Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-07-22
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 413
Wystartowało : 355
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 355
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuC1
4km
C1
6km
    
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 284Salomon Suunto TeamGŁUCHOŁAZYSenior I M - 20 00:00:0100:17:1600:26:26
2ŁĄTKA Piotr 232OBORNIKI ŚLĄSKIESenior I M - 20 00:00:0100:19:1100:29:48
3LUTOWSKI Wojciech 403BYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:0100:20:0800:31:30
4KRAWCZYK Artur 382Załoga GórskaJELENIA GÓRASenior I M - 20 00:00:0100:20:3300:32:27
5DOMAŃSKI Patryk 33#teambiegiwlkpPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0100:22:2100:34:22
6BOROŃ Dariusz 371ASICS Front RunnerSenior I M - 20 00:00:0100:21:1200:33:28
7JANUSZEWSKI Piotr 218Euroclear Running TeamKRAKOWSenior I M - 20 00:00:0100:22:3200:35:29
8STAWSKI Michał 137Trucht.comŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0200:19:1000:29:31
9KITA Michał 18pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0200:20:2200:31:39
10KANTOR Martyna 374Buff Team PolskaKRAKÓWSenior I K - 2000:00:0200:20:2400:31:44
11GAJEWSKI Marcin 150EBIEGI.PLKŁODZKOMasters M - 40 00:00:0200:21:2900:33:49
12CIEPŁY Maciej 52Night Runners WrocławWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0200:21:4800:34:13
13LASEK Jakub 219Chics&Sport TeamOPOLESenior I M - 20 00:00:0200:22:4100:35:25
14KACZMARCZYK Przemysław 152Matner Running Team/WatahaKOBIERZYCESenior I M - 20 00:00:0200:22:5800:36:18
15GŁOMBIOWSKA Zuzanna 61BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIASenior I K - 2000:00:0200:25:4500:39:53
16KWASIZUR Agata 260MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0200:26:3000:41:17
17PIOTROWSKA Magdalena 103Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOSenior II K - 3000:00:0200:27:5600:44:44
18LUBAŃSKA Alicja 243Dobiegnę! BUKOWICEBUKOWICEWeteran K - 5000:00:0200:29:1100:45:50
19WIŚNIEWSKA Marlena 336MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0200:32:5900:49:56
20TAMBOR Jan 406KŁODZKOWeteran II M - 6000:00:0200:32:0800:49:53
21SŁOCIAK Rafał 34Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 00:00:0300:20:5600:33:17
22KOPYCZOK Michał 261Tysława TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0300:22:3700:34:31
23BUKOWSKI Edward 280Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:0300:22:4900:35:40
24KURAŚ Szymon 129NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:0300:24:0700:37:07
25PERZ Emilia 90Wolsztyńska Akademia BiegowaBUKOWIECSenior I K - 2000:00:0300:24:4700:38:13
26OCHMAN Paweł 181Future Processing Running TeamGLIWICESenior II M - 30 00:00:0300:23:1900:36:30
27CHRZANOWSKI Paweł 216LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0300:25:5000:39:58
28KRUPIŃSKI Zbigniew 383Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 00:00:0300:24:4300:38:41
29PAZDAN Natalia 143Kowary BiegająKOWARYSenior II K - 3000:00:0300:25:2700:40:19
30RYBARSKA Marta 2Lesz NO Limits RunnersDOLSKSenior I K - 2000:00:0300:26:0800:40:57
31CHORZĘPA Adam 286SZCZYTNAWeteran I M - 50 00:00:0300:26:5100:41:36
32RAKOCZY Jerzy 329LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:0300:27:2700:42:49
33HOREJDA Sara 320ZUMBALĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2000:00:0300:27:5400:45:21
34WILK Maciej 259Załoga GórskaBYTOMSenior II M - 30 00:00:0400:19:2900:29:56
35HACZYK Jarosław 369Bieg PolskaOPOLEWeteran I M - 50 00:00:0400:21:1000:32:39
36OLKIS Rafał 395Przebiega.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0400:21:1500:32:55
37PIETROSZEK Rafał 381BRUBECK TEAMSTRUMIEŃSenior I M - 20 00:00:0400:21:5600:34:40
38CITKO Maciej 276Załoga GórskaOPOLESenior II M - 30 00:00:0400:23:0700:36:11
39GRAD Łukasz 233Fitness Piekary LegnicaLEGNICASenior II M - 30 00:00:0400:24:0500:37:14
40MAZURKIEWICZ Jerzy 367Night Runners WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0400:22:3900:35:54
41BOBRAS Arkadiusz 251PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 00:00:0400:23:5600:37:02
42WIADERNA Nina 388SBRT PowiśleWARSZAWASenior II K - 3000:00:0400:25:5500:40:28
43KUŹMA Przemysław 141niezrzeszonyJANOWICEWeteran I M - 50 00:00:0400:25:5300:40:12
44BALICKI Jacek 56Biegacz NowosolnaŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0400:32:3500:50:04
45ŚCIOCH Andrzej 255Nie Wierzę, Że To RobięPRUSZKÓWWeteran I M - 50 00:00:0400:47:0601:16:24
46ZIOMEK Tomasz 198Kalenji by DecathlonBIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 00:00:0500:20:2800:32:18
47KWIATKOWSKA Kinga 225Alpin Sport TeamKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0500:21:5000:33:42
48NOWICKI Mateusz 37WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0500:22:3400:35:07
49KYCIA Piotr 389RAWICZMasters M - 40 00:00:0500:23:5200:37:01
50PRZYBYŁ Piotr 391CZACHROWOMasters M - 40 00:00:0500:24:0300:37:12
51ŁOMNICKA Barbara 375Senior II K - 3000:00:0500:24:5600:38:40
52SZARSKI Jacek 264WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0500:23:1300:37:49
53PÓŁROLNICZAK Paweł 357Opole parkrunŁUBNIAWASenior II M - 30 00:00:0500:27:1600:41:46
54TOMECKA Aleksandra 271ZAŁOGA GÓRSKAKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0500:27:4500:42:55
55GRABIŃSKA Gizela 269Załoga GórskaWARSZAWA-WESOŁAMasters K - 4000:00:0500:27:5000:43:18
56KOT Tomasz 217WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0500:30:0400:46:56
57PLINIEWICZ Joanna 229STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:0500:30:0700:47:13
58GARCZYK Marzena 78KOZIEGŁOWYSenior II K - 3000:00:0500:30:3200:47:27
59WŁOSKOWICZ Kinga 46WĄCHOCKMasters K - 4000:00:0500:36:2900:57:28
60ŚCIOCH Marta 256Nie Wierzę, Że To RobięPRUSZKÓWWeteran K - 5000:00:0500:47:0501:16:24
61KRAWCZYK Bożena 254Nie Wierzę, Że To RobięULAN-MAJORATWeteran II K - 6000:00:0500:47:0801:16:22
62SOBCZAK Filip 135ŁÓDŹSenior I M - 20 00:00:0600:23:0000:36:35
63WUJDA Mirosław 68Erni RulezDĘBNOMasters M - 40 00:00:0600:22:4800:36:58
64JOŃCZYK Ada 293LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2000:00:0600:26:4500:41:33
65DROZD Przemysław 97RAISPORT ACTIVEOPOLEMasters M - 40 00:00:0600:27:0800:41:44
66DŁUGOSZ Marek 292KB Geotermia UniejówWARTKOWICEWeteran I M - 50 00:00:0600:28:2300:44:27
67JASICKI Krzysztof 168TYCHYSenior II M - 30 00:00:0600:28:5900:45:14
68BEDNAREK Sylwia 270ZAŁOGA GÓRSKAKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0600:30:1900:47:18
69MRÓZ Urszula 209STRONIE ŚLĄSKIEWeteran K - 5000:00:0600:33:2900:52:12
70DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 4@md_runWROCŁAWSenior I K - 2000:00:0600:34:0600:53:27
71MAJCHRZAK Maciej 49WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0700:24:0400:36:06
72MIKOŁAJCZYK Piotr 139Kalenji by DecathlonBIAŁYSTOKSenior I M - 20 00:00:0700:24:1700:38:05
73KOLECKI Damian 317KolecTEAM ZbąszynekZBĄSZYNEKMasters M - 40 00:00:0700:24:1700:38:42
74KOLECKA Sylwia 316KolecTEAM ZbąszynekZBĄSZYNEKMasters K - 4000:00:0700:24:1700:38:44
75JASICKA Ewa 165TYCHYSenior II K - 3000:00:0700:28:5700:45:14
76KOWALSKA Małgorzata 285KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEMasters K - 4000:00:0700:31:0100:48:50
77RAPCZUK Tomasz 242CHOCIANÓWWeteran I M - 50 00:00:0700:28:5600:46:27
78RODZIEWICZ Marta 164WARSZAWASenior I K - 2000:00:0700:32:5100:51:05
79BAŁYS Dariusz 337WK GOPRSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0700:36:3800:57:36
80HACZYK Natalia 333MUAY RUNNING TEAMGORKIMasters K - 4000:00:0700:26:4500:41:16
81KARAMON Marcin 344Opole BiegaOPOLEMasters M - 40 00:00:0800:23:0600:36:09
82GROMADZKA Anna 140Kalenji by DecathlonKIELCESenior II K - 3000:00:0800:23:5200:37:31
83WITEK Jakub 175SprintJAWORZESenior I M - 20 00:00:0800:25:5800:40:57
84CYKLOWSKI Wojciech 379KM PSP OPOLETUŁOWIECSenior I M - 20 00:00:0800:27:2800:42:29
85KUCHARSKA Aleksandra 178Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:0800:27:3700:42:32
86LANG Wojtek 206Wroclaw Marathon TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0800:28:3200:45:12
87KULAKOWSKI Tomasz 156WARSAWMasters M - 40 00:00:0800:29:2000:45:40
88SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 282KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3000:00:0800:31:0100:48:48
89WITOS Rafał 226Nazwa DrużynyBIAŁYSTOKSenior I M - 20 00:00:0800:32:4800:50:54
90BRZOZOWSKA Katarzyna 199WARSZAWASenior I K - 2000:00:0800:32:0300:51:04
91DZIUBA Agnieszka 349MIKOŁÓWSenior II K - 3000:00:0800:32:3800:51:06
92TWARDOWSKA Kornelia 228ŚWIĄTNIKI GÓRNESenior I K - 2000:00:0800:33:4700:52:54
93JASICKI Julian 174Strońska Grupa RowerowaLĄDEK-ZDRÓJWeteran II M - 6000:00:0800:32:0400:51:34
94JANUSZEWSKI Maciej 123ślimak browarno-kanapowyWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0900:23:0300:36:29
95MARGOL Paweł 300WKS Śląsk WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0900:23:3700:36:47
96PERENC Michał 120Husaria Race TeamJAROSŁAWSenior I M - 20 00:00:0900:24:4000:38:12
97MALIK Agnieszka 414Masters K - 4000:00:0900:24:5300:38:17
98STRZELCZYK Wiktor 125Husaria Race TeamKOLBUSZOWASenior II M - 30 00:00:0900:27:2300:42:27
99GALA Kamila 274ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWASenior II K - 3000:00:0900:28:0400:44:43
100CHOLEWA Joanna 17WROCŁAWSenior I K - 2000:00:0900:28:3000:45:11
101BUĆKO Alicja 146TataAli Team / Vege RunnersJELENIA GÓRASenior I K - 2000:00:0900:30:0000:46:46
102BUSZKA Łukasz 400ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0900:31:1300:48:36
103CIEŚLAK Łukasz 393OŚNO LUBUSKIESenior II M - 30 00:00:0900:31:0200:49:18
104DEMBIEC Lucyna 45mesondżi lajf stajlKALISZ POMORSKISenior II K - 3000:00:0901:08:5301:38:56
105CHODOROWSKI Krzysztof 10Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1000:23:3200:37:00
106KOZANECKI Przemysław 130ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:1000:25:3100:39:50
107PASTUSZAK Mirosław 352RUN ŁDZŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:1000:28:1500:43:18
108WOJBACH Marcin 402STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1000:28:2000:43:33
109PLEWA Katarzyna 85Nordic16WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1000:32:1600:50:12
110RYCHŁOWSKI Ryszard 50PIŁAMasters M - 40 00:00:1000:32:2900:52:10
111SUDNICKA Urszula 44mesondżi lajf stajlPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1000:41:1001:05:19
112CIEŚLAK Krzysztof 365Ultrafaza.plZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:1000:24:4700:38:17
113GAŁEK Aleksander 359pragmatiq.plPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1000:28:4400:43:38
114GAZDA Michał 128ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:1100:25:3800:40:24
115BARON Przemo 127ConstraviaPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1100:25:4100:40:15
116CIEŚLAK Jakub 370RZEPINSenior II M - 30 00:00:1100:27:0400:41:42
117STEFANOWSKI Mariusz 82OPOLEMasters M - 40 00:00:1100:28:1100:43:37
118CIEŚLAK Magdalena 177ZDROWE !RZEPINSenior II K - 3000:00:1100:29:0400:45:38
119KORNAŚ Marcin 6Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:1100:29:5400:47:14
120SZPILAREWICZ Basia 188Aby do MetyZIĘBICEMasters K - 4000:00:1100:27:5900:42:48
121WOŁCZEK Małgorzata 338Biegam Wspieram MotywujęSULECHÓWSenior II K - 3000:00:1100:31:2700:49:35
122JUREWICZ Agata 319POZNANSenior II K - 3000:00:1100:33:2300:52:23
123RAPACZ Danuta 327Speedo PolskaSTRONIE ŚLĄSKIEWeteran II K - 6000:00:1100:36:1500:57:33
124KRAWCZYK Magdalena 252ULAN-MAJORATSenior II K - 3000:00:1100:37:3700:57:50
125WALENDA Katarzyna 315Biegnę pod przymusemLESZNOWOLAMasters K - 4000:00:1100:37:2000:58:12
126PAKUŁA Arkadiusz 355KROSNOMasters M - 40 00:00:1100:38:2100:59:38
127KACZMARCZYK Mateusz 360Kurort Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:1200:25:0400:39:10
128PISZCZAŁKA Tomasz 418Aby Do MetyTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:1200:27:5800:42:47
129ULIKOWSKA Martyna 272Załoga GórskaGOŚCINOSenior I K - 2000:00:1200:31:5300:49:30
130CHADE Marianna 318WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1200:32:5200:51:28
131KOZERA Kamil 28Harpagan SosnowiecDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:1200:39:4100:59:42
132KARWOWSKI Sławomir 253CZEMIERNIKIMasters M - 40 00:00:1200:40:0001:04:21
133PASTUSZKA Joanna 200RUNLDZŁÓDŹWeteran K - 5000:00:1200:41:0001:06:22
134NETOLICKÝ Kamil 220SRTG VyškovVYŠKOVSenior I M - 20 00:00:1300:22:2300:34:28
135PAŁETKO Grzegorz 16Nysa BiegaJASIENICA DOLNASenior II M - 30 00:00:1300:22:3300:35:02
136NOWACKI Mateusz 196WROCLAWSenior II M - 30 00:00:1300:24:3000:38:39
137DĄBEK Mirosław 179ZIĘBICEMasters M - 40 00:00:1300:22:4900:38:09
138LEWANDOWSKA Patrycja 111Team Kurort Lądek-ZdrójOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II K - 3000:00:1300:28:3400:44:35
139NEUMANN Jacek 211Centrum Łąkowa1RADKÓWWeteran I M - 50 00:00:1300:28:5800:44:56
140DUBIEL Agata 126Wild Dogs Team/Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRASenior II K - 3000:00:1300:33:3600:52:37
141SZCZEPAŃSKI Sebastian 192BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 00:00:1300:33:1400:52:17
142NIEZGÓDKA Sylwia 268Załoga GórskaWROCŁAWMasters K - 4000:00:1300:42:5301:05:55
143LACHERA Kamila 21W pogoni za duchemKATOWICESenior II K - 3000:00:1400:26:1900:40:54
144PISKUNOWICZ Aleksandra 230BIALOGARDSenior II K - 3000:00:1400:25:2300:39:55
145BOCHAN Lesław 384PIŁAMasters M - 40 00:00:1400:27:0300:41:47
146ROLIŃSKI Radosław 202OLEŚNICAMasters M - 40 00:00:1400:28:0900:43:48
147JAŹWIECKI Marcin 291MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1400:31:5000:49:56
148KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:1400:32:2400:51:50
149WALA Patryk 262Załoga GórskaZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 00:00:1400:33:1200:53:18
150TABOROWICZ Magdalena 387WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1400:38:3301:03:24
151OLCZYK Anna 194PrzedbórzPRZEDBÓRZMasters K - 4000:00:1400:40:5901:06:19
152JÓŹWIECKI Kacper 364MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:1500:28:5400:44:27
153KORYCIŃSKA Izabela 23KRAKÓWSenior II K - 3000:00:1500:28:5600:44:59
154PASŁOWSKA-CHODOROWSKA Justyna 394Przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1500:30:5600:48:17
155BABICA Paulina 144POZNAŃSenior II K - 3000:00:1500:30:3300:48:31
156SIUDAK Anna 204TULCESenior II K - 3000:00:1500:31:3800:49:54
157ZASADA Magdalena 81Fat & FuriousJELENIA GÓRA 14Senior II K - 3000:00:1500:33:3100:52:48
158PASŁOWSKA Olga 396Przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1500:32:3700:50:54
159JAGUSZEWSKA Agnieszka 79FAT & FURIOUSKARPACZSenior I K - 2000:00:1500:33:3100:52:47
160KOPACZYŃSKI Michał 191BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:1500:33:1000:52:14
161BOREJSZO Karol 250ŻARYSenior I M - 20 00:00:1600:24:5300:38:29
162ŚPIEWAK Radosław 392ZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:1600:28:0800:44:32
163SZKÓDLIŃSKI Bartosz 76Naramowice BiegająPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1600:29:2400:46:04
164LANGE Hanna 215ŚREMSenior II K - 3000:00:1600:32:3700:50:50
165GÓRNA Aldona 214ŚREMMasters K - 4000:00:1600:32:3800:50:50
166HAJOK Magda 94SBRT GliwiceGLIWICESenior II K - 3000:00:1600:32:2500:52:04
167BOROWIAK Hanna 104Wozimysie.plKALISZSenior II K - 3000:00:1600:35:5500:54:33
168NEUMANN Beata 212Centrum Łąkowa 1RADKÓWWeteran K - 5000:00:1600:34:3900:54:37
169ADAMCZEWSKA Maria 235FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹMasters K - 4000:00:1600:37:5001:00:40
170ZAPORA Agnieszka 332W POGONI ZA DUCHEMSARNÓWSenior II K - 3000:00:1600:40:2401:04:53
171MITUŁA Paweł 295ZiębiceWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1700:26:4200:41:02
172SAWICKI Konrad 310WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1700:27:2400:42:06
173WARSZCZYŃSKI Rafał 108lub wybierz z listySIEROSŁAWWeteran I M - 50 00:00:1700:28:5800:45:42
174CZARNY Marzena 24JaworznoŁBCJAWORZNOSenior II K - 3000:00:1700:33:0100:51:03
175KOPACKA Eliza 32FollowMe - zmieniamyfinanse.plWAŁBRZYCHSenior II K - 3000:00:1700:31:1800:49:24
176STAWSKA Alicja 138ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:1700:33:2400:52:20
177PACZUSKA Małgorzata 247FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹWeteran II K - 6000:00:1700:37:4801:00:40
178PLAWIAK-MOWNA Anna 223ZIELONA GÓRAMasters K - 4000:00:1700:37:0901:00:14
179RYBARSKI Piotr 1DOLSKSenior II M - 30 00:00:1800:29:0000:45:16
180WARSZCZYŃSKA Romana 107lub wybierz z listySIEROSŁAWMasters K - 4000:00:1800:28:3900:45:32
181GEROWSKA Aleksandra 288Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOEGOSTYŃMasters K - 4000:00:1800:30:5100:47:36
182PRZYBYŁ Jolanta 390CZACHROWOMasters K - 4000:00:1800:35:0100:54:44
183SAPUREK Anna 326Bukowski Klub BiegaczaBUKSenior II K - 3000:00:1800:36:1400:58:20
184KOŁODZIEJ Alicja 205LEGNICASenior II K - 3000:00:1800:38:1700:59:50
185SZYMAŃSKA-ANTOSIAK Monika 227TMTeamWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1800:38:0400:59:04
186KOŁODZIEK Anna 13Night RunnersKRAKÓWSenior I K - 2000:00:1800:39:4501:03:07
187SOBCZAK Marek 239SzczytnikiSZCZYTNIKIMasters M - 40 00:00:1900:30:4000:47:17
188RYBSKI Mariusz 246SZCZECINSenior II M - 30 00:00:1900:30:0000:47:08
189FRĄCZEK Iwona 142NOAWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1900:31:3600:49:23
190OGRODNIK Anna 163Running AcademyWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1900:32:2800:51:11
191DĄBROWSKA Karolina 248SZCZECINSenior II K - 3000:00:1900:40:2001:03:32
192POHL Anna 322Speed Feet 16ŚMIGIELSenior I K - 2000:00:1900:31:5800:50:59
193MATKOWSKA Paulina 350TRZEBIELSenior I K - 2000:00:1900:44:3701:15:18
194BURA Tomasz 101NIECHLÓWSenior II M - 30 00:00:2000:25:5700:40:16
195URBANEK Artur 277ODRZYKOŃSenior I M - 20 00:00:2000:29:1600:45:49
196NIEMAS Anna 64OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEMasters K - 4000:00:2000:32:1400:50:00
197IMIŃSKI Cezary 122ZGIERZWeteran I M - 50 00:00:2000:33:5000:53:08
198CZAJKOWSKA Małgorzata 113Koło BiegaKOLONIA POWIERCIEMasters K - 4000:00:2000:39:0301:00:56
199WIŚNIEWSKA Magdalena 323WILCZYNSenior II K - 3000:00:2000:38:3001:02:41
200BOMBA Jarosław 40LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 00:00:2000:44:3701:15:16
201ROBAK Aneta 42LĄDEK ZDRÓJSenior II K - 3000:00:2000:44:3601:15:16
202HANOUSKOVÁ Ester 91KORYČANYSenior II K - 3000:00:2100:30:5200:48:33
203PIASECKA Marta 31WARSZAWASenior II K - 3000:00:2100:31:2800:48:57
204WILCZYŃSKI Łukasz 191 Pomorska Brygada LogistycznaBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:2100:33:1700:51:48
205GADZINOWSKI Ignacy 182RADOMWeteran II M - 6000:00:2100:32:2800:51:05
206KONIKOWSKI Paweł 197POZNAŃWeteran II M - 6000:00:2100:35:3400:57:12
207KUTY Monika 397Drużyna MarzeńKOŁOMasters K - 4000:00:2100:39:0301:00:55
208KURIATA Paweł 306WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:2200:24:3000:38:44
209KULESZA Paweł 70KIELCESenior I M - 20 00:00:2200:28:3300:45:38
210SZCZEPANIAK Adam 73Tępe DzidyBUGUSZÓW-GORCEWeteran I M - 50 00:00:2200:30:1000:47:18
211PTASZYŃSKA Joanna 98WROCŁAWWeteran K - 5000:00:2200:32:1000:49:18
212DOWLASZEWICZ Małgorzata 312WROCŁAWMasters K - 4000:00:2200:38:0801:01:41
213CZAJKOWSKI Krzysztof 115Koło BiegaPOWIERCIE KOLONIAMasters M - 40 00:00:2200:39:0201:00:56
214MATUSZEWSKA Paulina 106HUSE TeamBIELSKO-BIAŁAMasters K - 4000:00:2200:41:0201:03:23
215RABSCH-SURMACZ Ewa 67POZNAŃMasters K - 4000:00:2200:41:3301:05:50
216GACEK Mariusz 72WARSZAWASenior I M - 20 00:00:2300:30:3500:47:12
217FRĄCKOWIAK Maria 170ConstraviaPOZNAŃSenior I K - 2000:00:2300:31:1400:48:56
218WIDŁAK Julia 69WARSZAWASenior I K - 2000:00:2300:31:2300:48:48
219NOWAK Maciej 189ŻARÓWSenior II M - 30 00:00:2300:33:0100:53:20
220KUZIOMKO Ania 290AMA TEAMLEGNICAMasters K - 4000:00:2300:35:4300:55:34
221KOWALEWSKA Anna 38ŚWIDNICASenior II K - 3000:00:2300:35:0900:55:36
222WITCZAK Anna 313MŁYNOWIECMasters K - 4000:00:2300:38:0701:01:40
223DZICZKOWSKA Małgorzata 373Aby do MetyZŁOTY STOKSenior II K - 3000:00:2300:48:3701:18:12
224OLEJNICZAK Paulina 176ŁÓDŹSenior I K - 2000:00:2400:29:5500:46:48
225ZAJĄC Krystyna 27WAŁBRZYCHWeteran II K - 6000:00:2400:30:0200:47:21
226PREŚ Magdalena 203#WpiszCokolwiekSMOLECSenior I K - 2000:00:2400:32:2900:51:13
227RIPPELOVÁ Jitka 221SRTG VyškovBOHDALICESenior I K - 2000:00:2400:37:1500:57:12
228CZYŻ Aleksandra 39Vege RunnersZIELONA GÓRASenior II K - 3000:00:2400:36:0000:57:26
229DZICZKOWSKI Maciej 408Aby do MetyZŁOTY STOKSenior I M - 20 00:00:2400:48:3701:18:15
230KLINKE-OSADNIK Aneta 193Aby do MetyZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:2400:48:5901:18:12
231NIETRZEBA Robert 118IWINYMasters M - 40 00:00:2500:28:5900:45:30
232GŁÓWKA Barbara 158WROCŁAWSenior I K - 2000:00:2500:33:3500:52:59
233GŁÓWKA Maciej 157Be BetterWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2500:33:3600:52:57
234MAJEROWSKI Mateusz 180WOLSZTYNSenior II M - 30 00:00:2500:33:4600:53:06
235FIRLEJ Ewelina 258gRUNwald team PoznańSULECHÓWSenior I K - 2000:00:2500:33:2000:51:56
236ZBOROWSKI Norbert 340gRUNwald team PoznańPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:2500:33:2400:51:56
237WIĄCEK Marcin 289Sudecka ZyletaGŁUSZYCAMasters M - 40 00:00:2500:30:4200:49:19
238FRYSIAK Patryk 283GNIEZNOSenior I M - 20 00:00:2600:30:2000:46:45
239STASZEWSKI Dariusz 36TOMASZÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:2600:33:1100:50:57
240WILK Maria 345Rambo IIIBYTOMSenior II K - 3000:00:2600:34:3000:52:46
241JARZĘBSKA Agnieszka 48TU INTER Polska SAWROCŁAWSenior I K - 2000:00:2600:34:4000:53:18
242ZAGROBELNA Magdalena 210Drużyna SzpikuWROCŁAWMasters K - 4000:00:2600:40:1601:02:00
243RAJCZAKOWSKA Anna 172LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 5000:00:2600:40:1201:03:14
244ADAMIAK Marta 186ZŁOTY STOKSenior II K - 3000:00:2600:49:1801:18:15
245KONOPACKI Krzysztof 185Aby do Mety!ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:2600:49:0701:18:14
246REJCHAL Michał 347WARSZAWASenior II M - 30 00:00:2700:27:2100:42:04
247NIEDZIELA Wojciech 207CZELADŹSenior I M - 20 00:00:2700:31:0500:48:46
248KSIĄŻKIEWICZ Katarzyna 75Rocky Balboa Running ClubBYTOMSenior II K - 3000:00:2700:36:3600:56:21
249ŚRÓDKA Aleksandra 12TRZEBNICASenior II K - 3000:00:2700:36:2800:57:46
250RAJCZAKOWSKA Aneta 171WROCLAWSenior II K - 3000:00:2700:40:1401:03:14
251KRYNICKA Anna 173LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4000:00:2700:42:0101:07:13
252KLIN Robert 63WATAHABRZEGMasters M - 40 00:00:2800:26:1600:41:35
253SZTYLKA Dariusz 298WKS Śląsk WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2800:28:0100:44:16
254HETEL Michał 301WKS Śląsk WrocławWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:2800:30:2500:48:24
255WILK Mateusz 346Rambo IIIBYTOMSenior II M - 30 00:00:2800:34:2900:52:44
256SOKOŁOWSKA Jagoda 353Senior II K - 3000:00:2800:33:0100:52:20
257KLIN Aneta 273BRZEGMasters K - 4000:00:2800:36:4200:58:22
258HORWAT Tomasz 299WKS Śląsk WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2900:25:5400:40:04
259MICHALEC Marzena 356KobietaWBieguWAŁBRZYCHSenior II K - 3000:00:2900:30:2100:47:11
260BISOWSKA Katarzyna 184Kozy w uchuKOBYŁKAMasters K - 4000:00:2900:33:0000:51:18
261NOWAK Wojciech 380WROCŁAWMasters M - 40 00:00:2900:34:5500:56:22
262CHWIAŁKOWSKA Ewa 71TORUŃWeteran K - 5000:00:2900:36:1700:57:05
263KUCZAKOWSKA Asia 297Biegowe MisieLEGNICASenior II K - 3000:00:2900:45:3401:11:56
264SOKOŁOWSKI Kazimierz 109GDAŃSKWeteran II M - 6000:00:2900:57:3901:30:28
265BIELECKA Iwona 29Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3000:00:3000:28:3800:44:56
266MROZIŃSKI Albert 241ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 00:00:3000:29:0700:46:10
267MROZIŃSKA Renata 240ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4000:00:3000:30:2200:47:29
268SZAFRAŃSKA Joanna 334Parkrun ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5000:00:3000:35:3300:57:10
269SCHELVIS Wouter 325Weteran II M - 6000:00:3000:43:4001:13:34
270KRUZEL Rafał 296Biegowe MisieLEGNICAMasters M - 40 00:00:3000:45:3401:11:56
271SOKOŁOWSKI Maciej 354LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:3000:57:3901:30:29
272MAZIAREK Michał 166NIEMODLINSenior II M - 30 00:00:3100:28:4300:44:56
273MARCINIAK Anna 9LEGNICAMasters K - 4000:00:3100:31:0400:48:19
274NIESTROJ Łukasz 159RACIBÓRZSenior II M - 30 00:00:3100:32:2600:50:51
275LUCHOWSKA Karolina 404FIZJOTRITERAPIAWROCŁAWSenior II K - 3000:00:3100:33:1100:52:23
276MICHALSKA Agnieszka 335Parkrun ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5000:00:3100:35:5200:57:10
277KOSTROWICKI Jakub 224SIERADZSenior II M - 30 00:00:3200:25:2400:39:40
278ŚWITA Tomasz 30Pro Run WrocławBIELANY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 00:00:3200:28:5800:45:47
279OLEKSIEWICZ Beata 222Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹSenior II K - 3000:00:3200:33:1500:51:40
280BALCERZAK Agnieszka 53KONARZEWOMasters K - 4000:00:3200:33:2500:53:14
281KUROWSKA Bianka 311ŚWIDNICASenior I K - 2000:00:3200:39:5301:05:19
282KUIPERS Mies 324Weteran II K - 6000:00:3200:43:3601:13:34
283WŁODKOWSKA Beata 84POZNANSenior II K - 3000:00:3300:29:2600:46:25
284MAJCHRZAK Dariusz 401KM UMK ToruńTORUŃWeteran I M - 50 00:00:3300:29:4100:46:30
285KUTYCKA-KUREK Elżbieta 314Chojrak Team WrocławWROCŁAWSenior II K - 3000:00:3300:33:2200:52:21
286GAJDECKI Tomek 372AccentTure.WARSZAWASenior II M - 30 00:00:3300:33:3100:52:27
286GAJDECKA Adriana 131OrangeWARSZAWASenior II K - 3000:00:3300:33:3000:52:28
288KACZMAREK Kasia 187WROCŁAWMasters K - 4000:00:3300:34:3000:54:10
289ŚWIERCZYŃSKA Barbara 86WARSZAWASenior I K - 2000:00:3300:35:4600:55:42
290WIADEREK Piotr 161Pędzące ŻółwieWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3300:35:4800:57:04
291SPYCHAJ Marek 62KROTOSZYNMasters M - 40 00:00:3400:27:2200:42:40
292WIADEREK Sławomir 162Pędzące ŻółwieWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:3400:35:4800:57:03
293HRABAŃSKA-RACZAK Beata 213KATOWICESenior II K - 3000:00:3400:39:4401:01:13
294BURCHARDT Julia 339BYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:3400:39:5401:05:16
295BURCHARDT Mirka 167PudzianBYDGOSZCZWeteran II K - 6000:00:3400:39:5601:05:16
296BANKIEWICZ Szymon 341WARSZAWASenior I M - 20 00:00:3500:25:1100:39:29
297RYBA Piotr 54KROTOSZYNMasters M - 40 00:00:3500:28:0100:44:41
298NOWICKA Anna 145KRAKÓWSenior II K - 3000:00:3500:33:2300:53:43
299SAWALA Aneta 41Trance onlyPOZNAŃMasters K - 4000:00:3500:33:4700:54:06
300SAWALA Sławomir 43trance onlyPOZNAŃMasters M - 40 00:00:3500:33:5100:54:06
301KOŃ Aleksandra 208LZS LipaBOLKÓWSenior II K - 3000:00:3500:39:4801:01:01
302TADROWSKI Tomasz 92INOWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3600:31:3900:48:44
303DRYMEL Joanna 132Drumle2iPiesŚWIĘTA KATARZYNASenior II K - 3000:00:3600:31:3800:49:38
304ŁYSKAWA Michał 55KROTOSZYNMasters M - 40 00:00:3600:34:2100:56:14
305PARZONKA Natalia 287KS LeniwiecKĘPNOSenior I K - 2000:00:3600:41:2301:02:39
306KIELASZEWSK Karol 102Lesz NO Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:3600:39:2901:02:42
307KUZIEL Marcin 153Black Running Stronie ŚląskieSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:3700:26:4500:41:29
308PLUTA Michalina 100LESZNOSenior II K - 3000:00:3700:36:1800:57:25
309MAŁEK Piotr 376Morsy TurekTUREKMasters M - 40 00:00:3700:38:5101:01:23
310WYSOCKI Grzegorz 378Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 00:00:3700:38:4901:01:21
311KIELASZEWSKA Weronika 99WŁOSZAKOWICESenior II K - 3000:00:3700:39:2701:02:40
312KWIECIEŃ Sara 245KETTERINGSenior I K - 2000:00:3800:30:4100:48:02
313OLEK-WYSOCKA Monika 377Morsy TurekRYSSOCICESenior II K - 3000:00:3800:38:5701:01:23
314WODZIEŃ Dorota 348KOŁACZYCEMasters K - 4000:00:3800:38:5301:02:59
315LATANOWICZ Karolina 257LaQPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3800:42:1301:07:31
316SMOGORZEWSKA Marta 26Wkurw_teamWARSZAWASenior II K - 3000:00:3800:42:2201:07:49
317SIECZKOWSKI Artur 15NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄMasters M - 40 00:00:3800:49:1201:18:31
318WALENCIAK Paulina 275PACZKOWOSenior I K - 2000:00:3800:48:0201:16:04
319EJSMOND Mateusz 399GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:3900:29:4400:46:27
320PIECHWIAK Aleksandra 398GDAŃSKSenior I K - 2000:00:3900:29:4400:46:27
321GAŁUSZKA Wojciech 244KETTERINGSenior II M - 30 00:00:3900:30:4100:48:02
322JAŚKOWIAK Tomasz 278POZNAŃMasters M - 40 00:00:3900:33:1900:53:20
323STAWSKA Natalia 95KRAKÓWSenior II K - 3000:00:3900:33:5000:53:38
324WODZIEŃ Andrzej 419RZESZÓWMasters M - 40 00:00:3900:38:5501:02:58
325LULA Magdalena 149PWPW S.A.WARSZAWASenior II K - 3000:00:4000:32:1000:49:40
326TARASZEWSKA Paulina 133PWPW S.A.OSTROŁĘKASenior I K - 2000:00:4000:33:4700:53:07
327HACZYK Gabriela 328Bieg OpolskiOPOLEWeteran II K - 6000:00:4000:35:2900:55:59
328WRÓBLEWSKA Roksana 405WAŁBRZYCHSenior I K - 2000:00:4000:38:0800:59:03
329PAPIERZ-RYKAŁA Aleksandra 309MYŚLENICESenior II K - 3000:00:4000:41:0701:03:16
330LULA Radosław 155WARSZAWAMasters M - 40 00:00:4000:34:0900:56:52
331NĄCKIEWICZ Justyna 330BRZESKOMasters K - 4000:00:4000:49:4901:18:27
332ŁUCZAK Maciej 237BANDA RYCHAMROWINOSenior II M - 30 00:00:4100:26:5000:41:07
333SERWATKA Wojciech 368KAMIENIEC WROCŁAWSKIMasters M - 40 00:00:4100:27:4800:42:39
334STAWSKA Anna 121Wqrw_teamLUXEMBOURGSenior II K - 3000:00:4100:48:4700:49:20
335MADERA Bogdan 134ŚWIDNICAWeteran I M - 50 00:00:4100:57:5901:29:59
336BĄKOWSKA Maria 279Załoga GórskaGNIEZNOWeteran II K - 6000:00:4100:47:5701:17:12
337JURCZYK Wojciech 351LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:4200:35:2700:53:30
338DEC Aneta 89Erni rulezDĘBNOMasters K - 4000:00:4200:41:3001:05:01
339DEC Artur 88Erni rulezDĘBNOMasters M - 40 00:00:4200:41:3001:05:02
340KISIAŁA Edyta 201KRAKÓWSenior I K - 2000:00:4200:39:2401:05:22
341STACHNIK Łukasz 281KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:4300:30:0800:46:08
342GASEK Konrad 331ŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:4300:33:2500:53:14
343KISIAŁA Filip 96Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:4300:39:2301:05:20
344ZAJĄC Marcin 119JÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 00:00:4500:30:1000:46:05
345WYSTRYCHOWSKA Marzena 7bfagencja.plWARSZAWAMasters K - 4000:00:4500:29:3000:46:32
346BUSS Jakub 25Kudowscy Miłośnice BieganiaKUDOWA ZDRÓJMasters M - 40 00:00:4500:31:2200:48:58
347ZAJĄC Agnieszka 117JÓZEFOSŁAWMasters K - 4000:00:4500:40:1501:02:38
348WYSTRYCHOWSKI Marcin 5bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:4600:40:1201:02:37
349WINIARSKI Robert 59LEGNICAMasters M - 40 00:00:4600:43:0301:12:42
350WAWRZYNIAK Mariusz 385GORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:4700:42:3301:08:24
351KWIATKOWSKA Barbara 110WOJNOWICEWeteran II K - 6000:00:4700:44:2201:13:47
352MUSZELAK Magdalena 416M&M&M&MPOZNAŃSenior II K - 3000:00:5000:36:0300:56:49
352KULIK Damian 415M&M&M&MSTRASSENSenior II M - 30 00:00:5200:35:4000:56:47
354MUSIELAK Marek 417M&M&M&MPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:5200:35:4900:56:46
355PIGŁOWSKI Dawid 386S-UltraSANOCKOSenior II M - 30 00:06:5000:36:3201:02:24
Znaleziono 355 wynik(ów)