Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 146
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
Czas
netto
130km
Czas
brutto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1TRTEK Libor 2105UHERSKÝ BRODSenior II M - 30 1M 100:00:0201:00:1603:24:3905:18:0407:08:3609:08:4611:15:1712:33:1414:44:45.3014:44:47.75 6:488,8
2POPRAWSKI Paweł 2124Hercog Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 2M 300:00:1101:00:1503:28:1005:27:5307:24:5609:36:3912:05:1913:33:1616:04:42.2016:04:53.90+01:20:067:258,1
3BORUCKI Jakub 2026#kaszanienamokaPOZNAŃSenior II M - 30 3M 400:00:2501:09:2803:51:2505:56:5207:58:1310:11:5312:38:1114:00:2016:26:41.3516:27:06.80+01:42:197:357,9
4WICHŁACZ Paweł 2058KB Maniac PoznańSZRENIAWASenior II M - 30 4M 700:00:0501:07:4704:03:4705:59:1508:04:1810:25:2913:01:5414:28:0817:05:09.7017:05:14.95+02:20:277:537,6
5SIKORSKI Piotr 20664 Run Team Piła/Giro di ZawadaPIŁASenior II M - 30 5M 800:00:1101:01:1603:33:0605:40:2407:45:3210:09:5112:50:1414:28:3817:14:25.8017:14:36.85+02:29:497:577,5
6MARGASIŃSKI Jacek 2051ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 6M 1600:00:0201:01:3003:34:5005:53:1708:14:4310:43:1313:22:5715:01:5418:22:49.8518:22:52.10+03:38:048:297,1
7IWASZKO Paweł 2089DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 7M 1700:00:1801:09:1304:07:5306:21:2308:37:2811:09:3813:52:4415:31:3418:42:34.4518:42:53.40+03:58:058:386,9
8PIECHOTA Daniel 2141Droga w góryROKIETNICA Senior II M - 30 8M 1800:00:0701:13:4704:18:1206:41:1309:01:1711:36:2614:30:0816:05:3418:47:39.8518:47:47.80+04:03:008:406,9
9KIELAR Adam 2131Biofemina.plWROCŁAWSenior II M - 30 9M 1900:00:1601:12:3104:22:4106:48:0809:00:2311:38:0114:22:3615:59:1118:54:18.6018:54:35.10+04:09:478:436,9
10KAŃDUŁA Grzegorz 2094Nest TeamPOZNAŃSenior II M - 30 10M 2200:00:2901:14:4004:14:4706:25:3908:54:5911:23:3414:26:2316:16:1419:23:08.2019:23:37.70+04:38:498:566,7
11KICH Marek 2119WROCŁAWSenior II M - 30 11M 2300:00:0004:24:1206:44:5409:14:4211:55:3814:52:2116:37:2419:24:00.0019:24:00.00+04:39:128:576,7
12MIKOŁAJCZYK Mirosław 2127Miraz Race TeamZABRZESenior II M - 30 12M 2700:00:1401:11:3404:13:5206:45:0609:21:1512:03:5514:56:4616:52:2420:22:44.6020:22:58.75+05:38:119:246,4
13OKIENCZUK Radek 2111SZCZECINSenior II M - 30 13M 2800:00:4701:20:4404:31:3407:07:5109:35:0612:19:5315:24:3717:23:2920:23:39.1020:24:26.15+05:39:389:246,4
14ZIĘBORAK Szymon 2108NIEPORĘTSenior II M - 30 14M 2900:00:0001:09:0703:55:3806:13:5008:20:4210:47:3013:54:2115:54:4120:39:00.8520:39:00.85+05:54:139:316,3
15ZAPORA Marek 2033W pogoni za duchemSARNÓWSenior II M - 30 15M 3100:00:2701:17:2104:34:5207:01:5809:28:4512:11:3315:15:4216:50:0920:39:05.3020:39:32.90+05:54:459:316,3
16MYSZCZYSZYN Łukasz 2010Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 16M 3200:00:1001:07:2303:54:0206:08:4308:14:4210:48:4114:21:5116:40:2820:48:32.5020:48:43.15+06:03:559:366,2
17BYZIA Piotr 2045WROCŁAWSenior II M - 30 17M 3500:00:3601:24:2704:47:3607:27:4110:02:4812:58:2016:03:5418:04:1621:00:28.7521:01:04.80+06:16:179:416,2
18BOTOR Szymon 2132KATOWICESenior II M - 30 18M 3600:00:4201:23:2104:44:4007:18:3909:53:5912:44:1815:46:3417:44:0821:03:18.5521:04:01.00+06:19:139:436,2
19JAGIELSKI Jerzy 2112JKS SalamandraJAWORSenior II M - 30 19M 3700:00:1901:08:5304:15:0806:50:3809:19:1012:28:1315:34:2017:37:2321:19:10.1521:19:29.40+06:34:419:506,1
20CIEPLIK Łukasz 2054GDYNIASenior II M - 30 20M 4200:00:4501:26:5505:01:3507:34:2810:11:2413:11:4516:20:4218:19:4121:41:47.2021:42:33.05+06:57:4510:006,0
21JANAS Kacper 2079Puszczyk BukowyMIERZYNSenior II M - 30 21M 4500:00:3401:14:3304:19:3106:42:4209:24:2312:36:3516:15:2318:32:5322:10:15.4022:10:50.25+07:26:0210:135,9
22ZAJĄC Marcin 206277CATSJÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 22M 4700:00:4301:22:3404:38:2407:02:3209:31:0812:35:4916:06:5918:17:4722:10:49.0022:11:32.85+07:26:4510:145,9
23KOPACKI Grzegorz 2041WAŁBRZYCHSenior II M - 30 23M 4900:00:3001:21:0704:52:5407:41:4310:28:3613:38:1417:02:1719:06:3022:19:49.6522:20:20.20+07:35:3210:185,8
24GROCHAŁA Tomasz 2007Groszek TEAMGŁOGÓWSenior II M - 30 24M 5200:00:2001:14:5304:30:0707:05:1009:35:3512:20:4215:39:2918:16:1222:53:39.9522:54:00.10+08:09:1210:345,7
25ZAJĄC Leszek 2042ŚWIEBODZICESenior II M - 30 25M 5300:00:1201:12:2504:36:5408:02:5510:44:1313:32:4917:13:2619:35:5323:25:00.1523:25:12.95+08:40:2510:485,6
26WALESIAK Wojciech 2004REMBERTÓW TEAMWARSZAWASenior II M - 30 26M 5900:00:3701:27:0605:35:2408:21:1011:21:3914:35:5718:06:1620:44:0524:05:17.6524:05:55.05+09:21:0711:075,4
27FILIPCZAK Łukasz 2063Oknoplast Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 27M 6000:00:4001:25:3605:16:0608:19:3711:21:0614:25:2618:16:0021:06:1424:10:30.6024:11:10.75+09:26:2311:095,4
28JURA Mariusz 2117Złowieszcze Zgrzytnięcie ZwieraczaŁÓDŹSenior II M - 30 28M 6700:00:5901:30:3505:42:2208:50:2911:48:4914:55:1918:32:5320:54:4624:33:08.9524:34:08.40+09:49:2011:195,3
29SZEWCZYK Michał 2064BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLASenior II M - 30 29M 6800:00:4001:25:3905:16:1608:19:4011:21:0914:25:3118:26:1321:08:0624:40:01.6524:40:41.70+09:55:5311:235,3
30SZYSZKO Stanisław 2092PIŁASenior II M - 30 30M 7100:00:4701:29:4705:16:2008:15:3711:18:1414:40:3618:33:0621:02:3625:02:14.1025:03:01.30+10:18:1311:335,2
31SZYMAŁA Mateusz 2070Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 31M 7200:00:3501:29:5705:26:1008:28:5111:26:2614:48:5318:34:1620:58:1525:04:33.9525:05:09.45+10:20:2111:345,2
32ADAMCZYK Piotr 2106WROCLAWSenior II M - 30 32M 8000:00:1901:34:5206:33:0209:57:2713:05:3315:54:2719:06:2121:49:4925:14:44.3025:15:04.20+10:30:1611:395,1
33SIOMA Konrad 2029Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOSenior II M - 30 33M 8100:00:0801:23:5504:38:4007:30:0310:41:3814:12:2617:54:0720:48:2925:16:27.3025:16:35.80+10:31:4811:395,1
Niesklasyfikowani
WESOŁEK Marek 2047SenteWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:14:55 DNF04:15:59 DNF06:42:43 DNF09:17:44 DNF12:22:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZARF Paweł 2014Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 DNF01:19:37 DNF05:37:58 DNF08:31:58 DNF11:22:12 DNF14:58:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
SPRENGER Mirosław 2059SKRA PATEREKNAKŁOSenior II M - 30 DNF01:04:05 DNF03:46:24 DNF05:59:39 DNF08:14:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOLNÝ Michal 2103OPAVASenior II M - 30 DNF01:21:13 DNF04:46:28 DNF07:29:44 DNF10:20:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ASZENDORF Filip 2016Axa Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:26:06 DNF05:04:53 DNF08:15:30 DNF11:19:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAGIELA Rafał 2099Kubuś TeamOPOLESenior II M - 30 DNF01:09:19 DNF04:08:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHYLEWSKI Paweł 2121BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:20:46 DNF04:51:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LATANOWICZ Bernard 2137POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:18:18 DNF04:56:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRELA Bartłomiej 2136Buff Family TeamZGŁOBICESenior II M - 30 DNF01:22:09 DNF05:02:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRĘCZYCKI Łukasz 20185 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryLUBLINIECSenior II M - 30 DNF01:27:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 43 wynik(ów)