BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 164 |
Wystartowało : | 154 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 128 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||||
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz | 6082 | Salco Garmin Team | WSCHOWA | Senior I M - 20 | DNF | 01:01:28 DNF | ||
2 | GRYCZKA Mateusz | 6024 | MARATON LESZNO | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:01:48 | |
3 | BARCZYK Mariusz | 6014 | VPI.NO | OLKUSZ | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:03:14 | |
4 | WRONA Mariusz | 6077 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:04:17 | ||
5 | KOMENDACKI Dominik | 7015 | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:05:44 | |
6 | WOJDASIEWICZ Tadeusz | 7013 | KĘPICE | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:06:02 | ||
7 | KOLASA Filip | 6003 | I LO Leszno/ Maraton Leszno | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:06:21 | |
8 | ZŁOTKOWSKI Łukasz | 6093 | UKS Junior Nietążkowo | STARE BOJANOWO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:06:26 | |
9 | DZIĄDZIAK Łukasz | 6045 | GTO Oława | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:06:58 | |
TUCZYŃSKI Maciej | 6055 | RGiG/Old School TRAIL RUNNING | RZESZÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:58 DNF | ||
11 | ŻARECKI Łukasz | 6009 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:07:21 | ||
12 | DYJAK Robert | 6015 | TAMWORTH | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:07:23 | ||
13 | KOWALCZYK Rafał | 7144 | Ledberg Lublin | LUBLIN | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:07:59 | |
14 | ŚCIESZKA Wojciech | 6025 | 13 elt Kraków-Balice | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:08:27 | |
15 | CZERWIECKI Marcin | 6052 | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:08:31 | ||
PUZANOWSKI Jan | 6059 | GOPR Wałbrzysko-Kłodzka | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:51 DNF | ||
17 | GRABLEWSKI Grzegorz | 7088 | Team-Luks-Żórawina Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:09:43 | |
18 | NOWAK Paweł | 6099 | Super Maraton Kalisz | Weteran I M - 50 | 00:00:02 | 01:09:43 | ||
19 | ROCZKOWSKI Artur | 6008 | SBD Energetyk Rybnik | RYBNIK | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 01:09:45 | |
20 | PRZYBYŁ Rafał | 6039 | PROTON | PIASKI | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:09:48 | |
21 | PIOTROWSKI Paweł | 6032 | PROTON | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:09:48 | |
22 | CZYŻ Łukasz | 6021 | Sklep Biegacza Running Team | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:10:27 | |
SOBLIK Łukasz | 6016 | RUDA ŚLĄSKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:03 DNF | |||
KONIECZNY Rafał | 6075 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Senior I M - 20 | DNF | 01:11:05 DNF | |||
25 | SALETRA Grzegorz | 6038 | OLKUSZ | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:11:32 | ||
26 | PODOLAK Ula | 6091 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:30 | 01:11:35 | ||
27 | DĄBROWA Andrzej | 7074 | Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:11:47 | |
28 | NAPIERALSKI Daniel | 7138 | LEO | SWIETNO | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:11:55 | |
29 | KOBIERSKI Piotr | 7001 | UKA Ultras Runners | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:12:09 | |
30 | RZYWUCKI Wojciech | 6098 | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:12:15 | |||
31 | ZAWORSKI Tomasz | 6029 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:12:17 | ||
32 | SADURSKI Krzysztof | 7037 | CARINII | ŁASKARZEW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:12:48 | |
33 | PORĘBSKI Dariusz | 7058 | RIEGELSBERG | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:12:56 | ||
34 | KACZMAREK Pawel | 7106 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:13:04 | ||
35 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 6001 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:13:17 | ||
36 | SIKORA Zbigniew | 7044 | Stowarzyszenie Pogoria Biega | JAWORZNO | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:14:01 | |
37 | JACKIEWICZ Arkadiusz | 7071 | BBL Głogów | GŁOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:31 | 01:14:06 | |
38 | LORENC Joanna | 6047 | WĄSOSZ | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 01:14:08 | ||
39 | KONOPKO Artur | 6071 | BiegoStok | KLEOSIN | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:14:11 | |
40 | ŁUSZCZYŃSKI Łukasz | 6066 | KRYZYS | KŁODZKO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | |
41 | SKRYNKOWSKI Michal | 6035 | KRYZYS | GORZANÓW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | |
42 | BORZYSTOWSKI Patryk | 6083 | WWW.WIDZIALNI.PL | NOWA SÓL | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:14:30 | |
43 | RYKAŁA Wojciech | 7023 | MYŚLENICE | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:46 | ||
44 | PORĘBSKI Rafał | 7090 | Poranny Patrol/Evil Team | ZAWADA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:50 | |
KUKUŁA Maciej | 6048 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:15:00 DNF | |||
46 | DONIEC Marek | 7124 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:15:03 | |
47 | ZAGROBELNY Radosław | 6050 | Monko Coffee | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:13 | 01:15:10 | |
48 | SZPINEK Marcin | 6057 | TUTU Team | NYSA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:15:18 | |
49 | GŁOWACKI Jordan | 6078 | JW4115 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:15:23 | |
50 | PINKOWSKI Artur | 7032 | Szkoła Policji w Pile - 4RUN Team Piła | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:15:40 | |
SZULC Krzysztof | 6019 | Albatrosy | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:15:56 DNF | ||
KWIATKOWSKA Kinga | 6017 | KRAKÓW | Senior I K - 20 | DNF | 01:16:08 DNF | |||
53 | POPKO Łukasz | 7112 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:16:10 | ||
54 | KOZŁOWSKI Marek | 6031 | JAWOR | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:16:13 | ||
55 | RAJKOWSKI Przemysław | 6013 | FUDU&CO. Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:16:18 | |
56 | DZIUBECKI Kamil | 7008 | Fudu&Co.Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:16:18 | |
57 | LACHOWICZ Przemysław | 7079 | LIBERTÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:16:30 | ||
58 | DZIEDZIC Wadim | 6062 | Dynamo Muchobór | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:16:39 | |
59 | ZASŁONKA Konrad | 7007 | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:16:54 | ||
60 | BRONCEL Sebastian | 7017 | TYCHY | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:17:17 | ||
61 | ŁABUZ Sylwester | 6054 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:17:20 | ||
62 | ORLOW Kuba | 6086 | sportrun.pl | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:18:01 | |
63 | DANIELEWICZ Andrzej | 6036 | Bieganie jak seks | CASTELLDEFELS / BARCELONA | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:18:02 | |
64 | MILKOWSKI Rafał | 7014 | RYBNIK | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:18:20 | ||
65 | BRATEK Agnieszka | 7168 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:18:21 | |
66 | WIRA Mirosław | 7033 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:18:50 | ||
67 | CHOMIAK Katarzyna | 6081 | Biegaj w Jedlinie | JEDLINA-ZDRÓJ | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:19:34 | |
68 | SANKOWSKI Paweł | 6095 | Placki Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:19:45 | |
69 | BRZOZOWSKI Jarek | 6092 | Aktywni Kamieńsk | KAMIEŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:20:44 | |
70 | ŻAK - ŁEBEK Ewa | 6085 | OLKUSZ | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:20:50 | ||
71 | ZWĘGLIŃSKI Andrzej | 6058 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:21:08 | ||
72 | CEPIAK Kamil | 6089 | ŁOŚ | Senior I M - 20 | 00:00:40 | 01:21:26 | ||
73 | JANUS Radosław | 6020 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:22 | 01:21:36 | ||
74 | GOSTKOWSKI Bartek | 6042 | z wolnej stopy | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:22:04 | |
75 | MARCINIAK Paweł | 6051 | Cross Straceńców Team | GLOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:08 | 01:22:26 | |
76 | MILEWICZ Daniel | 7036 | daniel milewicz | BOLESŁAWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:22:31 | |
77 | KRAWCZYK Michał | 7092 | BOLESŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:26 | 01:23:29 | ||
78 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 6063 | 3:33 TEAM | PALĘDZIE | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:23:32 | |
79 | SZEWCZYK Katarzyna | 6076 | Zaporowy Maraton Team | KRAKOW | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:23:39 | |
80 | WITCZAK Jolanta | 6087 | Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej | LUSOWO | Weteran K - 50 | 00:00:28 | 01:23:43 | |
81 | PŁAWECKI Leszek | 7167 | Pszczyna Biega | 601144050 | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:23:54 | |
82 | MAZUR Sławomir | 7040 | Cyklopedia.cc | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:25:37 | |
83 | PORADA Przemysław | 7158 | Press Glass - Biegamy i wspieramy | TEKLINÓW | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:25:51 | |
84 | DEPTUŁA Hubert | 6041 | KSW Kyokushin | WOŁOMIN | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:25:55 | |
85 | PITAS Andrzej | 6028 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:25:58 | |
86 | FLAK Łukasz | 6027 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:26:00 | |
87 | WÓR Sara | 6094 | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:36 | 01:26:03 | ||
KWOLIK Daniel | 6101 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:05 DNF | ||||
ZIEGLER Krzysztof | 6100 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:10 DNF | ||||
90 | BASZAK Tomasz | 7148 | SiłaOgra.pl | SOBÓTKA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:26:37 | |
91 | TRYK Sebastian | 6007 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:26:59 | |
92 | DĄBROWSKI Cezary | 7053 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:27:00 | |
93 | KMIECIAK Łukasz | 6002 | WOLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:27:11 | ||
RACZYC Janusz | 6006 | TARNOW | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | |||
WASIELEWSKA Natalia | 6037 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | |||
96 | ŁABĘCKI Jarek | 7050 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:27:36 | |
POKOTYCKI Denis | 6074 | Otomo STP / Programa.pl | POZNAŃ | Senior I M - 20 | DNF | 01:27:43 DNF | ||
98 | TRZCIELIŃSKI Roman | 7045 | PSY Warszawa | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:19 | 01:27:49 | |
99 | KAMIENIAK Miłosz | 7104 | MaratonyPolskie.PL TEAM | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:27:57 | |
100 | NIEMAS Mariusz | 7047 | Oyama Karate Brzeszcze | RAJSKO | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:28:15 | |
101 | STĘPIEŃ Wojciech | 6046 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:28:32 | |
ŚWIERCZ Szymon | 6064 | HMG | GŁOGÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:28:37 DNF | ||
103 | NOWAK Krzysztof | 7161 | Szkiyty Krychlate | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:28:38 | |
104 | ROZMUS Mateusz | 6010 | WS Legnica/Delegatura Głogów | SERBY/GŁOGÓW | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 01:28:40 | |
105 | PASTWA Marek | 6034 | OhZuza.com | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:28:48 | |
106 | TÓRZ Paweł | 7029 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:01:12 | 01:29:00 | ||
107 | RYCZYŃSKI Jacek | 6005 | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:29:02 | ||
108 | PRZYTOCKI Janusz | 7028 | Z biegiem marzeń | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:29:05 | |
109 | SOBCZAK Katarzyna | 7030 | GARBY | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:29:08 | ||
110 | BĄKOWSKI Marcin | 7024 | KLUB ŚLIMAKA TORPEDY | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:29:10 | |
PRZYTULSKA Justyna | 6053 | ŚWIDNICA | Senior II K - 30 | DNF | 01:29:24 DNF | |||
112 | ZARCZUK Paweł | 7006 | INSS-POL | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:19 | 01:29:25 | |
113 | RAK Łukasz Bidon | 7035 | #ChaseYourDreams | GARBATKA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:29:29 | |
114 | MAZUREK Patryk | 7034 | #ChaseYourDreams | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:29:31 | |
115 | HANYŻ Mateusz | 7107 | Olimpia Syców | SYCÓW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:29:33 | |
116 | WOJTCZAK Błażej | 6073 | - | PABIANICE | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:29:39 | |
117 | HYSKI Mateusz | 7108 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:29:40 | ||
118 | JÓZEFOWICZ Krzysztof | 6011 | Smardzów Pany | SMARDZÓE | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:29:42 | |
GRĘZIAK Magdalena | 6056 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior I K - 20 | DNF | 01:29:55 DNF | ||
120 | PAPROCKI Wiesław | 7166 | MCKS Jaworzno | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 01:30:01 | ||
121 | NIZIOŁ Marian | 7043 | PIASECZNO | Weteran II M - 60 | 00:00:23 | 01:30:10 | ||
BIELAWIEC Bartłomiej | 6088 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior II M - 30 | DNF | 01:30:15 DNF | ||
123 | GRUNTOWSKI Mateusz | 7100 | Niemo Adventure | NIEMODLIN | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:30:19 | |
124 | ROGOCZ Maciej | 6067 | Rogasie z Doliny Roztoki | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:30:34 | |
125 | MASIULANIEC Agata | 7022 | biegowyswiat.pl/ sklepbiegowy.com | GDAŃSK | Senior I K - 20 | 00:00:19 | 01:31:04 | |
126 | GRZESZCZUK Wojciech | 7098 | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 01:31:12 | ||
127 | STAWSKI Dariusz | 6061 | KB Arturówek Łódz | ŁÓDZ | Weteran II M - 60 | 00:00:10 | 01:31:16 | |
128 | LIPIŃSKI Krzysztof | 7130 | KB MANIAC POZNAŃ | KOZIEGŁOWY | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:31:16 | |
129 | BASZCZYSZYN Artur | 7067 | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:31:57 | ||
PACZKOWSKI Piotr | 6096 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:31:58 DNF | |||
131 | DRYMEL Piotr | 7102 | ŚWIĘTA KATARZYNA | Senior II M - 30 | 00:00:41 | 01:32:01 | ||
132 | TRZETRZELEWSKA-LALIK Ewa | 7065 | Jazzy Power | JERZMANOWICE | Masters K - 40 | 00:00:33 | 01:32:07 | |
133 | TRZETRZELEWSKI Arkadiusz | 7117 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:32:08 | ||
KOSZAREK Andrzej | 6069 | Zabieganie ŚrePoLe | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:33:09 DNF | ||
KOSZAREK Maciej | 6090 | zabiegani ŚlePoLe | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | DNF | 01:33:11 DNF | ||
136 | TONDYTKO Piotr | 7147 | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:33:55 | ||
137 | FIJAŁKOWSKI Waldemar | 7042 | oskargsm.pl | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:33:55 | |
138 | SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula | 6080 | KB Maniac Poznan | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:20 | 01:34:04 | |
139 | CIEŚLAK Krzysztof | 7149 | CieślakTeam :) | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:34:04 | |
140 | BARAN Jarosław | 6079 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:34:20 | ||
141 | RICHTER Franciszek | 6026 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:34:36 | |
142 | MIODUSZEWSKI Mariusz | 6012 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:34:45 | ||
143 | MACHULA Arkadiusz | 6022 | Sparta Ziębice | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:35:00 | |
AUGUSTOWSKA Izabela | 6040 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:36:34 DNF | ||
WIJAS Mariusz | 6060 | KKB Dystans | KRAKÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:37:15 DNF | ||
ŻEBRAKOWSKA Katarzyna | 6068 | ultramaratonpodkarpacki.pl | TRZEBOWNISKO | Masters K - 40 | DNF | 01:38:17 DNF | ||
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka | 6065 | Poranny Patrol/Evil Team | OSIECZANY | Senior II K - 30 | DNF | 01:38:34 DNF | ||
148 | SIEJEK Krzysztof | 7020 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:39:34 | ||
149 | SŁAWSKI Tomasz | 7172 | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:40:25 | |||
150 | KOPACZ Adam | 7095 | Klub Kolarski Fala Park | WOLSZTYN | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:42:41 | |
151 | KORBELA Maciej | 7056 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:42:43 | ||
NOWAK Karol | 6033 | Wołów Biega | WOŁÓW | Weteran II M - 60 | DNF | 01:46:32 DNF | ||
PIASECKI Rafał | 6097 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:49:50 DNF | |||
154 | ŻAK Krzysztof | 7119 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | 00:00:35 | 01:50:22 |
Znaleziono 154 wynik(ów)