BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2018-07-19 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 203 |
Wystartowało : | 190 |
Nie ukończyło : | 24 |
Ukończyło : | 166 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STOLARZ Piotr | 116 | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:01:20 | 03:27:08 | 05:23:40 | |||
2 | JÓZWIAK Piotr | 69 | Kita Team | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:00:11 | 03:21:42 | 05:23:41 | |
3 | ŻARECKI Łukasz | 87 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:04:56 | 03:37:11 | 05:38:03 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
SIWIK Dariusz | 75 | DRUŻYNA CHROBREGO | MAŁOMICE | Masters M - 40 | DNF | 01:05:06 DNF | 03:37:16 DNF | 05:38:06 DNF | ||
5 | BORÓWKA Ryszard | 19 | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:05:14 | 03:39:28 | 05:48:30 | ||
6 | RZĄDKOWSKI Mirosław | 30 | Niagara Fitnes Klub Rakoniewice | RAKONIEWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:07 | 01:05:37 | 03:41:07 | 05:49:16 | |
7 | SZOPA Marek | 172 | TEAM KOPEĆ | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:01:22 | 03:39:03 | 05:58:37 | |
8 | MATEJCZUK Agata | 108 | ATTIQ Team | PARZĘCZEW | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:06:48 | 03:52:53 | 06:01:28 | |
9 | DYJAK Robert | 46 | STRONIE SLASKIE | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:06:40 | 03:53:13 | 06:01:36 | ||
10 | ATANASOW ANCEW Dawid | 112 | D&D | NOWY TARG | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:14:25 | 04:01:28 | 06:06:24 | |
11 | POLAK Stanisław | 93 | Niezrzeszony | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:09:00 | 03:55:36 | 06:11:07 | |
12 | GAŁUSZKA Rafał | 192 | GUBIN | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:08:53 | 03:53:31 | 06:11:16 | ||
13 | WOJNO Arkadiusz | 21 | Husaria Race Team | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:05:37 | 03:54:42 | 06:11:31 | |
14 | PODOLAK Ula | 104 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:03 | 01:09:17 | 04:05:16 | 06:12:38 | ||
15 | PAWLUŚ Mirosław | 42 | JSC Jasło | JASŁO | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:08:59 | 03:58:44 | 06:12:58 | |
KONOPKO Artur | 107 | KLEOSIN | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:58 DNF | 04:04:56 DNF | 06:13:53 DNF | |||
17 | SZENDZIELARZ Marcin | 99 | Wyznawcy końca sezonu biegowego | BIELSKO-BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:08:59 | 04:04:32 | 06:22:35 | |
18 | TUCZYŃSKI Maciej 'Apacz' | 106 | Old School TRAIL RUNNING | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:08:46 | 04:02:40 | 06:24:29 | |
19 | PAŁETKO Grzegorz | 18 | Nysa Biega | JASIENICA DOLNA | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:12:33 | 04:08:00 | 06:28:06 | |
20 | WRONA Mariusz | 234 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:06:18 | 03:59:40 | 06:28:25 | ||
21 | PIĄTEK Mateusz | 20 | Hercog Running Team | BUKOWNO | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:12:43 | 04:13:32 | 06:29:04 | |
22 | HEJKRLÍK Jiří | 115 | HejaHejTrail.cz | NESOVICE | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 01:09:34 | 04:14:52 | 06:33:35 | |
23 | KORAB Robert | 242 | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:16:41 | 04:18:16 | 06:33:36 | ||
PAJĄK Łukasz | 65 | wlaczoszczedzanie.pl | ZABŁOCIE | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:52 DNF | 03:58:08 DNF | 06:33:49 DNF | ||
25 | BORSKI Adam | 72 | 42.195 Wejherowo | WEJHEROWO | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:09:42 | 04:08:12 | 06:39:40 | |
26 | KAROLAK Ania | 92 | SŁUPSK | Senior II K - 30 | 00:00:08 | 01:09:02 | 04:10:22 | 06:46:22 | ||
27 | NIEZGÓDKA Tomasz | 88 | FaktoringEkspert.pl | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:10:46 | 04:13:58 | 06:46:28 | |
28 | ZACZYŃSKA Anna | 76 | LUBIN | Senior II K - 30 | 00:00:17 | 01:13:10 | 04:23:43 | 06:47:19 | ||
29 | SIKORA Zbigniew | 48 | Stowarzyszenie Pogoria Biega | JAWORZNO | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:11:39 | 04:20:14 | 06:47:29 | |
30 | SADŁO Tomasz | 34 | Kolegium Sędziów Zabrze | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:11:32 | 04:14:43 | 06:49:19 | |
31 | TROCHIMOWICZ Hubert T | 44 | Longevity Expedition | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:16:40 | 04:33:22 | 06:58:09 | |
32 | BORUSIŃSKI Piotr | 102 | AML Słupsk | SŁUPSK | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:13:26 | 04:24:41 | 06:58:30 | |
33 | KNAPIK Piotr | 58 | Team Kurort Lądek Zdrój | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:19:10 | 04:30:39 | 06:59:07 | |
34 | KLINCEWICZ Cezary | 57 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:21:07 | 04:33:00 | 06:59:20 | ||
35 | GOSTYŃSKI Krzysztof | 36 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:14:59 | 04:24:40 | 06:59:33 | ||
36 | WOJDASIEWICZ Tadeusz | 104 | Decathlon /Biegacz-rowerzysta-turysta.. | KĘPICE | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:15:05 | 04:30:42 | 06:59:53 | |
37 | PIETRZAK Jan | 49 | WKURW_TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:16:51 | 04:34:52 | 07:00:05 | |
38 | BUJALSKI Szymon | 215 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:16:42 | 04:26:05 | 07:00:13 | ||
39 | KURPIEWSKA Anna | 39 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:12 | 01:13:19 | 04:33:39 | 07:07:38 | |
40 | SIKORSKI Marcin | 63 | TT Szczecin | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:13:17 | 04:33:37 | 07:07:41 | |
41 | SOBORSKI Krzysztof | 101 | 1977 | OLKUSZ | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:14:44 | 04:31:59 | 07:17:47 | |
42 | BOGDANOWICZ Beata | 91 | BIEGOWY ŚWIAT | GDAŃSK | Masters K - 40 | 00:00:27 | 01:20:17 | 04:41:41 | 07:18:08 | |
43 | FILIPIAK Hieronim | 29 | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:17:42 | 04:41:45 | 07:18:12 | |
44 | NIEMIRO Dominika | 81 | Jagodowo-Kalinowy TEAM | POLICE | Senior II K - 30 | 00:00:28 | 01:23:59 | 04:46:23 | 07:20:07 | |
45 | PASTUŁA Łukasz | 6 | KOLBUSZOWA | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:20:31 | 04:48:39 | 07:20:24 | ||
46 | BADOWSKI Jerzy | 166 | Tri Amigos | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:16:34 | 04:43:01 | 07:22:41 | |
47 | LIPIŃSKI Krzysztof | 97 | KB MANIAC POZNAŃ | KOZIEGŁOWY | Weteran I M - 50 | 00:00:19 | 01:20:34 | 04:43:07 | 07:22:55 | |
48 | DOROSZ Marek | 95 | KB Maniac | TULCE | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:17:29 | 04:34:13 | 07:23:08 | |
49 | KIELAR Adam | 221 | Biofemina.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:21:49 | 04:47:57 | 07:24:41 | |
SIKORA Roger | 105 | Drużyna Bogusia Trzasko | GDYNIA | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:38 DNF | 04:12:10 DNF | 07:24:57 DNF | ||
51 | BOCZKIEWICZ Tomasz | 216 | BIEGING TEAM ZELÓW | BEŁCHATÓW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:15:51 | 04:51:39 | 07:32:38 | |
52 | DONIEC Marek | 21 | Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina' | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:12:41 | 04:36:56 | 07:32:40 | |
53 | SADURSKI Krzysztof | 113 | CARINII | ŁASKARZEW | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:16:14 | 04:48:31 | 07:33:13 | |
54 | WRÓBEL Kelli | 112 | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:20:22 | 04:39:23 | 07:36:14 | |||
55 | CAŁY Patryk | 15 | #KFD FALLOUT TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:22:18 | 04:56:38 | 07:38:43 | |
56 | RYKAŁA Wojciech | 66 | MYŚLENICE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:21:32 | 04:58:05 | 07:39:34 | ||
57 | PIOTROWSKI Paweł | 169 | PROTON GOSTYŃ | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:14:37 | 04:49:30 | 07:39:58 | |
58 | PRZYBYŁ Rafał | 164 | FUNDACJA PRZYBYŁ Z POMOCĄ | PIASKI | Senior I M - 20 | 00:00:13 | 01:14:37 | 04:49:14 | 07:39:58 | |
59 | LIPIŃSKI Marek | 113 | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:18:15 | 04:41:46 | 07:41:52 | |||
60 | SADZIK Robert | 59 | Neoprofil | BARDO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 04:36:12 | 07:42:21 | ||
61 | KISIAŁA Filip | 2 | Lacho Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:17:15 | 04:51:56 | 07:43:22 | |
62 | KOZŁOWSKI Leszek | 25 | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:16:12 | 04:54:23 | 07:47:13 | ||
63 | HULBÓJ Sebastian | 39 | Polska | BIELSKO-BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:21:28 | 05:00:30 | 07:50:04 | |
64 | DZIUBA Piotr | 26 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:41 | 01:23:16 | 05:05:33 | 07:51:09 | ||
65 | REJF Tomasz | 12 | rudy and tuniek | BARTOSZYCE | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:20:44 | 05:05:46 | 07:51:41 | |
66 | PANEK Bartosz | 1 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:11:06 | 04:43:53 | 07:53:09 | ||
67 | SERAFIN Paulina | 98 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:19 | 01:25:54 | 05:06:19 | 07:54:54 | |
68 | SKRYNKOWSKI Michal | 196 | KRYZYS | STARA ŁOMNICA | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:14:42 | 05:11:07 | 07:55:52 | |
ZAJĄC Leszek | 5 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:16:13 DNF | 04:59:13 DNF | 07:56:07 DNF | |||
70 | STAWICKI Grzegorz | 109 | RUNTEAM Pawłowice | PAWŁOWICE | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:28:14 | 05:14:07 | 07:56:33 | |
71 | DYNIA Krystian | 239 | RUNTEAM Pawłowice | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:28:14 | 05:14:06 | 07:56:41 | |
72 | ZARODA Zbyszek | 27 | Biegam bo mnie ludzkość wqrwia | KONIN | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:21:10 | 04:52:51 | 07:56:43 | |
73 | ŚWIĄTEK Ewelina | 149 | Spartanie Dzieciom / KB ERGO | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:27 | 01:19:57 | 05:07:06 | 07:56:57 | |
74 | STATECZYŃSKI Błażej | 15 | Defendu | RABOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:53 | 01:31:24 | 05:20:37 | 08:01:04 | |
75 | MIKOŁAJCZYK Agnieszka | 47 | Husaria Race Team | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 00:00:08 | 01:18:39 | 04:59:28 | 08:01:19 | |
76 | MAŁEK Piotr | 98 | KB Maraton Turek | TUREK | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:17:13 | 04:51:52 | 08:01:22 | |
77 | ZUBOWICZ Jakub | 33 | Żwawe Żubry / BZ WBK Faktor | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:29:42 | 05:07:08 | 08:05:14 | |
78 | SZULC Krzysztof | 26 | Albatrosy | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:29:22 | 05:07:09 | 08:05:20 | |
KOWALSKI Piotr | 37 | GORZOW WLKP | Masters M - 40 | DNF | 01:20:49 DNF | 05:08:08 DNF | 08:06:36 DNF | |||
80 | TROJAN Paweł | 77 | SZCZYTNA BIEGA | SZCZYTNA | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:21:40 | 05:11:07 | 08:08:35 | |
81 | TOMICZEK Tomasz | 41 | Zdyskwalifikowani | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:46 | 01:36:01 | 05:29:19 | 08:08:44 | |
82 | SLOWINSKI Grzegorz | 54 | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:45 | 01:35:57 | 05:29:15 | 08:08:45 | ||
83 | TUROBOŚ Michał | 222 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:21:01 | 05:02:19 | 08:09:56 | ||
84 | MIKOWSKI Artur | 90 | GRÓJEC | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:29:36 | 05:07:16 | 08:10:09 | ||
85 | KOZŁOWSKI Bartłomiej | 110 | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:29:23 | 05:21:37 | 08:10:10 | |||
86 | SĘK Tomasz | 219 | PIASTÓW | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:15:43 | 05:07:01 | 08:10:15 | ||
87 | NOJSZEWSKA Anika | 83 | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:38 | 01:29:24 | 05:21:37 | 08:10:18 | ||
88 | MŁODOŻENIEC Mirosław | 73 | Rembertów team | SOBÓTKA | Senior II M - 30 | 00:00:41 | 01:22:01 | 05:08:07 | 08:10:22 | |
89 | MOLCZYK Łukasz | 132 | SIEDLISKA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:21:36 | 05:02:24 | 08:10:25 | ||
90 | WAWRZYNIAK Michał | 96 | Klub Biegacza Warta | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:28:04 | 05:28:47 | 08:11:18 | |
91 | STAWSKI Dariusz | 25 | KB Arturówek Łódz | ŁÓDZ | Weteran II M - 60 | 00:00:08 | 01:21:43 | 05:19:03 | 08:11:31 | |
92 | FIJAŁKOWSKI Waldemar | 23 | oskargsm.pl | TRZEBNICA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:26:37 | 05:15:15 | 08:12:14 | |
93 | LIC Janusz | 110 | ZABRZE | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:25:04 | 05:20:44 | 08:13:25 | ||
94 | SZYMIK Marcin | 150 | Natures Sunshine Poland | CHORZÓW | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:20:47 | 05:14:19 | 08:13:40 | |
95 | KULIBERDA Tomasz | 96 | Teatr o.de.la | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:20:55 | 05:03:47 | 08:17:45 | |
96 | SŁAWSKI Tomasz | 248 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:29:28 | 05:22:45 | 08:17:56 | ||
97 | DUDZIK Jacek | 56 | TeamKurort Lądek Zdrój | KŁODZKO | Weteran II M - 60 | 00:00:17 | 01:25:05 | 05:14:06 | 08:18:14 | |
98 | PFAJFER Marek | 78 | Spójnia Białe Błota | LEGBĄD | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:22:30 | 05:07:59 | 08:18:30 | |
99 | NOWAK Sebastian | 16 | Szkiyty krychlate | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:18:37 | 05:24:14 | 08:18:32 | |
100 | NOWAK Krzysztof | 237 | Szkiyty Krychlate | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:18:43 | 05:24:15 | 08:18:35 | |
101 | CIEPAK Adam | 224 | GiT EKIPA ! | PORĘBA | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:29:57 | 05:22:31 | 08:20:45 | |
102 | ŻAK - ŁEBEK Ewa | 100 | OLKUSZ | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:26:35 | 05:22:44 | 08:24:03 | ||
103 | PROZOROWSKI Wiesław | 28 | Maraton Leszno | LESZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:30:11 | 05:24:47 | 08:24:53 | |
104 | JANKOWIAK Przemysław | 11 | WŁOSZAKOWICE | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:13:58 | 05:20:19 | 08:25:02 | ||
105 | AUGUSTOWSKA Izabela | 72 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:29:59 | 05:27:55 | 08:26:54 | |
106 | MARCZAK Albert | 184 | KOZŁÓW BISKUPI | Senior II M - 30 | 00:00:49 | 01:34:31 | 05:28:13 | 08:27:47 | ||
107 | KUKUŁA Maciej | 140 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:39 | 01:25:51 | 05:30:11 | 08:28:36 | ||
108 | KURKUS Aleksander | 30 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:26:25 | 05:25:45 | 08:28:51 | |
109 | GORGOL Tomasz | 29 | LP 500 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:30:21 | 05:29:44 | 08:32:10 | |
110 | LEMBOWICZ Grzegorz | 8 | Poznan I Love You Team | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:48 | 01:34:34 | 05:37:47 | 08:33:59 | |
111 | KOTYSZ Waldemar | 66 | GiC | OPOLE | Weteran I M - 50 | 00:00:47 | 01:26:46 | 05:35:47 | 08:34:16 | |
112 | KRÓL Mieczysław | 232 | UltraTata / BiegOpolski | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:47 | 01:26:47 | 05:35:46 | 08:34:18 | |
113 | MARTIN Jacek | 68 | CHORZÓW | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:15:56 | 05:30:44 | 08:35:49 | ||
LATANOWICZ Bernard | 80 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:33:56 DNF | 05:42:58 DNF | 08:37:30 DNF | |||
115 | LISIECKI Tomasz | 227 | Trzynastka Plus | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:52 | 01:34:10 | 05:39:07 | 08:37:43 | |
116 | ŁĄTKOWSKI Maciej | 175 | KB Maniac Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:29:30 | 05:35:42 | 08:38:13 | |
117 | KASZTELANIC Rafał | 78 | NADARZYN | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:34:36 | 05:38:43 | 08:38:38 | ||
PRZYTULSKA Justyna | 50 | ŚWIDNICA | Senior II K - 30 | DNF | 01:24:41 DNF | 05:19:26 DNF | 08:39:28 DNF | |||
119 | KRUPIŃSKI Tadeusz | 97 | LIGOTA PIĘKNA | Weteran I M - 50 | 00:01:04 | 01:33:08 | 05:38:38 | 08:40:38 | ||
120 | NIEMAS Mariusz | 105 | OYAMA KARATE BRZESZCZE | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:30 | 01:28:52 | 05:45:49 | 08:46:51 | |
121 | KWIECIEŃ Zbigniew | 146 | Faudana/Team Papry | TYCHY | Weteran II M - 60 | 00:00:26 | 01:26:44 | 05:42:39 | 08:48:02 | |
122 | ROGALA Maciej | 34 | YNO ULTRA | PSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:44:06 | 05:48:35 | 08:51:13 | |
123 | WIJAS Mariusz | 86 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:34:15 | 05:48:39 | 08:53:14 | ||
124 | MARCINIAK Paweł | 85 | Cross Straceńców Team | GŁOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:13 | 01:23:49 | 05:30:49 | 08:53:27 | |
125 | PRYMOWICZ Dariusz | 231 | SWARZĘDZ | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:26:59 | 05:27:40 | 08:55:48 | ||
FĄFROWICZ Kazimierz | 60 | TeamKurort Lądek Zdrój | KŁODZKO | Weteran II M - 60 | DNF | 01:34:28 DNF | 05:44:48 DNF | 08:56:48 DNF | ||
127 | ERENBERG Rafał | 51 | Fudu&Co. Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:23:39 | 05:38:18 | 08:58:05 | |
128 | CHWAŁOWSKA Agnieszka | 43 | FUDU&Co. Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters K - 40 | 00:00:29 | 01:23:40 | 05:38:13 | 08:58:06 | |
129 | SIENKIEWICZ Wojtek | 22 | Ogary Dolores | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:29:15 | 05:48:13 | 08:58:22 | |
JANCZAK Anna | 70 | Drużyna Szpiku Sitech | JACZÓW | Senior I K - 20 | DNF | 01:33:21 DNF | 05:52:24 DNF | 08:59:50 DNF | ||
131 | PAWŁOWICZ Przemysław | 17 | LEGNICA | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:35:37 | 05:45:15 | 09:02:20 | ||
132 | PALKIJ Aleksandra | 67 | Ks Limanowa Forrest | DOBRA | Senior II K - 30 | 00:01:36 | 01:36:33 | 05:54:18 | 09:03:39 | |
133 | MATYSZCZAK Sławomir | 90 | RĘBIELICE KRÓLEWSKIE | Weteran I M - 50 | 00:01:30 | 01:36:37 | 05:54:28 | 09:03:41 | ||
134 | WOLSZCZAK Konrad | 24 | Klub Rugby Miedziowi Lubin | LUBIN | Senior II M - 30 | 00:01:30 | 01:36:39 | 05:54:25 | 09:03:44 | |
135 | DĘBICKI Zdzisław | 155 | Finisz Rymanów/GOPR Bieszczady | RYMANÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:43 | 01:34:32 | 05:51:33 | 09:04:42 | |
136 | ZIELIŃSKI Radosław | 48 | Stare Babice Biegają | LATCHORZEW | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:34:32 | 05:53:12 | 09:05:08 | |
137 | BARAŃSKI Rafał | 59 | Biegam Bo Muszę Opole | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:34:20 | 05:54:50 | 09:06:47 | |
138 | CZERMAK Patryk | 71 | sport.alpcrew.pl, ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU | BYSTRZYCA KŁODZKA | Senior II M - 30 | 00:00:46 | 01:36:02 | 05:49:16 | 09:09:09 | |
139 | SZPYT Andrzej | 179 | GUBIN | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:33:04 | 05:43:13 | 09:12:00 | ||
140 | KAWAŁKO Ryszard | 2 | ERBUD - BOCO/Antek Team | LEGNICA | Weteran I M - 50 | 00:00:37 | 01:33:50 | 05:45:07 | 09:12:47 | |
141 | MICHALAK Sławomir | 165 | inzynier.eu nosi trailowe botki | PRUSZKOW | Weteran I M - 50 | 00:00:37 | 01:35:23 | 05:52:06 | 09:13:00 | |
142 | SKRABURSKI Piotr | 111 | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:33:43 | 05:50:30 | 09:19:28 | ||
143 | JOSZCZAK Michał | 186 | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:33:44 | 05:50:29 | 09:19:32 | ||
144 | WYBRANIEC Michał | 86 | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:01:06 | 01:41:16 | 06:07:02 | 09:27:01 | ||
145 | SZNAJDER Marcin | 33 | Mesondżi lajf stajl | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:53 | 01:38:21 | 06:07:15 | 09:27:15 | |
146 | PRZYBYŁA Adam | 53 | Wolfmoto Team | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:30:02 | 06:16:01 | 09:28:43 | |
WYSTRYCHOWSKI Marcin | 10 | bfagencja.pl | WARSZAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:37:21 DNF | 06:05:12 DNF | 09:29:55 DNF | ||
148 | WYSTRYCHOWSKA Marzena | 4 | bfagencja.pl | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:37:22 | 06:05:11 | 09:29:57 | |
149 | ROWIŃSKI Marek | 74 | Pan | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:40:57 | 06:01:25 | 09:30:06 | |
150 | BOJDA Grzegorz | 54 | WAPIENICKI TEAM | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:30:11 | 06:03:00 | 09:30:20 | |
ŁAGODA Łukasz | 16 | AKTIV REHABILITACJA | ZAWONIA | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:37 DNF | 05:50:26 DNF | 09:34:47 DNF | ||
152 | RUTKOWSKI Janusz | 62 | LESZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:29:50 | 06:08:13 | 09:34:53 | ||
153 | SOBKOWIAK Ewa | 103 | POZNAŃ | Weteran K - 50 | 00:00:48 | 01:32:44 | 06:17:41 | 09:36:28 | ||
154 | FORYŚ Adam | 84 | SOCHACZEW | Senior I M - 20 | 00:01:34 | 01:36:15 | 06:18:22 | 09:36:28 | ||
155 | KADECKI Marek | 122 | KARGOSZYN | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:35:42 | 06:16:28 | 09:39:52 | ||
156 | PANEK Piotr | 230 | WATER TEAM | ZIELONKI | Masters M - 40 | 00:01:35 | 01:40:46 | 06:16:21 | 09:40:21 | |
157 | OLEKSY Jarosław | 143 | KS Limanowa Forrest | TYMBARK | Weteran I M - 50 | 00:01:34 | 01:40:47 | 06:16:20 | 09:40:24 | |
158 | LACHERA Tomasz | 127 | W Pogoni Za Duchem | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:39:45 | 05:59:25 | 09:40:45 | |
159 | WŁODARCZYK Teresa | 144 | SPC | TORUŃ | Weteran K - 50 | 00:00:44 | 01:36:08 | 06:10:12 | 09:41:00 | |
160 | PIETRULIŃSKI Mateusz | 52 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:39 | 01:36:07 | 06:11:00 | 09:41:01 | |
161 | NIZIOŁ Marian | 61 | PIASECZNO | Weteran II M - 60 | 00:00:31 | 01:41:52 | 06:17:26 | 09:41:22 | ||
162 | BĄK Andrzej | 251 | TORUŃ | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:36:33 | 06:11:45 | 09:42:14 | ||
SADOWSKI Łukasz | 94 | PORĘBA | Senior II M - 30 | DNF | 01:23:10 DNF | 05:56:42 DNF | 09:43:08 DNF | |||
164 | DUBIKOWSKI Andrzej | 247 | ZIĘBICE | Weteran II M - 60 | 00:00:40 | 01:49:22 | 06:20:23 | 09:44:04 | ||
165 | BONDARCZUK Igor | 214 | bondarczuk.com | MUROWANA GOŚLINA | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:40:00 | 06:28:16 | 09:45:43 | |
166 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 225 | BIELSKO BIAŁA | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:38:29 | 06:22:44 | 09:48:10 | ||
167 | CIEŚLAK Jakub | 114 | ZDROWE! | RZEPIN | Senior II M - 30 | 00:00:50 | 01:45:03 | 06:24:37 | 09:53:00 | |
168 | CIEŚLAK Krzysztof | 142 | ultraFAZA.pl | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:51 | 01:45:05 | 06:24:37 | 09:53:02 | |
169 | KAWKA Rafał | 116 | Biegacze w Radomsku | RADOMSKO | Senior II M - 30 | 00:01:34 | 01:39:52 | 06:24:02 | 09:53:06 | |
170 | MATUSZEWSKI Marek | 75 | Runner's Power | ŚREM | Masters M - 40 | 00:01:44 | 01:46:10 | 06:25:47 | 09:54:00 | |
171 | MATUSZEWSKA Małgorzata | 40 | Runner's Power | ŚREM | Masters K - 40 | 00:01:43 | 01:46:14 | 06:25:48 | 09:54:07 | |
KACZMAREK Mirosław | 23 | ŚREM | Senior I M - 20 | DNF | 01:46:13 DNF | 06:26:41 DNF | 09:54:07 DNF | |||
173 | GAWEŁKO Janusz | 158 | GLIWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:28 | 01:34:48 | 06:25:50 | 09:54:36 | ||
174 | ŁAŹNIAK Agata | 79 | CardioRunners | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:16 | 01:29:06 | 06:20:47 | 09:58:30 | |
175 | CHMIELEWSKI Jacek | 31 | KONSTANCIN-JEZIORNA | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:34:46 | 06:28:41 | 10:00:07 | ||
176 | WIELEWSKI Waldemar | 32 | Grupa Trójmiasto | GDAŃSK / LUBNIA | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:34:47 | 06:28:38 | 10:00:07 | |
177 | JAŚKOWIAK Tomasz | 129 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:40:34 | 06:21:17 | 10:01:34 | ||
LENARTOWICZ Adam | 114 | Masters M - 40 | DNF | 01:47:14 DNF | 06:31:05 DNF | 10:02:07 DNF | ||||
179 | PAPROCKI Wiesław | 249 | JAWORZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:30 | 01:37:51 | 06:18:28 | 10:03:42 | ||
180 | MICHNIEWSKI Piotr | 223 | GiT EKIPA ! | ZAWIERCIE | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:36:22 | 06:29:58 | 10:22:41 | |
181 | MAŁOWIŃSKI Artur | 4 | BYDGOSZCZ | Weteran I M - 50 | 00:00:00 | 01:44:15 | 06:30:32 | 10:23:45 | ||
MAŁOWIŃSKA Małgorzata | 1 | BYDGOSZCZ | Weteran K - 50 | DNF | DNF | 06:30:29 DNF | 10:23:50 DNF | |||
WRZESIŃSKA Joanna | 38 | Fordonrunners | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | DNF | 01:32:40 DNF | 06:12:25 DNF | 10:50:19 DNF | ||
OHLA Justyna | 7 | Biegam, Bo Nie Lubię | POZNAŃ | Senior II K - 30 | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SOBOL Tomasz | 35 | KATOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:10:49 DNF | DNF | DNF | |||
GOTFRYD Adam | 45 | Beskidnicy Jasło | JASŁO | Masters M - 40 | DNF | 01:22:22 DNF | DNF | DNF | ||
TASZAREK Jakub | 64 | MROWINO | Masters M - 40 | DNF | 01:18:37 DNF | 04:50:20 DNF | DNF | |||
ZUGAJ Robert | 82 | KATOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:17:43 DNF | DNF | DNF | |||
BAZIÓR Mateusz | 111 | Senior I M - 20 | DNF | 01:29:49 DNF | DNF | DNF | ||||
ZIEGLAR Krzysztof | 115 | Masters M - 40 | DNF | 01:37:00 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 190 wynik(ów)