BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2021-07-15 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 337 |
Wystartowało : | 313 |
Nie ukończyło : | 48 |
Ukończyło : | 265 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km | Czas netto 130km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SARNOWSKI Paweł | 2203 | BUDIO.PL | OSTRZESZÓW | Senior II M - 30 | 1 | M 1 | 00:58:34 | 03:43:05 | 05:38:08 | 07:29:30 | 09:30:32 | 13:12:02 | 15:26:22.50 | 7:07 | 8.4 (100%) | ||
2 | KIELASZEWSKI Karol | 2064 | LESZNO LIMITS RUNNERS | LESZNO | Senior II M - 30 | 2 | M 3 | 01:10:48 | 04:11:36 | 06:15:40 | 08:06:21 | 10:04:35 | 13:47:59 | 15:59:08.25 | +00:32:45 (3.4%) | 7:22 | 8.1 (96.4%) | |
3 | OLSZEWSKI Piotr | 2109 | FARON-SPORT | BIENIEWICE | Senior II M - 30 | 3 | M 4 | 01:09:49 | 04:13:11 | 06:23:56 | 08:19:51 | 10:29:41 | 14:07:11 | 16:19:24.45 | +00:53:01 (5.4%) | 7:32 | 8 (95.2%) | |
4 | SOWA Łukasz | 2149 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 4 | M 6 | 01:06:25 | 03:57:07 | 06:00:19 | 07:59:22 | 10:10:02 | 14:08:58 | 16:31:30.80 | +01:05:08 (6.6%) | 7:37 | 7.9 (94.0%) | ||
5 | CIEPLIK Dawid | 2011 | LESZ NO LIMITS RUNNERS | RYDZYNA | Senior II M - 30 | 5 | M 9 | 04:20:07 | 06:27:47 | 08:32:56 | 10:37:39 | 14:16:06 | 16:43:35.95 | +01:17:13 (7.7%) | 7:43 | 7.8 (92.9%) | ||
6 | WETHACZ Dariusz | 2173 | LOKOMOTIV MAJDAN | CISNA | Senior II M - 30 | 6 | M 12 | 01:07:37 | 04:19:31 | 06:37:43 | 09:00:37 | 11:23:44 | 15:14:55 | 17:27:45.00 | +02:01:22 (11.6%) | 8:03 | 7.4 (88.1%) | |
7 | DYBOWSKI Piotr | 2019 | 1ON1 TEAM | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 7 | M 19 | 01:13:00 | 04:47:27 | 07:04:14 | 09:18:28 | 11:45:22 | 15:36:16 | 18:06:49.70 | +02:40:27 (14.8%) | 8:21 | 7.2 (85.7%) | |
8 | KAMIŃSKI Marek | 2058 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 8 | M 21 | 01:07:36 | 04:19:33 | 06:37:44 | 08:57:44 | 11:23:44 | 15:15:00 | 18:08:30.65 | +02:42:08 (14.9%) | 8:22 | 7.2 (85.7%) | ||
9 | MILCZAREK Paweł | 2096 | ROAD TO UTMB / WOZ-TRANS / SENDEX | DOBRZYCA | Senior II M - 30 | 9 | M 29 | 01:13:33 | 04:31:48 | 06:42:48 | 09:03:16 | 11:53:10 | 16:23:58 | 19:04:12.90 | +03:37:50 (19.0%) | 8:48 | 6.8 (81.0%) | |
10 | KUCHARSKI Przemysław | 1037 | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 10 | M 33 | 01:25:38 | 05:07:59 | 07:33:15 | 09:56:22 | 12:11:44 | 16:25:36 | 19:22:32.60 | +03:56:10 (20.3%) | 8:56 | 6.7 (79.8%) | ||
11 | NOWAK Mariusz | 1305 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 11 | M 35 | 01:06:56 | 04:24:47 | 06:43:36 | 08:52:50 | 11:31:14 | 16:07:42 | 19:24:40.20 | +03:58:17 (20.5%) | 8:57 | 6.7 (79.8%) | ||
12 | KLIMCZAK Jacek | 1326 | UKS PRZEŁAJ ŻERKÓW | ŻERKÓW | Senior II M - 30 | 12 | M 36 | 01:13:33 | 04:42:48 | 07:04:02 | 09:26:26 | 12:04:52 | 16:32:52 | 19:28:43.75 | +04:02:21 (20.7%) | 8:59 | 6.7 (79.8%) | |
13 | JOKIEL Wojciech | 1126 | SPARTA ULTRA TEAM | TRZCINICA | Senior II M - 30 | 13 | M 40 | 01:20:49 | 04:51:29 | 07:12:13 | 09:28:23 | 11:55:24 | 16:17:07 | 19:40:05.05 | +04:13:42 (21.5%) | 9:04 | 6.6 (78.6%) | |
14 | GMEREK Michał | 2031 | ZALESIE | Senior II M - 30 | 14 | M 41 | 01:14:31 | 04:41:38 | 07:08:53 | 09:33:05 | 12:04:23 | 16:38:30 | 19:40:42.30 | +04:14:19 (21.5%) | 9:04 | 6.6 (78.6%) | ||
15 | CERNOCKY Jan | 1364 | MECHENICE | Senior II M - 30 | 15 | M 44 | 01:15:49 | 04:59:43 | 07:34:45 | 10:05:21 | 12:28:43 | 16:51:30 | 19:54:35.30 | +04:28:12 (22.5%) | 9:11 | 6.5 (77.4%) | ||
16 | WASILEWSKI Marcin | 1053 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 16 | M 52 | 01:11:57 | 04:43:26 | 07:10:04 | 09:45:05 | 12:24:37 | 16:50:17 | 20:14:13.30 | +04:47:50 (23.7%) | 9:20 | 6.4 (76.2%) | ||
17 | PIŁKO Marcin | 2119 | BIEGAJZEMNA | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 17 | M 54 | 01:14:56 | 05:09:31 | 07:41:42 | 10:30:25 | 13:24:41 | 17:46:44 | 20:22:02.50 | +04:55:40 (24.2%) | 9:24 | 6.4 (76.2%) | |
18 | OSTROWSKI Łukasz | 2112 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | JAROSŁAW | Senior II M - 30 | 18 | M 55 | 01:17:14 | 04:57:23 | 07:35:08 | 10:08:40 | 12:55:34 | 17:24:06 | 20:25:48.25 | +04:59:25 (24.4%) | 9:25 | 6.4 (76.2%) | |
19 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2171 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 19 | M 61 | 01:15:17 | 04:57:13 | 07:29:39 | 09:54:29 | 12:26:14 | 16:58:40 | 20:37:22.25 | +05:10:59 (25.1%) | 9:31 | 6.3 (75.0%) | ||
20 | JAZŁOCKI Łukasz | 1007 | TWDW | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 20 | M 62 | 01:24:21 | 04:57:17 | 07:18:05 | 09:39:53 | 12:28:53 | 17:08:04 | 20:39:51.05 | +05:13:28 (25.3%) | 9:32 | 6.3 (75.0%) | |
21 | MASNY Dawid | 1333 | TRUCHTACZ.PL | GARWOLIN | Senior II M - 30 | 21 | M 63 | 01:16:43 | 04:51:01 | 07:18:24 | 09:41:51 | 12:30:51 | 17:10:05 | 20:41:49.85 | +05:15:27 (25.4%) | 9:33 | 6.3 (75.0%) | |
22 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | 2062 | WILKOWICE | Senior II M - 30 | 22 | M 66 | 01:15:09 | 04:51:59 | 07:26:00 | 10:22:51 | 13:25:39 | 17:58:54 | 20:46:13.15 | +05:19:50 (25.7%) | 9:35 | 6.3 (75.0%) | ||
23 | POPKO Łukasz | 2121 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | 23 | M 71 | 01:21:56 | 05:01:44 | 07:39:00 | 10:05:13 | 13:03:41 | 17:47:13 | 20:54:51.50 | +05:28:29 (26.2%) | 9:39 | 6.2 (73.8%) | ||
24 | ZAJĄC Leszek | 1130 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 24 | M 79 | 01:20:00 | 05:08:47 | 07:48:52 | 10:24:58 | 13:22:44 | 18:06:48 | 21:21:49.55 | +05:55:27 (27.7%) | 9:51 | 6.1 (72.6%) | ||
25 | WOJNA Mikołaj | 1193 | MALIGNA | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 25 | M 82 | 01:22:10 | 05:22:25 | 08:00:31 | 10:32:05 | 13:10:26 | 17:57:51 | 21:40:00.80 | +06:13:38 (28.7%) | 10:00 | 6 (71.4%) | |
26 | KRAWCZYK Karol | 1231 | LENIWY INACZEJ | JAWORZNO | Senior II M - 30 | 26 | M 83 | 01:13:32 | 05:14:23 | 07:45:36 | 10:19:15 | 13:03:57 | 17:46:37 | 21:42:43.25 | +06:16:20 (28.9%) | 10:01 | 6 (71.4%) | |
27 | GARCZYK Rafał | 2025 | LUSÓWKO | Senior II M - 30 | 27 | M 85 | 01:27:33 | 05:29:03 | 08:17:19 | 10:55:58 | 14:01:18 | 18:59:51 | 21:46:23.40 | +06:20:00 (29.1%) | 10:02 | 6 (71.4%) | ||
28 | MALCZEWSKI Daniel | 2089 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | OPOLE | Senior II M - 30 | 28 | M 101 | 01:09:18 | 04:30:52 | 07:11:08 | 09:42:47 | 12:45:47 | 18:44:06 | 22:28:43.75 | +07:02:21 (31.3%) | 10:22 | 5.8 (69.0%) | |
29 | CHOŁKA Michał | 2009 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 29 | M 102 | 01:21:58 | 05:36:16 | 08:19:28 | 11:09:27 | 14:05:25 | 19:08:18 | 22:29:22.35 | +07:02:59 (31.3%) | 10:22 | 5.8 (69.0%) | ||
30 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 1248 | DAWIDZIAK | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 30 | M 109 | 01:21:08 | 05:22:21 | 07:58:31 | 10:37:34 | 13:34:36 | 18:52:30 | 22:59:14.50 | +07:32:52 (32.8%) | 10:36 | 5.7 (67.9%) | |
31 | SANKOWSKI Jacek | 2138 | KLODZKO | Senior II M - 30 | 31 | M 111 | 01:25:18 | 05:41:17 | 08:21:23 | 11:00:39 | 14:24:49 | 19:48:05 | 23:04:28.75 | +07:38:06 (33.1%) | 10:38 | 5.6 (66.7%) | ||
32 | LASEK Mikołaj | 2083 | PAN WUEFISTA | CZMOŃ | Senior II M - 30 | 32 | M 114 | 01:27:32 | 05:29:02 | 08:18:00 | 10:59:58 | 14:00:39 | 19:21:09 | 23:17:48.60 | +07:51:26 (33.7%) | 10:45 | 5.6 (66.7%) | |
33 | OSTROWSKI Sławomir | 1087 | WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUN | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 33 | M 122 | 01:31:31 | 05:42:46 | 08:23:29 | 11:02:04 | 14:06:11 | 19:43:26 | 23:27:00.45 | +08:00:37 (34.2%) | 10:49 | 5.5 (65.5%) | |
34 | KOCIŃSKI Dominik | 1021 | KLUCZYK RUNNING TEAM | RASZKÓW | Senior II M - 30 | 34 | M 130 | 01:25:33 | 05:07:58 | 07:55:23 | 10:44:18 | 13:41:48 | 19:12:14 | 23:55:53.25 | +08:29:30 (35.5%) | 11:02 | 5.4 (64.3%) | |
35 | PAWLIKOWSKI Andrzej | 1079 | KRASNYSTAW | Senior II M - 30 | 35 | M 133 | 01:30:02 | 06:03:17 | 08:48:48 | 11:42:03 | 14:42:46 | 20:11:20 | 24:06:08.40 | +08:39:45 (35.9%) | 11:07 | 5.4 (64.3%) | ||
36 | RZUCIDŁO Jakub | 2136 | LEGNICA | Senior II M - 30 | 36 | M 136 | 01:28:28 | 05:58:29 | 08:51:10 | 11:45:37 | 14:52:35 | 20:21:12 | 24:18:17.10 | +08:51:54 (36.5%) | 11:13 | 5.3 (63.1%) | ||
37 | WALAC Jacek | 1157 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | Senior II M - 30 | 37 | M 139 | 01:27:55 | 05:53:06 | 08:58:24 | 11:53:46 | 14:59:27 | 20:30:58 | 24:21:29.30 | +08:55:06 (36.6%) | 11:14 | 5.3 (63.1%) | |
38 | PIETRZAK Mateusz | 2118 | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 38 | M 142 | 01:25:26 | 05:42:16 | 08:35:16 | 11:38:38 | 14:36:43 | 20:18:39 | 24:23:51.75 | +08:57:29 (36.7%) | 11:15 | 5.3 (63.1%) | ||
39 | KACZOR Łukasz | 2057 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | Senior II M - 30 | 39 | M 144 | 01:30:06 | 06:14:02 | 09:25:28 | 12:24:48 | 15:19:49 | 20:43:36 | 24:24:34.45 | +08:58:11 (36.7%) | 11:15 | 5.3 (63.1%) | |
40 | DUDEK Remigiusz | 1227 | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 40 | M 148 | 01:24:36 | 05:52:53 | 08:56:38 | 12:01:16 | 15:16:59 | 20:51:51 | 24:30:40.40 | +09:04:17 (37.0%) | 11:18 | 5.3 (63.1%) | ||
41 | ZAJĄC Łukasz | 2181 | PRISJAKT POLAND | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 41 | M 151 | 01:22:41 | 05:22:44 | 08:03:26 | 10:49:08 | 14:03:33 | 20:09:03 | 24:33:38.15 | +09:07:15 (37.1%) | 11:20 | 5.3 (63.1%) | |
42 | HOFMAŃSKI Rafał | 1191 | KOTLIN | Senior II M - 30 | 42 | M 152 | 01:27:47 | 05:55:46 | 08:53:34 | 11:56:22 | 15:01:40 | 20:42:48 | 24:34:20.75 | +09:07:58 (37.2%) | 11:20 | 5.3 (63.1%) | ||
43 | BUDKOWSKI Dominik | 1082 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 43 | M 161 | 01:27:34 | 06:16:04 | 09:08:43 | 11:55:28 | 15:13:48 | 20:57:39 | 25:02:37.05 | +09:36:14 (38.3%) | 11:33 | 5.2 (61.9%) | ||
44 | BINKO Miłosz | 2003 | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 44 | M 162 | 01:34:34 | 06:37:50 | 09:40:45 | 12:39:33 | 16:04:38 | 21:27:51 | 25:06:07.50 | +09:39:45 (38.5%) | 11:35 | 5.2 (61.9%) | ||
45 | SYPEK Damian | 2153 | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 45 | M 164 | 01:34:35 | 06:37:53 | 09:40:55 | 12:39:41 | 16:05:07 | 21:27:56 | 25:06:09.20 | +09:39:46 (38.5%) | 11:35 | 5.2 (61.9%) | ||
46 | TALAR Marek | 2163 | KĘSY TEAM | DĄBRÓWKA LEŚNA | Senior II M - 30 | 46 | M 171 | 01:28:53 | 06:21:09 | 09:23:10 | 12:38:37 | 15:37:28 | 21:22:54 | 25:16:44.35 | +09:50:21 (38.9%) | 11:40 | 5.1 (60.7%) | |
47 | RACZYŃSKI Bogusz | 2130 | ZEMAT TG | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Senior II M - 30 | 47 | M 175 | 01:20:18 | 05:37:20 | 08:37:51 | 11:38:11 | 14:33:38 | 20:51:35 | 25:19:58.60 | +09:53:36 (39.1%) | 11:41 | 5.1 (60.7%) | |
48 | GIERADA Mateusz | 1022 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 48 | M 182 | 01:19:11 | 05:40:05 | 08:29:35 | 11:29:42 | 14:39:34 | 20:36:25 | 25:25:51.20 | +09:59:28 (39.3%) | 11:44 | 5.1 (60.7%) | ||
49 | SERAFIN Robert | 2141 | SANTANDER RUNNERS TEAM | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 49 | M 188 | 01:23:50 | 05:59:37 | 08:58:50 | 12:02:11 | 15:35:31 | 21:41:07 | 25:40:44.55 | +10:14:22 (39.9%) | 11:51 | 5.1 (60.7%) | |
50 | KACZMAREK Mirosław | 1113 | RUNNER'S POWER | ŚREM | Senior II M - 30 | 50 | M 190 | 01:34:28 | 06:24:54 | 09:43:39 | 13:13:50 | 16:04:22 | 22:00:09 | 25:50:54.45 | +10:24:31 (40.3%) | 11:55 | 5 (59.5%) | |
51 | PAWLAK Jarosław | 1218 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Senior II M - 30 | 51 | M 194 | 01:28:51 | 05:56:57 | 08:54:19 | 12:16:18 | 16:01:45 | 22:00:42 | 25:53:25.25 | +10:27:02 (40.4%) | 11:56 | 5 (59.5%) | |
52 | ŚWIETLIK Paweł | 2162 | PIASECZNO | Senior II M - 30 | 52 | M 209 | 01:32:34 | 06:07:30 | 08:55:05 | 12:03:32 | 15:14:58 | 21:43:06 | 26:17:54.95 | +10:51:32 (41.3%) | 12:08 | 4.9 (58.3%) | ||
53 | POSADZKI Paweł | 2122 | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SANOK | Senior II M - 30 | 53 | M 213 | 01:25:34 | 06:05:58 | 08:51:38 | 13:00:15 | 17:01:49 | 23:13:09 | 26:23:38.65 | +10:57:16 (41.5%) | 12:10 | 4.9 (58.3%) | |
54 | MAJDA Maciej | 1097 | NA ŚWIEŻOŚCI | NOWY SĄCZ | Senior II M - 30 | 54 | M 214 | 01:29:01 | 06:07:30 | 09:18:25 | 12:31:10 | 15:46:59 | 22:07:45 | 26:24:41.85 | +10:58:19 (41.5%) | 12:11 | 4.9 (58.3%) | |
55 | SZYMAŁA Mateusz | 1208 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 55 | M 221 | 01:40:48 | 06:32:41 | 10:09:24 | 13:52:02 | 17:08:02 | 23:14:49 | 26:35:25.55 | +11:09:03 (41.9%) | 12:16 | 4.9 (58.3%) | |
56 | ŚRÓDKA Bartłomiej | 2161 | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | 56 | M 223 | 01:34:18 | 06:28:54 | 09:35:02 | 13:02:58 | 16:21:00 | 22:22:06 | 26:38:29.90 | +11:12:07 (42.0%) | 12:17 | 4.9 (58.3%) | ||
57 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1377 | BIELSKO BIAŁA | Senior II M - 30 | 57 | M 224 | 01:36:44 | 06:33:17 | 09:57:14 | 13:03:28 | 16:28:47 | 22:28:31 | 26:40:29.10 | +11:14:06 (42.1%) | 12:18 | 4.9 (58.3%) | ||
58 | TRZPIOLA Tycjan | 2170 | KURACJUSZE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 58 | M 227 | 01:40:54 | 07:25:00 | 11:27:31 | 14:02:20 | 17:00:05 | 23:02:33 | 26:43:58.80 | +11:17:36 (42.2%) | 12:20 | 4.9 (58.3%) | |
59 | ŚWITALSKI Andrzej | 1127 | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 59 | M 228 | 01:33:58 | 06:42:35 | 10:31:38 | 13:49:25 | 17:07:22 | 23:15:56 | 26:44:27.05 | +11:18:04 (42.3%) | 12:20 | 4.9 (58.3%) | ||
60 | SZYSZKO Stanisław | 1253 | 12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | PIŁA | Senior II M - 30 | 60 | M 231 | 01:27:10 | 06:09:46 | 09:15:27 | 12:29:40 | 16:31:10 | 22:53:55 | 26:52:22.50 | +11:26:00 (42.5%) | 12:24 | 4.8 (57.1%) | |
61 | KARAWACKI Grzegorz | 2061 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Senior II M - 30 | 61 | M 232 | 01:42:44 | 07:11:01 | 10:47:10 | 14:08:42 | 17:22:56 | 23:26:28 | 26:56:31.15 | +11:30:08 (42.7%) | 12:26 | 4.8 (57.1%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||
MOŃKA Łukasz | 2099 | SPARTA ULTRA TEAM | WIERUSZÓW | Senior II M - 30 | 01:23:55 DNF | 06:16:27 DNF | 09:37:45 DNF | 12:56:22 DNF | 16:36:21 DNF | 23:20:32 DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
DZIĄDZIAK Łukasz | 2021 | SENTE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:06:37 DNF | 03:58:52 DNF | 05:59:55 DNF | 07:55:22 DNF | 10:37:14 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
GRUPA Jarek | 2038 | SZWLA STARGARD | STARGARD | Senior II M - 30 | 01:15:14 DNF | 05:10:45 DNF | 07:54:59 DNF | 10:31:01 DNF | 13:48:55 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SUDNIK Krzysztof | 2152 | KNURÓW | Senior II M - 30 | 01:07:41 DNF | 04:31:10 DNF | 06:51:37 DNF | 09:22:42 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
MIGACZ Dawid | 2095 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:15:59 DNF | 04:40:29 DNF | 06:57:45 DNF | 09:29:15 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ROGOWSKI Krzysztof | 2134 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:14:42 DNF | 05:04:01 DNF | 07:40:45 DNF | 10:15:04 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KICH Marek | 2063 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:18:14 DNF | 05:07:31 DNF | 08:09:25 DNF | 11:34:20 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
GMAJ Daniel | 2029 | GRÓJEC | Senior II M - 30 | 01:28:02 DNF | 05:59:27 DNF | 09:09:38 DNF | 12:45:19 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
NOWAK Bartosz | 2106 | POMIOTY SZATANA | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:33:49 DNF | 06:51:41 DNF | 10:33:08 DNF | 13:48:40 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
BEDNAREK Grzegorz | 2188 | WOŁCZYN | Senior II M - 30 | 01:03:05 DNF | 04:02:19 DNF | 06:56:12 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
GONCZAR Szymon | 2032 | KW GLIWICE | RYBNIK | Senior II M - 30 | 01:06:45 DNF | 05:29:15 DNF | 08:00:18 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
RATAJCZAK Marcin | 2132 | KOTLIN | Senior II M - 30 | 01:27:48 DNF | 05:55:46 DNF | 09:04:43 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
OBIDOWSKI Łukasz | 2107 | NARAMOWICE BIEGAJĄ | ŁĘCZYCA | Senior II M - 30 | 01:37:45 DNF | 06:47:11 DNF | 10:49:09 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SKAŁECKI Przemysław | 2144 | HIAB SPORT TEAM | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 01:37:47 DNF | 06:47:12 DNF | 10:49:11 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 75 wynik(ów)