Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-07-22
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 413
Wystartowało : 355
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 355
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuC1
4km
C1
6km
    
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 284Salomon Suunto TeamGŁUCHOŁAZYSenior I M - 20 00:00:0100:17:1600:26:26
2STAWSKI Michał 137Trucht.comŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0200:19:1000:29:31
3ŁĄTKA Piotr 232OBORNIKI ŚLĄSKIESenior I M - 20 00:00:0100:19:1100:29:48
4WILK Maciej 259Załoga GórskaBYTOMSenior II M - 30 00:00:0400:19:2900:29:56
5LUTOWSKI Wojciech 403BYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:0100:20:0800:31:30
6KITA Michał 18pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0200:20:2200:31:39
7KANTOR Martyna 374Buff Team PolskaKRAKÓWSenior I K - 2000:00:0200:20:2400:31:44
8ZIOMEK Tomasz 198Kalenji by DecathlonBIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 00:00:0500:20:2800:32:18
9KRAWCZYK Artur 382Załoga GórskaJELENIA GÓRASenior I M - 20 00:00:0100:20:3300:32:27
10HACZYK Jarosław 369Bieg PolskaOPOLEWeteran I M - 50 00:00:0400:21:1000:32:39
11OLKIS Rafał 395Przebiega.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0400:21:1500:32:55
12SŁOCIAK Rafał 34Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 00:00:0300:20:5600:33:17
13BOROŃ Dariusz 371ASICS Front RunnerSenior I M - 20 00:00:0100:21:1200:33:28
14KWIATKOWSKA Kinga 225Alpin Sport TeamKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0500:21:5000:33:42
15GAJEWSKI Marcin 150EBIEGI.PLKŁODZKOMasters M - 40 00:00:0200:21:2900:33:49
16CIEPŁY Maciej 52Night Runners WrocławWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0200:21:4800:34:13
17DOMAŃSKI Patryk 33#teambiegiwlkpPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0100:22:2100:34:22
18NETOLICKÝ Kamil 220SRTG VyškovVYŠKOVSenior I M - 20 00:00:1300:22:2300:34:28
19KOPYCZOK Michał 261Tysława TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0300:22:3700:34:31
20PIETROSZEK Rafał 381BRUBECK TEAMSTRUMIEŃSenior I M - 20 00:00:0400:21:5600:34:40
21PAŁETKO Grzegorz 16Nysa BiegaJASIENICA DOLNASenior II M - 30 00:00:1300:22:3300:35:02
22NOWICKI Mateusz 37WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0500:22:3400:35:07
23LASEK Jakub 219Chics&Sport TeamOPOLESenior I M - 20 00:00:0200:22:4100:35:25
24JANUSZEWSKI Piotr 218Euroclear Running TeamKRAKOWSenior I M - 20 00:00:0100:22:3200:35:29
25BUKOWSKI Edward 280Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKMasters M - 40 00:00:0300:22:4900:35:40
26MAZURKIEWICZ Jerzy 367Night Runners WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0400:22:3900:35:54
27MAJCHRZAK Maciej 49WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0700:24:0400:36:06
28KARAMON Marcin 344Opole BiegaOPOLEMasters M - 40 00:00:0800:23:0600:36:09
29CITKO Maciej 276Załoga GórskaOPOLESenior II M - 30 00:00:0400:23:0700:36:11
30KACZMARCZYK Przemysław 152Matner Running Team/WatahaKOBIERZYCESenior I M - 20 00:00:0200:22:5800:36:18
31JANUSZEWSKI Maciej 123ślimak browarno-kanapowyWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0900:23:0300:36:29
32OCHMAN Paweł 181Future Processing Running TeamGLIWICESenior II M - 30 00:00:0300:23:1900:36:30
33SOBCZAK Filip 135ŁÓDŹSenior I M - 20 00:00:0600:23:0000:36:35
34MARGOL Paweł 300WKS Śląsk WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0900:23:3700:36:47
35WUJDA Mirosław 68Erni RulezDĘBNOMasters M - 40 00:00:0600:22:4800:36:58
36CHODOROWSKI Krzysztof 10Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1000:23:3200:37:00
37KYCIA Piotr 389RAWICZMasters M - 40 00:00:0500:23:5200:37:01
38BOBRAS Arkadiusz 251PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 00:00:0400:23:5600:37:02
39KURAŚ Szymon 129NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:0300:24:0700:37:07
40PRZYBYŁ Piotr 391CZACHROWOMasters M - 40 00:00:0500:24:0300:37:12
41GRAD Łukasz 233Fitness Piekary LegnicaLEGNICASenior II M - 30 00:00:0400:24:0500:37:14
42GROMADZKA Anna 140Kalenji by DecathlonKIELCESenior II K - 3000:00:0800:23:5200:37:31
43SZARSKI Jacek 264WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0500:23:1300:37:49
44MIKOŁAJCZYK Piotr 139Kalenji by DecathlonBIAŁYSTOKSenior I M - 20 00:00:0700:24:1700:38:05
45DĄBEK Mirosław 179ZIĘBICEMasters M - 40 00:00:1300:22:4900:38:09
46PERENC Michał 120Husaria Race TeamJAROSŁAWSenior I M - 20 00:00:0900:24:4000:38:12
47PERZ Emilia 90Wolsztyńska Akademia BiegowaBUKOWIECSenior I K - 2000:00:0300:24:4700:38:13
48MALIK Agnieszka 414Masters K - 4000:00:0900:24:5300:38:17
49CIEŚLAK Krzysztof 365Ultrafaza.plZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:1000:24:4700:38:17
50BOREJSZO Karol 250ŻARYSenior I M - 20 00:00:1600:24:5300:38:29
51NOWACKI Mateusz 196WROCLAWSenior II M - 30 00:00:1300:24:3000:38:39
52ŁOMNICKA Barbara 375Senior II K - 3000:00:0500:24:5600:38:40
53KRUPIŃSKI Zbigniew 383Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 00:00:0300:24:4300:38:41
54KOLECKI Damian 317KolecTEAM ZbąszynekZBĄSZYNEKMasters M - 40 00:00:0700:24:1700:38:42
55KOLECKA Sylwia 316KolecTEAM ZbąszynekZBĄSZYNEKMasters K - 4000:00:0700:24:1700:38:44
56KURIATA Paweł 306WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:2200:24:3000:38:44
57KACZMARCZYK Mateusz 360Kurort Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:1200:25:0400:39:10
58BANKIEWICZ Szymon 341WARSZAWASenior I M - 20 00:00:3500:25:1100:39:29
59KOSTROWICKI Jakub 224SIERADZSenior II M - 30 00:00:3200:25:2400:39:40
60KOZANECKI Przemysław 130ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:1000:25:3100:39:50
61GŁOMBIOWSKA Zuzanna 61BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIASenior I K - 2000:00:0200:25:4500:39:53
62PISKUNOWICZ Aleksandra 230BIALOGARDSenior II K - 3000:00:1400:25:2300:39:55
63CHRZANOWSKI Paweł 216LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0300:25:5000:39:58
64HORWAT Tomasz 299WKS Śląsk WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2900:25:5400:40:04
65KUŹMA Przemysław 141niezrzeszonyJANOWICEWeteran I M - 50 00:00:0400:25:5300:40:12
66BARON Przemo 127ConstraviaPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1100:25:4100:40:15
67BURA Tomasz 101NIECHLÓWSenior II M - 30 00:00:2000:25:5700:40:16
68PAZDAN Natalia 143Kowary BiegająKOWARYSenior II K - 3000:00:0300:25:2700:40:19
69GAZDA Michał 128ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:1100:25:3800:40:24
70WIADERNA Nina 388SBRT PowiśleWARSZAWASenior II K - 3000:00:0400:25:5500:40:28
71LACHERA Kamila 21W pogoni za duchemKATOWICESenior II K - 3000:00:1400:26:1900:40:54
72RYBARSKA Marta 2Lesz NO Limits RunnersDOLSKSenior I K - 2000:00:0300:26:0800:40:57
73WITEK Jakub 175SprintJAWORZESenior I M - 20 00:00:0800:25:5800:40:57
74MITUŁA Paweł 295ZiębiceWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1700:26:4200:41:02
75ŁUCZAK Maciej 237BANDA RYCHAMROWINOSenior II M - 30 00:00:4100:26:5000:41:07
76HACZYK Natalia 333MUAY RUNNING TEAMGORKIMasters K - 4000:00:0700:26:4500:41:16
77KWASIZUR Agata 260MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0200:26:3000:41:17
78KUZIEL Marcin 153Black Running Stronie ŚląskieSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:3700:26:4500:41:29
79JOŃCZYK Ada 293LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2000:00:0600:26:4500:41:33
80KLIN Robert 63WATAHABRZEGMasters M - 40 00:00:2800:26:1600:41:35
81CHORZĘPA Adam 286SZCZYTNAWeteran I M - 50 00:00:0300:26:5100:41:36
82CIEŚLAK Jakub 370RZEPINSenior II M - 30 00:00:1100:27:0400:41:42
83DROZD Przemysław 97RAISPORT ACTIVEOPOLEMasters M - 40 00:00:0600:27:0800:41:44
84PÓŁROLNICZAK Paweł 357Opole parkrunŁUBNIAWASenior II M - 30 00:00:0500:27:1600:41:46
85BOCHAN Lesław 384PIŁAMasters M - 40 00:00:1400:27:0300:41:47
86REJCHAL Michał 347WARSZAWASenior II M - 30 00:00:2700:27:2100:42:04
87SAWICKI Konrad 310WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1700:27:2400:42:06
88STRZELCZYK Wiktor 125Husaria Race TeamKOLBUSZOWASenior II M - 30 00:00:0900:27:2300:42:27
89CYKLOWSKI Wojciech 379KM PSP OPOLETUŁOWIECSenior I M - 20 00:00:0800:27:2800:42:29
90KUCHARSKA Aleksandra 178Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:0800:27:3700:42:32
91SERWATKA Wojciech 368KAMIENIEC WROCŁAWSKIMasters M - 40 00:00:4100:27:4800:42:39
92SPYCHAJ Marek 62KROTOSZYNMasters M - 40 00:00:3400:27:2200:42:40
93PISZCZAŁKA Tomasz 418Aby Do MetyTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:1200:27:5800:42:47
94SZPILAREWICZ Basia 188Aby do MetyZIĘBICEMasters K - 4000:00:1100:27:5900:42:48
95RAKOCZY Jerzy 329LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:0300:27:2700:42:49
96TOMECKA Aleksandra 271ZAŁOGA GÓRSKAKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0500:27:4500:42:55
97GRABIŃSKA Gizela 269Załoga GórskaWARSZAWA-WESOŁAMasters K - 4000:00:0500:27:5000:43:18
98PASTUSZAK Mirosław 352RUN ŁDZŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:1000:28:1500:43:18
99WOJBACH Marcin 402STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:1000:28:2000:43:33
100STEFANOWSKI Mariusz 82OPOLEMasters M - 40 00:00:1100:28:1100:43:37
101GAŁEK Aleksander 359pragmatiq.plPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1000:28:4400:43:38
102ROLIŃSKI Radosław 202OLEŚNICAMasters M - 40 00:00:1400:28:0900:43:48
103SZTYLKA Dariusz 298WKS Śląsk WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2800:28:0100:44:16
104DŁUGOSZ Marek 292KB Geotermia UniejówWARTKOWICEWeteran I M - 50 00:00:0600:28:2300:44:27
105JÓŹWIECKI Kacper 364MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:1500:28:5400:44:27
106ŚPIEWAK Radosław 392ZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:1600:28:0800:44:32
107LEWANDOWSKA Patrycja 111Team Kurort Lądek-ZdrójOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II K - 3000:00:1300:28:3400:44:35
108RYBA Piotr 54KROTOSZYNMasters M - 40 00:00:3500:28:0100:44:41
109GALA Kamila 274ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWASenior II K - 3000:00:0900:28:0400:44:43
110PIOTROWSKA Magdalena 103Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOSenior II K - 3000:00:0200:27:5600:44:44
111NEUMANN Jacek 211Centrum Łąkowa1RADKÓWWeteran I M - 50 00:00:1300:28:5800:44:56
112BIELECKA Iwona 29Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3000:00:3000:28:3800:44:56
113MAZIAREK Michał 166NIEMODLINSenior II M - 30 00:00:3100:28:4300:44:56
114KORYCIŃSKA Izabela 23KRAKÓWSenior II K - 3000:00:1500:28:5600:44:59
115CHOLEWA Joanna 17WROCŁAWSenior I K - 2000:00:0900:28:3000:45:11
116LANG Wojtek 206Wroclaw Marathon TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0800:28:3200:45:12
117JASICKI Krzysztof 168TYCHYSenior II M - 30 00:00:0600:28:5900:45:14
118JASICKA Ewa 165TYCHYSenior II K - 3000:00:0700:28:5700:45:14
119RYBARSKI Piotr 1DOLSKSenior II M - 30 00:00:1800:29:0000:45:16
120HOREJDA Sara 320ZUMBALĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2000:00:0300:27:5400:45:21
121NIETRZEBA Robert 118IWINYMasters M - 40 00:00:2500:28:5900:45:30
122WARSZCZYŃSKA Romana 107lub wybierz z listySIEROSŁAWMasters K - 4000:00:1800:28:3900:45:32
123CIEŚLAK Magdalena 177ZDROWE !RZEPINSenior II K - 3000:00:1100:29:0400:45:38
124KULESZA Paweł 70KIELCESenior I M - 20 00:00:2200:28:3300:45:38
125KULAKOWSKI Tomasz 156WARSAWMasters M - 40 00:00:0800:29:2000:45:40
126WARSZCZYŃSKI Rafał 108lub wybierz z listySIEROSŁAWWeteran I M - 50 00:00:1700:28:5800:45:42
127ŚWITA Tomasz 30Pro Run WrocławBIELANY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 00:00:3200:28:5800:45:47
128URBANEK Artur 277ODRZYKOŃSenior I M - 20 00:00:2000:29:1600:45:49
129LUBAŃSKA Alicja 243Dobiegnę! BUKOWICEBUKOWICEWeteran K - 5000:00:0200:29:1100:45:50
130SZKÓDLIŃSKI Bartosz 76Naramowice BiegająPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1600:29:2400:46:04
131ZAJĄC Marcin 119JÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 00:00:4500:30:1000:46:05
132STACHNIK Łukasz 281KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:4300:30:0800:46:08
133MROZIŃSKI Albert 241ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 00:00:3000:29:0700:46:10
134WŁODKOWSKA Beata 84POZNANSenior II K - 3000:00:3300:29:2600:46:25
135RAPCZUK Tomasz 242CHOCIANÓWWeteran I M - 50 00:00:0700:28:5600:46:27
136EJSMOND Mateusz 399GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:3900:29:4400:46:27
137PIECHWIAK Aleksandra 398GDAŃSKSenior I K - 2000:00:3900:29:4400:46:27
138MAJCHRZAK Dariusz 401KM UMK ToruńTORUŃWeteran I M - 50 00:00:3300:29:4100:46:30
139WYSTRYCHOWSKA Marzena 7bfagencja.plWARSZAWAMasters K - 4000:00:4500:29:3000:46:32
140FRYSIAK Patryk 283GNIEZNOSenior I M - 20 00:00:2600:30:2000:46:45
141BUĆKO Alicja 146TataAli Team / Vege RunnersJELENIA GÓRASenior I K - 2000:00:0900:30:0000:46:46
142OLEJNICZAK Paulina 176ŁÓDŹSenior I K - 2000:00:2400:29:5500:46:48
143KOT Tomasz 217WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0500:30:0400:46:56
144RYBSKI Mariusz 246SZCZECINSenior II M - 30 00:00:1900:30:0000:47:08
145MICHALEC Marzena 356KobietaWBieguWAŁBRZYCHSenior II K - 3000:00:2900:30:2100:47:11
146GACEK Mariusz 72WARSZAWASenior I M - 20 00:00:2300:30:3500:47:12
147PLINIEWICZ Joanna 229STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:0500:30:0700:47:13
148KORNAŚ Marcin 6Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:1100:29:5400:47:14
149SOBCZAK Marek 239SzczytnikiSZCZYTNIKIMasters M - 40 00:00:1900:30:4000:47:17
150BEDNAREK Sylwia 270ZAŁOGA GÓRSKAKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0600:30:1900:47:18
151SZCZEPANIAK Adam 73Tępe DzidyBUGUSZÓW-GORCEWeteran I M - 50 00:00:2200:30:1000:47:18
152ZAJĄC Krystyna 27WAŁBRZYCHWeteran II K - 6000:00:2400:30:0200:47:21
153GARCZYK Marzena 78KOZIEGŁOWYSenior II K - 3000:00:0500:30:3200:47:27
154MROZIŃSKA Renata 240ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4000:00:3000:30:2200:47:29
155GEROWSKA Aleksandra 288Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOEGOSTYŃMasters K - 4000:00:1800:30:5100:47:36
156KWIECIEŃ Sara 245KETTERINGSenior I K - 2000:00:3800:30:4100:48:02
157GAŁUSZKA Wojciech 244KETTERINGSenior II M - 30 00:00:3900:30:4100:48:02
158PASŁOWSKA-CHODOROWSKA Justyna 394Przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1500:30:5600:48:17
159MARCINIAK Anna 9LEGNICAMasters K - 4000:00:3100:31:0400:48:19
160HETEL Michał 301WKS Śląsk WrocławWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:2800:30:2500:48:24
161BABICA Paulina 144POZNAŃSenior II K - 3000:00:1500:30:3300:48:31
162HANOUSKOVÁ Ester 91KORYČANYSenior II K - 3000:00:2100:30:5200:48:33
163BUSZKA Łukasz 400ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0900:31:1300:48:36
164TADROWSKI Tomasz 92INOWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3600:31:3900:48:44
165NIEDZIELA Wojciech 207CZELADŹSenior I M - 20 00:00:2700:31:0500:48:46
166SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 282KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3000:00:0800:31:0100:48:48
167WIDŁAK Julia 69WARSZAWASenior I K - 2000:00:2300:31:2300:48:48
168KOWALSKA Małgorzata 285KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEMasters K - 4000:00:0700:31:0100:48:50
169FRĄCKOWIAK Maria 170ConstraviaPOZNAŃSenior I K - 2000:00:2300:31:1400:48:56
170PIASECKA Marta 31WARSZAWASenior II K - 3000:00:2100:31:2800:48:57
171BUSS Jakub 25Kudowscy Miłośnice BieganiaKUDOWA ZDRÓJMasters M - 40 00:00:4500:31:2200:48:58
172CIEŚLAK Łukasz 393OŚNO LUBUSKIESenior II M - 30 00:00:0900:31:0200:49:18
173PTASZYŃSKA Joanna 98WROCŁAWWeteran K - 5000:00:2200:32:1000:49:18
174WIĄCEK Marcin 289Sudecka ZyletaGŁUSZYCAMasters M - 40 00:00:2500:30:4200:49:19
175STAWSKA Anna 121Wqrw_teamLUXEMBOURGSenior II K - 3000:00:4100:48:4700:49:20
176FRĄCZEK Iwona 142NOAWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1900:31:3600:49:23
177KOPACKA Eliza 32FollowMe - zmieniamyfinanse.plWAŁBRZYCHSenior II K - 3000:00:1700:31:1800:49:24
178ULIKOWSKA Martyna 272Załoga GórskaGOŚCINOSenior I K - 2000:00:1200:31:5300:49:30
179WOŁCZEK Małgorzata 338Biegam Wspieram MotywujęSULECHÓWSenior II K - 3000:00:1100:31:2700:49:35
180DRYMEL Joanna 132Drumle2iPiesŚWIĘTA KATARZYNASenior II K - 3000:00:3600:31:3800:49:38
181LULA Magdalena 149PWPW S.A.WARSZAWASenior II K - 3000:00:4000:32:1000:49:40
182TAMBOR Jan 406KŁODZKOWeteran II M - 6000:00:0200:32:0800:49:53
183SIUDAK Anna 204TULCESenior II K - 3000:00:1500:31:3800:49:54
184WIŚNIEWSKA Marlena 336MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0200:32:5900:49:56
185JAŹWIECKI Marcin 291MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1400:31:5000:49:56
186NIEMAS Anna 64OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEMasters K - 4000:00:2000:32:1400:50:00
187BALICKI Jacek 56Biegacz NowosolnaŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0400:32:3500:50:04
188PLEWA Katarzyna 85Nordic16WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1000:32:1600:50:12
189LANGE Hanna 215ŚREMSenior II K - 3000:00:1600:32:3700:50:50
190GÓRNA Aldona 214ŚREMMasters K - 4000:00:1600:32:3800:50:50
191NIESTROJ Łukasz 159RACIBÓRZSenior II M - 30 00:00:3100:32:2600:50:51
192WITOS Rafał 226Nazwa DrużynyBIAŁYSTOKSenior I M - 20 00:00:0800:32:4800:50:54
193PASŁOWSKA Olga 396Przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1500:32:3700:50:54
194STASZEWSKI Dariusz 36TOMASZÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:2600:33:1100:50:57
195POHL Anna 322Speed Feet 16ŚMIGIELSenior I K - 2000:00:1900:31:5800:50:59
196CZARNY Marzena 24JaworznoŁBCJAWORZNOSenior II K - 3000:00:1700:33:0100:51:03
197BRZOZOWSKA Katarzyna 199WARSZAWASenior I K - 2000:00:0800:32:0300:51:04
197RODZIEWICZ Marta 164WARSZAWASenior I K - 2000:00:0700:32:5100:51:05
199GADZINOWSKI Ignacy 182RADOMWeteran II M - 6000:00:2100:32:2800:51:05
200DZIUBA Agnieszka 349MIKOŁÓWSenior II K - 3000:00:0800:32:3800:51:06
201OGRODNIK Anna 163Running AcademyWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1900:32:2800:51:11
202PREŚ Magdalena 203#WpiszCokolwiekSMOLECSenior I K - 2000:00:2400:32:2900:51:13
203BISOWSKA Katarzyna 184Kozy w uchuKOBYŁKAMasters K - 4000:00:2900:33:0000:51:18
204CHADE Marianna 318WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1200:32:5200:51:28
205JASICKI Julian 174Strońska Grupa RowerowaLĄDEK-ZDRÓJWeteran II M - 6000:00:0800:32:0400:51:34
206OLEKSIEWICZ Beata 222Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹSenior II K - 3000:00:3200:33:1500:51:40
207WILCZYŃSKI Łukasz 191 Pomorska Brygada LogistycznaBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:2100:33:1700:51:48
208KRZYŻEWSKI Roger 60KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:1400:32:2400:51:50
209FIRLEJ Ewelina 258gRUNwald team PoznańSULECHÓWSenior I K - 2000:00:2500:33:2000:51:56
210ZBOROWSKI Norbert 340gRUNwald team PoznańPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:2500:33:2400:51:56
211HAJOK Magda 94SBRT GliwiceGLIWICESenior II K - 3000:00:1600:32:2500:52:04
212RYCHŁOWSKI Ryszard 50PIŁAMasters M - 40 00:00:1000:32:2900:52:10
213MRÓZ Urszula 209STRONIE ŚLĄSKIEWeteran K - 5000:00:0600:33:2900:52:12
214KOPACZYŃSKI Michał 191BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:1500:33:1000:52:14
215SZCZEPAŃSKI Sebastian 192BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 00:00:1300:33:1400:52:17
216STAWSKA Alicja 138ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:1700:33:2400:52:20
217SOKOŁOWSKA Jagoda 353Senior II K - 3000:00:2800:33:0100:52:20
218KUTYCKA-KUREK Elżbieta 314Chojrak Team WrocławWROCŁAWSenior II K - 3000:00:3300:33:2200:52:21
219JUREWICZ Agata 319POZNANSenior II K - 3000:00:1100:33:2300:52:23
220LUCHOWSKA Karolina 404FIZJOTRITERAPIAWROCŁAWSenior II K - 3000:00:3100:33:1100:52:23
221GAJDECKI Tomek 372AccentTure.WARSZAWASenior II M - 30 00:00:3300:33:3100:52:27
221GAJDECKA Adriana 131OrangeWARSZAWASenior II K - 3000:00:3300:33:3000:52:28
223DUBIEL Agata 126Wild Dogs Team/Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRASenior II K - 3000:00:1300:33:3600:52:37
224WILK Mateusz 346Rambo IIIBYTOMSenior II M - 30 00:00:2800:34:2900:52:44
225WILK Maria 345Rambo IIIBYTOMSenior II K - 3000:00:2600:34:3000:52:46
226JAGUSZEWSKA Agnieszka 79FAT & FURIOUSKARPACZSenior I K - 2000:00:1500:33:3100:52:47
227ZASADA Magdalena 81Fat & FuriousJELENIA GÓRA 14Senior II K - 3000:00:1500:33:3100:52:48
228TWARDOWSKA Kornelia 228ŚWIĄTNIKI GÓRNESenior I K - 2000:00:0800:33:4700:52:54
229GŁÓWKA Maciej 157Be BetterWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2500:33:3600:52:57
230GŁÓWKA Barbara 158WROCŁAWSenior I K - 2000:00:2500:33:3500:52:59
231MAJEROWSKI Mateusz 180WOLSZTYNSenior II M - 30 00:00:2500:33:4600:53:06
232TARASZEWSKA Paulina 133PWPW S.A.OSTROŁĘKASenior I K - 2000:00:4000:33:4700:53:07
233IMIŃSKI Cezary 122ZGIERZWeteran I M - 50 00:00:2000:33:5000:53:08
234BALCERZAK Agnieszka 53KONARZEWOMasters K - 4000:00:3200:33:2500:53:14
235GASEK Konrad 331ŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:4300:33:2500:53:14
236WALA Patryk 262Załoga GórskaZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 00:00:1400:33:1200:53:18
237JARZĘBSKA Agnieszka 48TU INTER Polska SAWROCŁAWSenior I K - 2000:00:2600:34:4000:53:18
238NOWAK Maciej 189ŻARÓWSenior II M - 30 00:00:2300:33:0100:53:20
239JAŚKOWIAK Tomasz 278POZNAŃMasters M - 40 00:00:3900:33:1900:53:20
240DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 4@md_runWROCŁAWSenior I K - 2000:00:0600:34:0600:53:27
241JURCZYK Wojciech 351LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:4200:35:2700:53:30
242STAWSKA Natalia 95KRAKÓWSenior II K - 3000:00:3900:33:5000:53:38
243NOWICKA Anna 145KRAKÓWSenior II K - 3000:00:3500:33:2300:53:43
244SAWALA Aneta 41Trance onlyPOZNAŃMasters K - 4000:00:3500:33:4700:54:06
245SAWALA Sławomir 43trance onlyPOZNAŃMasters M - 40 00:00:3500:33:5100:54:06
246KACZMAREK Kasia 187WROCŁAWMasters K - 4000:00:3300:34:3000:54:10
247BOROWIAK Hanna 104Wozimysie.plKALISZSenior II K - 3000:00:1600:35:5500:54:33
248NEUMANN Beata 212Centrum Łąkowa 1RADKÓWWeteran K - 5000:00:1600:34:3900:54:37
249PRZYBYŁ Jolanta 390CZACHROWOMasters K - 4000:00:1800:35:0100:54:44
250KUZIOMKO Ania 290AMA TEAMLEGNICAMasters K - 4000:00:2300:35:4300:55:34
251KOWALEWSKA Anna 38ŚWIDNICASenior II K - 3000:00:2300:35:0900:55:36
252ŚWIERCZYŃSKA Barbara 86WARSZAWASenior I K - 2000:00:3300:35:4600:55:42
253HACZYK Gabriela 328Bieg OpolskiOPOLEWeteran II K - 6000:00:4000:35:2900:55:59
254ŁYSKAWA Michał 55KROTOSZYNMasters M - 40 00:00:3600:34:2100:56:14
255KSIĄŻKIEWICZ Katarzyna 75Rocky Balboa Running ClubBYTOMSenior II K - 3000:00:2700:36:3600:56:21
256NOWAK Wojciech 380WROCŁAWMasters M - 40 00:00:2900:34:5500:56:22
257MUSIELAK Marek 417M&M&M&MPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:5200:35:4900:56:46
258KULIK Damian 415M&M&M&MSTRASSENSenior II M - 30 00:00:5200:35:4000:56:47
258MUSZELAK Magdalena 416M&M&M&MPOZNAŃSenior II K - 3000:00:5000:36:0300:56:49
260LULA Radosław 155WARSZAWAMasters M - 40 00:00:4000:34:0900:56:52
261WIADEREK Sławomir 162Pędzące ŻółwieWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:3400:35:4800:57:03
262WIADEREK Piotr 161Pędzące ŻółwieWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3300:35:4800:57:04
263CHWIAŁKOWSKA Ewa 71TORUŃWeteran K - 5000:00:2900:36:1700:57:05
264SZAFRAŃSKA Joanna 334Parkrun ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5000:00:3000:35:3300:57:10
265MICHALSKA Agnieszka 335Parkrun ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5000:00:3100:35:5200:57:10
266KONIKOWSKI Paweł 197POZNAŃWeteran II M - 6000:00:2100:35:3400:57:12
267RIPPELOVÁ Jitka 221SRTG VyškovBOHDALICESenior I K - 2000:00:2400:37:1500:57:12
268PLUTA Michalina 100LESZNOSenior II K - 3000:00:3700:36:1800:57:25
269CZYŻ Aleksandra 39Vege RunnersZIELONA GÓRASenior II K - 3000:00:2400:36:0000:57:26
270WŁOSKOWICZ Kinga 46WĄCHOCKMasters K - 4000:00:0500:36:2900:57:28
271RAPACZ Danuta 327Speedo PolskaSTRONIE ŚLĄSKIEWeteran II K - 6000:00:1100:36:1500:57:33
272BAŁYS Dariusz 337WK GOPRSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0700:36:3800:57:36
273ŚRÓDKA Aleksandra 12TRZEBNICASenior II K - 3000:00:2700:36:2800:57:46
274KRAWCZYK Magdalena 252ULAN-MAJORATSenior II K - 3000:00:1100:37:3700:57:50
275WALENDA Katarzyna 315Biegnę pod przymusemLESZNOWOLAMasters K - 4000:00:1100:37:2000:58:12
276SAPUREK Anna 326Bukowski Klub BiegaczaBUKSenior II K - 3000:00:1800:36:1400:58:20
277KLIN Aneta 273BRZEGMasters K - 4000:00:2800:36:4200:58:22
278WRÓBLEWSKA Roksana 405WAŁBRZYCHSenior I K - 2000:00:4000:38:0800:59:03
279SZYMAŃSKA-ANTOSIAK Monika 227TMTeamWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1800:38:0400:59:04
280PAKUŁA Arkadiusz 355KROSNOMasters M - 40 00:00:1100:38:2100:59:38
281KOZERA Kamil 28Harpagan SosnowiecDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:1200:39:4100:59:42
282KOŁODZIEJ Alicja 205LEGNICASenior II K - 3000:00:1800:38:1700:59:50
283PLAWIAK-MOWNA Anna 223ZIELONA GÓRAMasters K - 4000:00:1700:37:0901:00:14
284ADAMCZEWSKA Maria 235FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹMasters K - 4000:00:1600:37:5001:00:40
285PACZUSKA Małgorzata 247FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹWeteran II K - 6000:00:1700:37:4801:00:40
286KUTY Monika 397Drużyna MarzeńKOŁOMasters K - 4000:00:2100:39:0301:00:55
287CZAJKOWSKA Małgorzata 113Koło BiegaKOLONIA POWIERCIEMasters K - 4000:00:2000:39:0301:00:56
288CZAJKOWSKI Krzysztof 115Koło BiegaPOWIERCIE KOLONIAMasters M - 40 00:00:2200:39:0201:00:56
289KOŃ Aleksandra 208LZS LipaBOLKÓWSenior II K - 3000:00:3500:39:4801:01:01
290HRABAŃSKA-RACZAK Beata 213KATOWICESenior II K - 3000:00:3400:39:4401:01:13
291WYSOCKI Grzegorz 378Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 00:00:3700:38:4901:01:21
292MAŁEK Piotr 376Morsy TurekTUREKMasters M - 40 00:00:3700:38:5101:01:23
293OLEK-WYSOCKA Monika 377Morsy TurekRYSSOCICESenior II K - 3000:00:3800:38:5701:01:23
294WITCZAK Anna 313MŁYNOWIECMasters K - 4000:00:2300:38:0701:01:40
295DOWLASZEWICZ Małgorzata 312WROCŁAWMasters K - 4000:00:2200:38:0801:01:41
296ZAGROBELNA Magdalena 210Drużyna SzpikuWROCŁAWMasters K - 4000:00:2600:40:1601:02:00
297PIGŁOWSKI Dawid 386S-UltraSANOCKOSenior II M - 30 00:06:5000:36:3201:02:24
298WYSTRYCHOWSKI Marcin 5bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:4600:40:1201:02:37
299ZAJĄC Agnieszka 117JÓZEFOSŁAWMasters K - 4000:00:4500:40:1501:02:38
300PARZONKA Natalia 287KS LeniwiecKĘPNOSenior I K - 2000:00:3600:41:2301:02:39
301KIELASZEWSKA Weronika 99WŁOSZAKOWICESenior II K - 3000:00:3700:39:2701:02:40
302WIŚNIEWSKA Magdalena 323WILCZYNSenior II K - 3000:00:2000:38:3001:02:41
303KIELASZEWSK Karol 102Lesz NO Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 00:00:3600:39:2901:02:42
304WODZIEŃ Andrzej 419RZESZÓWMasters M - 40 00:00:3900:38:5501:02:58
305WODZIEŃ Dorota 348KOŁACZYCEMasters K - 4000:00:3800:38:5301:02:59
306KOŁODZIEK Anna 13Night RunnersKRAKÓWSenior I K - 2000:00:1800:39:4501:03:07
307RAJCZAKOWSKA Anna 172LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 5000:00:2600:40:1201:03:14
308RAJCZAKOWSKA Aneta 171WROCLAWSenior II K - 3000:00:2700:40:1401:03:14
309PAPIERZ-RYKAŁA Aleksandra 309MYŚLENICESenior II K - 3000:00:4000:41:0701:03:16
310MATUSZEWSKA Paulina 106HUSE TeamBIELSKO-BIAŁAMasters K - 4000:00:2200:41:0201:03:23
311TABOROWICZ Magdalena 387WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1400:38:3301:03:24
312DĄBROWSKA Karolina 248SZCZECINSenior II K - 3000:00:1900:40:2001:03:32
313KARWOWSKI Sławomir 253CZEMIERNIKIMasters M - 40 00:00:1200:40:0001:04:21
314ZAPORA Agnieszka 332W POGONI ZA DUCHEMSARNÓWSenior II K - 3000:00:1600:40:2401:04:53
315DEC Aneta 89Erni rulezDĘBNOMasters K - 4000:00:4200:41:3001:05:01
316DEC Artur 88Erni rulezDĘBNOMasters M - 40 00:00:4200:41:3001:05:02
317BURCHARDT Julia 339BYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:3400:39:5401:05:16
318BURCHARDT Mirka 167PudzianBYDGOSZCZWeteran II K - 6000:00:3400:39:5601:05:16
319SUDNICKA Urszula 44mesondżi lajf stajlPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1000:41:1001:05:19
320KUROWSKA Bianka 311ŚWIDNICASenior I K - 2000:00:3200:39:5301:05:19
321KISIAŁA Filip 96Lacho TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:4300:39:2301:05:20
322KISIAŁA Edyta 201KRAKÓWSenior I K - 2000:00:4200:39:2401:05:22
323RABSCH-SURMACZ Ewa 67POZNAŃMasters K - 4000:00:2200:41:3301:05:50
324NIEZGÓDKA Sylwia 268Załoga GórskaWROCŁAWMasters K - 4000:00:1300:42:5301:05:55
325OLCZYK Anna 194PrzedbórzPRZEDBÓRZMasters K - 4000:00:1400:40:5901:06:19
326PASTUSZKA Joanna 200RUNLDZŁÓDŹWeteran K - 5000:00:1200:41:0001:06:22
327KRYNICKA Anna 173LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4000:00:2700:42:0101:07:13
328LATANOWICZ Karolina 257LaQPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3800:42:1301:07:31
329SMOGORZEWSKA Marta 26Wkurw_teamWARSZAWASenior II K - 3000:00:3800:42:2201:07:49
330WAWRZYNIAK Mariusz 385GORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:4700:42:3301:08:24
331KUCZAKOWSKA Asia 297Biegowe MisieLEGNICASenior II K - 3000:00:2900:45:3401:11:56
332KRUZEL Rafał 296Biegowe MisieLEGNICAMasters M - 40 00:00:3000:45:3401:11:56
333WINIARSKI Robert 59LEGNICAMasters M - 40 00:00:4600:43:0301:12:42
334SCHELVIS Wouter 325Weteran II M - 6000:00:3000:43:4001:13:34
334KUIPERS Mies 324Weteran II K - 6000:00:3200:43:3601:13:34
336KWIATKOWSKA Barbara 110WOJNOWICEWeteran II K - 6000:00:4700:44:2201:13:47
337BOMBA Jarosław 40LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 00:00:2000:44:3701:15:16
338ROBAK Aneta 42LĄDEK ZDRÓJSenior II K - 3000:00:2000:44:3601:15:16
339MATKOWSKA Paulina 350TRZEBIELSenior I K - 2000:00:1900:44:3701:15:18
340WALENCIAK Paulina 275PACZKOWOSenior I K - 2000:00:3800:48:0201:16:04
341KRAWCZYK Bożena 254Nie Wierzę, Że To RobięULAN-MAJORATWeteran II K - 6000:00:0500:47:0801:16:22
342ŚCIOCH Andrzej 255Nie Wierzę, Że To RobięPRUSZKÓWWeteran I M - 50 00:00:0400:47:0601:16:24
343ŚCIOCH Marta 256Nie Wierzę, Że To RobięPRUSZKÓWWeteran K - 5000:00:0500:47:0501:16:24
344BĄKOWSKA Maria 279Załoga GórskaGNIEZNOWeteran II K - 6000:00:4100:47:5701:17:12
345DZICZKOWSKA Małgorzata 373Aby do MetyZŁOTY STOKSenior II K - 3000:00:2300:48:3701:18:12
346KLINKE-OSADNIK Aneta 193Aby do MetyZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:2400:48:5901:18:12
347KONOPACKI Krzysztof 185Aby do Mety!ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:2600:49:0701:18:14
348DZICZKOWSKI Maciej 408Aby do MetyZŁOTY STOKSenior I M - 20 00:00:2400:48:3701:18:15
349ADAMIAK Marta 186ZŁOTY STOKSenior II K - 3000:00:2600:49:1801:18:15
350NĄCKIEWICZ Justyna 330BRZESKOMasters K - 4000:00:4000:49:4901:18:27
351SIECZKOWSKI Artur 15NATURAL BORN RUNNERS TEAMKOSTRZYN NAD ODRĄMasters M - 40 00:00:3800:49:1201:18:31
352MADERA Bogdan 134ŚWIDNICAWeteran I M - 50 00:00:4100:57:5901:29:59
353SOKOŁOWSKI Kazimierz 109GDAŃSKWeteran II M - 6000:00:2900:57:3901:30:28
354SOKOŁOWSKI Maciej 354LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:3000:57:3901:30:29
355DEMBIEC Lucyna 45mesondżi lajf stajlKALISZ POMORSKISenior II K - 3000:00:0901:08:5301:38:56
Znaleziono 355 wynik(ów)