BIEG ŚW. KATARZYNY - PATRONKI BYTOWA

Organizator:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów;Urząd Miasta i Gminy Bytów;Starostwo Powiatowe w Bytowie;Bytów Browar Kaszubski
Data:
2019-06-02
Miejsce:
Bytów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
78
Wystartowało:
69
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
69
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K12-19 | M12-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BRODZIK Ireneusz 254BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWM40-49
2BRODZIK Ewa 253BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-39
3FECKIW Małgorzata 257CIEMNOK20-29
4GARSKI Dawid 259ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM20-29
5GARSKI Kryspin 260ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-49
6HERING Mateusz 264TALEX BORZYTUCHOM / HERING_TRIATHLONBYTÓWM20-29
7KRYZEL Tomasz 280WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM20-29
8MANIKOWSKI Przemysław 288BORZYTUCHOMM40-49
9MIELEWCZYK Łukasz 289GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM30-39
10MUSZAK Łukasz 292LKB IM. BRACI PETK LĘBORKBYTÓWM20-29
11SKWAREK Piotr 303KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM40-49
12SYLDATK Karol 310METROŻERCYMŚCISZEWICEM30-39
13SYLDATK Wioleta 311METROŻERCYMŚCISZEWICEK30-39
14ŚWIGOŃ Daniel 313BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWM40-49
15GUZOWSKI Dariusz 316TALEX BORZYTUCHOMM50-59
16POBŁOCKI Adam 321MŚCISZEWICEM30-39
17GNYBA Mariusz 261METROŻERCYSTĘŻYCAM30-39
18HINCKA Jacek 265PRZYJACIELE W BIEGUGNIEŻDŻEWOM30-39
19JANKOWSKI Grzegorz 266ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-49
20KLASA Jakub 270AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM12-19
21KOBUS Marta 272RZEPNICAK30-39
22KUKLIŃSKA Joanna 284METROŻERCYMIROSZEWOK30-39
23PRUSZAK Aneta 298RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-39
24RAKOCZY Paweł 300GDYNIAM50-59
25RYDWELSKI Tomasz 302BYTÓWM20-29
26CZARNOWSKI Damian 319KOZINM12-19
27KIERZKA Arkadiusz 320CETYŃM20-29
28MAIKOWSKA Anna 322BYTÓWK12-19
29JANTA-LIPIŃSKA Justyna 63RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-39
30BARAN Seweryn 251ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM20-29
31DAŃCZAK Karolina 255BYTÓWK20-29
32GARSKA Joanna 258ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK40-49
33JAŻDŻEWSKI Sebastian 267KB GOCH BYTÓWUGOSZCZM30-39
34KLASA Michał 271AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM40-49
35KONKEL Agnieszka 273KOSZALINK30-39
36KOWALSKI Łukasz 278BYTÓWM30-39
37KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 285CZARNE BIEGACZARNEK40-49
38MALEK Andrzej 287ATLASKOŚCIERZYNAM60-69
39PROTASEWICZ Renata 297KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-39
40REGLIŃSKA Joanna 301KB GOCH BYTÓWBYTÓWK30-39
41WICHERT Gabriela 314KB GOCH BYTÓWBYTÓWK40-49
42GLISZCZYŃSKI Łukasz 323ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM20-29
43BENTKOWSKA Lidia 252BYTÓWK40-49
44GROCHOWSKI Mateusz 263GABITBYTÓWM20-29
45KONKEL Łukasz 274KOSZALINM40-49
46PACAN Mira 293ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK30-39
47PLATH-KOPERSKA Krystyna 296SŁAWNOK50-59
48STOLTMAN Dorota 307ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASTUDZIENICEK20-29
49SZMIGIERO Agnieszka 312W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKK40-49
50LITZBARSKI Marek 318PUCKM50-59
51LANG Marcin 324LANG TEAMGDYNIAM30-39
52LANG Paweł 325GDAŃSKM20-29
53GÓRSKI Antoni 262LĘBORKLĘBORKM70+
54KOSMALA Aleksandra 276SZCZEGLINOK30-39
55KOT Iwona 277KOT TEAMSŁUPSKK40-49
56KSIĄŻEK Małgorzata 282SŁUPSKK30-39
57KSIĄŻEK Waldemar 283SŁUPSKM40-49
58MIELEWCZYK Magdalena 290GRUPA BIEGOWA MRTWICKOK20-29
59PAŁUBICKA Kinga 294ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK20-29
60SŁOMSKI Zenon 304KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM70+
61RUTKOWSKI Jan 155GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM40-49
62KRZOSKA Dorota 281BRUSYK40-49
63KWIATKOWSKA Patrycja 286BYTÓWK30-39
64MIŁEJKO Karolina 291AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYGRZYBNOK40-49
65SOLAK Halina 305ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK60-69
66WICZKOWSKI Maciej 315BYTÓWM30-39
67MARCHEWKA Mateusz 344WIELKI KLINCZM20-29
68STYKUĆ Ewa 309KEEP CALM & RUNGDAŃSKK60-69
69RYBARCZYK Anna 317BYTÓWK12-19
Znaleziono 69 wynik(ów)