BIEG TROJAK TRAIL - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-07-22
Miejsce/ Place:
Lądek-Zdrój
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
413
Wystartowało/ Started:
355
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
355
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 4km | 6km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MC1
4km
C2
6km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 284SALOMON SUUNTO TEAMGŁUCHOŁAZYSenior I M - 20 1M 100:17:1600:26:2600:42:40.4000:42:42.15 4:1614.1
2STAWSKI Michał 137TRUCHT.COMŁÓDŹSenior II M - 30 1M 200:19:1000:29:3100:47:46.2500:47:48.50+00:05:064:4612.6
3WILK Maciej 259ZAŁOGA GÓRSKABYTOMSenior II M - 30 2M 300:19:2900:29:5600:47:48.1500:47:52.80+00:05:104:4612.6
4ŁĄTKA Piotr 232OBORNIKI ŚLĄSKIESenior I M - 20 2M 400:19:1100:29:4800:48:26.6500:48:28.00+00:05:454:5012.4
5KITA Michał 18PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWMasters M - 40 1M 500:20:2200:31:3900:51:16.9500:51:19.70+00:08:375:0711.7
6KANTOR Martyna 374BUFF TEAM POLSKAKRAKÓWSenior I K - 201K 100:20:2400:31:4400:51:24.6000:51:27.05+00:08:445:0811.7
7LUTOWSKI Wojciech 403BYDGOSZCZSenior II M - 30 3M 600:20:0800:31:3000:51:34.0000:51:35.35+00:08:535:0911.6
8HACZYK Jarosław 369BIEG POLSKAOPOLEWeteran I M - 50 1M 700:21:1000:32:3900:53:18.2500:53:22.90+00:10:405:1911.3
9KRAWCZYK Artur 382ZAŁOGA GÓRSKAJELENIA GÓRASenior I M - 20 3M 800:20:3300:32:2700:53:30.4000:53:32.35+00:10:505:2111.2
10SŁOCIAK Rafał 34RAJSPORT ACTIVEOPOLESenior I M - 20 4M 900:20:5600:33:1700:53:37.6500:53:41.10+00:10:585:2111.2
11OLKIS Rafał 395PRZEBIEGA.PLWROCŁAWSenior II M - 30 4M 1000:21:1500:32:5500:53:56.1000:54:00.70+00:11:185:2311.1
12ZIOMEK Tomasz 198KALENJI BY DECATHLONBIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 5M 1100:20:2800:32:1800:53:58.2500:54:03.75+00:11:215:2311.1
13KWIATKOWSKA Kinga 225ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWSenior II K - 301K 200:21:5000:33:4200:54:07.8000:54:12.90+00:11:305:2411.1
14DOMAŃSKI Patryk 33#TEAMBIEGIWLKPPOZNAŃSenior I M - 20 5M 1200:22:2100:34:2200:54:49.6500:54:51.55+00:12:095:2910.9
15KOPYCZOK Michał 261TYSŁAWA TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 6M 1300:22:3700:34:3100:55:13.1000:55:16.75+00:12:345:3110.9
16GAJEWSKI Marcin 150EBIEGI.PLKŁODZKOMasters M - 40 2M 1400:21:2900:33:4900:55:28.9500:55:31.15+00:12:495:3210.8
17NETOLICKÝ Kamil 220SRTG VYŠKOVVYŠKOVSenior I M - 20 6M 1500:22:2300:34:2800:55:38.1000:55:52.05+00:13:095:3310.8
18NOWICKI Mateusz 37WROCŁAWSenior I M - 20 7M 1600:22:3400:35:0700:55:49.9000:55:55.10+00:13:125:3510.7
19BOROŃ Dariusz 371ASICS FRONT RUNNERSenior I M - 20 8M 1700:21:1200:33:2800:56:05.2500:56:06.80+00:13:245:3610.7
20CIEPŁY Maciej 52NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWSenior I M - 20 9M 1800:21:4800:34:1300:56:11.1500:56:14.05+00:13:315:3710.7
21LASEK Jakub 219CHICS&SPORT TEAMOPOLESenior I M - 20 10M 1900:22:4100:35:2500:57:01.9500:57:04.30+00:14:225:4210.5
22PIETROSZEK Rafał 381BRUBECK TEAMSTRUMIEŃSenior I M - 20 11M 2000:21:5600:34:4000:57:10.6000:57:14.70+00:14:325:4310.5
23BUKOWSKI Edward 280KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKMasters M - 40 3M 2100:22:4900:35:4000:57:28.8500:57:32.50+00:14:505:4410.4
24PAŁETKO Grzegorz 16NYSA BIEGAJASIENICA DOLNASenior II M - 30 7M 2200:22:3300:35:0200:57:26.6000:57:39.75+00:14:575:4410.4
25MAJCHRZAK Maciej 49WROCŁAWSenior I M - 20 12M 2300:24:0400:36:0600:57:37.7500:57:45.10+00:15:025:4510.4
26JANUSZEWSKI Piotr 218EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKOWSenior I M - 20 13M 2400:22:3200:35:2900:58:19.1500:58:20.45+00:15:385:4910.3
27CITKO Maciej 276ZAŁOGA GÓRSKAOPOLESenior II M - 30 8M 2500:23:0700:36:1100:58:24.8000:58:29.60+00:15:475:5010.3
28KARAMON Marcin 344OPOLE BIEGAOPOLEMasters M - 40 4M 2600:23:0600:36:0900:58:27.3500:58:35.70+00:15:535:5010.3
29KURAŚ Szymon 129NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 9M 2700:24:0700:37:0700:58:40.0000:58:43.65+00:16:015:5210.2
30GRAD Łukasz 233FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICASenior II M - 30 10M 2800:24:0500:37:1400:58:42.0000:58:46.95+00:16:045:5210.2
31KYCIA Piotr 389RAWICZMasters M - 40 5M 2900:23:5200:37:0100:58:48.4000:58:53.45+00:16:115:5210.2
32MAZURKIEWICZ Jerzy 367NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 11M 3000:22:3900:35:5400:58:58.5000:59:03.15+00:16:215:5310.2
33JANUSZEWSKI Maciej 123ŚLIMAK BROWARNO-KANAPOWYWROCŁAWSenior II M - 30 12M 3100:23:0300:36:2900:59:10.9000:59:20.70+00:16:385:5510.1
34SOBCZAK Filip 135ŁÓDŹSenior I M - 20 14M 3200:23:0000:36:3500:59:30.8000:59:37.50+00:16:555:5710.1
35MARGOL Paweł 300WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 13M 3300:23:3700:36:4700:59:47.4500:59:56.75+00:17:145:5810
36CHODOROWSKI Krzysztof 10PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 14M 3400:23:3200:37:0000:59:56.5001:00:07.35+00:17:255:5910
37PERZ Emilia 90WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWABUKOWIECSenior I K - 202K 300:24:4700:38:1301:00:09.8501:00:13.35+00:17:316:0110
38PRZYBYŁ Piotr 391CZACHROWOMasters M - 40 6M 3500:24:0300:37:1201:00:21.8501:00:27.20+00:17:456:029.9
39KACZMARCZYK Przemysław 152MATNER RUNNING TEAM/WATAHAKOBIERZYCESenior I M - 20 15M 3600:22:5800:36:1801:00:35.7001:00:38.20+00:17:566:039.9
40BOBRAS Arkadiusz 251PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 7M 3700:23:5600:37:0201:00:36.9001:00:41.55+00:17:596:039.9
41MIKOŁAJCZYK Piotr 139KALENJI BY DECATHLONBIAŁYSTOKSenior I M - 20 16M 3800:24:1700:38:0501:00:47.8001:00:55.50+00:18:136:049.9
42OCHMAN Paweł 181FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICESenior II M - 30 15M 3900:23:1900:36:3001:00:59.7501:01:03.25+00:18:216:069.8
43GROMADZKA Anna 140KALENJI BY DECATHLONKIELCESenior II K - 302K 400:23:5200:37:3101:01:20.7001:01:28.95+00:18:466:089.8
44CIEŚLAK Krzysztof 365ULTRAFAZA.PLZIELONA GÓRASenior II M - 30 16M 4000:24:4700:38:1701:01:28.8501:01:39.55+00:18:576:089.8
45PERENC Michał 120HUSARIA RACE TEAMJAROSŁAWSenior I M - 20 17M 4100:24:4000:38:1201:01:42.2501:01:51.45+00:19:096:109.7
46BOREJSZO Karol 250ŻARYSenior I M - 20 18M 4200:24:5300:38:2901:01:48.4501:02:04.70+00:19:226:109.7
47MALIK Agnieszka 414Masters K - 401K 500:24:5300:38:1701:02:03.6001:02:13.25+00:19:316:129.7
48ŁOMNICKA Barbara 375Senior II K - 303K 600:24:5600:38:4001:02:32.1001:02:37.30+00:19:556:159.6
49CHRZANOWSKI Paweł 216LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 17M 4300:25:5000:39:5801:02:46.6001:02:49.65+00:20:076:169.6
50WUJDA Mirosław 68ERNI RULEZDĘBNOMasters M - 40 8M 4400:22:4800:36:5801:03:13.9501:03:20.50+00:20:386:199.5
51KURIATA Paweł 306WROCŁAWSenior I M - 20 19M 4500:24:3000:38:4401:03:17.9001:03:40.35+00:20:586:199.5
52KRUPIŃSKI Zbigniew 383KOŁO BIEGAKOŁOSenior II M - 30 18M 4600:24:4300:38:4101:03:37.7001:03:41.05+00:20:586:219.4
53KOZANECKI Przemysław 130CONSTRAVIAPOZNAŃSenior I M - 20 20M 4700:25:3100:39:5001:03:31.4001:03:41.40+00:20:596:219.4
54WIADERNA Nina 388SBRT POWIŚLEWARSZAWASenior II K - 304K 700:25:5500:40:2801:03:38.9001:03:43.25+00:21:016:219.4
55NOWACKI Mateusz 196WROCLAWSenior II M - 30 19M 4800:24:3000:38:3901:03:40.8001:03:54.65+00:21:126:229.4
56BURA Tomasz 101NIECHLÓWSenior II M - 30 20M 4900:25:5700:40:1601:03:43.5501:04:03.95+00:21:216:229.4
57GŁOMBIOWSKA Zuzanna 61BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIASenior I K - 203K 800:25:4500:39:5301:04:06.6001:04:09.10+00:21:266:249.4
58BANKIEWICZ Szymon 341WARSZAWASenior I M - 20 21M 5000:25:1100:39:2901:03:43.1501:04:18.35+00:21:366:229.4
59KOLECKI Damian 317KOLECTEAM ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKMasters M - 40 9M 5100:24:1700:38:4201:04:15.8001:04:23.05+00:21:406:259.3
60KOLECKA Sylwia 316KOLECTEAM ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKMasters K - 402K 900:24:1700:38:4401:04:15.8501:04:23.25+00:21:416:259.3
61KOSTROWICKI Jakub 224SIERADZSenior II M - 30 21M 5200:25:2400:39:4001:04:06.9501:04:39.05+00:21:566:249.4
62KACZMARCZYK Mateusz 360KURORT LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 22M 5300:25:0400:39:1001:04:36.8501:04:49.75+00:22:076:279.3
63SZARSKI Jacek 264WROCŁAWSenior I M - 20 23M 5400:23:1300:37:4901:04:57.2501:05:03.05+00:22:206:299.2
64ŁUCZAK Maciej 237BANDA RYCHAMROWINOSenior II M - 30 22M 5500:26:5000:41:0701:04:35.7001:05:17.45+00:22:356:279.3
65GAZDA Michał 128CONSTRAVIAPOZNAŃSenior I M - 20 24M 5600:25:3800:40:2401:05:08.1501:05:19.45+00:22:376:309.2
66HORWAT Tomasz 299WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 23M 5700:25:5400:40:0401:04:52.9001:05:22.60+00:22:406:299.2
67KWASIZUR Agata 260MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 305K 1000:26:3000:41:1701:05:20.7501:05:22.90+00:22:406:329.2
68PAZDAN Natalia 143KOWARY BIEGAJĄKOWARYSenior II K - 306K 1100:25:2700:40:1901:05:36.2501:05:39.60+00:22:576:339.1
69LACHERA Kamila 21W POGONI ZA DUCHEMKATOWICESenior II K - 307K 1200:26:1900:40:5401:05:28.2501:05:42.40+00:23:006:329.2
70RYBARSKA Marta 2LESZ NO LIMITS RUNNERSDOLSKSenior I K - 204K 1300:26:0800:40:5701:05:44.0501:05:47.70+00:23:056:349.1
71DĄBEK Mirosław 179ZIĘBICEMasters M - 40 10M 5800:22:4900:38:0901:05:40.8001:05:54.25+00:23:126:349.1
72KUŹMA Przemysław 141NIEZRZESZONYJANOWICEWeteran I M - 50 2M 5900:25:5300:40:1201:05:51.2001:05:55.55+00:23:136:359.1
73MITUŁA Paweł 295ZIĘBICEWROCŁAWSenior II M - 30 24M 6000:26:4200:41:0201:05:42.0001:05:59.20+00:23:176:349.1
74PISKUNOWICZ Aleksandra 230BIALOGARDSenior II K - 308K 1400:25:2300:39:5501:05:46.6501:06:01.35+00:23:196:349.1
75BARON Przemo 127CONSTRAVIAPOZNAŃSenior II M - 30 25M 6100:25:4100:40:1501:05:55.7501:06:07.70+00:23:256:359.1
76WITEK Jakub 175SPRINTJAWORZESenior I M - 20 25M 6200:25:5800:40:5701:06:56.6001:07:05.45+00:24:236:419
77BOCHAN Lesław 384PIŁAMasters M - 40 11M 6300:27:0300:41:4701:06:52.4001:07:06.45+00:24:246:419
78JOŃCZYK Ada 293LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 205K 1500:26:4500:41:3301:07:08.3501:07:14.95+00:24:326:428.9
79PÓŁROLNICZAK Paweł 357OPOLE PARKRUNŁUBNIAWASenior II M - 30 26M 6400:27:1600:41:4601:07:26.5501:07:32.50+00:24:506:448.9
80DROZD Przemysław 97RAISPORT ACTIVEOPOLEMasters M - 40 12M 6500:27:0800:41:4401:07:38.2001:07:44.40+00:25:026:458.9
81SAWICKI Konrad 310WARSZAWAMasters M - 40 13M 6600:27:2400:42:0601:07:30.0501:07:47.25+00:25:056:458.9
82HACZYK Natalia 333MUAY RUNNING TEAMGORKIMasters K - 403K 1600:26:4500:41:1601:07:58.4001:08:05.75+00:25:236:478.8
83STRZELCZYK Wiktor 125HUSARIA RACE TEAMKOLBUSZOWASenior II M - 30 27M 6700:27:2300:42:2701:07:56.5501:08:06.45+00:25:246:478.8
84CYKLOWSKI Wojciech 379KM PSP OPOLETUŁOWIECSenior I M - 20 26M 6800:27:2800:42:2901:08:11.3001:08:19.95+00:25:376:498.8
85SERWATKA Wojciech 368KAMIENIEC WROCŁAWSKIMasters M - 40 14M 6900:27:4800:42:3901:07:53.3001:08:35.20+00:25:536:478.8
86KUCHARSKA Aleksandra 178DREAM RUNWARSZAWASenior II K - 309K 1700:27:3700:42:3201:08:26.9001:08:35.30+00:25:536:508.8
87REJCHAL Michał 347WARSZAWASenior II M - 30 28M 7000:27:2100:42:0401:08:08.6501:08:36.25+00:25:546:488.8
88CHORZĘPA Adam 286SZCZYTNAWeteran I M - 50 3M 7100:26:5100:41:3601:08:38.8001:08:42.15+00:26:006:518.7
89CIEŚLAK Jakub 370RZEPINSenior II M - 30 29M 7200:27:0400:41:4201:08:33.9501:08:45.85+00:26:036:518.8
90KUZIEL Marcin 153BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 30M 7300:26:4500:41:2901:08:11.4501:08:48.45+00:26:066:498.8
91SZPILAREWICZ Basia 188ABY DO METYZIĘBICEMasters K - 404K 1800:27:5900:42:4801:08:38.5501:08:50.45+00:26:086:518.7
92PISZCZAŁKA Tomasz 418ABY DO METYTRZEBNICASenior II M - 30 31M 7400:27:5800:42:4701:08:43.9001:08:56.25+00:26:146:528.7
93GAŁEK Aleksandra 359PRAGMATIQ.PLPOZNAŃSenior II K - 3010K 1900:28:4400:43:3801:08:57.2001:09:07.75+00:26:256:538.7
94PASTUSZAK Mirosław 352RUN ŁDZŁÓDŹWeteran I M - 50 4M 7500:28:1500:43:1801:09:09.5501:09:19.95+00:26:376:548.7
95SPYCHAJ Marek 62KROTOSZYNMasters M - 40 15M 7600:27:2200:42:4001:08:52.8501:09:27.40+00:26:456:538.7
96RAKOCZY Jerzy 329LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 16M 7700:27:2700:42:4901:09:35.7501:09:38.90+00:26:566:578.6
97TOMECKA Aleksandra 271ZAŁOGA GÓRSKAKRAKÓWSenior II K - 3011K 2000:27:4500:42:5501:09:49.8501:09:55.40+00:27:136:598.6
98KLIN Robert 63WATAHABRZEGMasters M - 40 17M 7800:26:1600:41:3501:09:37.9501:10:06.30+00:27:246:578.6
99JÓŹWIECKI Kacper 364MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior I M - 20 27M 7900:28:5400:44:2701:10:21.6001:10:36.65+00:27:547:028.5
100GRABIŃSKA Gizela 269ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWA-WESOŁAMasters K - 405K 2100:27:5000:43:1801:10:37.5501:10:42.95+00:28:007:038.5
101KORYCIŃSKA Izabela 23KRAKÓWSenior II K - 3012K 2200:28:5600:44:5901:10:32.9001:10:48.35+00:28:067:038.5
102WOJBACH Marcin 402STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 32M 8000:28:2000:43:3301:11:00.6501:11:10.95+00:28:287:068.5
103NIETRZEBA Robert 118IWINYMasters M - 40 18M 8100:28:5900:45:3001:10:56.5001:11:22.20+00:28:407:058.5
104LEWANDOWSKA Patrycja 111TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II K - 3013K 2300:28:3400:44:3501:11:18.7001:11:32.00+00:28:497:078.4
105PIOTROWSKA Magdalena 103KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOŚWIĘTAJNOSenior II K - 3014K 2400:27:5600:44:4401:11:31.5001:11:34.25+00:28:527:098.4
106ŚPIEWAK Radosław 392ZIELONA GÓRASenior II M - 30 33M 8200:28:0800:44:3201:11:54.5001:12:11.00+00:29:287:118.3
107DŁUGOSZ Marek 292KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEWeteran I M - 50 5M 8300:28:2300:44:2701:12:05.2501:12:11.70+00:29:297:128.3
108RYBARSKI Piotr 1DOLSKSenior II M - 30 34M 8400:29:0000:45:1601:11:59.5501:12:17.60+00:29:357:118.3
109STEFANOWSKI Mariusz 82OPOLEMasters M - 40 19M 8500:28:1100:43:3701:12:18.5001:12:30.20+00:29:487:138.3
110KULESZA Paweł 70KIELCESenior I M - 20 28M 8600:28:3300:45:3801:12:15.0001:12:37.55+00:29:557:138.3
111STACHNIK Łukasz 281KRAKÓWSenior II M - 30 35M 8700:30:0800:46:0801:12:11.7501:12:55.30+00:30:137:138.3
112ZAJĄC Marcin 119JÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 36M 8800:30:1000:46:0501:12:19.7001:13:05.10+00:30:227:148.3
113ROLIŃSKI Radosław 202OLEŚNICAMasters M - 40 20M 8900:28:0900:43:4801:12:51.6001:13:06.30+00:30:247:178.2
114GALA Kamila 274ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWASenior II K - 3015K 2500:28:0400:44:4301:12:59.3001:13:08.95+00:30:267:178.2
115NEUMANN Jacek 211CENTRUM ŁĄKOWA1RADKÓWWeteran I M - 50 6M 9000:28:5800:44:5601:12:55.7501:13:09.60+00:30:277:178.2
116RYBA Piotr 54KROTOSZYNMasters M - 40 21M 9100:28:0100:44:4101:12:38.2501:13:13.55+00:30:317:158.3
117GACEK Mariusz 72WARSZAWASenior I M - 20 29M 9200:30:3500:47:1201:13:45.3001:14:08.60+00:31:267:228.1
118JASICKI Krzysztof 168TYCHYSenior II M - 30 37M 9300:28:5900:45:1401:14:03.4001:14:09.85+00:31:277:248.1
119JASICKA Ewa 165TYCHYSenior II K - 3016K 2600:28:5700:45:1401:14:02.8501:14:10.00+00:31:277:248.1
120SZTYLKA Dariusz 298WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 22M 9400:28:0100:44:1601:14:02.8001:14:31.45+00:31:497:248.1
121LANG Wojtek 206WROCLAW MARATHON TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 38M 9500:28:3200:45:1201:14:34.6501:14:43.50+00:32:017:278
122CHOLEWA Joanna 17WROCŁAWSenior I K - 206K 2700:28:3000:45:1101:14:34.5501:14:43.75+00:32:017:278
123FRYSIAK Patryk 283GNIEZNOSenior I M - 20 30M 9600:30:2000:46:4501:14:23.4501:14:49.45+00:32:077:268.1
124KULAKOWSKI Tomasz 156WARSAWMasters M - 40 23M 9700:29:2000:45:4001:15:26.1001:15:34.75+00:32:527:328
125BIELECKA Iwona 29PRO-RUN WROCŁAWWROCLAWSenior II K - 3017K 2800:28:3800:44:5601:15:06.5501:15:37.25+00:32:557:308
126SZKÓDLIŃSKI Bartosz 76NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃSenior II M - 30 39M 9800:29:2400:46:0401:15:21.8501:15:38.05+00:32:557:328
127KOT Tomasz 217WARSZAWASenior II M - 30 40M 9900:30:0400:46:5601:15:45.7001:15:51.50+00:33:097:347.9
128MROZIŃSKI Albert 241ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 24M 10000:29:0700:46:1001:15:25.9001:15:56.70+00:33:147:328
129BUĆKO Alicja 146TATAALI TEAM / VEGE RUNNERSJELENIA GÓRASenior I K - 207K 2900:30:0000:46:4601:16:04.8001:16:14.60+00:33:327:367.9
130PLINIEWICZ Joanna 229STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3018K 3000:30:0700:47:1301:16:09.5001:16:15.20+00:33:337:377.9
131WŁODKOWSKA Beata 84POZNANSenior II K - 3019K 3100:29:2600:46:2501:15:46.2001:16:20.05+00:33:377:347.9
132SOBCZAK Marek 239SZCZYTNIKISZCZYTNIKIMasters M - 40 25M 10100:30:4000:47:1701:16:00.8001:16:20.70+00:33:387:367.9
133RYBSKI Mariusz 246SZCZECINSenior II M - 30 41M 10200:30:0000:47:0801:16:02.9001:16:22.50+00:33:407:367.9
134CIEŚLAK Magdalena 177ZDROWE !RZEPINSenior II K - 3020K 3200:29:0400:45:3801:16:19.2001:16:30.90+00:33:487:377.9
135MAZIAREK Michał 166NIEMODLINSenior II M - 30 42M 10300:28:4300:44:5601:16:01.7001:16:33.50+00:33:517:367.9
136EJSMOND Mateusz 399GDAŃSKSenior II M - 30 43M 10400:29:4400:46:2701:15:55.0001:16:34.65+00:33:527:357.9
137PIECHWIAK Aleksandra 398GDAŃSKSenior I K - 208K 3300:29:4400:46:2701:15:55.6001:16:35.05+00:33:527:357.9
138OLEJNICZAK Paulina 176ŁÓDŹSenior I K - 209K 3400:29:5500:46:4801:16:12.7001:16:37.05+00:33:547:377.9
139URBANEK Artur 277ODRZYKOŃSenior I M - 20 31M 10500:29:1600:45:4901:16:31.5001:16:52.00+00:34:097:397.8
140ŚWITA Tomasz 30PRO RUN WROCŁAWBIELANY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 44M 10600:28:5800:45:4701:16:19.9001:16:52.30+00:34:107:387.9
141LUBAŃSKA Alicja 243DOBIEGNĘ! BUKOWICEBUKOWICEWeteran K - 501K 3500:29:1100:45:5001:16:53.0501:16:56.00+00:34:137:417.8
142WARSZCZYŃSKA Romana 107LUB WYBIERZ Z LISTYSIEROSŁAWMasters K - 406K 3600:28:3900:45:3201:16:43.6001:17:01.95+00:34:197:407.8
143PASŁOWSKA-CHODOROWSKA Justyna 394PRZEBIEGA.PLWROCŁAWSenior II K - 3021K 3700:30:5600:48:1701:16:46.9001:17:02.70+00:34:207:407.8
144GEROWSKA Aleksandra 288STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT NOEGOSTYŃMasters K - 407K 3800:30:5100:47:3601:17:00.9501:17:19.90+00:34:377:427.8
145TADROWSKI Tomasz 92INOWROCŁAWMasters M - 40 26M 10700:31:3900:48:4401:16:44.0001:17:20.70+00:34:387:407.8
146KORNAŚ Marcin 6ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 27M 10800:29:5400:47:1401:17:17.4501:17:28.85+00:34:467:437.8
147MICHALEC Marzena 356KOBIETAWBIEGUWAŁBRZYCHSenior II K - 3022K 3900:30:2100:47:1101:17:02.2001:17:31.55+00:34:497:427.8
148WARSZCZYŃSKI Rafał 108LUB WYBIERZ Z LISTYSIEROSŁAWWeteran I M - 50 7M 10900:28:5800:45:4201:17:32.2501:17:49.75+00:35:077:457.7
149WIŚNIEWSKA Marlena 336MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3023K 4000:32:5900:49:5601:18:03.9001:18:06.15+00:35:247:487.7
150FRĄCKOWIAK Maria 170CONSTRAVIAPOZNAŃSenior I K - 2010K 4100:31:1400:48:5601:17:43.0501:18:06.90+00:35:247:467.7
151WIDŁAK Julia 69WARSZAWASenior I K - 2011K 4200:31:2300:48:4801:17:59.7001:18:23.40+00:35:417:487.7
152HANOUSKOVÁ Ester 91KORYČANYSenior II K - 3024K 4300:30:5200:48:3301:18:12.9501:18:34.75+00:35:527:497.7
153WYSTRYCHOWSKA Marzena 7BFAGENCJA.PLWARSZAWAMasters K - 408K 4400:29:3000:46:3201:17:55.7501:18:40.90+00:35:587:477.7
154SZCZEPANIAK Adam 73TĘPE DZIDYBUGUSZÓW-GORCEWeteran I M - 50 8M 11000:30:1000:47:1801:18:21.6501:18:43.70+00:36:017:507.7
155SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 282KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3025K 4500:31:0100:48:4801:18:39.0501:18:47.75+00:36:057:517.6
156BUSS Jakub 25KUDOWSCY MIŁOŚNICE BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJMasters M - 40 28M 11100:31:2200:48:5801:18:11.7501:18:57.65+00:36:157:497.7
157KOWALSKA Małgorzata 285KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEMasters K - 409K 4600:31:0100:48:5001:18:49.9001:18:57.75+00:36:157:537.6
158BABICA Paulina 144POZNAŃSenior II K - 3026K 4700:30:3300:48:3101:18:42.7501:18:57.90+00:36:157:527.6
159GAŁUSZKA Wojciech 244KETTERINGSenior II M - 30 45M 11200:30:4100:48:0201:18:18.4501:18:58.20+00:36:167:497.7
160KWIECIEŃ Sara 245KETTERINGSenior I K - 2012K 4800:30:4100:48:0201:18:19.4501:18:58.35+00:36:167:507.7
161BEDNAREK Sylwia 270ZAŁOGA GÓRSKAKRAKÓWSenior II K - 3027K 4900:30:1900:47:1801:18:58.0501:19:04.65+00:36:227:537.6
162RAPCZUK Tomasz 242CHOCIANÓWWeteran I M - 50 9M 11300:28:5600:46:2701:19:13.4501:19:20.60+00:36:387:557.6
163ZAJĄC Krystyna 27WAŁBRZYCHWeteran II K - 601K 5000:30:0200:47:2101:19:01.5501:19:25.55+00:36:437:547.6
164GARCZYK Marzena 78KOZIEGŁOWYSenior II K - 3028K 5100:30:3200:47:2701:19:22.1501:19:27.25+00:36:457:567.6
165NIEDZIELA Wojciech 207CZELADŹSenior I M - 20 32M 11400:31:0500:48:4601:19:00.2501:19:27.25+00:36:457:547.6
166MARCINIAK Anna 9LEGNICAMasters K - 4010K 5200:31:0400:48:1901:19:09.0501:19:40.75+00:36:587:547.6
167PTASZYŃSKA Joanna 98WROCŁAWWeteran K - 502K 5300:32:1000:49:1801:19:27.6001:19:49.70+00:37:077:567.6
168MROZIŃSKA Renata 240ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4011K 5400:30:2200:47:2901:19:19.3501:19:49.95+00:37:077:557.6
169BALICKI Jacek 56BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹWeteran I M - 50 10M 11500:32:3500:50:0401:20:02.0001:20:06.10+00:37:238:007.5
170PIASECKA Marta 31WARSZAWASenior II K - 3029K 5500:31:2800:48:5701:19:46.1001:20:07.50+00:37:257:587.5
171HOREJDA Sara 320ZUMBALĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2013K 5600:27:5400:45:2101:20:24.0001:20:27.85+00:37:458:027.5
172ULIKOWSKA Martyna 272ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOSenior I K - 2014K 5700:31:5300:49:3001:20:16.6501:20:29.50+00:37:478:017.5
173CZARNY Marzena 24JAWORZNOŁBCJAWORZNOSenior II K - 3030K 5800:33:0100:51:0301:20:13.8001:20:31.75+00:37:498:017.5
174KOPACKA Eliza 32FOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PLWAŁBRZYCHSenior II K - 3031K 5900:31:1800:49:2401:20:24.7001:20:41.90+00:37:598:027.5
175LULA Magdalena 149PWPW S.A.WARSZAWASenior II K - 3032K 6000:32:1000:49:4001:20:12.2001:20:52.35+00:38:108:017.5
176HETEL Michał 301WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWSenior I M - 20 33M 11600:30:2500:48:2401:20:24.1001:20:52.65+00:38:108:027.5
177NIEMAS Anna 64OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEMasters K - 4012K 6100:32:1400:50:0001:20:45.8001:21:06.00+00:38:238:047.4
178WITOS Rafał 226NAZWA DRUŻYNYBIAŁYSTOKSenior I M - 20 34M 11700:32:4800:50:5401:21:05.1501:21:13.20+00:38:318:067.4
179MAJCHRZAK Dariusz 401KM UMK TORUŃTORUŃWeteran I M - 50 11M 11800:29:4100:46:3001:20:40.9001:21:14.65+00:38:328:047.4
180BUSZKA Łukasz 400ŁÓDŹMasters M - 40 29M 11900:31:1300:48:3601:21:17.3001:21:26.60+00:38:448:077.4
181PLEWA Katarzyna 85NORDIC16WROCŁAWSenior II K - 3033K 6200:32:1600:50:1201:21:27.0501:21:37.50+00:38:558:087.4
182STASZEWSKI Dariusz 36TOMASZÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 46M 12000:33:1100:50:5701:21:25.3001:21:51.30+00:39:098:087.4
183TAMBOR Jan 406KŁODZKOWeteran II M - 601M 12100:32:0800:49:5301:21:49.8001:21:52.05+00:39:098:117.3
184FRĄCZEK Iwona 142NOAWROCŁAWSenior II K - 3034K 6300:31:3600:49:2301:21:36.8501:21:56.15+00:39:148:097.4
185SIUDAK Anna 204TULCESenior II K - 3035K 6400:31:3800:49:5401:21:43.6501:21:58.70+00:39:168:107.3
186CIEŚLAK Łukasz 393OŚNO LUBUSKIESenior II M - 30 47M 12200:31:0200:49:1801:22:01.7501:22:11.55+00:39:298:127.3
187WOŁCZEK Małgorzata 338BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJĘSULECHÓWSenior II K - 3036K 6500:31:2700:49:3501:22:11.7501:22:23.05+00:39:408:137.3
188NIESTROJ Łukasz 159RACIBÓRZSenior II M - 30 48M 12300:32:2600:50:5101:21:57.6001:22:29.10+00:39:468:117.3
189DRYMEL Joanna 132DRUMLE2IPIESŚWIĘTA KATARZYNASenior II K - 3037K 6600:31:3800:49:3801:21:59.1001:22:35.35+00:39:538:117.3
190ZASADA Magdalena 81FAT & FURIOUSJELENIA GÓRA 14Senior II K - 3038K 6700:33:3100:52:4801:22:33.2001:22:48.55+00:40:068:157.3
191PASŁOWSKA Olga 396PRZEBIEGA.PLWROCŁAWSenior II K - 3039K 6800:32:3700:50:5401:22:35.9501:22:51.25+00:40:098:157.3
192BISOWSKA Katarzyna 184KOZY W UCHUKOBYŁKAMasters K - 4013K 6900:33:0000:51:1801:22:23.4001:22:53.15+00:40:118:147.3
193JAŹWIECKI Marcin 291MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 30M 12400:31:5000:49:5601:22:52.8001:23:07.65+00:40:258:177.2
194BRZOZOWSKA Katarzyna 199WARSZAWASenior I K - 2015K 7000:32:0300:51:0401:23:08.1001:23:16.50+00:40:348:187.2
195RODZIEWICZ Marta 164WARSZAWASenior I K - 2016K 7100:32:5100:51:0501:23:08.8501:23:16.50+00:40:348:187.2
196WIĄCEK Marcin 289SUDECKA ZYLETAGŁUSZYCAMasters M - 40 31M 12500:30:4200:49:1901:23:05.5501:23:30.95+00:40:488:187.2
197POHL Anna 322SPEED FEET 16ŚMIGIELSenior I K - 2017K 7200:31:5800:50:5901:23:17.8501:23:37.50+00:40:558:197.2
198OLEKSIEWICZ Beata 222SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 3040K 7300:33:1500:51:4001:23:12.7501:23:45.25+00:41:038:197.2
199DZIUBA Agnieszka 349MIKOŁÓWSenior II K - 3041K 7400:32:3800:51:0601:23:41.4501:23:49.50+00:41:078:227.2
200JURCZYK Wojciech 351LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 49M 12600:35:2700:53:3001:23:20.7001:24:02.95+00:41:208:207.2
201PREŚ Magdalena 203#WPISZCOKOLWIEKSMOLECSenior I K - 2018K 7500:32:2900:51:1301:23:45.6001:24:09.75+00:41:278:227.2
202OGRODNIK Anna 163RUNNING ACADEMYWROCŁAWSenior II K - 3042K 7600:32:2800:51:1101:24:03.5501:24:22.60+00:41:408:247.1
203LANGE Hanna 215ŚREMSenior II K - 3043K 7700:32:3700:50:5001:24:22.0001:24:38.90+00:41:568:267.1
204GÓRNA Aldona 214ŚREMMasters K - 4014K 7800:32:3800:50:5001:24:22.7501:24:39.00+00:41:568:267.1
205DUBIEL Agata 126WILD DOGS TEAM/SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIJELENIA GÓRASenior II K - 3044K 7900:33:3600:52:3701:24:32.8001:24:45.95+00:42:038:277.1
206GŁÓWKA Barbara 158WROCŁAWSenior I K - 2019K 8000:33:3500:52:5901:24:21.1501:24:46.55+00:42:048:267.1
207GŁÓWKA Maciej 157BE BETTERWROCŁAWSenior II M - 30 50M 12700:33:3600:52:5701:24:21.8501:24:47.05+00:42:048:267.1
208CHADE Marianna 318WROCŁAWSenior II K - 3045K 8100:32:5200:51:2801:25:02.7001:25:15.15+00:42:338:307.1
209WILK Mateusz 346RAMBO IIIBYTOMSenior II M - 30 51M 12800:34:2900:52:4401:24:52.3001:25:20.65+00:42:388:297.1
210WILK Maria 345RAMBO IIIBYTOMSenior II K - 3046K 8200:34:3000:52:4601:24:54.7501:25:21.20+00:42:398:297.1
211KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWSenior II M - 30 52M 12900:32:2400:51:5001:25:25.6501:25:40.05+00:42:578:327
212KUTYCKA-KUREK Elżbieta 314CHOJRAK TEAM WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3047K 8300:33:2200:52:2101:25:09.4001:25:42.80+00:43:008:307
213STAWSKA Alicja 138ŁÓDŹSenior II K - 3048K 8400:33:2400:52:2001:25:32.8501:25:49.95+00:43:078:337
214GAJDECKI Tomek 372ACCENTTURE.WARSZAWASenior II M - 30 53M 13000:33:3100:52:2701:25:18.7501:25:51.80+00:43:098:317
215GAJDECKA Adriana 131ORANGEWARSZAWASenior II K - 3049K 8500:33:3000:52:2801:25:18.4501:25:51.80+00:43:098:317
216JUREWICZ Agata 319POZNANSenior II K - 3050K 8600:33:2300:52:2301:25:45.2501:25:56.45+00:43:148:347
217TWARDOWSKA Kornelia 228ŚWIĄTNIKI GÓRNESenior I K - 2020K 8700:33:4700:52:5401:25:49.9001:25:58.85+00:43:168:357
218BALCERZAK Agnieszka 53KONARZEWOMasters K - 4015K 8800:33:2500:53:1401:25:29.1001:26:01.70+00:43:198:327
219IMIŃSKI Cezary 122ZGIERZWeteran I M - 50 12M 13100:33:5000:53:0801:25:47.9001:26:08.60+00:43:268:347
220WILCZYŃSKI Łukasz 191 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZSenior II M - 30 54M 13200:33:1700:51:4801:25:56.6501:26:18.25+00:43:368:357
221TARASZEWSKA Paulina 133PWPW S.A.OSTROŁĘKASenior I K - 2021K 8900:33:4700:53:0701:25:45.6001:26:26.00+00:43:438:347
222GADZINOWSKI Ignacy 182RADOMWeteran II M - 602M 13300:32:2800:51:0501:26:09.6001:26:31.05+00:43:488:377
223RYCHŁOWSKI Ryszard 50PIŁAMasters M - 40 32M 13400:32:2900:52:1001:26:36.5501:26:46.95+00:44:048:396.9
224HAJOK Magda 94SBRT GLIWICEGLIWICESenior II K - 3051K 9000:32:2500:52:0401:26:31.0001:26:47.25+00:44:058:396.9
225JARZĘBSKA Agnieszka 48TU INTER POLSKA SAWROCŁAWSenior I K - 2022K 9100:34:4000:53:1801:26:22.3001:26:48.30+00:44:068:386.9
226NOWAK Maciej 189ŻARÓWSenior II M - 30 55M 13500:33:0100:53:2001:26:47.8001:27:10.95+00:44:288:406.9
227JAGUSZEWSKA Agnieszka 79FAT & FURIOUSKARPACZSenior I K - 2023K 9200:33:3100:52:4701:27:15.5501:27:30.85+00:44:488:436.9
228LUCHOWSKA Karolina 404FIZJOTRITERAPIAWROCŁAWSenior II K - 3052K 9300:33:1100:52:2301:27:01.6501:27:33.00+00:44:508:426.9
229MRÓZ Urszula 209STRONIE ŚLĄSKIEWeteran K - 503K 9400:33:2900:52:1201:27:27.1001:27:34.05+00:44:518:446.9
230BOROWIAK Hanna 104WOZIMYSIE.PLKALISZSenior II K - 3053K 9500:35:5500:54:3301:27:24.5001:27:41.40+00:44:598:446.9
231DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 4@MD_RUNWROCŁAWSenior I K - 2024K 9600:34:0600:53:2701:27:38.7501:27:45.45+00:45:038:456.8
232SOKOŁOWSKA Jagoda 353Senior II K - 3054K 9700:33:0100:52:2001:27:20.4001:27:48.85+00:45:068:446.9
233MAJEROWSKI Mateusz 180WOLSZTYNSenior II M - 30 56M 13600:33:4600:53:0601:27:26.8001:27:51.95+00:45:098:446.9
234FIRLEJ Ewelina 258GRUNWALD TEAM POZNAŃSULECHÓWSenior I K - 2025K 9800:33:2000:51:5601:27:48.5001:28:13.75+00:45:318:466.8
235ZBOROWSKI Norbert 340GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior I M - 20 35M 13700:33:2400:51:5601:27:49.1501:28:14.35+00:45:328:466.8
236KOPACZYŃSKI Michał 191BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 36M 13800:33:1000:52:1401:28:09.0001:28:24.15+00:45:428:486.8
237SZCZEPAŃSKI Sebastian 192BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 57M 13900:33:1400:52:1701:28:11.6001:28:25.55+00:45:438:496.8
238GASEK Konrad 331ŚWIDNICAMasters M - 40 33M 14000:33:2500:53:1401:28:08.9001:28:52.45+00:46:108:486.8
239JASICKI Julian 174STROŃSKA GRUPA ROWEROWALĄDEK-ZDRÓJWeteran II M - 603M 14100:32:0400:51:3401:29:20.2501:29:29.10+00:46:468:566.7
240NOWICKA Anna 145KRAKÓWSenior II K - 3055K 9900:33:2300:53:4301:29:01.0501:29:36.55+00:46:548:546.7
241WALA Patryk 262ZAŁOGA GÓRSKAZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 37M 14200:33:1200:53:1801:29:48.6001:30:03.05+00:47:208:586.7
242SAWALA Aneta 41TRANCE ONLYPOZNAŃMasters K - 4016K 10000:33:4700:54:0601:29:43.1501:30:18.50+00:47:368:586.7
243SAWALA Sławomir 43TRANCE ONLYPOZNAŃMasters M - 40 34M 14300:33:5100:54:0601:29:43.1501:30:18.65+00:47:368:586.7
244PRZYBYŁ Jolanta 390CZACHROWOMasters K - 4017K 10100:35:0100:54:4401:30:19.2001:30:37.25+00:47:559:016.6
245KRAWCZYK Magdalena 252ULAN-MAJORATSenior II K - 3056K 10200:37:3700:57:5001:30:55.4001:31:06.90+00:48:249:056.6
246NEUMANN Beata 212CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWWeteran K - 504K 10300:34:3900:54:3701:31:44.0501:32:00.25+00:49:189:106.5
247ŚWIERCZYŃSKA Barbara 86WARSZAWASenior I K - 2026K 10400:35:4600:55:4201:31:38.5001:32:12.20+00:49:309:096.5
248KACZMAREK Kasia 187WROCŁAWMasters K - 4018K 10500:34:3000:54:1001:31:45.0501:32:18.10+00:49:359:106.5
249STAWSKA Natalia 95KRAKÓWSenior II K - 3057K 10600:33:5000:53:3801:31:41.9501:32:21.90+00:49:399:106.5
250WŁOSKOWICZ Kinga 46WĄCHOCKMasters K - 4019K 10700:36:2900:57:2801:33:28.7501:33:34.65+00:50:529:206.4
251KSIĄŻKIEWICZ Katarzyna 75ROCKY BALBOA RUNNING CLUBBYTOMSenior II K - 3058K 10800:36:3600:56:2101:33:29.0501:33:56.05+00:51:139:206.4
252WIADEREK Sławomir 162PĘDZĄCE ŻÓŁWIEWARSZAWAWeteran I M - 50 13M 14400:35:4800:57:0301:33:50.5001:34:25.40+00:51:439:236.4
253WIADEREK Piotr 161PĘDZĄCE ŻÓŁWIEWARSZAWASenior II M - 30 58M 14500:35:4800:57:0401:33:51.6001:34:25.55+00:51:439:236.4
254CHWIAŁKOWSKA Ewa 71TORUŃWeteran K - 505K 10900:36:1700:57:0501:34:11.3501:34:41.05+00:51:589:256.4
255HACZYK Gabriela 328BIEG OPOLSKIOPOLEWeteran II K - 602K 11000:35:2900:55:5901:34:01.5001:34:42.25+00:52:009:246.4
256KOWALEWSKA Anna 38ŚWIDNICASenior II K - 3059K 11100:35:0900:55:3601:34:19.3501:34:42.70+00:52:009:256.4
257KUZIOMKO Ania 290AMA TEAMLEGNICAMasters K - 4020K 11200:35:4300:55:3401:34:19.8501:34:43.30+00:52:019:266.4
258JAŚKOWIAK Tomasz 278POZNAŃMasters M - 40 35M 14600:33:1900:53:2001:34:11.3001:34:50.85+00:52:089:256.4
259SZAFRAŃSKA Joanna 334PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEWeteran K - 506K 11300:35:3300:57:1001:34:55.3001:35:25.35+00:52:439:296.3
260MICHALSKA Agnieszka 335PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEWeteran K - 507K 11400:35:5200:57:1001:34:54.2501:35:25.45+00:52:439:296.3
261RIPPELOVÁ Jitka 221SRTG VYŠKOVBOHDALICESenior I K - 2027K 11500:37:1500:57:1201:35:02.8501:35:27.00+00:52:449:306.3
262ŚRÓDKA Aleksandra 12TRZEBNICASenior II K - 3060K 11600:36:2800:57:4601:35:12.9001:35:40.45+00:52:589:316.3
263PLUTA Michalina 100LESZNOSenior II K - 3061K 11700:36:1800:57:2501:35:24.7501:36:01.95+00:53:199:326.3
264NOWAK Wojciech 380WROCŁAWMasters M - 40 36M 14700:34:5500:56:2201:35:59.2001:36:28.95+00:53:469:356.3
265SAPUREK Anna 326BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKSenior II K - 3062K 11800:36:1400:58:2001:36:11.7501:36:30.40+00:53:489:376.2
266WALENDA Katarzyna 315BIEGNĘ POD PRZYMUSEMLESZNOWOLAMasters K - 4021K 11900:37:2000:58:1201:36:31.7501:36:42.95+00:54:009:396.2
267RAPACZ Danuta 327SPEEDO POLSKASTRONIE ŚLĄSKIEWeteran II K - 603K 12000:36:1500:57:3301:36:40.4001:36:51.80+00:54:099:406.2
268BAŁYS Dariusz 337WK GOPRSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 37M 14800:36:3800:57:3601:36:45.5501:36:52.90+00:54:109:406.2
269CZYŻ Aleksandra 39VEGE RUNNERSZIELONA GÓRASenior II K - 3063K 12100:36:0000:57:2601:36:28.4001:36:53.25+00:54:119:386.2
270WRÓBLEWSKA Roksana 405WAŁBRZYCHSenior I K - 2028K 12200:38:0800:59:0301:36:59.0001:37:39.55+00:54:579:416.2
271KULIK Damian 415M&M&M&MSTRASSENSenior II M - 30 59M 14900:35:4000:56:4701:36:56.9501:37:49.55+00:55:079:416.2
272MUSZELAK Magdalena 416M&M&M&MPOZNAŃSenior II K - 3064K 12300:36:0300:56:4901:36:58.7001:37:49.55+00:55:079:416.2
273MUSIELAK Marek 417M&M&M&MPOZNAŃSenior II M - 30 60M 15000:35:4900:56:4601:36:57.1501:37:49.60+00:55:079:416.2
274KONIKOWSKI Paweł 197POZNAŃWeteran II M - 604M 15100:35:3400:57:1201:37:42.8501:38:04.25+00:55:229:466.1
275KOŁODZIEJ Alicja 205LEGNICASenior II K - 3065K 12400:38:1700:59:5001:38:16.3501:38:34.55+00:55:529:496.1
276KOZERA Kamil 28HARPAGAN SOSNOWIECDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 61M 15200:39:4100:59:4201:38:41.6001:38:54.50+00:56:129:526.1
277SZYMAŃSKA-ANTOSIAK Monika 227TMTEAMWROCŁAWSenior II K - 3066K 12500:38:0400:59:0401:38:48.8001:39:07.45+00:56:259:526.1
278KUTY Monika 397DRUŻYNA MARZEŃKOŁOMasters K - 4022K 12600:39:0301:00:5501:38:56.9501:39:18.80+00:56:369:536.1
279KOŃ Aleksandra 208LZS LIPABOLKÓWSenior II K - 3067K 12700:39:4801:01:0101:38:50.2001:39:26.05+00:56:439:536.1
280PAKUŁA Arkadiusz 355KROSNOMasters M - 40 38M 15300:38:2100:59:3801:39:20.3001:39:31.40+00:56:499:566
281DOWLASZEWICZ Małgorzata 312WROCŁAWMasters K - 4023K 12800:38:0801:01:4101:39:31.9001:39:54.85+00:57:129:576
282WITCZAK Anna 313MŁYNOWIECMasters K - 4024K 12900:38:0701:01:4001:39:32.1001:39:55.35+00:57:139:576
283HRABAŃSKA-RACZAK Beata 213KATOWICESenior II K - 3068K 13000:39:4401:01:1301:39:29.4501:40:03.80+00:57:219:566
284ŁYSKAWA Michał 55KROTOSZYNMasters M - 40 39M 15400:34:2100:56:1401:39:46.8501:40:22.85+00:57:409:586
285KLIN Aneta 273BRZEGMasters K - 4025K 13100:36:4200:58:2201:39:55.6501:40:24.25+00:57:429:596
286PARZONKA Natalia 287KS LENIWIECKĘPNOSenior I K - 2029K 13200:41:2301:02:3901:40:33.3001:41:09.60+00:58:2710:036
287MAŁEK Piotr 376MORSY TUREKTUREKMasters M - 40 40M 15500:38:5101:01:2301:40:32.2501:41:10.05+00:58:2710:036
288WYSOCKI Grzegorz 378MORSY TUREKWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 41M 15600:38:4901:01:2101:40:32.9501:41:10.60+00:58:2810:036
289OLEK-WYSOCKA Monika 377MORSY TUREKRYSSOCICESenior II K - 3069K 13300:38:5701:01:2301:40:32.6501:41:10.90+00:58:2810:036
290ZAGROBELNA Magdalena 210DRUŻYNA SZPIKUWROCŁAWMasters K - 4026K 13400:40:1601:02:0001:40:49.1001:41:15.40+00:58:3310:046
291CZAJKOWSKA Małgorzata 113KOŁO BIEGAKOLONIA POWIERCIEMasters K - 4027K 13500:39:0301:00:5601:41:03.2001:41:24.15+00:58:4210:065.9
292CZAJKOWSKI Krzysztof 115KOŁO BIEGAPOWIERCIE KOLONIAMasters M - 40 42M 15700:39:0201:00:5601:41:01.6501:41:24.30+00:58:4210:065.9
293MATUSZEWSKA Paulina 106HUSE TEAMBIELSKO-BIAŁAMasters K - 4028K 13600:41:0201:03:2301:41:18.0001:41:40.55+00:58:5810:075.9
294ADAMCZEWSKA Maria 235FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹMasters K - 4029K 13700:37:5001:00:4001:42:12.9001:42:29.80+00:59:4710:135.9
295PACZUSKA Małgorzata 247FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹWeteran II K - 604K 13800:37:4801:00:4001:42:17.3501:42:34.60+00:59:5210:135.9
296PLAWIAK-MOWNA Anna 223ZIELONA GÓRAMasters K - 4030K 13900:37:0901:00:1401:42:31.8501:42:49.65+01:00:0710:155.9
297DĄBROWSKA Karolina 248SZCZECINSenior II K - 3070K 14000:40:2001:03:3201:42:30.8501:42:50.55+01:00:0810:155.9
298ZAJĄC Agnieszka 117JÓZEFOSŁAWMasters K - 4031K 14100:40:1501:02:3801:42:33.2501:43:18.65+01:00:3610:155.9
299WYSTRYCHOWSKI Marcin 5BFAGENCJA.PLWARSZAWASenior II M - 30 62M 15800:40:1201:02:3701:42:33.2001:43:19.85+01:00:3710:155.9
300KARWOWSKI Sławomir 253CZEMIERNIKIMasters M - 40 43M 15900:40:0001:04:2101:43:20.3501:43:32.80+01:00:5010:205.8
301PAPIERZ-RYKAŁA Aleksandra 309MYŚLENICESenior II K - 3071K 14200:41:0701:03:1601:43:33.8501:44:14.55+01:01:3210:215.8
302KOŁODZIEK Anna 13NIGHT RUNNERSKRAKÓWSenior I K - 2030K 14300:39:4501:03:0701:44:06.8501:44:25.70+01:01:4310:245.8
303WAWRZYNIAK Mariusz 385GORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 63M 16000:42:3301:08:2401:43:49.6501:44:37.50+01:01:5510:235.8
304PIGŁOWSKI Dawid 386S-ULTRASANOCKOSenior II M - 30 64M 16100:36:3201:02:2401:37:54.2501:44:44.35+01:02:029:476.1
305KIELASZEWSKA Weronika 99WŁOSZAKOWICESenior II K - 3072K 14400:39:2701:02:4001:45:08.4501:45:45.65+01:03:0310:305.7
306KIELASZEWSK Karol 102LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOSenior II M - 30 65M 16200:39:2901:02:4201:45:11.6501:45:48.35+01:03:0610:315.7
307DEC Aneta 89ERNI RULEZDĘBNOMasters K - 4032K 14500:41:3001:05:0101:45:27.8501:46:10.80+01:03:2810:325.7
308KUROWSKA Bianka 311ŚWIDNICASenior I K - 2031K 14600:39:5301:05:1901:45:52.9501:46:25.45+01:03:4310:355.7
309DEC Artur 88ERNI RULEZDĘBNOMasters M - 40 44M 16300:41:3001:05:0201:45:51.5501:46:34.05+01:03:5110:355.7
310SUDNICKA Urszula 44MESONDŻI LAJF STAJLPOZNAŃSenior II K - 3073K 14700:41:1001:05:1901:46:29.3001:46:39.60+01:03:5710:385.6
311LULA Radosław 155WARSZAWAMasters M - 40 45M 16400:34:0900:56:5201:46:05.0001:46:45.80+01:04:0310:365.7
312WODZIEŃ Dorota 348KOŁACZYCEMasters K - 4033K 14800:38:5301:02:5901:46:37.2001:47:15.85+01:04:3310:395.6
313WODZIEŃ Andrzej 419RZESZÓWMasters M - 40 46M 16500:38:5501:02:5801:46:36.5001:47:15.95+01:04:3310:395.6
314ZAPORA Agnieszka 332W POGONI ZA DUCHEMSARNÓWSenior II K - 3074K 14900:40:2401:04:5301:47:17.6501:47:33.85+01:04:5110:435.6
315RAJCZAKOWSKA Aneta 171WROCLAWSenior II K - 3075K 15000:40:1401:03:1401:48:42.7001:49:10.25+01:06:2810:525.5
316LATANOWICZ Karolina 257LAQPOZNAŃSenior II K - 3076K 15100:42:1301:07:3101:48:33.3501:49:12.00+01:06:2910:515.5
317RAJCZAKOWSKA Anna 172LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 508K 15200:40:1201:03:1401:48:48.7001:49:15.65+01:06:3310:525.5
318RABSCH-SURMACZ Ewa 67POZNAŃMasters K - 4034K 15300:41:3301:05:5001:48:59.3001:49:21.70+01:06:3910:535.5
319NIEZGÓDKA Sylwia 268ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWMasters K - 4035K 15400:42:5301:05:5501:49:09.6501:49:23.10+01:06:4010:555.5
320BURCHARDT Julia 339BYDGOSZCZSenior I K - 2032K 15500:39:5401:05:1601:49:29.6501:50:04.60+01:07:2210:575.5
321BURCHARDT Mirka 167PUDZIANBYDGOSZCZWeteran II K - 605K 15600:39:5601:05:1601:49:30.3001:50:04.65+01:07:2210:575.5
322TABOROWICZ Magdalena 387WROCŁAWSenior II K - 3077K 15700:38:3301:03:2401:49:59.9001:50:14.10+01:07:3111:005.5
323WIŚNIEWSKA Magdalena 323WILCZYNSenior II K - 3078K 15800:38:3001:02:4101:50:23.4501:50:44.00+01:08:0111:025.4
324KISIAŁA Edyta 201KRAKÓWSenior I K - 2033K 15900:39:2401:05:2201:51:32.8501:52:15.80+01:09:3311:095.4
325KISIAŁA Filip 96LACHO TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 66M 16600:39:2301:05:2001:51:32.9501:52:16.25+01:09:3411:095.4
326OLCZYK Anna 194PRZEDBÓRZPRZEDBÓRZMasters K - 4036K 16000:40:5901:06:1901:52:55.7001:53:09.75+01:10:2711:175.3
327PASTUSZKA Joanna 200RUNLDZŁÓDŹWeteran K - 509K 16100:41:0001:06:2201:52:57.4501:53:10.30+01:10:2811:175.3
328SMOGORZEWSKA Marta 26WKURW_TEAMWARSZAWASenior II K - 3079K 16200:42:2201:07:4901:53:38.0501:54:16.05+01:11:3311:215.3
329KRYNICKA Anna 173LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4037K 16300:42:0101:07:1301:53:50.2001:54:17.30+01:11:3511:235.3
330STAWSKA Anna 121WQRW_TEAMLUXEMBOURGSenior II K - 3080K 16400:48:4700:49:2001:57:21.6001:58:02.95+01:15:2011:445.1
331DZICZKOWSKA Małgorzata 373ABY DO METYZŁOTY STOKSenior II K - 3081K 16500:48:3701:18:1202:02:46.2502:03:09.80+01:20:2712:164.9
332DZICZKOWSKI Maciej 408ABY DO METYZŁOTY STOKSenior I M - 20 38M 16700:48:3701:18:1502:02:45.7502:03:10.60+01:20:2812:164.9
333KLINKE-OSADNIK Aneta 193ABY DO METYZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 4038K 16600:48:5901:18:1202:02:47.5002:03:11.55+01:20:2912:164.9
334ADAMIAK Marta 186ZŁOTY STOKSenior II K - 3082K 16700:49:1801:18:1502:02:47.8502:03:13.85+01:20:3112:164.9
335KONOPACKI Krzysztof 185ABY DO METY!ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 47M 16800:49:0701:18:1402:02:48.0502:03:14.40+01:20:3212:164.9
336BOMBA Jarosław 40LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 48M 16900:44:3701:15:1602:05:18.2002:05:38.85+01:22:5612:314.8
337MATKOWSKA Paulina 350TRZEBIELSenior I K - 2034K 16800:44:3701:15:1802:05:18.9502:05:38.90+01:22:5612:314.8
338ROBAK Aneta 42LĄDEK ZDRÓJSenior II K - 3083K 16900:44:3601:15:1602:05:19.1002:05:39.75+01:22:5712:314.8
339KUIPERS Mies 324Weteran II K - 606K 17000:43:3601:13:3402:05:14.5002:05:46.50+01:23:0412:314.8
340SCHELVIS Wouter 325Weteran II M - 605M 17000:43:4001:13:3402:05:15.6002:05:46.50+01:23:0412:314.8
341SIECZKOWSKI Artur 15NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄMasters M - 40 49M 17100:49:1201:18:3102:06:20.3002:06:59.05+01:24:1612:384.7
342NĄCKIEWICZ Justyna 330BRZESKOMasters K - 4039K 17100:49:4901:18:2702:06:19.0502:06:59.25+01:24:1712:374.7
343KRUZEL Rafał 296BIEGOWE MISIELEGNICAMasters M - 40 50M 17200:45:3401:11:5602:06:37.9502:07:08.40+01:24:2612:394.7
344KUCZAKOWSKA Asia 297BIEGOWE MISIELEGNICASenior II K - 3084K 17200:45:3401:11:5602:06:39.0502:07:08.75+01:24:2612:394.7
345WALENCIAK Paulina 275PACZKOWOSenior I K - 2035K 17300:48:0201:16:0402:07:02.5502:07:41.10+01:24:5812:424.7
346ŚCIOCH Marta 256NIE WIERZĘ, ŻE TO ROBIĘPRUSZKÓWWeteran K - 5010K 17400:47:0501:16:2402:07:48.2502:07:53.45+01:25:1112:464.7
347ŚCIOCH Andrzej 255NIE WIERZĘ, ŻE TO ROBIĘPRUSZKÓWWeteran I M - 50 14M 17300:47:0601:16:2402:07:50.1502:07:54.45+01:25:1212:474.7
348KRAWCZYK Bożena 254NIE WIERZĘ, ŻE TO ROBIĘULAN-MAJORATWeteran II K - 607K 17500:47:0801:16:2202:07:56.5502:08:01.90+01:25:1912:474.7
349BĄKOWSKA Maria 279ZAŁOGA GÓRSKAGNIEZNOWeteran II K - 608K 17600:47:5701:17:1202:10:45.9502:11:27.90+01:28:4513:044.6
350WINIARSKI Robert 59LEGNICAMasters M - 40 51M 17400:43:0301:12:4202:11:21.2502:12:08.10+01:29:2513:084.6
351KWIATKOWSKA Barbara 110WOJNOWICEWeteran II K - 609K 17700:44:2201:13:4702:13:01.7002:13:49.30+01:31:0713:184.5
352DEMBIEC Lucyna 45MESONDŻI LAJF STAJLKALISZ POMORSKISenior II K - 3085K 17801:08:5301:38:5602:31:11.0502:31:20.85+01:48:3815:074
353MADERA Bogdan 134ŚWIDNICAWeteran I M - 50 15M 17500:57:5901:29:5902:31:37.5502:32:19.50+01:49:3715:094
354SOKOŁOWSKI Kazimierz 109GDAŃSKWeteran II M - 606M 17600:57:3901:30:2802:31:58.9002:32:28.25+01:49:4615:113.9
355SOKOŁOWSKI Maciej 354LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 52M 17700:57:3901:30:2902:31:58.3002:32:28.90+01:49:4615:113.9
Znaleziono 355 wynik(ów)