BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data/ Date:
2017-07-20
Miejsce/ Place:
Lądek Zdrój
Dystans/ Distance:
130 km
Zgłoszonych/ Registered:
164
Wystartowało/ Started:
154
Nie ukończyło/ Not finished:
26
Ukończyło/ Finished:
128
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Masters M - 40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 10km | 32km | 47km | 64km | 81km | 112km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk10km32km47km64km81km112kmCzas
netto
130km
Czas
brutto
130km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1BARCZYK Mariusz 6014VPI.NOOLKUSZMasters M - 40 101:03:1403:34:2305:47:2007:40:1009:48:4213:54:2816:18:29.0516:19:12.75 7:318
2ŚCIESZKA Wojciech 602513 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWMasters M - 40 201:08:2703:54:4806:07:5308:10:1510:22:4114:10:5416:27:00.8516:27:17.65+00:08:047:357.9
3NAPIERALSKI Daniel 7138LEOSWIETNOMasters M - 40 301:11:5504:12:2606:38:0308:57:4511:36:4515:55:1918:24:22.0018:24:57.20+02:05:448:297.1
4PORĘBSKI Rafał 7090PORANNY PATROL/EVIL TEAMZAWADAMasters M - 40 401:14:5004:18:2106:33:5508:52:3911:32:1215:43:3418:25:04.0018:25:09.40+02:05:568:307.1
5GRABLEWSKI Grzegorz 7088TEAM-LUKS-ŻÓRAWINA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 501:09:4303:56:4806:14:3008:40:0411:10:4315:31:5118:38:32.7018:38:34.15+02:19:218:367
6WRONA Mariusz 6077WARSZAWAMasters M - 40 601:04:1703:55:3906:34:3108:54:3811:45:0116:05:3818:59:38.9518:59:46.00+02:40:338:456.8
7KOBIERSKI Piotr 7001UKA ULTRAS RUNNERSWARSZAWAMasters M - 40 701:12:0903:52:4706:07:5208:36:1011:10:5015:42:3018:59:53.1018:59:57.75+02:40:458:466.8
8RZYWUCKI Wojciech 6098Masters M - 40 801:12:1504:11:4306:37:0808:59:2711:41:4816:01:4319:04:45.7519:04:49.00+02:45:368:486.8
9KOZŁOWSKI Marek 6031JAWORMasters M - 40 901:16:1304:23:3107:02:3709:44:2312:30:4617:05:1219:51:27.1019:51:34.95+03:32:229:096.5
10PIOTROWSKI Paweł 6032PROTONGOSTYŃMasters M - 40 1001:09:4804:12:3107:07:0309:44:1112:32:4817:02:0719:59:50.6519:59:58.20+03:40:459:136.5
11DONIEC Marek 7124PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINAPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 1101:15:0304:28:4507:19:5109:40:5812:06:4717:24:1920:27:42.1020:28:07.45+04:08:549:266.4
12KOWALCZYK Rafał 7144LEDBERG LUBLINLUBLINMasters M - 40 1201:07:5904:21:2807:18:4609:41:1912:23:0517:06:4420:30:21.0020:30:23.25+04:11:109:276.3
13MAZUR Sławomir 7040CYKLOPEDIA.CCRZESZÓWMasters M - 40 1301:25:3704:32:0507:10:1009:29:1712:06:4317:02:0320:44:28.0020:44:55.55+04:25:429:346.3
14SADURSKI Krzysztof 7037CARINIIŁASKARZEWMasters M - 40 1401:12:4804:34:4707:23:3510:09:0212:55:5317:54:3020:48:39.8520:48:47.90+04:29:359:366.2
15CIURASZKIEWICZ Andrzej 6001WROCŁAWMasters M - 40 1501:13:1704:12:2606:38:3808:58:1211:29:4016:38:0720:57:47.8020:57:54.30+04:38:419:406.2
16RYKAŁA Wojciech 7023MYŚLENICEMasters M - 40 1601:14:4604:18:2106:33:5308:52:3711:45:3617:29:1121:00:59.3021:01:04.60+04:41:519:416.2
17PITAS Andrzej 6028ZAPIERDALACZEROGOŹNIKMasters M - 40 1701:25:5804:50:5607:35:5910:18:3313:23:0818:25:2021:35:59.5021:36:22.45+05:17:099:586
18DĄBROWA Andrzej 7074NOWE GRANICEZIELONA GÓRAMasters M - 40 1801:11:4704:20:2007:01:3109:49:4912:49:2118:19:0221:45:57.0021:46:00.05+05:26:4710:026
19BRONCEL Sebastian 7017TYCHYMasters M - 40 1901:17:1704:43:0807:34:2410:09:2113:08:3418:27:3822:04:52.1022:05:05.20+05:45:5210:115.9
20ZAKRZEWSKI Krzysztof 60633:33 TEAMPALĘDZIEMasters M - 40 2001:23:3204:40:1907:26:0110:08:4613:13:3518:27:2922:04:44.9022:05:09.45+05:45:5610:115.9
21RAJKOWSKI Przemysław 6013FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 2101:16:1804:22:1907:08:1009:52:5912:35:0618:00:3222:07:42.7022:08:06.45+05:48:5310:125.9
22ŁABĘCKI Jarek 7050KB MANIAC/KB UE POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 2201:27:3604:41:2807:19:3210:08:5913:19:3518:47:1022:52:44.9022:52:57.00+06:33:4410:335.7
23DĄBROWSKI Cezary 7053MAXI PIASECZNOPIASECZNOMasters M - 40 2301:27:0004:59:1608:08:3111:12:2814:05:4219:43:5023:13:53.3023:14:09.55+06:54:5610:435.6
24ZWĘGLIŃSKI Andrzej 6058KĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 2401:21:0804:44:0807:47:2810:49:3314:13:1019:57:0423:30:42.6023:31:17.45+07:12:0410:515.5
25MIODUSZEWSKI Mariusz 6012WARSZAWAMasters M - 40 2501:34:4505:09:4308:28:2511:22:5914:54:0820:30:5623:44:12.7523:44:38.15+07:25:2510:575.5
26TRYK Sebastian 6007PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 2601:26:5904:51:5107:58:4210:37:1113:42:4219:01:2223:44:51.3523:45:19.80+07:26:0710:575.5
27ROGOCZ Maciej 6067ROGASIE Z DOLINY ROZTOKIGDYNIAMasters M - 40 2701:30:3405:09:2708:25:1211:28:5014:53:3920:34:4823:49:45.0023:50:27.15+07:31:1410:595.5
28TRZETRZELEWSKI Arkadiusz 7117JASTRZĘBIE -ZDRÓJMasters M - 40 2801:32:0805:16:3508:16:0311:19:4014:21:2119:57:0823:52:55.1523:53:28.55+07:34:1511:015.4
29BARAN Jarosław 6079WROCŁAWMasters M - 40 2901:34:2005:32:0608:43:5211:44:1015:14:4720:49:2824:21:34.2024:22:06.80+08:02:5411:145.3
30NIEMAS Mariusz 7047OYAMA KARATE BRZESZCZERAJSKOMasters M - 40 3001:28:1504:50:4407:47:1610:35:2414:00:0920:17:1024:23:03.8524:23:34.15+08:04:2111:155.3
31TONDYTKO Piotr 7147KŁODZKOMasters M - 40 3101:33:5505:24:0908:37:4212:06:1015:30:3421:03:1624:44:29.4024:44:45.20+08:25:3211:255.3
32PŁAWECKI Leszek 7167PSZCZYNA BIEGA601144050Masters M - 40 3201:23:5405:34:5109:10:0812:38:3315:27:0321:23:4424:55:55.2024:56:17.15+08:37:0411:305.2
33STĘPIEŃ Wojciech 6046NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 3301:28:3205:07:5108:29:0311:41:3315:13:4421:08:0625:04:03.7525:04:32.80+08:45:2011:345.2
34RYCZYŃSKI Jacek 6005OLEŚNICAMasters M - 40 3401:29:0205:26:2608:36:4011:41:4315:13:5521:08:2225:06:40.5025:06:57.55+08:47:4411:355.2
35PRZYTOCKI Janusz 7028Z BIEGIEM MARZEŃKŁODZKOMasters M - 40 3501:29:0505:05:5607:56:3310:55:2713:56:1520:42:0025:18:23.1025:18:55.70+08:59:4211:405.1
36MACHULA Arkadiusz 6022SPARTA ZIĘBICEZIĘBICEMasters M - 40 3601:35:0005:42:3209:19:1812:23:3115:56:0821:36:1325:21:29.3525:22:04.70+09:02:5111:425.1
37GOSTKOWSKI Bartek 6042Z WOLNEJ STOPYKRAKÓWMasters M - 40 3701:22:0404:59:4908:07:4111:22:0615:15:1121:38:3025:22:11.6525:22:22.90+09:03:1011:425.1
38SIEJEK Krzysztof 7020POZNAŃMasters M - 40 3801:39:3405:47:2109:21:5812:38:1015:45:0521:32:0825:27:20.4025:27:57.35+09:08:4411:445.1
39KORBELA Maciej 7056DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 3901:42:4305:35:1008:41:0611:41:0815:15:5821:32:0625:32:56.2025:33:28.25+09:14:1511:475.1
40KOPACZ Adam 7095KLUB KOLARSKI FALA PARKWOLSZTYNMasters M - 40 4001:42:4105:35:2209:00:3812:17:1715:32:2221:32:0225:32:55.0025:33:28.65+09:14:1511:475.1
WIJAS Mariusz 6060KKB DYSTANSKRAKÓWMasters M - 40 01:37:15 DNF05:28:01 DNF09:08:30 DNF12:30:01 DNF16:13:48 DNF DNF DNF DNF--
PACZKOWSKI Piotr 6096ŁÓDŹMasters M - 40 01:31:58 DNF05:41:05 DNF09:21:47 DNF13:16:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIASECKI Rafał 6097ŁÓDŹMasters M - 40 01:49:50 DNF06:39:09 DNF10:56:02 DNF14:24:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSZAREK Andrzej 6069ZABIEGANIE ŚREPOLEPOZNAŃMasters M - 40 01:33:09 DNF05:04:12 DNF08:39:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZULC Krzysztof 6019ALBATROSYWARSZAWAMasters M - 40 01:15:56 DNF05:02:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 45 wynik(ów)