BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2021-07-15 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 337 |
Wystartowało : | 313 |
Nie ukończyło : | 48 |
Ukończyło : | 265 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCIOŁOWICZ Piotr | 1254 | BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH | JANOWIEC | Masters M - 40 | 00:58:26 | |
2 | SARNOWSKI Paweł | 2203 | BUDIO.PL | OSTRZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:58:34 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
STASINKIEWICZ Aleksander | 2150 | KŁODZKO | Senior I M - 20 | 01:01:55 DNF | |||
4 | SAWICKI Piotr | 1338 | 9 DYWERSYJNA / AKL URSYNÓW | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:02:00 | |
5 | MARZEC Grzegorz | 1203 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | SZCZEPANEK | Masters M - 40 | 01:02:13 | |
BEDNAREK Grzegorz | 2188 | WOŁCZYN | Senior II M - 30 | 01:03:05 DNF | |||
7 | SZOSTEK Michał | 2157 | BEFIT24TEAM | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 01:05:34 | |
8 | ZIĘTAK Andrzej | 2184 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BRZOZA | Masters M - 40 | 01:05:41 | |
9 | SCHWITALLA Adrian | 2139 | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:06:09 | ||
10 | SOWA Łukasz | 2149 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:06:25 | ||
DZIĄDZIAK Łukasz | 2021 | SENTE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:06:37 DNF | ||
12 | TOMASZEK Zbigniew | 1235 | 3 PBOT | RÓWNIA | Masters M - 40 | 01:06:39 | |
FLORCZAK Sebastian | 2023 | SZWLA STARGARD | STARGARD | Masters M - 40 | 01:06:39 DNF | ||
14 | SZMIST Szymon | 1039 | 3 PBOT | ZRĘCIN | Masters M - 40 | 01:06:40 | |
GONCZAR Szymon | 2032 | KW GLIWICE | RYBNIK | Senior II M - 30 | 01:06:45 DNF | ||
16 | NOWAK Mariusz | 1305 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:06:56 | ||
17 | ŚLASKI Radosław | 1330 | TEAM BIEGOWY STRZYŻÓW | STRZYŻÓW | Masters M - 40 | 01:07:18 | |
18 | KAMIŃSKI Marek | 2058 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:07:36 | ||
19 | WETHACZ Dariusz | 2173 | LOKOMOTIV MAJDAN | CISNA | Senior II M - 30 | 01:07:37 | |
SUDNIK Krzysztof | 2152 | KNURÓW | Senior II M - 30 | 01:07:41 DNF | |||
21 | GAŁUSZKA Rafał | 1220 | GUBIN | Masters M - 40 | 01:07:46 | ||
22 | REMBIASZ Marcin | 1099 | NOWY SĄCZ | Masters M - 40 | 01:09:00 | ||
23 | MALCZEWSKI Daniel | 2089 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | OPOLE | Senior II M - 30 | 01:09:18 | |
BUK Sławomir | 2007 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 01:09:35 DNF | ||
25 | OLSZEWSKI Piotr | 2109 | FARON-SPORT | BIENIEWICE | Senior II M - 30 | 01:09:49 | |
26 | NIEDZIELSKI Robert | 1299 | ACAR TEAM/VEGE RUNNERS | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:09:56 | |
27 | KIELASZEWSKI Karol | 2064 | LESZNO LIMITS RUNNERS | LESZNO | Senior II M - 30 | 01:10:48 | |
28 | WASILEWSKI Marcin | 1053 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:11:57 | ||
LISOWSKA-WOŚ Agnieszka | 2085 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ/JARUNA | NIEPOŁOMICE | Senior II K - 30 | 01:12:20 DNF | ||
30 | PLISZKA Bartosz | 1285 | OLA TEAM | OSTROŁĘKA | Masters M - 40 | 01:12:26 | |
31 | BARTOSZEWSKI Grzegorz | 1344 | LITWIN TRIATHLON TEAM | DŁUGOŁĘKA | Masters M - 40 | 01:12:26 | |
32 | KYCIA Piotr | 2082 | PRINTBOX | RAWICZ | Weteran I M - 50 | 01:12:27 | |
MICHALOWSKI Marcin | 2094 | #MARCINSWIERCTEAM | ŚWIĘTOSZÓW | Masters M - 40 | 01:12:58 DNF | ||
34 | DYBOWSKI Piotr | 2019 | 1ON1 TEAM | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 01:13:00 | |
35 | WIERZBICKI Hubert | 1118 | RMT TEAM | PASIKUROWICE | Senior I M - 20 | 01:13:11 | |
PASTERNAK Daniel | 2116 | ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA | BYSTRZYCA KŁODZKA | Senior I M - 20 | 01:13:15 DNF | ||
37 | KOCHAJ Wojciech | 1357 | LUBLIN | Masters M - 40 | 01:13:25 | ||
38 | JĘRDRYCA Przemysław | 1172 | SPARTA ULTRA TEAM | LASKI | Masters M - 40 | 01:13:28 | |
39 | KRAWCZYK Karol | 1231 | LENIWY INACZEJ | JAWORZNO | Senior II M - 30 | 01:13:32 | |
40 | MILCZAREK Paweł | 2096 | ROAD TO UTMB / WOZ-TRANS / SENDEX | DOBRZYCA | Senior II M - 30 | 01:13:33 | |
41 | KLIMCZAK Jacek | 1326 | UKS PRZEŁAJ ŻERKÓW | ŻERKÓW | Senior II M - 30 | 01:13:33 | |
42 | KOMENDACKI Dominik | 1182 | KGHM ZG RUN | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:13:54 | |
43 | CZARNIK Jędrzej | 1242 | TARNÓW | Senior I M - 20 | 01:14:01 | ||
44 | JEZIERSKI Tomasz | 2052 | SUPADUPAFLY | SKARŻYSKO - KAMIENNA | Masters M - 40 | 01:14:05 | |
45 | BERGEL Piotr | 1291 | DUBLIN | Masters M - 40 | 01:14:06 | ||
46 | GMEREK Michał | 2031 | ZALESIE | Senior II M - 30 | 01:14:31 | ||
47 | DEFECIŃSKI Radosław | 2201 | Lunatycy | TUSZYN | Weteran I M - 50 | 01:14:39 | |
ROGOWSKI Krzysztof | 2134 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:14:42 DNF | |||
49 | ŻYŻA Piotr | 1141 | MAAGNUS TEAM SKOKOWA | SKOKOWA | Masters M - 40 | 01:14:51 | |
50 | KOŚCIELNIAK Wioletta | 1189 | RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | Masters K - 40 | 01:14:52 | |
51 | PIŁKO Marcin | 2119 | BIEGAJZEMNA | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 01:14:56 | |
52 | MASINA Tomasz | 2092 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 01:14:59 | ||
53 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | 2062 | WILKOWICE | Senior II M - 30 | 01:15:09 | ||
GRUPA Jarek | 2038 | SZWLA STARGARD | STARGARD | Senior II M - 30 | 01:15:14 DNF | ||
55 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2171 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:15:17 | ||
56 | SZLENDAK Anna | 1027 | WYBIEGAJ SIEBIE/MAM WYBIEGANE | LEGIONOWO | Senior II K - 30 | 01:15:21 | |
57 | BŁACHOWIAK Mariusz | 1348 | MARATON LESZNO/AMBIT RACING TEAM | LESZNO | Masters M - 40 | 01:15:41 | |
58 | CERNOCKY Jan | 1364 | MECHENICE | Senior II M - 30 | 01:15:49 | ||
MIGACZ Dawid | 2095 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:15:59 DNF | ||
60 | KUPCZYK Jacek | 2081 | MOL RUNNERS | BYTKOWO | Weteran I M - 50 | 01:16:02 | |
61 | BAR Stanisław | 1243 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | STRZELCE OPOLSKIE | Masters M - 40 | 01:16:08 | |
62 | TOMALSKI Marcin | 2167 | KRAKOW | Masters M - 40 | 01:16:14 | ||
KACZMAREK Jędrzej | 2055 | KP PSP MILICZ | PLESZEW | Senior I M - 20 | 01:16:17 DNF | ||
64 | PYSZKA Remigiusz | 2129 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:16:18 | ||
65 | MASNY Dawid | 1333 | TRUCHTACZ.PL | GARWOLIN | Senior II M - 30 | 01:16:43 | |
66 | SZYMAŃSKA Brygida | 2160 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSZÓW | Senior II K - 30 | 01:17:13 | |
67 | OSTROWSKI Łukasz | 2112 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSŁAW | Senior II M - 30 | 01:17:14 | |
68 | ŻUREK-KRÓL Żaneta | 2187 | POLITECHNIKA POZNAŃSKA, BIAŁOBRZESKITEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:17:19 | |
69 | PRZERWA Andrzej | 1023 | KOCHAM IZABELE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA | DZIERŻONIÓW | Masters M - 40 | 01:17:24 | |
BABULA Sebastian | 2001 | IZERY BOGATYNIA | BOGATYNIA | Masters M - 40 | 01:17:25 DNF | ||
71 | SZCZUREK Dominik | 1287 | KIA WADOWSCY | MYŚLENICE | Masters M - 40 | 01:17:31 | |
72 | BIEGAJŁO Krystian | 1158 | MTS DRUŻYNA SZPIKU | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:17:58 | |
73 | MAJCHROWSKI Jacek | 2087 | NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA RUN'S NOT DEAD | TARNOBRZEG | Weteran I M - 50 | 01:18:06 | |
74 | DZIEDZIC Piotr | 1136 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | INOWROCŁAW | Masters M - 40 | 01:18:14 | |
KICH Marek | 2063 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:18:14 DNF | |||
76 | DATA Tomasz | 1144 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Masters M - 40 | 01:18:28 | |
77 | KRZESZOWSKI Marcin | 1365 | MTS | STRZEGOM | Masters M - 40 | 01:18:32 | |
78 | GRABOŚ Nina | 2035 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:18:43 | ||
79 | KAPŁOWSKI Jerzy | 2060 | WAŁBRZYCH | Masters M - 40 | 01:18:43 | ||
GAWLIK Marcin | 2026 | MKS SIECHNICE | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:18:46 DNF | ||
PRAŁAT Tomasz | 2125 | MARATON LESZNO | ŻAKOWO | Masters M - 40 | 01:18:48 DNF | ||
82 | GIERADA Mateusz | 1022 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 01:19:11 | ||
83 | BIADASZ Andrzej Michał | 2002 | POLITECHNIKA POZNAŃSKA | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:19:16 | |
84 | SZOPA Marek | 1250 | TEAM KOPEĆ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:19:17 | |
85 | KALINOWSKI Tomasz | 1221 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Masters M - 40 | 01:19:18 | ||
86 | ŁUKOMSKI Maciej | 2086 | ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKI | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 01:19:22 | |
87 | DYRKA Krzysztof | 2020 | POLITECHNIKA POZNAŃSKA | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:19:22 | |
88 | POLAK Stanisław | 1317 | SBG PODBIEG | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:19:22 | |
89 | KŁOPOTEK Marcin | 1002 | EXTREME FAMILY | BARTKOWO | Masters M - 40 | 01:19:28 | |
90 | WUJDA Marta | 1180 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | 01:19:28 | |
91 | NOWACZYK Tomasz | 1063 | KOŚCIAN TEAM | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 01:19:47 | |
92 | PATYK Mirek | 1103 | WIŚNIOWA | Masters M - 40 | 01:19:48 | ||
93 | CZAPLA Tomasz | 2012 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 01:19:57 | ||
94 | DANIELEWICZ Andrzej | 2013 | CASTELLDEFELS | Masters M - 40 | 01:19:58 | ||
95 | ZAJĄC Leszek | 1130 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 01:20:00 | ||
96 | MILEWSKI Maciek | 1271 | SAMOTNY WILK | LEGIONOWO | Masters M - 40 | 01:20:17 | |
97 | RACZYŃSKI Bogusz | 2130 | ZEMAT TG | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Senior II M - 30 | 01:20:18 | |
98 | DĘBSKA Marta | 2015 | ZIELONEBIEGANIE.PL | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:20:21 | |
99 | ZAWADKA Dariusz | 2182 | WÓLKA MIŃSKA | Masters M - 40 | 01:20:22 | ||
WINIAREK Leszek | 2175 | #TEAMDKMS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:20:22 DNF | ||
101 | SALWA Krzysztof | 2137 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Masters M - 40 | 01:20:25 | |
102 | POSTUPALSKI Michał | 2123 | IHS MARKIT | GDYNIA | Masters M - 40 | 01:20:30 | |
HOSS Jan | 2045 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:20:38 DNF | |||
104 | JOKIEL Wojciech | 1126 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Senior II M - 30 | 01:20:49 | |
105 | MATUSEWICZ Ireneusz | 1282 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:20:55 | ||
106 | JUSZKO Krzysztof | 1196 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:20:58 | ||
107 | KLICH Kamil | 1298 | OLKUSZ | Masters M - 40 | 01:21:01 | ||
108 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 1248 | DAWIDZIAK | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 01:21:08 | |
109 | WARZECHA Teresa | 2172 | RUNNERS TEAM NYSA | PACZKÓW | Weteran K - 50 | 01:21:17 | |
TOMCZAK Agnieszka | 2168 | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 01:21:24 DNF | |||
111 | IWANOWICZ Anna | 1273 | CHRZANÓW | Masters K - 40 | 01:21:26 | ||
112 | JANKOWIAK Przemysław | 2048 | WŁOSZAKOWICE | Weteran I M - 50 | 01:21:32 | ||
TOJZA Tomasz | 2166 | DOBRZYCA | Masters M - 40 | 01:21:33 DNF | |||
114 | KOWALCZYK Aleksander | 2071 | DZIAŁOSZYCE | Masters M - 40 | 01:21:36 | ||
115 | PAJĄK Andrzej | 2114 | STAY INSANE / BIEGAM Z ABS | GARBÓW | Masters M - 40 | 01:21:49 | |
116 | JĘDRZEJEWSKI Paweł | 1028 | STAY INSANE/ BANDA GRUDNIA | NAŁĘCZÓW | Masters M - 40 | 01:21:51 | |
117 | GRABEK Maciej | 2034 | SPORTOWA BANDA | WYSOKA | Senior I M - 20 | 01:21:54 | |
118 | POPKO Łukasz | 2121 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | 01:21:56 | ||
119 | CHOŁKA Michał | 2009 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 01:21:58 | ||
120 | GRUBICH Damian | 2037 | PARKRUN GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | Masters M - 40 | 01:21:59 | |
121 | GAPIŃSKI Marcin | 1216 | GIRO DI ZAWADA | PIŁA | Masters M - 40 | 01:22:00 | |
122 | GALASIŃSKI Andrzej | 2024 | GRUPA SIGMEO | LUBOŃ | Weteran I M - 50 | 01:22:02 | |
123 | MIKOŁAJCZYK Mirosław | 1083 | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | Masters M - 40 | 01:22:08 | |
124 | JAMBOR Michał | 2047 | BRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:22:09 | |
125 | PAWLAK Bartosz | 2117 | JABŁONNA | Masters M - 40 | 01:22:09 | ||
126 | WOJNA Mikołaj | 1193 | MALIGNA | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:22:10 | |
127 | STĘPIEŃ Wojciech | 1026 | COMPAÑEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Masters M - 40 | 01:22:11 | |
128 | ŁAMPIKA Kinga | 1060 | NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 01:22:12 | |
129 | KRYM Katarzyna | 1249 | HERCOG RUNNING TEAM/NIGHT RUNNERS WROCŁAW | SMOLEC | Masters K - 40 | 01:22:12 | |
130 | KRAWCZYK Jakub | 2077 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 01:22:17 | ||
131 | EBERT Adam | 1327 | PORTO ALEGRE KATOWICE | ULM | Masters M - 40 | 01:22:18 | |
132 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 2102 | BUKOWNO | Masters M - 40 | 01:22:19 | ||
133 | WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela | 2179 | KOBIETY BIEGAJĄ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:22:20 | |
SKORCZYK Adrian | 2146 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 01:22:28 DNF | ||
135 | ZAJĄC Łukasz | 2181 | PRISJAKT POLAND | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:22:41 | |
136 | SZACH Andrzej | 2154 | 22KBPG | LĄDEK ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:22:48 | |
137 | SOSNOWSKI Michał | 1272 | PGB SPORTOWA | CHORZÓW | Weteran I M - 50 | 01:22:55 | |
138 | GRACZYK Marcin | 2036 | TULCE | Masters M - 40 | 01:23:04 | ||
139 | PTASZYŃSKI Wojciech | 1134 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Weteran I M - 50 | 01:23:09 | |
140 | MAJ Grzegorz | 1128 | KIELCE | Weteran I M - 50 | 01:23:21 | ||
KONIECZNY Maciej | 2069 | MK-CONNECT | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:23:30 DNF | ||
142 | HAJDUGA Łukasz | 2043 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | DĘBSKA KUŹNIA | Masters M - 40 | 01:23:38 | |
143 | KOROBIJ Krzysztof | 2070 | X-TEAM SPECIAL FORCES | LĄDEK ZDRÓJ | Senior I M - 20 | 01:23:38 | |
144 | SERAFIN Robert | 2141 | SANTANDER RUNNERS TEAM | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 01:23:50 | |
MOŃKA Łukasz | 2099 | SPARTA ULTRA TEAM | WIERUSZÓW | Senior II M - 30 | 01:23:55 DNF | ||
146 | DĘBICKI Mariusz | 2014 | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 01:23:58 | ||
147 | HENDRYS Marek | 2044 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Senior I M - 20 | 01:24:01 | |
NOSKI Mariusz | 2204 | BIELAWA | Masters M - 40 | 01:24:05 DNF | |||
149 | MODLISZEWSKI Dariusz | 2097 | ORANGE POLSKA | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 01:24:16 | |
150 | OSAKOWICZ Mateusz | 2111 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:24:18 | ||
151 | KRAMER Rafał | 2076 | LUG TEAM | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:24:20 | |
152 | JAZŁOCKI Łukasz | 1007 | TWDW | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:24:21 | |
153 | WIŚNIEWSKI Artur | 1225 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:24:21 | ||
154 | POTERSKI Mateusz | 2124 | MJP DRUKARNIA | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:24:23 | |
155 | TRZECIAK Andrzej | 2169 | PURA VIDA TEAM BY GNIEWOMIR | LEGNICA | Masters M - 40 | 01:24:25 | |
156 | NAWROT Artur | 2103 | MARIOTEAM/DTR BIEGA | KSIĘGINICE | Masters M - 40 | 01:24:25 | |
157 | AL-JEABORY Mahdi | 1084 | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:24:35 | ||
158 | KOSTERA Tomasz | 2190 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:24:36 | |
159 | DUDEK Remigiusz | 1227 | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 01:24:36 | ||
160 | JANKOWSKI Marcin | 2049 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:24:37 | |
161 | ZIEMKIEWICZ Jarek | 1148 | 2 KROKI DO METY | LUBIN | Masters M - 40 | 01:24:38 | |
162 | STEC Tomasz | 2151 | DZIKITIM | RZESZÓW | Masters M - 40 | 01:24:43 | |
163 | ZAJĄC Marcin | 1292 | 77CATS | JÓZEFOSŁAW | Masters M - 40 | 01:24:57 | |
PAROL Paweł | 2115 | SZYMANKOWSZCZYZNA | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | 01:25:07 DNF | ||
165 | SIWIEC Stanisław | 2143 | RZESZÓW | Weteran II M - 60 | 01:25:10 | ||
166 | ZAJĄC Leszek | 2180 | SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/L.O.T.A.Z | WŁOSZAKOWICE | Masters M - 40 | 01:25:12 | |
167 | IZYDORSKI Marcin | 2046 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:25:15 | ||
168 | DOBROŚ Tomasz | 2017 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 01:25:17 | ||
169 | KRAWCZUK Dawid | 1335 | 12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OT | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:25:18 | |
170 | SANKOWSKI Jacek | 2138 | KLODZKO | Senior II M - 30 | 01:25:18 | ||
171 | KRĘPA Daniel | 1353 | EXSTREME WOLF | DOBRA | Masters M - 40 | 01:25:24 | |
172 | PIETRZAK Mateusz | 2118 | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 01:25:26 | ||
173 | DŁUGAJ Andrzej | 2016 | MIKOŁÓW | Weteran I M - 50 | 01:25:27 | ||
174 | BOROWCZYK Marcin | 2005 | CZMOŃ | Masters M - 40 | 01:25:32 | ||
175 | KOCIŃSKI Dominik | 1021 | KLUCZYK RUNNING TEAM | RASZKÓW | Senior II M - 30 | 01:25:33 | |
176 | POSADZKI Paweł | 2122 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SANOK | Senior II M - 30 | 01:25:34 | |
177 | WSZELAK Tomasz | 2178 | ŁUBUDUBU | PIEŃKI KROLEWSKIE | Masters M - 40 | 01:25:36 | |
178 | PACUSZKA Krzysztof | 2113 | ŁUBUDUBU | TORUŃ | Masters M - 40 | 01:25:37 | |
179 | KUCHARSKI Przemysław | 1037 | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 01:25:38 | ||
BABIRECKI Krzysztof | 2000 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:25:38 DNF | ||
181 | ODWAŻNY Magdalena | 1046 | ODWAŻNYTEAM.PL | STRONIE ŚLASKIE | Masters K - 40 | 01:25:43 | |
182 | POTOCZNY Mirosław | 1051 | JAWORZNO | Masters M - 40 | 01:25:53 | ||
183 | SEKMAN Tomasz | 2140 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:25:55 | ||
184 | TASZAREK Jakub | 2164 | MROWINO | Masters M - 40 | 01:25:55 | ||
185 | KURKUS Aleksander | 1050 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:26:05 | |
186 | OLESZEK Magdalena | 1015 | BIEGOWA KUŹNIA | CZELADŹ | Senior II K - 30 | 01:26:14 | |
187 | KAŃDUŁA Klaudia | 1086 | LION GROUP / NEST TEAM | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:26:14 | |
188 | LEWANDOWSKI Janusz | 1081 | TARNOWSKIE GÓRY | Masters M - 40 | 01:26:14 | ||
189 | GÓRKIEWICZ Dariusz | 1369 | POPOCATEPETL-MINGUS | OLSZTYN | Masters M - 40 | 01:26:19 | |
190 | TYLEK Rafał | 1185 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 01:26:24 | ||
191 | CHRZUSZCZ Anna | 2010 | GORZÓW WLKP | Senior II K - 30 | 01:26:27 | ||
192 | MARSZAŁEK Sebastian | 1270 | ULTRAKREW | GDYNIA | Senior I M - 20 | 01:26:28 | |
193 | BOGDANOWICZ Beata | 1137 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Masters K - 40 | 01:26:28 | |
194 | WIERUSZEWSKI Mateusz | 2174 | NO EXCUSES TEAM | GNIEZNO | Masters M - 40 | 01:26:30 | |
195 | PĘCZEK Dariusz | 1070 | MAX GLASS | CZĘSTOCHOWA | Weteran I M - 50 | 01:26:35 | |
196 | KRZYWDA Grażyna | 2080 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | STARY WIŚNICZ | Masters K - 40 | 01:26:41 | |
197 | WIŚNIEWSKI Radosław | 1379 | BAUTY SPORT | ŁODŹ | Weteran I M - 50 | 01:26:45 | |
SZELIGA Jacek | 2156 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:26:45 DNF | |||
199 | MARKOWSKI Piotr | 2091 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:26:46 | ||
MOSKAL Izabella | 2101 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:26:47 DNF | ||
201 | STAWSKI Dariusz | 1067 | BIEGIEM PO PIWO | ŁÓDŹ | Weteran II M - 60 | 01:26:54 | |
202 | ZIEMBA Damian | 2183 | HRT/ANTONTEAM | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Masters M - 40 | 01:26:55 | |
KANIA Krystian | 2059 | MESSSTETTEN | Masters M - 40 | 01:26:55 DNF | |||
204 | MOLENDA Michał | 2098 | DORAN WROCŁAW | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:26:57 | |
205 | SMOLAREK Patryk | 1381 | ZAWONIA | Senior I M - 20 | 01:27:02 | ||
206 | SZANDAŁA Jacek | 2155 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 01:27:06 | |
207 | GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda | 2028 | DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:27:06 | |
208 | SZYSZKO Stanisław | 1253 | 12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | PIŁA | Senior II M - 30 | 01:27:10 | |
209 | REKIEĆ-KROGULECKA Kaja | 2133 | MIRAZ RACE TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I K - 20 | 01:27:10 | |
210 | PAWLIK Paweł Alibaba | 1276 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 01:27:10 | |
211 | WALASZCZYK Radosław | 1350 | OIRP OPOLE/2PLUS2 | CZĘSTOCHOWA | Masters M - 40 | 01:27:14 | |
212 | LASEK Mikołaj | 2083 | PAN WUEFISTA | CZMOŃ | Senior II M - 30 | 01:27:32 | |
213 | GARCZYK Rafał | 2025 | LUSÓWKO | Senior II M - 30 | 01:27:33 | ||
214 | BUDKOWSKI Dominik | 1082 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:27:34 | ||
215 | HOFMAŃSKI Rafał | 1191 | KOTLIN | Senior II M - 30 | 01:27:47 | ||
RATAJCZAK Marcin | 2132 | KOTLIN | Senior II M - 30 | 01:27:48 DNF | |||
217 | WALAC Jacek | 1157 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | Senior II M - 30 | 01:27:55 | |
GMAJ Karolina | 2030 | GRÓJEC | Masters K - 40 | 01:27:59 DNF | |||
GMAJ Daniel | 2029 | GRÓJEC | Senior II M - 30 | 01:28:02 DNF | |||
220 | KÓZKA Przemo | 2075 | BIEGAM, BO NIE LUBIĘ | SKÓRZEWO | Masters M - 40 | 01:28:11 | |
221 | URBAŃSKI Dariusz | 1135 | GDAŃSK | Weteran I M - 50 | 01:28:20 | ||
222 | SZYMKOWIAK Przemysław | 1080 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 01:28:27 | ||
223 | RZUCIDŁO Jakub | 2136 | LEGNICA | Senior II M - 30 | 01:28:28 | ||
224 | KAROLCZAK Aleksander | 1065 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 01:28:30 | ||
225 | KOWALSKI Andrzej | 2072 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | 01:28:43 | ||
226 | PAWLAK Jarosław | 1218 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Senior II M - 30 | 01:28:51 | |
227 | MORCINEK Marcin | 2100 | BLUSZCZA | KATOWICE | Masters M - 40 | 01:28:51 | |
228 | TALAR Marek | 2163 | KĘSY TEAM | DĄBRÓWKA LEŚNA | Senior II M - 30 | 01:28:53 | |
229 | BĘDŹKOWSKI Marek | 1334 | OSTROŁĘKA | Weteran I M - 50 | 01:28:58 | ||
230 | MAJDA Maciej | 1097 | NA ŚWIEŻOŚCI | NOWY SĄCZ | Senior II M - 30 | 01:29:01 | |
231 | WIŚNIEWSKA Barbara | 2176 | SPARTA RUNNERS | KAZIMIERZ BISKUPI | Senior II K - 30 | 01:29:02 | |
232 | MACHALICA Agnieszka | 1311 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Masters K - 40 | 01:29:04 | |
233 | CHŁOPEK Kazimierz | 1269 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:29:12 | |
234 | WALKOWIAK Joanna | 2191 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 01:29:13 | |
235 | JAGODZIŃSKI Paweł | 1206 | VIKMED 3TEAM KONIN | KONIN | Masters M - 40 | 01:29:15 | |
236 | PAWLAK Maciej | 1201 | 3TEAM KONIN/MPEC-KONIN | KONIN | Masters M - 40 | 01:29:15 | |
237 | WLODARCZYK Krzysztof | 1204 | 3TEAM MPEC KONIN | KONIN | Masters M - 40 | 01:29:16 | |
JASICKI Krzysztof | 2050 | RUNHOGS TYCHY | TYCHY | Masters M - 40 | 01:29:17 DNF | ||
239 | MARCHEWKA Joanna | 1251 | CZERNICHÓW | Masters K - 40 | 01:29:24 | ||
240 | PARZONKA Paweł | 1156 | KS LENIWIEC | KĘPNO | Masters M - 40 | 01:29:33 | |
241 | DOLIŃSKI Tomasz | 2018 | UMAWIANIENABIEGANIETEAM | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 01:29:40 | |
242 | DERMINE Nicolas | 1062 | NYSA | Masters M - 40 | 01:29:44 | ||
SOPEL Wiesław | 2148 | AS UT LUBACZÓW | LUBACZÓW | Weteran I M - 50 | 01:29:53 DNF | ||
244 | ŁUBISZ Mariusz | 1226 | RAJSPORTACTIV | PABIANICE | Masters M - 40 | 01:29:57 | |
245 | NÓŻKA Andrzej | 1376 | BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWĄ | PYRNIK | Masters M - 40 | 01:30:01 | |
246 | PAWLIKOWSKI Andrzej | 1079 | KRASNYSTAW | Senior II M - 30 | 01:30:02 | ||
247 | STĘŻYCKI Mariusz | 1019 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters M - 40 | 01:30:05 | |
248 | KACZOR Łukasz | 2057 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Senior II M - 30 | 01:30:06 | |
249 | LORANC Paweł | 1120 | WILD BUCHAYS | KOZY | Masters M - 40 | 01:30:08 | |
250 | SĄDEL Bogdan | 1106 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 01:30:09 | ||
251 | CIEPŁY Tomasz | 1025 | GIRO DI ZAWADA | PIŁA | Masters M - 40 | 01:30:15 | |
252 | BADURA Wojtek | 1198 | KS KANDAHAR | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 01:30:21 | |
KRUPIŃSKI Tadeusz | 2078 | LIGOTA PIĘKNA | Weteran I M - 50 | 01:30:21 DNF | |||
254 | WOJTKOWIAK Renata | 2177 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:30:24 | |
255 | RATAJCZAK Joanna | 2131 | PNB | POZNAŃ | Masters K - 40 | 01:30:24 | |
256 | JĘDRZEJCZAK Wojciech | 2053 | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:30:24 | ||
257 | GUŹDZIOŁ Jarek | 2042 | DZIKI TE@M | SOLEC KUJAWSKI | Masters M - 40 | 01:30:31 | |
258 | KOZŁOWSKA Karolina | 2074 | IX LO BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 01:30:33 | |
259 | HADRYS Adam | 1205 | POLISH RUNNERS CLUB IRELAND | ENNISCORTHY | Masters M - 40 | 01:30:35 | |
260 | KOCOT Sebastian | 1214 | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 01:30:47 | ||
JOVANOVIĆ Marko | 2054 | ALEKSINAC | Senior I M - 20 | 01:30:49 DNF | |||
262 | KLAR Marek | 1244 | ŁAZISKA GORNE | Weteran I M - 50 | 01:31:02 | ||
263 | KRZYZIŃSKA Sylwia | 1052 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZ | Masters K - 40 | 01:31:18 | |
264 | POMASKI Paweł | 2120 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:31:18 | |
265 | PRZYBYŁA Adam | 1315 | WOLFMOTO TEAM | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 01:31:20 | |
266 | WIERUSZEWSKA Agata | 1313 | BBBGK | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:31:28 | |
267 | OSTROWSKI Sławomir | 1087 | WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUN | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 01:31:31 | |
268 | PAWŁOWICZ Przemysław | 1210 | LEGNICA | Weteran I M - 50 | 01:31:50 | ||
269 | GRZELAK Justyna | 2039 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters K - 40 | 01:32:14 | |
270 | GRZELAK Daniel | 2040 | MARATON LESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 01:32:15 | |
271 | PROZOROWSKI Wiesław | 2126 | MARATON LESZNO | LESZNO | Weteran I M - 50 | 01:32:20 | |
272 | NIEMAS Mariusz | 2104 | KP PSP WADOWICE | BŁAŻEJOWICE | Weteran I M - 50 | 01:32:27 | |
273 | KALEMBKIEWICZ Piotr | 1289 | MIROTRANS | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:32:32 | |
274 | ŚWIETLIK Paweł | 2162 | PIASECZNO | Senior II M - 30 | 01:32:34 | ||
275 | WIERCIOCH Sławomir | 1312 | DRUŻYNA JODRI | LUBIN | Masters M - 40 | 01:33:07 | |
NOWAK Bartosz | 2106 | POMIOTY SZATANA | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:33:49 DNF | ||
277 | PASTWA Marek | 2202 | On!Zuza/Beauty Sport | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:33:54 | |
278 | MRUSZCZYK Jacek | 1316 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 01:33:57 | |
279 | ŚWITALSKI Andrzej | 1127 | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 01:33:58 | ||
RUTKOWSKI Kazimierz | 2135 | KUSY I SPÓŁKA | KUŚLIN | Weteran II M - 60 | 01:34:10 DNF | ||
281 | KOWALCZYK Paweł | 1024 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Masters M - 40 | 01:34:12 | |
282 | ŚRÓDKA Bartłomiej | 2161 | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | 01:34:18 | ||
283 | CHOJNOWSKI Andrzej | 1018 | IŁAWA | Weteran I M - 50 | 01:34:22 | ||
284 | KACZMAREK Mirosław | 1113 | RUNNER'S POWER | ŚREM | Senior II M - 30 | 01:34:28 | |
285 | LISIECKI Tomasz | 1301 | TRZYNASTKA PLUS | LUBOŃ | Masters M - 40 | 01:34:29 | |
286 | MARCHEWKA Andrzej | 1252 | CZERNICHÓW | Masters M - 40 | 01:34:30 | ||
287 | SZRETER Paweł | 2158 | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 01:34:32 | ||
288 | GAŁEK Wojciech | 1066 | NO PAIN NO GAIN | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:34:33 | |
289 | BINKO Miłosz | 2003 | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 01:34:34 | ||
290 | SYPEK Damian | 2153 | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 01:34:35 | ||
291 | CZAPLA Arkadiusz | 1267 | BYTOM | Weteran I M - 50 | 01:35:38 | ||
292 | POBŁOCKI Jan | 1078 | GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOM | GDAŃSK | Weteran II M - 60 | 01:35:47 | |
293 | NIEDZIELA Marcin | 1107 | FAT MAMA’S SPORT CLUB | BYTOM | Masters M - 40 | 01:36:03 | |
294 | JASIŃSKI Mikołaj | 2051 | UKA WARSZAWA | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:36:07 | |
295 | POTOCKI Maciej | 1260 | ORANGE POLSKA | BIERNATKI | Weteran I M - 50 | 01:36:11 | |
296 | DZIADON Grzegorz | 1043 | NIEPOŁOMICE | Masters M - 40 | 01:36:34 | ||
297 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1377 | BIELSKO BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:36:44 | ||
NIEMCZAK Basia | 2105 | ULTRA KSP | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:37:21 DNF | ||
299 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 1117 | ZBIEG OKOLICZNOŚCI | RAWA MAZOWIECKA | Senior II K - 30 | 01:37:31 | |
300 | SZABLA Marcin | 1207 | SAINT GOBAIN SQUAD | GRABOWA | Masters M - 40 | 01:37:35 | |
OBIDOWSKI Łukasz | 2107 | NARAMOWICE BIEGAJĄ | ŁĘCZYCA | Senior II M - 30 | 01:37:45 DNF | ||
SKAŁECKI Przemysław | 2144 | HIAB SPORT TEAM | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 01:37:47 DNF | ||
303 | SZYMAŁA Mateusz | 1208 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 01:40:48 | |
304 | TRZPIOLA Tycjan | 2170 | KURACJUSZE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:40:54 | |
KRYCH Rafał | 2079 | CZMOŃ | Masters M - 40 | 01:40:56 DNF | |||
306 | GOZDAN Dariusz | 2033 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:41:31 | ||
307 | KARAWACKI Grzegorz | 2061 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Senior II M - 30 | 01:42:44 | |
308 | SIENKIEWICZ Wojtek | 1183 | OGARY DOLORES | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 01:43:17 | |
PTASZYŃSKA Anna | 2128 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Weteran K - 50 | 01:43:27 DNF | ||
BORIS Aneta | 2004 | ELBLĄG | Senior II K - 30 | 01:49:37 DNF | |||
SKARŻYŃSKI Wojciech | 2145 | SIECHNICE | Masters M - 40 | 02:00:15 DNF | |||
GRZELCZAK Barbara | 2041 | SIECHNICE | Masters K - 40 | 02:00:15 DNF | |||
313 | CIEPLIK Dawid | 2011 | LESZ NO LIMITS RUNNERS | RYDZYNA | Senior II M - 30 |
Znaleziono 313 wynik(ów)