BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-07-19
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 203
Wystartowało : 190
Nie ukończyło : 24
Ukończyło : 166
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A7
112km
Czas
netto
130km
Czas
brutto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1JÓZWIAK Piotr 69Kita TeamŁÓDŹSenior II M - 30 1M 100:00:0201:00:1103:21:4205:23:4107:16:3309:16:2712:53:0215:01:29.2515:01:31.50 6:568,7
2STOLARZ Piotr 116Masters M - 40 1M 200:00:0401:01:2003:27:0805:23:4007:16:4009:19:3213:02:2715:14:10.7515:14:15.60+00:12:447:018,5
3ŻARECKI Łukasz 87SIECHNICESenior II M - 30 2M 300:00:0401:04:5603:37:1105:38:0307:33:3409:46:2013:24:5215:45:35.7015:45:40.60+00:44:097:168,2
4BORÓWKA Ryszard 19GDYNIAMasters M - 40 2M 400:00:0701:05:1403:39:2805:48:3007:48:3909:52:0813:44:2616:05:30.4016:05:37.40+01:04:057:258,1
5ATANASOW ANCEW Dawid 112D&DNOWY TARGMasters M - 40 3M 500:00:0401:14:2504:01:2806:06:2408:05:0410:27:3914:15:4716:35:35.3516:35:39.40+01:34:077:397,8
6POLAK Stanisław 93NiezrzeszonyKRAKÓWMasters M - 40 4M 600:00:1201:09:0003:55:3606:11:0708:13:5310:24:1914:14:4016:39:04.8516:39:17.40+01:37:457:417,8
6MATEJCZUK Agata 108ATTIQ TeamPARZĘCZEWSenior II K - 301K 100:00:1001:06:4803:52:5306:01:2808:13:5510:24:2014:14:4316:39:06.8516:39:17.40+01:37:457:417,8
8PAWLUŚ Mirosław 42JSC JasłoJASŁOMasters M - 40 5M 700:00:0401:08:5903:58:4406:12:5808:22:2310:39:1014:46:4617:15:25.2517:15:29.50+02:13:587:577,5
9KAROLAK Ania 92SŁUPSKSenior II K - 302K 200:00:0801:09:0204:10:2206:46:2208:49:3610:53:2614:55:2017:22:07.7017:22:16.60+02:20:458:007,5
9DYJAK Robert 46STRONIE SLASKIESenior II M - 30 3M 800:00:0301:06:4003:53:1306:01:3608:23:4710:53:4614:55:2317:22:12.8017:22:16.60+02:20:458:017,5
11RZĄDKOWSKI Mirosław 30Niagara Fitnes Klub RakoniewiceRAKONIEWICEWeteran I M - 50 1M 900:00:0701:05:3703:41:0705:49:1608:04:3410:42:3815:01:3217:29:04.4017:29:11.70+02:27:408:047,4
12PAŁETKO Grzegorz 18Nysa BiegaJASIENICA DOLNASenior II M - 30 4M 1000:00:1601:12:3304:08:0006:28:0608:35:2510:59:2515:09:3117:48:02.5517:48:19.30+02:46:478:127,3
13PIĄTEK Mateusz 20Hercog Running TeamBUKOWNOSenior I M - 20 1M 1100:00:0601:12:4304:13:3206:29:0408:35:3610:50:4715:13:4517:49:53.0017:49:59.25+02:48:278:137,3
14WRONA Mariusz 234WARSZAWAMasters M - 40 6M 1200:00:0701:06:1803:59:4006:28:2508:38:2511:01:3815:01:3817:49:57.6517:50:05.25+02:48:338:137,3
15WOJNO Arkadiusz 21Husaria Race TeamŁÓDŹSenior II M - 30 5M 1300:00:0801:05:3703:54:4206:11:3108:24:4310:59:5915:43:0717:50:01.8017:50:10.65+02:48:398:137,3
16KORAB Robert 242RZESZÓWMasters M - 40 7M 1400:00:0501:16:4104:18:1606:33:3608:45:5111:06:4415:21:2118:16:51.8018:16:57.75+03:15:268:267,1
17PODOLAK Ula 104WROCŁAWSenior I K - 201K 300:00:0301:09:1704:05:1606:12:3808:25:3010:55:1715:28:0018:21:36.4518:21:40.10+03:20:088:287,1
18GAŁUSZKA Rafał 192GUBINMasters M - 40 8M 1500:00:2101:08:5303:53:3106:11:1608:22:1710:50:3515:15:0318:23:45.7018:24:07.50+03:22:368:297,1
19SZENDZIELARZ Marcin 99Wyznawcy końca sezonu biegowegoBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 9M 1600:00:0501:08:5904:04:3206:22:3508:38:4211:06:5015:25:4718:31:05.1018:31:10.60+03:29:398:327,0
20HEJKRLÍK Jiří 115HejaHejTrail.czNESOVICESenior II M - 30 6M 1700:00:2401:09:3404:14:5206:33:3508:51:1811:26:3915:44:4118:31:34.2018:31:58.70+03:30:278:337,0
21GOSTYŃSKI Krzysztof 36KRAKÓWMasters M - 40 10M 1800:00:1401:14:5904:24:4006:59:3309:13:2211:34:4916:11:5118:45:22.5018:45:37.30+03:44:058:396,9
22NIEMIRO Dominika 81Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICESenior II K - 303K 400:00:2801:23:5904:46:2307:20:0709:32:0511:49:3316:03:1018:47:52.4518:48:20.45+03:46:488:406,9
23TUCZYŃSKI Maciej 'Apacz' 106Old School TRAIL RUNNINGRZESZÓWSenior II M - 30 7M 1900:00:1401:08:4604:02:4006:24:2908:42:4011:27:0616:00:3118:51:38.5518:51:52.65+03:50:218:426,9
24BORUSIŃSKI Piotr 102AML SłupskSŁUPSKMasters M - 40 11M 2000:00:1101:13:2604:24:4106:58:3009:26:4112:03:3116:21:0918:55:02.2518:55:13.50+03:53:428:436,9
25KLINCEWICZ Cezary 57WROCŁAWSenior II M - 30 8M 2100:00:1301:21:0704:33:0006:59:2009:13:2511:30:3216:12:5119:14:42.5519:14:56.05+04:13:248:526,8
26DOROSZ Marek 95KB ManiacTULCEWeteran I M - 50 2M 2200:00:1001:17:2904:34:1307:23:0809:53:3012:31:4516:45:0619:18:55.0519:19:05.30+04:17:338:546,7
27BORSKI Adam 7242.195 WejherowoWEJHEROWOMasters M - 40 12M 2300:00:1101:09:4204:08:1206:39:4008:49:3711:13:1515:51:4719:19:02.4519:19:13.50+04:17:428:546,7
28KNAPIK Piotr 58Team Kurort Lądek ZdrójWROCŁAWMasters M - 40 13M 2400:00:1901:19:1004:30:3906:59:0709:04:2011:52:3316:20:4019:19:59.8519:20:18.90+04:18:478:556,7
29SIKORA Zbigniew 48Stowarzyszenie Pogoria BiegaJAWORZNOMasters M - 40 14M 2500:00:2401:11:3904:20:1406:47:2909:03:0811:47:4016:31:3319:29:11.0519:29:35.15+04:28:038:596,7
30SZOPA Marek 172TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.Masters M - 40 15M 2600:00:0501:01:2203:39:0305:58:3708:26:1510:55:2015:53:3419:33:19.4519:33:24.95+04:31:539:016,6
31SOBORSKI Krzysztof 1011977OLKUSZMasters M - 40 16M 2700:00:1601:14:4404:31:5907:17:4709:52:3112:42:5517:27:5319:48:24.4519:48:40.50+04:47:099:086,6
32NIEZGÓDKA Tomasz 88FaktoringEkspert.plWROCŁAWMasters M - 40 17M 2800:00:0501:10:4604:13:5806:46:2808:58:3911:40:4416:48:1819:51:42.7019:51:48.65+04:50:179:106,5
33WRÓBEL Kelli 112Senior II K - 304K 500:00:2401:20:2204:39:2307:36:1410:16:0813:02:0717:28:5520:00:54.2020:01:19.00+04:59:479:146,5
34KURPIEWSKA Anna 39GT RATWROCŁAWMasters K - 401K 600:00:1201:13:1904:33:3907:07:3809:35:0712:18:1317:24:4020:17:15.8020:17:28.10+05:15:569:216,4
35SIKORSKI Marcin 63TT SzczecinSZCZECINMasters M - 40 18M 2900:00:1401:13:1704:33:3707:07:4109:35:0512:18:1917:24:4120:17:14.0520:17:28.25+05:15:569:216,4
36PIETRZAK Jan 49WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 9M 3000:00:1001:16:5104:34:5207:00:0509:27:2712:04:1817:02:4120:24:38.8520:24:49.50+05:23:189:256,4
37BUJALSKI Szymon 215POZNAŃMasters M - 40 19M 3100:00:1201:16:4204:26:0507:00:1309:25:3111:55:0516:39:0820:29:58.3020:30:10.55+05:28:399:276,3
38CAŁY Patryk 15#KFD FALLOUT TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 10M 3200:00:1901:22:1804:56:3807:38:4310:16:2513:07:1818:02:4020:41:46.3020:42:06.25+05:40:349:336,3
39KOZŁOWSKI Leszek 25LESZNOMasters M - 40 20M 3300:00:1001:16:1204:54:2307:47:1310:27:4013:10:5517:50:3920:46:42.4520:46:53.10+05:45:219:356,3
40FILIPIAK Hieronim 29MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters M - 40 21M 3400:00:2401:17:4204:41:4507:18:1209:49:5512:37:5317:36:5120:48:17.6020:48:41.70+05:47:109:366,2
41BOGDANOWICZ Beata 91BIEGOWY ŚWIATGDAŃSKMasters K - 402K 700:00:2701:20:1704:41:4107:18:0809:49:4912:29:1717:12:1020:52:41.8520:53:09.20+05:51:379:386,2
42PASTUŁA Łukasz 6KOLBUSZOWASenior II M - 30 11M 3500:00:1401:20:3104:48:3907:20:2409:42:1012:29:2317:12:3020:52:55.8020:53:10.15+05:51:389:386,2
43LIPIŃSKI Krzysztof 97KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 3M 3600:00:1901:20:3404:43:0707:22:5509:53:2312:36:4618:02:1421:13:10.4021:13:29.70+06:11:589:476,1
44SADŁO Tomasz 34Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZESenior II M - 30 12M 3700:00:2101:11:3204:14:4306:49:1909:13:1912:01:1518:06:0121:18:30.7521:18:51.95+06:17:209:506,1
45STATECZYŃSKI Błażej 15DefenduRABOWICESenior II M - 30 13M 3800:00:5301:31:2405:20:3708:01:0410:29:5313:05:2417:59:4821:32:22.9021:33:16.65+06:31:459:566,0
46KIELAR Adam 221Biofemina.plWROCŁAWSenior II M - 30 14M 3900:00:0601:21:4904:47:5707:24:4109:43:4312:26:0517:55:2621:39:41.4021:39:47.60+06:38:169:596,0
47WOJDASIEWICZ Tadeusz 104Decathlon /Biegacz-rowerzysta-turysta..KĘPICESenior II M - 30 15M 4000:00:0801:15:0504:30:4206:59:5309:26:4311:57:3517:58:2121:49:19.8521:49:28.15+06:47:5610:046,0
48PRZYBYŁ Rafał 164FUNDACJA PRZYBYŁ Z POMOCĄPIASKISenior I M - 20 2M 4100:00:1301:14:3704:49:1407:39:5810:29:5013:19:0418:32:5321:59:02.2021:59:15.30+06:57:4310:085,9
49PIOTROWSKI Paweł 169PROTON GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 22M 4200:00:1201:14:3704:49:3007:39:5810:29:5213:19:0018:32:5421:59:02.7521:59:15.45+06:57:4310:085,9
50BOCZKIEWICZ Tomasz 216BIEGING TEAM ZELÓWBEŁCHATÓWSenior II M - 30 16M 4300:00:3401:15:5104:51:3907:32:3809:50:1413:02:4418:11:1222:02:46.4022:03:20.90+07:01:4910:105,9
51MARTIN Jacek 68CHORZÓWMasters M - 40 23M 4400:00:1401:15:5605:30:4408:35:4911:10:5314:03:4618:52:1122:03:19.1022:03:33.45+07:02:0110:105,9
52ŻAK - ŁEBEK Ewa 100OLKUSZMasters K - 403K 800:00:1601:26:3505:22:4408:24:0311:10:3314:06:2919:01:2822:03:28.0522:03:44.35+07:02:1210:105,9
53ZACZYŃSKA Anna 76LUBINSenior II K - 305K 900:00:1701:13:1004:23:4306:47:1908:59:3111:39:2717:10:2922:03:48.6022:04:06.50+07:02:3510:105,9
54REJF Tomasz 12rudy and tuniekBARTOSZYCEMasters M - 40 24M 4500:00:0901:20:4405:05:4607:51:4110:26:4313:28:5918:51:2322:03:57.7022:04:07.30+07:02:3510:115,9
55DZIUBA Piotr 26WROCŁAWMasters M - 40 25M 4600:00:4101:23:1605:05:3307:51:0910:27:1113:23:3618:50:5022:03:25.5022:04:07.35+07:02:3510:105,9
56KISIAŁA Filip 2Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 17M 4700:00:2501:17:1504:51:5607:43:2210:25:4013:24:0218:52:4422:06:04.9522:06:30.05+07:04:5810:125,9
57ŚWIĄTEK Ewelina 149Spartanie Dzieciom / KB ERGOWROCŁAWSenior II K - 306K 1000:00:2701:19:5705:07:0607:56:5710:35:5713:11:2118:22:4922:07:15.6522:07:42.70+07:06:1110:125,9
58SADZIK Robert 59NeoprofilBARDOSenior II M - 30 18M 4800:00:0304:36:1207:42:2110:30:4013:33:4519:11:5022:11:27.2022:11:30.20+07:09:5810:145,9
59SADURSKI Krzysztof 113CARINIIŁASKARZEWMasters M - 40 26M 4900:00:0301:16:1404:48:3107:33:1310:26:0313:19:4018:50:3222:17:32.0022:17:35.10+07:16:0310:175,8
60AUGUSTOWSKA Izabela 72KB Geotermia UniejówWARTKOWICEMasters K - 404K 1100:00:0801:29:5905:27:5508:26:5411:28:4614:33:2519:12:4222:19:01.9522:19:10.45+07:17:3810:185,8
61PROZOROWSKI Wiesław 28Maraton LesznoLESZNOWeteran I M - 50 4M 5000:00:0901:30:1105:24:4708:24:5311:08:5414:03:5719:12:3822:19:02.8522:19:11.85+07:17:4010:185,8
62RYKAŁA Wojciech 66MYŚLENICEMasters M - 40 27M 5100:00:3501:21:3204:58:0507:39:3410:16:3013:21:0518:51:5422:28:29.0522:29:04.35+07:27:3210:225,8
63TROCHIMOWICZ Hubert T 44Longevity ExpeditionWARSZAWAMasters M - 40 28M 5200:00:1001:16:4004:33:2206:58:0909:27:4412:39:0418:27:2522:30:48.0022:30:58.65+07:29:2710:235,8
64LIC Janusz 110ZABRZEWeteran I M - 50 5M 5300:00:2001:25:0405:20:4408:13:2510:51:1313:37:3019:01:2822:31:13.2022:31:33.20+07:30:0110:235,8
65STAWSKI Dariusz 25KB Arturówek ŁódzŁÓDZWeteran II M - 601M 5400:00:0801:21:4305:19:0308:11:3110:43:2113:44:3819:02:0322:31:39.8022:31:47.90+07:30:1610:235,8
66TUROBOŚ Michał 222ŁÓDŹMasters M - 40 29M 5500:00:1601:21:0105:02:1908:09:5610:43:1313:24:4419:02:0722:39:06.9522:39:23.75+07:37:5210:275,7
67DUDZIK Jacek 56TeamKurort Lądek ZdrójKŁODZKOWeteran II M - 602M 5600:00:1701:25:0505:14:0608:18:1411:04:1013:46:5919:16:0922:43:18.1022:43:35.55+07:42:0410:295,7
68HULBÓJ Sebastian 39PolskaBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 30M 5700:00:0601:21:2805:00:3007:50:0410:33:0513:20:5718:39:4922:46:11.0022:46:17.50+07:44:4610:305,7
69SERAFIN Paulina 98Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWSenior II K - 307K 1200:00:1901:25:5405:06:1907:54:5410:40:5713:47:4019:31:1322:46:30.9522:46:50.15+07:45:1810:305,7
70SKRYNKOWSKI Michal 196KRYZYSSTARA ŁOMNICASenior II M - 30 19M 5800:00:1201:14:4205:11:0707:55:5210:37:1513:16:1219:13:1522:46:39.7522:46:51.75+07:45:2010:305,7
71JANKOWIAK Przemysław 11WŁOSZAKOWICEMasters M - 40 31M 5900:00:0801:13:5805:20:1908:25:0211:14:2414:07:2619:32:1022:55:30.8022:55:39.10+07:54:0710:345,7
72DYNIA Krystian 239RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior II M - 30 20M 6000:00:4301:28:1405:14:0607:56:4110:32:1813:19:5418:37:4422:55:13.6022:55:57.25+07:54:2510:345,7
73STAWICKI Grzegorz 109RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICEMasters M - 40 32M 6100:00:4301:28:1405:14:0707:56:3310:32:1613:19:3218:37:1122:55:14.3022:55:57.35+07:54:2510:345,7
74KOZŁOWSKI Bartłomiej 110Masters M - 40 33M 6200:00:3801:29:2305:21:3708:10:1010:59:1314:07:0919:50:4823:10:39.5523:11:18.05+08:09:4610:415,6
75MAŁEK Piotr 98KB Maraton TurekTUREKMasters M - 40 34M 6300:00:1601:17:1304:51:5208:01:2210:46:5113:49:4319:35:1923:26:31.7023:26:48.00+08:25:1610:495,5
76MIKOWSKI Artur 90GRÓJECMasters M - 40 35M 6400:00:2701:29:3605:07:1608:10:0911:00:3313:53:1719:43:4823:31:16.1023:31:43.60+08:30:1210:515,5
77SZULC Krzysztof 26AlbatrosyWARSZAWAMasters M - 40 36M 6500:00:3101:29:2205:07:0908:05:2011:03:3614:04:5319:57:5923:45:21.1023:45:52.85+08:44:2110:575,5
78ZUBOWICZ Jakub 33Żwawe Żubry / BZ WBK FaktorWARSZAWASenior II M - 30 21M 6600:00:3601:29:4205:07:0808:05:1411:03:3114:07:0819:57:5623:45:16.2523:45:52.90+08:44:2110:575,5
79NIEMAS Mariusz 105OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 6M 6700:00:3001:28:5205:45:4908:46:5111:49:0415:04:3720:19:1223:54:45.6523:55:16.55+08:53:4511:025,4
80BADOWSKI Jerzy 166Tri AmigosPIASECZNOMasters M - 40 37M 6800:00:0601:16:3404:43:0107:22:4110:04:0413:11:4519:22:5024:06:55.4024:07:01.60+09:05:3011:075,4
81NOJSZEWSKA Anika 83WARSZAWASenior II K - 308K 1300:00:3801:29:2405:21:3708:10:1811:01:4114:07:3520:28:3924:16:00.0524:16:38.95+09:15:0711:125,4
82LISIECKI Tomasz 227Trzynastka PlusLUBOŃMasters M - 40 38M 6900:00:5201:34:1005:39:0708:37:4311:22:5214:40:1520:22:2224:21:04.6524:21:57.40+09:20:2511:145,3
83ŁĄTKOWSKI Maciej 175KB Maniac PoznańPOZNAŃMasters M - 40 39M 7000:00:2101:29:3005:35:4208:38:1311:29:2614:40:4220:32:1324:27:21.0024:27:42.25+09:26:1011:175,3
84KOTYSZ Waldemar 66GiCOPOLEWeteran I M - 50 7M 7100:00:4701:26:4605:35:4708:34:1611:28:3714:54:2220:58:0624:26:56.4524:27:43.70+09:26:1211:175,3
85MATYSZCZAK Sławomir 90RĘBIELICE KRÓLEWSKIEWeteran I M - 50 8M 7200:01:3001:36:3705:54:2809:03:4111:51:4715:00:2821:16:4424:31:47.6524:33:18.40+09:31:4611:195,3
86WOLSZCZAK Konrad 24Klub Rugby Miedziowi LubinLUBINSenior II M - 30 22M 7300:01:3001:36:3905:54:2509:03:4411:51:5615:00:3321:16:4524:31:48.4024:33:18.60+09:31:4711:195,3
87PALKIJ Aleksandra 67Ks Limanowa ForrestDOBRASenior II K - 309K 1400:01:3601:36:3305:54:1809:03:3911:51:4715:00:3021:17:0924:31:42.6524:33:18.90+09:31:4711:195,3
88SĘK Tomasz 219PIASTÓWSenior II M - 30 23M 7400:00:0501:15:4305:07:0108:10:1511:04:0414:05:0920:28:4724:33:39.2524:33:44.25+09:32:1211:205,3
89MARCINIAK Paweł 85Cross Straceńców TeamGŁOGÓWWeteran I M - 50 9M 7500:00:1301:23:4905:30:4908:53:2712:06:4615:32:4820:29:1424:35:44.1024:35:57.35+09:34:2511:215,3
90PFAJFER Marek 78Spójnia Białe BłotaLEGBĄDSenior II M - 30 24M 7600:00:1501:22:3005:07:5908:18:3011:14:5414:14:1020:20:5524:37:22.7024:37:38.10+09:36:0611:215,3
91KRÓL Mieczysław 232UltraTata / BiegOpolskiOPOLESenior II M - 30 25M 7700:00:4701:26:4705:35:4608:34:1811:28:3614:54:1520:58:0524:37:21.7024:38:09.05+09:36:3711:215,3
92MIKOŁAJCZYK Agnieszka 47Husaria Race TeamŁÓDŹSenior II K - 3010K 1500:00:0801:18:3904:59:2808:01:1910:51:2313:51:0319:53:3224:39:34.4524:39:43.30+09:38:1111:225,3
93KUKUŁA Maciej 140KRAKÓWSenior I M - 20 3M 7800:00:3901:25:5105:30:1108:28:3612:04:2114:50:0521:16:1724:39:30.7524:40:10.15+09:38:3811:225,3
94SŁAWSKI Tomasz 248WROCŁAWMasters M - 40 40M 7900:00:3401:29:2805:22:4508:17:5611:21:2114:33:0020:39:1124:39:36.1024:40:10.40+09:38:3811:225,3
95DONIEC Marek 21Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina'PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 41M 8000:00:1801:12:4104:36:5607:32:4010:27:3314:10:4220:43:2624:40:12.5024:40:30.90+09:38:5911:235,3
96ROGALA Maciej 34YNO ULTRAPSZÓWMasters M - 40 42M 8100:00:2001:44:0605:48:3508:51:1311:53:0714:48:1721:07:1824:40:14.2524:40:34.70+09:39:0311:235,3
97SLOWINSKI Grzegorz 54WROCLAWSenior II M - 30 26M 8200:00:4501:35:5705:29:1508:08:4510:47:1813:50:2321:07:2824:42:24.5524:43:10.25+09:41:3811:245,3
98FIJAŁKOWSKI Waldemar 23oskargsm.plTRZEBNICAMasters M - 40 43M 8300:00:1101:26:3705:15:1508:12:1411:00:3014:33:0920:59:4924:43:14.1524:43:25.50+09:41:5411:245,3
99GORGOL Tomasz 29LP 500BYDGOSZCZMasters M - 40 44M 8400:00:2601:30:2105:29:4408:32:1011:29:4114:26:4020:28:1824:48:21.2524:48:47.95+09:47:1611:265,2
100TROJAN Paweł 77SZCZYTNA BIEGASZCZYTNASenior II M - 30 27M 8500:00:1201:21:4005:11:0708:08:3511:04:4814:18:5820:33:5424:49:05.1524:49:17.55+09:47:4611:275,2
101WIJAS Mariusz 86KRAKÓWMasters M - 40 45M 8600:00:3001:34:1505:48:3908:53:1412:01:3415:14:4821:15:3224:49:15.7024:49:46.05+09:48:1411:275,2
102LEMBOWICZ Grzegorz 8Poznan I Love You TeamPOZNAŃMasters M - 40 46M 8700:00:4801:34:3405:37:4708:33:5911:21:2814:40:2120:30:2124:52:25.5024:53:13.90+09:51:4211:285,2
103SOBKOWIAK Ewa 103POZNAŃWeteran K - 501K 1600:00:4801:32:4406:17:4109:36:2812:37:0815:31:4221:29:4124:58:23.6024:59:11.75+09:57:4011:315,2
104TOMICZEK Tomasz 41ZdyskwalifikowaniWROCŁAWSenior II M - 30 28M 8800:00:4601:36:0105:29:1908:08:4410:47:1913:50:4321:15:2725:04:13.3025:04:59.45+10:03:2711:345,2
105KWIECIEŃ Zbigniew 146Faudana/Team PapryTYCHYWeteran II M - 603M 8900:00:2601:26:4405:42:3908:48:0211:47:2015:29:2221:30:0325:06:17.7025:06:44.60+10:05:1311:355,2
106SIENKIEWICZ Wojtek 22Ogary DoloresWARSZAWAMasters M - 40 47M 9000:00:3901:29:1505:48:1308:58:2211:51:4614:50:4420:53:2825:12:17.3025:12:57.15+10:11:2511:375,2
107MARCZAK Albert 184KOZŁÓW BISKUPISenior II M - 30 29M 9100:00:4901:34:3105:28:1308:27:4711:10:5114:26:1520:59:0825:12:43.1025:13:32.30+10:12:0011:385,2
108MŁODOŻENIEC Mirosław 73Rembertów teamSOBÓTKASenior II M - 30 30M 9200:00:4101:22:0105:08:0708:10:2211:03:2113:55:5920:40:3925:12:55.3025:13:36.85+10:12:0511:385,2
109PAWŁOWICZ Przemysław 17LEGNICAMasters M - 40 48M 9300:00:3601:35:3705:45:1509:02:2011:59:4815:15:4621:26:2425:14:14.5525:14:50.70+10:13:1911:385,2
110WAWRZYNIAK Michał 96Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOMasters M - 40 49M 9400:00:2501:28:0405:28:4708:11:1810:51:0914:05:5621:13:4925:14:28.2025:14:53.85+10:13:2211:385,2
111PANEK Piotr 230WATER TEAMZIELONKIMasters M - 40 50M 9500:01:3501:40:4606:16:2109:40:2112:37:4915:34:3321:43:4525:13:20.8025:14:55.90+10:13:2411:385,2
112JAŚKOWIAK Tomasz 129POZNAŃMasters M - 40 51M 9600:00:2901:40:3406:21:1710:01:3412:55:3815:51:1621:29:0725:15:13.5525:15:42.70+10:14:1111:395,1
113PIETRULIŃSKI Mateusz 52Spartanie DzieciomWARSZAWASenior II M - 30 31M 9700:00:3901:36:0706:11:0009:41:0112:37:3515:35:0621:40:5825:15:14.1525:15:54.00+10:14:2211:395,1
114WYBRANIEC Michał 86WAŁBRZYCHSenior II M - 30 32M 9800:01:0601:41:1606:07:0209:27:0112:24:2315:35:0421:45:0125:16:59.8025:18:05.80+10:16:3411:405,1
115FORYŚ Adam 84SOCHACZEWSenior I M - 20 4M 9900:01:3401:36:1506:18:2209:36:2812:37:1815:31:5921:41:0525:18:54.0525:20:28.85+10:18:5711:415,1
116BARAŃSKI Rafał 59Biegam Bo Muszę OpoleOPOLEMasters M - 40 52M 10000:00:4401:34:2005:54:5009:06:4712:14:1815:28:3021:41:5425:20:04.1025:20:49.00+10:19:1711:415,1
117CHWAŁOWSKA Agnieszka 43FUDU&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 405K 1700:00:2901:23:4005:38:1308:58:0612:08:3215:19:1821:42:1125:24:43.4025:25:12.85+10:23:4111:435,1
118ERENBERG Rafał 51Fudu&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 33M 10100:00:3001:23:3905:38:1808:58:0512:08:3915:19:1421:42:1125:24:43.1525:25:13.25+10:23:4111:435,1
119DUBIKOWSKI Andrzej 247ZIĘBICEWeteran II M - 604M 10200:00:4001:49:2206:20:2309:44:0412:46:2616:06:2621:54:4825:25:43.3525:26:23.35+10:24:5111:445,1
120PANEK Bartosz 1KRAKÓWSenior I M - 20 5M 10300:00:0701:11:0604:43:5307:53:0911:14:2714:31:4221:26:4625:26:16.9525:26:24.25+10:24:5211:445,1
121LIPIŃSKI Marek 113Masters M - 40 53M 10400:00:3301:18:1504:41:4607:41:5210:30:0813:33:2120:01:0225:28:16.8525:28:50.80+10:27:1911:455,1
122ZIELIŃSKI Radosław 48Stare Babice BiegająLATCHORZEWMasters M - 40 54M 10500:00:2201:34:3205:53:1209:05:0812:06:3215:27:0721:51:2225:28:44.9525:29:07.30+10:27:3511:455,1
123KULIBERDA Tomasz 96Teatr o.de.laRZESZÓWMasters M - 40 55M 10600:00:2401:20:5505:03:4708:17:4511:16:4914:50:3321:28:3125:30:18.5525:30:43.45+10:29:1111:465,1
124SZYMIK Marcin 150Natures Sunshine PolandCHORZÓWMasters M - 40 56M 10700:00:2001:20:4705:14:1908:13:4011:22:3915:16:4221:48:3025:31:54.3025:32:14.65+10:30:4311:475,1
125NIZIOŁ Marian 61PIASECZNOWeteran II M - 605M 10800:00:3101:41:5206:17:2609:41:2212:38:5215:35:2121:44:5725:31:43.3525:32:14.85+10:30:4311:465,1
126OLEKSY Jarosław 143KS Limanowa ForrestTYMBARKWeteran I M - 50 10M 10900:01:3401:40:4706:16:2009:40:2412:37:5315:34:2621:43:5825:30:40.1525:32:15.05+10:30:4311:465,1
127WŁODARCZYK Teresa 144SPCTORUŃWeteran K - 502K 1800:00:4401:36:0806:10:1209:41:0012:41:1415:53:0321:39:1525:31:48.4025:32:32.90+10:31:0111:465,1
128BĄK Andrzej 251TORUŃMasters M - 40 57M 11000:00:4401:36:3306:11:4509:42:1412:41:5815:53:1421:40:0625:32:35.8025:33:20.00+10:31:4811:475,1
129PAPROCKI Wiesław 249JAWORZNOWeteran I M - 50 11M 11100:00:3001:37:5106:18:2810:03:4213:05:2716:15:3321:54:2825:37:33.0525:38:03.35+10:36:3111:495,1
130JOSZCZAK Michał 186GDAŃSKMasters M - 40 58M 11200:00:3501:33:4405:50:2909:19:3212:34:0516:00:5522:26:4625:37:46.1525:38:22.05+10:36:5011:495,1
131SKRABURSKI Piotr 111GDAŃSKMasters M - 40 59M 11300:00:3501:33:4305:50:3009:19:2812:33:4916:00:5822:21:3525:37:46.4525:38:22.35+10:36:5011:495,1
132CIEŚLAK Krzysztof 142ultraFAZA.plZIELONA GÓRASenior II M - 30 34M 11400:00:5101:45:0506:24:3709:53:0213:12:3116:31:4022:33:4425:37:32.7525:38:24.70+10:36:5311:495,1
133CIEŚLAK Jakub 114ZDROWE!RZEPINSenior II M - 30 35M 11500:00:5001:45:0306:24:3709:53:0013:12:2916:31:5122:33:4425:37:38.9525:38:29.45+10:36:5711:495,1
134PRZYBYŁA Adam 53Wolfmoto TeamŁÓDŹMasters M - 40 60M 11600:00:3501:30:0206:16:0109:28:4312:27:3215:53:4421:45:0325:38:03.9025:38:39.65+10:37:0811:495,1
135ROWIŃSKI Marek 74PanKRAKÓWMasters M - 40 61M 11700:00:4501:40:5706:01:2509:30:0612:43:2116:02:2821:44:5825:37:54.3025:38:39.80+10:37:0811:495,1
136WYSTRYCHOWSKA Marzena 4bfagencja.plWARSZAWAMasters K - 406K 1900:00:0801:37:2206:05:1109:29:5712:47:5915:57:3222:09:2325:38:45.9525:38:53.95+10:37:2211:505,1
137ZARODA Zbyszek 27Biegam bo mnie ludzkość wqrwiaKONINMasters M - 40 62M 11800:00:2901:21:1004:52:5107:56:4311:04:2815:30:2121:59:3425:39:14.7525:39:43.85+10:38:1211:505,1
138CIEPAK Adam 224GiT EKIPA !PORĘBAMasters M - 40 63M 11900:00:2601:29:5705:22:3108:20:4511:30:2614:35:2721:21:5025:39:47.4525:40:14.00+10:38:4211:505,1
139KASZTELANIC Rafał 78NADARZYNMasters M - 40 64M 12000:00:5701:34:3605:38:4308:38:3811:38:1114:48:2521:53:3725:40:19.5525:41:17.15+10:39:4511:505,1
140RUTKOWSKI Janusz 62LESZNOWeteran I M - 50 12M 12100:00:1001:29:5006:08:1309:34:5312:54:1616:01:2021:58:0225:43:15.1525:43:25.65+10:41:5411:525,1
141DĘBICKI Zdzisław 155Finisz Rymanów/GOPR BieszczadyRYMANÓWWeteran I M - 50 13M 12200:00:4301:34:3205:51:3309:04:4212:20:3715:40:3321:55:2525:42:48.3025:43:31.40+10:41:5911:525,1
142SZPYT Andrzej 179GUBINMasters M - 40 65M 12300:00:2801:33:0405:43:1309:12:0012:20:5015:46:0921:43:3725:43:23.8025:43:51.90+10:42:2011:525,1
143PRYMOWICZ Dariusz 231SWARZĘDZMasters M - 40 66M 12400:00:0901:26:5905:27:4008:55:4811:57:5415:25:5121:40:1625:44:32.9525:44:41.95+10:43:1011:525,1
144CHMIELEWSKI Jacek 31KONSTANCIN-JEZIORNAWeteran I M - 50 14M 12500:00:0901:34:4606:28:4110:00:0713:09:0016:11:2822:12:3425:46:14.2025:46:23.75+10:44:5211:535,0
145WIELEWSKI Waldemar 32Grupa TrójmiastoGDAŃSK / LUBNIAMasters M - 40 67M 12600:00:0901:34:4706:28:3810:00:0713:09:0016:11:3022:12:3425:46:14.4525:46:24.05+10:44:5211:535,0
146SZNAJDER Marcin 33Mesondżi lajf stajlPOZNAŃSenior II M - 30 36M 12700:00:5301:38:2106:07:1509:27:1512:24:3515:35:0521:58:1025:45:49.0525:46:43.00+10:45:1111:535,0
147BOJDA Grzegorz 54WAPIENICKI TEAMBIELSKO BIAŁAMasters M - 40 68M 12800:00:1501:30:1106:03:0009:30:2012:29:3915:45:1322:00:5725:47:15.5025:47:31.40+10:45:5911:545,0
148MICHALAK Sławomir 165inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKOWWeteran I M - 50 15M 12900:00:3701:35:2305:52:0609:13:0012:12:1915:32:2121:51:5725:47:25.5525:48:02.70+10:46:3111:545,0
149KURKUS Aleksander 30DOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAMasters M - 40 69M 13000:00:2301:26:2505:25:4508:28:5111:28:2515:02:5621:53:2925:47:54.7525:48:17.85+10:46:4611:545,0
150KAWAŁKO Ryszard 2ERBUD - BOCO/Antek TeamLEGNICAWeteran I M - 50 16M 13100:00:3701:33:5005:45:0709:12:4713:02:3916:04:0422:21:2025:50:10.4025:50:47.65+10:49:1611:555,0
151KRUPIŃSKI Tadeusz 97LIGOTA PIĘKNAWeteran I M - 50 17M 13200:01:0401:33:0805:38:3808:40:3812:02:3615:42:0822:17:5325:49:55.5025:51:00.05+10:49:2811:555,0
152DZISZKIEWICZ Grzegorz 225BIELSKO BIAŁASenior II M - 30 37M 13300:00:4301:38:2906:22:4409:48:1013:08:3916:07:3122:31:5125:50:53.9025:51:37.30+10:50:0511:555,0
153LACHERA Tomasz 127W Pogoni Za DuchemZABRZESenior II M - 30 38M 13400:00:2501:39:4505:59:2509:40:4512:47:3516:00:2522:14:4325:54:14.9025:54:40.35+10:53:0811:575,0
154NOWAK Sebastian 16Szkiyty krychlatePOZNAŃMasters M - 40 70M 13500:00:0301:18:3705:24:1408:18:3211:00:1414:54:2521:37:2925:54:46.9525:54:50.45+10:53:1811:575,0
155NOWAK Krzysztof 237Szkiyty KrychlatePOZNAŃMasters M - 40 71M 13600:00:0101:18:4305:24:1508:18:3511:00:1514:54:2121:37:3225:54:48.9525:54:50.55+10:53:1911:575,0
156MOLCZYK Łukasz 132SIEDLISKAMasters M - 40 72M 13700:00:0501:21:3605:02:2408:10:2511:21:0014:38:0521:50:1125:58:31.1525:58:36.60+10:57:0511:595,0
157KADECKI Marek 122KARGOSZYNMasters M - 40 73M 13800:00:1901:35:4206:16:2809:39:5212:44:5716:08:0722:58:4326:11:06.9526:11:26.05+11:09:5412:055,0
158MAŁOWIŃSKI Artur 4BYDGOSZCZWeteran I M - 50 18M 13900:00:0001:44:1506:30:3210:23:4513:43:4016:36:3322:40:0726:28:48.9526:28:48.95+11:27:1712:134,9
159BONDARCZUK Igor 214bondarczuk.comMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 74M 14000:00:4901:40:0006:28:1609:45:4312:42:4216:16:3122:14:5626:35:22.1026:36:11.10+11:34:3912:164,9
160MATUSZEWSKI Marek 75Runner's PowerŚREMMasters M - 40 75M 14100:01:4401:46:1006:25:4709:54:0013:12:3116:31:1622:17:2926:44:25.5526:46:09.55+11:44:3812:204,9
161MATUSZEWSKA Małgorzata 40Runner's PowerŚREMMasters K - 407K 2000:01:4301:46:1406:25:4809:54:0713:12:3616:31:1522:57:3526:44:26.1026:46:09.75+11:44:3812:204,9
162KAWKA Rafał 116Biegacze w RadomskuRADOMSKOSenior II M - 30 39M 14200:01:3401:39:5206:24:0209:53:0613:17:3916:30:2822:52:3926:58:25.5026:59:59.95+11:58:2812:264,8
163ŁAŹNIAK Agata 79CardioRunnersPOZNAŃSenior II K - 3011K 2100:00:1601:29:0606:20:4709:58:3013:02:0116:33:0122:52:5126:59:46.1527:00:02.20+11:58:3012:274,8
164GAWEŁKO Janusz 158GLIWICEWeteran I M - 50 19M 14300:00:2801:34:4806:25:5009:54:3613:17:4816:42:3222:53:0326:59:35.3027:00:03.60+11:58:3212:274,8
165CZERMAK Patryk 71sport.alpcrew.pl, ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUBYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 40M 14400:00:4601:36:0205:49:1609:09:0912:57:1816:17:3222:47:1627:10:20.6527:11:06.90+12:09:3512:324,8
166MICHNIEWSKI Piotr 223GiT EKIPA !ZAWIERCIESenior II M - 30 41M 14500:00:2601:36:2206:29:5810:22:4113:23:3216:18:5222:45:0727:13:19.6027:13:45.85+12:12:1412:334,8
Niesklasyfikowani
OHLA Justyna 7Biegam, Bo Nie LubięPOZNAŃSenior II K - 30DNF DNF DNF DNF DNF DNF20:34:11 DNF DNF DNF--
PRZYTULSKA Justyna 50ŚWIDNICASenior II K - 30DNF01:24:41 DNF05:19:26 DNF08:39:28 DNF11:30:56 DNF14:20:01 DNF21:05:51 DNF DNF DNF--
ŁAGODA Łukasz 16AKTIV REHABILITACJAZAWONIASenior II M - 30 DNF01:26:37 DNF05:50:26 DNF09:34:47 DNF13:18:48 DNF DNF21:37:23 DNF DNF DNF--
KONOPKO Artur 107KLEOSINSenior II M - 30 DNF01:11:58 DNF04:04:56 DNF06:13:53 DNF08:28:42 DNF10:58:38 DNF DNF DNF DNF--
KOWALSKI Piotr 37GORZOW WLKPMasters M - 40 DNF01:20:49 DNF05:08:08 DNF08:06:36 DNF11:20:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
LATANOWICZ Bernard 80POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:33:56 DNF05:42:58 DNF08:37:30 DNF11:37:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Mirosław 23ŚREMSenior I M - 20 DNF01:46:13 DNF06:26:41 DNF09:54:07 DNF13:12:39 DNF16:31:12 DNF DNF DNF DNF--
SIWIK Dariusz 75DRUŻYNA CHROBREGOMAŁOMICEMasters M - 40 DNF01:05:06 DNF03:37:16 DNF05:38:06 DNF07:33:33 DNF09:46:21 DNF DNF DNF DNF--
WYSTRYCHOWSKI Marcin 10bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:37:21 DNF06:05:12 DNF09:29:55 DNF12:47:59 DNF15:57:38 DNF DNF DNF DNF--
PAJĄK Łukasz 65wlaczoszczedzanie.plZABŁOCIESenior II M - 30 DNF01:08:52 DNF03:58:08 DNF06:33:49 DNF09:06:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Leszek 5ŚWIEBODZICESenior II M - 30 DNF01:16:13 DNF04:59:13 DNF07:56:07 DNF10:31:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
FĄFROWICZ Kazimierz 60TeamKurort Lądek ZdrójKŁODZKOWeteran II M - 60DNF01:34:28 DNF05:44:48 DNF08:56:48 DNF12:01:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANCZAK Anna 70Drużyna Szpiku SitechJACZÓWSenior I K - 20DNF01:33:21 DNF05:52:24 DNF08:59:50 DNF12:11:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
LENARTOWICZ Adam 114Masters M - 40 DNF01:47:14 DNF06:31:05 DNF10:02:07 DNF13:13:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁOWIŃSKA Małgorzata 1BYDGOSZCZWeteran K - 50DNF DNF06:30:29 DNF10:23:50 DNF13:43:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Roger 105Drużyna Bogusia TrzaskoGDYNIASenior II M - 30 DNF01:11:38 DNF04:12:10 DNF07:24:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SADOWSKI Łukasz 94PORĘBASenior II M - 30 DNF01:23:10 DNF05:56:42 DNF09:43:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRZESIŃSKA Joanna 38FordonrunnersBYDGOSZCZMasters K - 40DNF01:32:40 DNF06:12:25 DNF10:50:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TASZAREK Jakub 64MROWINOMasters M - 40 DNF01:18:37 DNF04:50:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBOL Tomasz 35KATOWICEMasters M - 40 DNF01:10:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUGAJ Robert 82KATOWICEMasters M - 40 DNF01:17:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOTFRYD Adam 45Beskidnicy JasłoJASŁOMasters M - 40 DNF01:22:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BAZIÓR Mateusz 111Senior I M - 20 DNF01:29:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEGLAR Krzysztof 115Masters M - 40 DNF01:37:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 190 wynik(ów)