BIEG ŚW. KATARZYNY - PATRONKI BYTOWA

Organizator:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów;Urząd Miasta i Gminy Bytów;Starostwo Powiatowe w Bytowie;Bytów Browar Kaszubski
Data:
2019-06-02
Miejsce:
Bytów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
78
Wystartowało:
69
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
69
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K12-19 | M12-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GARSKI Dawid 259ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM20-291M 100:16:24.55 3:1618.3
2HERING Mateusz 264TALEX BORZYTUCHOM / HERING_TRIATHLONBYTÓWM20-292M 200:16:51.70+00:00:273:2217.8
3GUZOWSKI Dariusz 316TALEX BORZYTUCHOMM50-591M 300:17:06.50+00:00:413:2517.5
4MUSZAK Łukasz 292LKB IM. BRACI PETK LĘBORKBYTÓWM20-293M 400:17:39.45+00:01:143:3117
5MIELEWCZYK Łukasz 289GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM30-391M 500:17:50.15+00:01:253:3416.8
6GARSKI Kryspin 260ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-491M 600:18:02.35+00:01:373:3616.6
7KRYZEL Tomasz 280WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM20-294M 700:18:07.95+00:01:433:3716.5
8MANIKOWSKI Przemysław 288BORZYTUCHOMM40-492M 800:18:57.05+00:02:323:4715.8
9KIERZKA Arkadiusz 320CETYŃM20-295M 900:19:05.80+00:02:413:4915.7
10POBŁOCKI Adam 321MŚCISZEWICEM30-392M 1000:19:29.05+00:03:043:5315.4
11CZARNOWSKI Damian 319KOZINM12-191M 1100:19:40.45+00:03:153:5615.2
12SKWAREK Piotr 303KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM40-493M 1200:19:46.80+00:03:223:5715.2
13JANKOWSKI Grzegorz 266ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-494M 1300:20:01.45+00:03:364:0015
14LANG Marcin 324LANG TEAMGDYNIAM30-393M 1400:20:08.55+00:03:444:0114.9
15MARCHEWKA Mateusz 344WIELKI KLINCZM20-296M 1500:20:16.65+00:03:524:0314.8
16BRODZIK Ireneusz 254BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWM40-495M 1600:20:31.40+00:04:064:0614.6
17RUTKOWSKI Jan 155GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM40-496M 1700:20:39.25+00:04:144:0814.5
18JAŻDŻEWSKI Sebastian 267KB GOCH BYTÓWUGOSZCZM30-394M 1800:20:40.05+00:04:154:0814.5
19KLASA Michał 271AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM40-497M 1900:20:45.55+00:04:214:0914.5
20BARAN Seweryn 251ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM20-297M 2000:20:58.85+00:04:344:1114.3
21LANG Paweł 325GDAŃSKM20-298M 2100:21:23.45+00:04:584:1614
22KONKEL Łukasz 274KOSZALINM40-498M 2200:21:57.40+00:05:324:2313.7
23LITZBARSKI Marek 318PUCKM50-592M 2300:22:01.55+00:05:374:2413.6
24GROCHOWSKI Mateusz 263GABITBYTÓWM20-299M 2400:22:01.65+00:05:374:2413.6
25ŚWIGOŃ Daniel 313BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWM40-499M 2500:22:12.55+00:05:484:2613.5
26RYDWELSKI Tomasz 302BYTÓWM20-2910M 2600:22:32.40+00:06:074:3013.3
27KSIĄŻEK Waldemar 283SŁUPSKM40-4910M 2700:22:54.00+00:06:294:3413.1
28SYLDATK Karol 310METROŻERCYMŚCISZEWICEM30-395M 2800:23:02.00+00:06:374:3613
29GLISZCZYŃSKI Łukasz 323ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM20-2911M 2900:23:03.00+00:06:384:3613
30HINCKA Jacek 265PRZYJACIELE W BIEGUGNIEŻDŻEWOM30-396M 3000:23:04.00+00:06:394:3613
31RAKOCZY Paweł 300GDYNIAM50-593M 3100:23:15.95+00:06:514:3912.9
32KLASA Jakub 270AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM12-192M 3200:23:34.75+00:07:104:4312.7
33KOWALSKI Łukasz 278BYTÓWM30-397M 3300:23:35.40+00:07:104:4312.7
34MALEK Andrzej 287ATLASKOŚCIERZYNAM60-691M 3400:25:02.65+00:08:385:0012
35GNYBA Mariusz 261METROŻERCYSTĘŻYCAM30-398M 3500:25:36.75+00:09:125:0711.7
36WICZKOWSKI Maciej 315BYTÓWM30-399M 3600:25:37.75+00:09:135:0711.7
37GÓRSKI Antoni 262LĘBORKLĘBORKM70+1M 3700:26:07.80+00:09:435:1311.5
38SŁOMSKI Zenon 304KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM70+2M 3800:28:04.10+00:11:395:3610.7
Znaleziono 38 wynik(ów)