BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-07-16
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
130 km
Zgłoszonych:
299
Wystartowało:
278
Nie ukończyło:
31
Ukończyło:
247
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 32km | 47km | 64km | 81km | 112km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A7
112km
Czas
netto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KUPCZAK Mariusz 2085MPK WROCŁAWROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 1M 101:03:0803:54:2505:52:2807:59:4009:56:3013:14:5515:15:53.55 7:028,5
2KOCIOŁOWICZ Piotr 2058BIEGAM W GÓRACH BARDZKICHJANOWIECSenior II M - 30 1M 201:00:0703:50:0805:45:1407:41:0909:42:5413:17:1115:17:04.95+00:01:117:038,5
3FRĄCZ Tomasz 2177INEE INDUSTRY TEAMWAPIENICASenior II M - 30 2M 301:08:5604:17:3106:14:5608:05:3410:02:5613:19:4915:19:16.25+00:03:227:048,5
4MAŁYGA Grzegorz 2055WROCŁAWSenior II M - 30 3M 400:59:2803:45:1205:33:3807:16:4809:29:0013:13:5715:26:35.55+00:10:427:078,4
5MARZEC Grzegorz 2093GMINA STRZELCE OPOLSKIESZCZEPANEKMasters M - 40 2M 501:04:0604:03:5505:57:2807:56:5910:23:0413:44:4815:47:07.85+00:31:147:178,2
6WAWRZYNIAK Łukasz 2116RONAL RUN POLSKAWAŁBRZYCHSenior II M - 30 4M 600:59:3603:51:2805:43:5607:33:0709:29:3913:24:4415:49:27.90+00:33:347:188,2
7JÓZWIAK Piotr 1006KITA TEAMŁÓDŹMasters M - 40 3M 701:00:4203:49:4905:45:2407:41:1809:43:0413:44:5216:07:43.10+00:51:497:268,1
8WŁOCHAL Robert 2039WAŁBRZYCHSenior II M - 30 5M 801:05:1504:03:2606:09:1008:12:4410:14:2513:56:4216:18:26.45+01:02:327:318,0
9PIGŁOWSKI Dawid 1002S-ULTRAGORZÓW WLKP.Senior II M - 30 6M 901:07:0604:10:1306:23:2508:29:1210:44:1014:25:1016:54:03.75+01:38:107:487,7
10ĆWIKLIŃSKI Łukasz 1126IZERSKA GRUPA BIEGOWAKRAKÓWSenior II M - 30 7M 1001:04:2404:04:4606:22:4708:23:1810:36:3014:17:0216:54:20.40+01:38:267:487,7
11GAŁUSZKA Rafał 2149GUBINMasters M - 40 4M 1101:08:1904:13:1906:31:1408:38:4510:53:2614:37:0016:56:21.20+01:40:277:497,7
12PAZDA-POZORSKA Małgorzata 2124POLTAREXKOBYLNICASenior II K - 301K 101:05:3804:06:0106:18:4208:15:1310:20:2814:28:0816:57:24.35+01:41:307:497,7
13KOMENDACKI Dominik 1119KGHM ZG RUNGŁOGÓWMasters M - 40 5M 1201:01:0103:57:3406:02:1407:55:2010:11:2814:21:0617:01:36.90+01:45:437:517,6
14KRAKOWCZYK Marta 2016PIERUNSKIE CANGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKISenior I K - 201K 201:07:3204:06:0706:14:5208:10:1610:27:2114:25:3117:13:06.85+01:57:137:567,5
15KOTARBA Wojciech 2131TAKEDA FITKIELCESenior II M - 30 8M 1301:11:4204:26:1206:40:5608:42:0510:59:0814:47:0217:13:42.45+01:57:487:577,5
16ZAGÓRSKI Mariusz 2125GOLESZÓWMasters M - 40 6M 1401:10:4004:33:5306:57:2409:03:3011:17:2114:55:4517:14:24.50+01:58:307:577,5
17SPRENGER Mirosław 2067TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁOMasters M - 40 7M 1501:03:5204:20:2306:33:2308:27:2910:59:2614:56:4717:15:45.70+01:59:527:587,5
18PLISZKA Bartosz 1193OLA TEAMOSTROŁĘKAMasters M - 40 8M 1601:08:5704:11:5206:21:1108:28:4010:31:4614:47:5417:17:21.85+02:01:287:587,5
19FURMAN Sławomir 2022SZCZEPANÓWMasters M - 40 9M 1701:11:3804:23:4906:40:5408:40:2311:00:4814:58:4017:17:37.45+02:01:437:587,5
20TWARDOWSKI Tomasz 2166STRAŻÓWMasters M - 40 10M 1801:11:4804:28:5606:41:3708:56:3711:14:3314:58:3217:19:15.55+02:03:227:597,5
21ŻYŻA Piotr 2150MAAGNUS TEAM SKOKOWASKOKOWAMasters M - 40 11M 1901:07:5104:22:2306:44:3508:47:5411:07:0815:01:2617:22:50.65+02:06:578:017,5
22BOTKIEWICZ Jarosław 1182WKURW_TEAM / DRUŻYNA BARTKAPIASECZNA GÓRKAMasters M - 40 12M 2001:04:5604:05:4206:17:5008:15:2910:19:3714:28:1617:27:57.45+02:12:038:037,4
23NESTOROWICZ Marek 2064KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOKĘTRZYNMasters M - 40 13M 2101:11:3804:31:5906:49:0409:00:1811:22:0115:14:0017:34:36.00+02:18:428:067,4
24REJ Mirosław 2010BARTOSZ GORCZYCA TEAMMIELECSenior II M - 30 9M 2201:26:0804:43:3706:57:2409:05:1311:32:4215:19:2917:40:19.95+02:24:268:097,4
25ADLER Łukasz 2121LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICESenior II M - 30 10M 2301:11:5704:28:2706:46:5008:55:2311:25:0715:18:4717:56:20.25+02:40:268:167,2
26KLUSEK Mateusz 2036SKLEP BIEGACZA KRAKÓWKRAKÓWSenior II M - 30 11M 2401:06:4904:08:4106:20:3308:38:5911:06:1315:09:3418:10:56.75+02:55:038:237,1
27DĄBKOWSKI Wojciech 2021RAFAKO E-BUSSOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 14M 2501:13:3604:29:0406:54:1309:11:2911:35:5615:49:3418:25:41.35+03:09:478:307,1
28CIURASZKIEWICZ Andrzej 2174WROCŁAWMasters M - 40 15M 2601:09:3204:20:5006:39:3508:55:1911:31:3216:00:5918:34:58.35+03:19:048:347,0
29TRZASKA Marcin 2068KRAKÓWSenior II M - 30 12M 2701:13:0504:42:3407:06:4709:19:1311:40:1515:49:2118:40:36.90+03:24:438:377,0
30POCHYLSKI Przemysław 2112ZGRUPKA TEAMLUBOŃMasters M - 40 16M 2801:17:1204:58:3607:35:3609:52:1512:23:1816:14:4818:45:37.25+03:29:438:396,9
31KONIECZNY Szymon 1192CHOSZCZEŃSKA 10CHOSZCZNOSenior II M - 30 13M 2901:14:0504:37:1906:59:2909:10:2811:46:3016:02:3018:49:01.15+03:33:078:416,9
32PACZUSKI Michal Paczuski 1087LODZSenior II M - 30 14M 3001:13:2904:32:3706:50:5409:07:3211:29:2215:57:4618:59:22.60+03:43:298:456,8
33MARUKIEWICZ Marek 1166BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRASenior II M - 30 15M 3101:17:2305:01:5407:24:4109:38:1012:09:4416:33:1919:07:40.30+03:51:468:496,8
34JAZŁOCKI Łukasz 2042TWDWWARSZAWASenior II M - 30 16M 3201:13:2204:38:5907:06:2209:31:0812:06:2416:33:3919:08:01.30+03:52:078:496,8
35ZAWOJAK Aleksander 2023RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior II M - 30 17M 3301:18:1004:47:5907:07:5309:34:4611:55:5016:23:4219:08:34.90+03:52:418:506,8
36CAŁY Patryk 2126#KFD FALLOUT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 17M 3401:17:0504:40:2606:59:0509:17:0511:56:1016:21:1319:09:45.50+03:53:518:506,8
37POMAGRUK Katarzyna 2137BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ.KIELCEMasters K - 401K 301:12:2804:46:0107:12:5809:35:5712:15:5116:36:4319:16:49.55+04:00:568:536,7
38LEŚNIAK Anna 2143SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIASenior II K - 302K 401:16:1904:56:5507:26:3409:41:5812:05:0316:36:3819:21:20.95+04:05:278:566,7
39TYLEK Rafał 1086KRAKÓWMasters M - 40 18M 3501:21:4605:10:2107:30:1909:45:4912:35:5216:38:2319:27:24.75+04:11:318:586,7
40DWORNICKI Kamil 1170WROCŁAWSenior II M - 30 18M 3601:12:4804:33:2707:04:0309:22:5712:01:5416:32:3019:30:07.10+04:14:139:006,7
41KAŹMIERCZAK Krzysztof 2051WILKOWICESenior II M - 30 19M 3701:11:2004:37:5607:06:0109:31:5312:13:0816:49:4819:31:22.25+04:15:289:006,7
42PTASZYŃSKI Wojciech 1151SPEED FEET '16KOŚCIANWeteran I M - 50 1M 3801:19:0604:54:1807:19:0509:35:5212:14:4516:51:0219:40:21.70+04:24:289:046,6
43TARGIEL Damian 2113INVICTUS 3CITYGDAŃSKSenior II M - 30 20M 3901:15:0104:45:4807:13:4409:30:5512:18:4916:54:0019:41:25.35+04:25:319:056,6
44BAR Stanisław 2087GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 19M 4001:17:0204:52:4507:23:0709:50:4012:48:5717:08:5519:43:42.55+04:27:499:066,6
45LATAK Michał 2048JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 20M 4101:16:4304:53:2707:23:0509:59:1712:33:5617:00:4619:55:26.30+04:39:329:116,5
46SIEROCIUK Adrian 1125WROCŁAWSenior I M - 20 1M 4201:14:3304:41:3407:05:3809:46:5412:27:2816:54:1720:06:23.45+04:50:299:166,5
47BUJALSKI Szymon 1177WARSZAWAMasters M - 40 21M 4301:15:3904:49:1407:16:5909:41:3912:16:0217:04:5020:07:30.80+04:51:379:176,5
48SUCH Arkadiusz 1164RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWSenior II M - 30 21M 4401:16:0904:47:2007:14:5009:40:1412:14:5317:48:4520:09:55.00+04:54:019:186,4
49IWANOWICZ Anna 2163CHRZANÓWMasters K - 402K 501:18:5205:05:0907:43:1910:19:5712:50:0517:17:2520:11:06.45+04:55:129:186,4
50MAREK Paweł 1046AMBITNY AMATORWADOWICESenior II M - 30 22M 4501:13:2604:35:3107:03:4609:37:3812:25:5716:58:4820:18:04.90+05:02:119:226,4
51KOCIUMBAS Bartosz 2099KB SOBÓTKASOBÓTKAMasters M - 40 22M 4601:19:3505:02:5707:30:5209:50:3612:47:0417:26:2520:19:02.25+05:03:089:226,4
52KRYM Katarzyna 1005NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECMasters K - 403K 601:18:0304:59:2507:33:4910:09:5212:43:0017:14:4920:22:54.25+05:07:009:246,4
53POBORSKI Dariusz 1009JANKOWICEWeteran I M - 50 2M 4701:13:4704:44:4307:16:5810:22:1912:54:5417:30:0620:26:52.40+05:10:589:266,4
54SIWEK Jarek 2025SZCZECINMasters M - 40 23M 4801:18:3504:53:5807:26:5409:57:5012:53:2417:32:0820:31:16.40+05:15:229:286,3
55WOJNO Arkadiusz 1120DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II M - 30 23M 4901:08:3304:34:1407:06:5909:25:5612:18:3917:19:5220:39:36.30+05:23:429:326,3
56KANIEWSKI Sebastian 1172KOSZALINMasters M - 40 24M 5001:13:5204:49:0007:19:4009:46:0612:30:2917:29:3320:41:05.30+05:25:119:326,3
57WASILEWSKI Marcin 1020BIEGOSTACJA/BOHARPALETYRUNNERSZIELONA GÓRASenior II M - 30 24M 5101:16:0204:50:3907:22:1310:27:1412:43:1017:38:3820:41:48.70+05:25:559:336,3
58PLOCH Sebastian 2180WROCŁAWMasters M - 40 25M 5201:18:5205:04:0907:42:0110:16:3412:59:5517:42:0920:42:38.30+05:26:449:336,3
59PIECUCH Marcin 2070KRAKÓWSenior II M - 30 25M 5301:13:2504:54:2507:24:5309:40:1912:51:3717:39:0220:43:43.90+05:27:509:346,3
60ZIMKOWSKI Marcin 1102KGHM ZG RUNGŁOGÓWSenior II M - 30 26M 5401:11:0304:39:3307:04:0209:21:3512:20:5117:07:0920:46:27.20+05:30:339:356,3
61SITAREK Michał 1099POLISH RUNNERS CLUB IRELANDÖSTERHANINGEMasters M - 40 26M 5501:05:5604:20:2306:59:4709:14:4712:05:3717:32:5920:55:07.95+05:39:149:396,2
62SIKORA Michał 2127BLUSZCZANIEBOROWICEMasters M - 40 27M 5601:17:5004:59:1907:35:0710:04:5113:07:4917:51:3220:57:12.20+05:41:189:406,2
63BOGDANOWICZ Beata 2059ULTRAKREWGDAŃSKMasters K - 404K 701:21:0105:07:2007:51:2810:20:1213:13:0718:02:4721:06:10.10+05:50:169:446,2
64DUDEK Remigiusz 2033KALINKA ULTRA TEAMZIĘBICESenior II M - 30 27M 5701:19:3905:23:3208:02:4310:34:2713:18:0217:49:5221:08:52.45+05:52:589:456,1
65DARMETKO Rafał 2118KAMIŃSKOSenior II M - 30 28M 5801:15:0504:46:3107:04:0209:33:1212:38:0817:49:1221:13:29.90+05:57:369:476,1
66WOJNA Mikołaj 1038MALIGNAPOZNAŃSenior II M - 30 29M 5901:21:4405:01:5407:34:4810:11:1712:41:4217:38:2121:13:56.50+05:58:029:476,1
67ŚWIST Joanna 2009NESSI TEAMGARDNOSenior II K - 303K 801:22:3505:28:0408:06:5210:32:0713:18:5018:02:3221:14:04.50+05:58:109:486,1
68ŁAMPIKA Kinga 2035NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECMasters K - 405K 901:17:4704:59:0907:33:3510:09:3612:45:3017:51:5821:14:11.60+05:58:189:486,1
69OSTROWSKI Sławomir 1206GUTO TEAM / WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUNROKIETNICASenior II M - 30 30M 6001:19:4004:57:3307:27:1109:52:3312:49:5017:53:0721:19:01.90+06:03:089:506,1
70KURPIEWSKA Anna 1040GT RATWROCŁAWMasters K - 406K 1001:16:4405:00:2807:33:3210:04:2413:10:1318:04:2921:19:46.95+06:03:539:506,1
71SIKORSKI Marcin 1039TT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 28M 6101:16:5305:00:3707:33:4310:04:3813:11:0818:05:0221:20:00.40+06:04:069:506,1
72JAGIELA Rafał 2013KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 31M 6201:14:1704:49:3007:13:2809:39:4412:14:5317:35:3321:20:51.45+06:04:579:516,1
73HRYCAJ Marcin 2063KB ODRA OPOLEOPOLEMasters M - 40 29M 6301:14:0204:49:3907:13:4009:39:5312:14:4017:35:0721:21:00.65+06:05:079:516,1
74CIEMBOROWICZ Karol 2071#KFDKATOWICESenior II M - 30 32M 6401:22:5905:19:3907:51:5810:24:0713:04:1117:46:1121:21:07.00+06:05:139:516,1
75KLIMCZAK Jacek 2006FIZJOTERAPIA ,,DLA CIEBIE I RODZINY "ŻERKÓWŻERKÓWSenior II M - 30 33M 6501:10:0104:34:2407:10:4209:39:4113:02:0618:37:3821:21:24.25+06:05:309:516,1
76KUSZTELAK Jacek 1215ZIEMO&WIT TEAMPIERWOSZÓWSenior II M - 30 34M 6601:19:5505:07:1907:38:4710:03:0413:10:4318:15:0221:33:07.50+06:17:139:566,0
77SZYMAŁA Marcin 1066KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKMasters M - 40 30M 6701:16:5805:15:1207:48:4510:27:2513:13:3218:10:3921:34:26.15+06:18:329:576,0
78KOWALEWSKI Krzysztof 2147WARSZAWASenior II M - 30 35M 6801:20:3805:14:2007:47:2310:25:2013:33:3918:24:1021:35:54.55+06:20:019:586,0
79PRZERWA Andrzej 2134KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKADZIERŻONIÓWMasters M - 40 31M 6901:17:3305:09:3207:56:2110:29:4713:45:4318:39:4321:36:11.60+06:20:189:586,0
80BĘŚ Marcin 2098JORDANÓW ŚLĄSKIMasters M - 40 32M 7001:15:4105:08:2707:38:4610:03:2413:04:0718:32:1621:42:16.65+06:26:2310:016,0
81PRZYBYŁ Piotr 2108EASY RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 33M 7101:21:2005:29:3008:15:5610:54:5213:54:2918:50:2421:46:28.50+06:30:3410:026,0
82ZAWORSKI Tomasz 2084WROCŁAWSenior II M - 30 36M 7201:14:0205:03:1007:40:0810:25:0513:18:0718:56:4421:57:49.40+06:41:5510:085,9
83DEPUTAT Joanna 1033ELBLĄGMasters K - 407K 1101:22:1005:38:1708:23:1511:03:2413:59:5618:48:4621:57:51.00+06:41:5710:085,9
84PĄCZKA Przemysław 1259ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKABRZÓZA KRÓLEWSKAMasters M - 40 34M 7301:25:4005:22:5008:15:0210:54:1914:02:0418:46:4322:01:25.55+06:45:3210:095,9
85KOCIUBA Przemysław 1091TT SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 37M 7401:22:1705:30:5608:14:0510:40:0013:29:2018:36:5122:02:28.55+06:46:3510:105,9
86SZUBA Teofil 2175MARATOŃCZYK SCZECINSZCZECINMasters M - 40 35M 7501:22:4705:40:2208:28:5711:09:2214:08:2919:04:0322:05:22.30+06:49:2810:115,9
87KOWAL Wiesław 2159ZIĘBICEMasters M - 40 36M 7601:18:4305:13:3907:49:0610:34:1813:34:5618:32:2922:05:31.25+06:49:3710:115,9
88JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 1154KUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 38M 7701:16:5105:03:2207:42:4013:03:3718:21:2222:07:26.05+06:51:3210:125,9
89SMOLAREK Patryk 1090ZAWONIASenior I M - 20 2M 7801:19:2805:03:0107:37:0910:05:5812:42:3518:56:4222:07:27.80+06:51:3410:125,9
90CUPIAŁ Jacek 1226IMIELINMasters M - 40 37M 7901:27:1005:30:4808:11:3710:49:1813:52:5918:53:1722:08:33.35+06:52:3910:135,9
91DERMINE Nicolas 2040NYSAMasters M - 40 38M 8001:20:1605:15:3408:11:0310:36:2113:45:2918:47:3622:13:24.60+06:57:3110:155,8
92MARCINIAK Janusz 1108NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 39M 8101:28:0005:48:0108:27:2210:53:5713:48:5318:44:3722:17:03.55+07:01:1010:175,8
93JARUS Andrzej 2018WKURW_TEAMGALLSPACHMasters M - 40 40M 8201:20:0204:58:2607:25:0309:52:3612:54:3018:18:4122:17:35.35+07:01:4110:175,8
94SZCZEPANIK Robert 2092DZIERZONIÓWMasters M - 40 41M 8301:20:1104:58:3207:25:1309:52:4312:54:3618:18:4122:17:44.95+07:01:5110:175,8
95KICH Marek 1173X-CODING IT STUDIOWROCŁAWSenior II M - 30 39M 8401:19:3105:27:0808:01:5510:37:3113:49:2318:53:0922:20:06.40+07:04:1210:185,8
96SZUBA Tadeusz 2107TRUCHT ŁOBEZŁOBEZWeteran II M - 601M 8501:22:3905:40:1208:30:1111:09:1414:08:2519:03:5722:21:53.25+07:05:5910:195,8
97POTOCKI Maciej 2097ORANGE POLSKABIERNATKIWeteran I M - 50 3M 8601:19:1505:11:5208:10:5811:00:1513:57:1819:00:1422:22:03.85+07:06:1010:195,8
98BRYNIARSKI Bartosz 1048JELENIA GÓRAMasters M - 40 42M 8701:24:4105:47:1708:36:1711:03:5113:48:4319:00:5522:22:12.70+07:06:1910:195,8
99PAWELEC Mariusz 2005KUDOWIANKA RUNKUDOWA- ZDRÓJMasters M - 40 43M 8801:21:5705:39:3308:24:4011:17:0414:21:0119:26:4622:25:28.60+07:09:3510:205,8
100FURLAN Alberto 1235ATLETICA BIOTEKNAFONTANELLEMasters M - 40 44M 8901:13:5204:49:5307:22:5610:07:2313:57:2219:39:2322:32:08.65+07:16:1510:245,8
101GIERADA Mateusz 2004GLIWICESenior I M - 20 3M 9001:14:3305:07:3207:55:0610:32:2213:46:4319:28:5122:35:35.30+07:19:4110:255,8
102WESOLOWSKI Maciej 2132WKSB WYZNAWCY KOŃCA SEZONU BIEGOWEGOGRODZISK MAZOWIECKIMasters M - 40 45M 9101:24:3805:33:1708:20:3010:59:3514:07:2219:34:2922:35:50.60+07:19:5710:255,8
103NIEDŹWIECKI Marek 2091SKIPARK- WYSOWAWYSOWA-ZDRÓJWeteran II M - 602M 9201:17:1005:25:4808:22:3111:17:3914:36:3219:32:1222:37:19.30+07:21:2510:265,7
104GABRYSIAK Grzegorz 2062RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 46M 9301:23:1505:39:0708:31:4811:13:1114:25:0119:28:5322:38:17.15+07:22:2310:265,7
105ZGAGACZ Pawel 2080WROCLAWWeteran I M - 50 4M 9401:21:4105:13:2907:58:3910:33:0913:39:0519:01:5222:39:13.65+07:23:2010:275,7
106KOSMOWSKI Wiesław 2030RYDZYNASenior II M - 30 40M 9501:19:5905:41:5008:28:0211:14:2814:30:2019:37:2322:39:20.90+07:23:2710:275,7
107NIEMAS Mariusz 2154KP PSP WADOWICEBŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 5M 9601:23:3905:29:3808:18:0211:04:4514:11:4619:28:1422:44:41.05+07:28:4710:295,7
108GOLON Marlena 2164SICIENKOMasters K - 408K 1201:22:2305:59:0409:02:2311:56:4214:55:5819:56:0222:47:06.95+07:31:1310:305,7
109PATYK Mirek 2038WIŚNIOWAMasters M - 40 47M 9701:14:3205:01:4307:39:2510:22:1213:38:5919:24:1922:52:48.30+07:36:5410:335,7
110POSMAN Rafał 2129WARSZAWAMasters M - 40 48M 9801:26:2405:35:2108:25:1111:14:3514:02:1419:24:0022:53:13.35+07:37:1910:335,7
111KALEMBKIEWICZ Piotr 1217MIROTRANSWROCŁAWMasters M - 40 49M 9901:12:3905:09:2507:46:3010:19:4913:38:4219:25:1022:55:23.20+07:39:2910:345,7
112ZIEMKIEWICZ Jarek 20492 KROKI DO METYLUBINMasters M - 40 50M 10001:20:0205:36:2608:15:1811:06:0814:28:0519:50:3322:58:12.40+07:42:1810:365,7
113MROZIAK Maciek 2007RUNPASSION. PL TEAMGDYNIAWeteran I M - 50 6M 10101:22:1005:59:0709:02:1411:56:3014:55:4619:55:5623:02:33.95+07:46:4010:385,6
114PROZOROWSKI Wiesław 2024MARATON LESZNOLESZNOWeteran I M - 50 7M 10201:22:5005:47:1008:33:4311:09:0214:15:4919:30:2623:05:57.90+07:50:0410:395,6
115GIBAŁA Marcin 2095BIEGAM POMAGAMMIELECMasters M - 40 51M 10301:17:4405:35:4308:23:5511:20:5414:12:3019:38:5123:09:54.10+07:54:0010:415,6
116CHRZANOWSKI Piotr 2052SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAMasters M - 40 52M 10401:23:4105:19:1407:57:2910:37:3813:43:4419:27:4123:10:35.10+07:54:4110:415,6
117JAWORSKI Przemysław 2109SMOLECMasters M - 40 53M 10501:15:5705:47:3308:46:0911:38:0914:39:5119:48:3623:14:13.70+07:58:2010:435,6
118MRUSZCZYK Jacek 1208KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 54M 10601:17:4705:58:5209:00:3811:26:4115:01:4319:54:0023:16:36.25+08:00:4210:445,6
119WIĘCŁAWSKI Robert 1199LODZWeteran I M - 50 8M 10701:23:2905:32:4908:31:0711:16:5914:30:2419:56:2623:18:46.25+08:02:5210:455,6
120GÓRECZNY Rafał 2002CHWASZCZYNOMasters M - 40 55M 10801:17:0805:38:4008:07:4910:37:5713:51:5419:35:5323:22:55.70+08:07:0210:475,6
121HETMAŃSKI Filip 2008KUDWIANKA RUNKUDOWA -ZDRÓJMasters M - 40 56M 10901:21:3605:39:1208:24:1911:16:4414:20:4119:43:5123:26:04.65+08:10:1110:485,5
122KRUSZEWSKI Filip 2027POZNAŃSenior II M - 30 41M 11001:24:2405:27:4308:14:4110:55:1714:02:5219:55:5923:31:19.50+08:15:2510:515,5
123HORŁUKOWICZ Kamil 1165ŚWIDNICASenior I M - 20 4M 11101:18:1805:25:2708:18:3611:09:1814:25:2820:02:2523:35:15.60+08:19:2210:535,5
124STODOLNY Krzysztof 2032WORYTYWeteran I M - 50 9M 11201:26:1705:44:1008:39:3011:20:5214:11:2919:36:2623:38:14.45+08:22:2010:545,5
125ROŻNIATA Iwona 1179SNG WILD DUCKSGŁOWNOMasters K - 409K 1301:23:1305:18:0308:02:1811:02:5713:56:2119:25:0123:38:27.65+08:22:3410:545,5
126KUGLARZ Szymon 2145WODZISŁAW ŚL.Masters M - 40 57M 11301:26:1605:45:1208:39:2111:32:4814:47:1719:57:5623:42:14.45+08:26:2010:565,5
127JURZYSTA Grzegorz 2053WARSZAWAMasters M - 40 58M 11401:23:2605:19:4808:00:1310:44:1013:43:5319:27:5523:42:39.40+08:26:4510:565,5
128MARCELA Marcin 2088FAT MAMA'S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 59M 11501:21:4905:14:2607:56:2910:52:2914:28:4120:00:3523:43:49.35+08:27:5510:575,5
129KRÓL Marcin 2181OBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 60M 11601:19:4805:10:1807:55:1010:37:4013:47:1019:32:2123:49:22.10+08:33:2810:595,5
130GOLA Radosław 2104ZABIERZÓWMasters M - 40 61M 11701:14:4104:44:5207:57:1710:41:1513:19:4919:23:1223:51:27.35+08:35:3311:005,4
131KRZYŻAN Jakub 1140KW KRAKÓWJERZMANOWICEMasters M - 40 62M 11801:22:1005:33:5608:18:0811:11:0514:33:5220:11:2023:51:55.10+08:36:0111:005,4
132BŁAŻUK Jarosław 1128SUPMARGDYNIAMasters M - 40 63M 11901:29:4005:51:0908:37:4311:16:0514:14:2119:51:2723:52:25.55+08:36:3211:015,4
133WOJDASIEWICZ Tadeusz 1219KĘPICESenior II M - 30 42M 12001:21:0105:23:3708:07:2810:53:5314:20:2820:06:0423:53:16.00+08:37:2211:015,4
134GAJEWSKI Paweł 1240BEAUTY SPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 10M 12101:29:4906:16:1309:43:2712:50:2516:06:3321:11:1523:57:45.70+08:41:5211:035,4
135PAWLIKOWSKI Andrzej 1107KRASNYSTAWSenior II M - 30 43M 12201:12:1905:00:0407:44:4711:19:0514:23:3019:59:0124:05:35.10+08:49:4111:075,4
136MICHALSKI Dawid 2003KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKIWARLUBIESenior II M - 30 44M 12301:25:4005:23:3608:04:1710:47:3213:49:3719:46:1224:11:03.10+08:55:0911:095,4
137ROGOCZ Maciej 1147ROGASIE Z DOLINY ROZTOKIGDYNIAMasters M - 40 64M 12401:21:3405:31:4408:38:2111:33:0514:54:5520:25:3524:11:39.95+08:55:4611:105,4
138SOWA Dariusz 2066RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY/CZARNECKI RUN TEAMRZESZÓWWeteran I M - 50 11M 12501:28:4905:54:5508:50:5111:54:4314:53:1920:22:3324:12:22.60+08:56:2911:105,4
139JASKULA Bartosz 2182WARSZAWASenior II M - 30 45M 12601:28:0605:34:3409:01:2812:03:3015:39:3221:13:3724:12:28.45+08:56:3411:105,4
140JANUSZ Tomasz 2065WROCŁAWMasters M - 40 65M 12701:22:1305:23:2508:12:3011:05:0214:21:0020:10:4324:14:44.35+08:58:5011:115,4
141BORECKI Daniel 2158BRZEZINAMasters M - 40 66M 12801:22:2305:23:3508:12:3911:05:1214:21:0820:10:5224:14:46.20+08:58:5211:115,4
142STRUSIŃSKA Katarzyna 2156MIŃSK MAZOWIECKISenior II K - 304K 1401:24:4605:58:3809:02:2112:01:0215:02:1620:33:2824:15:14.15+08:59:2011:115,4
143FILIPIAK Hieronim 1078MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters M - 40 67M 12901:32:1505:55:3708:57:2312:11:1115:08:1320:26:1424:15:27.85+08:59:3411:115,4
144PASZKIEWICZ Maciej 1218PARK DZIEJEMUROWANA GOŚLINAWeteran I M - 50 12M 13001:28:0805:56:0609:06:1412:03:1014:58:3720:28:5524:17:08.80+09:01:1511:125,4
145STACHURA Maciej 1105ZABIERZÓW BIEGABURÓWWeteran I M - 50 13M 13101:18:4205:47:2608:39:3711:23:1515:22:1920:45:0024:20:40.45+09:04:4611:145,3
146BOGACZYK Krzysztof 1158RÓWNESenior II M - 30 46M 13201:24:2205:35:5708:45:1111:29:1314:47:1720:23:5924:21:48.45+09:05:5411:145,3
147PAŁKA Tomasz 1207LUZYXRZESZÓWMasters M - 40 68M 13301:24:3205:36:0808:45:2511:29:2114:47:3720:22:0024:21:58.10+09:06:0411:145,3
148HOFSTRA Tsjeard 2151FRYSMANWOMMELSSenior II M - 30 47M 13401:23:1205:10:3908:03:3610:47:2514:00:5919:46:3724:26:35.30+09:10:4111:165,3
149KAWIECKI Paweł 1013ULTRASZALEŃCYNIDZICASenior I M - 20 5M 13501:33:5505:47:1408:35:5411:26:0514:35:2720:12:3724:27:44.20+09:11:5011:175,3
150LEWANDOWSKI Filip 1216ULTRA SZALEŃCYNIEMCZMasters M - 40 69M 13601:34:0805:47:2608:36:0511:26:1514:35:3820:12:3924:27:55.20+09:12:0111:175,3
151POTERSKI Mateusz 2135MJP DRUKARNIALUBOŃMasters M - 40 70M 13701:22:0405:38:4708:37:2511:32:2215:17:4720:57:1624:30:01.80+09:14:0811:185,3
152SERAFIN Robert 2136SWARZĘDZSenior II M - 30 48M 13801:22:1705:38:3608:37:3911:32:3415:17:5420:57:5624:30:12.40+09:14:1811:185,3
153HAUPA Maciej 1162FSD RUN DREZDENKOWIELEŃMasters M - 40 71M 13901:31:4506:16:1108:57:2611:48:5314:58:3520:37:5124:31:06.90+09:15:1311:185,3
154KOSTRZEWSKI Sławomir 1037GŁUCHOŁAZYMasters M - 40 72M 14001:18:5105:18:3508:04:4011:02:1614:00:4619:56:5224:31:54.40+09:16:0011:195,3
155DZIEWIĘCKI Łukasz 1018WROCŁAWSenior II M - 30 49M 14101:32:5306:05:4509:12:4812:30:0315:49:4621:01:5224:34:27.70+09:18:3411:205,3
156BOREK Grzegorz 1014WROCŁAWSenior II M - 30 50M 14201:33:0506:05:3809:12:5612:30:1315:49:5621:02:1024:34:41.20+09:18:4711:205,3
157KOWALCZYK Marcin 2171IWINYSenior II M - 30 51M 14301:13:0005:00:3507:46:2210:35:0414:10:4920:03:0624:35:06.60+09:19:1311:205,3
158MATYSZCZAK Sławomir 1194POPÓWWeteran II M - 603M 14401:25:4206:01:3409:08:0812:08:2315:22:0620:55:3524:36:28.70+09:20:3511:215,3
159MAJDA Maciej 1025BIEGOWO TU I TAMNOWY SĄCZSenior II M - 30 52M 14501:30:3005:54:0008:55:4011:37:5414:50:0020:34:2024:37:32.50+09:21:3811:215,3
160PIETRZYKOWSKI Katarzyna 2153PRZECHÓDSenior II K - 305K 1501:33:5406:05:5409:03:3311:50:0814:41:5020:18:0524:37:40.05+09:21:4611:225,3
161FIGURA Tomek 1124BIEGIEMRADOM!RADOMMasters M - 40 73M 14601:35:0406:17:3209:23:2312:29:3415:37:5121:03:5224:38:01.10+09:22:0711:225,3
162MARGASIŃSKI Michał 2028ŚWIDNICASenior II M - 30 53M 14701:20:3505:31:1308:18:1911:11:0914:33:1020:26:3824:49:59.15+09:34:0511:275,2
163SMOLAK Agata 2102WOLSZTYNSenior II K - 306K 1601:33:1106:11:3009:20:5612:11:3615:03:0220:44:3524:51:30.05+09:35:3611:285,2
164BOBIN Tomasz 1056ZOCHU TEAMGORZÓW WLKP.Masters M - 40 74M 14801:24:2605:44:3908:42:1911:39:1514:57:0620:58:0724:54:12.30+09:38:1811:295,2
165KISIELEWSKI Konrad 1143KROK PO KROKUKIELCEMasters M - 40 75M 14901:23:0706:22:4009:45:0012:41:0815:53:5420:52:0524:58:17.50+09:42:2311:315,2
166GAŁEK Wojciech 2140WROCŁAWMasters M - 40 76M 15001:29:5905:58:1208:51:0511:49:1515:08:3020:48:4324:59:57.75+09:44:0411:325,2
167STYSIEK Piotr 1163BIEGIEMRADOM!RADOMMasters M - 40 77M 15101:35:3506:17:1309:26:3312:30:0615:38:5121:05:3125:04:00.05+09:48:0611:345,2
168STĘŻYCKI Mariusz 1221ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters M - 40 78M 15201:21:2805:29:3708:16:2311:50:4414:55:2020:50:3625:05:27.10+09:49:3311:345,2
169GLÓRA Aleksandra 1224ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters K - 4010K 1701:21:3705:29:4608:15:3211:50:5514:55:1320:50:5525:05:34.65+09:49:4111:345,2
170HYSKI Mateusz 1187OKROKWIECEJ.PLMIŁOSZYCEMasters M - 40 79M 15301:20:1605:56:0908:48:0711:39:5315:02:4320:58:4825:07:48.95+09:51:5511:355,2
171WOLANIN Tomasz 1200SZCZECINEKMasters M - 40 80M 15401:27:3205:54:3108:52:1712:06:0715:25:2321:09:1025:08:42.00+09:52:4811:365,2
172PASZKIEL Artur 1202SZCZECINEKWeteran I M - 50 14M 15501:27:4205:54:3908:52:2512:06:1915:25:3521:08:5425:08:52.30+09:52:5811:365,2
173GONCHAROV Andrei 2111WROCLAWMasters M - 40 81M 15601:31:1006:15:5509:21:2112:28:4715:29:4621:09:4125:08:56.25+09:53:0211:365,2
174MOREVA Daria 2110WROCLAWSenior II K - 307K 1801:31:0306:16:0409:21:2912:29:0315:30:0121:09:5225:09:07.15+09:53:1311:365,2
175ZAJĄC Marcin 119077CATSJÓZEFOSŁAWMasters M - 40 82M 15701:21:4105:30:1208:20:3011:34:3915:13:5721:14:5825:10:01.40+09:54:0711:365,2
176LANGE Szymon 2043RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 83M 15801:14:1205:18:2307:58:0610:49:5614:28:4620:48:4625:10:34.25+09:54:4011:375,2
177KOZIOŁ Krzysztof 2161MLB SUPPORT TEAMSZCZECINSenior II M - 30 54M 15901:24:4005:53:1008:54:4512:02:4215:11:0621:09:0125:14:53.05+09:58:5911:395,1
178KRĘCIELEWSKI Tomek 1257***** ***KŁODZKOSenior II M - 30 55M 16001:19:2705:25:1008:34:5612:00:5515:19:5821:14:5725:17:29.25+10:01:3511:405,1
179MACKIEWICZ Artur 1053DŁUGOBIEGANIESZCZECINMasters M - 40 84M 16101:21:5705:58:4608:56:3711:42:5115:16:4421:23:5725:17:42.85+10:01:4911:405,1
180WIRA Mirosław 1047MKS SIECHNICEWROCŁAWWeteran II M - 604M 16201:21:1505:28:1808:30:1811:41:0915:09:2921:08:5325:19:51.30+10:03:5711:415,1
181WIŚNIEWSKI Artur 1092INTROPOZNAŃMasters M - 40 85M 16301:25:0105:33:2208:52:0912:19:5216:02:5521:40:5525:21:14.95+10:05:2111:425,1
182BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2178RUNPASSION.PL TEAM / ULTRAŻÓŁWIKGDYNIAMasters K - 4011K 1901:36:2806:11:4909:30:0512:31:0615:21:2521:10:0625:23:31.10+10:07:3711:435,1
183SZANDAŁA Jacek 2165CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 86M 16401:25:3705:59:2609:27:2512:37:0915:57:2021:50:4325:25:04.15+10:09:1011:435,1
184DEC Rafał 2074BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWMasters M - 40 87M 16501:26:1505:59:3309:27:3112:37:1915:57:3221:50:5725:25:14.55+10:09:2111:435,1
185URBAŃSKI Dariusz 1236GDAŃSKMasters M - 40 88M 16601:20:0905:47:2109:00:1212:08:1315:21:2721:23:1025:26:50.10+10:10:5611:445,1
186MACHALICA Agnieszka 2047ULTRAKREWGDAŃSKMasters K - 4012K 2001:26:0005:59:1809:12:1012:20:1115:33:2721:35:0625:29:54.50+10:14:0011:465,1
187KUBAŚ Dawid 1230NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOSenior II M - 30 56M 16701:29:3506:00:5408:51:5111:53:4115:12:0421:32:1125:31:16.15+10:15:2211:465,1
188KORDUŁA Zbigniew 1225BIEGOWYSWIAT.PLGDAŃSKMasters M - 40 89M 16801:24:1005:55:5209:08:4012:18:2415:29:0521:31:3325:35:19.80+10:19:2611:485,1
189ŁUCHNIAK Kuba 2122DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior I M - 20 6M 16901:36:0906:21:5009:13:5812:32:0016:02:0522:01:4425:36:59.15+10:21:0511:495,1
190KONDRAK Piotr 1030VEGE RUNNERSWARSZAWAMasters M - 40 90M 17001:27:0105:53:1308:48:1511:52:2315:06:1321:15:0925:37:35.60+10:21:4211:495,1
191MATEJCZUK Marcin 1093SUPRAŚLSenior II M - 30 57M 17101:27:0905:53:2208:48:2311:52:3215:07:3921:14:4125:37:45.10+10:21:5111:495,1
192BĄKOWSKI Marcin 2120KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃMasters M - 40 91M 17201:37:5006:34:2709:54:2813:05:3916:04:0721:53:5125:39:13.10+10:23:1911:505,1
193SOBCZAK Katarzyna 2123GARBYWeteran K - 501K 2101:37:5006:34:3609:54:4813:05:4716:04:1821:54:0425:39:23.00+10:23:2911:505,1
194TOMICZEK Tomasz 1062CREDIT SUISSE POLSKA "ZDYSKWALIFIKOWANI"WROCŁAWSenior II M - 30 58M 17301:32:2806:07:1409:18:1112:05:2115:15:3521:16:1625:41:37.15+10:25:4311:515,1
195WILK Wiktoria 2072WILKI:)KRAKÓWSenior II K - 308K 2201:20:2005:21:5808:09:4211:02:5314:47:1121:05:4025:42:59.10+10:27:0511:525,1
196WILK Krzysztof 2069KRAKÓWSenior II M - 30 59M 17401:21:1205:22:0808:09:5311:03:0314:47:2221:05:4525:43:09.65+10:27:1611:525,1
197FILIPIAK Sebastian 2031LZS LIPALIPAMasters M - 40 92M 17501:26:2206:01:0508:52:5711:50:0015:21:1921:36:0225:44:03.20+10:28:0911:525,1
198KRAWIETZ Tomasz 2114IZERSKI NIEDŹWIEDŻSZKLARSKA POREBAMasters M - 40 93M 17601:25:5406:19:5609:32:1312:41:1716:00:4222:01:1325:48:35.55+10:32:4211:545,0
199KRASIŃSKI Tomasz 1247JÓZEFÓW NAD WISŁĄMasters M - 40 94M 17701:23:1506:25:2109:45:2013:02:0916:29:0722:22:2125:48:52.95+10:32:5911:545,0
200ROSZAK Waldemar 1213BIEGAM NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCEWARSZAWAWeteran I M - 50 15M 17801:38:5106:47:2810:12:1513:20:1316:46:3322:11:3825:51:04.75+10:35:1111:555,0
201WIŚNIEWSKI Radosław 1210BEAUTY SPORTŁODŹMasters M - 40 95M 17901:29:3906:16:0709:43:1612:50:0516:35:2922:10:5825:53:10.00+10:37:1611:565,0
202BĄKOWICZ Kamil 2075AKTYWNI KAMIEŃSKKAMIEŃSKSenior II M - 30 60M 18001:18:3705:21:5408:02:0411:17:5414:36:4621:40:5625:56:32.95+10:40:3911:585,0
203STAWSKI Dariusz 1100BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹWeteran II M - 605M 18101:36:3606:41:5810:04:2213:06:2016:35:2022:13:2725:59:13.35+10:43:1911:595,0
204PIWOŃSKA Agnieszka 1122ŁÓDŹMasters K - 4013K 2301:33:4306:12:0609:23:4012:19:5215:36:3421:55:0225:59:19.05+10:43:2511:595,0
205BAREJKA Rafał 2157ŁÓDŹMasters M - 40 96M 18201:34:5706:12:1609:23:5112:20:0315:36:4521:55:2525:59:30.65+10:43:3711:595,0
206SZPYT Andrzej 2115GUBINMasters M - 40 97M 18301:20:4105:39:0308:42:4611:33:3015:00:3321:48:3525:59:58.40+10:44:0411:595,0
207ZYGADLEWICZ Grzegorz 1255JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 61M 18401:24:0705:55:4509:13:0812:20:3715:34:5421:51:5526:00:23.00+10:44:2912:005,0
208POBŁOCKI Jan 1096GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKWeteran II M - 606M 18501:45:2906:58:3510:37:5613:32:2316:39:1822:05:3626:00:42.25+10:44:4812:005,0
209POTOCZNY Mirosław 1157JAWORZNOMasters M - 40 98M 18601:27:1706:16:1009:34:3412:36:5216:10:2522:25:3426:01:53.05+10:45:5912:005,0
210RYCZYŃSKI Jacek 2026OLEŚNICAMasters M - 40 99M 18701:27:3806:08:1009:18:2112:21:5615:58:2122:07:2026:05:05.80+10:49:1212:025,0
211ELING Lidia 1104RAWICKIE MORSYRAWICZMasters K - 4014K 2401:30:1106:07:3409:53:5513:02:3616:09:0222:14:4726:07:55.55+10:52:0212:035,0
212LEŚNIK Wojciech 1130WROCŁAWWeteran I M - 50 16M 18801:36:1706:43:4310:05:3813:03:2216:26:3322:26:1126:08:42.15+10:52:4812:045,0
213TROJAN Paweł 1083SZCZYTNA BIEGASZCZYTNASenior II M - 30 62M 18901:29:4706:41:3909:37:0912:50:3316:03:1622:52:1826:12:02.35+10:56:0812:055,0
214ZARODA Zbigniew 1028WKURW TEAMKONINWeteran I M - 50 17M 19001:17:5105:42:0108:45:2712:13:2316:02:0922:36:1326:12:07.70+10:56:1412:055,0
215SIENKIEWICZ Wojtek 1041OGARY DOLORESWARSZAWSWeteran I M - 50 18M 19101:32:3206:53:0510:19:4213:28:2816:40:3022:34:1326:12:45.00+10:56:5112:055,0
216BAŁAGA Marcin 2001KTO DOGONI PSA?KRAKÓWMasters M - 40 100M 19201:25:0005:56:1209:12:4912:28:5315:31:2922:21:1426:13:12.70+10:57:1912:065,0
217KOMENDA Lech 1246KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWSenior II M - 30 63M 19309:53:1012:51:2416:11:0922:01:4026:13:13.30+10:57:1912:065,0
218SZYMAŁA Mateusz 1069KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 64M 19401:38:0906:14:0509:30:1612:40:0715:54:2322:11:0626:17:52.55+11:01:5912:084,9
219KWIECIEŃ Zbigniew 1103FAUDANATYCHYWeteran II M - 607M 19501:33:4206:23:3609:40:5312:37:5915:58:1022:20:1926:19:06.55+11:03:1312:084,9
220KOCOT Sebastian 1016SOSNOWIECMasters M - 40 101M 19601:23:2705:37:3808:24:0711:39:5814:58:5121:46:3426:19:33.15+11:03:3912:094,9
221KRUZEL Rafał 1241BIEGOWE MISIELEGNICAMasters M - 40 102M 19701:36:3406:35:3810:00:3813:08:0516:32:1222:46:5326:22:25.95+11:06:3212:104,9
222ROLICZ Tomasz 1116JUGÓWMasters M - 40 103M 19801:26:3006:12:1209:50:2912:41:2016:00:0722:19:1426:22:55.10+11:07:0112:104,9
223PAWŁOWICZ Przemysław 1024LEGNICAWeteran I M - 50 19M 19901:36:3306:35:2610:00:2913:05:3316:32:0622:47:1026:23:32.20+11:07:3812:104,9
224LUBOCH Krzysztof 2073KW OPOLESZYDŁÓWMasters M - 40 104M 20001:28:2106:08:1909:02:1312:10:4315:40:2922:11:0526:24:47.15+11:08:5312:114,9
225GUZIK Robert 2105PEDRAFORCAWIĘCKOWICEMasters M - 40 105M 20101:26:2005:41:5608:42:2111:54:5215:40:5221:51:2226:25:10.55+11:09:1712:114,9
226NIZIOŁEK Marek 2106PEDRAFORCAZABORZEMasters M - 40 106M 20201:34:4106:26:5609:48:4712:57:5016:28:5322:24:4826:25:19.75+11:09:2612:114,9
227SYPNIEWSKA Hanna 1095SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAWeteran II K - 601K 2501:42:5607:00:3910:38:0213:46:3716:57:4422:47:1126:25:23.45+11:09:2912:114,9
228KADECKI Marek 1137KARGOSZYNMasters M - 40 107M 20301:27:1406:16:5709:22:4412:21:0615:50:5922:14:2226:25:41.70+11:09:4812:114,9
229FALKOWSKI Michał 1258ZA LINIĄ METY TEAMKOWALEWO POMORSKIESenior II M - 30 65M 20401:26:4606:17:2009:44:5312:38:2516:10:0122:36:5826:31:05.25+11:15:1112:144,9
230PRUSIEWICZ Beata 1034OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 502K 2601:29:5306:22:4609:43:5612:42:5915:58:3922:05:0926:32:28.35+11:16:3412:144,9
231SIP Wojciech 1161FSD RUN DREZDENKODREZDENKOMasters M - 40 108M 20501:31:3306:15:5909:04:5512:06:4614:50:5222:20:5526:35:08.50+11:19:1412:164,9
232INGLANT Zbigniew 1027RUN LOG COMCHORZÓWWeteran I M - 50 20M 20601:40:0906:37:0309:58:5713:07:0116:42:4322:40:2126:38:26.05+11:22:3212:174,9
233JADACH Grzegorz 2142VEGE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 66M 20701:27:5506:09:3909:17:1512:33:2816:25:3322:06:1326:40:35.95+11:24:4212:184,9
234LITEWKA Rafał 1023KRAKÓWSenior II M - 30 67M 20801:38:0306:18:4309:24:1712:44:3516:02:3722:56:2926:43:55.00+11:28:0112:204,9
235JAWORSKI Piotr 1211PIOTRBIEGAWARSZAWAMasters M - 40 109M 20901:38:1606:50:5310:26:3113:34:5316:52:4122:53:4526:46:07.95+11:30:1412:214,9
236WINIARSKA Iza 1212IZAGÓRĄWARSZAWAMasters K - 4015K 2701:38:5706:51:1210:26:5813:35:1516:53:1422:53:4026:46:26.60+11:30:3312:214,9
237ANDRZEJEWSKI Paweł 1019ULTRA SZALEŃCYNOWA WIEŚ WIELKAMasters M - 40 110M 21001:36:5106:20:3709:48:2713:06:5616:43:0823:03:5326:46:43.15+11:30:4912:214,9
238SIENICKI Piotr 2130KOSZALINMasters M - 40 111M 21101:40:1306:44:0710:14:5113:24:2316:45:3923:04:1526:46:47.80+11:30:5412:214,9
239WOLF Weronika 2044POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/3PBOTSANOKMasters K - 4016K 2801:39:5106:43:3210:14:4513:24:1916:42:0223:04:0726:46:47.90+11:30:5412:214,9
240MOKRZYCKA Patrycja 1198ALZAIA NAVIGLIO RUNNERSMILANOMasters K - 4017K 2901:26:4905:58:1709:05:0812:25:0516:24:5722:57:5226:51:16.50+11:35:2212:234,8
241ŁĄCKA Ilona 2128EKOBIEGIWARSZAWAMasters K - 4018K 3001:38:4506:46:1110:13:2313:20:3316:50:2222:51:3526:55:35.65+11:39:4212:254,8
242CASTOLDI Stefano 1245ASD OLIMPIA RUNNERSFARA NOVARESEWeteran I M - 50 21M 21201:26:4205:59:4609:09:0612:24:2416:24:1522:57:0626:55:50.05+11:39:5612:254,8
243AL-JEABORY Mahdi 1072JAWORZNOMasters M - 40 112M 21301:27:0205:58:2609:03:4112:20:2315:48:3622:51:3327:15:25.80+11:59:3212:344,8
244MICHALAK Sławomir 1082INŻYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWWeteran I M - 50 22M 21401:35:5706:25:0109:40:5612:58:2716:59:5723:28:5927:22:50.40+12:06:5612:384,7
245KITLAS Dariusz 1186SOCHONIEMasters M - 40 113M 21501:26:3106:23:1810:04:5214:25:2817:39:4123:43:4627:32:11.45+12:16:1712:424,7
DNCSŁAWIŃSKI Kazimierz 2167KIELCEMasters M - 40 01:27:3506:16:3009:44:2914:07:2417:06:5223:12:5426:57:46.350:004,8
DNCPOCHYLSKI Dominik 2141TEAM GUTO / WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUNLUBOŃMasters M - 40 01:31:1607:25:3510:57:1114:15:3517:28:4123:25:5327:14:03.600:004,8
KUPCZYK Jacek 2076MOL RUNNERSBYTKOWMasters M - 40 01:24:14 DNF05:23:34 DNF07:56:59 DNF10:35:03 DNF13:17:39 DNF18:54:53 DNF DNF--
SZARF Paweł 2050ZAŁOGA GÓRSKAKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 01:17:09 DNF05:48:18 DNF08:54:55 DNF11:42:28 DNF14:49:47 DNF22:44:08 DNF DNF--
BERNERT Stefan 2100MONACHIUMSenior I M - 20 01:27:04 DNF05:39:04 DNF08:17:57 DNF11:31:25 DNF14:56:40 DNF DNF DNF--
MILCZAREK Paweł 2169ROAD TO UTMBDOBRZYCASenior II M - 30 01:00:32 DNF03:51:29 DNF05:46:15 DNF07:38:41 DNF10:40:15 DNF DNF DNF--
DABKOWSKI Kamil 2179BLACK HAT TEAMWARSZAWAMasters M - 40 01:14:08 DNF04:40:32 DNF07:12:17 DNF09:37:07 DNF12:21:45 DNF DNF DNF--
KUJAWA Marek 2014SZCZYTNA BIEGASZCZYTNAMasters M - 40 01:30:00 DNF06:42:09 DNF10:38:17 DNF14:04:07 DNF17:19:38 DNF DNF DNF--
WAŁEK Piotr 2017RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters M - 40 01:31:26 DNF06:35:04 DNF10:24:30 DNF13:50:26 DNF17:21:10 DNF DNF DNF--
GĄSIOROWSKA Dorota 2012VELO ŁOSIE NA SZOSIEWARSZAWAWeteran K - 5001:31:57 DNF06:35:15 DNF10:24:38 DNF13:50:35 DNF17:21:16 DNF DNF DNF--
SZURKOWSKI Michał 2103GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 01:32:29 DNF06:21:01 DNF09:46:59 DNF13:11:39 DNF17:21:32 DNF DNF DNF--
KOZIEŁ Tomasz 2015KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 01:05:13 DNF04:11:35 DNF06:16:04 DNF08:21:41 DNF DNF DNF DNF--
GAIK Andrzej 2139PODGÓRZ TORUŃ - DŁUGOPOLE ZDRÓJTORUŃWeteran I M - 50 01:13:02 DNF04:32:30 DNF07:00:41 DNF09:18:58 DNF DNF DNF DNF--
SŁOWIŃSKI Grzegorz 2079IWINYSenior II M - 30 01:33:07 DNF06:07:01 DNF09:15:45 DNF12:05:11 DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Jacek 2056WILCZYCESenior II M - 30 01:17:23 DNF05:35:16 DNF08:48:18 DNF12:24:54 DNF DNF DNF DNF--
ARENDT Michał 2170GDYNIASenior II M - 30 01:26:42 DNF05:49:16 DNF08:52:53 DNF12:29:57 DNF DNF DNF DNF--
NAWROT Artur 2146DTR BIEGA/MARIO TEAMTRZEBNICASenior II M - 30 01:23:21 DNF06:01:52 DNF09:23:23 DNF12:30:29 DNF DNF DNF DNF--
GRZELAK Daniel 2172MARATON LESZNOLESZNOMasters M - 40 01:34:16 DNF06:25:05 DNF09:43:23 DNF12:46:56 DNF DNF DNF DNF--
GRZELAK Justyna 2162MARATON LESZNOLESZNOMasters K - 4001:34:24 DNF06:25:13 DNF09:43:31 DNF12:47:05 DNF DNF DNF DNF--
PYSZKA Remigiusz 2037KRAKÓWMasters M - 40 01:21:39 DNF05:49:26 DNF09:13:54 DNF13:04:31 DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Małgorzata 2176DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II K - 3001:35:51 DNF06:48:28 DNF10:21:48 DNF13:47:06 DNF DNF DNF DNF--
MYRCIK Pawel 2081BORONÓWSenior II M - 30 01:37:25 DNF06:48:20 DNF10:21:47 DNF13:48:06 DNF DNF DNF DNF--
GRZYBOWSKA Karolina 2173CZERMINMasters K - 4001:15:10 DNF04:50:37 DNF08:01:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAROSŁAWSKI Marcin 2011JELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 01:14:18 DNF04:49:30 DNF08:30:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Ryszard 2078BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWWeteran I M - 50 01:26:12 DNF05:59:43 DNF09:27:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
KLATKA Arleta 2034BIEGAM BO LUBIĘ - TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 4001:31:29 DNF06:22:00 DNF09:37:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOKSA Małgorzata 2020NIEZIĘBICEWeteran II K - 6001:45:29 DNF07:41:20 DNF11:42:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
CINCIO Robert 2148TKKF TRIATHLON KOSZALINBIESIEKIERZMasters M - 40 01:34:16 DNF07:54:25 DNF11:46:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEMBA Damian 2117HRT/ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 01:21:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LECHOWSKI Bartłomiej 2133WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 01:34:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCHENEK Janusz 2060WKURW-TEAMKIELCEWeteran II M - 6001:36:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUBEL Sebastian 2061JW 3390TWARDOWICEMasters M - 40 01:41:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJKA Leszek 2019X-TEAM SPECIAL FORCESSKIERNIEWICESenior II M - 30 01:53:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 278 wynik(ów)