BIEG ŚW. KATARZYNY - PATRONKI BYTOWA

Organizator:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów;Urząd Miasta i Gminy Bytów;Starostwo Powiatowe w Bytowie;Bytów Browar Kaszubski
Data:
2019-06-02
Miejsce:
Bytów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
78
Wystartowało:
69
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
69
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K12-19 | M12-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1REGLIŃSKA Joanna 301KB GOCH BYTÓWBYTÓWK30-391K 100:20:19.80 4:0414.8
2JANTA-LIPIŃSKA Justyna 63RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-392K 200:20:49.80+00:00:304:1014.4
3KONKEL Agnieszka 273KOSZALINK30-393K 300:21:02.10+00:00:424:1214.3
4BRODZIK Ewa 253BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-394K 400:22:11.25+00:01:514:2613.5
5KOSMALA Aleksandra 276SZCZEGLINOK30-395K 500:23:38.90+00:03:194:4312.7
6GARSKA Joanna 258ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK40-491K 600:23:51.05+00:03:314:4612.6
7KRZOSKA Dorota 281BRUSYK40-492K 700:24:17.80+00:03:584:5112.3
8SYLDATK Wioleta 311METROŻERCYMŚCISZEWICEK30-396K 800:24:35.20+00:04:154:5512.2
9KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 285CZARNE BIEGACZARNEK40-493K 900:24:41.50+00:04:214:5612.2
10MAIKOWSKA Anna 322BYTÓWK12-191K 1000:24:42.65+00:04:224:5612.1
11KOBUS Marta 272RZEPNICAK30-397K 1100:24:50.70+00:04:304:5812.1
12PRUSZAK Aneta 298RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-398K 1200:25:10.35+00:04:505:0211.9
13PACAN Mira 293ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK30-399K 1300:25:17.05+00:04:575:0311.9
14FECKIW Małgorzata 257CIEMNOK20-291K 1400:25:20.00+00:05:005:0411.8
15MIELEWCZYK Magdalena 290GRUPA BIEGOWA MRTWICKOK20-292K 1500:25:20.50+00:05:005:0411.8
16MIŁEJKO Karolina 291AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYGRZYBNOK40-494K 1600:27:17.45+00:06:575:2711
17PLATH-KOPERSKA Krystyna 296SŁAWNOK50-591K 1700:27:19.70+00:06:595:2811
18STOLTMAN Dorota 307ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASTUDZIENICEK20-293K 1800:28:17.45+00:07:575:3910.6
19KWIATKOWSKA Patrycja 286BYTÓWK30-3910K 1900:28:42.80+00:08:235:4410.5
20PROTASEWICZ Renata 297KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-3911K 2000:28:51.40+00:08:315:4610.4
21KUKLIŃSKA Joanna 284METROŻERCYMIROSZEWOK30-3912K 2100:29:15.65+00:08:555:5110.3
22PAŁUBICKA Kinga 294ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK20-294K 2200:30:08.65+00:09:486:0110
23DAŃCZAK Karolina 255BYTÓWK20-295K 2300:30:15.55+00:09:556:039.9
24KSIĄŻEK Małgorzata 282SŁUPSKK30-3913K 2400:31:30.30+00:11:106:189.5
25SZMIGIERO Agnieszka 312W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKK40-495K 2500:32:22.75+00:12:026:289.3
26WICHERT Gabriela 314KB GOCH BYTÓWBYTÓWK40-496K 2600:33:08.65+00:12:486:379
27BENTKOWSKA Lidia 252BYTÓWK40-497K 2700:33:08.95+00:12:496:379
28RYBARCZYK Anna 317BYTÓWK12-192K 2800:33:42.50+00:13:226:448.9
29KOT Iwona 277KOT TEAMSŁUPSKK40-498K 2900:35:34.10+00:15:147:068.4
30STYKUĆ Ewa 309KEEP CALM & RUNGDAŃSKK60-691K 3000:36:41.25+00:16:217:208.2
31SOLAK Halina 305ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK60-692K 3100:40:21.55+00:20:018:047.4
Znaleziono 31 wynik(ów)