BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
130 km
Zgłoszonych:
344
Wystartowało:
330
Nie ukończyło:
28
Ukończyło:
302
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 32km | 47km | 64km | 81km | 112km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A7
112km
Czas
netto
130km
Czas
brutto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1TRTEK Libor 2105UHERSKÝ BRODSenior II M - 30 1M 100:00:0201:00:1403:24:3905:18:0407:08:3609:08:4612:33:1414:44:45.3014:44:47.75 6:488,8
2ATANASOW ANCEW Dawid 1235D$DNOWY TARGMasters M - 40 1M 200:00:1101:09:1103:55:4705:49:0207:39:3609:36:3113:11:1015:51:30.7515:51:42.20+01:06:547:198,2
3GAŁUSZKA Rafał 2142PAUSEGUBINMasters M - 40 2M 300:00:0401:01:1703:33:0605:36:0407:31:1509:39:0213:32:4215:59:23.9015:59:28.20+01:14:407:228,1
4POPRAWSKI Paweł 2124Hercog Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 2M 400:00:1101:00:1503:28:1005:27:5307:24:5609:36:3913:33:1616:04:42.2016:04:53.90+01:20:067:258,1
5BORUCKI Jakub 2026#kaszanienamokaPOZNAŃSenior II M - 30 3M 500:00:2501:09:2703:51:2505:56:5207:58:1310:11:5314:00:2016:26:41.3516:27:06.80+01:42:197:357,9
6SOLAK Aysen 2115ISTANBULSenior II K - 301K 100:00:0701:07:3703:52:2405:51:1507:58:4210:12:4314:07:1116:28:17.7016:28:25.20+01:43:377:367,9
7JĘDRZEJKO Tomasz 2134SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICEJANOWICEMasters M - 40 3M 600:00:0701:04:1203:50:1706:01:2308:06:4710:29:4214:13:4916:41:22.8516:41:30.05+01:56:427:427,8
8KUPIŃSKI Cezary 2008MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running TeamWROCŁAWWeteran I M - 50 1M 700:00:1201:08:1303:54:4006:06:3908:10:0910:18:3114:07:0416:43:12.2016:43:25.00+01:58:377:437,8
9RUBIKOWSKI Jacek 1179ŻYRARDÓWSenior I M - 20 1M 800:00:4301:08:2603:52:3206:00:5408:06:0210:20:4414:17:5316:59:16.0516:59:59.60+02:15:117:507,7
10WICHŁACZ Paweł 2058KB Maniac PoznańSZRENIAWASenior II M - 30 4M 900:00:0501:07:4704:03:4705:59:1508:04:1810:25:2914:28:0817:05:09.7017:05:14.95+02:20:277:537,6
11SIKORSKI Piotr 20664 Run Team Piła/Giro di ZawadaPIŁASenior II M - 30 5M 1000:00:1101:01:1603:33:0605:40:2407:45:3210:09:5114:28:3817:14:25.8017:14:36.85+02:29:497:577,5
12PAPRZYCKI Rafał 2013NaturalBornRunnersPOZNAŃMasters M - 40 4M 1100:00:1201:14:5704:15:0306:23:0408:22:2410:39:4414:44:4017:16:38.8017:16:51.00+02:32:037:587,5
13BIADASZ Andrzej Michał 2057Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 5M 1200:00:1501:19:1604:16:1606:23:3108:22:2310:39:4215:09:3217:28:31.0517:28:46.75+02:43:598:037,4
14MICHALSKI Krystian 2024#WAWRZYNTEAMWROCŁAWSenior I M - 20 2M 1300:00:0801:08:0904:08:0106:18:2008:22:1910:35:4314:45:1117:32:02.1517:32:11.10+02:47:238:057,4
15GEZELA Robert 2012EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 6M 1400:00:0601:16:1904:13:4406:18:4508:23:0710:44:2414:52:3717:35:08.6017:35:15.15+02:50:278:067,4
16PTASZYŃSKI Wojciech 2101Speed Feet '16KOŚCIANWeteran I M - 50 2M 1500:00:1901:14:4204:03:4506:18:0408:29:1110:54:5715:13:0517:45:19.6017:45:38.85+03:00:518:117,3
17HACZYK Jarosław 2144Muay Running TeamOPOLE Weteran I M - 50 3M 1600:00:4401:18:1904:08:0206:58:4609:13:5611:39:3915:25:4017:48:59.0517:49:44.00+03:04:568:137,3
18PIETRYSZYN Emil 1106ŻNINSenior I M - 20 3M 1700:00:0801:08:2104:20:5706:26:0208:37:3711:10:5515:14:4817:56:03.4517:56:12.40+03:11:248:167,2
19JUSZKO Krzysztof 2028WARSZAWAMasters M - 40 7M 1800:00:0801:14:2204:20:1406:37:5308:46:3811:10:5515:25:3718:11:52.8018:12:01.05+03:27:138:237,1
20BIERNACKA Edyta 2038GOSTYŃMasters K - 401K 200:00:0601:13:2404:17:1706:34:4308:57:1511:15:5315:23:5018:19:42.6518:19:49.35+03:35:018:277,1
21PERKOWSKI Piotr 1280MONK SANDALS TEAMKAMPINOSMasters M - 40 8M 1900:00:0301:07:5803:56:0206:13:4608:20:3710:35:0215:02:2018:22:27.4018:22:30.50+03:37:428:287,1
22DOLEŻEK Robert 1079Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy WielkiejLESZCZEMasters M - 40 9M 2000:00:0101:04:1403:45:4505:57:0008:14:4310:43:1315:01:5418:22:50.7518:22:52.05+03:38:048:297,1
23MARGASIŃSKI Jacek 2051ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 6M 2100:00:0201:01:2903:34:5005:53:1708:14:4310:43:1315:01:5418:22:49.8518:22:52.10+03:38:048:297,1
24KRUPA Marcin 1051AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAMasters M - 40 10M 2200:00:0301:04:1103:45:4305:56:5808:14:4210:43:1115:01:5218:22:48.7018:22:52.20+03:38:048:287,1
25GRABLEWSKI Grzegorz 1207MKS SiechniceWROCŁAWMasters M - 40 11M 2300:00:0201:04:3303:50:3406:10:4508:11:3710:37:3715:39:0018:30:00.5518:30:02.95+03:45:158:327,0
26JAWORSKI Łukasz 1150Ultramoc:-)WARSZAWAMasters M - 40 12M 2400:00:0801:07:2803:50:1506:00:5908:14:1610:48:1315:24:2618:34:48.4518:34:56.80+03:50:098:347,0
27KRZESZOWSKI Marcin 1152STRZEGOMSenior II M - 30 7M 2500:01:0301:24:5304:37:2206:57:5709:08:1811:22:4715:41:1418:41:35.3518:42:38.40+03:57:508:377,0
28IWASZKO Paweł 2089DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 8M 2600:00:1801:09:1204:07:5306:21:2308:37:2811:09:3815:31:3418:42:34.4518:42:53.40+03:58:058:386,9
29WIERZBICKI Hubert 1187CrossFit DogFieldPASIKUROWICESenior I M - 20 4M 2700:00:1701:09:3404:12:3006:25:4908:42:0011:07:3415:38:4718:45:16.7518:45:34.15+04:00:468:396,9
30PIECHOTA Daniel 2141Droga w góryROKIETNICA Senior II M - 30 9M 2800:00:0701:13:4604:18:1206:41:1309:01:1711:36:2616:05:3418:47:39.8518:47:47.80+04:03:008:406,9
31BOGACKI Andrzej 1225Ślęzak TeamJAWORZNOWeteran I M - 50 4M 2900:00:1501:08:0304:10:1006:28:0308:39:3911:16:4115:43:5418:47:36.9518:47:51.95+04:03:048:406,9
32KIELAR Adam 2131Biofemina.plWROCŁAWSenior II M - 30 10M 3000:00:1601:12:3104:22:4106:48:0809:00:2311:38:0115:59:1118:54:18.6018:54:35.10+04:09:478:436,9
33ĆWIKLEWSKI Łukasz 1063Vege Runners/Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki 'Sekcja Zero'EŁKSenior II M - 30 11M 3100:00:1801:07:3903:45:2705:54:1008:14:0510:19:3315:27:5219:03:01.3519:03:19.35+04:18:318:476,8
34SZAŁKOWSKI Dawid 1091EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 13M 3200:00:1801:14:0804:15:3706:33:5108:55:0811:26:5916:06:0719:04:41.8019:05:00.15+04:20:128:486,8
35ŁĘPICKI Artur 1092Markowi BiegaczeMARKIMasters M - 40 14M 3300:00:1701:13:2704:15:1206:30:3208:53:4611:27:0116:06:4519:04:44.6019:05:02.35+04:20:148:486,8
36GRZESZCZAK Marek 2135LUBLINWeteran II M - 601M 3400:00:5601:30:2704:27:1706:38:0808:55:5311:28:0215:43:3019:06:31.2519:07:28.10+04:22:408:496,8
37ŻYŻA Piotr 1177MAAGNUS TEAM SKOKOWASKOKOWAMasters M - 40 15M 3500:00:0701:17:3304:27:0706:58:2009:19:4711:53:1916:36:4319:16:33.0019:16:40.95+04:31:538:536,7
38KAPROŃ Sebastian 1198RAKOWNIAMasters M - 40 16M 3600:00:1501:09:0904:05:1706:15:0508:22:2310:47:0415:41:0519:16:33.1019:16:48.95+04:32:018:536,7
39TRZEJA ZDANOWSKA Dorota 1112Imperium Sportu TeamBĘDZINMasters K - 402K 300:00:2601:18:2604:53:4907:12:3609:26:1911:52:0316:13:5419:18:35.4519:19:01.55+04:34:138:546,7
40LACHERA Marek 1255W pogoni za duchem/Huragan LigotaKATOWICESenior II M - 30 12M 3700:00:0201:15:2004:19:5406:41:5109:00:0411:52:2716:14:2319:19:00.0519:19:02.05+04:34:148:546,7
41WALENDA Arkadiusz 2037Vege Ultra RunnerLESZNOWOLAMasters M - 40 17M 3800:00:0801:13:1504:24:1406:47:5909:00:5011:36:2516:26:1919:20:46.8019:20:54.85+04:36:078:556,7
42KAŃDUŁA Grzegorz 2094Nest TeamPOZNAŃSenior II M - 30 13M 3900:00:2901:14:4004:14:4706:25:3908:54:5911:23:3416:16:1419:23:08.2019:23:37.70+04:38:498:566,7
43POLAK Stanisław 1057Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg'KRAKÓWMasters M - 40 18M 4000:00:0901:18:3604:25:5006:42:3809:00:4711:52:3916:26:0319:23:34.8519:23:44.35+04:38:568:576,7
44ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 1250DĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 14M 4100:01:1401:22:0904:24:5006:41:3408:59:4211:51:3516:25:0119:22:29.8519:23:44.50+04:38:568:566,7
45STANOWSKI Grzegorz 1197forever youngŁÓDŹMasters M - 40 19M 4200:00:1101:12:3404:30:2606:58:5209:25:1311:53:0116:16:4119:23:36.1019:23:47.40+04:38:598:576,7
46KICH Marek 2119WROCŁAWSenior II M - 30 15M 4300:00:0004:24:1206:44:5409:14:4211:55:3816:37:2419:24:00.0019:24:00.00+04:39:128:576,7
47KLINCEWICZ Cezary 1200WROCŁAWSenior II M - 30 16M 4400:00:2101:20:3904:34:4206:52:2009:17:0311:42:5816:26:0719:23:55.4019:24:16.75+04:39:298:576,7
48WOSZCZAK Zbigniew 2023STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 5M 4500:00:0801:13:1804:24:1306:45:2609:00:5011:38:0916:26:4419:27:25.8519:27:34.45+04:42:468:586,7
49ORGANISTA Piotr 1162KP POLONIA 1912 LESZNOLESZNOSenior II M - 30 17M 4600:00:1801:18:1604:21:0706:42:1208:54:0411:25:5116:05:1519:31:18.4519:31:36.45+04:46:489:006,7
50WĘGLARZ Czesław 1069Muli FitKĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran I M - 50 6M 4700:00:0901:14:5404:22:2906:46:0809:17:4011:56:1916:32:0019:31:27.4519:31:36.80+04:46:499:006,7
51RADZIEMSKI Paweł 1088ViaconOSIECZNASenior II M - 30 18M 4800:00:1701:18:1704:21:0706:42:1508:54:0411:25:5016:05:1719:31:19.6019:31:36.90+04:46:499:006,7
52ŁOŻYŃSKI Radomir 10784RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 20M 4900:00:1301:17:3004:23:4606:41:3208:53:5611:31:5316:05:3719:33:54.3019:34:07.30+04:49:199:016,6
53KRYM Katarzyna 1117SMOLECMasters K - 403K 400:00:3501:17:0704:16:3306:32:5008:42:1311:11:4716:01:5719:34:57.2519:35:32.80+04:50:459:026,6
54SADZIK Robert 1064NEOPROFILBARDOSenior II M - 30 19M 5000:00:0101:04:1004:16:5007:16:5209:22:1411:51:4816:36:3219:43:05.0519:43:06.85+04:58:199:066,6
55KLARECKI Adrian 2083WiRan TeamREDAMasters M - 40 21M 5100:00:0601:08:2104:08:3206:21:3608:37:4911:32:5516:32:2519:53:24.3019:53:31.00+05:08:439:106,5
56KRÓL Maciej 2082WiRan TeamREDAMasters M - 40 22M 5200:00:0701:08:2104:08:3206:21:4908:37:5011:32:5416:31:4919:53:24.2519:53:31.25+05:08:439:106,5
57KOZŁOWSKI Leszek 1059LesznoLESZNOMasters M - 40 23M 5300:00:3601:21:4104:39:1407:02:1809:20:1712:10:0116:50:1619:53:13.0019:53:49.50+05:09:019:106,5
58GWIZDAK Justyna 1194No Pain No GainRZESZÓWSenior II K - 302K 500:00:2401:20:2604:36:2907:13:0609:35:1112:05:0516:55:3119:53:30.9519:53:55.15+05:09:079:106,5
59KOWALCZYK Tadeusz 1145POZNAŃWeteran I M - 50 7M 5400:00:2601:18:1004:32:0607:01:4109:26:4012:05:0416:55:3019:53:29.5019:53:55.95+05:09:089:106,5
60GALA Damian 1176PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 20M 5500:00:1001:08:1004:07:3506:21:3208:37:3711:27:0816:43:1819:53:46.9019:53:57.55+05:09:099:106,5
61KUCHARSKI Przemysław 1023Wielkopolska PolicjaROKIETNICASenior II M - 30 21M 5600:00:0801:17:4804:30:4406:56:1709:20:4311:57:3716:51:0019:53:49.2019:53:57.75+05:09:109:106,5
62LACHERA Tomasz 1055W Pogoni Za DuchemZABRZESenior II M - 30 22M 5700:00:2701:19:4604:41:4307:11:3209:35:2512:06:1116:26:0419:53:55.1019:54:22.40+05:09:349:116,5
63ČERNOCKÝ Jan 1286MĚCHENICESenior II M - 30 23M 5800:00:0101:12:1004:17:0506:37:5509:04:2711:50:2216:42:5020:07:15.3520:07:16.60+05:22:289:176,5
64TUCZYŃSKI Maciej 1002Old School TRAIL RUNNING TEAMRZESZÓWSenior II M - 30 24M 5900:00:5201:16:3704:25:5106:44:2609:12:5511:52:2816:47:1220:06:24.4520:07:16.70+05:22:289:166,5
65OSTAPIŃSKI Wojtek 1104OSTreSROkiPIASECZNOMasters M - 40 24M 6000:00:1801:17:3404:24:4006:58:2409:36:3712:19:5017:00:1720:09:13.7020:09:32.35+05:24:449:186,5
66ZASŁONKA Konrad 1043Oby przed limitemSKIERNIEWICESenior II M - 30 25M 6100:00:1001:15:0704:20:1406:40:1209:01:2711:37:1116:39:3320:12:27.9020:12:38.10+05:27:509:196,4
67SZMYT Maciej 1005Free RuN / GUTOPOZNAŃSenior II M - 30 26M 6200:00:0901:18:4204:30:4306:56:1409:20:4212:05:3617:02:2320:13:29.7520:13:38.90+05:28:519:206,4
68JANDZIŚ Wiesław 1249Aktywny DynówDYNÓWMasters M - 40 25M 6300:00:3201:19:3104:32:2306:57:0309:31:0612:09:2117:17:1620:14:16.2520:14:48.40+05:30:009:206,4
69DOMIN Łukasz 1044Aktywny DynówDYNÓWSenior II M - 30 27M 6400:00:3201:19:3004:32:0106:57:0409:31:0712:09:2217:17:2120:14:16.8020:14:49.20+05:30:019:206,4
70BARANOWSKI Andrzej 1053TriWawaWARSZAWASenior II M - 30 28M 6500:00:4301:24:4404:38:2107:04:2509:25:1412:08:4716:57:1520:14:07.2020:14:51.10+05:30:039:206,4
71KUTNIK Mirosław 1236KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAMasters M - 40 26M 6600:00:5301:28:5104:45:0907:04:1709:25:0412:08:3816:57:0620:13:58.9520:14:52.75+05:30:059:206,4
72MIKLER Arkadiusz 1015GUTO - WeeRideKRAKÓWMasters M - 40 27M 6700:00:0801:18:4104:30:4606:56:1709:20:4312:05:4017:02:2520:16:37.9520:16:46.85+05:31:599:216,4
73MICHALSKA Agnieszka 2027OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 404K 600:00:2401:18:2604:30:0306:58:4009:24:2111:57:5817:07:4420:21:49.9020:22:13.90+05:37:269:236,4
74MIKOŁAJCZYK Mirosław 2127Miraz Race TeamZABRZESenior II M - 30 29M 6800:00:1401:11:3404:13:5206:45:0609:21:1512:03:5516:52:2420:22:44.6020:22:58.75+05:38:119:246,4
75OKIENCZUK Radek 2111SZCZECINSenior II M - 30 30M 6900:00:4701:20:4404:31:3407:07:5109:35:0612:19:5317:23:2920:23:39.1020:24:26.15+05:39:389:246,4
76HACZYK Natalia 2145Muay Running TeamOPOLEMasters K - 405K 700:00:1601:21:4504:47:1807:29:5110:04:0212:44:4217:26:0320:24:58.2020:25:15.00+05:40:279:256,4
77JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 1098KUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 31M 7000:00:2101:22:5504:47:1007:06:5909:34:3012:10:3416:51:2520:26:14.3520:26:36.05+05:41:489:256,4
78ŻARNOWSKI Grzegorz 1013gregzarnowski.plZAGÓRZYCE DWORSKIESenior II M - 30 32M 7100:00:2001:17:0204:27:1606:50:5909:24:5212:21:4217:23:4420:27:09.1520:27:30.05+05:42:429:266,4
79PRZYBYŁ Rafał 1259Fundacja PRZYBYŁ Z POMOCĄPIASKISenior II M - 30 33M 7200:00:0501:12:3604:22:1607:04:5909:43:2512:25:1117:13:0620:31:43.6520:31:49.50+05:47:019:286,3
80PIOTROWSKI Paweł 1058PROTONGOSTYŃMasters M - 40 28M 7300:00:0801:12:3204:22:4107:04:5809:43:2212:25:1117:13:0320:31:42.9020:31:51.55+05:47:039:286,3
81DŁUŻNIEWSKI Jacek 1272UltrasFCBBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 29M 7400:00:2001:20:3904:35:5507:01:3009:31:5512:13:4617:05:1120:33:30.7520:33:50.90+05:49:039:296,3
82MAY-ADAMEK Katarzyna 2086RAKOWNIAMasters K - 406K 800:00:1601:14:5304:40:2707:23:2110:00:1912:49:4517:29:5720:35:32.2520:35:49.05+05:51:019:306,3
83LISIECKI Tomasz 1214Trzynastka PlusLUBOŃMasters M - 40 30M 7500:00:5801:26:2904:51:4707:22:4009:59:3712:49:0517:29:2220:34:51.0020:35:49.35+05:51:019:296,3
84OSTROWSKI Miroslaw 1160Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAWeteran I M - 50 8M 7600:00:1101:17:4104:34:5607:08:3309:35:2312:16:2717:21:0020:35:53.7020:36:04.85+05:51:179:306,3
85ZIĘBORAK Szymon 2108NIEPORĘTSenior II M - 30 34M 7700:00:0001:09:0703:55:3806:13:5008:20:4210:47:3015:54:4120:39:00.8520:39:00.85+05:54:139:316,3
86ZOWAL Ryszard 2006W Pogoni Za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 31M 7800:00:2601:17:2204:34:5407:01:5809:28:4812:11:3316:50:0820:39:05.6520:39:32.40+05:54:449:316,3
87ZAPORA Marek 2033W pogoni za duchemSARNÓWSenior II M - 30 35M 7900:00:2701:17:2104:34:5207:01:5809:28:4512:11:3316:50:0920:39:05.3020:39:32.90+05:54:459:316,3
88TYLEK Rafał 1134FlexyStav SportKRAKÓWMasters M - 40 32M 8000:01:0401:30:2505:14:2307:44:4410:07:4212:47:4217:20:1820:38:31.4020:39:35.90+05:54:489:316,3
89TRZCIELIŃSKI Roman 1182PSY WarszawaWARSZAWAWeteran II M - 602M 8100:00:2601:17:1404:34:0307:08:1309:48:1912:26:0417:25:1020:42:56.2020:43:22.75+05:58:359:336,3
90BERNACKI Eugeniusz 1174GPRS HydrokopGLIWICEWeteran I M - 50 9M 8200:00:2701:17:1604:34:0407:08:0909:48:1812:26:0217:25:0820:42:55.8020:43:22.80+05:58:359:336,3
91MYSZCZYSZYN Łukasz 2010Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 36M 8300:00:1001:07:2303:54:0206:08:4308:14:4210:48:4116:40:2820:48:32.5020:48:43.15+06:03:559:366,2
92TRYBALSKI Krzysztof 2061GDYNIAMasters M - 40 33M 8400:00:1201:17:2504:31:0006:52:1109:17:1212:00:0717:26:0620:50:44.1020:50:56.10+06:06:089:376,2
93BIEGAJŁO Krystian 1131MTS KGHMDrużyna SzpikuGŁOGÓWMasters M - 40 34M 8500:00:1101:19:1304:29:4207:04:2709:35:2612:30:0617:36:0620:50:46.8020:50:58.40+06:06:109:376,2
94KUC Wojciech 1054KŁOBUCKSenior II M - 30 37M 8600:00:1501:23:1004:50:2707:21:3909:43:2212:29:1717:36:0320:50:44.3520:50:59.50+06:06:119:376,2
95BŁACHOWIAK Mariusz 1175MARATON LESZNOLESZNOMasters M - 40 35M 8700:00:3601:21:4204:33:5506:54:2409:17:3312:24:5417:21:5420:50:31.0520:51:07.40+06:06:199:376,2
96ZDZIARSKI Tomasz 1016WROCŁAWMasters M - 40 36M 8800:00:4701:18:1104:48:2807:24:4210:04:4012:55:1317:25:3320:51:12.5520:51:59.60+06:07:119:376,2
97DATA Tomasz 1166ŻORYMasters M - 40 37M 8900:00:2401:25:3005:00:4607:43:0510:08:1413:01:4417:37:1320:52:08.3020:52:33.00+06:07:459:376,2
98SZOPA Marek 1262Team KopećGORZÓW WLKP.Masters M - 40 38M 9000:00:1601:14:3104:30:2806:43:0609:25:5712:19:4017:20:5220:52:43.6020:53:00.50+06:08:129:386,2
99DZIERKA Mariusz 1153TOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 39M 9100:00:3801:22:0504:37:4607:21:1409:58:1612:44:1917:48:4220:52:45.1020:53:23.80+06:08:369:386,2
100GARNCARZ Paweł 1275WROCLAWMasters M - 40 40M 9200:00:1101:09:3104:39:3507:06:2509:34:1512:20:2317:23:5620:57:14.8520:57:26.15+06:12:389:406,2
101MATEJCZUK Marcin 1240Ultra ŚledźSUPRAŚLSenior II M - 30 38M 9300:00:2201:18:3904:26:0806:59:0909:35:1512:20:1917:23:5920:57:04.3020:57:26.60+06:12:389:406,2
102KOWAL Wiesław 2109ZIĘBICEMasters M - 40 41M 9400:00:1001:12:2504:16:4506:37:0108:59:2312:12:5617:19:2120:57:54.7020:58:05.05+06:13:179:406,2
103BADOWSKI Jerzy 1252Nordea Running TeamPIASECZNOMasters M - 40 42M 9500:00:0601:11:1504:07:4506:26:3408:59:3011:50:0816:50:5420:58:09.0520:58:15.15+06:13:279:406,2
104KRUPIŃSKI Maciej 1087AGB TorfyZGIERZSenior II M - 30 39M 9600:00:4301:25:0804:53:1407:24:5910:09:3912:45:5717:38:4120:57:37.0020:58:20.90+06:13:339:406,2
105KLIMCZEWSKI Andrzej 1196Forever Young ŁódźŁÓDŹWeteran I M - 50 10M 9700:00:0901:19:1004:38:2407:10:5409:35:5312:40:4117:44:1820:58:49.6020:58:59.10+06:14:119:416,2
106BYZIA Piotr 2045WROCŁAWSenior II M - 30 40M 9800:00:3601:24:2704:47:3607:27:4110:02:4812:58:2018:04:1621:00:28.7521:01:04.80+06:16:179:416,2
107KRĘCIELEWSKI Tomek 1279GOPR W-KWARSZAWASenior II M - 30 41M 9900:01:4901:17:0004:28:1906:36:1509:12:5011:49:2517:28:0821:01:10.1521:02:59.30+06:18:119:426,2
108BOTOR Szymon 2132KATOWICESenior II M - 30 42M 10000:00:4201:23:2104:44:4007:18:3909:53:5912:44:1817:44:0821:03:18.5521:04:01.00+06:19:139:436,2
109CIURASZKIEWICZ Andrzej 1142Andrzej CiuraszkiewiczWROCŁAWMasters M - 40 43M 10100:00:2101:23:3404:44:4207:15:4709:50:2312:50:4117:49:0621:03:42.4021:04:03.95+06:19:169:436,2
110LORENC Joanna 1294KS ENDORFINY WĄSOSZSenior II K - 303K 900:00:0401:15:5804:27:1007:04:4509:34:4912:25:2417:51:5321:05:27.0021:05:31.25+06:20:439:446,2
111JACKIEWICZ Arkadiusz 1129Biegam Bo Lubię GłogówGŁOGÓWWeteran I M - 50 11M 10200:00:0401:15:5804:27:1207:04:4409:34:4812:25:2417:51:5221:05:28.0521:05:32.60+06:20:449:446,2
112KOCIŃSKI Dominik 1007Kluczyk Running TeamRASZKÓWSenior II M - 30 43M 10300:00:3101:17:3004:27:1406:53:4909:26:2412:16:5017:32:1021:06:07.4521:06:38.70+06:21:509:446,2
113OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 2015Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters K - 407K 1000:00:2201:23:1804:45:4107:21:1309:57:1512:38:3717:45:2421:08:16.5021:08:38.65+06:23:509:456,2
114KOWALSKA Anna 1083WROCŁAWSenior II K - 304K 1100:00:0501:22:0204:59:5707:39:1010:04:2512:39:4217:53:4121:09:21.0521:09:26.30+06:24:389:456,1
115DOMINIAK Michał 1180SBRTOŻARÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 44M 10400:00:3001:25:5904:48:4007:34:5610:14:3513:06:2018:22:4921:10:07.4021:10:38.35+06:25:509:466,1
116PAWLYTA Jerzy 1139KM PSP ElblągELBLĄGSenior II M - 30 45M 10500:00:2801:21:1004:37:4607:12:2209:44:5812:57:5417:56:0021:10:29.2521:10:57.35+06:26:099:466,1
117SANECKI Patryk 1066Spartanie DzieciomPASŁĘKSenior I M - 20 5M 10600:00:2801:21:1004:37:4707:12:2509:44:5912:57:5517:56:0021:10:29.5521:10:57.65+06:26:099:466,1
118MARCHEWKA Joanna 1012CZERNICHÓWMasters K - 408K 1200:00:2801:17:2904:29:0006:52:1909:14:1211:57:1117:07:4221:10:47.5021:11:16.10+06:26:289:466,1
119KOZERAŃSKI Przemysław 1080WILD DOGS TEAMWOJKOWICESenior II M - 30 46M 10700:00:1001:14:4304:18:0206:46:5709:17:0212:20:0917:42:2121:16:13.1021:16:23.30+06:31:359:496,1
120WRÓBEL Kamila 1290Nikoś I StaśRZESZÓWSenior II K - 305K 1300:00:2501:22:3604:41:4007:27:1310:12:3413:05:1818:04:2521:17:02.7521:17:27.80+06:32:409:496,1
121SZYMAŁA Marcin 1169Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKMasters M - 40 44M 10800:00:3501:22:4204:59:3507:42:4110:18:2612:54:5217:59:4621:16:54.2521:17:29.25+06:32:419:496,1
122JAGIELSKI Jerzy 2112JKS SalamandraJAWORSenior II M - 30 47M 10900:00:1901:08:5204:15:0806:50:3809:19:1012:28:1317:37:2321:19:10.1521:19:29.40+06:34:419:506,1
123KOCIUBA Przemysław 1128TT SzczecinSZCZECINSenior II M - 30 48M 11000:00:3501:18:4604:22:1906:36:1708:54:3611:51:3416:44:0521:19:29.4521:20:05.20+06:35:179:506,1
124PAŁETKO Grzegorz 1149Nysa BiegaNYSASenior II M - 30 49M 11100:03:4801:11:0004:05:0106:18:0108:34:1211:55:0717:42:5021:22:02.1521:25:50.15+06:41:029:516,1
125SITAREK Michał 1245Polish Runners Club IrelandÖSTERHANONGEMasters M - 40 45M 11200:00:0001:00:2203:45:0906:09:2308:54:1612:21:4517:23:1021:25:49.2521:25:50.20+06:41:029:536,1
126NALAZEK Marcin 1076Kalenji by DecathlonWARSZAWASenior II M - 30 50M 11300:00:1201:04:5004:11:0106:34:3308:59:3911:46:4317:37:5921:27:46.9521:27:59.65+06:43:119:546,1
127KOWALSKA Joanna 207812triWARSZAWAMasters K - 409K 1400:00:4201:17:5504:21:0706:45:1508:59:2911:44:1516:51:1721:28:18.3521:29:00.80+06:44:139:546,1
128GĄSIOROWSKI Olek 1127Drużyna SzpikuZIELONA GÓRAMasters M - 40 46M 11400:00:2901:25:4205:02:3007:33:1910:02:3812:44:5117:51:3521:29:33.6521:30:03.15+06:45:159:556,0
129KWIATKOWSKI Jarek 2114FLOWERS TEAMMALBORKMasters M - 40 47M 11500:00:0601:14:3104:38:5907:27:3510:10:2813:00:3518:13:4021:30:56.5021:31:03.25+06:46:159:556,0
130JARASZEK Sanjaya 2130www.jasnastronamocy.infoNYSAWeteran II M - 603M 11600:00:0301:20:3505:06:4308:03:0910:44:0413:16:3318:18:4021:33:25.1521:33:28.80+06:48:419:566,0
131DOBROŚ Tomasz 2003WIERUSZÓWMasters M - 40 48M 11700:00:2701:23:3504:47:3507:27:1710:02:5212:46:3517:56:4821:35:51.2021:36:18.70+06:51:309:586,0
132ZUBERT Marcin 2053PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 49M 11800:00:5501:18:1104:39:4807:05:3809:34:1812:46:0917:52:3121:36:41.8021:37:36.85+06:52:499:586,0
133BASZAK Tomasz 1296Siła OgraSTRACHÓW Masters M - 40 50M 11900:00:1301:23:0104:48:4107:13:1209:49:4412:26:5718:21:3421:40:38.6021:40:52.45+06:56:0410:006,0
134SOPOTNICKI Wojciech 1178MoveOnKUNICEMasters M - 40 51M 12000:00:4401:30:4105:00:3807:34:2710:13:2013:21:5318:22:3421:40:10.6021:40:55.20+06:56:0710:006,0
135BOGDANOWICZ Beata 2123GDAŃSKMasters K - 4010K 1500:00:4601:22:3804:59:4907:38:3210:25:4413:11:4418:19:3321:41:45.7521:42:32.00+06:57:4410:006,0
136CIEPLIK Łukasz 2054GDYNIASenior II M - 30 51M 12100:00:4501:26:5505:01:3507:34:2810:11:2413:11:4518:19:4121:41:47.2021:42:33.05+06:57:4510:006,0
137ŚWIATOWIEC Anna 2030Imperium SportuKRAKÓWMasters K - 4011K 1600:00:3401:31:3005:17:4208:00:3810:32:5813:38:5918:44:1921:42:22.9021:42:57.45+06:58:0910:016,0
138CIUK Piotr 1060Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAMasters M - 40 52M 12200:00:4901:30:3205:08:5807:52:0310:31:1413:19:2618:18:0021:43:20.3521:44:09.55+06:59:2110:016,0
139CHRZĄŚCIK Anna 1216Płomyk OlkuszKRZESZOWICEMasters K - 4012K 1700:00:1601:18:4004:44:2207:21:4810:00:2012:53:5918:02:0921:46:44.3021:47:01.10+07:02:1310:036,0
140KUCIŃSKI Tomasz 2087MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 53M 12300:01:0701:24:5104:53:3207:12:1309:53:4612:45:3418:08:3221:46:16.6021:47:24.15+07:02:3610:026,0
141ZABOROWSKI Robert 1223Maratończyk DębicaDĘBICAWeteran I M - 50 12M 12400:00:3501:23:0505:08:0607:50:2010:33:3513:18:2818:26:4821:47:18.8521:47:53.95+07:03:0610:036,0
142BRODEK Andrzej 2040CERTUMGLIWICEWeteran I M - 50 13M 12500:00:1201:25:1305:00:0807:45:2810:27:0713:18:0418:36:2021:48:07.1021:48:19.95+07:03:3210:036,0
143RADZIK Robert 1068Visegrad Maraton RytroGRYBÓWSenior I M - 20 6M 12600:00:1901:22:4804:43:1407:12:4809:35:3512:24:2517:42:1521:48:25.5521:48:45.00+07:03:5710:036,0
144TROCHIMOWICZ Hubert T 1266Longevity ExpeditionWARSZAWAMasters M - 40 54M 12700:00:1101:16:0804:45:1707:06:0409:36:1712:58:1318:29:4921:54:18.5021:54:30.10+07:09:4210:065,9
145GAJLUSZ Dawid 1021biegiem po marzenia TEAMOLEŚNICASenior II M - 30 52M 12800:00:3601:23:2404:56:1707:33:2510:13:4213:01:5518:23:3921:53:54.1521:54:30.40+07:09:4210:065,9
146WOJCIECHOWSKI Przemysław 1100Championman TeamCZEMPIŃSenior II M - 30 53M 12900:00:3201:32:0905:07:3207:46:5210:23:0213:25:2618:53:0921:56:35.8521:57:08.70+07:12:2010:075,9
147MATWIEJCZYK Gabriel 1026tym razem sie udaWARSAWSenior II M - 30 54M 13000:00:3301:17:5404:32:5906:59:2609:34:4913:04:1218:24:2921:58:30.9521:59:04.90+07:14:1710:085,9
148STATECZYŃSKI Błażej 1020RABOWICESenior II M - 30 55M 13100:00:5801:32:4505:11:0107:46:0410:22:3912:59:0017:52:2721:58:07.6521:59:06.35+07:14:1810:085,9
149DONIEC Marek 1113Piotrkowski Klub Biegacza EndorfinaPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 55M 13200:00:1401:12:3504:18:5807:07:2309:54:3612:50:2418:34:3622:06:39.2522:06:53.65+07:22:0510:125,9
150DYNIA Krystian 1247JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior II M - 30 56M 13300:00:3201:20:0604:25:0806:44:3609:00:0712:12:1318:39:3622:06:26.5022:06:58.75+07:22:1110:125,9
151DEPTUŁA Hubert 1265WOŁOMINMasters M - 40 56M 13400:00:2901:17:2404:37:4607:21:1510:00:0913:16:4118:46:2022:09:55.5022:10:25.40+07:25:3710:135,9
152JANAS Kacper 2079Puszczyk BukowyMIERZYNSenior II M - 30 57M 13500:00:3401:14:3204:19:3106:42:4209:24:2312:36:3518:32:5322:10:15.4022:10:50.25+07:26:0210:135,9
153MARCZEWSKI Sławomir 2020Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówZŁOTÓWMasters M - 40 57M 13600:00:5001:25:3204:50:0807:19:5409:57:5012:58:0918:08:4722:10:24.5022:11:15.30+07:26:2710:145,9
154ZAJĄC Marcin 206277CATSJÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 58M 13700:00:4301:22:3404:38:2407:02:3209:31:0812:35:4918:17:4722:10:49.0022:11:32.85+07:26:4510:145,9
155LIC Janusz 1232Biskupice BiegająZABRZEWeteran I M - 50 14M 13800:00:4201:25:3905:20:3108:09:5410:45:3413:41:2518:46:3122:12:10.4522:12:52.60+07:28:0410:145,9
156DĄBROWSKI Cezary 1161MAXI PiasecznoPIASECZNOMasters M - 40 58M 13900:00:2001:18:2004:49:4507:36:0110:20:1513:00:5518:39:3522:14:49.6022:15:10.05+07:30:2210:165,8
157WIRA Mirosław 1108WROCŁAWWeteran II M - 604M 14000:00:3301:23:1004:49:3907:36:1010:29:0913:36:1218:48:0922:16:57.1522:17:31.05+07:32:4310:175,8
158JĘDRYCHA Bożena 2022RYBNIKMasters K - 4013K 1800:00:1601:23:2105:03:0507:47:0110:40:0313:34:5918:55:1122:17:49.6522:18:06.00+07:33:1810:175,8
159BRUS Marcin 2009WARSZAWAMasters M - 40 59M 14100:00:0301:08:1504:16:1506:59:2909:35:4813:33:5918:53:4122:18:02.9022:18:06.30+07:33:1810:175,8
160BORKOWSKI Marek 1114OLSZTYNSenior II M - 30 59M 14200:00:5001:33:1205:30:1408:24:4811:07:2113:47:0119:05:1522:17:45.8522:18:36.30+07:33:4810:175,8
161MIKOWSKI Artur 1144AlnorGRÓJECMasters M - 40 60M 14300:00:4201:25:3504:49:1407:26:5410:09:3912:51:5218:48:2322:17:59.7522:18:42.30+07:33:5410:175,8
162ROGALA Maciej 1284ATTIQ-YNO ULTRAPSZÓWMasters M - 40 61M 14400:00:2601:26:1605:17:0208:10:5210:52:4213:40:3218:40:0822:18:29.8522:18:56.10+07:34:0810:175,8
163NOWACZYK Tomasz 1010Kościan TeamKOŚCIANMasters M - 40 62M 14500:00:1001:17:4504:47:5407:12:5409:39:2912:58:1418:43:0922:18:57.1022:19:07.60+07:34:1910:175,8
164KULICKI Łukasz 1115OLSZTYNSenior II M - 30 60M 14600:00:5101:33:1205:30:1108:24:4011:07:2213:47:0219:06:1222:19:03.0022:19:54.40+07:35:0610:185,8
165MAĆKOWIAK Krzysztof 1029PSARSKIESenior II M - 30 61M 14700:00:2501:26:4905:03:5607:45:0910:28:2113:21:1618:52:4322:19:40.6522:20:05.80+07:35:1810:185,8
166KOPACKI Grzegorz 2041WAŁBRZYCHSenior II M - 30 62M 14800:00:3001:21:0704:52:5407:41:4310:28:3613:38:1419:06:3022:19:49.6522:20:20.20+07:35:3210:185,8
167ROŻNIATA Iwona 2032KS Głowno w BieguGŁOWNOMasters K - 4014K 1900:00:2601:22:4005:03:1707:50:5110:34:0713:21:2718:24:0322:21:17.4522:21:44.20+07:36:5610:195,8
168TUROBOŚ Michał 1243ŁÓDŹMasters M - 40 63M 14900:00:1201:18:3805:03:3107:51:0510:34:2313:21:4118:23:5422:21:32.3522:21:45.05+07:36:5710:195,8
169CYNIAK Marek 2069EVERRUNŁÓDŹMasters M - 40 64M 15000:00:4301:21:0104:50:0007:23:1110:04:1113:12:5318:38:4622:23:58.3022:24:42.00+07:39:5410:205,8
170LEMBOWICZ Grzegorz 1084POZNAŃMasters M - 40 65M 15100:00:4801:30:2805:28:5108:12:2810:51:0614:02:0019:21:4522:30:07.4522:30:55.45+07:46:0710:235,8
171GRZELAKOWSKI Robert 1105Wkurw_TeamPOZNAŃSenior II M - 30 63M 15200:00:4801:29:5705:28:5108:12:2610:51:0914:01:5919:21:4422:30:06.9522:30:55.85+07:46:0810:235,8
172DETTLAFF Patrycja 1276DREAM RUNGMINA LESZNOWOLASenior II K - 306K 2000:00:1001:19:1304:51:1007:35:1210:14:5513:28:1818:39:0422:30:54.9022:31:05.15+07:46:1710:235,8
173SACHARUK Robert 1293Multon teamTERESPOLMasters M - 40 66M 15300:00:1201:12:2504:19:5606:45:5309:14:2912:00:0817:53:2522:34:08.0522:34:20.15+07:49:3210:245,8
174RUTKOWSKI Mariusz 1283WROCŁAWSenior II M - 30 64M 15400:00:0401:17:4005:08:4507:51:0710:40:0513:28:5618:55:1422:40:04.2022:40:08.20+07:55:2010:275,7
175GRZESZCZUK Wojciech 1188Visual Family CollectiveWARSZAWAWeteran I M - 50 15M 15500:00:0701:23:0304:52:4107:45:1310:28:3113:29:4719:06:0022:45:24.3522:45:32.10+08:00:4410:305,7
176KAŃDUŁA Klaudia 2093Nest TeamPOZNAŃSenior II K - 307K 2100:00:3001:25:3805:01:1907:44:5310:19:3613:05:5318:16:2022:45:19.0022:45:49.65+08:01:0110:305,7
177FURMAN Marcin 1190Krytyka Czystego BieganiaSOSNOWIECMasters M - 40 67M 15600:00:0601:22:0504:59:5707:41:2210:26:2213:38:1719:18:4122:47:04.4522:47:10.90+08:02:2310:305,7
178MATUSZEWSKI Marek 1035Runner's Power ŚremŚREMMasters M - 40 68M 15700:00:3701:31:2705:17:4408:10:1510:53:0913:44:3319:18:0722:46:33.8022:47:11.20+08:02:2310:305,7
179LANGER Waldemar 1111LESZNOWeteran I M - 50 16M 15800:00:3301:23:2505:07:0407:50:0710:34:0413:39:2419:07:2222:46:38.2022:47:11.80+08:02:2410:305,7
180JACHYMSKI Jacek 1237Akademicki Klub Górski w ŁodziŁÓDŹWeteran II M - 605M 15900:00:5101:34:4305:30:1508:15:2311:02:4214:00:3419:19:1322:47:58.2022:48:49.90+08:04:0210:315,7
181KRAWCZYK Michał 1195BOLESŁAWSenior I M - 20 7M 16000:00:5401:25:0104:48:2307:28:2110:07:4613:31:4118:57:3022:50:05.2522:50:59.35+08:06:1110:325,7
182MARCINKOWSKI Przemysław 2138Proton LeszNOlimits RunnersGOSTYŃMasters M - 40 69M 16100:00:0501:14:1804:26:0907:06:3809:53:0713:26:2619:10:0222:53:47.3522:53:52.70+08:09:0410:345,7
183GROCHAŁA Tomasz 2007Groszek TEAMGŁOGÓWSenior II M - 30 65M 16200:00:2001:14:5304:30:0707:05:1009:35:3512:20:4218:16:1222:53:39.9522:54:00.10+08:09:1210:345,7
184DZISZKIEWICZ Grzegorz 1170BIELSKO BIAŁASenior II M - 30 66M 16300:00:5101:34:5805:34:1808:28:4411:17:4114:10:2519:19:0022:55:00.9022:55:52.25+08:11:0410:345,7
185HAUPT Krzysztof 1228MUAY RUNNING TEAMSUCHY LASMasters M - 40 70M 16400:00:1001:26:1005:28:1308:17:3911:03:2113:35:2119:11:0622:56:00.2022:56:10.25+08:11:2210:355,7
186PIECH Michał 1291RodzicewRuchu.plSTUDZIENICEMasters M - 40 71M 16500:00:2501:20:1005:02:3707:27:0410:04:1613:05:2618:47:2522:58:38.4022:59:03.50+08:14:1510:365,7
187BOGACZYK Krzysztof 1075RÓWNESenior II M - 30 67M 16600:00:5501:25:2605:03:5107:40:3010:10:0412:59:3518:22:2122:58:08.7522:59:03.80+08:14:1610:365,7
188KRASIŃSKI Tomasz 1271IndywidualnieJÓZEFÓW NAD WISŁĄMasters M - 40 72M 16700:00:1601:18:3904:56:4207:37:3510:04:0513:20:3219:17:0322:59:14.7522:59:31.60+08:14:4310:365,7
189MASIULANIEC Agata 2055Biegowy ŚwiatGDAŃSKSenior I K - 201K 2200:00:4401:29:4905:24:4808:19:5211:19:3914:05:1119:34:1223:01:32.1523:02:16.75+08:17:2910:375,6
190BOCZKIEWICZ Tomasz 1109BIEGING TEAM ZELÓWBEŁCHATÓWSenior II M - 30 68M 16800:00:3101:18:5604:44:0007:18:3209:50:0312:50:1117:56:4323:01:50.8023:02:22.55+08:17:3410:375,6
191MALEC Mariusz 1118Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIESTARGARDMasters M - 40 73M 16900:00:5301:43:1105:29:0808:20:5111:17:4114:19:5819:19:2423:03:26.4023:04:19.45+08:19:3110:385,6
192WARDAK Ewa 1065Impuls KomorówKOMORÓWMasters K - 4015K 2300:00:4201:28:1605:06:5207:48:2010:24:4913:27:5419:17:1923:06:34.0523:07:16.90+08:22:2910:395,6
193JURGIELEWICZ Jacek 1227KOSTKOWOWeteran I M - 50 17M 17000:00:2801:23:2905:08:1508:00:0710:43:4213:31:4319:17:5923:08:31.5523:09:00.40+08:24:1210:405,6
194WĄTROBA Tomasz 1094#BIFASTERNIZUDARSOSNOWIECSenior II M - 30 69M 17100:00:3801:17:0704:21:2506:47:4809:08:3911:58:4619:02:3523:13:56.2023:14:34.85+08:29:4710:435,6
195POPŁAWSKA Katarzyna 2019Czarne Owce HipolitówHIPOLITÓWMasters K - 4016K 2400:00:4501:24:3905:05:1607:54:4510:45:2313:46:0019:28:2823:14:17.6523:15:03.40+08:30:1510:435,6
196STASZEWSKI Piotr 1146POTASZEMasters M - 40 74M 17200:00:5201:24:3005:04:3807:57:5410:38:5813:38:2619:19:2623:15:22.3523:16:14.90+08:31:2710:445,6
197MUSOLF Maciej 1273DzikWARSZAWASenior II M - 30 70M 17300:00:3701:25:2005:02:5607:35:0010:25:5213:23:5919:20:1623:21:33.1023:22:10.70+08:37:2210:465,6
198MAŁYSZA Sławomir 1137PZU Sport TeamKRAKÓWMasters M - 40 75M 17400:01:1501:30:0705:14:1307:48:5010:30:5213:42:5619:30:2223:21:45.0523:23:00.85+08:38:1310:465,6
199ZAJĄC Leszek 2042ŚWIEBODZICESenior II M - 30 71M 17500:00:1201:12:2504:36:5408:02:5510:44:1313:32:4919:35:5323:25:00.1523:25:12.95+08:40:2510:485,6
200BOJDA Grzegorz 1028WAPiENICKI TEAMBIELSKO BIAŁAMasters M - 40 76M 17600:00:3301:32:0605:19:1408:07:3410:46:0514:00:5319:25:4623:26:21.7523:26:55.10+08:42:0710:495,5
201GORGOL Tomasz 1251LP500BYDGOSZCZMasters M - 40 77M 17700:00:2101:20:5605:05:3307:57:0310:47:2213:55:1719:44:0623:27:16.5523:27:37.60+08:42:4910:495,5
202KWAŚNIEWSKI Tomasz 1036Sulechowska Grupa BiegowaSULECHÓWMasters M - 40 78M 17800:00:4001:25:3805:08:0408:02:4610:59:5214:07:4020:03:4623:28:19.4523:28:59.80+08:44:1210:495,5
203INGLANT Zbigniew 1014Run log comCHORZÓWWeteran I M - 50 18M 17900:00:1001:26:0805:07:2107:52:0310:31:3713:55:1819:35:2623:32:56.6523:33:07.60+08:48:1910:525,5
204URBANIK Łukasz 1034Kita TeamŁÓDZMasters M - 40 79M 18000:00:1301:23:4204:55:2007:33:4610:27:0413:28:3719:29:3523:33:04.9523:33:18.55+08:48:3010:525,5
205NIEMAS Mariusz 1090Kp PSP w WadowicachBŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 19M 18100:00:3701:28:4405:37:1608:26:0511:16:5414:31:1720:00:1923:40:50.6023:41:27.90+08:56:4010:555,5
206SUCH Arkadiusz 1124Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWSenior II M - 30 72M 18200:01:0401:28:4805:03:5608:02:0510:59:2714:07:1620:03:2123:40:24.0523:41:28.85+08:56:4110:555,5
207FRESZEL Krzysztof 2021BOERNEROWO BIEGAWARSZAWAMasters M - 40 80M 18300:00:1901:28:1605:12:5408:16:5711:22:2614:19:4520:01:1523:45:08.7523:45:28.60+09:00:4010:575,5
208MAŁOWIŃSKI Artur 1110BYDGOSZCZWeteran I M - 50 20M 18400:00:4401:25:3205:04:0507:45:3110:32:2113:45:4419:48:1923:44:51.3523:45:35.55+09:00:4710:575,5
209BADURA Wojtek 1154zielona trafffka i biały puuuchBIELSKO-BIAŁAWeteran I M - 50 21M 18500:00:4701:29:0405:04:5707:51:5410:23:3113:10:4219:21:5023:46:26.0523:47:13.70+09:02:2510:585,5
210POLAK Michalina 2001OPOLESenior I K - 202K 2500:00:4401:25:2605:03:1507:41:2610:22:5713:54:5720:08:2223:48:54.9023:49:39.50+09:04:5110:595,5
211SŁOCIAK Rafał 2043Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 8M 18600:00:4401:25:2505:04:0107:21:5410:22:3913:54:5520:08:1823:48:55.5023:49:39.65+09:04:5110:595,5
212SZULC Krzysztof 1073Wybiegania MPKWARSZAWAWeteran I M - 50 22M 18700:00:5101:26:0505:04:5208:04:1410:39:3114:01:2819:53:1723:52:01.2023:52:52.55+09:08:0411:005,4
213ANDRZEJEWSKI Maciej 1199Drink - TeamGNIEZNOSenior II M - 30 73M 18800:00:2301:21:4604:53:0707:39:0610:28:3313:35:2819:57:2823:53:00.1523:53:24.10+09:08:3611:015,4
214RYCYK Grzegorz 11651975KRASNYSTAWMasters M - 40 81M 18900:00:4801:30:3305:27:0508:20:3510:51:1213:44:4120:03:1423:52:49.9523:53:38.90+09:08:5111:015,4
215CHYLIŃSKA Agnieszka 2133ŁÓDŹSenior II K - 308K 2600:00:4001:28:2205:31:5808:45:0911:41:2114:43:0020:50:2823:54:10.2023:54:50.60+09:10:0211:015,4
216TWARÓG Zbigniew 1220grupa biegowa bez granicSTRZEGOMWeteran II M - 606M 19000:00:3001:17:0005:04:4107:55:4310:48:0414:20:4520:13:0823:56:22.2023:56:53.10+09:12:0511:025,4
217RODAK Zbigniew 1037Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMSenior II M - 30 74M 19100:00:3001:17:0005:04:4107:55:3910:48:0414:20:4420:13:0823:56:22.5523:56:53.20+09:12:0511:025,4
218POZLEWICZ Dariusz 1285ZABRZEMasters M - 40 82M 19200:00:5101:30:4405:20:0608:17:5211:08:1314:11:0219:57:0223:56:30.9023:57:22.05+09:12:3411:035,4
219ANTONIEWICZ Jacek 2065BIEGIEM PRZEZ POLSKĘGRÓJECMasters M - 40 83M 19300:00:3201:22:3405:12:4907:49:2810:31:5413:33:5219:57:1923:56:56.9023:57:29.60+09:12:4111:035,4
220OLEJNIK Sylwester 2091Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAMasters M - 40 84M 19400:00:3201:22:3405:12:5107:49:2810:32:0213:33:5119:57:1723:56:58.0023:57:30.05+09:12:4211:035,4
221BOBIN Tomasz 1082GORZÓW WLKP.Masters M - 40 85M 19500:00:2201:23:2005:06:3207:55:3610:49:2413:47:1519:55:2623:57:34.1023:57:56.10+09:13:0811:035,4
222BRONOWICKI Ryszard 2125NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLWeteran II M - 607M 19600:00:5001:34:5705:30:3608:23:3011:14:1814:11:3920:17:1823:57:39.0523:58:29.55+09:13:4111:035,4
223SZNAJDER Marcin 1292POZNAŃSenior II M - 30 75M 19700:01:1301:38:2605:29:0308:11:4911:03:3014:20:0820:04:3023:57:50.0523:59:03.90+09:14:1611:035,4
224SYPNIEWSKA Hanna 11401954GDYNIAWeteran II K - 601K 2700:00:4101:31:5105:39:4208:52:3811:42:4214:43:3120:22:2423:58:30.6023:59:11.90+09:14:2411:035,4
225BOGACKI Sławek 1008#UltraVegeNordicWalkerBRZOZÓWKA K.TORUNIAMasters M - 40 86M 19800:00:1301:30:1705:31:1508:33:2011:33:1514:33:1520:23:3623:59:05.6023:59:19.00+09:14:3111:045,4
226POBŁOCKI Jan 1141Grupa Trójmiasto/ Spartanie DziGDAŃSKWeteran II M - 608M 19900:01:0701:32:3805:39:2008:53:5511:46:2614:42:3320:22:1023:58:25.8523:59:33.40+09:14:4511:035,4
227PIOTROWSKI Michał 1006Face Nordic Walking TeamGDAŃSKSenior II M - 30 76M 20000:00:1301:30:2505:31:1708:33:2211:33:1614:33:1920:23:4623:59:46.7523:59:59.85+09:15:1211:045,4
228WOŹNA Magdalena 1224Stowarzyszenie Nowe GraniceZIELONA GÓRAMasters K - 4017K 2800:00:2901:30:4205:27:2808:29:5111:25:1514:31:4220:13:2124:01:32.9024:02:02.25+09:17:1411:055,4
229PANEK Piotr 1287WATER TEAMZIELONKIMasters M - 40 87M 20100:01:0101:31:0805:29:1708:12:0011:03:4214:20:2020:04:4224:02:56.4024:03:57.65+09:19:0911:055,4
230WALESIAK Wojciech 2004REMBERTÓW TEAMWARSZAWASenior II M - 30 77M 20200:00:3701:27:0605:35:2408:21:1011:21:3914:35:5720:44:0524:05:17.6524:05:55.05+09:21:0711:075,4
231SIENKIEWICZ Wojtek 1022Ogary DoloresWARSZAWAMasters M - 40 88M 20300:00:3501:27:0105:35:0608:25:3811:21:3814:21:5920:01:3324:06:47.9024:07:23.10+09:22:3511:075,4
232JERMAK Kamil 1025BOHAR PALETY RunnersZIELONA GÓRAMasters M - 40 89M 20400:00:3201:25:4304:56:3807:30:2810:09:5513:34:4220:05:1724:07:29.3524:08:01.40+09:23:1311:085,4
233SKOLIMOWSKI Adam 1244EuRoPol GAZ S.A.ŻABOKLIKIWeteran I M - 50 23M 20500:00:0101:25:4105:30:1808:07:3411:00:1114:23:4320:36:2324:11:01.3524:11:02.90+09:26:1511:095,4
234SKRYNKOWSKI Michał 1231STARA ŁOMNICASenior II M - 30 78M 20600:00:2601:20:0605:17:4708:12:1011:07:4314:08:3620:45:1724:10:36.6524:11:03.40+09:26:1511:095,4
235FILIPCZAK Łukasz 2063Oknoplast Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 79M 20700:00:4001:25:3605:16:0608:19:3711:21:0614:25:2621:06:1424:10:30.6024:11:10.75+09:26:2311:095,4
236SERKOWSKI Marcin 2068Biegamyrazem.plGDYNIAMasters M - 40 90M 20800:00:1501:22:5005:09:2108:10:5011:14:1914:25:4520:23:0524:14:45.8524:15:01.80+09:30:1411:115,4
237PAWLUCZUK Tomasz 2085EŁKMasters M - 40 91M 20900:00:1401:22:4605:09:2308:10:5311:14:2014:25:4420:23:0424:14:47.7524:15:01.90+09:30:1411:115,4
238WYSTRYCHOWSKA Marzena 1123bfagencja.plWARSZAWAMasters K - 4018K 2900:00:4201:26:2105:21:3408:19:0011:27:1914:34:5920:49:1624:14:56.1024:15:38.40+09:30:5011:115,4
239GŁĘBOWSKI Tomasz 1009CZERWONAKMasters M - 40 92M 21000:00:3501:39:1605:53:3408:53:2111:39:3014:48:2920:57:2524:15:10.3524:15:45.90+09:30:5811:115,4
240KUTYŁA Stanisław 2088Orange PolskaNIEPOŁOMICEMasters M - 40 93M 21100:00:5501:33:4805:31:2808:20:4211:30:5514:49:3020:41:5224:15:22.5524:16:18.00+09:31:3011:115,4
241GRZESIAK Mateusz 1257PSPKĘPNOSenior II M - 30 80M 21200:00:0501:21:1405:26:3108:34:3411:33:4314:44:3620:52:2024:17:57.0524:18:02.20+09:33:1411:125,3
242BORUSIŃSKI Piotr 1268SŁUPSKMasters M - 40 94M 21300:00:0301:32:0905:32:0009:43:0212:27:2715:21:5620:45:0124:18:19.9024:18:23.35+09:33:3511:135,3
243BORUSIŃSKA Aleksandra 1278SŁUPSKSenior II K - 309K 3000:00:0301:32:1205:32:0109:43:0512:27:3315:21:5920:45:0124:18:20.3024:18:24.25+09:33:3611:135,3
244POTOCZNY Łukasz 1189EuforiabiegaczateamGÓRASenior II M - 30 81M 21400:00:2001:31:1305:22:4808:25:0211:27:4114:53:2620:55:3524:23:49.7024:24:10.45+09:39:2211:155,3
245MATEŃCZUK Paweł 1001WARSZAWAMasters M - 40 95M 21500:00:4601:35:5306:04:5008:27:0611:12:4614:19:0520:28:1624:24:04.3524:24:51.00+09:40:0311:155,3
246WIERZBICKI Rafał 2052SZCZECINMasters M - 40 96M 21600:00:3601:23:3205:10:0008:09:1211:16:2414:32:1520:42:1824:29:40.0524:30:16.60+09:45:2811:185,3
247WYSOKIŃSKI Jerzy 1184Klub Biegacza Biała Biega/Orange PolskaBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 24M 21700:00:5801:34:2605:34:2508:26:2011:31:2014:59:0420:55:1524:31:43.0024:32:41.70+09:47:5311:195,3
248JABŁOŃSKI Michał 2128WARSZAWAMasters M - 40 97M 21800:00:5701:33:4305:34:2808:23:2811:31:2214:52:5120:51:3724:31:44.8024:32:41.85+09:47:5411:195,3
249JANIK Tomasz 1071Orange PolsaHRUBIESZÓWMasters M - 40 98M 21900:00:5601:33:4505:34:2808:26:1811:31:2214:59:0520:55:1824:31:45.1024:32:41.95+09:47:5411:195,3
250MROZOWSKI Paweł 2129orange poslka/kingrunnerWARSZAWAMasters M - 40 99M 22000:00:5601:33:4405:34:2408:23:1511:30:5514:47:3520:51:3624:31:46.3524:32:42.65+09:47:5411:195,3
251JURA Mariusz 2117Złowieszcze Zgrzytnięcie ZwieraczaŁÓDŹSenior II M - 30 82M 22100:00:5901:30:3505:42:2208:50:2911:48:4914:55:1920:54:4624:33:08.9524:34:08.40+09:49:2011:195,3
252OLESIŃSKA Martyna 2096W pogoni za duchem DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 203K 3100:00:2801:36:0505:46:0009:09:4312:06:4915:25:1021:12:1024:34:34.2524:35:02.35+09:50:1411:205,3
253KADECKI Marek 1210KARGOSZYNMasters M - 40 100M 22200:00:1701:28:0405:36:1808:29:1611:21:2614:33:5420:49:0524:35:31.0524:35:48.65+09:51:0011:215,3
254MARCZAK Albert 1253KOZŁÓW BISKUPISenior II M - 30 83M 22300:00:5701:31:4605:26:1508:33:0511:31:2714:42:4320:23:1524:37:26.7524:38:24.40+09:53:3611:215,3
255SZEWCZYK Michał 2064BBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLASenior II M - 30 84M 22400:00:4001:25:3905:16:1608:19:4011:21:0914:25:3121:08:0624:40:01.6524:40:41.70+09:55:5311:235,3
256MATYSZCZAK Sławomir 1254RĘBIELICE KRÓLEWSKIEWeteran I M - 50 25M 22500:00:4601:34:5005:41:5508:31:1311:33:4214:46:3621:10:4524:46:11.1024:46:58.00+10:02:1011:255,2
257RYCZYŃSKI Jacek 2025PolskaOLEŚNICAMasters M - 40 101M 22600:00:3301:26:5205:31:5908:29:1711:32:1714:54:5921:01:2224:50:14.5524:50:48.50+10:06:0011:275,2
258FURTAK Krzysztof 1288KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINWeteran I M - 50 26M 22700:00:5101:19:5204:48:2108:08:3411:22:0414:44:2121:09:2424:52:21.2524:53:12.70+10:08:2411:285,2
259WOLSZCZAK Konrad 1067Biegiem po Marzenia TeamLUBINSenior II M - 30 85M 22800:00:4801:34:4705:41:5308:31:1111:33:4014:46:3721:10:4324:52:51.8524:53:40.15+10:08:5211:295,2
260MATUSEWICZ Ireneusz 2098ZIELONA GÓRAMasters M - 40 102M 22900:00:4001:25:5405:31:4408:28:4911:20:5714:31:3220:59:4424:54:14.5524:54:55.20+10:10:0711:295,2
261WYBRANIEC Michał 1186WAŁBRZYCHSenior II M - 30 86M 23000:01:0001:34:4105:47:3408:40:4511:33:2914:48:2621:08:4324:54:22.9024:55:23.10+10:10:3511:295,2
262JANUSZEWSKI Piotr 1256mks roboty drogoweMIĘZYZDROJEMasters M - 40 103M 23100:00:4501:29:4805:40:2508:50:4411:43:3814:48:4321:09:0224:54:45.0024:55:30.35+10:10:4211:295,2
263PALKIJ Aleksandra 1135KS Forrest LimanowaDOBRASenior II K - 3010K 3200:00:4801:34:4905:47:4508:40:5611:33:5914:48:5521:10:4424:54:42.0524:55:30.40+10:10:4211:295,2
264WAGNER Ewa 2005WROCŁAWSenior II K - 3011K 3300:00:3001:30:1405:39:2809:05:4112:02:1415:10:0221:11:3424:58:15.1524:58:45.90+10:13:5811:315,2
265MAJDA Maciej 1133Biegowo Tu i TamNOWY SĄCZSenior II M - 30 87M 23200:00:1801:23:4105:04:3508:03:0311:00:5014:20:3620:29:5224:58:32.8524:58:51.35+10:14:0311:315,2
266SZYSZKO Stanisław 2092PIŁASenior II M - 30 88M 23300:00:4701:29:4705:16:2008:15:3711:18:1414:40:3621:02:3625:02:14.1025:03:01.30+10:18:1311:335,2
267SZYMAŁA Mateusz 2070Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 89M 23400:00:3501:29:5705:26:1008:28:5111:26:2614:48:5320:58:1525:04:33.9525:05:09.45+10:20:2111:345,2
268KORDUŁA Zbigniew 2126Biegowy ŚwiatGDAŃSKMasters M - 40 104M 23500:01:0101:26:0205:05:3808:07:0211:19:2614:41:1720:50:3625:04:09.8525:05:11.05+10:20:2311:345,2
269ZAWADA Maciej Marcin 2075KGBKLUCZBORKMasters M - 40 105M 23600:00:3401:29:5905:26:0908:28:5711:26:2714:48:5620:58:1225:04:36.7025:05:11.55+10:20:2311:345,2
270ROSIŃSKI Zbigniew 1297WKB META LubliniecLUBLINIECWeteran I M - 50 27M 23700:00:3501:34:4605:27:5608:21:2711:04:4714:20:3920:46:2125:04:35.7525:05:11.70+10:20:2311:345,2
271SZABLICKI Aleksy 1229WKB META LubliniecKATOWICEWeteran I M - 50 28M 23800:00:2201:29:4905:19:4108:23:0711:18:5814:30:1320:59:5825:04:51.5025:05:14.30+10:20:2611:345,2
272KUGLARZ Szymon 2060WODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 106M 23900:00:4701:28:2105:26:0208:24:0511:28:2214:54:4421:07:5625:04:43.8525:05:31.60+10:20:4311:345,2
273TRYK Sebastian 1138PRO-RUN Wrocław / Maraton w 140 minutWROCŁAWMasters M - 40 107M 24000:00:3701:33:0506:03:0208:59:0912:03:3715:17:1021:40:5425:07:26.6525:08:04.30+10:23:1611:355,2
274LITEWKA Rafał 1004KRAKÓWSenior II M - 30 90M 24100:00:5201:42:4206:15:0609:26:5212:29:0515:28:5621:35:2725:07:22.0025:08:14.40+10:23:2611:355,2
275GAJEWSKI Paweł 2073Beauty SportŁÓDŹWeteran I M - 50 29M 24200:00:3901:28:2505:32:1208:33:1811:32:1614:43:1220:58:5925:08:16.4525:08:56.30+10:24:0811:365,2
276WIŚNIEWSKI Radosław 2067ŁODŹMasters M - 40 108M 24300:00:3901:28:1505:31:5708:45:2111:41:1814:43:0220:58:4625:08:17.0525:08:56.35+10:24:0811:365,2
277PLACEK Julian 2140KÖPINGSenior I M - 20 9M 24400:00:5301:31:1406:06:2209:16:5512:39:2015:40:0121:46:5225:08:32.1025:09:25.35+10:24:3711:365,2
278MARCINIAK Robert 2102RUN@BANINOBANINOMasters M - 40 109M 24500:00:1501:17:2605:08:5808:16:1211:16:4814:30:4121:05:3125:10:08.4025:10:23.75+10:25:3611:365,2
279OLEKSY Jarosław 1136KS Forrest LimanowaTYMBARKWeteran II M - 609M 24600:01:0201:34:3805:45:4809:03:1111:58:1214:52:1421:14:3825:10:52.3025:11:55.00+10:27:0711:375,2
280ADAMCZYK Piotr 2106WROCLAWSenior II M - 30 91M 24700:00:1901:34:5206:33:0209:57:2713:05:3315:54:2721:49:4925:14:44.3025:15:04.20+10:30:1611:395,1
281SIOMA Konrad 2029Rokietnica BiegaKRZYSZKOWOSenior II M - 30 92M 24800:00:0801:23:5504:38:4007:30:0310:41:3814:12:2620:48:2925:16:27.3025:16:35.80+10:31:4811:395,1
282BARAŃSKI Rafał 1192BiegamBoMuszęOPOLEMasters M - 40 110M 24900:00:4901:35:4206:16:0909:34:3512:51:1615:58:4222:00:5325:16:14.7525:17:04.10+10:32:1611:395,1
283WAŁĘKA Jarosław 1267Orange PolskaSZCZECINMasters M - 40 111M 25000:00:5701:34:2205:38:5608:52:1711:49:2615:03:2521:23:1225:16:07.6025:17:04.85+10:32:1711:395,1
284ŁABĘCKI Jarek 1122KB Maniac/KB UE PoznańPOZNAŃWeteran I M - 50 30M 25100:00:3601:23:4105:20:1508:23:5411:46:5614:46:2821:39:1025:19:03.3025:19:40.15+10:34:5211:415,1
285OLESZCZAK Piotr 2116Biegam bo są tacy co nie mogąPOZNAŃMasters M - 40 112M 25200:00:1801:17:3704:40:4107:37:5410:33:2613:42:5921:00:5925:20:45.7025:21:04.50+10:36:1611:415,1
286KWIECIEŃ Zbigniew 1132FaudanaTYCHYWeteran II M - 6010M 25300:00:4001:30:3105:38:1108:51:3011:46:0915:43:2422:00:2425:22:11.5525:22:52.50+10:38:0411:425,1
287ŁAWSKI Rafał 1181Ambasador Festiwalu Biegowego w KrynicyGRUSZCZYNMasters M - 40 113M 25400:00:4401:28:2505:21:4008:18:5911:35:0615:03:0421:33:1725:22:08.0525:22:52.80+10:38:0511:425,1
288RUMPEL Krzysztof 1213KS M.E.T.A.CZYŻOWICESenior II M - 30 93M 25500:00:4901:25:4305:30:1808:15:3111:07:1813:53:4421:35:4725:23:05.3525:23:54.60+10:39:0611:425,1
289STRASZEWSKI Leszek 1246KS M.E.T.ACZYŻOWICEMasters M - 40 114M 25600:00:4701:32:5405:45:1508:58:5712:03:2715:21:5021:35:5125:23:07.4525:23:55.25+10:39:0711:425,1
290PIETRZAK Jan 1081WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 94M 25700:00:0401:13:4504:26:1307:10:4010:23:3214:11:0921:03:5125:25:23.1025:25:27.95+10:40:4011:445,1
291LUTYŃSKI Zbigniew 1183OŚWIĘCIMMasters M - 40 115M 25800:00:2201:26:3205:37:0008:55:4312:07:4014:56:0621:35:3225:35:14.8525:35:37.75+10:50:5011:485,1
292MAGOŃ Kamil 1070WIĄZÓWSenior I M - 20 10M 25900:00:0014:47:3521:11:4525:36:07.4525:36:07.45+10:51:1911:485,1
293NIEMCZAK Basia 2107IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPPIASECZNOSenior II K - 3012K 3400:00:2301:31:5506:00:1209:03:1612:35:4115:51:4821:56:5125:37:17.9025:37:41.00+10:52:5311:495,1
294ZNAMIEC Marcin 1099IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAMasters M - 40 116M 26000:00:2301:33:5006:00:1009:09:1512:35:4015:51:5621:56:5025:37:18.8025:37:41.85+10:52:5411:495,1
295WIERCIOCH Sławomir 1077Biegająca Kasta Miedziowego MiastaLUBINMasters M - 40 117M 26100:00:3801:32:4405:48:2009:14:2412:31:1715:52:4021:51:5325:40:15.5025:40:54.45+10:56:0611:505,1
296WINIARSKA Izabela 2090EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4019K 3500:00:3001:32:1005:54:3309:12:5512:19:4015:22:3021:43:2725:40:45.2025:41:15.55+10:56:2711:515,1
297JAWORSKI Piotr 2072EkobiegiWARSZAWAMasters M - 40 118M 26200:00:3001:32:1205:54:3209:12:5312:19:4015:22:3121:43:2725:40:45.6025:41:15.70+10:56:2711:515,1
298DURA Piotr 1011PKB EndorfinaRAKÓWWeteran I M - 50 31M 26300:01:0501:37:3906:00:1209:15:3912:36:0315:43:0322:03:4525:40:14.1525:41:19.85+10:56:3211:505,1
299WAPA Marek 1168KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKASenior II M - 30 95M 26400:00:5401:28:5105:23:4808:31:0811:33:5215:24:4422:25:3325:43:43.9525:44:38.25+10:59:5011:525,1
300DUBIKOWSKI Andrzej 1295SPARTA ZIĘBICEZIĘBICE Weteran II M - 6011M 26500:01:0901:46:5306:15:0909:31:5312:50:5216:08:1722:08:0325:45:36.7525:46:46.10+11:01:5811:535,0
301LEŚNIK Wojciech 2077WROCŁAWWeteran I M - 50 32M 26600:00:1901:35:0106:32:5909:57:2613:05:4816:27:3922:41:3726:29:24.4526:29:43.55+11:44:5512:134,9
302HLOUCAL Stephan 1072Deutsche Ultramarathonvereinigung ErfurtERFURTWeteran II M - 6012M 26700:01:0601:45:4906:20:1409:51:2713:14:3416:25:4122:39:3126:57:44.3026:58:50.65+12:14:0212:264,8
WOJEWODA Michał 2122Kaziki TriWawaWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:25:01 DNF04:50:40 DNF07:27:16 DNF09:59:50 DNF12:49:22 DNF19:21:32 DNF DNF DNF--
BOKSA Małgorzata 2084ZIĘBICEWeteran K - 50DNF01:30:06 DNF05:51:58 DNF09:08:04 DNF12:18:07 DNF15:34:54 DNF22:04:28 DNF DNF DNF--
BALICKI Jakub 2113ASAP runnersŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:30:37 DNF05:31:31 DNF08:38:57 DNF11:42:29 DNF15:24:55 DNF DNF DNF DNF--
WESOŁEK Marek 2047SenteWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:14:55 DNF04:15:59 DNF06:42:43 DNF09:17:44 DNF12:22:35 DNF DNF DNF DNF--
TASZAREK Jakub 2049MROWINOMasters M - 40 DNF01:14:52 DNF04:29:15 DNF06:59:20 DNF09:09:00 DNF12:47:57 DNF DNF DNF DNF--
SZARF Paweł 2014Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 DNF01:19:37 DNF05:37:58 DNF08:31:58 DNF11:22:12 DNF14:58:09 DNF DNF DNF DNF--
POCHYLSKI Dominik 2110Luboński Klub BiegaczaLUBOŃMasters M - 40 DNF01:40:52 DNF06:58:11 DNF10:30:40 DNF13:52:56 DNF17:58:33 DNF DNF DNF DNF--
SPRENGER Mirosław 2059SKRA PATEREKNAKŁOSenior II M - 30 DNF01:04:05 DNF03:46:24 DNF05:59:39 DNF08:14:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRYCMAN Marek 2031TURZA ŚLĄSKAMasters M - 40 DNF01:04:54 DNF03:49:53 DNF06:03:08 DNF08:21:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOLNÝ Michal 2103OPAVASenior II M - 30 DNF01:21:13 DNF04:46:28 DNF07:29:44 DNF10:20:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHALICA Agnieszka 2095GDAŃSKMasters K - 40DNF01:26:56 DNF05:08:41 DNF08:15:36 DNF11:19:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
ASZENDORF Filip 2016Axa Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:26:06 DNF05:04:53 DNF08:15:30 DNF11:19:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZYTULSKA Justyna 2104ŚWIDNICAMasters K - 40DNF01:25:28 DNF05:19:28 DNF08:24:03 DNF11:30:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIWOŃSKA Agnieszka 2035ŁÓDŹMasters K - 40DNF01:29:54 DNF05:31:48 DNF08:28:33 DNF11:42:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
FRANEK Sebastian 2139MUAY RUNNING TEAMLUBOŃMasters M - 40 DNF01:34:51 DNF06:00:23 DNF09:16:27 DNF13:02:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
COP Anna 2143Silesia Ultra Mountain TeamKATOWICE Senior II K - 30DNF01:32:08 DNF06:10:13 DNF09:44:30 DNF13:23:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
FRUCZ Jacek 2017SOSNOWIECWeteran I M - 50 DNF01:34:49 DNF06:17:15 DNF10:02:04 DNF13:41:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
DMUCH Jakub 2044NextremeTRZEBNICASenior I M - 20 DNF01:01:13 DNF03:40:07 DNF06:15:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWIECKI Paweł 2000AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICASenior I M - 20 DNF01:02:28 DNF03:46:46 DNF06:20:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAGIELA Rafał 2099Kubuś TeamOPOLESenior II M - 30 DNF01:09:19 DNF04:08:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHYLEWSKI Paweł 2121BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:20:46 DNF04:51:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LATANOWICZ Bernard 2137POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:18:18 DNF04:56:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRELA Bartłomiej 2136Buff Family TeamZGŁOBICESenior II M - 30 DNF01:22:09 DNF05:02:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKI Jacek 2120ŻUKOWOMasters M - 40 DNF01:18:46 DNF05:23:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Marek 2048KB CZARNE WILKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:31:07 DNF05:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZEBSKI Adam 2097LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSZEK Dawid 2081LUTUTÓWSenior I M - 20 DNF01:26:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRĘCZYCKI Łukasz 20185 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryLUBLINIECSenior II M - 30 DNF01:27:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 330 wynik(ów)