Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 101 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km | Czas netto 130km | Czas brutto 130km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIĄDZIAK Łukasz | 6045 | GTO Oława | OŁAWA | Senior II M - 30 | 1 | M 1 | 00:00:03 | 01:06:58 | 03:32:18 | 05:22:07 | 07:08:18 | 09:08:52 | 12:48:20 | 15:14:47.00 | 15:14:50.95 | 7:02 | 8.5 (100%) | ||
2 | GRYCZKA Mateusz | 6024 | MARATON LESZNO | LESZNO | Senior II M - 30 | 2 | M 2 | 00:00:10 | 01:01:48 | 03:27:28 | 05:26:47 | 07:25:59 | 09:46:16 | 13:36:06 | 15:57:31.95 | 15:57:42.00 | +00:42:51 (4.5%) | 7:21 | 8.1 (95.3%) | |
3 | ZŁOTKOWSKI Łukasz | 6093 | UKS Junior Nietążkowo | STARE BOJANOWO | Senior II M - 30 | 3 | M 5 | 00:00:06 | 01:06:26 | 03:51:33 | 06:12:25 | 08:20:31 | 10:42:58 | 14:46:39 | 17:30:48.80 | 17:30:55.45 | +02:16:04 (12.9%) | 8:04 | 7.4 (87.1%) | |
4 | DYJAK Robert | 6015 | TAMWORTH | Senior II M - 30 | 4 | M 6 | 00:00:09 | 01:07:23 | 03:54:32 | 06:07:46 | 08:36:05 | 11:10:46 | 15:42:27 | 18:18:48.90 | 18:18:58.35 | +03:04:07 (16.8%) | 8:27 | 7.1 (83.5%) | ||
5 | KONOPKO Artur | 6071 | BiegoStok | KLEOSIN | Senior II M - 30 | 5 | M 7 | 00:00:02 | 01:14:11 | 04:20:06 | 06:43:22 | 08:57:25 | 11:32:26 | 15:52:37 | 18:22:37.15 | 18:22:39.90 | +03:07:48 (17.0%) | 8:28 | 7.1 (83.5%) | |
6 | ŻARECKI Łukasz | 6009 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 6 | M 9 | 00:00:03 | 01:07:21 | 03:54:18 | 06:19:36 | 08:41:41 | 11:28:28 | 16:10:22 | 19:00:38.90 | 19:00:42.35 | +03:45:51 (19.8%) | 8:46 | 6.8 (80.0%) | ||
7 | CZYŻ Łukasz | 6021 | Sklep Biegacza Running Team | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 7 | M 14 | 00:00:12 | 01:10:27 | 03:59:52 | 06:38:33 | 08:58:05 | 11:45:15 | 16:38:00 | 19:35:32.75 | 19:35:45.70 | +04:20:54 (22.2%) | 9:02 | 6.6 (77.6%) | |
8 | KOLASA Filip | 6003 | I LO Leszno/ Maraton Leszno | LESZNO | Senior II M - 30 | 8 | M 15 | 00:00:10 | 01:06:21 | 03:52:34 | 06:28:36 | 08:54:35 | 11:48:02 | 16:48:40 | 19:49:20.70 | 19:49:31.30 | +04:34:40 (23.1%) | 9:08 | 6.6 (77.6%) | |
9 | ŁABUZ Sylwester | 6054 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 9 | M 17 | 00:00:15 | 01:17:20 | 04:29:04 | 07:04:24 | 09:31:11 | 12:08:16 | 16:49:38 | 19:50:47.30 | 19:51:02.30 | +04:36:11 (23.2%) | 9:09 | 6.6 (77.6%) | ||
10 | CZERWIECKI Marcin | 6052 | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 10 | M 19 | 00:00:05 | 01:08:31 | 03:54:21 | 06:19:34 | 08:41:36 | 11:28:39 | 16:12:26 | 19:54:06.75 | 19:54:12.00 | +04:39:21 (23.4%) | 9:11 | 6.5 (76.5%) | ||
11 | DZIEDZIC Wadim | 6062 | Dynamo Muchobór | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 11 | M 21 | 00:00:27 | 01:16:39 | 04:25:07 | 07:10:10 | 10:04:53 | 13:07:13 | 17:44:44 | 20:30:53.65 | 20:31:20.95 | +05:16:30 (25.7%) | 9:28 | 6.3 (74.1%) | |
12 | BORZYSTOWSKI Patryk | 6083 | WWW.WIDZIALNI.PL | NOWA SÓL | Senior II M - 30 | 12 | M 22 | 00:00:15 | 01:14:30 | 04:23:00 | 07:12:57 | 09:37:58 | 13:06:03 | 17:53:56 | 20:44:47.45 | 20:45:03.00 | +05:30:12 (26.5%) | 9:34 | 6.3 (74.1%) | |
13 | WOJTCZAK Błażej | 6073 | - | PABIANICE | Senior II M - 30 | 13 | M 23 | 00:00:09 | 01:29:39 | 05:01:56 | 07:39:46 | 10:09:11 | 12:52:03 | 17:38:59 | 20:45:58.50 | 20:46:07.65 | +05:31:16 (26.6%) | 9:35 | 6.3 (74.1%) | |
14 | SALETRA Grzegorz | 6038 | OLKUSZ | Senior II M - 30 | 14 | M 26 | 00:00:06 | 01:11:32 | 04:20:51 | 06:59:30 | 09:39:18 | 12:27:28 | 17:10:29 | 21:10:34.70 | 21:10:41.00 | +05:55:50 (28.0%) | 9:46 | 6.1 (71.8%) | ||
15 | FLAK Łukasz | 6027 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Senior II M - 30 | 15 | M 28 | 00:00:21 | 01:26:00 | 04:58:28 | 07:36:01 | 10:18:34 | 13:23:09 | 18:25:21 | 21:36:01.15 | 21:36:22.75 | +06:21:31 (29.4%) | 9:58 | 6 (70.6%) | |
16 | SANKOWSKI Paweł | 6095 | Placki Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 16 | M 30 | 00:00:08 | 01:19:45 | 04:39:58 | 07:53:13 | 10:50:00 | 13:50:20 | 18:49:51 | 21:45:51.00 | 21:45:59.75 | +06:31:08 (30.0%) | 10:02 | 6 (70.6%) | |
17 | SZPINEK Marcin | 6057 | TUTU Team | NYSA | Senior II M - 30 | 17 | M 34 | 00:00:07 | 01:15:18 | 04:23:17 | 07:07:15 | 09:39:19 | 12:21:56 | 17:41:00 | 22:18:22.20 | 22:18:29.55 | +07:03:38 (31.7%) | 10:17 | 5.8 (68.2%) | |
18 | GŁOWACKI Jordan | 6078 | JW4115 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 18 | M 35 | 00:00:14 | 01:15:23 | 04:44:45 | 07:26:47 | 10:15:21 | 13:39:53 | 19:43:57 | 22:28:54.20 | 22:29:08.60 | +07:14:17 (32.2%) | 10:22 | 5.8 (68.2%) | |
19 | DANIELEWICZ Andrzej | 6036 | Bieganie jak seks | CASTELLDEFELS / BARCELONA | Senior II M - 30 | 19 | M 38 | 00:00:27 | 01:18:02 | 04:30:19 | 07:10:22 | 09:50:59 | 12:36:20 | 18:28:01 | 23:11:45.45 | 23:12:12.85 | +07:57:21 (34.3%) | 10:42 | 5.6 (65.9%) | |
20 | BRZOZOWSKI Jarek | 6092 | Aktywni Kamieńsk | KAMIEŃSK | Senior II M - 30 | 20 | M 43 | 00:00:04 | 01:20:44 | 04:41:34 | 07:36:29 | 10:38:54 | 13:44:54 | 20:10:34 | 24:03:57.85 | 24:04:02.40 | +08:49:11 (36.6%) | 11:06 | 5.4 (63.5%) | |
21 | ORLOW Kuba | 6086 | sportrun.pl | TYCHY | Senior II M - 30 | 21 | M 44 | 00:00:12 | 01:18:01 | 04:32:20 | 07:13:20 | 10:23:03 | 14:08:59 | 20:17:28 | 24:07:53.75 | 24:08:06.20 | +08:53:15 (36.8%) | 11:08 | 5.4 (63.5%) | |
22 | JÓZEFOWICZ Krzysztof | 6011 | Smardzów Pany | SMARDZÓE | Senior II M - 30 | 22 | M 47 | 00:00:19 | 01:29:42 | 05:12:56 | 08:32:34 | 11:44:03 | 15:05:28 | 20:51:04 | 24:33:19.80 | 24:33:39.45 | +09:18:48 (37.9%) | 11:20 | 5.3 (62.4%) | |
23 | DEPTUŁA Hubert | 6041 | KSW Kyokushin | WOŁOMIN | Senior II M - 30 | 23 | M 51 | 00:00:15 | 01:25:55 | 05:12:16 | 08:26:27 | 11:50:16 | 15:05:34 | 21:23:52 | 25:17:18.60 | 25:17:33.85 | +10:02:42 (39.7%) | 11:40 | 5.1 (60.0%) | |
24 | SKRYNKOWSKI Michal | 6035 | KRYZYS | GORZANÓW | Senior II M - 30 | 24 | M 52 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:45 | 08:03:58 | 11:23:21 | 14:53:54 | 21:54:30 | 25:19:06.85 | 25:19:13.15 | +10:04:22 (39.8%) | 11:41 | 5.1 (60.0%) | |
25 | KMIECIAK Łukasz | 6002 | WOLSZTYN | Senior II M - 30 | 25 | M 55 | 00:00:10 | 01:27:11 | 05:12:29 | 08:37:55 | 12:17:43 | 15:34:03 | 21:53:34 | 25:36:06.20 | 25:36:16.85 | +10:21:25 (40.5%) | 11:48 | 5.1 (60.0%) | ||
26 | ŁUSZCZYŃSKI Łukasz | 6066 | KRYZYS | KŁODZKO | Senior II M - 30 | 26 | M 56 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:51 | 08:04:06 | 11:23:27 | 14:55:26 | 22:06:34 | 26:13:00.25 | 26:13:06.35 | +10:58:15 (41.8%) | 12:06 | 5 (58.8%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||||
PUZANOWSKI Jan | 6059 | GOPR Wałbrzysko-Kłodzka | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:51 DNF | 04:13:12 DNF | 06:35:51 DNF | 09:07:13 DNF | 12:04:07 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
BIELAWIEC Bartłomiej | 6088 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior II M - 30 | DNF | 01:30:15 DNF | 05:06:45 DNF | 08:10:58 DNF | 10:57:47 DNF | 14:45:24 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KWOLIK Daniel | 6101 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:05 DNF | 05:10:11 DNF | 08:37:53 DNF | 12:20:36 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||||
RACZYC Janusz | 6006 | TARNOW | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | 05:30:36 DNF | 08:32:36 DNF | 12:36:46 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
SOBLIK Łukasz | 6016 | RUDA ŚLĄSKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:03 DNF | 04:16:46 DNF | 06:59:23 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
ZIEGLER Krzysztof | 6100 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:10 DNF | 06:01:37 DNF | 09:48:56 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||||
TUCZYŃSKI Maciej | 6055 | RGiG/Old School TRAIL RUNNING | RZESZÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:58 DNF | 03:52:08 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 33 wynik(ów)