BIEG SZLAKIEM DZIKA

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2020-08-22
Miejsce:
Police
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
513
Wystartowało:
411
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
405
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NOWICKI Bartosz 1004BNOW SPORTSSZCZECINM2 30-391M 101:01:0000:41:23.6501:42:24.55 4:0814,5
2PAWLISIAK Paweł 991BBL POLICESZCZECINM2 30-392M 200:01:1700:44:04.7500:45:22.70+00:02:414:2413,6
3HRYNKO Jacek 95315 Brygada Zmechanizowana w GiżyckuORZYSZM1 16-291M 301:53:0000:44:05.7002:37:06.30+00:02:424:2413,6
4BARAŃSKI Przemysław 1112KM PSP Szczecin/ MLUKS TrzebiatówTRZEBIATÓWM1 16-292M 400:14:0000:44:43.6500:58:44.25+00:03:204:2813,4
5SIECZKOWSKI Michał 1108SZCZECINM2 30-393M 500:01:2200:45:02.9000:46:25.25+00:03:394:3013,3
6OLICHOWSKI Mateusz 1124SurviwałTeamNAKIELNO 39M1 16-293M 600:01:4200:46:27.1500:48:09.70+00:05:034:3812,9
7RUDZIŃSKI Jacek 1126KB HERMES GRYFINO / KW PSP SzczecinGRYFINOM4 50-591M 700:15:2000:46:28.7501:01:49.45+00:05:054:3812,9
8APIECIONEK Mateusz 1253UKL SEMKAPOLICEM1 16-294M 800:04:0500:47:36.0500:51:42.00+00:06:124:4512,6
9ALEKSANDROV Denys 941TrigymSZCZECINM1 16-295M 900:02:0500:47:59.2500:50:04.85+00:06:354:4712,5
10SCHMIDT Thomas 756Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM2 30-394M 1000:14:4700:48:00.4001:02:47.50+00:06:364:4812,5
11OLESZCZUK Dominik 1106OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-395M 1100:57:4400:48:43.4001:46:27.80+00:07:194:5212,3
12WASILEWSKI Andrzej 826SZCZECINM3 40-491M 1201:29:2500:49:37.3502:19:02.75+00:08:134:5712,1
13ZYGMUNT Tomasz 798OŻW SzczecinSZCZECINM3 40-492M 1300:57:3700:49:41.0501:47:18.05+00:08:174:5812,1
14WRÓBLEWSKI Michał 983Life4FitBORZYSZEWOM3 40-493M 1400:01:2700:49:57.3000:51:24.55+00:08:334:5912,0
15MAZUR Emiliusz 955KM PSP KoszalinDARŁOWOM3 40-494M 1500:13:3700:50:03.4501:03:40.70+00:08:395:0012,0
16RYNKIEWICZ Jedrzej 98515 Giżycka Brygady ZmechanizowanaKETRZYNM2 30-396M 1601:28:4700:50:07.0502:18:54.80+00:08:435:0012,0
17GRZESIK Eugeniusz 1163KMPSP KOSZALINKOSZALINM4 50-592M 1700:05:1600:50:34.7000:55:51.35+00:09:115:0311,9
18HOŁYŃSKI Leszek 679KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM2 30-397M 1800:01:4700:51:13.8500:53:01.15+00:09:505:0711,7
19CHENON Guillaume 796MAYETM2 30-398M 1901:39:5600:51:15.0002:31:11.00+00:09:515:0711,7
20KRAWCZYK Paweł 649Oponki teamSZCZECINM1 16-296M 2000:02:0800:51:15.3000:53:23.55+00:09:515:0711,7
21KRZEŚNIOWSKI Marcin 646Rowerowy ZałomSZCZECINM3 40-495M 2100:01:3000:51:27.4500:52:57.60+00:10:035:0811,7
22GRYGORCEWICZ Jan 925SKB DzikPOLICEM4 50-593M 2200:40:5600:51:51.7501:32:48.40+00:10:285:1111,6
23STOLARCZUK Grzegorz 954MIĘDZYZDROJEM2 30-399M 2300:02:1400:51:57.1500:54:11.25+00:10:335:1111,5
24DUCHNOWSKI Łukasz 95215 Gizycka Brygada ZmechanizowanaEŁKM2 30-3910M 2401:48:1300:52:19.0502:40:32.80+00:10:555:1311,5
25KAPŁANIAK Adrian 986BBL POLICESZCZECINM2 30-3911M 2500:01:2000:52:53.0000:54:13.30+00:11:295:1711,3
26PILARCZYK Katarzyna 709Drużyna KSFŚWIĄTKIK2 30-391K 100:14:0700:53:00.4501:07:07.65+00:11:365:1811,3
27BARAŃSKI Bogusław 1113MLUKS TrzebiatówTRZEBIATÓWM5 60+1M 2600:11:3500:53:03.5001:04:39.30+00:11:395:1811,3
28WAJS Sebastian 110912BZ/ZWTSZCZECINM2 30-3912M 2700:01:3700:53:12.1000:54:49.40+00:11:485:1911,3
29ARLUKIEWICZ Grzegorz 705POLICEM2 30-3913M 2800:22:4700:53:33.7001:16:21.65+00:12:105:2111,2
30GERLICH Kai 732Braunschweig Hash House HarriersMEINEM1 16-297M 2900:14:5900:53:51.2501:08:50.40+00:12:275:2311,1
31ŻARCZYŃSKI Błażej 1102Biegam u KolesiPOLICEM2 30-3914M 3000:07:5600:53:58.4001:01:54.40+00:12:345:2311,1
32ZELEK Darek 965POLICEM3 40-496M 3100:16:2700:54:22.1001:10:50.05+00:12:585:2611,0
33MORGIEWICZ Piotr 962RunGryf GryficeGRYFICEM4 50-594M 3203:22:5300:54:26.3504:17:20.05+00:13:025:2611,0
34DZIADEK Krzysztof 901BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM2 30-3915M 3301:44:4100:54:38.1002:39:19.45+00:13:145:2711,0
35FĄFEREK Piotr 879SZCZECINM2 30-3916M 3400:02:1100:54:38.4500:56:49.60+00:13:145:2711,0
36IWANIEC Dariusz 713Biegolas KoszalinSIERAKOWOM3 40-497M 3501:44:3300:54:44.8002:39:18.50+00:13:215:2811,0
37TOMICZAK Krzysztof 660WARSZAWAM3 40-498M 3601:43:2700:55:01.8002:38:29.40+00:13:385:3010,9
38SŁOWIK Jacek 635ŚWIDWINM2 30-3917M 3700:20:3300:55:11.1001:15:44.85+00:13:475:3110,9
39ROGALSKI Marcin 1093VOCALIS SzczecinSZCZECINM4 50-595M 3800:02:1900:55:18.0500:57:37.30+00:13:545:3110,8
40MARZEC Karolina 961DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK3 40-491K 200:27:2800:55:19.7001:22:47.80+00:13:565:3110,8
41RUŚKIEWICZ Wojciech 943Deloitte Adventure TeamSZCZECINM2 30-3918M 3900:01:5100:55:30.2000:57:22.05+00:14:065:3310,8
42NIEWCZAS Jakub 935Dzika SigmaDOBRAM1 16-298M 4000:06:2300:55:42.3501:02:06.30+00:14:185:3410,8
43BABICZ Wojtek 884Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-499M 4100:25:5200:55:48.4001:21:40.75+00:14:245:3410,8
44WOSZCZYK Sebastian 621Dzikie Dziki GorzówMIĘDZYRZECZM3 40-4910M 4200:29:3600:55:52.2501:25:29.10+00:14:285:3510,7
45DYDEK Edyta 1159SKB DZIKSZCZECINK1 16-291K 300:01:2500:56:11.1500:57:36.40+00:14:475:3710,7
46JASTAK Paweł 665SZCZECINM3 40-4911M 4300:11:0000:56:17.8501:07:17.90+00:14:545:3710,7
47GÓRNIAK Dariusz 1070JĘCZYDÓŁM4 50-596M 4400:01:0200:56:22.2500:57:25.15+00:14:585:3810,6
48BIEŃKOWSKI Tomasz 861BiegolasŚWIESZYNOM2 30-3919M 4501:44:4400:56:26.7502:41:11.15+00:15:035:3810,6
49SAWICKI Bartosz 762DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-299M 4600:27:2500:56:35.0501:24:00.60+00:15:115:3910,6
50KUŁAKOWSKI Dawid 676Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4912M 4701:44:3800:56:35.1502:41:14.05+00:15:115:3910,6
51KRZYWIEC Grzegorz 874BBL POLICEPOLICEM2 30-3920M 4800:04:0800:56:39.6001:00:47.80+00:15:155:3910,6
52MICERSKI Tomasz 666Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4913M 4901:44:3500:56:42.1002:41:17.95+00:15:185:4010,6
53OSTOJSKI Ireneusz 966DLL PartnersPOLICEM3 40-4914M 5000:44:3900:57:00.7501:41:40.60+00:15:375:4210,5
54ELLMANN Filip 868Pijanego Mistrza StylPOZNAŃM2 30-3921M 5100:10:0300:57:05.6501:07:09.30+00:15:425:4210,5
55MARZENA Kruszczyńska 1158K2 30-392K 400:01:4500:57:33.9000:59:18.90+00:16:105:4510,4
56PĘDZIK Marek 1082GRYFICEM1 16-2910M 5200:41:2600:57:36.1501:39:02.90+00:16:125:4510,4
57PYREK Krzysztof 663JOKERWAŁCZM3 40-4915M 5300:44:3700:57:45.2501:42:22.50+00:16:215:4610,4
58PIĘTKA Grzegorz 655Hell's Heaven SzczecinSZCZECINM3 40-4916M 5402:21:1300:57:59.9503:19:13.65+00:16:365:4710,3
59SZYSZKO Filip 1131DLL PARTNERSSZCZECINM1 16-2911M 5501:13:3200:58:08.0502:11:40.50+00:16:445:4810,3
60KĘDZIOR Jakub 607Decathlon PiłaPIŁAM1 16-2912M 5600:38:1600:58:20.8001:36:37.70+00:16:575:5010,3
61CIELUCH Paulina 1252Grupa Azoty PolicePOLICEK2 30-393K 500:03:5700:58:26.2501:02:24.05+00:17:025:5010,3
62BARTOSIEWICZ Adam 1119GRYFINOM3 40-4917M 5700:08:4200:58:28.2001:07:10.30+00:17:045:5010,3
63WIŚNIEWSKI Mariusz 581IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-3922M 5800:09:4300:58:33.2501:08:16.45+00:17:095:5110,2
64OLEJARZ Damian 636POL-BUD PolicePOLICEM2 30-3923M 5901:12:5300:58:36.5002:11:30.25+00:17:125:5110,2
65KOCZKODAJ Kamil 805OŻW SzczecinSZCZECICNM2 30-3924M 6000:57:3300:58:38.0001:56:11.95+00:17:145:5110,2
66ZYCH Krzysztof 988Srammagedon SławoborzeSŁAWOBORZEM2 30-3925M 6100:16:2300:58:42.0001:15:05.35+00:17:185:5210,2
67BLIZNA Rafał 1118TRZCIŃSKO-ZDRÓJM2 30-3926M 6201:30:3000:58:48.4002:29:18.55+00:17:245:5210,2
68GIETKO Piotr 1080SZCZECINM3 40-4918M 6300:12:4500:59:00.2501:11:45.70+00:17:365:5410,2
69MATUSIAK Rafał 639Wściekłe PsySZCZECINM1 16-2913M 6400:42:5300:59:07.2001:42:00.90+00:17:435:5410,1
70DYMOWSKI Paweł 1094WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM2 30-3927M 6500:09:0800:59:10.9501:08:19.30+00:17:475:5510,1
71PARADZIŃSKI Dawid 770NOWOGARDM1 16-2914M 6600:55:5300:59:15.1001:55:08.25+00:17:515:5510,1
72WOJDYŁA Michał 909Royal Runners TeamGRYFONOM2 30-3928M 6700:44:4300:59:19.0501:44:02.95+00:17:555:5510,1
73GĄGOL Marek 996ZamenaPOLICEM2 30-3929M 6800:45:0300:59:25.9501:44:29.05+00:18:025:5610,1
74KOMSTA Rafał 668Pan Wąski i Jego MafiaPOLICEM2 30-3930M 6900:02:1600:59:38.1501:01:54.95+00:18:145:5710,1
75SOBAŃSKA Karolina 916SKB DZIKSZCZECINM2 30-3931M 7000:01:3200:59:50.2501:01:22.70+00:18:265:5910,0
76ZABŁOCKI Paweł 1084Bridgestone RunnersCHOSZCZNOM2 30-3932M 7100:57:5601:00:05.0501:58:02.00+00:18:416:0010,0
77GÓSKI Tomasz 886Team Spirit Nowa SólMODRZYCAM3 40-4919M 7200:17:5601:00:05.6001:18:01.60+00:18:416:0010,0
78KNIOŁA Łukasz 603PIŁA TEAMPIŁAM3 40-4920M 7300:21:0501:00:09.7001:21:14.95+00:18:466:0010,0
79PASTERNAK Rafał 923Odra GryfinoGRYFINOM2 30-3933M 7400:03:4501:00:17.0001:04:02.80+00:18:536:0110,0
80NIKLAS Małgorzata 711KSFMYŚLIBÓRZK2 30-394K 600:14:0301:00:24.5501:14:28.20+00:19:006:029,9
81TOMCZAK Artur 896Dirty SparrowsBOGDANOWOM2 30-3934M 7500:02:3901:00:29.6501:03:08.80+00:19:066:029,9
82KONDELA Paweł 612OŻW SzczecinCHOSZCZNOM3 40-4921M 7600:57:4201:00:54.7501:58:36.95+00:19:316:059,9
83SOBCZAK Paweł 1086POLICEM2 30-3935M 7700:03:1001:00:59.7001:04:10.05+00:19:366:059,8
84KRUSZYNA Robert 761DZIEMIONNAM3 40-4922M 7800:04:5701:01:03.7001:06:01.15+00:19:406:069,8
85PASIEKA Agnieszka 76821. Baza Lotnictwa TaktycznegoŚWIDWINK2 30-395K 700:09:3001:01:23.0501:10:54.00+00:19:596:089,8
86GRZYB Albert 645OPATÓWM1 16-2915M 7900:09:3501:01:24.2001:11:00.05+00:20:006:089,8
87HABRAT Barbara 816Akademia Wojsk LądowychKROSNOK1 16-292K 800:01:3901:01:26.7501:03:06.30+00:20:036:089,8
88PIESZAK Tomasz 1083OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-3936M 8000:19:1801:01:33.4501:20:52.30+00:20:096:099,7
89BĘDKOWSKI Piotr 1123Swim2troWEŁTYŃM2 30-3937M 8100:02:4901:01:43.3001:04:33.10+00:20:196:109,7
90DYDEK Arkadiusz 1160SKB DZIKSZCZECINM1 16-2916M 8200:06:5001:01:54.1501:08:44.30+00:20:306:119,7
91WALCZAK Tadeusz 1057POLICEM4 50-597M 8300:15:2701:02:00.8001:17:27.80+00:20:376:129,7
92BOCK Udo 729Braunschweig Hash House HarriersMEINEM3 40-4923M 8400:14:2301:02:01.6001:16:25.45+00:20:376:129,7
93WOŁK Marcin 712KSFMYŚLIBÓRZM2 30-3938M 8500:14:1201:02:05.8001:16:18.70+00:20:426:129,7
94DUDKA Robert 902SZCZECINM2 30-3939M 8600:47:4701:02:08.3001:49:55.35+00:20:446:129,7
95LEWANDOWSKI Piotr 1154SKB DZIKPOLICEM3 40-4924M 8700:07:0301:02:13.3501:09:16.80+00:20:496:139,6
96GARBACIAK Tomasz 1085POLICEM2 30-3940M 8800:49:4501:02:20.7001:52:06.10+00:20:576:149,6
97KUCHARCZYK Robert 764RanGryfGRYFICEM4 50-598M 8900:36:2001:02:25.9001:38:46.45+00:21:026:149,6
98CZYLKOWSKI Patryk 1001BANIEM2 30-3941M 9000:05:4001:02:29.6501:08:10.50+00:21:066:149,6
99LENCEWICZ Grzegorz 590Husaria Race Team SzczecinSZCZECINM2 30-3942M 9100:08:2001:02:30.0501:10:50.25+00:21:066:159,6
100WILK Anna 11210K1 16-293K 900:08:5501:02:31.2001:11:27.00+00:21:076:159,6
101KRUK Bartosz 934BEZRZECZEM2 30-3943M 9202:06:3601:02:33.1503:09:09.80+00:21:096:159,6
102GADOWSKI Wojciech 753Nie prowokuj Lochy MierzynMIERZYNM2 30-3944M 9300:56:2401:02:33.6001:58:57.85+00:21:096:159,6
103STAŃCZYK Sławomir 906Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3945M 9400:44:2501:02:39.1001:47:05.00+00:21:156:159,6
104STRZEMIŃSKI Bartlomiej 846SZCZECINM1 16-2917M 9500:06:1901:02:40.1501:08:59.40+00:21:166:169,6
105GRALEWICZ Robert 600MUROWANA GOŚLINAM3 40-4925M 9600:25:1701:02:40.9501:27:58.40+00:21:176:169,6
106LÜCKOFF Marc Steffen 748Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM3 40-4926M 9700:15:0101:02:53.9001:17:55.80+00:21:306:179,5
107WÓJCIK Krzysztof 650Dąbrowski TeamBANIEM2 30-3946M 9800:04:1101:03:11.6501:07:22.85+00:21:486:199,5
108ARAMOWICZ Sławomir 749SZCZECINM2 30-3947M 9900:57:4701:03:12.1002:00:59.70+00:21:486:199,5
109BOCK Agnieszka 728Braunschweig Hash House HarriersMEINEK2 30-396K 1000:14:2901:03:14.9501:17:44.20+00:21:516:199,5
110SZKUTNIK Arkadiusz 974MONSTARGARDM4 50-599M 10000:01:0501:03:19.6001:04:25.45+00:21:556:199,5
111RAKOCZY Bartosz 995DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3948M 10100:44:0901:03:20.0001:47:29.35+00:21:566:209,5
112HAWRYLAK Marcin 766Bieg KorczakaSZCZECINM4 50-5910M 10200:04:2401:03:24.6501:07:49.25+00:22:016:209,5
113PIEKARSKI Kamil 610SKARBIMIERZYCEM2 30-3949M 10300:33:1101:03:25.9001:36:37.55+00:22:026:209,5
114GERLICH Klaus 734Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5911M 10400:14:2601:03:28.5001:17:55.40+00:22:046:209,5
115PASZKO Daniel 872Wieczorne bieganie Szczecin / Kompas Team PolicePOLICEM3 40-4927M 10500:02:0201:03:34.6501:05:37.20+00:22:116:219,4
116POGORZELSKA Aleksandra 602Decathlon PiłaCHODZIEŻK1 16-294K 1100:38:2201:03:40.5501:42:03.15+00:22:166:229,4
117ROSZAK Zbigniew 647Wataha łączy nas bieganieGNIEWKOWOM2 30-3950M 10600:01:5401:04:04.4501:05:58.90+00:22:406:249,4
118MILANOWICZ Maciej 883Bridgestone Stargard RunnersWOŁCZKOWOM2 30-3951M 10700:58:0701:04:04.5502:02:12.10+00:22:406:249,4
119KAMIŃSKA Adrianna 976BBL POLICEPOLICEK2 30-397K 1200:21:5201:04:12.8001:26:05.00+00:22:496:259,3
120LINOWSKI Włodzimierz 989POLICEM1 16-2918M 10801:09:3901:04:33.9502:14:13.90+00:23:106:279,3
121SIEDLER Martin 827KOLOBRZEGM2 30-3952M 10901:00:5901:04:45.1002:05:44.50+00:23:216:289,3
122DROŹDZIŃSKI Konrad 945RAZ SzczecinSZCZECINM2 30-3953M 11002:18:0301:04:45.7503:22:49.65+00:23:226:289,3
123GRALEWICZ Albert 601MUROWANA GOŚLINAM1 16-2919M 11100:23:0101:04:52.0501:27:53.50+00:23:286:299,2
123KOZŁOWSKI Piotr 611Niech ktoś wezwie karetkęSZCZECINM2 30-3954M 11100:38:2801:04:52.0501:43:20.70+00:23:286:299,2
125BURDZIK Wojciech 975KRAKÓWM1 16-2920M 11301:22:4301:05:00.5502:27:44.20+00:23:366:309,2
126KOŁOMAŃSKI Hubert 1006SZCZECINM2 30-3955M 11400:59:2101:05:08.2502:04:30.00+00:23:446:309,2
127WITORZĘĆ Dariusz 710ŁĘGIM3 40-4928M 11500:06:0801:05:15.0001:11:23.00+00:23:516:319,2
128PAŃCZYK Tomasz 979SZCZECINM2 30-3956M 11600:34:5701:05:17.3501:40:14.75+00:23:536:319,2
129ROJEWSKI Mateusz 855SZCZECINM2 30-3957M 11700:34:5401:05:21.1001:40:15.35+00:23:576:329,2
130KRACZOWSKI Mirosław 1052SZCZECINM3 40-4929M 11800:18:0601:05:27.0501:23:33.05+00:24:036:329,2
131OGRODZIŃSKI Przemysław 641SZCZECINM2 30-3958M 11900:10:5601:05:28.4001:16:25.30+00:24:046:329,2
132SZUBCZYŃSKI Marcin 984DLL PartnersPOLICEM2 30-3959M 12000:36:1301:05:30.8501:41:44.80+00:24:076:339,2
133SOWA Krzysztof 969SZCZECINM2 30-3960M 12100:44:5301:05:31.3001:50:24.85+00:24:076:339,2
134WÓJCIK Tomasz 758KLINISKA WIELKIEM2 30-3961M 12202:40:5201:05:49.9003:46:41.90+00:24:266:349,1
135NĘDZUSIAK Dariusz 690ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-5912M 12300:34:0201:05:52.3501:39:54.60+00:24:286:359,1
136FUDRO Edward 721POLICEM5 60+2M 12400:06:3201:06:16.6501:12:49.35+00:24:536:379,1
137ŚWIĄTEK Bronisław 624Tup tup razemKALISZM5 60+3M 12500:58:1701:06:17.3002:04:34.65+00:24:536:379,1
138MÜLLER Kathrin 757Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK4 50-591K 1300:15:0401:06:18.4501:21:23.25+00:24:546:379,0
139KRUSZYNA Renata 760DZIEMIONNAK2 30-398K 1400:04:4501:06:26.4001:11:11.95+00:25:026:389,0
140JĘDRZEJEK Dariusz 791SANOKM2 30-3962M 12600:03:1401:06:35.4501:09:50.00+00:25:116:399,0
141WASIELEWSKI Jakub 978POLICEM2 30-3963M 12701:19:2201:06:42.2502:26:05.10+00:25:186:409,0
142BUBEŁA Kamila 1096BANINOK2 30-399K 1500:13:0201:06:42.7001:19:45.30+00:25:196:409,0
143TKACZUK Bartosz 741GNIEWKOWOM1 16-2921M 12800:05:2301:06:45.9001:12:09.85+00:25:226:409,0
144RUBIN Karol 99715 Giżycka Brygada ZmechanizowanaORZYSZM1 16-2922M 12901:32:4501:06:59.7502:39:45.05+00:25:366:419,0
145SYCHEL Magdalena 719POLICEK3 40-492K 1600:01:5901:07:01.8001:09:01.60+00:25:386:429,0
146DOMAGALSKI Sławomir 919Skb DzikSZCZECINM3 40-4930M 13000:15:1701:07:04.1001:22:21.95+00:25:406:428,9
147SZULC Marcin 817SZCZECINM2 30-3964M 13100:02:4701:07:05.1001:09:52.15+00:25:416:428,9
148LEWANDOWSKA Malgorzata 727TG'SOKÓŁ GNIEWKOWOLIPIEK4 50-592K 1700:04:3901:07:08.0001:11:47.10+00:25:446:428,9
149BOCHENEK Michał 853Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃM2 30-3965M 13200:12:5301:07:11.4001:20:04.45+00:25:476:438,9
150POSZUMSKA Gabriela 903SZCZECINK1 16-295K 1800:48:1701:07:37.8501:55:55.65+00:26:146:458,9
151BILIŃSKI Zbigniew 91112BZSTARGARD SZCZECIŃSKIM4 50-5913M 13300:04:0001:07:41.4501:11:42.00+00:26:176:468,9
152KIWILSZA Wojciech 583IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-3966M 13400:09:5301:07:41.5501:17:34.70+00:26:176:468,9
153DUDA Milena 1100OŻW SzczecinKOBYLANKAK3 40-493K 1900:57:3901:07:42.3002:05:21.75+00:26:186:468,9
154KAMIONKA Andrzej 724Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2 30-3967M 13501:21:2901:07:54.1502:29:23.35+00:26:306:478,8
155PATZKE Ingo 738Braunschweig Has House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5914M 13600:14:5201:08:08.0501:23:00.75+00:26:446:488,8
156POŁOCZAŃSKI Piotr 811Szwagry biegająKOSZALINM2 30-3968M 13700:07:2901:08:09.0001:15:38.40+00:26:456:488,8
157MASYS Agnieszka 617Grupa MalborkMALBORKK3 40-494K 2000:29:3301:08:13.3001:37:46.95+00:26:496:498,8
158SKRZYPIEC Andrzej 701Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM5 60+4M 13800:10:2201:08:20.3001:18:42.90+00:26:566:508,8
159ŁAWNICZAK Sebastian 845POLICEM3 40-4931M 13900:04:0201:08:23.0501:12:25.60+00:26:596:508,8
160RYŻ Arkadiusz 973DLL PARTNERSPOLICEM2 30-3969M 14000:36:1701:08:32.7001:44:50.20+00:27:096:518,8
161PODOLAK Mirosław 907GRYFINOM3 40-4932M 14101:24:2001:08:38.5002:32:58.95+00:27:146:518,7
162SZAKOŁA Pawel 862MIERZYNM2 30-3970M 14200:36:5701:08:44.9001:45:42.65+00:27:216:528,7
163JAROSŁAWSKA Sandra 1095POLICEK2 30-3910K 2100:08:2501:08:45.4001:17:10.90+00:27:216:528,7
164CZYŻEWSKI Mateusz 857wkurw_teamSZCZECINM2 30-3971M 14300:56:4001:08:47.1502:05:27.70+00:27:236:528,7
165GĄSIOROWSKI Mariusz 898Moczymordy ChociwelCHOCIWELM3 40-4933M 14400:01:1501:08:47.2501:10:02.75+00:27:236:528,7
166SĘK Dariusz 1104SZCZECINM3 40-4934M 14500:12:4901:08:47.7501:21:37.30+00:27:246:528,7
167CZYŻEWSKA Mirosława 856wkurw_teamSZCZECINK2 30-3911K 2200:56:3701:08:50.1002:05:27.50+00:27:266:538,7
168LISOWSKI Krzysztof 895TKKF ChociwelSTARGARDM2 30-3972M 14600:01:1001:08:52.2001:10:03.15+00:27:286:538,7
169ZIELINSKI Arkadiusz 899CHOCIWELM2 30-3973M 14700:01:1301:08:52.7501:10:05.80+00:27:296:538,7
170ZIELIŃSKI Bartosz 900CHOCIWELM2 30-3974M 14800:01:1301:08:53.1501:10:06.50+00:27:296:538,7
170DOBRYCKI Piotr 1133Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4935M 14800:58:1101:08:53.1502:07:04.40+00:27:296:538,7
172GONTEK Łukasz 875ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM2 30-3975M 15000:10:3901:08:54.0501:19:33.65+00:27:306:538,7
173KOTWICKA Ela 930SZCZECINK2 30-3912K 2300:08:1601:08:59.8501:17:16.80+00:27:366:538,7
174ROSIŃSKA Kamila 948Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDK2 30-3913K 2400:58:0001:09:03.3502:07:03.95+00:27:396:548,7
175ULASS Robert 787MIERZYNM3 40-4936M 15101:09:5501:09:22.1002:19:17.85+00:27:586:568,6
176BRZESKA Ewa 998Hell's Heaven SzczecinSTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-296K 2500:02:2501:09:25.0501:11:50.45+00:28:016:568,6
177ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 613PECNAK2 30-3914K 2600:22:0801:09:26.4501:31:35.25+00:28:026:568,6
178ODRZYWOLSKI Michał 714OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-3976M 15200:52:0101:09:33.1002:01:34.70+00:28:096:578,6
179ROMANOWICZ Monika 623Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3915K 2700:03:3401:09:33.6501:13:07.90+00:28:106:578,6
180SYLDATK Patryk 1002GDYNIAM1 16-2923M 15301:00:2401:09:34.3502:09:58.90+00:28:106:578,6
181PŁUCIENNIK Andrzej 847STARGARDM1 16-2924M 15400:06:2101:09:39.2001:16:00.90+00:28:156:578,6
182MĄDRAWSKI Tomasz 680SZCZECINM3 40-4937M 15501:06:1301:10:02.8002:16:16.15+00:28:397:008,6
183OLĘDZKI Michał 832WDŚ KMPSZCZECINM2 30-3977M 15600:10:4601:10:08.0001:20:54.25+00:28:447:008,6
184CZAPLA Tomasz 977POLICEM3 40-4938M 15701:19:4501:10:23.5502:30:08.95+00:28:597:028,5
185ŁYDKA Sylwek 1111SZCZECINM3 40-4939M 15801:33:4001:10:25.2002:44:05.60+00:29:017:028,5
186PEDZIWIATR Marek 717GREENFORDM3 40-4940M 15900:06:1401:10:29.5001:16:43.85+00:29:057:028,5
187MEUSIAK Rafał 720SZCZECINM2 30-3978M 16000:24:5301:10:39.4501:35:33.40+00:29:157:038,5
188DORAWA-ZIOMEK Anna 622Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3916K 2800:03:2901:10:46.8501:14:16.00+00:29:237:048,5
189NIEWCZAS Tomasz 937Dzika SigmaDOBRAM3 40-4941M 16100:06:1601:10:47.6001:17:03.85+00:29:237:048,5
190KNIOŁA Agnieszka 606PIŁA TEAMPIŁAK2 30-3917K 2900:21:0301:10:55.6501:31:59.20+00:29:327:058,5
191CARŁO Marcin 801Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3 40-4942M 16200:58:3301:10:58.6502:09:32.55+00:29:357:058,5
192KRZEMIEŃ Patrycja 627POLICEK2 30-3918K 3000:22:4401:11:08.1501:33:52.30+00:29:447:068,4
193MRÓZ Tomek 698ŁÓDŹM3 40-4943M 16300:55:3901:11:17.0502:06:57.00+00:29:537:078,4
194GERLICH Michael 759Braunschweig Hash House HarriersUELZENM4 50-5915M 16400:14:3101:11:17.7001:25:49.30+00:29:547:078,4
195KRZESIŃSKI Damian 815ZIELONA GÓRAM2 30-3979M 16500:04:3601:11:33.5501:16:10.05+00:30:097:098,4
196HNAT Rafał 616Decathlon PiłaWAŁCZM3 40-4944M 16600:38:2501:11:38.2001:50:03.30+00:30:147:098,4
197BOBROWSKI Daniel 1144KOWALE OLECKIEM1 16-2925M 16700:04:1201:11:41.3001:15:54.25+00:30:177:108,4
198KRZESIŃSKA Katarzyna 814BOHAR palety runnersZIELONA GÓRAK2 30-3919K 3100:04:2701:11:42.4001:16:09.60+00:30:187:108,4
199ŁANIEWSKA Hanna 1099A miało być tak pięknie - 'wystawiona' biegnę samaSZCZECINK2 30-3920K 3200:15:4901:11:52.6001:27:41.80+00:30:287:118,3
200KISIEL Kamila 1103CHOCIWELK1 16-297K 3300:58:0401:11:52.7502:09:57.00+00:30:297:118,3
201RAKOWSKI Piotr 860POLICEM4 50-5916M 16800:11:2001:11:59.3501:23:20.05+00:30:357:118,3
202KRUPIEŃCZYK Joanna 587SZCZECINK2 30-3921K 3400:15:1401:12:00.6001:27:15.20+00:30:367:128,3
203KRUPIEŃCZYK Michał 667SZCZECINM2 30-3980M 16900:15:1101:12:06.1501:27:17.60+00:30:427:128,3
204SUCHODOLSKA Aleksandra 638Dzikie ŻółwieROSNOWOK2 30-3922K 3500:03:2501:12:07.0001:15:32.55+00:30:437:128,3
205TOMCZAK Joanna 897Dirty SparrowsBOGDANOWOK2 30-3923K 3600:02:4101:12:20.0501:15:01.60+00:30:567:148,3
206NAREJKO Paweł 821WARZYMICEM1 16-2926M 17000:01:4901:12:36.1001:14:25.80+00:31:127:158,3
207SZMYT Marcin 810Szwagry biegająKOSZALINM2 30-3981M 17100:07:2601:12:37.0001:20:03.70+00:31:137:158,3
208SCHULZE Stefan 745Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5917M 17200:14:3401:12:37.9501:27:12.70+00:31:147:158,3
209ZAKRZEWSKA Sylwia 700FSD RUN DREZDENKOSZCZECINK2 30-3924K 3700:02:5701:12:38.0501:15:35.20+00:31:147:158,3
210LIASHENKO Liliia 752TrigymSZCZECINK1 16-298K 3800:02:5401:12:55.4001:15:49.90+00:31:317:178,2
211PAWŁOWSKI Karol 938Dzika SigmaDOBRAM3 40-4945M 17300:06:0001:12:56.3501:18:57.25+00:31:327:178,2
212LIPKA Radosła 830WDŚ KMPSZCZECINM2 30-3982M 17400:20:3101:12:57.5501:33:29.00+00:31:337:178,2
213KŁYS Robert 829WDŚ KMPSZCZECINM3 40-4946M 17500:20:2601:13:03.3501:33:30.20+00:31:397:188,2
214TRUKAWKA Andrzej 750Dziki zakwasSZCZECINM2 30-3983M 17600:50:4601:13:10.0502:03:56.85+00:31:467:198,2
215ZDUNEK Piotr 1000SZCZECINM2 30-3984M 17700:50:4901:13:10.4502:03:59.90+00:31:467:198,2
216ZEMANKIEWICZ Łukasz 825Kanał 6 amSZCZECINM2 30-3985M 17800:06:4201:13:13.3001:19:56.10+00:31:497:198,2
217PAWLUŚ Tomasz 589Ssps Chemik PoliceTANOWOM3 40-4947M 17900:04:1501:13:13.6001:17:29.00+00:31:497:198,2
218ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 754Nie prowokuj Lochy MierzynMIERZYNK2 30-3925K 3900:20:1401:13:15.9501:33:30.75+00:31:527:198,2
219JAROSŁAWSKA Jowita 1098SZCZECINK2 30-3926K 4000:08:2201:13:47.9501:22:10.90+00:32:247:228,1
220NEJMAN Marcin 933Hawajskie rekinySULEJÓWM1 16-2927M 18000:06:0501:13:56.1001:20:01.90+00:32:327:238,1
221KUSTRA Paulina 843BBL PolicePOLICEK2 30-3927K 4100:30:4501:14:07.7501:44:53.45+00:32:447:248,1
222JADRYCH Zbigniew 915STARGARDM3 40-4948M 18100:44:1801:14:16.3001:58:35.05+00:32:527:258,1
223ŁEMPKOWSKI Janusz 982DLL PartnersPOLICEM3 40-4949M 18200:10:1801:14:18.7501:24:37.15+00:32:557:258,1
224ŁEMPKOWSKA Beata 980DLL PartnersPOLICEK3 40-495K 4200:10:1501:14:21.5001:24:36.65+00:32:577:268,1
225ŚWIETLIK Alicja 716SZCZECINK4 50-593K 4300:17:5201:14:30.7001:32:23.65+00:33:077:278,1
226NIEWADZIK Ula 932SZCZECINK3 40-496K 4400:08:1301:14:38.3001:22:52.20+00:33:147:278,0
227HINDZIUK Artsiom 936Dzika SigmaDOBRAM2 30-3986M 18300:06:2601:14:43.2001:21:10.10+00:33:197:288,0
228KOMSTA Beata 669Pan Wąski i Jego MafiaPOLICEK3 40-497K 4500:19:0401:14:45.1501:33:49.70+00:33:217:288,0
229ZAKOŚCIELNA Katarzyna 626Dzikie ŻółwieKOSZALINK2 30-3928K 4600:03:2301:14:48.2001:18:11.40+00:33:247:288,0
230ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 792JANIKOWOM4 50-5918M 18400:08:0401:14:54.8001:22:59.40+00:33:317:298,0
231PORAZIŃSKI Przemysław 806CHOJNAM1 16-2928M 18500:03:1701:14:55.1501:18:12.65+00:33:317:298,0
232SALAUYOU Raman 939Dzika SigmaDOBRAM1 16-2929M 18600:06:0301:15:09.3501:21:12.40+00:33:457:308,0
233BEDNARZ Katarzyna 702KOŁOBRZEGK3 40-498K 4700:12:4001:15:14.4001:27:55.35+00:33:507:318,0
234REBELKA Małgorzata 869POZNAŃK1 16-299K 4800:10:0101:15:18.8001:25:20.20+00:33:557:318,0
235KACPRZAK Beata 1091SZCZECINK2 30-3929K 4900:17:4801:15:26.8501:33:15.50+00:34:037:328,0
236JUSINSKA Anna 771SŁAWOBORZEK3 40-499K 5000:09:2501:15:28.6001:24:53.75+00:34:047:328,0
237KRÜGER Swen 736Braunschweig Hash House HarriersWENDEBURGM1 16-2930M 18700:14:4401:15:51.0001:30:35.75+00:34:277:357,9
238CHUDZIŃSKI Bartosz 718SZCZECINM3 40-4950M 18800:57:2801:15:53.6002:13:21.70+00:34:297:357,9
239URBANOWICZ Piotr 1143WIELICZKAM1 16-2931M 18900:04:2101:15:54.9501:20:16.45+00:34:317:357,9
240KRAWIEC Mateusz 1145OLECKOM1 16-2932M 19000:04:1801:16:01.5501:20:20.20+00:34:377:367,9
241PODOLAK Julia 908GRYFINOK1 16-2910K 5101:24:1601:16:11.8502:40:28.70+00:34:487:377,9
242MURYN Dawid 951SZCZECINM1 16-2933M 19102:49:4601:16:13.6504:06:00.15+00:34:507:377,9
243PIOTROWSKA Małgorzata 848GORZÓW WIELKOPOLSKIK1 16-2911K 5200:06:2801:16:16.8001:22:45.65+00:34:537:377,9
244BIENIAS Emilia 947Ragnarok SzczecinSZCZECINK1 16-2912K 5302:49:3801:16:21.3004:05:59.85+00:34:577:387,9
245BLAHAK David 958Vo2 Max TeamSZCZECINM1 16-2934M 19203:37:4901:16:47.8004:54:37.25+00:35:247:407,8
246LEWANDOWSKA Anna 747GRZEPNICAK3 40-4910K 5400:02:2801:16:53.2001:19:21.90+00:35:297:417,8
247PETRUSIEWICZ Paweł 797GOLENIÓWM1 16-2935M 19300:53:4101:16:55.1002:10:36.45+00:35:317:417,8
248WOJTKOWIAK Rafał 999SZCZECINM3 40-4951M 19401:35:5401:17:08.1002:53:02.35+00:35:447:427,8
249ŁEBKOWSKI Karol 689GRYFINOM3 40-4952M 19500:27:0001:17:08.8501:44:09.80+00:35:457:427,8
250PUPEK Małgorzata 687Wilki z CiechocinkaSZCZECINK2 30-3930K 5500:26:5701:17:11.5001:44:09.40+00:35:477:437,8
251ORLON Barbara 699FSD RUN DrezdenkoSZCZECINK4 50-594K 5600:03:0701:17:11.9001:20:18.90+00:35:487:437,8
252BACHORSKA Dorota 767FitOski TeamSWIDWINK3 40-4911K 5700:09:2801:17:24.4501:26:52.70+00:36:007:447,8
253KOWALKOWSKA Beata 913WELTYNK2 30-3931K 5800:59:1701:17:32.9002:16:50.65+00:36:097:457,7
254WIECZOREK Magdalena 656STARGARDK3 40-4912K 5901:19:1201:17:37.6502:36:49.90+00:36:147:457,7
255GANCKE Grzegorz 1005POLICEM3 40-4953M 19600:20:3701:17:43.1001:38:21.00+00:36:197:467,7
256PADUCH Piotr 905SCZECINM2 30-3987M 19700:07:3701:17:48.5001:25:26.45+00:36:247:467,7
257GEILICH Katja 733Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK2 30-3932K 6000:14:5001:17:49.0501:32:39.50+00:36:257:467,7
258KORZENIAK Wojciech 800KISIELICEM1 16-2936M 19800:51:4601:17:49.2002:09:36.00+00:36:257:467,7
259TUZ Bartosz 882Team Spirit Nowa SólMODRZYCAM2 30-3988M 19900:17:4401:17:51.0001:35:35.85+00:36:277:477,7
260MIKICIUK Natalia 799SZCZECINK1 16-2913K 6100:51:4401:17:51.1002:09:35.60+00:36:277:477,7
261SZYPLOWSKI Dorian 778SZCZECINM2 30-3989M 20000:24:0601:17:52.5501:41:58.85+00:36:287:477,7
262SZYMAŃSKI Piotr 777SZCZECINM2 30-3990M 20100:24:0901:17:53.3501:42:02.50+00:36:297:477,7
263GRALEWICZ Magdalena 599MUROWANA GOŚLINAK3 40-4913K 6200:21:2901:17:53.4501:39:23.25+00:36:297:477,7
264WIECZOREK Jakub 651STARGARDM1 16-2937M 20201:18:3101:17:53.5502:36:24.95+00:36:297:477,7
265TUZ Gabriela 888Team Spirit Nowa SólMODRZYCAK2 30-3933K 6300:17:4101:17:54.3001:35:35.85+00:36:307:477,7
266DYDEK Dorota 1162SKB DZIKSZCZECINK4 50-595K 6400:21:1701:17:56.5501:39:14.40+00:36:327:477,7
267PATZKE Petra 737Braunschweig Hash House HarriersBRAUNSCHWEIGK4 50-596K 6500:14:4101:17:57.6501:32:38.75+00:36:347:477,7
268BEDNAREK Natalia 963Decathlon PiłaCZARNKÓWK1 16-2914K 6600:38:2001:18:12.3001:56:32.70+00:36:487:497,7
269KRZEMIŃSKI Paweł 967EXT-WLFSZCZECINM1 16-2938M 20300:18:1401:18:25.7001:36:40.50+00:37:027:507,7
270MARSCHAŁKOWSKA Dorota 1081KM PSP KoszalinKOSZALINK4 50-597K 6700:05:3801:18:26.4001:24:04.75+00:37:027:507,6
271ZAWADZKI Andrzej 968EXT-WLFSZCZECINM1 16-2939M 20400:18:1101:18:28.9501:36:40.30+00:37:057:507,6
272DĄBROWSKA Paulina 744CHEŁMNOK1 16-2915K 6800:21:5501:18:34.8001:40:30.00+00:37:117:517,6
273SITEK Alfred 789SZCZECINM3 40-4954M 20501:18:3601:19:07.0002:37:43.10+00:37:437:547,6
274BIELSKA Ola 703ŁÓDŹK2 30-3934K 6900:55:3601:19:16.2502:14:52.85+00:37:527:557,6
275KAROL Sławlomir 793LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEM4 50-5919M 20600:07:1401:19:17.3001:26:31.70+00:37:537:557,6
276NOWAK Zbigniew 926KB DzikPOLICEM5 60+5M 20700:40:5301:19:45.5002:00:39.35+00:38:217:587,5
277BIEGANSKI Tomasz 876SZCZECINM2 30-3991M 20800:03:4801:19:56.4001:23:44.95+00:38:327:597,5
278GRODZIŃSKI Arkadiusz 640Stargardzki Klub Morsów MiedwianieSTARGARDM3 40-4955M 20900:02:3301:20:06.2001:22:39.55+00:38:428:007,5
279MURAWSKI Rafał 921ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKM3 40-4956M 21000:08:5901:20:19.3501:29:19.25+00:38:558:017,5
280MISIASZEK Mirosław 1036STARGARDM4 50-5920M 21101:26:0801:20:40.6502:46:49.00+00:39:178:047,4
281DANILUK Małgorzata 809SZCZECINK1 16-2916K 7000:53:2701:20:44.2002:14:11.70+00:39:208:047,4
282LÜLLMANN Jörg 739Braunschweig Hash House HarriersCREMLINGENM4 50-5921M 21200:14:3701:20:44.9501:35:22.45+00:39:218:047,4
283CAŁKA Barbara 914PRZECŁAWK3 40-4914K 7100:12:0901:20:46.0001:32:55.30+00:39:228:047,4
284NASIADEK Arkadiusz 725SZCZECINM3 40-4957M 21300:57:3101:20:50.2502:18:21.55+00:39:268:057,4
285SAWICKA - WERS Urszula 707SAR-BSR Kołobrzeg Maraton TeamKOŁOBRZEG DRZONOWOK2 30-3935K 7200:12:3701:20:55.9501:33:33.90+00:39:328:057,4
286SUSZA Małgorzata 643SZCZECINK3 40-4915K 7300:12:0601:20:59.5001:33:05.50+00:39:358:057,4
287WALENT Marta 870SZCZECINK2 30-3936K 7400:09:4001:21:31.6001:31:12.55+00:40:078:097,4
288ULASS Patrycja 786MIERZYNK1 16-2917K 7501:08:5601:21:38.8002:30:34.90+00:40:158:097,3
289KUNIKOWSKI Patryk 671Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3992M 21400:44:2101:21:39.1502:06:00.95+00:40:158:097,3
290POŹNIAK Aleksandra 769Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKP.K2 30-3937K 7600:41:1101:21:44.5002:02:56.00+00:40:208:107,3
291KUNIKOWSKA Patrycja 672Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDK2 30-3938K 7700:44:1401:21:46.2002:06:00.95+00:40:228:107,3
292MUSKAŁA Beata 831WDŚ KMPGRYFINOK4 50-598K 7800:10:4201:22:47.2501:33:30.20+00:41:238:167,2
293MAŁECKA Anna 772SZCZECINK3 40-4916K 7900:13:1601:22:48.0001:36:04.90+00:41:248:167,2
294SYCH Zbigniew 839KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIM3 40-4958M 21500:22:5401:23:01.0001:45:55.15+00:41:378:187,2
295SYCH Małgorzata 838KB Kamień PomorskiKAMIEŃ POMORSKIK3 40-4917K 8000:22:5101:23:04.0001:45:55.35+00:41:408:187,2
296MAŁECKI Sebastian 773SZCZECINM2 30-3993M 21600:13:1301:23:04.5001:36:17.75+00:41:408:187,2
297BIEGAŃSKI Piotr 1089SZCZECINM2 30-3994M 21700:03:5101:23:11.2001:27:02.25+00:41:478:197,2
298ZAWISZA Tomasz 889Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4959M 21800:57:5001:23:17.5502:21:08.10+00:41:538:197,2
299PIERZAKOWSKA Agnieszka 614Szalone MamuśkiSTARGARDK2 30-3939K 8100:08:4501:23:22.8501:32:07.95+00:41:598:207,2
300BOCHENEK Jadwiga 854Afro-Fit Wataha CrossFitPOZNAŃK2 30-3940K 8200:11:3101:23:26.4501:34:58.15+00:42:028:207,2
301MISIUK Marta 618POLICEK2 30-3941K 8300:08:3901:23:28.3001:32:07.75+00:42:048:207,2
302DYWELSKI Marcin 1078Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM3 40-4960M 21900:07:2301:23:40.1501:31:04.05+00:42:168:227,2
303MAJCHER Małgorzata 597PIŁA TEAMPIŁAK3 40-4918K 8400:21:0801:23:49.6501:44:57.70+00:42:268:227,2
304SERKOWSKA Paulina 1101POLICEK1 16-2918K 8500:07:5801:23:51.4001:31:50.05+00:42:278:237,2
305KIJO-ŁYDKA Magdalena 1110SZCZECINK2 30-3942K 8601:33:3701:24:01.2002:57:38.90+00:42:378:247,1
306NAJMARK Małgorzata 695Nordicove Love PolicePOLICEK3 40-4919K 8700:27:1001:24:14.8001:51:25.35+00:42:518:257,1
307KWILIŃSKI Emil 993SZCZECINM3 40-4961M 22000:27:1601:24:34.7001:51:50.75+00:43:118:277,1
308PIEPRZOWSKA Sylwia 877POLICEK3 40-4920K 8800:27:0701:24:42.0001:51:49.70+00:43:188:287,1
309SAKOWSKA-CARŁO Magda 802Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-3943K 8900:58:5401:24:48.5002:23:43.20+00:43:248:287,1
310CUPRYJAK Sebastian 1115SZCZECINM2 30-3995M 22100:29:2101:25:24.4501:54:46.35+00:44:008:327,0
311MLECZEK Roman 775BANIEM3 40-4962M 22200:13:3401:25:25.7001:38:59.85+00:44:028:327,0
312WOJCIECHOWSKA Maja 1116SZCZECINK1 16-2919K 9000:29:1801:25:28.0001:54:46.25+00:44:048:327,0
313JEZIOREK Agnieszka 774BANIEK3 40-4921K 9100:13:3001:25:29.5501:38:59.90+00:44:058:327,0
314POST Marcin 864KURÓWM2 30-3996M 22300:13:0901:25:34.6001:38:43.85+00:44:108:337,0
315TOMICZAK Marta 661WARSZAWAK3 40-4922K 9201:42:0301:25:38.5003:07:42.45+00:44:148:337,0
316POST Mariola 865KURÓWK3 40-4923K 9300:13:0501:25:44.1501:38:50.05+00:44:208:347,0
317KLIMEK Krzysztof 726SZCZECINM3 40-4963M 22401:21:4201:25:48.0502:47:31.00+00:44:248:347,0
318LOBA Zuzanna 873DzikSWARZĘDZK1 16-2920K 9400:31:5201:26:02.2001:57:55.00+00:44:388:367,0
319LEBIODA Alicja 880SZCZECINK3 40-4924K 9501:29:2001:26:26.8502:55:47.80+00:45:038:386,9
320TRZECIAK Piotr 807SIANÓWM2 30-3997M 22500:22:0101:27:20.8001:49:22.00+00:45:578:446,9
321JAŚKIEWICZ Krzysztof 682mSportLUBINM3 40-4964M 22600:08:0101:27:21.7501:35:23.55+00:45:588:446,9
322ARCZYŃSKI Jakub 808KOSZALINM2 30-3998M 22700:21:5801:27:24.5501:49:22.65+00:46:008:446,9
323PRABUCKA Weronika 1129Ukl Ósemka PolicePOLICEK1 16-2921K 9600:07:1101:27:28.1501:34:39.95+00:46:048:446,9
324ZWYRBLIS KŁAPOUCH Wioletta 927SZCZECINK3 40-4925K 9700:10:2901:27:30.7001:38:00.00+00:46:078:456,9
325WIŚNIEWSKA Marta 585IHUHU TeamPŁOCKK1 16-2922K 9800:10:0601:27:31.4501:37:38.00+00:46:078:456,9
326ZABROCKI Karol 633ŚWINOUJŚCIEM3 40-4965M 22800:15:0801:27:44.6501:42:52.95+00:46:218:466,8
327TUMANOWICZ Tomasz 834GRYFICEM3 40-4966M 22900:21:1001:27:46.1501:48:56.90+00:46:228:466,8
328WOŹNIAK Rafał 582IHUHU TeamPOZNAŃM2 30-3999M 23000:09:4901:27:48.2001:37:38.10+00:46:248:466,8
329KIERUJ Jakub 837IHUHU TeamBIEDRUSKOM1 16-2940M 23100:09:4601:27:52.6501:37:39.30+00:46:298:476,8
330PCIONEK Jacek 833SIEDLCEM2 30-39100M 23200:21:1201:27:59.6001:49:12.15+00:46:358:476,8
331GOWORSKI Jerzy 842Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2 30-39101M 23300:34:3701:28:00.1502:02:37.35+00:46:368:486,8
332WROŃSKI Julian 990Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39102M 23400:45:2001:28:08.9502:13:29.80+00:46:458:486,8
333KUCHARCZYK Paulina 782GRYFICEK1 16-2923K 9900:36:3701:28:10.1502:04:47.20+00:46:468:496,8
334PYREK Iwona 662WAŁCZK2 30-3944K 10000:44:2901:28:39.7502:13:09.00+00:47:168:516,8
335MACHOLA Bartłomiej 1114Monia GymSZCZECINM2 30-39103M 23500:10:1001:29:35.5001:39:45.60+00:48:118:576,7
336WIŚNIEWSKA Sandra 1003GDYNIAK1 16-2924K 10101:00:2701:29:57.3502:30:25.00+00:48:338:596,7
337KUŹMIŃSKA Weronika 696POLICEK1 16-2925K 10201:42:5901:30:29.6003:13:29.50+00:49:059:026,6
338DZIEDZINA Roksana 708Klub Sportowy FitnessNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-3945K 10300:14:0901:30:30.7501:44:40.65+00:49:079:036,6
339ZADROŻNY Szymon 657WAŁCZM3 40-4967M 23600:44:3401:30:36.1002:15:10.70+00:49:129:036,6
340RUTKOWSKA Anna 648Wataha WałczWAŁCZK4 50-599K 10400:44:3201:30:37.3502:15:09.55+00:49:139:036,6
341BIALOWOLSKA-MICHNIACKA Elwira 1125Iron Team SzczecinSZCZECINK2 30-3946K 10500:06:1001:30:43.8001:36:54.65+00:49:209:046,6
342KAROL Monika 794LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK1 16-2926K 10600:07:3101:30:44.7501:38:16.60+00:49:219:046,6
343NOWAK Aneta 683NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4926K 10700:27:1301:31:17.9001:58:31.60+00:49:549:076,6
344BORODZIUK Magdalena 776WOTSZCZECINK3 40-4927K 10800:45:4001:31:25.8002:17:05.95+00:50:029:086,6
345ANIELSKI Sławomir 894KARLINOM1 16-2941M 23700:40:1701:31:26.2002:11:44.00+00:50:029:086,6
346KULEWSKA Joanna 1097NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4928K 10900:27:0501:31:26.3501:58:31.40+00:50:029:086,6
347ANIELSKI Michał 858SZCZECINM2 30-39104M 23800:40:2001:31:35.3002:11:56.05+00:50:119:096,6
348ŻOŁNACZ Radek 892ZŁOCIENIECM2 30-39105M 23900:40:1401:31:38.8002:11:53.20+00:50:159:096,5
349KAROLCZAK Magdalena 584IHUHU TeamPOZNAŃK3 40-4929K 11000:10:3201:31:40.0501:42:12.75+00:50:169:106,5
350ANIELSKA Anna 893KARLINOK2 30-3947K 11100:40:1101:31:42.2002:11:53.35+00:50:189:106,5
351SEŃ Agata 859SZCZECINK2 30-3948K 11200:40:0701:31:47.1002:11:54.70+00:50:239:106,5
352ZIELIŃSKA-RYŻ Katarzyna 970DLL PARTNERSPOLICEK2 30-3949K 11300:36:0501:32:34.2002:08:40.10+00:51:109:156,5
353STACH Sara 959ZBĄSZYŃK1 16-2927K 11401:12:1401:32:50.3502:45:05.10+00:51:269:176,5
354NOWOTNIK Wojciech 960ZBĄSZYŃM2 30-39106M 24001:12:1201:32:52.4502:45:04.55+00:51:289:176,5
355PERROT Magdalena 688Wilki z CiechocinkaSZCZECINK3 40-4930K 11500:27:1901:33:11.7002:00:31.40+00:51:489:196,4
356BANAŚ Anna 981DLL PartnersPOLICEK2 30-3950K 11600:35:0701:33:23.7002:08:31.20+00:52:009:206,4
357BIAŁOWĄS Alicja 785SZCZECINK2 30-3951K 11700:46:5201:33:28.8002:20:21.35+00:52:059:206,4
358CHROBOCIŃSKA Elżbieta 820SZCZECINK4 50-5910K 11800:14:1501:33:30.3501:47:46.30+00:52:069:216,4
359PUFF Agata 987DLL Partners-0K2 30-3952K 11900:35:0401:33:33.3002:08:37.90+00:52:099:216,4
360SZAJEK Marta 1055Hulk Team PolicePOLICEK3 40-4931K 12001:21:3501:33:55.8002:55:31.20+00:52:329:236,4
361STOCK Heiko 743Braunschweig Hash House HarriersWOLFSBURGM3 40-4968M 24100:14:5601:34:01.1501:48:58.00+00:52:379:246,4
362GUMIELA Adam 828MelvitRunSZCZECINM2 30-39107M 24200:29:2901:34:16.4002:03:45.55+00:52:529:256,4
363HAJDUKIEWICZ Anna 928SZCZECINK3 40-4932K 12100:10:2501:34:34.6501:45:00.50+00:53:119:276,3
364KAROL Agnieszka 795LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4933K 12200:07:3501:34:36.2001:42:11.25+00:53:129:276,3
365KOSMAL-BRZYCHCY Agnieszka 946MIERZYNK3 40-4934K 12300:10:3601:34:44.0501:45:20.20+00:53:209:286,3
366ULASS Agnieszka 788MIERZYNK3 40-4935K 12400:53:2301:35:12.7002:28:35.85+00:53:499:316,3
367BANASIAK Adrianna 1067SZCZECINK2 30-3953K 12500:03:4301:35:19.4501:39:02.90+00:53:559:316,3
368OSTROWSKA Ewa 1068SZCZECINK1 16-2928K 12600:03:3701:35:25.2501:39:02.50+00:54:019:326,3
369SIDORCZUK Tomasz 929Klub Biegających LeśnikówTRZEBIEŻM3 40-4969M 24300:46:4101:35:28.8502:22:10.30+00:54:059:326,3
370WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 942HELLS HEAVEN SZCZECINSZCZECINK2 30-3954K 12701:53:1501:35:50.3003:29:05.50+00:54:269:356,3
371NIEZGODA Adam 619Kompas TeamPOLICEM3 40-4970M 24400:21:4801:36:11.7501:58:00.45+00:54:489:376,2
372KUPNIEWSKA Aleksandra 620Kompas TeamPOLICEK2 30-3955K 12800:21:4201:36:18.5501:58:00.80+00:54:549:376,2
373ADAM Kamila 972DLL PartnersPOLICEK2 30-3956K 12900:29:1101:37:04.2002:06:16.15+00:55:409:426,2
374PARADOWSKI Piotr 697KB WyszkówWYSZKÓWM1 16-2942M 24500:44:5801:37:17.3502:22:15.35+00:55:539:436,2
375BARTNIK Paweł 1132DLL PARTNERSSZCZECINM5 60+6M 24600:09:5801:38:28.3501:48:26.60+00:57:049:506,1
376WIECZOREK Wojciech 654STARGARDM3 40-4971M 24701:18:5601:39:00.2502:57:56.70+00:57:369:546,1
377CHROBOCINSKI Daniel 819SZCZECINM1 16-2943M 24800:14:2001:39:08.4001:53:29.00+00:57:449:546,1
378MAŁKOWSKA Ewa 878SZCZECINK3 40-4936K 13001:55:1301:39:19.5503:34:32.60+00:57:559:556,0
379STEMPNIAK Zbigniew 675REBELS LEGION TEAMHELM3 40-4972M 24900:11:4101:40:07.3501:51:48.90+00:58:4310:006,0
380MISIASZEK Beata 1037STARGARDK4 50-5911K 13101:19:0401:40:14.1002:59:18.65+00:58:5010:016,0
381STEMPNIAK Katarzyna 674REBELS LEGION TEAMHELK2 30-3957K 13200:10:5301:40:55.1501:51:48.75+00:59:3110:055,9
382KOGUT Karol 723SZCZECINM2 30-39108M 25000:09:0501:41:01.2001:50:06.45+00:59:3710:065,9
383KUCHARCZYK Elżbieta 763Run GryfLUBINK3 40-4937K 13300:36:3901:41:07.4002:17:47.35+00:59:4310:065,9
384SOŁTYS Krzysztof 11220M1 16-2944M 25100:09:3801:41:33.2001:51:11.60+01:00:0910:095,9
385LIŚKIEWICZ Katarzyna 971DLL PartnersPOLICEK3 40-4938K 13400:29:0901:42:42.1002:11:51.35+01:01:1810:165,8
386BODNAR Zbigniew 652SZCZECINM5 60+7M 25200:06:5401:43:03.8001:49:58.10+01:01:4010:185,8
387PRABUCKA Karolina 1127Ukl Ósemka PolicePOLICEK3 40-4939K 13500:07:0901:43:12.9001:50:22.10+01:01:4910:195,8
388PRABUCKI Jarosław 1128Ukl Ósemka PolicePOLICEM3 40-4973M 25300:07:0601:43:16.2501:50:22.40+01:01:5210:195,8
389DIKOLENKO Bartosz 964WIERCISZEWOM2 30-39109M 25400:22:0401:43:37.9002:05:42.20+01:02:1410:215,8
390RUBAJ Anna 684SZCZECINK2 30-3958K 13600:07:4801:44:45.5001:52:33.85+01:03:2110:285,7
391PIERŚCIŃSKA Marzena 920POLICEK3 40-4940K 13700:07:5101:44:48.8501:52:39.95+01:03:2510:285,7
392GÓRSKA Agnieszka 685NordicoweLove PolicePOLICEK3 40-4941K 13800:07:4501:44:50.4501:52:36.05+01:03:2610:295,7
393TOMASZEWSKA Beata 851POLICEK2 30-3959K 13900:07:4201:44:51.1501:52:33.60+01:03:2710:295,7
394KRÓL Magdalena 922SZCZECINK2 30-3960K 14000:13:2201:44:54.9001:58:17.30+01:03:3110:295,7
395KRUSZEWICZ-KOWALEWSKA Alina 1258Ampio Smart HomePOLICEK3 40-4942K 14100:02:2201:45:21.5501:47:43.60+01:03:5710:325,7
396MICHALSKA Karolina 588Kompas TeamPOLICEK1 16-2929K 14200:21:4501:50:19.4002:12:04.70+01:08:5511:015,4
397PŁOSA Arkadiusz 780SZCZECINM3 40-4974M 25500:42:4501:50:56.6502:33:41.80+01:09:3311:055,4
398PŁOSA Monika 765SZCZECINK2 30-3961K 14300:42:4101:50:59.7002:33:41.60+01:09:3611:055,4
399HAŁAS Renata 704Szybciej nie mogeMIĘDZYWODZIEK4 50-5912K 14400:06:3901:51:36.9001:58:16.10+01:10:1311:095,4
400LEWANDOWSKI Janusz 866SZCZECINM5 60+8M 25600:06:3501:51:41.2501:58:16.90+01:10:1711:105,4
401GORYŃSKA Daria 950GDYNIAK1 16-2930K 14500:01:5601:54:09.7001:56:06.45+01:12:4611:245,3
402STACHOWIAK Monika 992POLICEK3 40-4943K 14600:35:1102:01:45.5002:36:56.95+01:20:2112:104,9
403PUZIO Hanna 783SZCZECINK2 30-3962K 14700:46:4902:12:32.6502:59:22.05+01:31:0913:154,5
404PUZIO Joanna 784SZCZECINK2 30-3963K 14800:46:4502:12:37.1502:59:23.00+01:31:1313:154,5
405KOŁACZYŃSKA Monika 625POGÓRZE GM. KOSAKOWOK3 40-4944K 14900:21:2202:13:44.4002:35:06.45+01:32:2013:224,5
406NOWAK Marta 1064SZCZECINK2 30-3964K 15000:08:49+0:11315,8
407WANTUCH Marzena 917Dziki weekendSZCZECINK2 30-3965K 15100:01:34+00:10:076:0010,0
408BOBROWSKI Emanuel 1146POLICEM1 16-2945M 25701:24:32+00:26:289:166,5
409CICHECKA Joanna 836NordicoweLovePOLICEK4 50-5913K 15200:11:03+00:47:5113:334,4
410ŚWIERCZ Dariusz 605KPPSP WałczWAŁCZM4 50-5922M 25800:38:31+00:52:4614:324,1
GÓRNIAK Joanna 1069JĘCZYDÓŁK4 50-59DNF DNF DNF--
Znaleziono 411 wynik(ów)