097,4
19ADLER Łukasz 2121LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICESenior II M - 30 8M 1701:11:5704:28:2706:46:5008:55:2311:25:0713:48:5215:18:4717:56:20.25+02:40:268:167,2
20KLUSEK Mateusz 2036SKLEP BIEGACZA KRAKÓWKRAKÓWSenior II M - 30 9M 1801:06:4904:08:4106:20:3308:38:5911:06:1313:43:5015:09:3418:10:56.75+02:55:038:237,1
21DĄBKOWSKI Wojciech 2021RAFAKO E-BUSSOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 10M 1901:13:3604:29:0406:54:1309:11:2911:35:5614:14:5115:49:3418:25:41.35+03:09:478:307,1
22CIURASZKIEWICZ Andrzej 2174WROCŁAWMasters M - 40 11M 2001:09:3204:20:5006:39:3508:55:1911:31:3214:29:4716:00:5918:34:58.35+03:19:048:347,0
23TRZASKA Marcin 2068KRAKÓWSenior II M - 30 10M 2101:13:0504:42:3407:06:4709:19:1311:40:1514:21:1415:49:2118:40:36.90+03:24:438:377,0
24POCHYLSKI Przemysław 2112ZGRUPKA TEAMLUBOŃMasters M - 40 12M 2201:17:1204:58:3607:35:3609:52:1512:23:1814:54:2116:14:4818:45:37.25+03:29:438:396,9
25JAZŁOCKI Łukasz 2042TWDWWARSZAWASenior II M - 30 11M 2301:13:2204:38:5907:06:2209:31:0812:06:2414:58:4716:33:3919:08:01.30+03:52:078:496,8
26ZAWOJAK Aleksander 2023RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior II M - 30 12M 2401:18:1004:47:5907:07:5309:34:4611:55:5014:44:2216:23:4219:08:34.90+03:52:418:506,8
27CAŁY Patryk 2126#KFD FALLOUT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 13M 2501:17:0504:40:2606:59:0509:17:0511:56:1014:48:0016:21:1319:09:45.50+03:53:518:506,8
28POMAGRUK Katarzyna 2137BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ.KIELCEMasters K - 401K 301:12:2804:46:0107:12:5809:35:5712:15:5115:07:1516:36:4319:16:49.55+04:00:568:536,7
29LEŚNIAK Anna 2143SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIASenior II K - 302K 401:16:1904:56:5507:26:3409:41:5812:05:0314:57:3816:36:3819:21:20.95+04:05:278:566,7
30KAŹMIERCZAK Krzysztof 2051WILKOWICESenior II M - 30 13M 2601:11:2004:37:5607:06:0109:31:5312:13:0815:17:1316:49:4819:31:22.25+04:15:289:006,7
31TARGIEL Damian 2113INVICTUS 3CITYGDAŃSKSenior II M - 30 14M 2701:15:0104:45:4807:13:4409:30:5512:18:4915:19:0016:54:0019:41:25.35+04:25:319:056,6
32BAR Stanisław 2087GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 14M 2801:17:0204:52:4507:23:0709:50:4012:48:5715:41:1417:08:5519:43:42.55+04:27:499:066,6
33LATAK Michał 2048JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 15M 2901:16:4304:53:2707:23:0509:59:1712:33:5615:27:3517:00:4619:55:26.30+04:39:329:116,5
34IWANOWICZ Anna 2163CHRZANÓWMasters K - 402K 501:18:5205:05:0907:43:1910:19:5712:50:0515:42:5217:17:2520:11:06.45+04:55:129:186,4
35KOCIUMBAS Bartosz 2099KB SOBÓTKASOBÓTKAMasters M - 40 16M 3001:19:3505:02:5707:30:5209:50:3612:47:0415:45:5917:26:2520:19:02.25+05:03:089:226,4
36SIWEK Jarek 2025SZCZECINMasters M - 40 17M 3101:18:3504:53:5807:26:5409:57:5012:53:2415:52:0517:32:0820:31:16.40+05:15:229:286,3
37PLOCH Sebastian 2180WROCŁAWMasters M - 40 18M 3201:18:5205:04:0907:42:0110:16:3412:59:5516:04:0217:42:0920:42:38.30+05:26:449:336,3
38PIECUCH Marcin 2070KRAKÓWSenior II M - 30 15M 3301:13:2504:54:2507:24:5309:40:1912:51:3715:56:4217:39:0220:43:43.90+05:27:509:346,3
39SIKORA Michał 2127BLUSZCZANIEBOROWICEMasters M - 40 19M 3401:17:5004:59:1907:35:0710:04:5113:07:4916:12:4317:51:3220:57:12.20+05:41:189:406,2
40BOGDANOWICZ Beata 2059ULTRAKREWGDAŃSKMasters K - 403K 601:21:0105:07:2007:51:2810:20:1213:13:0716:27:1818:02:4721:06:10.10+05:50:169:446,2
41DUDEK Remigiusz 2033KALINKA ULTRA TEAMZIĘBICESenior II M - 30 16M 3501:19:3905:23:3208:02:4310:34:2713:18:0216:11:4817:49:5221:08:52.45+05:52:589:456,1
42DARMETKO Rafał 2118KAMIŃSKOSenior II M - 30 17M 3601:15:0504:46:3107:04:0209:33:1212:38:0815:49:1517:49:1221:13:29.90+05:57:369:476,1
43ŚWIST Joanna 2009NESSI TEAMGARDNOSenior II K - 303K 701:22:3505:28:0408:06:5210:32:0713:18:5016:25:0918:02:3221:14:04.50+05:58:109:486,1
44ŁAMPIKA Kinga 2035NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECMasters K - 404K 801:17:4704:59:0907:33:3510:09:3612:45:3015:52:3017:51:5821:14:11.60+05:58:189:486,1
45JAGIELA Rafał 2013KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 18M 3701:14:1704:49:3007:13:2809:39:4412:14:5315:43:3217:35:3321:20:51.45+06:04:579:516,1
46HRYCAJ Marcin 2063KB ODRA OPOLEOPOLEMasters M - 40 20M 3801:14:0204:49:3907:13:4009:39:5312:14:4015:42:1517:35:0721:21:00.65+06:05:079:516,1
47CIEMBOROWICZ Karol 2071#KFDKATOWICESenior II M - 30 19M 3901:22:5905:19:3907:51:5810:24:0713:04:1116:04:4517:46:1121:21:07.00+06:05:139:516,1
48KLIMCZAK Jacek 2006FIZJOTERAPIA ,,DLA CIEBIE I RODZINY "ŻERKÓWŻERKÓWSenior II M - 30 20M 4001:10:0104:34:2407:10:4209:39:4113:02:0616:33:4118:37:3821:21:24.25+06:05:309:516,1
49KOWALEWSKI Krzysztof 2147WARSZAWASenior II M - 30 21M 4101:20:3805:14:2007:47:2310:25:2013:33:3916:49:3018:24:1021:35:54.55+06:20:019:586,0
50PRZERWA Andrzej 2134KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKADZIERŻONIÓWMasters M - 40 21M 4201:17:3305:09:3207:56:2110:29:4713:45:4316:58:4918:39:4321:36:11.60+06:20:189:586,0
51BĘŚ Marcin 2098JORDANÓW ŚLĄSKIMasters M - 40 22M 4301:15:4105:08:2707:38:4610:03:2413:04:0716:36:4118:32:1621:42:16.65+06:26:2310:016,0
52PRZYBYŁ Piotr 2108EASY RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 23M 4401:21:2005:29:3008:15:5610:54:5213:54:2917:03:5318:50:2421:46:28.50+06:30:3410:026,0
53ZAWORSKI Tomasz 2084WROCŁAWSenior II M - 30 22M 4501:14:0205:03:1007:40:0810:25:0513:18:0717:00:4018:56:4421:57:49.40+06:41:5510:085,9
54SZUBA Teofil 2175MARATOŃCZYK SCZECINSZCZECINMasters M - 40 24M 4601:22:4705:40:2208:28:5711:09:2214:08:2917:18:1819:04:0322:05:22.30+06:49:2810:115,9
55KOWAL Wiesław 2159ZIĘBICEMasters M - 40 25M 4701:18:4305:13:3907:49:0610:34:1813:34:5616:42:0518:32:2922:05:31.25+06:49:3710:115,9
56DERMINE Nicolas 2040NYSAMasters M - 40 26M 4801:20:1605:15:3408:11:0310:36:2113:45:2916:37:4618:47:3622:13:24.60+06:57:3110:155,8
57JARUS Andrzej 2018WKURW_TEAMGALLSPACHMasters M - 40 27M 4901:20:0204:58:2607:25:0309:52:3612:54:3016:11:3518:18:4122:17:35.35+07:01:4110:175,8
58SZCZEPANIK Robert 2092DZIERZONIÓWMasters M - 40 28M 5001:20:1104:58:3207:25:1309:52:4312:54:3616:11:0118:18:4122:17:44.95+07:01:5110:175,8
59SZUBA Tadeusz 2107TRUCHT ŁOBEZŁOBEZWeteran II M - 601M 5101:22:3905:40:1208:30:1111:09:1414:08:2517:20:4319:03:5722:21:53.25+07:05:5910:195,8
60POTOCKI Maciej 2097ORANGE POLSKABIERNATKIWeteran I M - 50 1M 5201:19:1505:11:5208:10:5811:00:1513:57:1817:12:1619:00:1422:22:03.85+07:06:1010:195,8
61PAWELEC Mariusz 2005KUDOWIANKA RUNKUDOWA- ZDRÓJMasters M - 40 29M 5301:21:5705:39:3308:24:4011:17:0414:21:0117:36:1619:26:4622:25:28.60+07:09:3510:205,8
62GIERADA Mateusz 2004GLIWICESenior I M - 20 1M 5401:14:3305:07:3207:55:0610:32:2213:46:4317:21:2319:28:5122:35:35.30+07:19:4110:255,8
63WESOLOWSKI Maciej 2132WKSB WYZNAWCY KOŃCA SEZONU BIEGOWEGOGRODZISK MAZOWIECKIMasters M - 40 30M 5501:24:3805:33:1708:20:3010:59:3514:07:2217:38:0319:34:2922:35:50.60+07:19:5710:255,8
64NIEDŹWIECKI Marek 2091SKIPARK- WYSOWAWYSOWA-ZDRÓJWeteran II M - 602M 5601:17:1005:25:4808:22:3111:17:3914:36:3217:45:0919:32:1222:37:19.30+07:21:2510:265,7
65GABRYSIAK Grzegorz 2062RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 31M 5701:23:1505:39:0708:31:4811:13:1114:25:0117:39:3019:28:5322:38:17.15+07:22:2310:265,7
66ZGAGACZ Pawel 2080WROCLAWWeteran I M - 50 2M 5801:21:4105:13:2907:58:3910:33:0913:39:0517:01:1419:01:5222:39:13.65+07:23:2010:275,7
67KOSMOWSKI Wiesław 2030RYDZYNASenior II M - 30 23M 5901:19:5905:41:5008:28:0211:14:2814:30:2017:38:5819:37:2322:39:20.90+07:23:2710:275,7
68NIEMAS Mariusz 2154KP PSP WADOWICEBŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 3M 6001:23:3905:29:3808:18:0211:04:4514:11:4617:46:1019:28:1422:44:41.05+07:28:4710:295,7
69GOLON Marlena 2164SICIENKOMasters K - 405K 901:22:2305:59:0409:02:2311:56:4214:55:5818:10:2119:56:0222:47:06.95+07:31:1310:305,7
70PATYK Mirek 2038WIŚNIOWAMasters M - 40 32M 6101:14:3205:01:4307:39:2510:22:1213:38:5917:16:5619:24:1922:52:48.30+07:36:5410:335,7
71POSMAN Rafał 2129WARSZAWAMasters M - 40 33M 6201:26:2405:35:2108:25:1111:14:3514:02:1417:27:2219:24:0022:53:13.35+07:37:1910:335,7
72ZIEMKIEWICZ Jarek 20492 KROKI DO METYLUBINMasters M - 40 34M 6301:20:0205:36:2608:15:1811:06:0814:28:0518:00:2919:50:3322:58:12.40+07:42:1810:365,7
73MROZIAK Maciek 2007RUNPASSION. PL TEAMGDYNIAWeteran I M - 50 4M 6401:22:1005:59:0709:02:1411:56:3014:55:4618:10:1619:55:5623:02:33.95+07:46:4010:385,6
74PROZOROWSKI Wiesław 2024MARATON LESZNOLESZNOWeteran I M - 50 5M 6501:22:5005:47:1008:33:4311:09:0214:15:4917:25:4019:30:2623:05:57.90+07:50:0410:395,6
75GIBAŁA Marcin 2095BIEGAM POMAGAMMIELECMasters M - 40 35M 6601:17:4405:35:4308:23:5511:20:5414:12:3017:38:3619:38:5123:09:54.10+07:54:0010:415,6
76CHRZANOWSKI Piotr 2052SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAMasters M - 40 36M 6701:23:4105:19:1407:57:2910:37:3813:43:4417:15:4619:27:4123:10:35.10+07:54:4110:415,6
77JAWORSKI Przemysław 2109SMOLECMasters M - 40 37M 6801:15:5705:47:3308:46:0911:38:0914:39:5117:54:0019:48:3623:14:13.70+07:58:2010:435,6
78GÓRECZNY Rafał 2002CHWASZCZYNOMasters M - 40 38M 6901:17:0805:38:4008:07:4910:37:5713:51:5417:24:0419:35:5323:22:55.70+08:07:0210:475,6
79HETMAŃSKI Filip 2008KUDWIANKA RUNKUDOWA -ZDRÓJMasters M - 40 39M 7001:21:3605:39:1208:24:1911:16:4414:20:4117:35:5819:43:5123:26:04.65+08:10:1110:485,5
80KRUSZEWSKI Filip 2027POZNAŃSenior II M - 30 24M 7101:24:2405:27:4308:14:4110:55:1714:02:5217:41:5019:55:5923:31:19.50+08:15:2510:515,5
81STODOLNY Krzysztof 2032WORYTYWeteran I M - 50 6M 7201:26:1705:44:1008:39:3011:20:5214:11:2917:35:2119:36:2623:38:14.45+08:22:2010:545,5
82KUGLARZ Szymon 2145WODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 40M 7301:26:1605:45:1208:39:2111:32:4814:47:1718:04:3819:57:5623:42:14.45+08:26:2010:565,5
83JURZYSTA Grzegorz 2053WARSZAWAMasters M - 40 41M 7401:23:2605:19:4808:00:1310:44:1013:43:5317:20:4919:27:5523:42:39.40+08:26:4510:565,5
84MARCELA Marcin 2088FAT MAMA'S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 42M 7501:21:4905:14:2607:56:2910:52:2914:28:4118:01:1420:00:3523:43:49.35+08:27:5510:575,5
85KRÓL Marcin 2181OBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 43M 7601:19:4805:10:1807:55:1010:37:4013:47:1017:21:1019:32:2123:49:22.10+08:33:2810:595,5
86GOLA Radosław 2104ZABIERZÓWMasters M - 40 44M 7701:14:4104:44:5207:57:1710:41:1513:19:4917:06:5319:23:1223:51:27.35+08:35:3311:005,4
87MICHALSKI Dawid 2003KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKIWARLUBIESenior II M - 30 25M 7801:25:4005:23:3608:04:1710:47:3213:49:3717:32:4819:46:1224:11:03.10+08:55:0911:095,4
88SOWA Dariusz 2066RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY/CZARNECKI RUN TEAMRZESZÓWWeteran I M - 50 7M 7901:28:4905:54:5508:50:5111:54:4314:53:1918:11:2120:22:3324:12:22.60+08:56:2911:105,4
89JASKULA Bartosz 2182WARSZAWASenior II M - 30 26M 8001:28:0605:34:3409:01:2812:03:3015:39:3219:14:1021:13:3724:12:28.45+08:56:3411:105,4
90JANUSZ Tomasz 2065WROCŁAWMasters M - 40 45M 8101:22:1305:23:2508:12:3011:05:0214:21:0017:58:5220:10:4324:14:44.35+08:58:5011:115,4
91BORECKI Daniel 2158BRZEZINAMasters M - 40 46M 8201:22:2305:23:3508:12:3911:05:1214:21:0817:58:5820:10:5224:14:46.20+08:58:5211:115,4
92STRUSIŃSKA Katarzyna 2156MIŃSK MAZOWIECKISenior II K - 304K 1001:24:4605:58:3809:02:2112:01:0215:02:1618:33:4020:33:2824:15:14.15+08:59:2011:115,4
93HOFSTRA Tsjeard 2151FRYSMANWOMMELSSenior II M - 30 27M 8301:23:1205:10:3908:03:3610:47:2514:00:5917:28:2619:46:3724:26:35.30+09:10:4111:165,3
94POTERSKI Mateusz 2135MJP DRUKARNIALUBOŃMasters M - 40 47M 8401:22:0405:38:4708:37:2511:32:2215:17:4718:56:1420:57:1624:30:01.80+09:14:0811:185,3
95SERAFIN Robert 2136SWARZĘDZSenior II M - 30 28M 8501:22:1705:38:3608:37:3911:32:3415:17:5418:56:2820:57:5624:30:12.40+09:14:1811:185,3
96KOWALCZYK Marcin 2171IWINYSenior II M - 30 29M 8601:13:0005:00:3507:46:2210:35:0414:10:4917:48:2520:03:0624:35:06.60+09:19:1311:205,3
97PIETRZYKOWSKI Katarzyna 2153PRZECHÓDSenior II K - 305K 1101:33:5406:05:5409:03:3311:50:0814:41:5018:12:4020:18:0524:37:40.05+09:21:4611:225,3
98MARGASIŃSKI Michał 2028ŚWIDNICASenior II M - 30 30M 8701:20:3505:31:1308:18:1911:11:0914:33:1018:05:5720:26:3824:49:59.15+09:34:0511:275,2
99SMOLAK Agata 2102WOLSZTYNSenior II K - 306K 1201:33:1106:11:3009:20:5612:11:3615:03:0218:40:4420:44:3524:51:30.05+09:35:3611:285,2
100GAŁEK Wojciech 2140WROCŁAWMasters M - 40 48M 8801:29:5905:58:1208:51:0511:49:1515:08:3018:39:4620:48:4324:59:57.75+09:44:0411:325,2
101GONCHAROV Andrei 2111WROCLAWMasters M - 40 49M 8901:31:1006:15:5509:21:2112:28:4715:29:4619:02:3121:09:4125:08:56.25+09:53:0211:365,2
102MOREVA Daria 2110WROCLAWSenior II K - 307K 1301:31:0306:16:0409:21:2912:29:0315:30:0119:02:4521:09:5225:09:07.15+09:53:1311:365,2
103LANGE Szymon 2043RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 50M 9001:14:1205:18:2307:58:0610:49:5614:28:4618:29:3220:48:4625:10:34.25+09:54:4011:375,2
104KOZIOŁ Krzysztof 2161MLB SUPPORT TEAMSZCZECINSenior II M - 30 31M 9101:24:4005:53:1008:54:4512:02:4215:11:0618:54:0621:09:0125:14:53.05+09:58:5911:395,1
105BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2178RUNPASSION.PL TEAM / ULTRAŻÓŁWIKGDYNIAMasters K - 406K 1401:36:2806:11:4909:30:0512:31:0615:21:2519:02:2521:10:0625:23:31.10+10:07:3711:435,1
106SZANDAŁA Jacek 2165CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 51M 9201:25:3705:59:2609:27:2512:37:0915:57:2019:39:0021:50:4325:25:04.15+10:09:1011:435,1
107DEC Rafał 2074BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWMasters M - 40 52M 9301:26:1505:59:3309:27:3112:37:1915:57:3219:39:1421:50:5725:25:14.55+10:09:2111:435,1
108MACHALICA Agnieszka 2047ULTRAKREWGDAŃSKMasters K - 407K 1501:26:0005:59:1809:12:1012:20:1115:33:2719:19:2721:35:0625:29:54.50+10:14:0011:465,1
109ŁUCHNIAK Kuba 2122DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior I M - 20 2M 9401:36:0906:21:5009:13:5812:32:0016:02:0519:40:0822:01:4425:36:59.15+10:21:0511:495,1
110BĄKOWSKI Marcin 2120KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃMasters M - 40 53M 9501:37:5006:34:2709:54:2813:05:3916:04:0719:38:1521:53:5125:39:13.10+10:23:1911:505,1
111SOBCZAK Katarzyna 2123GARBYWeteran K - 501K 1601:37:5006:34:3609:54:4813:05:4716:04:1819:38:2221:54:0425:39:23.00+10:23:2911:505,1
112WILK Wiktoria 2072WILKI:)KRAKÓWSenior II K - 308K 1701:20:2005:21:5808:09:4211:02:5314:47:1118:44:5621:05:4025:42:59.10+10:27:0511:525,1
113WILK Krzysztof 2069KRAKÓWSenior II M - 30 32M 9601:21:1205:22:0808:09:5311:03:0314:47:2218:45:0221:05:4525:43:09.65+10:27:1611:525,1
114FILIPIAK Sebastian 2031LZS LIPALIPAMasters M - 40 54M 9701:26:2206:01:0508:52:5711:50:0015:21:1919:13:4221:36:0225:44:03.20+10:28:0911:525,1
115KRAWIETZ Tomasz 2114IZERSKI NIEDŹWIEDŻSZKLARSKA POREBAMasters M - 40 55M 9801:25:5406:19:5609:32:1312:41:1716:00:4219:47:3322:01:1325:48:35.55+10:32:4211:545,0
116BĄKOWICZ Kamil 2075AKTYWNI KAMIEŃSKKAMIEŃSKSenior II M - 30 33M 9901:18:3705:21:5408:02:0411:17:5414:36:4619:07:2321:40:5625:56:32.95+10:40:3911:585,0
117BAREJKA Rafał 2157ŁÓDŹMasters M - 40 56M 10001:34:5706:12:1609:23:5112:20:0315:36:4519:28:4821:55:2525:59:30.65+10:43:3711:595,0
118SZPYT Andrzej 2115GUBINMasters M - 40 57M 10101:20:4105:39:0308:42:4611:33:3015:00:3318:57:3321:48:3525:59:58.40+10:44:0411:595,0
119RYCZYŃSKI Jacek 2026OLEŚNICAMasters M - 40 58M 10201:27:3806:08:1009:18:2112:21:5615:58:2119:47:2722:07:2026:05:05.80+10:49:1212:025,0
120BAŁAGA Marcin 2001KTO DOGONI PSA?KRAKÓWMasters M - 40 59M 10301:25:0005:56:1209:12:4912:28:5315:31:2919:37:2922:21:1426:13:12.70+10:57:1912:065,0
121LUBOCH Krzysztof 2073KW OPOLESZYDŁÓWMasters M - 40 60M 10401:28:2106:08:1909:02:1312:10:4315:40:2919:45:3022:11:0526:24:47.15+11:08:5312:114,9
122GUZIK Robert 2105PEDRAFORCAWIĘCKOWICEMasters M - 40 61M 10501:26:2005:41:5608:42:2111:54:5215:40:5219:19:2921:51:2226:25:10.55+11:09:1712:114,9
123NIZIOŁEK Marek 2106PEDRAFORCAZABORZEMasters M - 40 62M 10601:34:4106:26:5609:48:4712:57:5016:28:5320:18:0922:24:4826:25:19.75+11:09:2612:114,9
124JADACH Grzegorz 2142VEGE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 34M 10701:27:5506:09:3909:17:1512:33:2816:25:3320:06:3222:06:1326:40:35.95+11:24:4212:184,9
125SIENICKI Piotr 2130KOSZALINMasters M - 40 63M 10801:40:1306:44:0710:14:5113:24:2316:45:3920:36:5823:04:1526:46:47.80+11:30:5412:214,9
126WOLF Weronika 2044POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/3PBOTSANOKMasters K - 408K 1801:39:5106:43:3210:14:4513:24:1916:42:0220:36:5223:04:0726:46:47.90+11:30:5412:214,9
127ŁĄCKA Ilona 2128EKOBIEGIWARSZAWAMasters K - 409K 1901:38:4506:46:1110:13:2313:20:3316:50:2220:35:2422:51:3526:55:35.65+11:39:4212:254,8
128SŁAWIŃSKI Kazimierz 2167KIELCEMasters M - 40 64M 10901:27:3506:16:3009:44:2914:07:2417:06:5221:19:5623:12:5426:57:46.35+11:41:5212:264,8
129POCHYLSKI Dominik 2141TEAM GUTO / WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUNLUBOŃMasters M - 40 65M 11001:31:1607:25:3510:57:1114:15:3517:28:4121:38:3423:25:5327:14:03.60+11:58:1012:344,8
KUPCZYK Jacek 2076MOL RUNNERSBYTKOWMasters M - 40 01:24:14 DNF05:23:34 DNF07:56:59 DNF10:35:03 DNF13:17:39 DNF16:51:47 DNF18:54:53 DNF DNF--
SZARF Paweł 2050ZAŁOGA GÓRSKAKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 01:17:09 DNF05:48:18 DNF08:54:55 DNF11:42:28 DNF14:49:47 DNF18:56:41 DNF22:44:08 DNF DNF--
BERNERT Stefan 2100MONACHIUMSenior I M - 20 01:27:04 DNF05:39:04 DNF08:17:57 DNF11:31:25 DNF14:56:40 DNF19:50:17 DNF DNF DNF--
MILCZAREK Paweł 2169ROAD TO UTMBDOBRZYCASenior II M - 30 01:00:32 DNF03:51:29 DNF05:46:15 DNF07:38:41 DNF10:40:15 DNF DNF DNF DNF--
DABKOWSKI Kamil 2179BLACK HAT TEAMWARSZAWAMasters M - 40 01:14:08 DNF04:40:32 DNF07:12:17 DNF09:37:07 DNF12:21:45 DNF DNF DNF DNF--
KUJAWA Marek 2014SZCZYTNA BIEGASZCZYTNAMasters M - 40 01:30:00 DNF06:42:09 DNF10:38:17 DNF14:04:07 DNF17:19:38 DNF DNF DNF DNF--
WAŁEK Piotr 2017RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters M - 40 01:31:26 DNF06:35:04 DNF10:24:30 DNF13:50:26 DNF17:21:10 DNF DNF DNF DNF--
GĄSIOROWSKA Dorota 2012VELO ŁOSIE NA SZOSIEWARSZAWAWeteran K - 5001:31:57 DNF06:35:15 DNF10:24:38 DNF13:50:35 DNF17:21:16 DNF DNF DNF DNF--
SZURKOWSKI Michał 2103GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 01:32:29 DNF06:21:01 DNF09:46:59 DNF13:11:39 DNF17:21:32 DNF DNF DNF DNF--
KOZIEŁ Tomasz 2015KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 01:05:13 DNF04:11:35 DNF06:16:04 DNF08:21:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAIK Andrzej 2139PODGÓRZ TORUŃ - DŁUGOPOLE ZDRÓJTORUŃWeteran I M - 50 01:13:02 DNF04:32:30 DNF07:00:41 DNF09:18:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁOWIŃSKI Grzegorz 2079IWINYSenior II M - 30 01:33:07 DNF06:07:01 DNF09:15:45 DNF12:05:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Jacek 2056WILCZYCESenior II M - 30 01:17:23 DNF05:35:16 DNF08:48:18 DNF12:24:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
ARENDT Michał 2170GDYNIASenior II M - 30 01:26:42 DNF05:49:16 DNF08:52:53 DNF12:29:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
NAWROT Artur 2146DTR BIEGA/MARIO TEAMTRZEBNICASenior II M - 30 01:23:21 DNF06:01:52 DNF09:23:23 DNF12:30:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZELAK Daniel 2172MARATON LESZNOLESZNOMasters M - 40 01:34:16 DNF06:25:05 DNF09:43:23 DNF12:46:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZELAK Justyna 2162MARATON LESZNOLESZNOMasters K - 4001:34:24 DNF06:25:13 DNF09:43:31 DNF12:47:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
PYSZKA Remigiusz 2037KRAKÓWMasters M - 40 01:21:39 DNF05:49:26 DNF09:13:54 DNF13:04:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Małgorzata 2176DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II K - 3001:35:51 DNF06:48:28 DNF10:21:48 DNF13:47:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
MYRCIK Pawel 2081BORONÓWSenior II M - 30 01:37:25 DNF06:48:20 DNF10:21:47 DNF13:48:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZYBOWSKA Karolina 2173CZERMINMasters K - 4001:15:10 DNF04:50:37 DNF08:01:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAROSŁAWSKI Marcin 2011JELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 01:14:18 DNF04:49:30 DNF08:30:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Ryszard 2078BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWWeteran I M - 50 01:26:12 DNF05:59:43 DNF09:27:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLATKA Arleta 2034BIEGAM BO LUBIĘ - TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 4001:31:29 DNF06:22:00 DNF09:37:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOKSA Małgorzata 2020NIEZIĘBICEWeteran II K - 6001:45:29 DNF07:41:20 DNF11:42:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CINCIO Robert 2148TKKF TRIATHLON KOSZALINBIESIEKIERZMasters M - 40 01:34:16 DNF07:54:25 DNF11:46:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEMBA Damian 2117HRT/ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 01:21:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LECHOWSKI Bartłomiej 2133WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 01:34:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCHENEK Janusz 2060WKURW-TEAMKIELCEWeteran II M - 6001:36:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUBEL Sebastian 2061JW 3390TWARDOWICEMasters M - 40 01:41:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJKA Leszek 2019X-TEAM SPECIAL FORCESSKIERNIEWICESenior II M - 30 01:53:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 160 wynik(ów)