BIEG SZTAFETOWY 5 X 1KM

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-18
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
10
Wystartowało:
10
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
10
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1km2km3km4kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZER.JACKIEWICZ Monika
ST.SZER.KACZYŃSKA Paulina
ST.SZER.KOŁUCKI Arkadiusz
ST.SZER.KUŚMIDER Andrzej
ST.SZER.KABAT Damian
212 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 100:02:5500:05:4700:08:4900:11:3600:14:33.03 2:5420,6
2POR.KARWOWSKI Wojciech
SZER.SOCHA Sylwia
SZER.KUNIKOWSKI Tomasz
PPOR.TRUKAWKA Anna
SZER.STYPUŁKOWSKI Patryk
1025 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 200:02:3900:06:1400:09:0100:12:3600:15:17.64+00:00:443:0319,6
3KPR.POGORZELSKA Anna
SZER.KLEIN Przemysław
SZER.LUBOŃSKA Katarzyna
SZER.LEWKOWICZ Arkadiusz
ST.KPR.DWORAK Dawid
8Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  M 300:03:1700:06:1700:09:5700:12:5200:15:32.52+00:00:593:0619,3
4MJR.NOWACZYK Dawid
KPT.JAHNZ Karolina
SZER.DZIUBA Piotr
POR.PILARCZYK Jolant
SZER.CHODOR Aadrian
9Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 400:02:5100:06:2600:09:2400:12:4600:15:37.31+00:01:043:0719,2
5SZER.CELMER Alicja
SZER.WITKOWSKI Mateusz
SZER.KORMAN Kamil
SZER.BENTKOWSKA Natalia
ST.SZER.MADEJSKI Krzysztof
18 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 500:03:2400:06:1300:09:1000:12:4500:15:39.22+00:01:063:0719,2
6MŁ.CHOR.ANDRZEJEWSKI Marcin
SZER.MURAWSKA Monika
PLUT.ORLIKOWSKI Arkadiusz
ST.SZER.ANDRZEJCZAK Monika
ST.SZER.DĄBROWSKI Robert
512 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 600:02:5000:06:2100:09:3200:12:4100:15:40.87+00:01:073:0819,1
7ST.SZER.SZYMAŃSKI Emil
SZER.LEMIECHA Natalia
SZER.RYCAK Bartosz
SZER.DĄBKOWSKA Paulina
ST.SZER.GORLACH Dawid
65 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 700:02:5100:06:2400:09:3100:12:5100:15:45.77+00:01:123:0919,0
8ST.SZER.LEWIŃSKI Łukasz
SZER.STASZEWSKA Izabela
SZER.ROSZKOWSKI Damian
ST.SZER.NOWAK Agnieszka
KPR.STRUK Adam
37 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 800:02:5900:06:3700:09:4000:13:1800:16:05.47+00:01:323:1318,7
9ST.SZER.GOŚCINIAK Łukasz
KPR.DURZYŃSKA Katarzyna
SIERŻ.SADURSKI Łukasz
SZER.ŁOJEK Agnieszka
ST.SZER.WASILEWSKI Marcin
45 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 900:03:0000:06:3600:09:4900:13:4300:17:00.98+00:02:273:2417,6
10ST.SZER.CHUPTUŚ Adrian
SZER.INGRAM Wiktoria
ST.SZER.MISIURA Krzysztof
SZER.BARANKIEWICZ Sandra
ST.SZER.GRZYB Stanisław
72 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 1000:03:1800:07:1700:11:0700:15:2200:19:25.77+00:04:523:5315,5
Znaleziono 10 wynik(ów)