BIEG SZLAKIEM MAŁEGO DZIKA

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2020-08-22
Miejsce:
Police
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
210
Wystartowało:
134
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
134
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MACHOLA Marcin 311SZCZECINChłopcy 6-101M 100:03:1200:00:37.3500:03:49.80 0:3797,3
2ŻEMOJDZIN Mikołaj 131SZCZECINChłopcy 6-102M 200:02:5900:00:40.5500:03:39.60+00:00:030:4090,0
3STEFAŃSKI Oliwier 160SZCZECINChłopcy 6-103M 300:05:1000:00:44.0000:05:54.75+00:00:060:4481,8
4OLIVIA Rogowska 168POLICEDziewczynki 6-101K 100:28:2900:00:47.1500:29:16.70+00:00:090:4776,6
5WASIELEWSKA Wiktoria 1POLICEDziewczynki 6-102K 200:28:2600:00:47.2500:29:14.05+00:00:090:4776,6
6OGRODZIŃSKI Aleksander 6SZCZECINChłopcy 6-104M 400:03:0300:00:47.8000:03:51.55+00:00:100:4776,6
7WASIELEWSKI Maciej 2POLICEChłopcy 6-105M 500:28:2300:00:47.9500:29:11.65+00:00:100:4776,6
8CHMIELEWSKI Maciej 8POLICEChłopcy 6-106M 602:53:5200:00:48.0002:54:40.80+00:00:100:4875,0
9KUSTRA Anna 158POLICEDziewczynki 6-103K 302:53:4300:00:48.0502:54:31.90+00:00:100:4875,0
10KAMIŃSKA DLL PARTNERS Hania 141POLICEDziewczynki 6-104K 400:17:0000:00:49.7500:17:49.80+00:00:120:4973,5
11GUCMA Amelia 144POLICEDziewczynki 6-105K 500:17:0100:00:50.4500:17:51.90+00:00:130:5072,0
12MLECZEK Liwa 65BANIEDziewczynki 6-106K 600:03:5400:00:50.6500:04:45.40+00:00:130:5072,0
13SITEK Nikola 21POLICEDziewczynki 6-107K 701:50:1700:00:50.8001:51:08.25+00:00:130:5072,0
14WOŁYŃSKI Damian 3POLICEChłopcy 6-107M 700:18:0100:00:50.8500:18:51.90+00:00:130:5072,0
15LEWANDOWSKA Joanna 56GRZEPNICADziewczynki 6-108K 801:44:2100:00:51.0001:45:12.90+00:00:130:5170,6
16URBANIAK Kornelia 106POLICEDziewczynki 6-109K 900:05:5100:00:51.6500:06:43.55+00:00:140:5170,6
17SZAFRAN Stanislaw Dll Partners 138POLICEChłopcy 6-108M 800:16:5400:00:52.6500:17:47.40+00:00:150:5269,2
18PAWLIK Marcel 5POLICEChłopcy 6-109M 900:17:2500:00:52.9500:18:18.75+00:00:150:5269,2
19POŁOCZAŃSKA Lena 81KOSZALINDziewczynki 6-1010K 1000:09:1100:00:53.8500:10:05.05+00:00:160:5367,9
20ZABŁOCKI Szymon 74SZCZECINChłopcy 6-1010M 1000:05:2000:00:54.1500:06:14.80+00:00:160:5466,7
21TOMCZAK Wiktoria 112BOGDANOWODziewczynki 6-1011K 1101:47:1000:00:54.4001:48:04.55+00:00:170:5466,7
22ZIELIŃSKI Kacper 148SZCZECINChłopcy 6-1011M 1100:15:2300:00:54.8000:16:18.65+00:00:170:5466,7
23WOŁYŃSKI Mikołaj 157POLICEChłopcy 6-1012M 1200:51:3200:00:56.6000:52:29.55+00:00:190:5664,3
24SOBAŃSKI Szymon 122SZCZECINChłopcy 6-1013M 1300:04:4100:00:56.7000:05:38.60+00:00:190:5664,3
25WŁAŚNIEWSKI Jakub 151POLICEChłopcy 6-1014M 1400:51:3400:00:56.8000:52:31.25+00:00:190:5664,3
26KACZMAREK Jakub 78SZCZECINChłopcy 6-1015M 1501:09:2000:00:56.8501:10:17.35+00:00:190:5664,3
27SOBCZAK Hania 135POLICEDziewczynki 6-1012K 1200:05:0700:00:57.5500:06:05.00+00:00:200:5763,2
28ZEMBRZUSKA Oliwia 108WOŁCZKOWODziewczynki 6-1013K 1300:07:4000:00:57.9500:08:38.10+00:00:200:5763,2
29SZUBCZYŃSKI DLL PARTNERS Maksymilian 149POLICEChłopcy 6-1016M 1600:16:4100:00:58.0000:17:39.10+00:00:200:5862,1
30ZYGMAŃSKI Paweł 71DOBRAChłopcy 6-1017M 1700:08:4800:00:58.0500:09:46.90+00:00:200:5862,1
31WALLAS Sara 1147POLICEDziewczynki 6-1014K 1401:18:1700:00:58.3501:19:16.25+00:00:210:5862,1
32WIKTORZAK Igor 75SZCZECINChłopcy 6-1018M 1801:09:1600:00:59.9001:10:16.45+00:00:220:5961,0
33CIEŚLA Dominika 86SZCZECINDziewczynki 6-1015K 1501:45:1400:01:00.1501:46:14.80+00:00:221:0060,0
33DĄBROWSKA DLL PARNTERS Antonina 154PRZECŁAWDziewczynki 6-1015K 1500:16:3400:01:00.1500:17:34.30+00:00:221:0060,0
35GAPYS Gabriela 115POLICEDziewczynki 6-1017K 1700:42:0600:01:00.4500:43:07.40+00:00:231:0060,0
36OGRODZIŃSKI Gabriel 7SZCZECINChłopcy 6-1019M 1900:03:3900:01:02.3000:04:42.05+00:00:241:0258,1
37URBANIAK Laura 105POLICEDziewczynki 6-1018K 1800:05:5700:01:02.7000:07:00.35+00:00:251:0258,1
38POKÓJ Aleksandra 163POLICEDziewczynki 6-1019K 1900:17:1200:01:03.4500:18:15.45+00:00:261:0357,1
39OSTOJSKA Zosia 167-Dziewczynki 6-1020K 2000:17:1700:01:04.0000:18:21.00+00:00:261:0456,3
40OGRODOWSKI Miłosz 53BEZRZECZEChłopcy 6-1020M 2000:32:1600:01:04.2000:33:20.85+00:00:261:0456,3
41PRADZIADOWICZ Mikołaj 96SZCZECINChłopcy 6-1021M 2100:09:1900:01:04.8500:10:24.05+00:00:271:0456,3
42NOWACZYK Izabela 125SZCZECINDziewczynki 6-1021K 2100:06:4500:01:05.3000:07:51.25+00:00:271:0555,4
43BUBEŁA Pola 93BANINODziewczynki 6-1022K 2202:12:4500:01:06.0502:13:51.50+00:00:281:0654,5
44POKÓJ Zuzanna 164POLICEDziewczynki 6-1023K 2300:17:0800:01:06.9000:18:15.30+00:00:291:0654,5
45STAŃKO Jakub 25GRZĘDZICEChłopcy 6-1022M 2200:05:3400:01:06.9500:06:41.40+00:00:291:0654,5
46KLIMEK Eryk 52SZCZECINChłopcy 6-1023M 2301:04:2300:01:07.5501:05:31.50+00:00:301:0753,7
47KULEWSKI Max 37POLICEChłopcy 6-1024M 2400:05:0000:01:08.2000:06:09.00+00:00:301:0852,9
48KRAIŃSKA Julia 118POLICEDziewczynki 6-1024K 2400:05:2700:01:09.4000:06:36.80+00:00:321:0952,2
49FIEDZIUSZKO Jasiu 36SZCZECINChłopcy 6-1025M 2502:01:3500:01:09.5502:02:45.30+00:00:321:0952,2
50RATAJCZYK Hubert 165POLICEChłopcy 6-1026M 2600:08:1000:01:10.1000:09:20.45+00:00:321:1051,4
51DĄBROWSKA Agnieszka 27POLICEOpen K1K 2502:25:1200:01:10.1502:26:23.00+00:00:321:1051,4
52DOMAGALSKA Agata 123SZCZECINDziewczynki 6-1025K 2600:15:3700:01:10.2500:16:47.55+00:00:321:1051,4
53HARNER Marcelina 16POLICEDziewczynki 6-1026K 2700:17:0200:01:10.4500:18:12.50+00:00:331:1051,4
54ŁAWNICZAK Sebastian 43POLICEOPEN M1M 2700:04:3000:01:13.1000:05:43.30+00:00:351:1349,3
55ŚPIEWAK Lilianna 90SZCZECINDziewczynki 6-1027K 2800:15:3400:01:13.9500:16:48.60+00:00:361:1349,3
56SOBAŃSKI Wiktor 121SZCZECINChłopcy 6-1027M 2800:04:4900:01:14.4500:06:03.50+00:00:371:1448,6
57GAJKOWSKI Franciszek/Franek 156POLICEChłopcy 6-1028M 2900:04:3300:01:15.7500:05:49.00+00:00:381:1548,0
58ANNA Derkowska 58MIERZYNOpen K2K 2902:25:0700:01:16.9002:26:24.50+00:00:391:1647,4
59CIEŚLA Nikodem 87SZCZECINChłopcy 6-1029M 3001:45:1800:01:20.5501:46:38.90+00:00:431:2045,0
60WERS Lidia 13BYSZEWODziewczynki 6-1028K 3003:48:4200:01:22.4003:50:04.80+00:00:451:2243,9
61ODRZYWOLSKA Natalia 147SZCZECINDziewczynki 6-1029K 3100:28:3900:01:22.8000:30:01.85+00:00:451:2243,9
62BANAŚ DLL PARTNERS Anastazja 142POLICEDziewczynki 6-1030K 3200:16:5700:01:25.1000:18:22.75+00:00:471:2542,4
63JEZIERSKI Tymek 127POLICEChłopcy 6-1030M 3101:38:5300:01:25.4501:40:19.40+00:00:481:2542,4
64PARZYCH DLL PARTNERS Piotr 150POLICEChłopcy 6-1031M 3200:17:0400:01:28.0500:18:32.60+00:00:501:2840,9
65GAPYS Łucja 116POLICEDziewczynki 6-1031K 3301:25:5400:01:32.8001:27:27.05+00:00:551:3239,1
66JEZIERSKA Miśka 128POLICEDziewczynki 6-1032K 3401:38:4900:01:34.1501:40:23.65+00:00:561:3438,3
67SZAFRAN Maria 137DLL PARTNERSPOLICEDziewczynki 6-1033K 3500:16:5200:01:38.2000:18:30.45+00:01:001:3836,7
68ODRZYWOLSKA Agata 61SZCZECINDziewczynki 6-1034K 3600:28:4400:02:08.8500:30:53.40+00:01:312:0828,1
69WASIAK Oliwier 119SZCZECINChłopcy 11-161M 3302:15:5800:02:16.2002:18:14.75+00:01:382:1626,5
70WILHELM Pascal 89SZCZECINChłopcy 6-1032M 3400:15:3200:02:22.4000:17:54.50+00:01:452:2225,4
71ŻEMOJDZIN Wiktoria 132SZCZECINDziewczynki 11-161K 3700:02:5200:02:31.7500:05:24.05+00:01:542:3123,8
72KNIOŁA Weronika 19PIŁADziewczynki 11-162K 3800:02:4400:02:34.2000:05:18.25+00:01:562:3423,4
72KACZYŃSKA Lena 146POLICEDziewczynki 6-1035K 3800:17:2200:02:34.2000:19:56.90+00:01:562:3423,4
74ŁUKASZEWSKI Igor 20POLICEChłopcy 11-162M 3501:18:1000:02:35.5501:20:46.20+00:01:582:3523,2
74POST Jan 91KURÓWChłopcy 11-162M 3502:12:3600:02:35.5502:15:11.60+00:01:582:3523,2
76TOMCZAK Krzysztof 113BOGDANOWOChłopcy 6-1033M 3701:47:1300:02:37.0501:49:50.10+00:01:592:3722,9
77LOBA Jakub 100SWARZĘDZChłopcy 11-164M 3800:06:5900:02:37.6500:09:37.40+00:02:002:3722,9
78SZYMAŃSKI DLL PARTNERS Wiktor 162POLCEChłopcy 6-1034M 3900:16:3900:02:37.8000:19:16.85+00:02:002:3722,9
79RYŻ Wojciech 136POLICEChłopcy 11-165M 4000:16:3600:02:40.8500:19:17.75+00:02:032:4022,5
80SZAFRAN Aleksander Dll Partners 139POLICEChłopcy 6-1035M 4100:16:4500:02:40.9500:19:26.35+00:02:032:4022,5
81GRALEWICZ Olgierd 166MUROWANA GOŚLINAChłopcy 11-166M 4200:21:1500:02:46.7500:24:02.10+00:02:092:4621,7
82RATAJCZYK Wojtek 126POLICEChłopcy 6-1036M 4300:08:0700:02:46.9500:10:53.95+00:02:092:4621,7
82RADCZUK Martyna 38POLICEDziewczynki 6-1036K 4000:23:2600:02:46.9500:26:13.85+00:02:092:4621,7
84HAJDUKIEWICZ Mateusz 10SZCZECINChłopcy 6-1037M 4400:09:0200:02:47.9500:11:50.20+00:02:102:4721,6
85TOMCZAK Roksana 114BOGDANOWODziewczynki 11-163K 4101:47:1500:02:48.3001:50:04.15+00:02:102:4821,4
86SALSKI Dominik 109POLICEChłopcy 6-1038M 4500:05:0400:02:50.1500:07:54.30+00:02:122:5021,2
87BIELSKI Filip 41ŁÓDŹChłopcy 11-167M 4600:44:0200:02:51.6500:46:54.45+00:02:142:5121,1
88SMYKA Izabela 120PRZELEWICEDziewczynki 6-1037K 4200:07:5300:02:51.8000:10:45.50+00:02:142:5121,1
89BEKIER Mateusz 79SZCZECINChłopcy 11-168M 4700:05:1300:02:52.5000:08:06.45+00:02:152:5220,9
90KOMSTA Kacper 45POLICEChłopcy 6-1039M 4800:08:3400:02:56.5000:11:30.65+00:02:192:5620,5
91KUSTRA Paweł 159POLICEChłopcy 6-1040M 4902:53:4900:02:57.2002:56:46.60+00:02:192:5720,3
92SZMYT Hubert 67KOSZALINChłopcy 11-169M 5000:09:1600:02:57.6500:12:13.75+00:02:202:5720,3
93MISIUK Zosia 98POLICEDziewczynki 6-1038K 4300:08:3600:02:58.3500:11:34.90+00:02:212:5820,2
94HILDEBRAUT Gabriel 111SZCZECINChłopcy 6-1041M 5100:05:4500:02:59.6000:08:45.35+00:02:222:5920,1
95LOBA Wiktoria 99SWARZĘDZDziewczynki 11-164K 4400:06:5600:03:01.4500:09:58.40+00:02:243:0119,9
96KNIOŁA Klaudia 18PIŁADziewczynki 6-1039K 4500:02:3600:03:03.0500:05:39.45+00:02:253:0319,7
97BUBEŁA Szymon 94BANINOChłopcy 6-1042M 5202:12:4100:03:03.2002:15:44.95+00:02:253:0319,7
98SZAJEK Gabor 35POLICEChłopcy 6-1043M 5300:38:4500:03:03.3000:41:49.20+00:02:253:0319,7
99RUDŹ Wiktoria 104POLICEDziewczynki 11-165K 4600:05:4800:03:03.3500:08:51.70+00:02:263:0319,7
100JASTAK Karol 32SZCZECINChłopcy 6-1044M 5400:05:4300:03:04.1000:08:47.65+00:02:263:0419,6
101STEMPNIAK Michał 34HELChłopcy 11-1610M 5500:11:3800:03:06.0000:14:44.80+00:02:283:0619,4
102ŁYDKA Jarosław 161SZCZECINChłopcy 11-1611M 5601:18:3900:03:06.6001:21:45.95+00:02:293:0619,4
103RYDZEWSKI Mateusz 101POLICEChłopcy 6-1045M 5700:07:2000:03:07.6500:10:28.50+00:02:303:0719,3
104JASIŃSKA- DETROIS Zuzanna 76SZCZECINDziewczynki 6-1040K 4700:20:0400:03:07.9000:23:12.35+00:02:303:0719,3
105BIELSKA Martyna 40ŁÓDŹDziewczynki 6-1041K 4800:44:0000:03:11.1000:47:11.50+00:02:333:1118,8
105RUDŹ Ania 103POLICEDziewczynki 6-1041K 4800:05:5400:03:11.1000:09:05.30+00:02:333:1118,8
107KOZŁOWSKA Alicja 68SZCZECINDziewczynki 6-1043K 5000:11:4500:03:12.5500:14:58.30+00:02:353:1218,8
108LEWANDOWSKA Hanna 55GRZEPNICADziewczynki 6-1044K 5101:44:2700:03:12.9001:47:40.80+00:02:353:1218,8
109RYDZEWSKI Bruno 102POLICE 3Chłopcy 6-1046M 5800:07:1700:03:15.7000:10:33.35+00:02:383:1518,5
110DERKOWSKA Katarzyna 59POLICEDziewczynki 6-1045K 5202:25:1700:03:15.8002:28:33.20+00:02:383:1518,5
111KRUSZYNA Wiktor 60DZIEMIONNAChłopcy 11-1612M 5901:14:3900:03:18.0001:17:57.95+00:02:403:1818,2
112WERS Lena 12BYSZEWODziewczynki 6-1046K 5303:49:0400:03:19.0003:52:23.70+00:02:413:1918,1
113GADOWSKA Zuzanna 57MIERZYNDziewczynki 6-1047K 5400:20:0800:03:19.1500:23:27.60+00:02:413:1918,1
114MRÓZ Tymek 39ŁÓDŹChłopcy 11-1613M 6000:43:5700:03:22.0500:47:19.05+00:02:443:2217,8
115POŁOCZAŃSKA Maja 80KOSZALINDziewczynki 11-166K 5500:09:1300:03:23.6500:12:37.15+00:02:463:2317,7
116PIOŁUNOWICZ DLL PARTNERS Kacper 145POLICEOPEN M2M 6100:16:4700:03:24.2000:20:11.45+00:02:463:2417,6
117OLECH Filip 28POLICEChłopcy 6-1047M 6201:15:0300:03:27.4001:18:30.95+00:02:503:2717,4
118POST Kosma 92KURÓWChłopcy 6-1048M 6302:12:3900:03:28.3502:16:07.60+00:02:513:2817,3
119POLASZEWSKA Dominika 54POLICEDziewczynki 6-1048K 5600:08:3100:03:28.4000:12:00.00+00:02:513:2817,3
120KOZŁOWSKI Michał 88SZCZECINChłopcy 6-1049M 6400:03:2000:03:29.1500:06:49.65+00:02:513:2917,2
121KONDELA Jeremi 11CHOSZCZNOChłopcy 6-1050M 6500:49:2000:03:29.4000:52:50.00+00:02:523:2917,2
122STEMPNIAK Danuta 33HELDziewczynki 6-1049K 5700:10:5000:03:31.5000:14:21.60+00:02:543:3117,1
123ZYGMUNT Marta 110SZCZECINDziewczynki 6-1050K 5800:03:3100:03:32.9000:07:04.65+00:02:553:3217,0
124KRYSIŃSKI Jakub 17SZCZECINChłopcy 6-1051M 6600:08:5200:03:36.0000:12:28.90+00:02:583:3616,7
125KAPŁANIAK Magdalena 152SZCZECINDziewczynki 6-1051K 5902:53:4700:03:37.9002:57:25.05+00:03:003:3716,6
126NAGADOWSKI Kacper 133SIEDLICEChłopcy 6-1052M 6700:39:5700:03:42.3000:43:39.95+00:03:043:4216,2
127OBA Daniel 29POLICEChłopcy 6-1053M 6801:15:0600:03:42.9001:18:49.35+00:03:053:4216,2
128STAŃKO Zuzanna 26GRZĘDZICEDziewczynki 6-1052K 6000:05:3000:03:43.1000:09:14.05+00:03:053:4316,1
129SITEK Lena 72SZCZECINDziewczynki 6-1053K 6100:08:2800:04:04.7500:12:33.00+00:03:274:0414,8
130RYŻ DLL PARTNERS Mikołaj 143POLICEChłopcy 6-1054M 6900:16:4300:04:11.5000:20:54.75+00:03:344:1114,3
131KOZŁOWSKA Emilia 69SZCZECINDziewczynki 6-1054K 6200:11:4400:04:14.5500:15:58.60+00:03:374:1414,2
132WÓJCIK Laura 15BANIEDziewczynki 6-1055K 6300:04:5200:04:17.2500:09:09.40+00:03:394:1714,0
133NAGADOWSKA Julia 134SIEDLICEDziewczynki 6-1056K 6400:40:0100:04:41.8000:44:42.95+00:04:044:4112,8
134SZAFRAN Tymon Dll Partners 155POLICEChłopcy 6-1055M 7000:17:3300:06:05.4000:23:38.95+00:05:286:059,9
Znaleziono 134 wynik(ów)