BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2019-07-18 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 344 |
Wystartowało : | 330 |
Nie ukończyło : | 28 |
Ukończyło : | 302 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRTEK Libor | 2105 | UHERSKÝ BROD | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:00:14 | ||
2 | POPRAWSKI Paweł | 2124 | Hercog Running Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:00:15 | |
3 | SITAREK Michał | 1245 | Polish Runners Club Ireland | ÖSTERHANONGE | Masters M - 40 | 00:00:00 | 01:00:22 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
DMUCH Jakub | 2044 | Nextreme | TRZEBNICA | Senior I M - 20 | DNF | 01:01:13 DNF | ||
5 | SIKORSKI Piotr | 2066 | 4 Run Team Piła/Giro di Zawada | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:01:16 | |
6 | GAŁUSZKA Rafał | 2142 | PAUSE | GUBIN | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:01:17 | |
7 | MARGASIŃSKI Jacek | 2051 | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:01:29 | ||
KAWIECKI Paweł | 2000 | AkademiaMuzycznaBiega | NIDZICA | Senior I M - 20 | DNF | 01:02:28 DNF | ||
SPRENGER Mirosław | 2059 | SKRA PATEREK | NAKŁO | Senior II M - 30 | DNF | 01:04:05 DNF | ||
10 | SADZIK Robert | 1064 | NEOPROFIL | BARDO | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:04:10 | |
11 | KRUPA Marcin | 1051 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:04:11 | |
12 | JĘDRZEJKO Tomasz | 2134 | SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICE | JANOWICE | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:04:12 | |
13 | DOLEŻEK Robert | 1079 | Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy Wielkiej | LESZCZE | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:04:14 | |
14 | GRABLEWSKI Grzegorz | 1207 | MKS Siechnice | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:04:33 | |
15 | NALAZEK Marcin | 1076 | Kalenji by Decathlon | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:04:50 | |
GRYCMAN Marek | 2031 | TURZA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | DNF | 01:04:54 DNF | |||
17 | MYSZCZYSZYN Łukasz | 2010 | Kudowianka Run | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:07:23 | |
18 | JAWORSKI Łukasz | 1150 | Ultramoc:-) | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:07:28 | |
19 | SOLAK Aysen | 2115 | ISTANBUL | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:07:37 | ||
20 | ĆWIKLEWSKI Łukasz | 1063 | Vege Runners/Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki 'Sekcja Zero' | EŁK | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:07:39 | |
21 | WICHŁACZ Paweł | 2058 | KB Maniac Poznań | SZRENIAWA | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:07:47 | |
22 | PERKOWSKI Piotr | 1280 | MONK SANDALS TEAM | KAMPINOS | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:07:58 | |
23 | BOGACKI Andrzej | 1225 | Ślęzak Team | JAWORZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:15 | 01:08:03 | |
24 | MICHALSKI Krystian | 2024 | #WAWRZYNTEAM | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:08:09 | |
25 | GALA Damian | 1176 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:08:10 | ||
26 | KUPIŃSKI Cezary | 2008 | MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running Team | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:12 | 01:08:13 | |
27 | BRUS Marcin | 2009 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:08:15 | ||
28 | KLARECKI Adrian | 2083 | WiRan Team | REDA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:08:21 | |
29 | KRÓL Maciej | 2082 | WiRan Team | REDA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:08:21 | |
30 | PIETRYSZYN Emil | 1106 | ŻNIN | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:08:21 | ||
31 | RUBIKOWSKI Jacek | 1179 | ŻYRARDÓW | Senior I M - 20 | 00:00:43 | 01:08:26 | ||
32 | JAGIELSKI Jerzy | 2112 | JKS Salamandra | JAWOR | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:08:52 | |
33 | ZIĘBORAK Szymon | 2108 | NIEPORĘT | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 01:09:07 | ||
34 | KAPROŃ Sebastian | 1198 | RAKOWNIA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:09:09 | ||
35 | ATANASOW ANCEW Dawid | 1235 | D$D | NOWY TARG | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:09:11 | |
36 | IWASZKO Paweł | 2089 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:09:12 | ||
JAGIELA Rafał | 2099 | Kubuś Team | OPOLE | Senior II M - 30 | DNF | 01:09:19 DNF | ||
38 | BORUCKI Jakub | 2026 | #kaszanienamoka | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:09:27 | |
39 | GARNCARZ Paweł | 1275 | WROCLAW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:09:31 | ||
40 | WIERZBICKI Hubert | 1187 | CrossFit DogField | PASIKUROWICE | Senior I M - 20 | 00:00:17 | 01:09:34 | |
41 | PAŁETKO Grzegorz | 1149 | Nysa Biega | NYSA | Senior II M - 30 | 00:03:48 | 01:11:00 | |
42 | BADOWSKI Jerzy | 1252 | Nordea Running Team | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:11:15 | |
43 | MIKOŁAJCZYK Mirosław | 2127 | Miraz Race Team | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:11:34 | |
44 | ČERNOCKÝ Jan | 1286 | MĚCHENICE | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:12:10 | ||
45 | KOWAL Wiesław | 2109 | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:12:25 | ||
46 | SACHARUK Robert | 1293 | Multon team | TERESPOL | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:12:25 | |
47 | ZAJĄC Leszek | 2042 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:12:25 | ||
48 | KIELAR Adam | 2131 | Biofemina.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:12:31 | |
49 | PIOTROWSKI Paweł | 1058 | PROTON | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:12:32 | |
50 | STANOWSKI Grzegorz | 1197 | forever young | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:12:34 | |
51 | DONIEC Marek | 1113 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:12:35 | |
52 | PRZYBYŁ Rafał | 1259 | Fundacja PRZYBYŁ Z POMOCĄ | PIASKI | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:12:36 | |
53 | WALENDA Arkadiusz | 2037 | Vege Ultra Runner | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:13:15 | |
54 | WOSZCZAK Zbigniew | 2023 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran I M - 50 | 00:00:08 | 01:13:18 | |
55 | BIERNACKA Edyta | 2038 | GOSTYŃ | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:13:24 | ||
56 | ŁĘPICKI Artur | 1092 | Markowi Biegacze | MARKI | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:13:27 | |
57 | PIETRZAK Jan | 1081 | WKURW_TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:13:45 | |
58 | PIECHOTA Daniel | 2141 | Droga w góry | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:13:46 | |
59 | SZAŁKOWSKI Dawid | 1091 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:14:08 | |
60 | MARCINKOWSKI Przemysław | 2138 | Proton LeszNOlimits Runners | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:18 | |
61 | JUSZKO Krzysztof | 2028 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:14:22 | ||
62 | KWIATKOWSKI Jarek | 2114 | FLOWERS TEAM | MALBORK | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:14:31 | |
63 | SZOPA Marek | 1262 | Team Kopeć | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:14:31 | |
64 | JANAS Kacper | 2079 | Puszczyk Bukowy | MIERZYN | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:14:32 | |
65 | KAŃDUŁA Grzegorz | 2094 | Nest Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:14:40 | |
66 | PTASZYŃSKI Wojciech | 2101 | Speed Feet '16 | KOŚCIAN | Weteran I M - 50 | 00:00:19 | 01:14:42 | |
67 | KOZERAŃSKI Przemysław | 1080 | WILD DOGS TEAM | WOJKOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:14:43 | |
TASZAREK Jakub | 2049 | MROWINO | Masters M - 40 | DNF | 01:14:52 DNF | |||
69 | MAY-ADAMEK Katarzyna | 2086 | RAKOWNIA | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:14:53 | ||
70 | GROCHAŁA Tomasz | 2007 | Groszek TEAM | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:14:53 | |
71 | WĘGLARZ Czesław | 1069 | Muli Fit | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:14:54 | |
WESOŁEK Marek | 2047 | Sente | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:14:55 DNF | ||
73 | PAPRZYCKI Rafał | 2013 | NaturalBornRunners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:14:57 | |
74 | ZASŁONKA Konrad | 1043 | Oby przed limitem | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:15:07 | |
75 | LACHERA Marek | 1255 | W pogoni za duchem/Huragan Ligota | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:15:20 | |
76 | JACKIEWICZ Arkadiusz | 1129 | Biegam Bo Lubię Głogów | GŁOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:15:58 | |
77 | LORENC Joanna | 1294 | KS ENDORFINY WĄSOSZ | Senior II K - 30 | 00:00:04 | 01:15:58 | ||
78 | TROCHIMOWICZ Hubert T | 1266 | Longevity Expedition | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:16:08 | |
79 | GEZELA Robert | 2012 | EUFORIA BIEGACZA TEAM | GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:16:19 | |
80 | TUCZYŃSKI Maciej | 1002 | Old School TRAIL RUNNING TEAM | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:52 | 01:16:37 | |
81 | RODAK Zbigniew | 1037 | Grupa Biegowa 'beZ GRANIc' | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:17:00 | |
82 | TWARÓG Zbigniew | 1220 | grupa biegowa bez granic | STRZEGOM | Weteran II M - 60 | 00:00:30 | 01:17:00 | |
83 | KRĘCIELEWSKI Tomek | 1279 | GOPR W-K | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:01:49 | 01:17:00 | |
84 | ŻARNOWSKI Grzegorz | 1013 | gregzarnowski.pl | ZAGÓRZYCE DWORSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:17:02 | |
85 | KRYM Katarzyna | 1117 | SMOLEC | Masters K - 40 | 00:00:35 | 01:17:07 | ||
86 | WĄTROBA Tomasz | 1094 | #BIFASTERNIZUDAR | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:17:07 | |
87 | TRZCIELIŃSKI Roman | 1182 | PSY Warszawa | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:26 | 01:17:14 | |
88 | BERNACKI Eugeniusz | 1174 | GPRS Hydrokop | GLIWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:27 | 01:17:16 | |
89 | ZAPORA Marek | 2033 | W pogoni za duchem | SARNÓW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:17:21 | |
90 | ZOWAL Ryszard | 2006 | W Pogoni Za Duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:22 | |
91 | DEPTUŁA Hubert | 1265 | WOŁOMIN | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:17:24 | ||
92 | TRYBALSKI Krzysztof | 2061 | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:17:25 | ||
93 | MARCINIAK Robert | 2102 | RUN@BANINO | BANINO | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:17:26 | |
94 | MARCHEWKA Joanna | 1012 | CZERNICHÓW | Masters K - 40 | 00:00:28 | 01:17:29 | ||
95 | ŁOŻYŃSKI Radomir | 1078 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:17:30 | |
96 | KOCIŃSKI Dominik | 1007 | Kluczyk Running Team | RASZKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:17:30 | |
97 | ŻYŻA Piotr | 1177 | MAAGNUS TEAM SKOKOWA | SKOKOWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:17:33 | |
98 | OSTAPIŃSKI Wojtek | 1104 | OSTreSROki | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:17:34 | |
99 | OLESZCZAK Piotr | 2116 | Biegam bo są tacy co nie mogą | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:17:37 | |
100 | RUTKOWSKI Mariusz | 1283 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:17:40 | ||
101 | OSTROWSKI Miroslaw | 1160 | Przewodnik Beskidzki | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:17:41 | |
102 | NOWACZYK Tomasz | 1010 | Kościan Team | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:17:45 | |
103 | KUCHARSKI Przemysław | 1023 | Wielkopolska Policja | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:17:48 | |
104 | MATWIEJCZYK Gabriel | 1026 | tym razem sie uda | WARSAW | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:17:54 | |
105 | KOWALSKA Joanna | 2078 | 12tri | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:17:55 | |
106 | KOWALCZYK Tadeusz | 1145 | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:26 | 01:18:10 | ||
107 | ZDZIARSKI Tomasz | 1016 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:18:11 | ||
108 | ZUBERT Marcin | 2053 | PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMY | RUDNIK WIELKI | Masters M - 40 | 00:00:55 | 01:18:11 | |
109 | ORGANISTA Piotr | 1162 | KP POLONIA 1912 LESZNO | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:18:16 | |
110 | RADZIEMSKI Paweł | 1088 | Viacon | OSIECZNA | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 01:18:17 | |
LATANOWICZ Bernard | 2137 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:18:18 DNF | |||
112 | HACZYK Jarosław | 2144 | Muay Running Team | OPOLE | Weteran I M - 50 | 00:00:44 | 01:18:19 | |
113 | DĄBROWSKI Cezary | 1161 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:18:20 | |
114 | MICHALSKA Agnieszka | 2027 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters K - 40 | 00:00:24 | 01:18:26 | ||
115 | TRZEJA ZDANOWSKA Dorota | 1112 | Imperium Sportu Team | BĘDZIN | Masters K - 40 | 00:00:26 | 01:18:26 | |
116 | POLAK Stanisław | 1057 | Stowarzyszenie Biegaczy Górskich 'Podbieg' | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:18:36 | |
117 | TUROBOŚ Michał | 1243 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:18:38 | ||
118 | KRASIŃSKI Tomasz | 1271 | Indywidualnie | JÓZEFÓW NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:18:39 | |
119 | MATEJCZUK Marcin | 1240 | Ultra Śledź | SUPRAŚL | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:18:39 | |
120 | CHRZĄŚCIK Anna | 1216 | Płomyk Olkusz | KRZESZOWICE | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:18:40 | |
121 | MIKLER Arkadiusz | 1015 | GUTO - WeeRide | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:18:41 | |
122 | SZMYT Maciej | 1005 | Free RuN / GUTO | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:18:42 | |
123 | KOCIUBA Przemysław | 1128 | TT Szczecin | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:18:46 | |
PAWŁOWSKI Jacek | 2120 | ŻUKOWO | Masters M - 40 | DNF | 01:18:46 DNF | |||
125 | BOCZKIEWICZ Tomasz | 1109 | BIEGING TEAM ZELÓW | BEŁCHATÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:18:56 | |
126 | KLIMCZEWSKI Andrzej | 1196 | Forever Young Łódź | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:19:10 | |
127 | DETTLAFF Patrycja | 1276 | DREAM RUN | GMINA LESZNOWOLA | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:19:13 | |
128 | BIEGAJŁO Krystian | 1131 | MTS KGHMDrużyna Szpiku | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:19:13 | |
129 | BIADASZ Andrzej Michał | 2057 | Politechnika Poznańska | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:19:16 | |
130 | DOMIN Łukasz | 1044 | Aktywny Dynów | DYNÓW | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:19:30 | |
131 | JANDZIŚ Wiesław | 1249 | Aktywny Dynów | DYNÓW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:19:31 | |
SZARF Paweł | 2014 | Załoga Górska | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Senior II M - 30 | DNF | 01:19:37 DNF | ||
133 | LACHERA Tomasz | 1055 | W Pogoni Za Duchem | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:19:46 | |
134 | FURTAK Krzysztof | 1288 | KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI | LUBIN | Weteran I M - 50 | 00:00:51 | 01:19:52 | |
135 | SKRYNKOWSKI Michał | 1231 | STARA ŁOMNICA | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:20:06 | ||
136 | DYNIA Krystian | 1247 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:06 | ||
137 | PIECH Michał | 1291 | RodzicewRuchu.pl | STUDZIENICE | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:20:10 | |
138 | GWIZDAK Justyna | 1194 | No Pain No Gain | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:20:26 | |
139 | JARASZEK Sanjaya | 2130 | www.jasnastronamocy.info | NYSA | Weteran II M - 60 | 00:00:03 | 01:20:35 | |
140 | DŁUŻNIEWSKI Jacek | 1272 | UltrasFCB | BIELSKO-BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:20:39 | |
141 | KLINCEWICZ Cezary | 1200 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:20:39 | ||
142 | OKIENCZUK Radek | 2111 | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:47 | 01:20:44 | ||
CHYLEWSKI Paweł | 2121 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | DNF | 01:20:46 DNF | |||
144 | GORGOL Tomasz | 1251 | LP500 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:20:56 | |
145 | CYNIAK Marek | 2069 | EVERRUN | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:21:01 | |
146 | KOPACKI Grzegorz | 2041 | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:21:07 | ||
147 | SANECKI Patryk | 1066 | Spartanie Dzieciom | PASŁĘK | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:21:10 | |
148 | PAWLYTA Jerzy | 1139 | KM PSP Elbląg | ELBLĄG | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:21:10 | |
SOLNÝ Michal | 2103 | OPAVA | Senior II M - 30 | DNF | 01:21:13 DNF | |||
150 | GRZESIAK Mateusz | 1257 | PSP | KĘPNO | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:21:14 | |
151 | KOZŁOWSKI Leszek | 1059 | Leszno | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:21:41 | |
152 | BŁACHOWIAK Mariusz | 1175 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:21:42 | |
153 | HACZYK Natalia | 2145 | Muay Running Team | OPOLE | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:21:45 | |
154 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 1199 | Drink - Team | GNIEZNO | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:21:46 | |
155 | KOWALSKA Anna | 1083 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:22:02 | ||
156 | FURMAN Marcin | 1190 | Krytyka Czystego Biegania | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:22:05 | |
157 | DZIERKA Mariusz | 1153 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:22:05 | ||
158 | ŚWIERCZYŃSKI Łukasz | 1250 | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 00:01:14 | 01:22:09 | ||
TRELA Bartłomiej | 2136 | Buff Family Team | ZGŁOBICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:22:09 DNF | ||
160 | ANTONIEWICZ Jacek | 2065 | BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ | GRÓJEC | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:22:34 | |
161 | OLEJNIK Sylwester | 2091 | Vege Ultra Runners | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:22:34 | |
162 | ZAJĄC Marcin | 2062 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:22:34 | |
163 | WRÓBEL Kamila | 1290 | Nikoś I Staś | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:25 | 01:22:36 | |
164 | BOGDANOWICZ Beata | 2123 | GDAŃSK | Masters K - 40 | 00:00:46 | 01:22:38 | ||
165 | ROŻNIATA Iwona | 2032 | KS Głowno w Biegu | GŁOWNO | Masters K - 40 | 00:00:26 | 01:22:40 | |
166 | SZYMAŁA Marcin | 1169 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:22:42 | |
167 | PAWLUCZUK Tomasz | 2085 | EŁK | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:22:46 | ||
168 | RADZIK Robert | 1068 | Visegrad Maraton Rytro | GRYBÓW | Senior I M - 20 | 00:00:19 | 01:22:48 | |
169 | SERKOWSKI Marcin | 2068 | Biegamyrazem.pl | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:22:50 | |
170 | JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej | 1098 | KUDOWA-ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:22:55 | ||
171 | BASZAK Tomasz | 1296 | Siła Ogra | STRACHÓW | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:23:01 | |
172 | GRZESZCZUK Wojciech | 1188 | Visual Family Collective | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:07 | 01:23:03 | |
173 | ZABOROWSKI Robert | 1223 | Maratończyk Dębica | DĘBICA | Weteran I M - 50 | 00:00:35 | 01:23:05 | |
174 | KUC Wojciech | 1054 | KŁOBUCK | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:23:10 | ||
175 | WIRA Mirosław | 1108 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | 00:00:33 | 01:23:10 | ||
176 | OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara | 2015 | Kolorowa Drużyna Nessi | KATOWICE | Masters K - 40 | 00:00:22 | 01:23:18 | |
177 | BOBIN Tomasz | 1082 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:23:20 | ||
178 | JĘDRYCHA Bożena | 2022 | RYBNIK | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:23:21 | ||
179 | BOTOR Szymon | 2132 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:42 | 01:23:21 | ||
180 | GAJLUSZ Dawid | 1021 | biegiem po marzenia TEAM | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:23:24 | |
181 | LANGER Waldemar | 1111 | LESZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:33 | 01:23:25 | ||
182 | JURGIELEWICZ Jacek | 1227 | KOSTKOWO | Weteran I M - 50 | 00:00:28 | 01:23:29 | ||
183 | WIERZBICKI Rafał | 2052 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:23:32 | ||
184 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 1142 | Andrzej Ciuraszkiewicz | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:23:34 | |
185 | DOBROŚ Tomasz | 2003 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:35 | ||
186 | MAJDA Maciej | 1133 | Biegowo Tu i Tam | NOWY SĄCZ | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:23:41 | |
187 | ŁABĘCKI Jarek | 1122 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:36 | 01:23:41 | |
188 | URBANIK Łukasz | 1034 | Kita Team | ŁÓDZ | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:23:42 | |
189 | SIOMA Konrad | 2029 | Rokietnica Biega | KRZYSZKOWO | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:23:55 | |
190 | BYZIA Piotr | 2045 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:24:27 | ||
191 | STASZEWSKI Piotr | 1146 | POTASZE | Masters M - 40 | 00:00:52 | 01:24:30 | ||
192 | POPŁAWSKA Katarzyna | 2019 | Czarne Owce Hipolitów | HIPOLITÓW | Masters K - 40 | 00:00:45 | 01:24:39 | |
193 | BARANOWSKI Andrzej | 1053 | TriWawa | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:24:44 | |
194 | KUCIŃSKI Tomasz | 2087 | MKB Dreptak | MIŃSK MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:01:07 | 01:24:51 | |
195 | KRZESZOWSKI Marcin | 1152 | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:01:03 | 01:24:53 | ||
196 | KRAWCZYK Michał | 1195 | BOLESŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:54 | 01:25:01 | ||
WOJEWODA Michał | 2122 | Kaziki TriWawa | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:25:01 DNF | ||
198 | KRUPIŃSKI Maciej | 1087 | AGB Torfy | ZGIERZ | Senior II M - 30 | 00:00:43 | 01:25:08 | |
199 | BRODEK Andrzej | 2040 | CERTUM | GLIWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:12 | 01:25:13 | |
200 | MUSOLF Maciej | 1273 | Dzik | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:25:20 | |
201 | SŁOCIAK Rafał | 2043 | Rajsport Active | OPOLE | Senior I M - 20 | 00:00:44 | 01:25:25 | |
202 | POLAK Michalina | 2001 | OPOLE | Senior I K - 20 | 00:00:44 | 01:25:26 | ||
203 | BOGACZYK Krzysztof | 1075 | RÓWNE | Senior II M - 30 | 00:00:55 | 01:25:26 | ||
PRZYTULSKA Justyna | 2104 | ŚWIDNICA | Masters K - 40 | DNF | 01:25:28 DNF | |||
205 | DATA Tomasz | 1166 | ŻORY | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:25:30 | ||
206 | MAŁOWIŃSKI Artur | 1110 | BYDGOSZCZ | Weteran I M - 50 | 00:00:44 | 01:25:32 | ||
207 | MARCZEWSKI Sławomir | 2020 | Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów | ZŁOTÓW | Masters M - 40 | 00:00:50 | 01:25:32 | |
208 | MIKOWSKI Artur | 1144 | Alnor | GRÓJEC | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:25:35 | |
209 | FILIPCZAK Łukasz | 2063 | Oknoplast Running Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:25:36 | |
210 | KAŃDUŁA Klaudia | 2093 | Nest Team | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:25:38 | |
211 | KWAŚNIEWSKI Tomasz | 1036 | Sulechowska Grupa Biegowa | SULECHÓW | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:25:38 | |
212 | SZEWCZYK Michał | 2064 | BBL Zduńska Wola | ZDUŃSKA WOLA | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:25:39 | |
213 | LIC Janusz | 1232 | Biskupice Biegają | ZABRZE | Weteran I M - 50 | 00:00:42 | 01:25:39 | |
214 | SKOLIMOWSKI Adam | 1244 | EuRoPol GAZ S.A. | ŻABOKLIKI | Weteran I M - 50 | 00:00:01 | 01:25:41 | |
215 | GĄSIOROWSKI Olek | 1127 | Drużyna Szpiku | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:25:42 | |
216 | JERMAK Kamil | 1025 | BOHAR PALETY Runners | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:25:43 | |
217 | RUMPEL Krzysztof | 1213 | KS M.E.T.A. | CZYŻOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:49 | 01:25:43 | |
218 | MATUSEWICZ Ireneusz | 2098 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:40 | 01:25:54 | ||
219 | DOMINIAK Michał | 1180 | SBRT | OŻARÓW MAZOWIECKI | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:25:59 | |
220 | KORDUŁA Zbigniew | 2126 | Biegowy Świat | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:01:01 | 01:26:02 | |
221 | SZULC Krzysztof | 1073 | Wybiegania MPK | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:51 | 01:26:05 | |
ASZENDORF Filip | 2016 | Axa Running Team | WARSZAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:06 DNF | ||
223 | INGLANT Zbigniew | 1014 | Run log com | CHORZÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:26:08 | |
224 | HAUPT Krzysztof | 1228 | MUAY RUNNING TEAM | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:26:10 | |
225 | ROGALA Maciej | 1284 | ATTIQ-YNO ULTRA | PSZÓW | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:26:16 | |
226 | WYSTRYCHOWSKA Marzena | 1123 | bfagencja.pl | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:26:21 | |
227 | LISIECKI Tomasz | 1214 | Trzynastka Plus | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:58 | 01:26:29 | |
228 | LUTYŃSKI Zbigniew | 1183 | OŚWIĘCIM | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:26:32 | ||
229 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 1029 | PSARSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:26:49 | ||
230 | RYCZYŃSKI Jacek | 2025 | Polska | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:26:52 | |
231 | CIEPLIK Łukasz | 2054 | GDYNIA | Senior II M - 30 | 00:00:45 | 01:26:55 | ||
MACHALICA Agnieszka | 2095 | GDAŃSK | Masters K - 40 | DNF | 01:26:56 DNF | |||
TRZEBSKI Adam | 2097 | LUTUTÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:26:56 DNF | |||
BARTOSZEK Dawid | 2081 | LUTUTÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:26:57 DNF | |||
235 | SIENKIEWICZ Wojtek | 1022 | Ogary Dolores | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:27:01 | |
WRĘCZYCKI Łukasz | 2018 | 5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry | LUBLINIEC | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:02 DNF | ||
237 | WALESIAK Wojciech | 2004 | REMBERTÓW TEAM | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:27:06 | |
238 | KADECKI Marek | 1210 | KARGOSZYN | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:28:04 | ||
239 | WIŚNIEWSKI Radosław | 2067 | ŁODŹ | Masters M - 40 | 00:00:39 | 01:28:15 | ||
240 | FRESZEL Krzysztof | 2021 | BOERNEROWO BIEGA | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:28:16 | |
241 | WARDAK Ewa | 1065 | Impuls Komorów | KOMORÓW | Masters K - 40 | 00:00:42 | 01:28:16 | |
242 | KUGLARZ Szymon | 2060 | WODZISŁAW ŚL. | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:28:21 | ||
243 | CHYLIŃSKA Agnieszka | 2133 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 00:00:40 | 01:28:22 | ||
244 | GAJEWSKI Paweł | 2073 | Beauty Sport | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:39 | 01:28:25 | |
245 | ŁAWSKI Rafał | 1181 | Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy | GRUSZCZYN | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:28:25 | |
246 | NIEMAS Mariusz | 1090 | Kp PSP w Wadowicach | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:37 | 01:28:44 | |
247 | SUCH Arkadiusz | 1124 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:01:04 | 01:28:48 | |
248 | KUTNIK Mirosław | 1236 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:28:51 | |
249 | WAPA Marek | 1168 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | Senior II M - 30 | 00:00:54 | 01:28:51 | |
250 | BADURA Wojtek | 1154 | zielona trafffka i biały puuuch | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 00:00:47 | 01:29:04 | |
251 | SZYSZKO Stanisław | 2092 | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:47 | 01:29:47 | ||
252 | JANUSZEWSKI Piotr | 1256 | mks roboty drogowe | MIĘZYZDROJE | Masters M - 40 | 00:00:45 | 01:29:48 | |
253 | SZABLICKI Aleksy | 1229 | WKB META Lubliniec | KATOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:22 | 01:29:49 | |
254 | MASIULANIEC Agata | 2055 | Biegowy Świat | GDAŃSK | Senior I K - 20 | 00:00:44 | 01:29:49 | |
PIWOŃSKA Agnieszka | 2035 | ŁÓDŹ | Masters K - 40 | DNF | 01:29:54 DNF | |||
256 | SZYMAŁA Mateusz | 2070 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:29:57 | |
257 | GRZELAKOWSKI Robert | 1105 | Wkurw_Team | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:48 | 01:29:57 | |
258 | ZAWADA Maciej Marcin | 2075 | KGB | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:29:59 | |
BOKSA Małgorzata | 2084 | ZIĘBICE | Weteran K - 50 | DNF | 01:30:06 DNF | |||
260 | MAŁYSZA Sławomir | 1137 | PZU Sport Team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:01:15 | 01:30:07 | |
261 | WAGNER Ewa | 2005 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 01:30:14 | ||
262 | BOGACKI Sławek | 1008 | #UltraVegeNordicWalker | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:30:17 | |
263 | PIOTROWSKI Michał | 1006 | Face Nordic Walking Team | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:30:25 | |
264 | TYLEK Rafał | 1134 | FlexyStav Sport | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:01:04 | 01:30:25 | |
265 | GRZESZCZAK Marek | 2135 | LUBLIN | Weteran II M - 60 | 00:00:56 | 01:30:27 | ||
266 | LEMBOWICZ Grzegorz | 1084 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:48 | 01:30:28 | ||
267 | KWIECIEŃ Zbigniew | 1132 | Faudana | TYCHY | Weteran II M - 60 | 00:00:40 | 01:30:31 | |
268 | CIUK Piotr | 1060 | Yulo Run Team Siedlce | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:30:32 | |
269 | RYCYK Grzegorz | 1165 | 1975 | KRASNYSTAW | Masters M - 40 | 00:00:48 | 01:30:33 | |
270 | JURA Mariusz | 2117 | Złowieszcze Zgrzytnięcie Zwieracza | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:59 | 01:30:35 | |
BALICKI Jakub | 2113 | ASAP runners | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:30:37 DNF | ||
272 | SOPOTNICKI Wojciech | 1178 | MoveOn | KUNICE | Masters M - 40 | 00:00:44 | 01:30:41 | |
273 | WOŹNA Magdalena | 1224 | Stowarzyszenie Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters K - 40 | 00:00:29 | 01:30:42 | |
274 | POZLEWICZ Dariusz | 1285 | ZABRZE | Masters M - 40 | 00:00:51 | 01:30:44 | ||
MICHALSKI Marek | 2048 | KB CZARNE WILKI | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:31:07 DNF | ||
276 | PANEK Piotr | 1287 | WATER TEAM | ZIELONKI | Masters M - 40 | 00:01:01 | 01:31:08 | |
277 | POTOCZNY Łukasz | 1189 | Euforiabiegaczateam | GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:31:13 | |
278 | PLACEK Julian | 2140 | KÖPING | Senior I M - 20 | 00:00:53 | 01:31:14 | ||
279 | MATUSZEWSKI Marek | 1035 | Runner's Power Śrem | ŚREM | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:31:27 | |
280 | ŚWIATOWIEC Anna | 2030 | Imperium Sportu | KRAKÓW | Masters K - 40 | 00:00:34 | 01:31:30 | |
281 | MARCZAK Albert | 1253 | KOZŁÓW BISKUPI | Senior II M - 30 | 00:00:57 | 01:31:46 | ||
282 | SYPNIEWSKA Hanna | 1140 | 1954 | GDYNIA | Weteran II K - 60 | 00:00:41 | 01:31:51 | |
283 | NIEMCZAK Basia | 2107 | IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP | PIASECZNO | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:31:55 | |
284 | BOJDA Grzegorz | 1028 | WAPiENICKI TEAM | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:32:06 | |
COP Anna | 2143 | Silesia Ultra Mountain Team | KATOWICE | Senior II K - 30 | DNF | 01:32:08 DNF | ||
286 | BORUSIŃSKI Piotr | 1268 | SŁUPSK | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:32:09 | ||
287 | WOJCIECHOWSKI Przemysław | 1100 | Championman Team | CZEMPIŃ | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:32:09 | |
288 | WINIARSKA Izabela | 2090 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:30 | 01:32:10 | |
289 | BORUSIŃSKA Aleksandra | 1278 | SŁUPSK | Senior II K - 30 | 00:00:03 | 01:32:12 | ||
290 | JAWORSKI Piotr | 2072 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:32:12 | |
291 | POBŁOCKI Jan | 1141 | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | GDAŃSK | Weteran II M - 60 | 00:01:07 | 01:32:38 | |
292 | WIERCIOCH Sławomir | 1077 | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | LUBIN | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:32:44 | |
293 | STATECZYŃSKI Błażej | 1020 | RABOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:58 | 01:32:45 | ||
294 | STRASZEWSKI Leszek | 1246 | KS M.E.T.A | CZYŻOWICE | Masters M - 40 | 00:00:47 | 01:32:54 | |
295 | TRYK Sebastian | 1138 | PRO-RUN Wrocław / Maraton w 140 minut | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:33:05 | |
296 | BORKOWSKI Marek | 1114 | OLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:50 | 01:33:12 | ||
297 | KULICKI Łukasz | 1115 | OLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:51 | 01:33:12 | ||
298 | JABŁOŃSKI Michał | 2128 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:33:43 | ||
299 | MROZOWSKI Paweł | 2129 | orange poslka/kingrunner | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:56 | 01:33:44 | |
300 | JANIK Tomasz | 1071 | Orange Polsa | HRUBIESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:56 | 01:33:45 | |
301 | KUTYŁA Stanisław | 2088 | Orange Polska | NIEPOŁOMICE | Masters M - 40 | 00:00:55 | 01:33:48 | |
302 | ZNAMIEC Marcin | 1099 | IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:33:50 | |
303 | WAŁĘKA Jarosław | 1267 | Orange Polska | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:57 | 01:34:22 | |
304 | WYSOKIŃSKI Jerzy | 1184 | Klub Biegacza Biała Biega/Orange Polska | BIAŁA PODLASKA | Weteran I M - 50 | 00:00:58 | 01:34:26 | |
305 | OLEKSY Jarosław | 1136 | KS Forrest Limanowa | TYMBARK | Weteran II M - 60 | 00:01:02 | 01:34:38 | |
306 | WYBRANIEC Michał | 1186 | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:01:00 | 01:34:41 | ||
307 | JACHYMSKI Jacek | 1237 | Akademicki Klub Górski w Łodzi | ŁÓDŹ | Weteran II M - 60 | 00:00:51 | 01:34:43 | |
308 | ROSIŃSKI Zbigniew | 1297 | WKB META Lubliniec | LUBLINIEC | Weteran I M - 50 | 00:00:35 | 01:34:46 | |
309 | WOLSZCZAK Konrad | 1067 | Biegiem po Marzenia Team | LUBIN | Senior II M - 30 | 00:00:48 | 01:34:47 | |
310 | PALKIJ Aleksandra | 1135 | KS Forrest Limanowa | DOBRA | Senior II K - 30 | 00:00:48 | 01:34:49 | |
FRUCZ Jacek | 2017 | SOSNOWIEC | Weteran I M - 50 | DNF | 01:34:49 DNF | |||
312 | MATYSZCZAK Sławomir | 1254 | RĘBIELICE KRÓLEWSKIE | Weteran I M - 50 | 00:00:46 | 01:34:50 | ||
FRANEK Sebastian | 2139 | MUAY RUNNING TEAM | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:34:51 DNF | ||
314 | ADAMCZYK Piotr | 2106 | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:34:52 | ||
315 | BRONOWICKI Ryszard | 2125 | NKB Chyży Nowy Tomyśl | NOWY TOMYŚL | Weteran II M - 60 | 00:00:50 | 01:34:57 | |
316 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1170 | BIELSKO BIAŁA | Senior II M - 30 | 00:00:51 | 01:34:58 | ||
317 | LEŚNIK Wojciech | 2077 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:19 | 01:35:01 | ||
318 | BARAŃSKI Rafał | 1192 | BiegamBoMuszę | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:49 | 01:35:42 | |
319 | MATEŃCZUK Paweł | 1001 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:46 | 01:35:53 | ||
320 | OLESIŃSKA Martyna | 2096 | W pogoni za duchem | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I K - 20 | 00:00:28 | 01:36:05 | |
321 | DURA Piotr | 1011 | PKB Endorfina | RAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:01:05 | 01:37:39 | |
322 | SZNAJDER Marcin | 1292 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:01:13 | 01:38:26 | ||
323 | GŁĘBOWSKI Tomasz | 1009 | CZERWONAK | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:39:16 | ||
POCHYLSKI Dominik | 2110 | Luboński Klub Biegacza | LUBOŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:40:52 DNF | ||
325 | LITEWKA Rafał | 1004 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:52 | 01:42:42 | ||
326 | MALEC Mariusz | 1118 | Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE | STARGARD | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:43:11 | |
327 | HLOUCAL Stephan | 1072 | Deutsche Ultramarathonvereinigung Erfurt | ERFURT | Weteran II M - 60 | 00:01:06 | 01:45:49 | |
328 | DUBIKOWSKI Andrzej | 1295 | SPARTA ZIĘBICE | ZIĘBICE | Weteran II M - 60 | 00:01:09 | 01:46:53 | |
329 | MAGOŃ Kamil | 1070 | WIĄZÓW | Senior I M - 20 | 00:00:00 | |||
330 | KICH Marek | 2119 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:00 |
Znaleziono 330 wynik(ów)