BIEG TROJAK TRAIL - 10 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-21
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
10 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
442
Wystartowało:
373
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
371
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.7km | 5.8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuC1
3.7km
C1
5.8km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOROŻYŃSKI Szymon 7213Kalenji by DecathlonOPOLESenior I M - 20 1M 100:00:0000:16:4600:26:3200:43:09.7000:43:10.60 4:1913,9
2TOMASIK Stanisław 7404Gorlicka Grupa biegowaSZYMBARKSenior II M - 30 1M 200:00:0200:18:1700:28:3300:45:15.2500:45:17.50+00:02:064:3113,3
3BOROŃ Dariusz 7360Asics Frontrunner KRAKÓW Senior I M - 20 2M 300:00:0100:17:2600:27:4500:45:23.0500:45:24.15+00:02:134:3213,2
4DUTKOWSKI Mikolaj 7312UKS ARKADY RaszkówRASZKOWSenior I M - 20 3M 400:00:0200:18:1600:28:3700:46:41.3000:46:43.40+00:03:324:4012,9
5WILK Maciej 7297ZAŁOGA GÓRSKABYTOMSenior II M - 30 2M 500:00:0400:18:2100:28:5900:47:22.9000:47:27.05+00:04:164:4412,7
6SKIBA Łukasz 7435BYDGOSZCZ Senior II M - 30 3M 600:00:0100:18:2800:29:2200:48:42.9500:48:44.80+00:05:344:5212,3
7ŻUCHOWSKI Daniel 7332MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 4M 700:00:0100:19:2600:30:2200:49:09.5500:49:11.15+00:06:004:5512,2
8GAJEWSKI Marek 7172adidas Runners WarsawWARSZAWASenior II M - 30 5M 800:00:0300:19:0000:30:0300:49:18.8500:49:22.30+00:06:114:5512,2
9WRZESZCZ Mariusz 7437TMTeamSOBÓTKASenior I M - 20 4M 900:00:0000:19:5900:30:3300:49:25.0000:49:25.00+00:06:144:5612,1
10TABER Konrad 7234STO-nogi Milanówek/Active ProsperiaBRWINÓWSenior I M - 20 5M 1000:00:0000:19:0500:30:0700:49:58.2500:49:58.25+00:06:474:5912,0
11SOCZOMSKI Grzegorz 7390Chata Biegacza k34WROCŁAW Senior I M - 20 6M 1100:00:0200:19:4700:31:0200:50:04.9000:50:07.20+00:06:565:0012,0
12ŁĘŻNIAK Aleksander 7275Monk Sandals TeamSOBÓTKASenior II M - 30 6M 1200:00:0300:20:0000:31:1300:50:58.2500:51:01.30+00:07:505:0511,8
13ZYCH Marcin 7096#SobasTeamWROCŁAWSenior II M - 30 7M 1300:00:0000:20:2700:32:0100:51:42.1000:51:42.10+00:08:315:1011,6
14SKROBAŁA Dariusz 7391BOLECHOWOMasters M - 40 1M 1400:00:0300:20:2800:31:4100:51:51.0000:51:54.25+00:08:435:1111,6
15KAZIMIERCZAK Rafał 7286-BRZEZINYMasters M - 40 2M 1500:00:0200:19:2700:31:2400:51:59.2500:52:01.35+00:08:505:1111,5
16SŁOCIAK Rafał 7032Rajsport ActiveOPOLESenior I M - 20 7M 1600:00:0800:20:5900:32:3300:52:27.1000:52:35.45+00:09:245:1411,4
17BRZĄKALSKI Krzysiek 7181eAzymyt.plPŁOCKSenior I M - 20 8M 1700:00:0300:21:1600:33:1500:52:34.5500:52:37.90+00:09:275:1511,4
18SOLIŃSKA Katarzyna 7426KRAKÓW Senior I K - 201K 100:00:0200:20:3000:32:3900:53:10.8500:53:13.65+00:10:035:1911,3
19GAWLIK Sławek 7183KrakówKRAKÓWSenior II M - 30 8M 1800:00:0500:21:0900:32:3400:53:17.1000:53:22.95+00:10:125:1911,3
20CEREMUGA Mateusz 7012ORZESZESenior I M - 20 9M 1900:00:0400:20:4500:32:4100:53:52.7000:53:57.05+00:10:465:2311,1
21BANEK Krzysztof 7262TourSport Running TeamRADZIONKÓWSenior II M - 30 9M 2000:00:0200:20:4500:33:2200:54:01.4000:54:03.50+00:10:525:2411,1
22BIELA Konrad 7320TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA / GOPR KARKONOSZEKOWARYSenior I M - 20 10M 2100:00:0200:21:0600:33:1600:54:04.8500:54:07.05+00:10:565:2411,1
23BOCZEK Leszek 7351Załoga Górska WROCŁAW Senior II M - 30 10M 2200:00:0400:21:1500:33:1900:54:05.8500:54:10.60+00:11:005:2411,1
24KURAŚ Szymon 7037NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 11M 2300:00:1000:21:5800:34:0700:54:39.2500:54:49.45+00:11:385:2711,0
25KWIATKOWSKI Michael 7272KRAKÓWSenior II M - 30 12M 2400:00:0400:21:0800:33:4700:55:04.2500:55:08.35+00:11:575:3010,9
26OLKIS Rafał 7409WROCŁAW Senior II M - 30 13M 2500:00:0700:21:4000:34:0500:55:42.5500:55:50.20+00:12:395:3410,8
27ADAMCZYK Martyna 7241SZYDŁOWIECSenior I K - 202K 200:00:0100:21:3700:34:1700:55:53.3000:55:54.95+00:12:445:3510,7
28KRAUSE Kuba 7288Klub Buff Family TeamPOZNAŃSenior II M - 30 14M 2600:00:0300:22:0000:34:5600:56:57.4500:57:00.50+00:13:495:4110,5
29STANIA Paweł 7420Załoga górskaOPOLE Senior II M - 30 15M 2700:00:0300:22:5100:35:4600:57:14.6500:57:18.00+00:14:075:4310,5
30PIEKAJ Łukasz 7370WROCŁAW Senior II M - 30 16M 2800:00:0500:23:4000:36:4200:58:12.7500:58:18.40+00:15:075:4910,3
31KACZMARCZYK Przemysław 7052Matner Running Team/WatahaKOBIERZYCESenior I M - 20 11M 2900:00:0200:23:2400:36:4000:58:37.5000:58:40.25+00:15:295:5110,2
32PAŁYS Marcin 7264NOWA RUDASenior II M - 30 17M 3000:00:0200:23:2000:36:3600:58:48.7500:58:50.85+00:15:405:5210,2
33CITKO Maciej 7392Załoga Górska OPOLE Senior II M - 30 18M 3100:00:0400:22:5500:36:3000:59:03.1000:59:07.15+00:15:565:5410,2
34RZEWUSKI Jakub 7236BRWINÓWSenior I M - 20 12M 3200:00:1100:24:2700:37:5200:59:05.3500:59:16.65+00:16:065:5410,2
35OLSZEWSKI Tomek 7282MOSINAMasters M - 40 3M 3300:00:1200:23:5700:37:0600:59:10.4500:59:22.70+00:16:125:5510,1
36JANIUK Jarosław 7372BIAŁYSTOK Weteran I M - 50 1M 3400:00:0500:23:1800:36:4100:59:43.7500:59:49.30+00:16:385:5810,0
37PIOTROWSKI Michał 7389Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOSenior II M - 30 19M 3500:00:0200:24:0800:37:2500:59:51.4500:59:54.20+00:16:435:5910,0
38POLAŃSKI Bartosz 7397Senior II M - 30 20M 3600:00:0800:22:2800:36:0800:59:50.9000:59:59.75+00:16:495:5910,0
39FRĄCKOWIAK Przemysław 7337ŚREMSenior I M - 20 13M 3700:00:0200:23:3000:37:3501:00:17.5001:00:19.50+00:17:086:0110,0
40KOBRYŃ Jan 7311TN Biegówki WesołaBYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 14M 3800:00:0200:22:2100:36:1001:00:34.5001:00:37.00+00:17:266:039,9
41MARCOL Mateusz 7338RYBNIKSenior II M - 30 21M 3900:00:0100:24:3200:38:1601:01:01.2501:01:02.85+00:17:526:069,8
42GAJODZIŃSKI Krzysztof 7441Łemkowyna Ultra TrailKROSNO Senior II M - 30 22M 4000:00:1000:25:1700:38:1001:01:14.9001:01:25.75+00:18:156:079,8
43BUDZIEWSKA Katarzyna 7242ŁAGIEWNIKISenior II K - 301K 300:00:0400:23:5300:37:4901:01:24.0501:01:28.65+00:18:186:089,8
44DATA Tomasz 7318HRmax ŻoryŻORYMasters M - 40 4M 4100:00:4600:24:2600:37:2901:00:47.7001:01:33.75+00:18:236:049,9
45CHRZANOWSKI Paweł 7265LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 23M 4200:00:0200:25:3000:38:3401:01:44.8501:01:47.25+00:18:366:109,7
46ZERBST Jacek 7215NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLMasters M - 40 5M 4300:00:1200:23:4000:37:4101:02:06.0501:02:18.75+00:19:086:129,7
47TOMASZKIEWICZ Wojciech 7235STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 24M 4400:00:1300:25:0300:38:4601:02:21.1501:02:34.65+00:19:246:149,6
48WALCZAK Adrian 7255GRODKÓWSenior I M - 20 15M 4500:00:0900:23:5200:38:1001:02:27.6001:02:37.50+00:19:266:149,6
49ŚLIWIŃSKI Karol 7277KLUCZBORKSenior I M - 20 16M 4600:00:2400:24:3600:38:3701:02:27.2001:02:51.35+00:19:406:149,6
50WUJDA Mirosław 7054Erni RulezDĘBNOMasters M - 40 6M 4700:00:0600:23:5600:38:4701:03:07.0501:03:13.45+00:20:026:189,5
51PODSIADŁO Anna 7173Podsiadło TeamPOZNAŃSenior I K - 203K 400:00:3100:25:1800:39:5201:03:20.3501:03:51.35+00:20:406:209,5
52MOKRZYNSKI Marcin 7273feniksOLDRZYCHOWICE KLODZKIESenior II M - 30 25M 4800:00:4100:25:4700:39:0901:03:11.0501:03:52.95+00:20:426:199,5
53BUDZIŃSKI Krzysztof 7424Stowarzyszenie Sportowe Feniks przy El. OpoleOPOLE Weteran I M - 50 2M 4900:00:0700:25:2100:39:4001:03:48.6001:03:56.45+00:20:456:229,4
54CIURKA-BASTER Karolina 7304Szczyt Formy/MarcinŚwiercTeamKRAKÓWSenior II K - 302K 500:00:0500:24:5100:39:1301:03:57.5501:04:03.20+00:20:526:239,4
55PIECHOWIAK Marek 7247POZNAŃSenior II M - 30 26M 5000:00:0000:24:0300:38:0801:04:07.2501:04:07.25+00:20:566:249,4
56KOTYSZ Waldemar 7380Weteran I M - 50 3M 5100:00:1100:26:2100:40:2701:03:57.2001:04:08.50+00:20:576:239,4
57BACKER Marcin 7244Topolice TeamPASIKUROWICEMasters M - 40 7M 5200:00:2000:25:2300:40:0301:03:48.2001:04:09.00+00:20:586:229,4
58ŁĄK Tomasz 7076WROCLAWMasters M - 40 8M 5300:00:0000:24:5200:39:0301:04:53.6001:04:53.60+00:21:436:299,2
59PERZ Emilia 7098BUKOWIECSenior I K - 204K 600:00:0400:25:3500:40:2401:04:51.0001:04:55.45+00:21:446:299,3
60KASPROWSKI Łukasz 7421KRAPKOWICEMasters M - 40 9M 5400:00:2700:26:4700:40:5801:04:49.5001:05:17.45+00:22:066:299,3
61RUTKOWSKA Małgorzata 7442Senior II K - 303K 700:00:1100:26:4400:41:0301:05:20.5001:05:31.50+00:22:206:329,2
62ROZMUS Wiktor 7144lub wybierz z listyGDAŃSKSenior II M - 30 27M 5500:00:1600:26:4300:41:0301:05:47.9001:06:04.85+00:22:546:349,1
63WRANIK Mirosław 7243BYSTRAWeteran I M - 50 4M 5600:00:1200:26:1200:40:5001:06:19.5501:06:32.25+00:23:216:389,0
64BOCHAN Lesław 7344PIŁAMasters M - 40 10M 5700:00:1200:26:3400:41:3001:06:23.4501:06:36.25+00:23:256:389,0
65KALEMBKIEWICZ Piotr 7322MirotransWROCŁAWMasters M - 40 11M 5800:00:0000:41:0701:06:52.0001:06:52.00+00:23:416:419,0
66WALENCKI Maciej 7319KOWARYMasters M - 40 12M 5900:00:1000:27:0200:41:3501:06:55.9001:07:06.75+00:23:566:419,0
67GŁĄB Daria 7300ZAŁOGA GÓRSKAPRUDNIKSenior I K - 205K 800:00:0700:25:1700:40:2501:07:02.2501:07:09.55+00:23:586:429,0
68RUTKOWSKA Patrycja 7306ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 304K 900:00:2200:25:3600:41:2201:06:48.7501:07:11.05+00:24:006:409,0
69CISZEWSKI Krzysztof 7230KROSNOWICESenior II M - 30 28M 6000:00:0001:07:25.0001:07:25.00+00:24:146:448,9
70PAZDAN Natalia 7321KOWARYSenior II K - 305K 1000:00:0700:26:4700:42:0201:07:49.6001:07:57.25+00:24:466:478,8
71WOJNAROWICZ Weronika 7358GDYNIASenior II K - 306K 1100:00:2700:26:0800:41:2401:07:41.6001:08:08.95+00:24:586:468,9
72LECH Igor 7163Carving-Ski LubinLUBINSenior I M - 20 17M 6100:00:2500:27:2000:42:5201:07:54.4001:08:19.65+00:25:096:478,8
73FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 7131WROCŁAWMasters K - 401K 1200:00:0600:27:5600:43:1801:08:21.9501:08:28.25+00:25:176:508,8
74RYŁ Dominik 7216Dzieci ZLO PISZKOWICENOWA RUDAMasters M - 40 13M 6200:00:2800:27:4300:42:5701:08:15.6001:08:44.15+00:25:336:498,8
75GRABIŃSKA Gizela 7292Załoga GórskaWARSZAWA+WESOŁAWeteran K - 501K 1300:00:0400:26:5400:42:2601:08:42.5001:08:46.85+00:25:366:528,7
76ZASŁAWSKI Lech 7219WROCŁAWSenior II M - 30 29M 6300:00:4500:26:4600:41:5501:08:04.6001:08:49.60+00:25:396:488,8
77SYSUŁA Janusz 7371BIAŁYSTOKWeteran II M - 601M 6400:00:0400:26:4300:41:5401:08:52.0001:08:56.65+00:25:466:538,7
78KOWALSKI Łukasz 7205Klub Biegowy Odra OpoleTUŁOWICESenior II M - 30 30M 6500:00:0001:09:00.5001:09:00.50+00:25:496:548,7
79GAWEŁKO Janusz 7440GLIWICE Weteran I M - 50 5M 6600:00:4200:28:0700:44:0001:08:21.4501:09:04.30+00:25:536:508,8
80URBAŃSKI Michal 7240ZAMĘCINSenior II M - 30 31M 6700:00:0800:27:1200:43:3301:09:22.9501:09:31.00+00:26:206:568,6
81SZCZĘŚNIAK Sylwia 7220KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 307K 1400:00:1800:27:1500:42:3601:09:15.0001:09:33.75+00:26:236:558,7
82WRANIK Sabina 7245BYSTRAWeteran K - 502K 1500:00:1100:27:4400:43:1201:09:22.8501:09:34.60+00:26:246:568,6
83MAZIAREK Michał 7061NIEMODLINSenior II M - 30 32M 6800:00:1200:25:3000:41:3501:09:48.4501:10:00.55+00:26:496:588,6
84WALA Patryk 7296Załoga GórskaZABKOWICE SLASKIESenior I M - 20 18M 6900:00:0800:27:4100:43:3501:09:57.1001:10:05.15+00:26:546:598,6
85GALA Kamila 7301Załoga GórskaWARSZAWASenior II K - 308K 1600:00:0500:28:0300:43:4801:10:03.6001:10:08.60+00:26:587:008,6
86GÓRECKI Bartłomiej 7013TriWawaWARSZAWAMasters M - 40 14M 7000:00:1600:27:2300:43:2501:09:59.5501:10:15.65+00:27:056:598,6
87BARAN Jarosław 7200TriActiv RidleyWROCŁAWMasters M - 40 15M 7100:00:3000:26:3200:41:4301:09:51.0001:10:21.45+00:27:106:598,6
88GRZESIEWICZ Patrycja 7369KRAKÓWSenior II K - 309K 1700:00:2800:28:0300:44:1901:09:53.3001:10:22.05+00:27:116:598,6
89WZOREK Ewa 7330Załoga GórskaWILKÓWSenior I K - 206K 1800:00:1800:28:1300:44:1601:10:11.5001:10:29.55+00:27:187:018,5
90DOBOSZ Leszek 7423POZNAŃSenior II M - 30 33M 7200:00:1100:28:0300:44:0701:10:22.1001:10:33.85+00:27:237:028,5
91CZARNIECKI Daniel 7020TiEPOLANICA-ZDRÓJSenior II M - 30 34M 7300:00:0200:26:4900:41:5401:10:34.2001:10:36.75+00:27:267:038,5
92WIADERNA Nina 7401WARSZAWA Senior II K - 3010K 1900:00:0300:28:0100:44:0501:10:37.1501:10:40.95+00:27:307:038,5
93TYSZER Joanna 71931989ROMANOWOSenior II K - 3011K 2000:00:2900:28:0500:44:3101:10:15.7001:10:45.65+00:27:357:018,5
94ULIKOWSKA Martyna 7310Załoga GórskaGOŚCINOSenior I K - 207K 2100:00:0900:29:3000:45:4101:11:57.7501:12:06.90+00:28:567:118,3
95KORDECKA Anna 7428RZENNOSenior II K - 3012K 2200:00:4200:28:4200:44:3501:11:26.2001:12:08.75+00:28:587:088,4
96GRZESIAK Wojciech 7278POZNAŃSenior II M - 30 35M 7400:00:1200:27:1700:43:2701:11:59.5001:12:12.15+00:29:017:128,3
97ŚRODA Maciej 7133WROCŁAWSenior II M - 30 36M 7500:00:1800:27:4900:44:3101:12:02.0001:12:20.35+00:29:097:128,3
98ZAPAŚNIK Miłosz 7158JKS SalamandraJAWORSenior II M - 30 37M 7600:00:2900:28:1100:44:3501:12:26.9501:12:56.30+00:29:457:148,3
99WAWRZENIUK Emilia 7132WROCŁAWSenior II K - 3013K 2300:00:1500:26:5000:43:3901:12:50.3501:13:05.45+00:29:547:178,2
100ZAJĄC Marcin 705777CATSJÓZEFOSŁAWSenior II M - 30 38M 7700:00:0900:30:0400:46:5201:13:02.6501:13:11.95+00:30:017:188,2
101WESOŁOWSKA Kinga 7187Kalenij by DecathlonWROCŁAWSenior I K - 208K 2400:00:1100:28:0100:45:0501:13:02.3501:13:13.70+00:30:037:188,2
102KACZMAREK Katarzyna 7217Pro_runKALISZSenior I K - 209K 2500:00:1300:28:0600:45:2901:13:07.2001:13:20.55+00:30:097:188,2
103LULKA Marcin 7307MOSINAMasters M - 40 16M 7800:00:2000:30:0900:46:2501:13:10.4001:13:31.25+00:30:207:198,2
104PŁATEK Dominik 7253WROCŁAWMasters M - 40 17M 7900:00:2400:27:4700:27:5201:13:11.2501:13:35.75+00:30:257:198,2
105SITKO Grzegorz 7406Senior I M - 20 19M 8000:00:1500:29:5600:46:4901:13:22.6501:13:38.55+00:30:277:208,2
106HOREJDA Sara 7326LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2010K 2600:00:1000:28:4300:45:4401:13:39.9501:13:50.40+00:30:397:228,1
107ŻAKOWSKI Krzysztof 7291Balluff Running TeamWROCŁAWSenior I M - 20 20M 8100:00:2400:28:0300:44:3001:13:37.0001:14:01.75+00:30:517:218,2
108LACHERA Kamila 7050CSC ADVENTURE ACADEMYKATOWICESenior II K - 3014K 2700:00:0400:29:3400:46:5501:14:02.2001:14:06.60+00:30:567:248,1
109KUBÓW Jarek 7313OPOLESenior II M - 30 39M 8200:00:3500:28:4300:46:0801:13:33.6501:14:09.00+00:30:587:218,2
110WŁODKOWSKI Dariusz 7174Coraz bliżej metyPOZNAŃSenior II M - 30 40M 8300:00:2200:28:1200:45:0601:14:04.9001:14:26.95+00:31:167:248,1
111MAŚLANKA Łukasz 7136WROCLAWSenior II M - 30 41M 8400:00:2800:27:4100:44:5001:14:17.1501:14:45.30+00:31:347:258,1
112RYBICKI Przemysław 7031SBRT WarszawaWARSZAWAMasters M - 40 18M 8500:00:0400:29:4900:47:2101:14:59.7001:15:03.80+00:31:537:298,0
113PLAWGO Marek 7316WROCŁAWSenior II M - 30 42M 8600:00:2800:30:4400:47:4101:14:56.3001:15:24.55+00:32:137:298,0
114KATA Damian 7227MIRKÓWSenior II M - 30 43M 8700:00:2300:29:2200:47:0901:15:03.5001:15:27.00+00:32:167:308,0
115KISIEL Piotr 7350KŁODZKOMasters M - 40 19M 8800:00:0900:27:2500:43:5101:15:42.4501:15:51.75+00:32:417:347,9
116BERNADZIKOWSKI Michał 7407WROCŁAW Senior II M - 30 44M 8900:00:1600:30:0100:47:3101:15:43.1501:15:59.55+00:32:487:347,9
117JANOSZ Paweł 7097WROCŁAWSenior I M - 20 21M 9000:00:3100:29:0400:46:2501:15:31.8501:16:03.15+00:32:527:337,9
118MACIASZKIEWICZ Szymon 7128DestylatorBIERUTÓWSenior II M - 30 45M 9100:00:5000:30:0900:47:1701:15:14.5501:16:05.05+00:32:547:318,0
119BINKOWSKI Marcin 7308Emeryci i RenciściMOSINAMasters M - 40 20M 9200:00:2100:30:5500:48:2101:15:48.0501:16:09.45+00:32:587:347,9
120RUTKOWSKI Krzysztof 7157CSAiUGŁOGOWOMasters M - 40 21M 9300:00:0400:28:2900:45:5001:16:10.5501:16:15.00+00:33:047:377,9
121KACZMARZ Katarzyna 7105KOSZALINSenior II K - 3015K 2800:00:1400:30:3600:47:3701:16:00.4501:16:15.30+00:33:047:367,9
122TADROWSKI Tomasz 7103INOWROCŁAWMasters M - 40 22M 9400:00:3400:29:3300:47:5001:15:45.6001:16:20.15+00:33:097:347,9
123BOHDANOWICZ Krystian 7355Atlas Running Team ŁÓDŹSenior II M - 30 46M 9500:00:0800:29:5000:47:0801:16:19.1001:16:27.25+00:33:167:377,9
124MICHALEC Marzena 7415Kobieta w Biegu WAŁBRZYCH Senior II K - 3016K 2900:00:2000:29:3800:47:5201:16:07.5501:16:27.80+00:33:177:367,9
125KONDRAKIEWICZ Rafał 7252KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCEMasters M - 40 23M 9600:00:2000:30:5000:48:0901:16:07.8001:16:27.95+00:33:177:367,9
126IWAŃSKI Józef 7140KRAPKOWICEWeteran II M - 602M 9700:00:1400:28:4000:45:5101:16:14.3001:16:28.75+00:33:187:377,9
127LECH Maciej 7162Carving Ski LubinLUBINMasters M - 40 24M 9800:00:2300:30:0600:47:5401:16:10.5501:16:34.10+00:33:237:377,9
128BIELAWA Maciej 7102NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLMasters M - 40 25M 9900:00:1200:29:1200:46:4301:16:35.1501:16:47.25+00:33:367:397,8
129ABULEWICZ Wojciech 7398Trening Studio 17WROCŁAW Weteran I M - 50 6M 10000:00:0200:28:5100:45:5101:16:53.7001:16:56.45+00:33:457:417,8
130WÓJKOWSKI Kamil 7356Pro Run WrocławŁODŹSenior II M - 30 47M 10100:00:0500:30:0400:48:1301:17:07.8501:17:13.35+00:34:027:427,8
131ŁOPATA Michał 7171CHORZÓWMasters M - 40 26M 10200:00:3500:30:2100:48:0001:16:47.7001:17:23.15+00:34:127:407,8
132ŚLIWIŃSKI Marcin 72681983LIPOWASenior II M - 30 48M 10300:00:3500:29:4200:47:5301:16:56.2501:17:31.90+00:34:217:417,8
133WOZNIAK Damian 702126.2LESZNOMasters M - 40 27M 10400:00:3100:32:1600:32:2101:17:02.7501:17:34.60+00:34:247:427,8
134MARUT Katarzyna 7374Night Runners GliwiceGLIWICE Masters K - 402K 3000:00:2100:31:2500:49:0301:17:15.2001:17:36.90+00:34:267:437,8
135NIEWCZAS Basia 7083LUBARTÓWSenior II K - 3017K 3100:00:2200:29:0000:46:3201:17:17.6501:17:40.15+00:34:297:437,8
136MAZIAREK Adela 7062NIEMODLINSenior II K - 3018K 3200:00:1200:29:2100:46:5101:17:35.1001:17:47.75+00:34:377:457,7
137KLUSEK Maciej 7185OBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 28M 10500:00:0600:29:3300:48:0901:17:43.2001:17:49.50+00:34:387:467,7
138SKRZYPIEC Mateusz 7067WARSZAWASenior II M - 30 49M 10600:00:3900:30:0300:47:4301:17:10.9001:17:50.45+00:34:397:437,8
139PLINIEWICZ Joanna 7123STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3019K 3300:00:1400:30:2700:48:2701:17:42.4001:17:56.60+00:34:467:467,7
140KRYCH Rafał 7184CZMOŃMasters M - 40 29M 10700:00:0500:29:3500:47:4301:18:16.2001:18:21.55+00:35:107:497,7
141KOCIMSKA Katarzyna 7340Eurovent Athletics OpoleOPOLEMasters K - 403K 3400:00:0400:28:5400:48:2301:18:34.6001:18:38.70+00:35:287:517,6
142KOZŁOWSKA Renata 7281Lady Aerobik NysaNYSASenior II K - 3020K 3500:00:3800:30:3500:48:5301:18:14.0501:18:52.10+00:35:417:497,7
143POMIANOWSKA Anna 7377RączelaczkiWRONKISenior II K - 3021K 3600:00:3400:30:5800:48:1301:18:22.4001:18:57.00+00:35:467:507,7
144PRZYDRÓŻNA Julita 702226,2WŁOSZAKOWICEMasters K - 404K 3700:00:3100:31:5500:49:4701:19:16.0001:19:47.25+00:36:367:557,6
145PUCHALSKA Magdalena 7180POZNAŃSenior II K - 3022K 3800:00:3600:31:4100:49:4801:19:16.5501:19:52.75+00:36:427:557,6
146SZYMONIK Dominika 7209Załoga GórskaWROCŁAWSenior I K - 2011K 3900:00:1600:31:3700:50:1801:19:44.6501:20:01.20+00:36:507:587,5
147PATYK Joanna 7129PZU Sport TeamSZCZECINSenior II K - 3023K 4000:00:0300:30:4500:49:2201:20:00.2501:20:03.35+00:36:528:007,5
148KOPACKA Eliza 7029WAŁBRZYCHSenior II K - 3024K 4100:00:1800:30:5100:48:5301:19:45.6001:20:03.65+00:36:537:587,5
149GŁÓWKA Barbara 7135WROCŁAWSenior II K - 3025K 4200:00:3000:31:1900:49:5801:19:41.6001:20:11.70+00:37:017:587,5
150LUBAŃSKA Alicja 7178SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEWeteran K - 503K 4300:00:0400:30:1500:48:5101:20:27.9001:20:32.80+00:37:228:027,5
151WŁODKOWSKA Beata 7170POZNAŃSenior II K - 3026K 4400:00:2100:31:2200:49:3301:20:18.5001:20:39.70+00:37:298:017,5
152SZYMAŃSKI Damian 7349Stowarzyszenie biegaczy gminy SzydłowoDOLASZEWOWeteran I M - 50 7M 10800:00:0700:30:3500:48:2401:20:33.1001:20:40.60+00:37:308:037,4
153PASZKE Maciej 7315TORUŃSenior I M - 20 22M 10900:00:4400:30:3600:48:3801:20:01.7501:20:46.10+00:37:358:007,5
153PASZKE Joanna 7314TORUŃSenior I K - 2012K 4500:00:4300:30:3800:48:4001:20:02.2501:20:46.10+00:37:358:007,5
155PASŁAWSKA Olga 7408WROCŁAW Senior II K - 3027K 4600:00:1700:30:5100:49:1601:20:32.6001:20:49.80+00:37:398:037,5
156KOLAŃSKI Bartosz 7153run for jfkPOZNAŃMasters M - 40 30M 11000:00:3800:28:3400:47:3801:20:15.2501:20:54.15+00:37:438:017,5
157KUŹNIAK Martyna 7071WARSZAWAMasters K - 405K 4700:00:0500:30:2500:48:3501:20:49.6501:20:55.45+00:37:448:057,4
158WOJDASZKA Katarzyna 7002Vege RunnersWARSZAWASenior II K - 3028K 4800:00:1700:32:3100:50:3801:20:43.5501:21:00.65+00:37:508:047,4
159MARONA Maciej 7038Drużyna SzpikuSWARZĘDZSenior II M - 30 50M 11100:00:3300:31:3100:49:4001:20:27.9001:21:01.40+00:37:508:027,5
160KUCHARSKA Aleksandra 7006Dream RunWARSZAWASenior II K - 3029K 4900:00:2600:33:0600:51:0701:20:57.3001:21:23.60+00:38:138:057,4
161SKAWINA Krystyna 7059Topolice TeamTOPOLICESenior II K - 3030K 5000:00:2000:31:5300:50:0001:21:10.3001:21:30.65+00:38:208:077,4
162GIETKA Szymon 7323WARSZAWASenior I M - 20 23M 11200:00:4400:32:1300:51:2701:20:59.2001:21:43.60+00:38:338:057,4
163BIEŃKOWSKI Kamil 7439RADWANICE Senior II M - 30 51M 11300:02:3800:31:5900:51:3601:19:10.3001:21:48.85+00:38:387:557,6
164JUREWICZ Agata 7165POZNANSenior II K - 3031K 5100:00:3300:32:3700:50:4001:21:19.5501:21:52.75+00:38:428:077,4
165GÓRALCZYK Katarzyna 7302Załoga GórskaOPOLESenior I K - 2013K 5200:00:1600:32:1000:50:3601:21:48.6001:22:05.45+00:38:548:107,3
166PENDZIAŁEK Małgorzata 7334Muay running teamJASTRZĘBIE - ZDRÓJSenior I K - 2014K 5300:00:1900:30:5500:49:4701:21:50.1501:22:09.85+00:38:598:117,3
167HADAŁA Teresa 7145Kaszubska PoniewierkaPRUSZCZ GDAŃSKISenior II K - 3032K 5400:00:3900:32:2700:52:0601:21:32.8001:22:12.75+00:39:028:097,4
168DZIEDZIŃSKA Natalia 7229OBORNIKI ŚLĄSKIESenior II K - 3033K 5500:00:0700:31:3800:50:1501:23:08.0001:23:15.10+00:40:048:187,2
169NAGLER Tomasz 7477KAMIONKIMasters M - 40 31M 11400:01:0700:30:4600:48:3901:22:43.1501:23:50.30+00:40:398:167,3
170MUCHA Orest 7018BUDRYSenior II M - 30 52M 11500:00:1100:31:3600:50:1801:23:42.5001:23:54.25+00:40:438:227,2
171GAJKOWSKI Andrzej 7143Endorfiny WąsoszWIEWIERZMasters M - 40 32M 11600:00:3500:33:1900:53:3201:23:24.4501:24:00.05+00:40:498:207,2
172 URBAŃSKI Tomasz 7393PalleroLĄDEK ZDRÓJ Senior I M - 20 24M 11700:00:2000:34:0000:54:0201:23:47.7001:24:07.85+00:40:578:227,2
173KACZMARSKI Martin 7394WROCŁAW Senior I M - 20 25M 11800:00:2000:33:5900:54:0201:23:48.0001:24:08.35+00:40:578:227,2
174NIEDZIELA Danuta 7040GostyńGOSTYŃMasters K - 406K 5600:00:0900:32:0300:50:3801:24:11.5501:24:21.15+00:41:108:257,1
175ANTKOWIAK Mirosław 7276KROSNO ODRZAŃSKIEWeteran I M - 50 8M 11900:00:1100:29:2100:48:5001:24:29.7001:24:40.70+00:41:308:267,1
176GENDERA Narcyz 7327GOSTYŃSenior I M - 20 26M 12000:00:0800:33:2100:53:1401:24:34.1501:24:42.40+00:41:318:277,1
177BALDY Jakub 7010Kudowscy Miłośnicy BieganiaKDUOWA ZDRÓJSenior I M - 20 27M 12100:00:1300:32:3400:52:2101:24:31.8001:24:45.30+00:41:348:277,1
178ŁUCZYWEK Waldemar 7258MŚCIWOJÓWMasters M - 40 33M 12200:00:0400:32:5600:52:4301:25:12.6001:25:16.85+00:42:068:317,0
178WIECZOREK Monika 7256BOLKÓWMasters K - 407K 5700:00:0300:32:5500:52:4501:25:13.0501:25:16.85+00:42:068:317,0
180MRÓZ Urszula 7121STRONIE ŚLWeteran K - 504K 5800:00:1300:34:5600:54:1801:25:06.0501:25:19.85+00:42:098:307,1
181ŁYSIAK Kasia 7196DĄBRÓWKASenior II K - 3034K 5900:00:3200:32:5600:53:4901:24:48.3501:25:20.65+00:42:108:287,1
182KUTYCKA-KUREK Elżbieta 7336Chojrak Team WrocławWROCŁAWSenior II K - 3035K 6000:00:3100:32:4200:52:1101:24:53.4001:25:24.90+00:42:148:297,1
183SITKO Adam 7410BOYSZOWYSenior I M - 20 28M 12300:00:1600:33:1500:53:0401:25:16.0001:25:32.40+00:42:218:317,0
184BRZEZIŃSKI Andrzej 7425OLKUSZWeteran II M - 603M 12400:00:0700:32:3200:51:1301:25:34.9501:25:42.35+00:42:318:337,0
185BALICKI Jakub 7388ASAP RUNNERS ŁÓDŹMasters M - 40 34M 12500:00:5200:33:1200:53:4001:24:53.3001:25:45.75+00:42:358:297,1
186MICHALSKA Joanna 7138VELUXGNIEZNASenior II K - 3036K 6100:00:2100:35:4400:55:2801:25:39.9001:26:01.65+00:42:518:347,0
187PLEWA Paulina 7120BPKPIŁASenior I K - 2015K 6200:00:0000:33:1500:54:0501:26:15.9501:26:15.95+00:43:058:377,0
188NOWAK Jakub 7169BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIELCZACZSenior II M - 30 53M 12600:00:2800:34:1500:54:2501:25:53.0001:26:21.50+00:43:108:357,0
189KARWECKA-WIELICKA Katarzyna 7279DĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 408K 6300:00:4700:33:4500:53:4901:25:55.3001:26:42.50+00:43:318:357,0
190WILK Maria 7385Rambo IIIBYTOMSenior II K - 3037K 6400:00:1800:34:2100:54:5701:26:31.0001:26:49.55+00:43:388:396,9
191WILK Mateusz 7386Rombo IIIBYTOMSenior II M - 30 54M 12700:00:1900:34:1900:54:5601:26:29.8001:26:49.65+00:43:398:396,9
192CZYŻ Aleksandra 7027Vege RunnersZIELONA GÓRASenior II K - 3038K 6500:00:3200:33:0700:52:3901:26:20.6501:26:53.55+00:43:428:386,9
193WAWRZYNIAK Mariusz 7416GORZÓW Senior II M - 30 55M 12800:00:4600:34:0800:55:4401:26:15.9501:27:02.40+00:43:518:377,0
194GALEWSKI Mariusz 7364KOTLIN Weteran I M - 50 9M 12900:00:1400:32:4100:52:4001:27:05.6501:27:19.85+00:44:098:426,9
195GAJDECKA Adriana 7107WARSZAWAMasters K - 409K 6600:00:4200:34:2700:55:1501:26:37.5501:27:20.20+00:44:098:396,9
196GAJDECKI Tomasz 7383ACCENTUREWARSZAWA Masters M - 40 35M 13000:00:4400:34:2600:55:1401:26:36.4501:27:20.65+00:44:108:396,9
197MAJEWSKA Sonia 7328GOSTYŃSenior I K - 2016K 6700:00:0800:33:2100:53:1601:27:17.9501:27:26.55+00:44:158:436,9
198KOWALCZYK Tadeusz 7094KRAKÓWWeteran II M - 604M 13100:00:1000:31:5200:51:0801:27:30.3001:27:41.00+00:44:308:456,9
199BRZOZA Dorota 7177WROCŁAWMasters K - 4010K 6800:00:3700:34:0300:54:1901:27:04.6001:27:41.90+00:44:318:426,9
200FLORCZAK Zdzisław 7199MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWWeteran II M - 605M 13200:00:1000:33:3800:54:0001:27:34.5501:27:44.65+00:44:348:456,9
201PLEWA Katarzyna 7055nordic16.comSTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3039K 6900:00:1800:33:5300:54:2801:27:27.5501:27:46.50+00:44:358:446,9
202KWIECIEŃ Zbigniew 7412TYCHY Weteran II M - 606M 13300:00:4200:35:2600:56:3101:27:17.0001:27:59.85+00:44:498:436,9
203HAWROT Marta 7346Masters K - 4011K 7000:00:0300:35:4700:54:5501:27:58.5501:28:02.00+00:44:518:476,8
204PRZYBYŁEK Joanna 7285KÓRNIKSenior II K - 3040K 7100:00:3500:35:0500:56:0601:27:30.5501:28:06.30+00:44:558:456,9
205GIEDA Elżbieta 7142MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOSenior II K - 3041K 7200:00:3500:33:1200:53:3201:27:47.6001:28:22.65+00:45:128:466,8
206WOLAK Maciej 7405ZDUŃSKA WOLA Senior I M - 20 29M 13400:00:2500:35:0800:56:3501:27:58.1001:28:23.60+00:45:138:476,8
207JASICKI Julian 7023Strońska Grupa RowerowaLĄDEK-ZDRÓJWeteran II M - 607M 13500:00:1900:32:2000:51:2901:28:22.0001:28:41.75+00:45:318:506,8
208MICHALSKI Tomasz 7017WKURW_TEAMBOLESŁAWIECMasters M - 40 36M 13600:00:3200:33:5000:53:3301:28:10.0001:28:42.25+00:45:318:496,8
209JOŃCZYK Jerzy 7117brakLĄDEK ZDRÓJWeteran I M - 50 10M 13700:00:3100:33:5400:54:2901:28:12.6001:28:44.55+00:45:338:496,8
210ZASŁAWSKA Katarzyna 7419Zakochaj się w bieganiu Weteran K - 505K 7300:00:1800:34:0300:54:4601:28:30.5501:28:49.25+00:45:388:516,8
211SKARŻEŃSKA Jagoda 7331LĄDEK-ZDRÓJSenior II K - 3042K 7400:00:4600:33:4700:54:2301:28:08.0001:28:54.05+00:45:438:486,8
212KRYCH Joanna 7210CZMOŃMasters K - 4012K 7500:00:0600:34:3900:55:0801:28:59.6001:29:05.90+00:45:558:536,7
213LIGOCKA Karolina 7074BootcampKATOWICESenior II K - 3043K 7600:00:1600:33:2900:54:3701:28:53.6001:29:10.25+00:45:598:536,7
214HACZKIEWICZ Karolina 7375CZARNA GÓRASenior II K - 3044K 7700:00:3800:34:0500:54:5401:28:31.4001:29:10.35+00:45:598:516,8
215TOMERA Dorota 7146Drużyna Kurort Lądek Zdrój TEAMSTARA BYSTRZYCAMasters K - 4013K 7800:00:4100:35:1700:55:4501:28:50.0501:29:31.75+00:46:218:536,8
216KORNAŚ Marcin 7003Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 37M 13800:00:2200:32:2600:52:2201:29:12.0001:29:34.00+00:46:238:556,7
217WIERCIOCH Sławomir 7429LUBIN Masters M - 40 38M 13900:00:1500:33:2100:53:4501:29:35.2501:29:51.15+00:46:408:576,7
218JANICKA-TOMIAK Eliza 7271SULECHÓWMasters K - 4014K 7900:00:0900:34:1700:55:4801:29:57.8501:30:07.20+00:46:568:596,7
219KRYŃ Katarzyna 7066BootcampKATOWICESenior II K - 3045K 8000:00:1500:33:3600:54:3901:29:52.0001:30:07.45+00:46:568:596,7
220MAJEROWSKI Mateusz 7161Baumat TeamWOLSZTYNSenior II M - 30 56M 14000:00:4200:33:4600:54:3201:29:26.3501:30:08.85+00:46:588:566,7
221MROZEK Marcin 7033SUCHY LASSenior I M - 20 30M 14100:00:3400:34:0800:54:1501:29:37.7501:30:12.30+00:47:018:576,7
222DURNOWSKA Beata 7289TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3046K 8100:00:4400:32:2800:54:0701:29:29.0501:30:13.95+00:47:038:566,7
223OWSIANIK Sylwia 7176MILICZMasters K - 4015K 8200:00:0600:34:3900:55:0801:30:08.4501:30:14.55+00:47:039:006,7
224SZAŁAJSKA Magdalena 7269ROKIETNICASenior I K - 2017K 8300:00:3400:35:0900:57:0301:29:56.3501:30:30.55+00:47:198:596,7
225CHRZUSZCZ Anna 7249GORZÓW WLKPSenior II K - 3047K 8400:00:4700:33:5400:55:2001:29:44.7001:30:32.10+00:47:218:586,7
226MROCZKIEWICZ Klaudia 7034vegerunnersWROCŁAWMasters K - 4016K 8500:00:0900:32:3400:53:2601:30:30.2001:30:40.15+00:47:299:036,6
227SZYMAŁA Małgorzata 7293KLUCZBORKSenior II K - 3048K 8600:00:2800:33:5900:54:1901:30:23.0001:30:51.85+00:47:419:026,6
228NIEMAS Anna 7248OYAMA KARATE BRZESZCZEBŁAŻEJOWICEMasters K - 4017K 8700:00:2900:34:1400:55:1901:30:25.6501:30:55.00+00:47:449:026,6
229ERDMAŃSKA Natalia 7368STRONIE ŚLĄSKIE Senior II K - 3049K 8800:00:3000:34:1600:34:2101:30:24.7501:30:55.20+00:47:449:026,6
230GIERLIK Jakub 7261Roadbike TeamMIEJSKA GÓRKASenior I M - 20 31M 14200:00:2400:35:5900:57:5001:30:31.0501:30:56.00+00:47:459:036,6
231KOSZYKA Weronika 7041ConstraviaPOZNAŃSenior I K - 2018K 8900:00:1700:36:1100:57:3801:30:44.1501:31:01.65+00:47:519:046,6
232MARCINKOWSKA Katarzyna 7283Lady Aerobik NysaNYSAMasters K - 4018K 9000:00:3700:33:3000:54:2901:30:31.0501:31:08.45+00:47:579:036,6
233TOMASZEWSKI Jacek 7063ŚWIDNICASenior II M - 30 57M 14300:00:1000:32:3000:53:0601:31:12.7001:31:23.10+00:48:129:076,6
234TOMASZEWSKA Agnieszka 7064ŚWIDNICASenior II K - 3050K 9100:00:0900:32:3200:32:3801:31:14.5001:31:23.50+00:48:129:076,6
235SOCHA Ewa 72321987POZNAŃSenior II K - 3051K 9200:00:3300:33:1300:54:2201:30:54.0501:31:27.80+00:48:179:056,6
236BLANIK Agnieszka 7069RadlinRADLINSenior II K - 3052K 9300:00:3300:33:5800:54:4601:31:01.2001:31:34.85+00:48:249:066,6
237DZIEDZIC Anna 7115WROCLAWSenior II K - 3053K 9400:00:1400:32:4000:53:4701:31:32.0001:31:46.65+00:48:369:096,6
238RAPACZ Arkadiusz 7239Speedo PolskaKNURÓWMasters M - 40 39M 14400:00:1500:33:3600:55:1801:31:32.1001:31:47.40+00:48:369:096,6
239PIGŁOWSKI Dawid 7432Kania Team GORZÓW Senior II M - 30 58M 14500:00:4800:34:0900:55:4501:31:15.0501:32:03.35+00:48:529:076,6
240SZOPA Marek 7433GORZÓW Masters M - 40 40M 14600:00:4700:33:4500:55:2001:31:16.1001:32:03.55+00:48:529:076,6
241MARCINKIEWICZ Marta 7228Matner Running TeamWROCŁAWWeteran K - 506K 9500:00:2700:36:0500:58:3001:31:39.4001:32:06.60+00:48:569:096,5
242KOWALCZYK Joanna 7095KRAKÓWWeteran II K - 601K 9600:00:1000:34:5400:56:3401:32:07.8001:32:17.90+00:49:079:126,5
243SZYMAŁA Karolina 7192#NiuńkowaBiegaKLUCZBORKSenior I K - 2019K 9700:00:2700:34:3300:56:0901:31:57.3501:32:24.70+00:49:149:116,5
244HEBDA Dominika 7188Adrian Danilewicz GroupWROCŁAWSenior I K - 2020K 9800:00:2100:34:2200:55:3101:32:05.6501:32:27.35+00:49:169:126,5
245KOWALCZYK Piotr 7222WROCŁAWSenior I M - 20 32M 14700:00:3400:35:2200:57:2601:32:02.7501:32:36.80+00:49:269:126,5
246HETMAŃSKA Diana 7030LoveLasyBARTOSZEWOSenior II K - 3054K 9900:00:1300:34:4000:56:1001:32:31.3001:32:45.05+00:49:349:156,5
247PALUSIŃSKA Agnieszka 7317LovelasyPOLICEMasters K - 4019K 10000:00:1400:34:4000:56:1001:32:31.3001:32:45.65+00:49:359:156,5
248OSTROWSKA-NABIAŁCZYK Agnieszka 72871976OŁAWAMasters K - 4020K 10100:00:1000:33:1100:33:1601:32:35.8501:32:45.95+00:49:359:156,5
249GONERA-BATOR Anna 7345KB Harcownik Senior II K - 3055K 10200:00:1900:35:3700:57:1501:32:26.6001:32:46.30+00:49:359:146,5
250CIEPŁY Jacek 7400OŁAWA Masters M - 40 41M 14800:00:1000:33:2400:54:5801:32:36.1001:32:46.95+00:49:369:156,5
251BUSZKA Łukasz 7417Załoga górskaWOŁÓW Masters M - 40 42M 14900:00:1800:35:5000:58:1901:32:43.6001:33:02.30+00:49:519:166,5
252CZAJA Agnieszka 7166POZNANSenior II K - 3056K 10300:00:3300:35:3400:57:5901:32:37.2001:33:10.55+00:49:599:156,5
253PAKUŁA Beata 7353KROSNO ODRZAŃSKIE Masters K - 4021K 10400:00:0100:34:3300:55:5301:33:14.9001:33:16.60+00:50:069:196,4
254SIEDLECKI Marcin 7387WEJHEROWO Masters M - 40 43M 15000:00:0000:34:5100:55:5301:33:16.6501:33:17.15+00:50:069:196,4
255RAPACZ Danuta 7101AnmarSTRONIE ŚLĄSKIEWeteran II K - 602K 10500:00:1000:34:5300:56:4301:33:07.6501:33:18.05+00:50:079:186,4
256WINNICKA Anna 7414ŻARYMasters K - 4022K 10600:00:1100:34:3400:55:4801:33:10.5501:33:21.75+00:50:119:196,4
257ZIENKIEWICZ Agata 7434WROCŁAW Senior II K - 3057K 10700:00:3700:34:1700:55:4101:32:53.7001:33:30.75+00:50:209:176,5
258HEREMZA Adam 7367DUBLINMasters M - 40 44M 15100:00:3200:34:2000:55:3201:32:59.5501:33:31.65+00:50:219:176,5
259CHOJNACKA Kaja 7204Purkrun OpoleOPOLESenior II K - 3058K 10800:00:1300:35:5100:58:1601:33:43.2501:33:56.70+00:50:469:226,4
260STRZELCZYK Wiktor 7072RZESZÓWSenior II M - 30 59M 15200:00:3300:37:2300:59:2901:33:25.4501:33:58.80+00:50:489:206,4
261WOJTAS Anna 7139KRAKÓWSenior II K - 3059K 10900:00:3200:37:2400:59:3001:33:26.5001:33:59.05+00:50:489:206,4
262WAWRZYNIAK Agnieszka 7151DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃSenior II K - 3060K 11000:00:1800:34:5500:57:0401:33:47.1001:34:05.85+00:50:559:226,4
263BURCZYK Adam 7155STAROGARD GDAŃSKISenior I M - 20 33M 15300:00:1900:34:5900:57:0501:33:46.9001:34:06.75+00:50:569:226,4
264KOWALEWSKA Anna 7051ŚWIDNICASenior II K - 3061K 11100:00:2000:33:4900:56:0001:34:05.4001:34:26.20+00:51:159:246,4
265WYSMOLIŃSKA Karolina 7362BIERNATKIMasters K - 4023K 11200:00:1300:35:0700:57:0301:34:21.1001:34:34.55+00:51:239:266,4
266SOKOŁOWSKI Maciej 7001LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 45M 15400:00:4600:35:4500:58:3001:34:37.9501:35:24.50+00:52:139:276,3
267ŻYŻA Magdalena 7226MAAGNUS TEAM SKOKOWASKOKOWAMasters K - 4024K 11300:00:3800:36:1100:59:0901:34:48.8501:35:27.80+00:52:179:286,3
268FILIPOWICZ Katarzyna 7347Senior II K - 3062K 11400:00:0300:36:0300:57:5001:35:26.5001:35:30.45+00:52:199:326,3
269KONIECZNA Natalia 7084CHOSZCZNOSenior I K - 2021K 11500:00:1700:35:2700:57:2201:35:16.7001:35:33.85+00:52:239:316,3
270IMIŃSKI Cezary 7092ZGIERZWeteran I M - 50 11M 15500:00:0500:37:0400:59:4801:36:13.7501:36:18.75+00:53:089:376,2
271WIETECHA-DROBIK Aleksandra 7194Atlas running teamŁÓDŹSenior II K - 3063K 11600:00:0800:36:2500:59:3501:36:40.7001:36:49.05+00:53:389:406,2
272KORDECKI Bartłomiej 7403BRZESKOSenior II M - 30 60M 15600:00:4200:37:0600:59:4201:36:09.1501:36:51.20+00:53:409:366,2
273KACZYŃSKA Ewa 7402BRZESKOSenior II K - 3064K 11700:00:4300:37:0400:59:4101:36:08.5501:36:51.55+00:53:409:366,2
274HAJDA Olga 7238BYTOMMasters K - 4025K 11800:00:0800:36:0600:59:1001:36:44.3001:36:52.55+00:53:419:406,2
275GAWŁOWSKA Milena 7237Atlas Running TeamŁÓDŹSenior II K - 3065K 11900:00:0700:36:2800:59:3601:36:45.9501:36:53.15+00:53:429:406,2
276WĘGLEWSKA Karolina 7110WROCŁAWSenior I K - 2022K 12000:00:3700:36:4400:58:4301:36:22.5501:37:00.15+00:53:499:386,2
277WAŚCIŃSKA Dominika 7329BOOT CAMP POLSKARUDA ŚLĄSKASenior II K - 3066K 12100:00:1600:35:1100:57:2601:36:47.9501:37:04.45+00:53:539:406,2
278SZPUREK Anna 7354Bukowski Klub Biegacza BUK Senior II K - 3067K 12200:00:2700:37:1401:00:2501:36:39.6001:37:06.70+00:53:569:396,2
279WRÓBEL Marzena 7179PSZCZEWSenior II K - 3068K 12300:00:4000:36:3900:59:0401:36:40.9001:37:21.75+00:54:119:406,2
280PYTA Grzegorz 7198niezrzeszonyGRODZISK WLKP.Weteran I M - 50 12M 15700:00:4200:36:3500:59:0301:36:41.1501:37:23.35+00:54:129:406,2
281PIORKOWSKA Monika 7295POZNANMasters K - 4026K 12400:00:2500:36:4200:58:5201:37:29.4501:37:55.30+00:54:449:456,2
282DOMBROWSKI Maciej 7197Załoga Górska O!PRZEMYŚLSenior II M - 30 61M 15800:00:1700:37:4801:00:2901:37:53.1501:38:10.60+00:55:009:476,1
283SŁONINA Olga 7122Załoga GórskaPOZNAŃSenior I K - 2023K 12500:00:1700:37:4701:00:2801:37:53.2501:38:10.80+00:55:009:476,1
284KULCZYCKI Łukasz 7195Atlas Running TeamŁÓDŹSenior II M - 30 62M 15900:00:0800:36:3600:59:3001:38:48.3001:38:56.35+00:55:459:526,1
285PIETRZYKOWSKA Katarzyna 7206Pro Run WrocławWROCŁAWSenior II K - 3069K 12600:00:1300:34:5000:58:3301:38:43.0001:38:56.75+00:55:469:526,1
286FUCHS Dariusz 7379Team Kurort Lądek Zdrój LĄDEK ZDRÓJWeteran I M - 50 13M 16000:00:4000:35:5300:57:1701:38:22.7001:39:03.55+00:55:529:506,1
287ZAREMBA Dominik 7218OPOCZNOSenior II M - 30 63M 16100:00:2300:37:2001:00:0701:38:52.1501:39:15.55+00:56:049:536,1
288JAGUSZEWSKA Agnieszka 7221Fat&FuriousKARPACZSenior II K - 3070K 12700:00:3800:37:3401:00:4501:39:11.0001:39:49.10+00:56:389:556,0
289KUJAWA Zbigniew 7299Załoga GórskaJANOWIEC WIELKOPOLSKISenior I M - 20 34M 16200:00:3600:38:3001:01:5701:39:23.9501:40:00.65+00:56:509:566,0
290PIECHOWIAK Oliwia 7298ZAŁOGA GÓRSKASZUBINSenior I K - 2024K 12800:00:3600:38:3001:01:5601:39:24.6501:40:00.70+00:56:509:566,0
291WOŁCZYK Sandra 7224FAT & FURIOUSSTARA KAMIENICASenior II K - 3071K 12900:00:4000:37:3401:00:4501:39:23.9501:40:04.00+00:56:539:566,0
292WRÓBLEWSKA Roksana 7152Predators WałbrzychWAŁBRZYCHSenior I K - 2025K 13000:00:3400:38:5801:00:3501:39:29.2001:40:04.15+00:56:539:576,0
293WIEWCZKO Karolina 7438KOPANIECSenior I K - 2026K 13100:00:4100:35:0101:00:4201:39:25.1001:40:06.15+00:56:559:566,0
294VOGEL Kamil 7189BpkPOZNAŃSenior I M - 20 35M 16300:00:1900:36:4201:00:3501:39:54.0501:40:13.30+00:57:029:596,0
295POPKO Emilia 7422OTWOCK Senior II K - 3072K 13200:00:0700:38:4901:01:5301:40:24.0501:40:31.10+00:57:2010:026,0
296BULSKA Martyna 7042POZNANSenior II K - 3073K 13300:00:3700:38:2701:02:3201:40:16.6501:40:54.55+00:57:4310:016,0
297STENCEL Krzysztof 7339WARSZAWAMasters M - 40 46M 16400:00:5000:38:4401:01:0901:40:44.1501:41:34.65+00:58:2410:046,0
298CZARNOWSKA Natalia 7075GDAŃSKSenior II K - 3074K 13400:00:4700:38:2201:01:2501:40:55.2501:41:42.70+00:58:3210:055,9
299LULA Radosław 7077WARSZAWAMasters M - 40 47M 16500:00:3800:34:5100:58:0301:41:11.9501:41:50.55+00:58:3910:075,9
300KLIN Aneta 7043BRZEGMasters K - 4027K 13500:00:2500:36:5001:00:4001:41:32.4501:41:58.00+00:58:4710:095,9
301GRUSZECKA Marta 7047POZNANSenior II K - 3075K 13600:00:3700:38:2801:02:3101:41:24.9501:42:02.30+00:58:5110:085,9
302GÓRECKI Konrad 7378Senior II M - 30 64M 16600:00:4400:35:2500:58:0801:42:16.7001:43:01.45+00:59:5010:135,9
303PISAREK Kamila 7211ŻYRARDÓWSenior I K - 2027K 13700:00:3000:39:0401:02:3901:42:44.4001:43:14.95+01:00:0410:165,8
304MELON Aleksandra 7233ŻYRARDÓWSenior I K - 2028K 13800:00:3000:39:0301:02:4201:42:44.9001:43:15.15+01:00:0410:165,8
305SZYMAŁA Jan 7207KLUCZBORKWeteran III M - 701M 16700:00:2900:38:4001:02:3001:42:49.4001:43:18.75+01:00:0810:165,8
306WOLEK Dagmara 7203TYCHYSenior II K - 3076K 13900:00:0500:39:3201:03:0401:43:17.6501:43:23.15+01:00:1210:195,8
307KOZERA Kamil 7073Harpagan SosnowiecDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 65M 16800:00:3100:39:2101:03:3201:42:52.4501:43:24.25+01:00:1310:175,8
308SMUG Ewelina 7257KAZIMIERZ BISKUPISenior II K - 3077K 14000:00:1600:37:4601:01:2501:43:09.5001:43:25.55+01:00:1410:185,8
309PODOLSKA-SZACHEWICZ Julita 7056JEŻOZWIERZE GROUPWROCŁAWMasters K - 4028K 14100:00:4000:38:5201:02:3201:42:48.7501:43:29.40+01:00:1810:165,8
310RADUCHA-FURMAN Ewelina 7376Senior II K - 3078K 14200:00:3000:36:2300:59:1901:43:01.0501:43:31.75+01:00:2110:185,8
311FUKS Karolina 7106grupa fuxWROCŁAWSenior II K - 3079K 14300:00:1200:38:1201:02:5301:43:29.0501:43:41.15+01:00:3010:205,8
312SIENKIEWICZ Piotr 7201WARSZAWAMasters M - 40 48M 16900:00:2600:39:3101:03:1401:44:01.9001:44:28.25+01:01:1710:245,8
313DEC Artur 7090Erni rulezDĘBNOMasters M - 40 49M 17000:00:3600:42:3101:04:5101:44:17.3001:44:54.15+01:01:4310:255,8
314KUTNA Agnieszka 7114Ruda KitaKLODZKOSenior II K - 3080K 14400:00:2900:40:3101:04:2801:44:34.8501:45:04.25+01:01:5310:275,7
315MACUR Agnieszka 7223PŁOSZCZYNAMasters K - 4029K 14500:00:4000:37:3501:01:1801:44:42.5001:45:22.55+01:02:1110:285,7
316KOWALCZYK Dawid 7284PODGORZYNSenior II M - 30 66M 17100:00:3900:37:0101:01:1801:44:43.9501:45:22.95+01:02:1210:285,7
317KAUS Sławomir 7267AKINARI TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 14M 17200:00:3800:38:5401:02:3101:45:02.5501:45:41.05+01:02:3010:305,7
318TOMASZEWSKI Robert 7399SIECHNICESenior II M - 30 67M 17300:00:4900:36:3900:59:1601:45:02.8001:45:51.85+01:02:4110:305,7
319MIKOŁAJCZAK Magdalena 7137ŻORYMasters K - 4030K 14600:00:4500:40:4001:04:3301:45:18.0001:46:03.15+01:02:5210:315,7
320DADAŚ Elżbieta 7048Night Runners GliwiceGLIWICEMasters K - 4031K 14700:00:2200:37:4601:01:2301:45:42.8501:46:05.45+01:02:5410:345,7
321BOBIN Anna 7019GORZÓW WLKP.Masters K - 4032K 14800:00:0900:39:3601:03:0001:46:02.7501:46:11.75+01:03:0110:365,7
322DRYMEL Joanna 7109Drymle3iPiesŚWIĘTA KATARZYNASenior II K - 3081K 14900:00:4900:43:3101:05:4301:45:28.5501:46:17.60+01:03:0710:325,7
323OLESZCZAK Agnieszka 7343Masters K - 4033K 15000:00:2400:35:5800:59:1301:46:15.5001:46:39.65+01:03:2910:375,6
324KRUK Anna 7280POZNAŃMasters K - 4034K 15100:00:2600:38:2101:02:5601:46:25.7501:46:52.05+01:03:4110:385,6
325CHOJNOWSKA Barbra 7016PUSIA TEAMIŁAWAMasters K - 4035K 15200:00:4700:39:4501:04:1601:48:06.0001:48:53.55+01:05:4210:485,6
326KĘPSKI Grzegorz 7431Senior II M - 30 68M 17400:00:3300:42:1901:08:0601:49:15.6001:49:49.40+01:06:3810:555,5
327MYSZYWODA Monika 7116JELCZ-LASKOWICESenior I K - 2029K 15300:00:3300:42:1501:08:0601:49:16.2001:49:49.80+01:06:3910:555,5
328ŁUKACZ Aleksandra 7202TYCHYSenior I K - 2030K 15400:00:0600:40:0601:05:0101:49:55.6501:50:01.90+01:06:5110:595,5
329ZAKRZEWICZ Dorota 7384KICINSenior II K - 3082K 15500:00:0600:41:5801:07:5501:50:00.2501:50:06.35+01:06:5511:005,5
330KOPACZYŃSKA Aleksandra 7149STARA BYSTRZYCASenior I K - 2031K 15600:00:0800:39:0901:05:3501:50:33.8001:50:42.65+01:07:3211:035,4
331SZCZEPAŃSKA Anna 7191BYSTRZYCA KŁODZKASenior II K - 3083K 15700:00:0600:39:1001:05:3701:50:36.3501:50:43.20+01:07:3211:035,4
332PODJUK Kinga 7085GOSTYŃMasters K - 4036K 15800:00:0800:41:0401:06:4701:51:40.4001:51:48.95+01:08:3811:105,4
333JAREMEK Wojtek 70441981ZAMOŚĆSenior II M - 30 69M 17500:00:2300:43:2001:09:2601:52:34.4501:52:58.05+01:09:4711:155,3
334ZŁOMANIEC Izabela 7046ZAMOŚĆSenior II K - 3084K 15900:00:2400:43:1701:09:2501:52:33.4501:52:58.30+01:09:4711:155,3
335LITEWKA Joanna 7014KRAKÓWSenior I K - 2032K 16000:00:4000:42:2501:08:2601:54:03.9501:54:44.75+01:11:3411:245,3
336STASIAK Mateusz 7231Blockchain running teamŁÓDŹSenior II M - 30 70M 17600:00:0400:44:4001:09:3101:54:47.3501:54:52.25+01:11:4111:285,2
337KARPIŃSKA Nina 7352ReebokRun CrewWARSZAWASenior II K - 3085K 16100:00:2100:39:0901:04:4201:56:27.6001:56:48.80+01:13:3811:385,2
338HACZYK Gabriela 7382Załoga GórskaOPOLE Weteran III K - 701K 16200:00:4300:40:5701:07:1701:56:08.3501:56:51.80+01:13:4111:365,2
339JANKOWSKA Magdalena 7342Koło BiegaKOŁOSenior II K - 3086K 16300:00:0300:41:2701:09:3501:59:13.7501:59:16.85+01:16:0611:555,0
340PASZKE Tomasz 7357GÓRZNOWeteran I M - 50 15M 17700:00:4500:41:5801:08:5301:58:32.9501:59:18.70+01:16:0811:515,1
341KAZUŚ-OLESIŃSKA Małgorzata 7396ZABRZEMasters K - 4037K 16400:00:2400:45:1101:14:1601:59:43.5002:00:07.70+01:16:5711:585,0
342KOPACZYŃSKA Ewa 7150STARA BYSTRZYCAWeteran K - 507K 16500:00:0700:42:4801:11:1702:01:35.4002:01:42.45+01:18:3112:094,9
343KOPACZYŃSKI Michał 7148STARA BYSTRZYCASenior I M - 20 36M 17800:00:1100:42:4400:42:4902:01:32.2502:01:43.85+01:18:3312:094,9
344PRZYBYLSKA Katarzyna 7325OPOLESenior I K - 2033K 16600:00:3600:46:2401:13:3702:01:28.5502:02:05.10+01:18:5412:084,9
345PRZYBYLSKA Magdalena 7099OPOLEMasters K - 4038K 16700:00:3600:46:0401:13:3902:01:29.1502:02:05.30+01:18:5412:084,9
346KWIATKOWSKA Barbara 7119WOJNOWICEWeteran II K - 603K 16800:00:4300:42:4501:10:0302:02:53.5002:03:37.40+01:20:2612:174,9
347WOŻNA Arleta 7427KOMORÓWKO Senior I K - 2034K 16900:00:1500:47:3001:15:1302:04:27.3502:04:42.35+01:21:3112:264,8
348WIERCIOCH Iwona 7430LUBINMasters K - 4039K 17000:00:1400:47:2901:15:1802:04:38.5502:04:53.20+01:21:4212:274,8
349WOLENTARSKA Alicja 7159BRZOZAWeteran K - 508K 17100:00:2600:44:4501:13:3302:04:34.4002:05:00.85+01:21:5012:274,8
350KOWALCZYK Ilona 7395WRZEŚNICA Masters K - 4040K 17200:00:2500:44:4901:14:1302:05:33.1002:05:58.60+01:22:4812:334,8
351CZAPSKA Izabela 7093SonkoTeamWROCŁAWMasters K - 4041K 17300:00:1400:39:2901:10:2402:06:53.9502:07:08.75+01:23:5812:414,7
352CZAPSKI Wojciech 7254WROCŁAWMasters M - 40 50M 17900:00:1500:38:5901:10:2302:06:53.4502:07:09.15+01:23:5812:414,7
353LISOWSKA Agnieszka 7118DestylatorKIEŁCZÓWSenior II K - 3087K 17400:00:4900:43:3501:12:1602:07:26.3502:08:15.95+01:25:0512:444,7
354SŁUPCZYŃSKI Mirosław 7091DĘBNOWeteran I M - 50 16M 18000:00:2700:45:4501:16:2502:09:54.1002:10:22.00+01:27:1112:594,6
355PAWŁOWSKA Danuta 7359WARSZAWA Masters K - 4042K 17500:00:2300:46:0401:16:1902:13:25.0002:13:48.05+01:30:3713:204,5
356WOŁCZEK Jola 7305SULECHÓWSenior II K - 3088K 17600:00:2300:37:0800:59:4902:14:28.0502:14:51.80+01:31:4113:264,5
357LUDZIŃSKI Adam 7125LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 71M 18100:00:2700:45:5801:16:5202:14:35.3002:15:02.50+01:31:5113:274,5
358ROBAK Aneta 7124LĄDEK ZDRÓJSenior II K - 3089K 17700:00:2600:45:5902:15:12.8502:15:39.00+01:32:2813:314,4
359BOCZAR Waldemar 7309WROCŁAWSenior II M - 30 72M 18200:00:3800:48:3101:18:2602:15:49.9502:16:28.85+01:33:1813:354,4
360MADERA Bogdan 7186ŚWIDNICAWeteran I M - 50 17M 18300:00:4600:51:4301:28:1102:25:42.9502:26:29.10+01:43:1814:344,1
361STELMACH Elżbieta 7246NOWA RUDAMasters K - 4043K 17800:00:3000:52:3801:23:3502:27:52.7002:28:23.10+01:45:1214:474,1
362KOĆMIRSKA Anna 7208JUGÓWSenior II K - 3090K 17900:00:2900:52:3301:20:0802:27:54.5002:28:24.45+01:45:1314:474,1
363RUNOWICZ Magdalena 7214KŁODZKOSenior II K - 3091K 18000:00:2900:52:3701:20:0902:27:56.4502:28:26.40+01:45:1514:474,1
364ROŻEK Agnieszka 7333MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4044K 18100:00:4800:56:0801:29:2202:28:41.9502:29:30.40+01:46:1914:524,0
365LATANOWICZ Bernard 7365POZNAŃSenior II M - 30 73M 18400:00:3800:54:2401:32:0302:32:01.6002:32:40.25+01:49:2915:123,9
366KUŹNIAK Szymon 7366LESZNOSenior II M - 30 74M 18500:00:3700:54:2401:32:0302:32:04.0502:32:42.00+01:49:3115:123,9
367SZYMAŃSKI Paweł 7335MUAY RUNNING TEAMLESZNOSenior II M - 30 75M 18600:00:4900:56:3601:29:3302:32:36.1502:33:25.25+01:50:1415:153,9
368WINIARSKI Robert 7039LEGNICAWeteran I M - 50 18M 18700:00:3100:46:1301:28:3102:42:18.5002:42:50.30+01:59:3916:133,7
369DEC Zbigniew 7418DĘBNO Weteran II M - 608M 18800:00:2700:48:2601:29:2102:43:39.4002:44:06.95+02:00:5616:213,7
370MICHAŁKA Dominika 7004WŁOCŁAWEKSenior I K - 2035K 18200:00:0700:52:0401:40:5602:53:22.7502:53:29.80+02:10:1917:203,5
371OLEJNIK Adam 7263RefericonWŁOCŁAWEKSenior II M - 30 76M 18900:00:0600:52:0601:40:4302:53:25.4002:53:32.25+02:10:2117:203,5
372KUROWSKI Wojciech 7413WROCŁAW Senior II M - 30 77M 19000:00:51   
BĄKOWSKA Maria 7381Załoga Górska GNIEZNO Weteran II K - 60DNF00:55:16 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 373 wynik(ów)