BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2019-07-18 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 344 |
Wystartowało : | 330 |
Nie ukończyło : | 28 |
Ukończyło : | 302 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SITAREK Michał | 1245 | Polish Runners Club Ireland | ÖSTERHANONGE | Masters M - 40 | 00:00:00 | 01:00:22 | |
2 | GAŁUSZKA Rafał | 2142 | PAUSE | GUBIN | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:01:17 | |
3 | KRUPA Marcin | 1051 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:04:11 | |
4 | JĘDRZEJKO Tomasz | 2134 | SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICE | JANOWICE | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:04:12 | |
5 | DOLEŻEK Robert | 1079 | Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy Wielkiej | LESZCZE | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:04:14 | |
6 | GRABLEWSKI Grzegorz | 1207 | MKS Siechnice | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:04:33 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
GRYCMAN Marek | 2031 | TURZA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | DNF | 01:04:54 DNF | |||
8 | JAWORSKI Łukasz | 1150 | Ultramoc:-) | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:07:28 | |
9 | PERKOWSKI Piotr | 1280 | MONK SANDALS TEAM | KAMPINOS | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:07:58 | |
10 | BRUS Marcin | 2009 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:08:15 | ||
11 | KLARECKI Adrian | 2083 | WiRan Team | REDA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:08:21 | |
12 | KRÓL Maciej | 2082 | WiRan Team | REDA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:08:21 | |
13 | KAPROŃ Sebastian | 1198 | RAKOWNIA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:09:09 | ||
14 | ATANASOW ANCEW Dawid | 1235 | D$D | NOWY TARG | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:09:11 | |
15 | GARNCARZ Paweł | 1275 | WROCLAW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:09:31 | ||
16 | BADOWSKI Jerzy | 1252 | Nordea Running Team | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:11:15 | |
17 | KOWAL Wiesław | 2109 | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:12:25 | ||
18 | SACHARUK Robert | 1293 | Multon team | TERESPOL | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:12:25 | |
19 | PIOTROWSKI Paweł | 1058 | PROTON | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:12:32 | |
20 | STANOWSKI Grzegorz | 1197 | forever young | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:12:34 | |
21 | DONIEC Marek | 1113 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:12:35 | |
22 | WALENDA Arkadiusz | 2037 | Vege Ultra Runner | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:13:15 | |
23 | ŁĘPICKI Artur | 1092 | Markowi Biegacze | MARKI | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:13:27 | |
24 | SZAŁKOWSKI Dawid | 1091 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:14:08 | |
25 | MARCINKOWSKI Przemysław | 2138 | Proton LeszNOlimits Runners | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:18 | |
26 | JUSZKO Krzysztof | 2028 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:14:22 | ||
27 | KWIATKOWSKI Jarek | 2114 | FLOWERS TEAM | MALBORK | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:14:31 | |
28 | SZOPA Marek | 1262 | Team Kopeć | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:14:31 | |
TASZAREK Jakub | 2049 | MROWINO | Masters M - 40 | DNF | 01:14:52 DNF | |||
30 | PAPRZYCKI Rafał | 2013 | NaturalBornRunners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:14:57 | |
31 | TROCHIMOWICZ Hubert T | 1266 | Longevity Expedition | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:16:08 | |
32 | GEZELA Robert | 2012 | EUFORIA BIEGACZA TEAM | GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:16:19 | |
33 | ZOWAL Ryszard | 2006 | W Pogoni Za Duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:22 | |
34 | DEPTUŁA Hubert | 1265 | WOŁOMIN | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:17:24 | ||
35 | TRYBALSKI Krzysztof | 2061 | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:17:25 | ||
36 | MARCINIAK Robert | 2102 | RUN@BANINO | BANINO | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:17:26 | |
37 | ŁOŻYŃSKI Radomir | 1078 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:17:30 | |
38 | ŻYŻA Piotr | 1177 | MAAGNUS TEAM SKOKOWA | SKOKOWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:17:33 | |
39 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 1104 | OSTreSROki | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:17:34 | |
40 | OLESZCZAK Piotr | 2116 | Biegam bo są tacy co nie mogą | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:17:37 | |
41 | NOWACZYK Tomasz | 1010 | Kościan Team | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:17:45 | |
42 | ZDZIARSKI Tomasz | 1016 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:18:11 | ||
43 | ZUBERT Marcin | 2053 | PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMY | RUDNIK WIELKI | Masters M - 40 | 00:00:55 | 01:18:11 | |
44 | DĄBROWSKI Cezary | 1161 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:18:20 | |
45 | POLAK Stanisław | 1057 | Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg' | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:18:36 | |
46 | TUROBOŚ Michał | 1243 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:18:38 | ||
47 | KRASIŃSKI Tomasz | 1271 | Indywidualnie | JÓZEFÓW NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:18:39 | |
48 | MIKLER Arkadiusz | 1015 | GUTO - WeeRide | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:18:41 | |
PAWŁOWSKI Jacek | 2120 | ŻUKOWO | Masters M - 40 | DNF | 01:18:46 DNF | |||
50 | BIEGAJŁO Krystian | 1131 | MTS KGHMDrużyna Szpiku | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:19:13 | |
51 | BIADASZ Andrzej Michał | 2057 | Politechnika Poznańska | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:19:16 | |
52 | JANDZIŚ Wiesław | 1249 | Aktywny Dynów | DYNÓW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:19:31 | |
53 | PIECH Michał | 1291 | RodzicewRuchu.pl | STUDZIENICE | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:20:10 | |
54 | DŁUŻNIEWSKI Jacek | 1272 | UltrasFCB | BIELSKO-BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:20:39 | |
55 | GORGOL Tomasz | 1251 | LP500 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:20:56 | |
56 | CYNIAK Marek | 2069 | EVERRUN | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:21:01 | |
57 | KOZŁOWSKI Leszek | 1059 | Leszno | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:21:41 | |
58 | BŁACHOWIAK Mariusz | 1175 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:21:42 | |
59 | FURMAN Marcin | 1190 | Krytyka Czystego Biegania | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:22:05 | |
60 | DZIERKA Mariusz | 1153 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:22:05 | ||
61 | ANTONIEWICZ Jacek | 2065 | BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ | GRÓJEC | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:22:34 | |
62 | OLEJNIK Sylwester | 2091 | Vege Ultra Runners | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:22:34 | |
63 | SZYMAŁA Marcin | 1169 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:22:42 | |
64 | PAWLUCZUK Tomasz | 2085 | EŁK | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:22:46 | ||
65 | SERKOWSKI Marcin | 2068 | Biegamyrazem.pl | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:22:50 | |
66 | BASZAK Tomasz | 1296 | Siła Ogra | STRACHÓW | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:23:01 | |
67 | BOBIN Tomasz | 1082 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:23:20 | ||
68 | WIERZBICKI Rafał | 2052 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:23:32 | ||
69 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 1142 | Andrzej Ciuraszkiewicz | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:23:34 | |
70 | DOBROŚ Tomasz | 2003 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:35 | ||
71 | URBANIK Łukasz | 1034 | Kita Team | ŁÓDZ | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:23:42 | |
72 | STASZEWSKI Piotr | 1146 | POTASZE | Masters M - 40 | 00:00:52 | 01:24:30 | ||
73 | KUCIŃSKI Tomasz | 2087 | MKB Dreptak | MIŃSK MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:01:07 | 01:24:51 | |
WOJEWODA Michał | 2122 | Kaziki TriWawa | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:25:01 DNF | ||
75 | DATA Tomasz | 1166 | ŻORY | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:25:30 | ||
76 | MARCZEWSKI Sławomir | 2020 | Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów | ZŁOTÓW | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:25:32 | |
77 | MIKOWSKI Artur | 1144 | Alnor | GRÓJEC | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:25:35 | |
78 | KWAŚNIEWSKI Tomasz | 1036 | Sulechowska Grupa Biegowa | SULECHÓW | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:25:38 | |
79 | GĄSIOROWSKI Olek | 1127 | Drużyna Szpiku | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:25:42 | |
80 | JERMAK Kamil | 1025 | BOHAR PALETY Runners | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:25:43 | |
81 | MATUSEWICZ Ireneusz | 2098 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:25:54 | ||
82 | KORDUŁA Zbigniew | 2126 | Biegowy Świat | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:01:01 | 01:26:02 | |
83 | HAUPT Krzysztof | 1228 | MUAY RUNNING TEAM | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:26:10 | |
84 | ROGALA Maciej | 1284 | ATTIQ-YNO ULTRA | PSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:26:16 | |
85 | LISIECKI Tomasz | 1214 | Trzynastka Plus | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:58 | 01:26:29 | |
86 | LUTYŃSKI Zbigniew | 1183 | OŚWIĘCIM | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:26:32 | ||
87 | RYCZYŃSKI Jacek | 2025 | Polska | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:26:52 | |
88 | SIENKIEWICZ Wojtek | 1022 | Ogary Dolores | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:27:01 | |
89 | KADECKI Marek | 1210 | KARGOSZYN | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:28:04 | ||
90 | WIŚNIEWSKI Radosław | 2067 | ŁODŹ | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:28:15 | ||
91 | FRESZEL Krzysztof | 2021 | BOERNEROWO BIEGA | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:28:16 | |
92 | KUGLARZ Szymon | 2060 | WODZISŁAW ŚL. | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:28:21 | ||
93 | ŁAWSKI Rafał | 1181 | Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy | GRUSZCZYN | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:28:25 | |
94 | KUTNIK Mirosław | 1236 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:28:51 | |
95 | JANUSZEWSKI Piotr | 1256 | mks roboty drogowe | MIĘZYZDROJE | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:29:48 | |
96 | ZAWADA Maciej Marcin | 2075 | KGB | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:29:59 | |
97 | MAŁYSZA Sławomir | 1137 | PZU Sport Team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:01:15 | 01:30:07 | |
98 | BOGACKI Sławek | 1008 | #UltraVegeNordicWalker | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:30:17 | |
99 | TYLEK Rafał | 1134 | FlexyStav Sport | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:01:04 | 01:30:25 | |
100 | LEMBOWICZ Grzegorz | 1084 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:48 | 01:30:28 | ||
101 | CIUK Piotr | 1060 | Yulo Run Team Siedlce | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:30:32 | |
102 | RYCYK Grzegorz | 1165 | 1975 | KRASNYSTAW | Masters M - 40 | 00:00:48 | 01:30:33 | |
BALICKI Jakub | 2113 | ASAP runners | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:30:37 DNF | ||
104 | SOPOTNICKI Wojciech | 1178 | MoveOn | KUNICE | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:30:41 | |
105 | POZLEWICZ Dariusz | 1285 | ZABRZE | Masters M - 40 | 00:00:51 | 01:30:44 | ||
MICHALSKI Marek | 2048 | KB CZARNE WILKI | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:31:07 DNF | ||
107 | PANEK Piotr | 1287 | WATER TEAM | ZIELONKI | Masters M - 40 | 00:01:01 | 01:31:08 | |
108 | MATUSZEWSKI Marek | 1035 | Runner's Power Śrem | ŚREM | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:31:27 | |
109 | BOJDA Grzegorz | 1028 | WAPiENICKI TEAM | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:32:06 | |
110 | BORUSIŃSKI Piotr | 1268 | SŁUPSK | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:32:09 | ||
111 | JAWORSKI Piotr | 2072 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:32:12 | |
112 | WIERCIOCH Sławomir | 1077 | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | LUBIN | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:32:44 | |
113 | STRASZEWSKI Leszek | 1246 | KS M.E.T.A | CZYŻOWICE | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:32:54 | |
114 | TRYK Sebastian | 1138 | PRO-RUN Wrocław / Maraton w 140 minut | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:33:05 | |
115 | JABŁOŃSKI Michał | 2128 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:33:43 | ||
116 | MROZOWSKI Paweł | 2129 | orange poslka/kingrunner | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:56 | 01:33:44 | |
117 | JANIK Tomasz | 1071 | Orange Polsa | HRUBIESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:56 | 01:33:45 | |
118 | KUTYŁA Stanisław | 2088 | Orange Polska | NIEPOŁOMICE | Masters M - 40 | 00:00:55 | 01:33:48 | |
119 | ZNAMIEC Marcin | 1099 | IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:33:50 | |
120 | WAŁĘKA Jarosław | 1267 | Orange Polska | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:34:22 | |
FRANEK Sebastian | 2139 | MUAY RUNNING TEAM | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:34:51 DNF | ||
122 | BARAŃSKI Rafał | 1192 | BiegamBoMuszę | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:35:42 | |
123 | MATEŃCZUK Paweł | 1001 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:46 | 01:35:53 | ||
124 | GŁĘBOWSKI Tomasz | 1009 | CZERWONAK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:39:16 | ||
POCHYLSKI Dominik | 2110 | Luboński Klub Biegacza | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:40:52 DNF | ||
126 | MALEC Mariusz | 1118 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | STARGARD | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:43:11 |
Znaleziono 126 wynik(ów)