BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2021-07-15 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 337 |
Wystartowało : | 313 |
Nie ukończyło : | 48 |
Ukończyło : | 265 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | |||||||
LISOWSKA-WOŚ Agnieszka | 2085 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ/JARUNA | NIEPOŁOMICE | Senior II K - 30 | 01:12:20 DNF | ||
2 | KOŚCIELNIAK Wioletta | 1189 | RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | Masters K - 40 | 01:14:52 | |
3 | SZLENDAK Anna | 1027 | WYBIEGAJ SIEBIE/MAM WYBIEGANE | LEGIONOWO | Senior II K - 30 | 01:15:21 | |
4 | SZYMAŃSKA Brygida | 2160 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSZÓW | Senior II K - 30 | 01:17:13 | |
5 | ŻUREK-KRÓL Żaneta | 2187 | POLITECHNIKA POZNAŃSKA, BIAŁOBRZESKITEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:17:19 | |
6 | GRABOŚ Nina | 2035 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:18:43 | ||
7 | WUJDA Marta | 1180 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | 01:19:28 | |
8 | DĘBSKA Marta | 2015 | ZIELONEBIEGANIE.PL | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:20:21 | |
9 | WARZECHA Teresa | 2172 | RUNNERS TEAM NYSA | PACZKÓW | Weteran K - 50 | 01:21:17 | |
TOMCZAK Agnieszka | 2168 | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 01:21:24 DNF | |||
11 | IWANOWICZ Anna | 1273 | CHRZANÓW | Masters K - 40 | 01:21:26 | ||
12 | ŁAMPIKA Kinga | 1060 | NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 01:22:12 | |
13 | KRYM Katarzyna | 1249 | HERCOG RUNNING TEAM/NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 01:22:12 | |
14 | WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela | 2179 | KOBIETY BIEGAJĄ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:22:20 | |
15 | ODWAŻNY Magdalena | 1046 | ODWAŻNYTEAM.PL | STRONIE ŚLASKIE | Masters K - 40 | 01:25:43 | |
16 | OLESZEK Magdalena | 1015 | BIEGOWA KUŹNIA | CZELADŹ | Senior II K - 30 | 01:26:14 | |
17 | KAŃDUŁA Klaudia | 1086 | LION GROUP / NEST TEAM | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:26:14 | |
18 | CHRZUSZCZ Anna | 2010 | GORZÓW WLKP | Senior II K - 30 | 01:26:27 | ||
19 | BOGDANOWICZ Beata | 1137 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Masters K - 40 | 01:26:28 | |
20 | KRZYWDA Grażyna | 2080 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | STARY WIŚNICZ | Masters K - 40 | 01:26:41 | |
MOSKAL Izabella | 2101 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:26:47 DNF | ||
22 | GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda | 2028 | DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:27:06 | |
23 | REKIEĆ-KROGULECKA Kaja | 2133 | MIRAZ RACE TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I K - 20 | 01:27:10 | |
GMAJ Karolina | 2030 | GRÓJEC | Masters K - 40 | 01:27:59 DNF | |||
25 | WIŚNIEWSKA Barbara | 2176 | SPARTA RUNNERS | KAZIMIERZ BISKUPI | Senior II K - 30 | 01:29:02 | |
26 | MACHALICA Agnieszka | 1311 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Masters K - 40 | 01:29:04 | |
27 | WALKOWIAK Joanna | 2191 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:29:13 | |
28 | MARCHEWKA Joanna | 1251 | CZERNICHÓW | Masters K - 40 | 01:29:24 | ||
29 | WOJTKOWIAK Renata | 2177 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:30:24 | |
30 | RATAJCZAK Joanna | 2131 | PNB | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:30:24 | |
31 | KOZŁOWSKA Karolina | 2074 | IX LO BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 01:30:33 | |
32 | KRZYZIŃSKA Sylwia | 1052 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZ | Masters K - 40 | 01:31:18 | |
33 | WIERUSZEWSKA Agata | 1313 | BBBGK | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:31:28 | |
34 | GRZELAK Justyna | 2039 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters K - 40 | 01:32:14 | |
NIEMCZAK Basia | 2105 | ULTRA KSP | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:37:21 DNF | ||
36 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 1117 | ZBIEG OKOLICZNOŚCI | RAWA MAZOWIECKA | Senior II K - 30 | 01:37:31 | |
PTASZYŃSKA Anna | 2128 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Weteran K - 50 | 01:43:27 DNF | ||
BORIS Aneta | 2004 | ELBLĄG | Senior II K - 30 | 01:49:37 DNF | |||
GRZELCZAK Barbara | 2041 | SIECHNICE | Masters K - 40 | 02:00:15 DNF |
Znaleziono 39 wynik(ów)