BIEG SZTAFETOWY 5 X 2KM

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-18
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
10
Wystartowało:
10
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
10
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4km6km8kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ST.SZER.WILK Rafał
ST.SZER.NOWICKI Bartosz
SZER.WASZAK Krzysztof
SZER.MAJDZIŃSKI Konrad
SZER.GROBERSKI Michał
212 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 100:06:2200:12:1000:18:0800:23:5700:29:38.47 2:5720,2
2SIERŻ.ZAJĄC Łukasz
SZER.ADAMSKI Daniel
SZER.OLIWA Daniel
ST.SZER.OLEJARZ Artur
ST.SZER. NOWICKI Adam
512 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 200:06:2400:12:1100:18:4800:24:2100:30:20.32+00:00:413:0219,8
3SZER.KUCZKOWSKI Miłosz
ST.SZER.BARTKIEWICZ Krzysztof
ST.SZER.NOWICKI Artu
SZER.JEFIMCZYK Norbert
SZER.BŁASZCZYK Patryk
37 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 300:06:0300:12:1500:19:0000:24:5800:30:51.60+00:01:133:0519,4
4ST.SZER.PRZYWORSKI Kamil
ST.SZER.CHRUŚCIEL Filip
SZER.SERWA Wojciech
ST.SIERŻ.PUT Janusz
SZER.KOLEŚNIK Bartłomiej
45 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 400:06:1500:12:4100:19:2500:25:4100:32:24.06+00:02:453:1418,5
5SZER.OSTAPOWICZ Michał
SZER.ZIEMNIAK Damian
ST.SZER.SOŁTYSIAK Roger
ST.SZER.CHABROS Mariusz
PLUT.DUDA Seweryn
1025 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 500:06:1700:13:1200:19:5800:27:0000:33:05.42+00:03:263:1818,1
6SZER.MACIUKAJĆ Bartłomiej
ST.CHOR.SZT.JAROSZ Wiesław
MJR.MUSIAŁ Krzysztof
ST.SZER.BUCZKO Krystian
KPT.RYBACZEK Sebastian
18 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 600:06:4300:13:3600:20:2400:27:0400:33:28.89+00:03:503:2017,9
7ST.KPR.SZYMAŃSKI Paweł
SZER.BUCŁAW Piotr
ST.SZER.KĘDZIERSKI Robert
SZER.PRZEKOPOWICZ Bartosz
SZER.SZUSTAK Piotr
9Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 700:06:2900:13:2600:20:1300:26:2900:33:33.17+00:03:543:2117,9
8ST.CHOR.SKODKOWSKI Jacek
ST.SZER.MARSZAŁK. Mirosław
ST.SZER.ROSIŃSKI Rafał
SIERŻ.GREGOR Błażej
MŁ.CHOR.STACHECKI Paweł
8CSWLądPOZNAŃ  M 800:07:0800:14:2500:21:2800:28:1200:35:16.94+00:05:383:3117,0
9CHOR.BARTYGA Artur
ST.SIERŻ.WIERZBICKI Tomasz
PPOR.BOŁUŃDŹ Maciej
ST.KPR.ORSZULAK Łukasz
SZER.JANS Adrian
65 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 900:07:5300:14:4700:21:4800:28:5100:35:20.95+00:05:423:3217,0
10ST.SIERŻ.HORANIN Piotr
ST.SZER.WOŹNIAK Krzysztof
SZER.LEWICKI Filip
ST.SZER.MORYC Patrk
ST.SZER.KUJAWA Paweł
72 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 1000:07:4000:14:4100:21:4600:29:2100:36:11.18+00:06:323:3716,6
Znaleziono 10 wynik(ów)