BIEG ŚW. KATARZYNY - PATRONKI BYTOWA

Organizator:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów;Urząd Miasta i Gminy Bytów;Starostwo Powiatowe w Bytowie;Bytów Browar Kaszubski
Data:
2019-06-02
Miejsce:
Bytów
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
78
Wystartowało:
69
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
69
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K12-19 | M12-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BRODZIK Ireneusz 254BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWM40-49
2GARSKI Dawid 259ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM20-29
3GARSKI Kryspin 260ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-49
4HERING Mateusz 264TALEX BORZYTUCHOM / HERING_TRIATHLONBYTÓWM20-29
5KRYZEL Tomasz 280WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM20-29
6MANIKOWSKI Przemysław 288BORZYTUCHOMM40-49
7MIELEWCZYK Łukasz 289GRUPA BIEGOWA MRTWICKOM30-39
8MUSZAK Łukasz 292LKB IM. BRACI PETK LĘBORKBYTÓWM20-29
9SKWAREK Piotr 303KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAM40-49
10SYLDATK Karol 310METROŻERCYMŚCISZEWICEM30-39
11ŚWIGOŃ Daniel 313BŁOTNIAKI TEAM BYTÓWBYTÓWM40-49
12GUZOWSKI Dariusz 316TALEX BORZYTUCHOMM50-59
13POBŁOCKI Adam 321MŚCISZEWICEM30-39
14GNYBA Mariusz 261METROŻERCYSTĘŻYCAM30-39
15HINCKA Jacek 265PRZYJACIELE W BIEGUGNIEŻDŻEWOM30-39
16JANKOWSKI Grzegorz 266ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-49
17KLASA Jakub 270AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM12-19
18RAKOCZY Paweł 300GDYNIAM50-59
19RYDWELSKI Tomasz 302BYTÓWM20-29
20CZARNOWSKI Damian 319KOZINM12-19
21KIERZKA Arkadiusz 320CETYŃM20-29
22BARAN Seweryn 251ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM20-29
23JAŻDŻEWSKI Sebastian 267KB GOCH BYTÓWUGOSZCZM30-39
24KLASA Michał 271AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEM40-49
25KOWALSKI Łukasz 278BYTÓWM30-39
26MALEK Andrzej 287ATLASKOŚCIERZYNAM60-69
27GLISZCZYŃSKI Łukasz 323ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM20-29
28GROCHOWSKI Mateusz 263GABITBYTÓWM20-29
29KONKEL Łukasz 274KOSZALINM40-49
30LITZBARSKI Marek 318PUCKM50-59
31LANG Marcin 324LANG TEAMGDYNIAM30-39
32LANG Paweł 325GDAŃSKM20-29
33GÓRSKI Antoni 262LĘBORKLĘBORKM70+
34KSIĄŻEK Waldemar 283SŁUPSKM40-49
35SŁOMSKI Zenon 304KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM70+
36RUTKOWSKI Jan 155GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM40-49
37WICZKOWSKI Maciej 315BYTÓWM30-39
38MARCHEWKA Mateusz 344WIELKI KLINCZM20-29
Znaleziono 38 wynik(ów)