Organizator : | Fundacja Ruszaj Na Szlak |
Data : | 2021-08-07 |
Miejsce : | Kazimierz Dolny |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 153 |
Wystartowało : | 138 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 136 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Czas startu | 14km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIODUCHOWSKI Arkadiusz | 276 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:01 | 01:18:04 | |||
2 | STROINSKI Daniel | 284 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:01 | 01:11:29 | |||
3 | FLOREK Marcin | 226 | MĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFA | PILZNO | Mężczyźni | Mężczyźni św. Józefa | 00:00:01 | 01:23:10 | |
4 | BIELAK Tomasz | 204 | JABŁONNA | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:12:29 | |||
5 | PRÓSZYŃSKI Romuald | 289 | PUŁAWIANIN PUŁAWY | PUŁAWY | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:14:12 | ||
6 | MADEJSKI Sławomir | 264 | SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI KIELCE | RADKOWICE | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:11:41 | ||
7 | WÓJCIK Łukasz | 331 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:13:49 | ||
8 | BELOWSKI Mateusz | 343 | Avangarda Fitness&Spa | PUŁAWY | Mężczyźni | Avangarda | 00:00:02 | 01:03:58 | |
9 | GRAJ Arkadiusz | 235 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Mężczyźni | Biegający Świdnik | 00:00:02 | 01:06:28 | |
10 | CHMIEL Przemysław | 214 | ALBATROSY | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:02 | 01:12:00 | ||
11 | PAROL Rafal | 282 | ADDIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Mężczyźni | Adidas Runners Warsaw | 00:00:02 | 01:10:01 | |
12 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | 249 | BEZ KLUBU | RYKI | Mężczyźni | Brak drużyny | 00:00:03 | 01:35:41 | |
13 | SZYBALSKI Michał | 315 | MARKI | Mężczyźni | 00:00:03 | 01:15:42 | |||
14 | MIELNICZUK Mirosław | 275 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:03 | 01:17:30 | |||
15 | KITKA Tomasz | 251 | SPORTOWE PUŁAWY | PUŁAWY | Mężczyźni | Sportowe Puławy | 00:00:03 | 01:19:38 | |
16 | KAŹMIERCZAK Eryk | 248 | RYKI | Mężczyźni | 00:00:03 | 01:22:29 | |||
17 | KOWALSKI Michał | 257 | OPOLE LUBELSKIE | Mężczyźni | 00:00:04 | 01:44:16 | |||
18 | GRZĄDKA Anna | 237 | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:04 | 01:32:52 | |||
19 | GRZĄDKA Przemysław | 347 | PZU Sport Team | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:04 | 01:18:09 | ||
20 | NAPIONTEK Maria | 278 | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:04 | 01:26:19 | |||
21 | DZIARNOWSKA Magda | 222 | MECHANIKA ZDROWIA | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:05 | 01:35:57 | ||
22 | BROMKE Łukasz | 212 | ORANGE POLSKA | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:05 | 01:26:30 | ||
23 | WOLSZCZAK Damian | 328 | WKZ KOZIENICE BBL | KOZIENICE | Mężczyźni | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:05 | 01:19:49 | |
24 | FILIPIUK Tomasz | 225 | POWIAT ŚWIDNICKI | ŚWIDNIK | Mężczyźni | 00:00:05 | 01:19:37 | ||
25 | PODSIADŁY Szymon | 287 | WKZ KOZIENICE BBL | KOZIENICE | Mężczyźni | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:05 | 01:19:55 | |
26 | WIĘCH Piotr | 322 | WOŁOMIN | Mężczyźni | 00:00:06 | 01:12:25 | |||
27 | FURTAK Krzysiek | 229 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | PUŁAWY | Mężczyźni | Multimedia Runners Puławy | 00:00:06 | 01:19:15 | |
28 | DOMINIK Tomasz | 218 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:06 | 01:26:26 | |||
29 | SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka | 312 | PRZYSZŁAM POPATRZEĆ | KRAKÓW | Kobiety | 00:00:06 | 01:32:08 | ||
30 | JAWORSKA Lilianna | 239 | AVANGARDA | PUŁAWY | Kobiety | Avangarda | 00:00:06 | 01:29:51 | |
31 | SUMOREK Mariusz | 303 | KOŃSKOWOLA | Mężczyźni | 00:00:07 | 01:19:17 | |||
32 | SUMOREK Sebastian | 304 | PUŁAWY | Mężczyźni | 00:00:07 | 01:32:43 | |||
33 | FOSCARINI Daniele | 227 | PULAWY | Mężczyźni | 00:00:07 | 01:36:04 | |||
34 | SZTOBRYN Grzegorz | 313 | MULTIMEDIA RUNNERS PULAWY | PUŁAWY | Mężczyźni | Multimedia Runners | 00:00:07 | 01:26:44 | |
35 | GOLUCH Sylwester | 233 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:07 | 01:24:27 | |||
36 | TOKARSKI Piotr | 316 | RZESZÓW | Mężczyźni | 00:00:08 | 01:27:12 | |||
37 | REK Iwona | 293 | REMBERTÓW TEAM | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:08 | 01:25:09 | ||
38 | JASIŃSKA Anna | 238 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Kobiety | Biegający Świdnik | 00:00:08 | 01:30:39 | |
39 | DRABIK Marcin | 219 | BIEGIEMRADOM! | RADOM | Mężczyźni | BIEGIEM!RADOM | 00:00:08 | 01:41:11 | |
40 | GROMEK Edyta | 236 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | LUBLIN | Kobiety | 00:00:08 | 01:41:18 | ||
41 | PRZYBYSZ Andrzej | 290 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:09 | 01:22:54 | |||
42 | BANCERZ Grzegorz | 201 | TRAWNIKI BIEGAJĄ | TRAWNIKI | Mężczyźni | 00:00:09 | 01:25:10 | ||
43 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 326 | BIAŁOBRZEGI | Kobiety | 00:00:09 | 01:30:55 | |||
44 | WILKOS Kamil | 325 | NIEMCE | Mężczyźni | 00:00:09 | 01:26:04 | |||
45 | KUTA Rafał | 261 | PUŁAWY | Mężczyźni | 00:00:09 | 01:32:14 | |||
46 | PARYS Michał | 283 | WOŁOMIN | Mężczyźni | 00:00:10 | 01:43:03 | |||
47 | KOWALIK Piotr | 256 | TRAWNIKI BIEGAJĄ | TRAWNIKI | Mężczyźni | 00:00:10 | 01:24:35 | ||
48 | BOGUNIECKI Jakub | 209 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:10 | 01:46:17 | |||
49 | PAJDOSZ Katarzyna | 281 | KB BIAŁA BIEGA | BIAŁA PODLASKA | Kobiety | 00:00:10 | 01:37:56 | ||
50 | JĘŻAK Joanna | 242 | SPORTOWE PUŁAWY | PUŁAWY | Kobiety | Sportowe Puławy | 00:00:10 | 01:47:35 | |
51 | ROGALIŃSKA Agnieszka | 350 | Kobiety | 00:00:10 | 01:40:28 | ||||
52 | SZALAST Paweł | 306 | LUDWIN | Mężczyźni | 00:00:11 | 01:30:05 | |||
53 | GAJOS Anna | 230 | LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE | LUBLIN | Kobiety | 00:00:11 | 01:38:46 | ||
54 | ZADURA Agnieszka | 335 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | KOŃSKOWOLA | Kobiety | Multimedia Runners | 00:00:11 | 01:48:28 | |
55 | MATUŁA Przemysław | 272 | UMCS BIEGA | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:11 | 01:30:32 | ||
56 | SZEWCZUK Joanna | 309 | HEŃTEAM | LUBLIN | Kobiety | 00:00:12 | 01:51:51 | ||
57 | WIĘCKOWSKA Beata | 323 | HEŃTEAM | MOTYCZ | Kobiety | 00:00:12 | 01:51:50 | ||
58 | SADOWSKI Marcin | 295 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:12 | 01:30:24 | |||
59 | BISOWSKI Mariusz | 206 | KOBYŁKA | Mężczyźni | 00:00:12 | 01:25:17 | |||
60 | PJ Sylwia | 286 | MORSUJĄCY FIRLEJ | KAMIONKA | Kobiety | 00:00:12 | 01:49:35 | ||
61 | JEŻOWSKI Jacek | 240 | HEŃTEAM | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:12 | 01:39:22 | ||
62 | BECZEK Łukasz | 202 | JAKUBOWICE KONIŃSKIE | Mężczyźni | 00:00:13 | 01:33:41 | |||
63 | FERENC Marcin | 223 | ŚWIDNIK | Mężczyźni | 00:00:13 | 01:36:07 | |||
64 | SOLAN Łukasz | 300 | #RUNNINGTEAM83 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:13 | 01:33:41 | ||
65 | WIĘSEK Andrzej | 324 | BIEGAJACY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Mężczyźni | Biegający Świdnik | 00:00:13 | 01:29:44 | |
66 | WRÓBEL Krzysztof | 333 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Mężczyźni | Biegający Świdnik | 00:00:14 | 01:29:51 | |
67 | WENARSKI Grzegorz | 320 | STAY INSANE | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:14 | 01:33:14 | ||
68 | KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | 253 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:14 | 01:29:33 | |||
69 | KĄDZIOŁKA Jan | 250 | K2 | GLIWICE | Mężczyźni | 00:00:14 | 01:45:08 | ||
70 | MAMEJ Piotr | 268 | LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:14 | 01:33:45 | ||
71 | SZABATOWSKI Bartłomiej | 305 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | KALINÓWKA | Mężczyźni | Biegający Świdnik | 00:00:15 | 01:38:01 | |
72 | RESZKA Łukasz | 294 | ŚWIDNIK | Mężczyźni | 00:00:15 | 01:47:55 | |||
73 | ALEKSIUK Marcin | 200 | SIEDLCE | Mężczyźni | 00:00:15 | 01:42:50 | |||
74 | DĘBEK Łukasz | 346 | BIEGUSIEM.PL | RYKI | Mężczyźni | 00:00:15 | 01:19:27 | ||
75 | ZABOROWSKA Renata | 334 | BIEGUSIEM.PL | PUŁAWY | Kobiety | 00:00:15 | 01:35:57 | ||
76 | BIAŁECKI Leszek | 203 | BIEGUSIEM. PL | RYKI | Mężczyźni | 00:00:16 | 01:53:51 | ||
77 | STRASSBERGER Katarzyna | 340 | EKSTREMALNE OTK NA RELAKSIE | GLIWICE | Kobiety | 00:00:17 | 02:46:19 | ||
78 | ŻMUDA Radosław | 338 | KŁOCZEW | Mężczyźni | 00:00:17 | 01:42:42 | |||
79 | SZKAMRUK Janusz | 310 | EXTREMALNE OTK NA RELAKSIE | GLIWICE | Mężczyźni | 00:00:18 | 02:46:18 | ||
80 | MAMEJ Elżbieta | 269 | LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE | LUBLIN | Kobiety | 00:00:18 | 01:44:16 | ||
81 | FRANKOWSKA Dorota | 228 | ŚWIDNIK | Kobiety | 00:00:18 | 01:51:39 | |||
82 | SZKAMRUK Bogusława | 311 | EXTREMALNE OTK NA RELAKSIE | GLIWICE | Kobiety | 00:00:18 | 02:46:16 | ||
83 | DULIK Arkadiusz | 221 | PSZCZELA WOLA | Mężczyźni | 00:00:19 | 01:41:53 | |||
84 | BARTOSIEWICZ Daria | 344 | DGS | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:19 | 01:51:12 | ||
85 | KRYSA Halina | 260 | LSB | LUBLIN | Kobiety | 00:00:19 | 01:53:16 | ||
86 | JĘDRYKA Grzegorz | 241 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:19 | 01:51:11 | |||
87 | LECH Andrzej | 262 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:19 | 01:53:16 | |||
88 | ZWOLAKIEWICZ Przemysław | 337 | NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA | TURKA | Mężczyźni | 00:00:19 | 01:45:41 | ||
89 | ŻUREK Piotr | 339 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | Mężczyźni | Henteam | 00:00:20 | 01:50:23 | |
90 | WOSZCZAK Piotr | 329 | PIĘKNI I BESTJALSCY | TURÓW | Mężczyźni | 00:00:20 | 01:36:10 | ||
91 | ORŁOWSKI Przemysław | 348 | HEŃTEAM | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:20 | 01:45:40 | ||
92 | KALINOWSKI Arkadiusz | 245 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:21 | 01:49:56 | |||
93 | TUSZKIEWICZ Radek | 345 | Orange Polska | TOMASZOWICE | Mężczyźni | 00:00:21 | 01:32:31 | ||
94 | CHOMIK Marcin | 215 | GUŁAJ TEAM | WŁODAWA | Mężczyźni | 00:00:21 | 01:48:01 | ||
95 | WRÓBLEWSKI Rafał | 349 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:21 | 01:42:08 | |||
96 | WIŚNIEWSKA Ewa | 351 | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:21 | 01:42:09 | |||
97 | GAWLIK Sylwia | 232 | LUBLIN | Kobiety | 00:00:21 | 01:42:09 | |||
98 | SZCZYGIEŁ Szymon | 308 | OTWOCK | Mężczyźni | 00:00:22 | 01:45:06 | |||
99 | SIEDLISKA Anna | 296 | MILEJOW | Kobiety | 00:00:22 | 02:05:59 | |||
100 | PUŁAWSKA Agnieszka | 292 | DOMINÓW | Kobiety | 00:00:22 | 01:53:54 | |||
101 | GAWLIK Marcin | 231 | 38 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:22 | 02:05:56 | ||
102 | KOZACZUK Maria | 258 | LUBLIN | Kobiety | 00:00:22 | 01:42:32 | |||
103 | MASZKOWSKI Rafał | 271 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:23 | 01:42:53 | |||
104 | MASZKOWSKA Anna | 270 | LUBLIN | Kobiety | 00:00:23 | 01:46:28 | |||
105 | BOCHENKIEWICZ Paweł | 207 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | PUŁAWY | Mężczyźni | Multimedia Runners | 00:00:23 | 01:47:35 | |
106 | SMOSARSKI Łukasz | 299 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:24 | 01:37:40 | |||
107 | KOTLIŃSKA Aneta | 255 | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:24 | 02:02:04 | |||
108 | PRZYBYŁO Izabela | 342 | Awangarda Puławy | PUŁAWY | Kobiety | Avangarda | 00:00:24 | 01:58:34 | |
109 | KOLASA Marcin | 252 | MOTYCZ | Mężczyźni | 00:00:25 | 01:37:37 | |||
110 | KLESZCZYŃSKA Agnieszka | 341 | PUŁAWY | Kobiety | 00:00:25 | 01:58:34 | |||
111 | WOŚKO Jędrzej | 330 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:25 | 01:43:10 | |||
112 | KOTER Katarzyna | 254 | LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZY | KONSKOWOLA | Kobiety | Lubelski Bank Spółdzielczy | 00:00:25 | 01:58:35 | |
113 | MITUŁA Andrzej | 277 | TUSZÓW | Mężczyźni | 00:00:25 | 01:33:01 | |||
114 | KARLIKOWSKI Dawid | 247 | ŁĘCZNA BIEGA | ŁĘCZNA | Mężczyźni | Łęczna Biega | 00:00:26 | 01:46:57 | |
115 | CIECHANOWICZ Paweł | 216 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | PUŁAWY | Mężczyźni | Multimedia Runners | 00:00:26 | 01:58:48 | |
116 | BOCHENKIEWICZ Marcin | 208 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | PUŁAWY | Mężczyźni | Multimedia Runners Puławy | 00:00:26 | 01:47:33 | |
117 | SZAŁAS Andrzej | 307 | GARWOLIN | Mężczyźni | 00:00:27 | 01:44:40 | |||
118 | WRÓBEL Barbara | 332 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Kobiety | Biegający Świdnik | 00:00:27 | 01:50:48 | |
119 | CZUCHRYTA Iwona | 217 | ŚWIDNIK | Kobiety | 00:00:27 | 01:48:17 | |||
120 | MAZUREK Karol | 273 | PUŁAWY | Mężczyźni | 00:00:28 | 01:22:34 | |||
121 | MAKUCH Jacek | 265 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:28 | 01:41:57 | |||
122 | FILIPIAK Marcin | 224 | MARKUSZÓW | Mężczyźni | 00:00:28 | 01:50:04 | |||
123 | PABIAŃCZYK Małgorzata | 280 | KRAKÓW | Kobiety | 00:00:28 | 01:46:20 | |||
124 | OZON Kinga | 279 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Kobiety | Biegający Świdnik | 00:00:28 | 01:50:47 | |
125 | KRASUŃ Michał | 259 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:29 | 01:40:44 | |||
126 | BORUCH Zbigniew | 211 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Mężczyźni | Biegający Świdnik | 00:00:29 | 01:41:48 | |
127 | PIETRZYK Mariusz | 285 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | MEŁGIEW | Mężczyźni | 00:00:29 | 02:12:13 | ||
128 | WIECZOREK Dariusz | 321 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:30 | 01:44:12 | |||
129 | WĄDOŁOWSKA Anna | 319 | RADOM | Kobiety | 00:00:30 | 01:52:19 | |||
130 | WAWRZYNIAK Damian | 318 | AKTYWNI KAMIEŃSK / PO SECIE NA MECIE | RADOMSKO | Mężczyźni | Po Secie na Mecie | 00:00:30 | 01:38:41 | |
131 | ŁĘCKI Marcin | 263 | RADOM | Mężczyźni | 00:00:30 | 01:48:21 | |||
132 | WNUKOWSKI Sebastian | 327 | RADOM | Mężczyźni | 00:00:30 | 01:52:21 | |||
133 | MAŁEK Michał | 266 | EVERPROF | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:31 | 02:03:36 | ||
134 | MAŁEK Bartłomiej | 267 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:32 | 02:03:33 | |||
135 | SUCHORZEWSKI Norbert | 302 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:33 | 02:15:07 | |||
136 | DRABIK Łukasz | 220 | SOWA | RADOM | Mężczyźni | Sowa | 00:35:41 | 02:03:45 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
BYJOŚ Maciek | 213 | SPORTOWE PUŁAWY | PUŁAWY | Mężczyźni | Sportowe Puławy | DNF | DNF | ||
POSIM Tomasz | 288 | RYKI | Mężczyźni | DNF | DNF |
Znaleziono 138 wynik(ów)