BIEG TROJAK TRAIL - 10 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-07-19
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
10 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
421
Wystartowało:
376
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
375
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.7km | 5.8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuC1
3.7km
C1
5.8km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8307TEAM SALOMONWROCŁAWSenior I M - 20 1M 12020-07-19 08:30:4100:18:3400:27:5400:44:18.35 4:2513,5
2BEDNAREK Adrian 8367BYDGOSZCZSenior II M - 30 1M 22020-07-19 08:30:3100:20:0600:30:2700:48:19.00+00:04:004:4912,4
3TARASEK Wojciech 8095#ANDRZEJDLUGOSZTEAM / ELEMENO.PLSTARA WIEŚSenior I M - 20 2M 32020-07-19 08:31:5000:20:3700:31:1300:49:03.35+00:04:454:5412,2
4KLIMCZAK Mikołaj 8283PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWSenior I M - 20 3M 42020-07-19 08:30:5100:20:2900:31:1700:49:33.10+00:05:144:5712,1
5WYTWER Błażej 8384PĘDZIKIEM DO METYPOZNAŃSenior II M - 30 2M 52020-07-19 08:35:2100:21:4900:34:2300:54:50.00+00:10:315:2910,9
6TABER Konrad 8359ACTIVE PROSPERIA/ STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWSenior I M - 20 4M 62020-07-19 08:31:2100:23:1000:34:4700:55:11.85+00:10:535:3110,9
7JAROSZ Dariusz 8348U.K.S. PIAST BOLKÓWKACZORÓWSenior I M - 20 5M 72020-07-19 08:32:0100:22:3400:34:2200:55:14.90+00:10:565:3110,9
8GROMALA Krzysztof 8260#AKADEMIABIEGANIA.PLŚWIEBODZICESenior II M - 30 3M 82020-07-19 08:57:4100:23:3200:35:0100:55:48.80+00:11:305:3410,7
9WOLEK Szymon 8374TYCHYSenior II M - 30 4M 92020-07-19 09:42:0600:23:2400:35:4700:56:17.10+00:11:585:3710,7
10TOMASIAK Dominik 8155DIE KUNST DER FUGEOPOLEMasters M - 40 1M 102020-07-19 08:34:2100:23:5100:36:0200:56:42.40+00:12:245:4010,6
11WRZESZCZ Mariusz 8176TMTEAM/TEAMDKMSSOBÓTKASenior I M - 20 6M 112020-07-19 08:31:1100:23:3400:35:5100:56:50.60+00:12:325:4110,6
12GAJEWSKI Marek 8254ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 5M 122020-07-19 08:32:1000:22:5300:36:2800:57:24.30+00:13:055:4410,4
13PIENIĄŻEK Patryk 8262KGHM ZG RUNKŁOBUCZYNSenior I M - 20 7M 132020-07-19 08:32:5000:24:3000:37:0500:58:23.75+00:14:055:5010,3
14PIHIL Piotr 8282ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAMasters M - 40 2M 142020-07-19 08:32:2000:24:0200:36:5100:58:49.05+00:14:305:5210,2
15ŁABYS Mateusz 8285NOAWILEMOWICESenior I M - 20 8M 152020-07-19 08:55:0000:25:2500:37:4700:59:18.55+00:15:005:5510,1
16KITA Michał 8066PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWMasters M - 40 3M 162020-07-19 08:38:5000:23:5200:36:4900:59:19.70+00:15:015:5610,1
17PIEKARSKI Jakub 8160KATOWICESenior I M - 20 9M 172020-07-19 08:39:0100:25:1900:38:1700:59:53.55+00:15:355:5910,0
18MĘDYGRAŁ Krystian 8178WATAHAWROCŁAWSenior I M - 20 10M 182020-07-19 08:50:3000:25:2200:37:5601:00:01.10+00:15:426:0010,0
19MAZUR Mateusz 8317MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYSenior I M - 20 11M 192020-07-19 09:28:3900:24:3600:37:5201:00:38.75+00:16:206:039,9
20BOCZEK Leszek 8350ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKASenior II M - 30 6M 202020-07-19 09:01:5300:24:4200:38:1401:00:43.05+00:16:246:049,9
21KACZMARCZYK Przemysław 8008140MINUT.PLROLANTOWICESenior I M - 20 12M 212020-07-19 08:50:2000:24:5100:38:0801:00:55.80+00:16:376:059,8
22KLATKA Michał 8353BIEGAM BO LUBIĘ - TOMASZÓW MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 4M 222020-07-19 09:29:1900:26:3100:40:1901:02:12.80+00:17:546:139,6
23WITULSKI Waldemar 8397TEAM PODGÓRZYNSOSNÓWKAWeteran II M - 601M 232020-07-19 09:12:1200:25:2100:38:4501:02:15.30+00:17:566:139,6
24PRYSTASZ Krzysztof 8393OŁAWAMasters M - 40 5M 242020-07-19 09:02:1400:26:4200:40:0601:02:30.60+00:18:126:159,6
25ROZDZYNSKA Patrycja 8245ADRIANBEDNAREK.PLPOZNAŃSenior I K - 201K 12020-07-19 08:31:4000:26:0100:40:0501:02:43.40+00:18:256:169,6
26GŁOWACKI Artur 8256KGHM ZG RUNGŁOGÓWMasters M - 40 6M 252020-07-19 08:33:0000:25:2200:39:1001:02:44.90+00:18:266:169,6
27JAGNIĄTKOWSKI Jacek 8231KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 7M 262020-07-19 09:34:2000:26:4200:40:3601:02:45.00+00:18:266:169,6
28WĄSOWICZ Artur 8117SZCZYTNASenior I M - 20 13M 272020-07-19 09:23:4900:24:3200:39:2701:03:08.65+00:18:506:189,5
29PERKA Michał 8412PRÓSZKÓWSenior I M - 20 14M 282020-07-19 09:12:2900:25:1600:39:0801:03:24.20+00:19:056:209,5
30CHLEBOWICZ Marcin 8329DOBRY-TRENER.PLWROCŁAWSenior II M - 30 7M 292020-07-19 08:39:4100:25:4800:40:1801:03:26.60+00:19:086:209,5
31PIŁAT Maciej 8313ORŁY WROCŁAWDĘBICASenior I M - 20 15M 302020-07-19 09:28:5800:26:1700:40:4201:03:30.20+00:19:116:219,4
32KRUPA Norbert 8250TEAM KURORT- LĄDEK ZDRÓJZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 8M 312020-07-19 09:34:4000:26:1600:40:0501:03:38.05+00:19:196:219,4
33GRUBIAK Bartosz 8311JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYSenior I M - 20 16M 322020-07-19 09:28:3000:26:0900:40:1901:03:53.50+00:19:356:239,4
34SZTURO Jan 8316PODGÓRZYNWeteran I M - 50 1M 332020-07-19 08:49:2100:25:4100:40:0501:04:05.80+00:19:476:249,4
35NIEZGÓDKA Tomasz 8404ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWWeteran I M - 50 2M 342020-07-19 08:48:2200:27:4400:41:5101:04:10.60+00:19:526:259,4
36GAWLIK Sławek 8022DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWSenior II M - 30 8M 352020-07-19 08:32:3000:26:2600:39:4301:04:33.35+00:20:156:279,3
37RZEŹNIK Dacjan 8140BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRASenior II M - 30 9M 362020-07-19 09:41:1100:24:4200:40:2101:04:33.60+00:20:156:279,3
38BUDZIEWSKA Katarzyna 8104KOBIERZYCESenior II K - 301K 22020-07-19 09:36:4200:26:4500:40:5501:04:41.95+00:20:236:289,3
39KUJAWA Zbigniew 8399ZAŁOGA GÓRSKAJANOWIEC WIELKOPOLSKISenior II M - 30 10M 372020-07-19 08:48:0100:26:4000:41:3801:05:09.95+00:20:516:319,2
40PAPIÓR Jolanta 8389WATAHA / MKS-PARASOL WROCŁAWWROCŁAWSenior I K - 202K 32020-07-19 09:42:5900:28:1400:42:3101:05:53.10+00:21:346:359,1
41KURASIK Tomasz 8219ŁÓDŹMasters M - 40 9M 382020-07-19 08:32:4000:27:2500:42:2401:06:02.65+00:21:446:369,1
42STANIA Paweł 8212OPOLESenior II M - 30 11M 392020-07-19 09:46:4700:27:3300:42:2301:06:03.95+00:21:456:369,1
43ŚLIWIŃSKI Kamil 8092KLUCZBORKSenior I M - 20 17M 402020-07-19 08:59:3900:26:1600:42:1701:06:25.85+00:22:076:389,0
44BEDNARZ Marcin 8214KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II M - 30 12M 412020-07-19 09:34:3000:28:1600:43:0501:06:50.40+00:22:326:419,0
45KOSZYKOWSKI Daniel 8270PIECHOTA PO SCHODACHSMOLECSenior I M - 20 18M 422020-07-19 09:44:4000:33:3200:45:5901:07:02.65+00:22:446:429,0
46URBAŃSKI Michał 8182FLUNKYBALL TEAM LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 13M 432020-07-19 09:31:0000:29:1400:43:4601:07:26.80+00:23:086:448,9
47HOJA Joanna 8186ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHSenior II K - 302K 42020-07-19 08:46:0000:27:1800:42:3801:07:51.60+00:23:336:478,8
48KUBIK Maciej 8183KATOWICESenior I M - 20 19M 442020-07-19 09:05:1900:27:4500:43:2601:07:56.35+00:23:386:478,8
49KOMISARCZYK Krzysztof 8368MIĘDZYLESIESenior I M - 20 20M 452020-07-19 09:34:1000:27:0700:42:2801:08:06.80+00:23:486:488,8
50KUSAL Tomasz 8001OPOLESenior I M - 20 21M 462020-07-19 08:47:3100:27:2500:42:2801:08:20.90+00:24:026:508,8
51CHROMIEC Filip 8403GDYNIASenior I M - 20 22M 472020-07-19 08:57:4900:27:2900:42:4601:08:41.75+00:24:236:528,7
52LUBAŃSKI Mateusz 8251DŁUGOŁĘKASenior I M - 20 23M 482020-07-19 08:36:0000:27:2000:44:0401:08:45.75+00:24:276:528,7
53JAROSŁAWSKI Marcin 8021KB-HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 14M 492020-07-19 08:36:3900:30:1600:44:5501:09:06.60+00:24:486:548,7
54MIELCAREK Bartłomiej 8161MATNERRUNNINGTEAMWROCLAWMasters M - 40 10M 502020-07-19 09:11:2000:27:2700:43:0401:09:53.80+00:25:356:598,6
55GAJDECKI Tomek 8084ACCENTUREWARSZAWAMasters M - 40 11M 512020-07-19 08:53:2000:29:1400:44:3001:09:54.45+00:25:366:598,6
56PERENC Michał 8180CARPATHIAN RUNNERSJAROSŁAWSenior I M - 20 24M 522020-07-19 08:51:1000:29:4800:44:4501:10:03.95+00:25:457:008,6
57FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 8291WROCŁAWMasters K - 401K 52020-07-19 08:39:1100:29:2300:44:5901:10:39.95+00:26:217:048,5
58POPRAWSKI Mateusz 8012KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOSenior II M - 30 15M 532020-07-19 08:48:5100:29:3200:45:2001:11:00.40+00:26:427:068,4
59TATKA Marcin 8340ABY DO METYWOJBÓRZMasters M - 40 12M 542020-07-19 08:41:5100:29:4900:45:0601:11:13.80+00:26:557:078,4
60ROZNERSKA Dagmara 8225KB SOBÓTKARĘKÓWSenior II K - 303K 62020-07-19 09:19:3200:29:3700:45:0701:11:49.45+00:27:317:118,4
61CZŁONKOWSKI Grzegorz 8247DZIKI Z MORASKAPOZNAŃMasters M - 40 13M 552020-07-19 08:59:3200:29:0600:45:0401:11:54.25+00:27:357:118,3
62LIPA Patryk 8281CIESZYNSenior II M - 30 16M 562020-07-19 08:58:5100:30:5800:45:4901:11:54.50+00:27:367:118,3
63KORCZYŃSKA Agata 8292POZNAŃSenior II K - 304K 72020-07-19 09:25:0800:28:4700:44:5001:11:58.00+00:27:397:118,3
64BOGACKI Maciej 8327ORŁY WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 17M 572020-07-19 09:28:4900:30:1700:46:3501:12:09.30+00:27:507:138,3
65STEC Bogumił 8263BIKE TEAM CENTROWENTBOGUSŁAWICEMasters M - 40 14M 582020-07-19 09:08:4100:29:3900:46:1301:12:35.40+00:28:177:158,3
66OLEJNIK Piotr 8165BOLESŁAWIECSenior I M - 20 25M 592020-07-19 09:13:1700:29:1800:46:1701:12:50.70+00:28:327:178,2
67ZIMOŃ Norbert 8011WATAHAWROCLAWSenior II M - 30 18M 602020-07-19 09:43:0800:30:5400:46:4201:12:55.85+00:28:377:178,2
68SYNOWIEC Dawid 8369BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 26M 612020-07-19 08:57:1900:27:5100:45:2101:12:57.75+00:28:397:178,2
69SZARSKI Jacek 8370WROCŁAWSenior I M - 20 27M 622020-07-19 09:16:3000:28:3500:46:0201:12:59.40+00:28:417:178,2
70ZYWER Urszula 8003WATAHAŻARÓWSenior I K - 203K 82020-07-19 09:42:5100:30:0000:47:3601:13:20.00+00:29:017:208,2
71RATAJCZAK Tomasz 8168PALETEAMPALĘDZIEMasters M - 40 15M 632020-07-19 09:31:2900:30:1400:47:0501:13:21.75+00:29:037:208,2
72PĘCZAR Aneta 8398FITNESSROAD TEAMŚWIDNICASenior I K - 204K 92020-07-19 09:27:3000:29:5900:46:3301:14:20.50+00:30:027:268,1
73TABER Jerzy 8358ACTIVE PROSPERIA/STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWWeteran I M - 50 3M 642020-07-19 08:31:3100:30:5200:46:5701:14:28.90+00:30:107:268,1
74KOSMALA Szymon 8164DĄBRÓWKASenior II M - 30 19M 652020-07-19 09:31:1800:30:2400:47:1501:14:31.15+00:30:127:278,1
75JASIŃSKI Paweł 8346APTENEO RUNNING TEAMSIECHNICEMasters M - 40 16M 662020-07-19 09:02:5000:30:5100:47:5301:14:54.30+00:30:357:298,0
76WARAKSA Tomasz 8162VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 20M 672020-07-19 08:58:1200:31:3500:48:1801:15:06.75+00:30:487:308,0
77PAWŁOWSKI Mirosław 8361STRONIE ŚLĄSKIESenior I M - 20 28M 682020-07-19 08:57:0900:28:4800:48:0201:15:07.75+00:30:497:308,0
78PLEŚNIARSKI Zbigniew 8396KLUB SPORTOWY GRAŃ W KARPACZUKARPACZWeteran II M - 602M 692020-07-19 09:12:0100:30:4400:47:5001:15:24.35+00:31:067:328,0
79ALTEWĘGIER Jarosław 8278KRAKÓWMasters M - 40 17M 702020-07-19 09:20:3000:30:3000:49:1201:15:38.35+00:31:207:337,9
80WALCZAK Adrian 8061GRODKÓWSenior I M - 20 29M 712020-07-19 09:11:1000:29:4700:47:2401:15:38.75+00:31:207:337,9
81BOHAREWICZ Paweł 8277BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAMasters M - 40 18M 722020-07-19 08:40:1100:31:5500:48:2401:15:42.55+00:31:247:347,9
82URBAN Alicja 8150WROCŁAWSenior I K - 205K 102020-07-19 09:13:3500:30:0800:47:4601:15:48.00+00:31:297:347,9
83TYSZER Łukasz 8202LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 21M 732020-07-19 09:30:5100:31:2600:48:4801:15:58.75+00:31:407:357,9
84ULIKOWSKA Martyna 8352ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOSenior I K - 206K 112020-07-19 09:05:4000:32:0100:48:5401:16:09.95+00:31:517:377,9
85FRYBES Agnieszka 8379FUNDACJA KIERUNEK ULTRABIAŁYSTOKSenior II K - 305K 122020-07-19 08:37:1200:31:4700:48:5601:16:13.30+00:31:547:377,9
86KUBAŚ Dawid 8204NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOSenior II M - 30 22M 742020-07-19 09:13:4100:32:3100:49:2001:16:52.85+00:32:347:417,8
87KLIMEK Marek 8139WARSZAWASenior II M - 30 23M 752020-07-19 08:51:2100:31:2300:48:4801:16:53.80+00:32:357:417,8
88KADŁUBOWSKI Piotr 8335SRC TEAM, KOTWICA BRZEGBRZEGMasters M - 40 19M 762020-07-19 08:54:4000:32:4100:50:5201:17:01.40+00:32:437:427,8
89GOŚCIŃSKI Sławomir 8320ICE4B.PLDOBRZEŃ MAŁYSenior II M - 30 24M 772020-07-19 09:20:5000:32:3100:48:5701:17:14.95+00:32:567:437,8
90WÓJCIK Kamila 8364NIEDŹWIEDZIE POLARNESTRONIE SLMasters K - 402K 132020-07-19 09:07:2100:32:0900:49:4701:17:42.95+00:33:247:467,7
91TOMASZKIEWICZ Wojciech 8298RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 25M 782020-07-19 09:16:4000:33:2500:51:0501:17:54.45+00:33:367:477,7
92WZOREK Ewa 8410WILKÓWSenior I K - 207K 142020-07-19 08:42:3100:32:0700:49:1201:17:59.95+00:33:417:487,7
93MOKRZYŃSKI Marcin 8255KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIE.Senior II M - 30 26M 792020-07-19 09:47:2900:38:5600:53:0101:18:12.15+00:33:537:497,7
94BOSEK Leszek 8067BIAŁA NYSKAWeteran I M - 50 4M 802020-07-19 09:04:4800:32:2500:49:4701:18:14.70+00:33:567:497,7
95TUST Kamil 8299ZDUŃSKA WOLAMasters M - 40 20M 812020-07-19 08:45:4100:32:5300:50:3601:18:15.35+00:33:577:497,7
96GŁĄB Daria 8416-Senior I K - 208K 152020-07-19 09:19:4100:29:4300:48:2301:18:28.50+00:34:107:507,6
97HACZYK Natalia 8378GOGGLE PAE TEAMOPOLEMasters K - 403K 162020-07-19 08:58:1900:32:1000:50:0401:18:38.80+00:34:207:517,6
98GRZYBOWSKA Aneta 8357ZGRUPKA TEAMPOZNAŃMasters K - 404K 172020-07-19 08:59:0000:32:0500:50:3601:18:52.70+00:34:347:537,6
99BARTKOWIAK Hubert 8101KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDWeteran I M - 50 5M 822020-07-19 08:49:3400:31:2300:48:5101:18:55.15+00:34:367:537,6
100DUDEK Mariusz 8332GOSTYŃMasters M - 40 21M 832020-07-19 09:19:2100:31:0400:50:0401:18:55.70+00:34:377:537,6
101ROGÓŻ Rafał 8121KIELCEMasters M - 40 22M 842020-07-19 09:26:5000:30:4900:48:0901:19:19.50+00:35:017:557,6
102WALA Patryk 8417ZAŁOGA GÓRSKA/ BIEG OPOLSKIZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 30M 852020-07-19 09:06:3800:31:5500:50:4301:19:22.20+00:35:037:567,6
103TOMASZEWSKA Paulina 8420STOWARZYSZENIE BIEG OPOLSKIOPOLESenior I K - 209K 182020-07-19 09:27:1800:34:0000:51:1401:19:30.00+00:35:117:577,5
104SEMENIUK Marzena 8336KOTWICA BRZEGKARLOWICESenior II K - 306K 192020-07-19 08:54:3000:32:5200:51:0101:19:34.55+00:35:167:577,5
105LECZKOWSKA Mirella 8065ELBLĄGWeteran K - 501K 202020-07-19 09:10:2100:32:2800:50:1901:19:57.80+00:35:397:597,5
106MRÓZ Urszula 8151NIEDZWIEDZIE POLARNESTRONIE ŚLWeteran K - 502K 212020-07-19 09:06:1900:33:5200:51:2901:20:47.05+00:36:288:047,4
107JAMROSZCZYK Przemysław 8172TEAM PLESZEWSOŚNICASenior II M - 30 27M 862020-07-19 09:18:4000:31:4100:51:1801:20:57.00+00:36:388:057,4
108RAJZER Piotr 8156KIETRZSenior II M - 30 28M 872020-07-19 09:00:1000:33:0100:52:0501:20:57.80+00:36:398:057,4
109BESZTOCHA Jadwiga 8056ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYSenior II K - 307K 222020-07-19 08:37:4000:32:1700:51:0501:20:58.25+00:36:398:057,4
110NOWICKI Bartosz 8173PLESZEWSenior II M - 30 29M 882020-07-19 09:18:3100:31:5100:51:2701:21:05.85+00:36:478:067,4
111PŁOTKA Mateusz 8194LASOWICE WIELKIESenior I M - 20 31M 892020-07-19 08:44:5100:33:0200:51:2501:21:12.45+00:36:548:077,4
112KOLBUS Tomek 8235BIKE TEAM CENTROWENTSIECHNICEMasters M - 40 23M 902020-07-19 09:08:5000:33:5900:52:0701:21:24.25+00:37:058:087,4
113BUDZIAK Michał 8171RACIBÓRZSenior II M - 30 30M 912020-07-19 09:00:0000:33:1800:52:1401:21:24.80+00:37:068:087,4
114KAWALEC Krystian 8148WARSZAWAMasters M - 40 24M 922020-07-19 08:56:0900:32:4300:50:5901:21:33.00+00:37:148:097,4
115ZATKE Dorota 8226AKADEMIA BIEGACZA SALOS WODNAPŁÓDŻMasters K - 405K 232020-07-19 09:35:4800:30:4200:50:5001:21:45.65+00:37:278:107,3
116WACHOWSKA Katarzyna 8091SMOK TRÓJGŁOWYPOZNAŃSenior II K - 308K 242020-07-19 09:12:1900:34:2800:52:1301:21:46.05+00:37:278:107,3
117PĘKAŁA Dawid 8318ŻARY RUNNERS TEAMZIELONA GÓRAMasters M - 40 25M 932020-07-19 09:31:0600:34:4700:53:2001:21:55.20+00:37:368:117,3
118PILARSKI Ryszard 8312IZERY BOGATYNIABOGATYNIAWeteran II M - 603M 942020-07-19 08:56:4900:32:5300:50:2901:22:02.00+00:37:438:127,3
119PAŁAC Piotr 8068WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINWeteran I M - 50 6M 952020-07-19 09:03:1000:32:5300:51:5701:22:09.90+00:37:518:137,3
120BRUSIŁOWICZ Dagmara 8069WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINMasters K - 406K 252020-07-19 09:03:0100:33:0400:52:0601:22:19.25+00:38:008:137,3
121KURENDA Radek 8304KLUB BIEGACZA RTVEUROAGD,KW OPOLEOPOLESenior II M - 30 31M 962020-07-19 09:37:2000:31:5300:51:1301:22:26.70+00:38:088:147,3
122KUZIEL Marcin 8085BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 32M 972020-07-19 09:29:4000:32:3300:52:5101:22:30.65+00:38:128:157,3
123MIKLER Marcin 8127PRUDNIKMasters M - 40 26M 982020-07-19 08:44:0000:32:3900:52:0701:22:34.15+00:38:158:157,3
124WUJDA Mirosław 8062ERNI RULEZDĘBNOMasters M - 40 27M 992020-07-19 08:45:5100:30:2400:49:4001:22:43.60+00:38:258:167,3
125GARNIEWICZ Weronika 8239POZNAŃSenior I K - 2010K 262020-07-19 09:20:4000:33:1800:52:0301:22:44.25+00:38:258:167,3
126AMANOWICZ Lukasz 8395LADEK ZDRÓJSenior II M - 30 33M 1002020-07-19 09:01:4100:34:0200:51:1301:23:01.30+00:38:428:187,2
127ZIÓŁKOWSKI Piotr 8134BRUKSELAMasters M - 40 28M 1012020-07-19 09:16:0100:33:4100:52:5801:23:02.40+00:38:448:187,2
128MAZIAREK Michał 8057NIEMODLINSenior II M - 30 34M 1022020-07-19 09:04:1100:32:5600:52:0101:23:05.35+00:38:478:187,2
129BACKER Marcin 8027TOPOLICE TEAMPASIKUROWICEMasters M - 40 29M 1032020-07-19 09:40:0900:34:4500:53:5101:23:09.95+00:38:518:187,2
130KLIN Robert 8242WATAHABRZEGMasters M - 40 30M 1042020-07-19 09:24:3900:34:0900:52:5001:23:46.15+00:39:278:227,2
131PLINIEWICZ Krzysztof 8143STROŃSKA GRUPA ROWEROWASTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 35M 1052020-07-19 09:10:1200:33:2500:51:2501:23:46.45+00:39:288:227,2
132DZIADOWICZ Anna 8383ADRIAN DANILEWICZ GROUPRADWANICEMasters K - 407K 272020-07-19 09:00:4900:33:0200:53:2801:23:55.75+00:39:378:237,1
133MICHALAK Adrian 8094WARSZAWASenior II M - 30 36M 1062020-07-19 08:51:0300:34:2700:52:2501:23:59.70+00:39:418:237,1
134WESOŁY Maciej 8196KOLO BIEGAKOŁOSenior II M - 30 37M 1072020-07-19 08:46:3100:33:4900:54:2301:24:12.30+00:39:538:257,1
135GREDA Mariusz 8099OZIMEKMasters M - 40 31M 1082020-07-19 09:38:5300:36:0800:54:1501:24:14.20+00:39:558:257,1
136PALKA Natalia 8385ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZESenior I K - 2011K 282020-07-19 09:11:0100:33:4700:55:0501:24:25.20+00:40:068:267,1
137JARUS Andrzej 8411WKURW_TEAMGALLSPACHMasters M - 40 32M 1092020-07-19 09:04:5900:34:4200:54:0401:24:30.30+00:40:118:277,1
138WENTYKIER Beata 8024PIASECZNOMasters K - 408K 292020-07-19 08:47:1100:33:0000:52:4101:24:35.25+00:40:168:277,1
139SAMOLAK Maciek 8362WAŁBRZYCHMasters M - 40 33M 1102020-07-19 08:50:1000:34:2700:53:4801:24:43.15+00:40:248:287,1
140GRĘDA Elżbieta 8100TIM JEST TIMOZIMEKMasters K - 409K 302020-07-19 09:39:0100:34:1900:55:1701:24:47.30+00:40:288:287,1
141KOSTYK Grzegorz 8331CHOJNÓWMasters M - 40 34M 1112020-07-19 08:45:1200:32:0600:51:2501:25:03.95+00:40:458:307,1
142MRÓZ Marta 8174ZIELONA GÓRASenior I K - 2012K 312020-07-19 09:06:2700:33:0100:51:5501:25:04.60+00:40:468:307,1
143DOLECKA Elżbieta 8377NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 4010K 322020-07-19 08:54:1100:34:0900:53:0301:25:19.00+00:41:008:317,0
144SKAWINA POŁEĆ Anna 8286SZCZYTNASenior II K - 309K 332020-07-19 09:39:4100:35:1500:54:1901:25:30.20+00:41:118:337,0
145GRĄDZKA Marianna 8290ŁÓDŹSenior I K - 2013K 342020-07-19 08:40:5100:37:2800:57:0001:25:47.30+00:41:288:347,0
146MAZIAREK Adela 8009NIEMODLINSenior II K - 3010K 352020-07-19 09:04:3000:35:1100:54:0801:25:54.60+00:41:368:357,0
147GŁÓWKA Barbara 8284KARWIANYSenior II K - 3011K 362020-07-19 09:14:1800:35:0400:55:0301:26:03.90+00:41:458:367,0
148GŁUCHOWSKA Ewelina 8293ŚLĘZASenior II K - 3012K 372020-07-19 09:14:1200:35:0300:55:0901:26:09.75+00:41:518:377,0
149CIEŚLIŃSKA Katarzyna 8146WARSZAWASenior II K - 3013K 382020-07-19 09:16:2100:33:3200:53:1801:26:16.85+00:41:588:377,0
150MAŁKOWSKI Piotr 8159KOŚCIANWeteran II M - 604M 1122020-07-19 09:09:1300:34:3600:54:5601:26:36.90+00:42:188:396,9
151TADROWSKI Tomasz 8096INOWROCŁAWMasters M - 40 35M 1132020-07-19 09:13:2700:35:1600:54:2901:26:58.00+00:42:398:416,9
152MAJ Marek 8153ŚLĘZAK TEAMWROCŁAWMasters M - 40 36M 1142020-07-19 08:34:3100:36:2600:55:2601:27:12.00+00:42:538:436,9
153ABULEWICZ Wojciech 8044TRENING STUDIO 17WROCŁAWWeteran I M - 50 7M 1152020-07-19 09:13:5600:34:0200:54:1601:27:12.45+00:42:548:436,9
154KONCA Aleksander 8081603779236OŻARÓW MAZOWIECKISenior I M - 20 32M 1162020-07-19 08:50:4100:37:3000:56:1901:27:16.30+00:42:578:436,9
155HAUSER-GIERS Monika 8041KOŚCIAN TEAMNOWY LUBOSZMasters K - 4011K 392020-07-19 09:33:5900:34:0200:53:5301:27:16.40+00:42:588:436,9
156MICHAŁEK Jarosław 8363ONE WAY TICKETKRAKÓWWeteran I M - 50 8M 1172020-07-19 09:09:0100:36:1500:55:0201:27:27.80+00:43:098:446,9
157BAGIŃSKI Marek 8347APTENEO RUNING TEAMBORÓWWeteran I M - 50 9M 1182020-07-19 09:02:3000:34:2100:53:2501:27:56.15+00:43:378:476,8
158JASKÓŁKA Rafał 8029DOBRASenior II M - 30 38M 1192020-07-19 09:26:2700:35:0900:56:1901:28:01.75+00:43:438:486,8
159OCHEJ Joanna 8376APTENEO RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 3014K 402020-07-19 09:02:0500:35:0300:55:3601:28:10.20+00:43:518:496,8
160JASKÓŁKA Hubert 8078AMATORŁOWKOWICEWeteran II M - 605M 1202020-07-19 09:26:1100:35:2500:56:3501:28:15.90+00:43:578:496,8
161GACH Marcin 8315TEAM TI-RIN-TINBYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 33M 1212020-07-19 08:42:0100:35:1800:54:5801:28:16.65+00:43:588:496,8
162CIEŚLAK Magdalena 8302CIEŚLAK TEAMRZEPINSenior II K - 3015K 412020-07-19 08:35:3100:34:0300:53:5601:28:16.70+00:43:588:496,8
163MARTYNIAK Rafał 8232KĘTYSenior II M - 30 39M 1222020-07-19 09:23:1100:35:3300:56:3001:28:21.55+00:44:038:506,8
164UPTAS Tomasz 8258GŁOGÓWMasters M - 40 37M 1232020-07-19 09:05:1000:34:3200:55:3401:28:28.75+00:44:108:506,8
165LEWANDOWSKI Tadeusz 82131949 WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWWeteran III M - 701M 1242020-07-19 09:06:1000:36:0600:56:2501:28:44.15+00:44:258:526,8
166HUTNIK Wojciech 8375APTENEO RUNNING TEAMBORÓWSenior II M - 30 40M 1252020-07-19 09:02:4100:37:3900:57:3701:28:45.45+00:44:278:526,8
167MODZELEWSKA Anna 8181BRANICESenior I K - 2014K 422020-07-19 08:59:5300:34:5700:54:1201:28:53.90+00:44:358:536,8
168ROGOWSKI Robert 8419OPOLEMasters M - 40 38M 1262020-07-19 09:27:1000:35:1500:56:0001:29:01.60+00:44:438:546,7
169PIATEK Magdalena 8237PROGRESWROCLAWSenior II K - 3016K 432020-07-19 09:21:0900:34:1100:58:3701:29:08.95+00:44:508:546,7
170KUBÓW Jarek 8301OPOLESenior II M - 30 41M 1272020-07-19 09:37:3000:34:0000:55:4401:29:24.60+00:45:068:566,7
171ADAMSKA Sylwia 8275KAMIŃSKOSenior II K - 3017K 442020-07-19 08:41:4100:36:2900:56:4801:29:25.50+00:45:078:566,7
172SKAWINA Krystyna 8026TOPOLICE TEAMTOPOLICESenior II K - 3018K 452020-07-19 09:39:5600:35:1800:54:0701:29:55.60+00:45:378:596,7
173ROGÓŻ Jan 8122KIELCESenior I M - 20 34M 1282020-07-19 09:41:0000:41:0101:00:1001:30:00.05+00:45:419:006,7
174TEKIELI Ewelina 8018TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters K - 4012K 462020-07-19 09:13:0500:35:0000:55:4001:30:02.40+00:45:449:006,7
175PIGUŁA Agnieszka 8356POZNAŃMasters K - 4013K 472020-07-19 08:59:1100:36:1700:57:1401:30:07.85+00:45:499:006,7
176JOŃCZYK Paula 8106LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2015K 482020-07-19 09:11:4100:37:1700:57:4201:30:15.25+00:45:569:016,6
177PFAJFER Marek 8125MARATONYPOLSKIE.PL TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 42M 1292020-07-19 09:18:1000:38:0800:58:3501:30:17.75+00:45:599:016,6
178BURY Roman 8152KARSKIMasters M - 40 39M 1302020-07-19 08:46:5200:35:5800:56:2601:30:20.15+00:46:019:026,6
179RAPACZ-TOPIŁKO Anna 8360ŁODYGOWICEMasters K - 4014K 492020-07-19 09:09:4100:36:4100:57:3301:30:30.40+00:46:129:036,6
180PLOK Krzysztof 8257TEAMPLOKPOLKOWICEWeteran I M - 50 10M 1312020-07-19 09:29:1000:36:5300:58:4401:30:33.25+00:46:149:036,6
181STASIAK Łukasz 8221WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINSenior II M - 30 43M 1322020-07-19 09:23:0000:36:4500:56:4401:30:33.55+00:46:159:036,6
182LUBAŃSKA Alicja 8033BUKOWICEWeteran K - 503K 502020-07-19 08:36:1000:36:0900:56:5101:30:36.15+00:46:179:036,6
183DERBICH Mariusz 8391KOWALEWKOWALEWMasters M - 40 40M 1332020-07-19 08:53:0100:36:4200:57:5701:30:38.30+00:46:199:036,6
184MERAK Krzysztof 8240TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 41M 1342020-07-19 09:34:5000:37:1000:58:0601:30:40.15+00:46:219:046,6
185KORYTNY Tomasz 8355FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 42M 1352020-07-19 09:35:1900:34:4200:57:5701:31:11.70+00:46:539:076,6
186PODJUK Patryk 8191FRIENDS GOSTYŃBRZEZIESenior I M - 20 35M 1362020-07-19 09:35:1000:35:4900:57:1401:31:20.85+00:47:029:086,6
187BŁAŻKÒW Gosia 8388WAŁBRZYCHSenior II K - 3019K 512020-07-19 08:57:0000:34:1100:58:0301:31:23.85+00:47:059:086,6
188HOTAŁA Marta 8238WROCLAWSenior II K - 3020K 522020-07-19 09:02:2200:35:4700:58:1101:31:30.75+00:47:129:096,6
189BIŃCZARSKA Monika 8015WŁOCŁAWEKSenior II K - 3021K 532020-07-19 08:47:2100:33:5900:56:4801:31:31.15+00:47:129:096,6
190BRZEZIŃSKI Andrzej 8013OLKUSZWeteran II M - 606M 1372020-07-19 08:38:2100:37:4400:58:1901:31:43.60+00:47:259:106,5
191CHYLIŃSKI Bartosz 8227ŁÓDŹSenior II M - 30 44M 1382020-07-19 09:36:0000:35:5900:57:4001:31:56.05+00:47:379:116,5
192SŁODKIEWICZ Dagmara 8223ŁÓDŹSenior II K - 3022K 542020-07-19 08:41:0200:37:2100:58:5701:32:05.85+00:47:479:126,5
193RĄCZKOWIAK Mateusz 8216MATNERRUNNINGTEAMWROCŁAWSenior II M - 30 45M 1392020-07-19 09:11:3100:36:0400:58:0401:32:06.70+00:47:489:126,5
194TRZEŚNIEWSKI Krzysztof 8280VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 46M 1402020-07-19 08:36:2900:35:2200:57:4701:32:10.45+00:47:529:136,5
195MIKOŁAJCZAK Rafał 8343FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 43M 1412020-07-19 09:35:3900:35:4600:59:4001:32:22.75+00:48:049:146,5
196MIKOŁAJCZAK Agnieszka 8344FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters K - 4015K 552020-07-19 09:35:3000:35:5400:59:5001:32:32.05+00:48:139:156,5
197BISKUPSKI Jakub 8373WROCŁAWMasters M - 40 44M 1422020-07-19 08:46:2400:37:0400:59:2501:32:37.20+00:48:189:156,5
198HORODYNSKA Miroslawa 8339KOTWICA BRZEGKARŁOWICEMasters K - 4016K 562020-07-19 08:54:2000:36:3800:59:1401:32:37.95+00:48:199:156,5
199BUTRYM Iga 8409KAMIENIEC WROCŁAWSKISenior I K - 2016K 572020-07-19 08:46:1100:37:2100:59:3901:32:48.50+00:48:309:166,5
200PAINTA Ewa 8402KAMIENIEC WROCLAWSKISenior II K - 3023K 582020-07-19 09:21:0100:36:3900:59:3201:32:54.10+00:48:359:176,5
201GUTOWSKI Piotr 8294KAMIENIEC ZABKOWICKISenior II M - 30 47M 1432020-07-19 09:08:2000:35:4900:58:2401:32:59.60+00:48:419:186,5
202CIESIELCZYK Marek 8070TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 11M 1442020-07-19 08:34:0100:36:4000:59:1501:33:00.35+00:48:429:186,5
203MĘTLAK Małgorzata 8264ZAWIERCIESenior I K - 2017K 592020-07-19 08:35:4100:39:0201:00:3401:33:02.50+00:48:449:186,4
204SZALA Janusz 8211ŁAZISKA GÓRNEWeteran II M - 607M 1452020-07-19 08:53:3100:36:3500:58:1201:33:05.05+00:48:469:186,4
205GALEWSKI Mariusz 8040KOTLINWeteran I M - 50 12M 1462020-07-19 08:53:1100:38:1000:59:0001:33:06.05+00:48:479:186,4
206WENTYKIER Piotr 8017PIASECZNOMasters M - 40 45M 1472020-07-19 08:47:0000:37:4500:59:0701:33:10.60+00:48:529:196,4
207PUCHALSKA Magdalena 8089POZNAŃSenior II K - 3024K 602020-07-19 09:01:0000:37:2300:57:0301:33:16.00+00:48:579:196,4
208MAŁECKI Kamil 8274SIEDLCESenior II M - 30 48M 1482020-07-19 09:20:1800:34:4600:59:4801:33:18.65+00:49:009:196,4
209TEKIELA Łukasz 8046KŁODZKOSenior II M - 30 49M 1492020-07-19 08:34:5100:36:3300:57:1201:33:20.15+00:49:019:206,4
210STAŃCZAK Paweł 8269ŁÓDŹWeteran I M - 50 13M 1502020-07-19 09:04:0100:38:0500:58:3601:33:44.70+00:49:269:226,4
211GULCZYŃSKI Dawid 8400BYDGOSZCZSenior II M - 30 50M 1512020-07-19 09:15:2300:36:0800:57:1901:33:52.45+00:49:349:236,4
212MATUKIN-SZUMLIŃSKA Aleksandra 8334KRAKÓWSenior II K - 3025K 612020-07-19 09:00:3900:38:2201:00:0101:34:11.25+00:49:529:256,4
213ŁOBASIUK Iwona 8382FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIMasters K - 4017K 622020-07-19 08:37:0100:37:5800:59:3101:34:17.00+00:49:589:256,4
214CELICHOWSKI Stanisław 8206POZNAŃSenior II M - 30 51M 1522020-07-19 09:07:1100:39:4100:59:3701:34:31.15+00:50:129:276,3
215TURAJ-KACZYŃSKA Małgorzata 8113GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICAMasters K - 4018K 632020-07-19 09:24:3000:35:1600:57:5401:34:50.85+00:50:329:296,3
216ŁYGASŁO Paulina 8421DZIERŻONIÓWSenior I K - 2018K 642020-07-19 09:05:3000:37:5901:01:1501:34:52.00+00:50:339:296,3
217MARON Agnieszka 8321ADIDAS RUNNERS WARSAW / JACK TEAMWARSZAWAMasters K - 4019K 652020-07-19 08:47:4000:37:2100:59:4801:34:54.15+00:50:359:296,3
218TUREK Paulina 8128PRORUNNING PROMOTIONWARSZAWASenior II K - 3026K 662020-07-19 08:42:4100:37:4601:00:1301:34:56.90+00:50:389:296,3
219KAWCZYŃSKA Monika 8279GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICAMasters K - 4020K 672020-07-19 09:24:2300:35:2000:58:0101:34:58.35+00:50:409:296,3
220FRAŃSKI Łukasz 8007NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 46M 1532020-07-19 09:12:5700:40:1901:01:5401:35:26.45+00:51:089:326,3
221KWIECIEŃ Dorota 8115KIELCEMasters K - 4021K 682020-07-19 08:47:5000:39:5301:01:3501:35:32.05+00:51:139:336,3
222KAJDANIAK Paulina 8192GNIEZNOMasters K - 4022K 692020-07-19 09:30:2000:39:4501:02:5501:35:33.70+00:51:159:336,3
223TABACZYŃSKA Monika 8288SICIENKOSenior I K - 2019K 702020-07-19 09:19:5900:38:5501:01:5701:36:04.20+00:51:459:366,2
224KORF Tomasz 8059BRZEGSenior II M - 30 52M 1542020-07-19 09:05:5800:39:4401:00:3801:36:16.80+00:51:589:376,2
225KORF Weronika 8058BRZEGSenior II K - 3027K 712020-07-19 09:05:5100:39:4401:00:5501:36:24.60+00:52:069:386,2
226CYRWUS Jakub 8326RÓŻOWE LANDRYNYPOLANICA ZDRÓJSenior I M - 20 36M 1552020-07-19 09:27:5800:38:4001:03:2901:36:29.70+00:52:119:396,2
227RATAJSKA Monika 8296POZNAŃSenior I K - 2020K 722020-07-19 09:16:5000:38:4201:03:3201:36:36.80+00:52:189:396,2
228SOBCZAK Aleksander 8154BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIADZIERZONIÓWSenior II M - 30 53M 1562020-07-19 08:49:1100:39:4101:03:4801:36:41.75+00:52:239:406,2
229SZCZOTKA Katarzyna 8002POZNAŃSenior I K - 2021K 732020-07-19 08:57:3100:40:1201:01:4901:36:48.35+00:52:309:406,2
230SZYMAŁA Karolina 8351KLUCZBORKSenior I K - 2022K 742020-07-19 08:37:5100:38:2001:00:3001:36:52.75+00:52:349:416,2
231KUCZYŃSKA Małgorzata 8199INSULA ZAWONIA TEAMZAWONIAMasters K - 4023K 752020-07-19 08:38:3100:37:5000:59:3001:37:01.60+00:52:439:426,2
232GAJDA Mateusz 8039SPRÓCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWASenior II M - 30 54M 1572020-07-19 08:34:4100:39:3901:00:5801:37:03.85+00:52:459:426,2
233MARCINIAK Paulina 8209GLIWICESenior II K - 3028K 762020-07-19 08:51:3000:38:4001:02:2801:37:13.20+00:52:549:436,2
234KUSTRA Klaudia 8207NYSASenior II K - 3029K 772020-07-19 09:25:1900:37:2401:00:1501:37:44.40+00:53:269:466,1
235SZUBA Dagmara 8380BARSACMasters K - 4024K 782020-07-19 08:33:2100:40:5301:03:1101:38:22.45+00:54:049:506,1
236WILK Tomasz 8060OPOLESenior II M - 30 55M 1582020-07-19 09:03:1900:38:3501:02:5901:38:36.80+00:54:189:516,1
237UCHEREK Kinga 8031ZORYMasters K - 4025K 792020-07-19 09:03:2900:39:2101:01:4501:38:38.65+00:54:209:516,1
238DOMOSŁAWSKI Paweł 8218WROCŁAWWeteran I M - 50 14M 1592020-07-19 08:44:1100:38:2801:01:1401:38:51.00+00:54:329:536,1
239KRYCH Joanna 8215CZMOŃMasters K - 4026K 802020-07-19 08:43:3100:39:0201:01:5601:38:56.05+00:54:379:536,1
240KAŁKA Marcin 8394RAWICZSenior II M - 30 56M 1602020-07-19 09:24:4900:38:2801:01:3201:39:11.20+00:54:529:556,0
241BĄCZKOWSKA Grażyna 8297POLACY BIEGAJĄ W NLZEVENBERGENMasters K - 4027K 812020-07-19 08:37:3100:37:4101:00:0401:39:51.30+00:55:329:596,0
242PELCZER Agnieszka 8035KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEMasters K - 4028K 822020-07-19 08:52:5100:39:4701:03:5501:39:56.45+00:55:389:596,0
243GAJEWSKA Magdalena 8267LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹMasters K - 4029K 832020-07-19 09:03:4000:39:5401:03:2501:39:58.40+00:55:409:596,0
244HELMAN Filip 8169WARSZAWASenior I M - 20 37M 1612020-07-19 09:45:0700:39:3401:02:5001:40:10.70+00:55:5210:016,0
244OLSZEWSKA Natalia 8179WROCŁAWSenior I K - 2023K 842020-07-19 09:10:5000:38:0001:01:5001:40:10.70+00:55:5210:016,0
246FILAWSKA Agata 8050WROCŁAWSenior I K - 2024K 852020-07-19 09:10:3900:38:0901:02:0101:40:21.25+00:56:0210:026,0
247STĘPIEŃ Małgorzata 8246POZNAŃSenior II K - 3030K 862020-07-19 08:59:2100:38:3301:01:5901:40:27.15+00:56:0810:026,0
248DZIEKOŃSKA Magdalena 8049KU PRZYGODZIEWROCŁAWSenior II K - 3031K 872020-07-19 09:10:3000:38:1901:02:0901:40:30.55+00:56:1210:036,0
249ŁUSIAK Ewa 8187KNEIPPTEAMGŁOWNOMasters K - 4030K 882020-07-19 08:40:4100:42:2401:04:0701:40:42.70+00:56:2410:046,0
250PACIOREK Paweł 8131PAWKO RUNNER TEAMMARKIMasters M - 40 47M 1622020-07-19 08:44:4100:39:1301:03:3601:40:56.35+00:56:3810:055,9
251BALICKI Jacek 8276BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹWeteran I M - 50 15M 1632020-07-19 08:30:2200:42:5201:05:1601:41:02.80+00:56:4410:065,9
252BAJSAROWICZ Zuzanna 8201GLIWICESenior II K - 3032K 892020-07-19 08:51:4000:42:1201:05:2201:41:20.60+00:57:0210:085,9
253PĘCZKOWSKA Magdalena 8051TRZEBNICAMasters K - 4031K 902020-07-19 09:22:4100:40:0401:03:3701:41:43.85+00:57:2510:105,9
254SZKUDLAREK Arkadiusz 8289KOŁOMasters M - 40 48M 1642020-07-19 09:20:1000:39:3601:02:5001:42:11.55+00:57:5310:135,9
255ŻUKIEWICZ Krzysztof 8163TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 49M 1652020-07-19 08:34:1300:41:1901:05:3101:42:55.70+00:58:3710:175,8
256JERMAK Anna 8097BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAMasters K - 4032K 912020-07-19 08:40:0000:41:0201:05:1601:43:07.55+00:58:4910:185,8
257KIELASZEWSKI Mirosław 8188LESZNOWeteran II M - 608M 1662020-07-19 09:30:0100:41:3201:02:5401:43:24.55+00:59:0610:205,8
258SAMULSKA Agata 8324GORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 504K 922020-07-19 08:39:3000:39:4101:05:1701:43:26.05+00:59:0710:205,8
259NIECHAJ Anna 8036POMIDOROWA ALTERNATYWAWAŁBRZYCHMasters K - 4033K 932020-07-19 09:24:1100:41:5801:07:4201:43:29.45+00:59:1110:215,8
260CHOJECKA Magdalena 8193ZBUCKI RUCHZBUCZYNMasters K - 4034K 942020-07-19 08:50:0100:42:1501:05:3801:43:35.40+00:59:1710:215,8
261RASZCZUK Martyna 8014POMIDOROWA ALTERNATYWAWAŁBRZYCHSenior II K - 3033K 952020-07-19 09:24:0800:42:0101:07:4401:43:42.90+00:59:2410:225,8
262KIELASZEWSKI Karol 8272LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOSenior II M - 30 57M 1672020-07-19 09:29:3100:42:3301:03:2401:43:54.65+00:59:3610:235,8
263PIASECKA Agata 8415ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWSenior I K - 2025K 962020-07-19 09:01:3000:40:4201:04:5301:44:13.15+00:59:5410:255,8
264BREARD Emilie 8208TOUT CHAILLES COURTBLOISSenior II K - 3034K 972020-07-19 08:43:2100:39:1501:05:2001:44:15.80+00:59:5710:255,8
265PIOTROWSKA ANCEW Joanna 8075NOWY TARGWeteran K - 505K 982020-07-19 09:00:1800:41:0801:04:0001:44:23.20+01:00:0410:265,7
266KONIECZNA Natalia 8149CHOSZCZEŃSKA DZIESIĄTKACHOSZCZNOSenior I K - 2026K 992020-07-19 08:45:0100:42:4301:05:2901:44:36.10+01:00:1710:275,7
267ROGOWSKA Izabela 8418STOWARZYSZENIE BIEG OPOLSKIOPOLEMasters K - 4035K 1002020-07-19 09:26:5900:41:0601:05:5001:44:48.10+01:00:2910:285,7
268SOWIŃSKA Magdalena 8413BOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIBRWINÓWMasters K - 4036K 1012020-07-19 09:18:2000:40:5201:06:0501:45:01.70+01:00:4310:305,7
269GAJEWSKA-POLAK Iwona 8323PIASECZNOWeteran K - 506K 1022020-07-19 08:42:5000:42:3401:05:4301:45:24.30+01:01:0510:325,7
270JEDYNAK Monika 8252DŁUGOŁĘKASenior I K - 2027K 1032020-07-19 08:35:5100:40:4701:07:1401:45:45.85+01:01:2710:345,7
271LEŚNIEWSKI Tomek 8268LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹMasters M - 40 50M 1682020-07-19 09:04:3900:42:5701:06:0301:45:46.65+01:01:2810:345,7
272GÓRALSKI Krzysztof 8124BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 58M 1692020-07-19 09:27:3900:39:3201:05:0201:45:48.00+01:01:2910:345,7
273LEWANDOWSKA Patrycja 8248TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II K - 3035K 1042020-07-19 09:28:2000:43:0101:08:0301:45:56.10+01:01:3710:355,7
274TOMERA Dorota 8253TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJSTARA BYSTRZYCAMasters K - 4037K 1052020-07-19 09:28:0900:43:1101:08:1201:46:05.95+01:01:4710:365,7
275FOLARON Julia 8300BLACHOWNIASenior I K - 2028K 1062020-07-19 09:17:1000:39:2401:06:5101:46:14.50+01:01:5610:375,6
276IMIŃSKI Cezary 8077ZGIERZWeteran I M - 50 16M 1702020-07-19 08:39:2100:41:2701:06:0101:46:58.30+01:02:3910:415,6
277KUCZYŃSKA Agnieszka 8220BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKMasters K - 4038K 1072020-07-19 08:52:0100:40:0001:08:5301:47:21.45+01:03:0310:445,6
278JANUR Joanna 8325RÓŻOWE LANDRYNYPOLANICA ZDRÓJSenior I K - 2029K 1082020-07-19 09:27:4900:43:3401:09:0101:47:28.25+01:03:0910:445,6
279KIERAT Dominika 8306WARSZAWASenior II K - 3036K 1092020-07-19 09:42:4300:41:2401:05:3501:47:30.45+01:03:1210:455,6
280CYBULA Ewa 8138X-TEAMWROCŁAWSenior II K - 3037K 1102020-07-19 08:36:2000:41:4701:07:3601:47:52.35+01:03:3410:475,6
281KOŁACZ Mariusz 8266LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹWeteran I M - 50 17M 1712020-07-19 09:04:2000:41:5801:06:3901:47:54.25+01:03:3510:475,6
282BUGAJSKA-JUCHA Renata 8200CARBO ASECURA/CA AKTYWNIGOCZAŁKOWICE ZDRÓJMasters K - 4039K 1112020-07-19 08:58:3900:43:2201:07:4201:48:02.80+01:03:4410:485,6
283KOWALCZYK Dawid 8108PODGORZYNSenior II M - 30 59M 1722020-07-19 09:07:5100:44:2601:08:2601:48:04.55+01:03:4610:485,6
284WILGUS-KUBICA Katarzyna 8210WISŁA WIELKAMasters K - 4040K 1122020-07-19 08:58:3100:43:3501:07:5001:48:10.80+01:03:5210:495,5
285SZYMAŁA Jan 8043NIEZRZESZONY KOKLUCZBORKWeteran III M - 702M 1732020-07-19 08:54:5100:42:5501:07:1401:48:15.95+01:03:5710:495,5
286SZPUREK Anna 8365BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKSenior II K - 3038K 1132020-07-19 09:08:1100:44:3501:10:2401:48:20.60+01:04:0210:505,5
287JAGUSZEWSKA Agnieszka 8109KARPACZSenior II K - 3039K 1142020-07-19 09:07:3100:44:4601:08:4601:48:23.60+01:04:0510:505,5
288PRASAL Konrad 8405ŁÓDŹSenior I M - 20 38M 1742020-07-19 08:56:3900:49:2801:12:2701:48:34.40+01:04:1610:515,5
289ŻOŁYNIAK Szymon 8330SIERADZMasters M - 40 51M 1752020-07-19 08:31:0100:49:1801:11:0801:48:38.85+01:04:2010:515,5
290CHADZULIS Kostas 8195WROCŁAWSenior II M - 30 60M 1762020-07-19 09:00:2800:43:4001:08:1501:48:39.90+01:04:2110:525,5
291WITKOWSKA Maria 8019KLUB KRÓLIKA STEFANAKATOWICEWeteran II K - 601K 1152020-07-19 08:57:5900:44:2501:08:3301:48:45.10+01:04:2610:525,5
292ZIELIŃSKA - KASZAM Magdalena 8408JAWORZNOMasters K - 4041K 1162020-07-19 08:40:3100:42:4001:05:0801:48:54.75+01:04:3610:535,5
293KRÓL Mieczysław 8422Masters M - 40 52M 1772020-07-19 09:37:0900:40:1701:00:3701:49:05.60+01:04:4710:545,5
294STRZELCZYK Ilona 8047KĘSY TEAMOBORNIKIWeteran K - 507K 1172020-07-19 08:53:5100:41:4401:08:4701:49:07.30+01:04:4810:545,5
295NIESTERUK Paulina 8249WARSZAWASenior II K - 3040K 1182020-07-19 09:17:0100:41:0001:08:0801:49:52.85+01:05:3410:595,5
296KOŁACZ Wiola 8265LAFIRYNDY I GAMONIEŁÓDŹMasters K - 4042K 1192020-07-19 09:03:5100:45:0001:10:2301:50:27.50+01:06:0911:025,4
297MALISZ Agnieszka 8322KĘDZIERZYN-KOŹLESenior II K - 3041K 1202020-07-19 09:39:4800:44:0001:07:1101:50:40.35+01:06:2211:045,4
298SŁOMKA Mariusz 8303OPOLESenior II M - 30 61M 1782020-07-19 09:37:3900:35:2801:01:3801:50:43.85+01:06:2511:045,4
299NOWAK Teresa 8386ZIĘBICEWeteran II K - 602K 1212020-07-19 08:45:2100:42:3301:10:0201:50:44.95+01:06:2611:045,4
300MAJ Magdalena 8004GRAŻYNKI OCRROKIETNICASenior II K - 3042K 1222020-07-19 09:07:0000:44:0301:11:5701:50:52.60+01:06:3411:055,4
301RAJCZAK Monika 8166MODŁASenior II K - 3043K 1232020-07-19 09:17:3900:43:0401:09:2201:50:58.60+01:06:4011:055,4
302KUŹNIAK Justyna 8142KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMasters K - 4043K 1242020-07-19 09:06:5000:43:3801:12:0701:51:13.90+01:06:5511:075,4
303MARIN IRIGARAY Alberto 8158POZNANSenior II M - 30 62M 1792020-07-19 09:46:2300:43:3601:09:4501:51:21.05+01:07:0211:085,4
304GÓRNA Małgorzata 8103POZNAŃSenior II K - 3044K 1252020-07-19 09:46:1500:43:4201:10:0101:51:29.55+01:07:1111:085,4
305KOLBUS Julita 8236SIECHNICESenior II K - 3045K 1262020-07-19 09:08:3200:44:4601:12:3501:51:33.05+01:07:1411:095,4
306DORDZIK Małgorzata 8337ELBLĄGWeteran II K - 603K 1272020-07-19 09:16:1000:44:1201:09:3501:51:46.35+01:07:2811:105,4
307PLUTA Michalina 8189LESZNOSenior II K - 3046K 1282020-07-19 09:29:5000:41:5701:10:3501:51:48.30+01:07:2911:105,4
308JAKUBOWSKA Judyta 8038KAMIEŃ POMORSKIMasters K - 4044K 1292020-07-19 09:36:3500:43:4201:10:3601:52:31.95+01:08:1311:155,3
309DANYLOVA Alina 8271POZNANSenior II K - 3047K 1302020-07-19 09:17:5100:46:1001:12:0101:53:35.70+01:09:1711:215,3
310KMONK Magdalena 8052WROCŁAWMasters K - 4045K 1312020-07-19 09:22:5000:42:4701:11:2001:53:36.35+01:09:1811:215,3
311FIKSA Piotr 8185WOJART TEAMKROSNOMasters M - 40 53M 1802020-07-19 08:53:4100:43:2801:09:5601:53:49.95+01:09:3111:235,3
312OGRODNIK Anna 8102ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIUWROCŁAWSenior II K - 3048K 1322020-07-19 08:54:0100:46:2101:12:4101:54:03.85+01:09:4511:245,3
313MATEJCZUK Julia 8401BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKSenior I K - 2030K 1332020-07-19 08:52:1100:44:3001:11:3201:54:32.50+01:10:1411:275,2
314GAJDZIŃSKA Magdalena 8230BIAŁYSTOK BIEGA TEAMCZARNA WIEŚ KOŚCIELNAMasters K - 4046K 1342020-07-19 08:51:5000:44:5101:11:5201:54:53.40+01:10:3511:295,2
315KIEPURA Olga 8328CZĘSTOCHOWASenior I K - 2031K 1352020-07-19 08:55:2000:42:3501:13:1201:55:02.20+01:10:4311:305,2
316JANKOWSKI Rafał 8345KOŁO BIEGAKOŁOSenior II M - 30 63M 1812020-07-19 08:55:3000:49:4501:16:2601:55:11.15+01:10:5211:315,2
317BUCHALIK Patrycja 8366KATOWICESenior I K - 2032K 1362020-07-19 08:55:1000:42:4301:13:2201:55:12.25+01:10:5311:315,2
318TALAREK Robert 8233TELERANEKSZCZECINMasters M - 40 54M 1822020-07-19 08:41:2000:45:4101:13:2101:55:20.10+01:11:0111:325,2
319WYSMOLINSKA Karolina 8319BIERNATLIMasters K - 4047K 1372020-07-19 08:41:1200:45:4801:13:2901:55:25.05+01:11:0611:325,2
320MRÓZ Radosław 8342WARSZAWASenior II M - 30 64M 1832020-07-19 09:39:3000:44:2501:14:3801:55:26.55+01:11:0811:325,2
321NADOBNIK Bartek 8120TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior I M - 20 39M 1842020-07-19 08:35:0000:46:2501:13:2501:55:39.60+01:11:2111:335,2
322MRÓZ Anna 8341WARSZAWASenior II K - 3049K 1382020-07-19 09:39:2000:54:4801:17:2701:55:39.95+01:11:2111:345,2
323MADAJ-LEJA Jagoda 8087LEJOWIEŚLĘZASenior I K - 2033K 1392020-07-19 09:40:3800:44:4501:10:1901:55:45.85+01:11:2711:345,2
324ŁUKASIK Natalia 8309WROCŁAWSenior II K - 3050K 1402020-07-19 09:39:1000:39:1801:15:0101:55:50.10+01:11:3111:355,2
325KRUPIŃSKA Wiola 8197TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWASenior I K - 2034K 1412020-07-19 08:45:3000:52:5401:17:3201:55:51.80+01:11:3311:355,2
326SZWARGOT Marta 8119TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior II K - 3051K 1422020-07-19 08:35:1100:46:1401:13:1501:55:59.65+01:11:4111:355,2
327ENGEL-ABULEWICZ Elżbieta 8261TRENING STUDIO 17WROCŁAWWeteran K - 508K 1432020-07-19 09:13:5400:44:3801:12:2201:56:12.70+01:11:5411:375,2
328GAGAS Aleksandra 8372ŁÓDŹMasters K - 4048K 1442020-07-19 08:43:5000:44:1001:13:4501:56:23.80+01:12:0511:385,2
329LASEK Karina 8184CZMOŃSenior II K - 3052K 1452020-07-19 08:43:4100:44:3401:13:5501:56:33.45+01:12:1511:395,1
330WIELADEK Lukasz 8132WARSZAWASenior II M - 30 65M 1852020-07-19 08:44:3100:46:3501:16:3301:57:59.40+01:13:4111:475,1
331STAWSKA-KISIAŁA Natalia 8083KRAKÓWSenior II K - 3053K 1462020-07-19 09:10:0000:46:0601:14:3701:58:03.90+01:13:4511:485,1
332KISIAŁA Filip 8079LACHO TEAMKRAKÓWMasters M - 40 55M 1862020-07-19 09:09:5100:46:1601:14:2701:58:13.05+01:13:5411:495,1
333SŁONINA-TAMUL Olga 8295ZAŁOGA GÓRSKAPOZNAŃSenior I K - 2035K 1472020-07-19 08:48:4100:49:1501:15:5901:58:16.65+01:13:5811:495,1
334DOMBROWSKI Maciej 8371ATTIQ TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 66M 1872020-07-19 08:48:3100:49:5801:16:1001:58:26.60+01:14:0811:505,1
335WIELĄDEK Piotr 8130WARSZAWASenior II M - 30 67M 1882020-07-19 08:44:2100:48:5401:17:5301:58:34.80+01:14:1611:515,1
336BŁĄDEK-GRZELCZAK Katarzyna 8198ŁÓDŹWeteran K - 509K 1482020-07-19 08:38:4100:46:4601:14:0501:59:55.90+01:15:3711:595,0
337WINIARSKA Monika 8042DXTREEM RUNNINGWARSZAWAMasters K - 4049K 1492020-07-19 08:33:4100:44:2001:13:0502:01:35.95+01:17:1712:094,9
338RYDZYŃSKI Jacek 8310KNEIPPTEAMGŁÓWNOSenior II M - 30 68M 1892020-07-19 08:40:2100:47:1301:14:0102:02:30.85+01:18:1212:154,9
339LOJOWSKI Bartosz 8082JELENIA GÓRASenior II M - 30 69M 1902020-07-19 09:08:0100:47:0001:16:3102:03:34.05+01:19:1512:214,9
340PAWŁOWICZ Julia 8406BARTOSZYCESenior I K - 2036K 1502020-07-19 08:56:2900:49:3701:18:4202:03:42.95+01:19:2412:224,8
341RAKUS Justyna 8006CZESTOCHOWAMasters K - 4050K 1512020-07-19 08:39:5100:48:5401:18:2002:03:45.35+01:19:2712:224,8
342BOBIN Anna 8055ZOCHU TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4051K 1522020-07-19 08:49:0100:47:2301:19:0802:03:50.85+01:19:3212:234,8
343MACUR Agnieszka 8088PŁOSZCZYNAMasters K - 4052K 1532020-07-19 09:07:4300:47:1901:16:4802:03:53.85+01:19:3512:234,8
344GONERA Janina 8010KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II K - 604K 1542020-07-19 08:52:3100:50:2001:19:3302:04:26.60+01:20:0812:264,8
345MRÓZ Izabela 8338WOLNE ŚLIMAKIPOZNANSenior II K - 3054K 1552020-07-19 09:11:5100:50:1601:20:3102:05:52.80+01:21:3412:354,8
346FRĄCKOWIAK Anna 8034KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEGRĘDZINAWeteran K - 5010K 1562020-07-19 08:52:4100:50:0601:19:2402:06:20.30+01:22:0112:384,7
347LASEK Jakub 8141KW OPOLEOPOLESenior II M - 30 70M 1912020-07-19 09:30:4000:51:4601:22:1702:06:24.50+01:22:0612:384,7
348POSPIESZNA Anna 8224POZNAŃSenior II K - 3055K 1572020-07-19 09:30:3100:51:1801:22:2502:06:28.15+01:22:0912:384,7
349WINIARSKI Andrzej 8129DXTREEM RUNNINGWARSZAWAMasters M - 40 56M 1922020-07-19 08:33:5100:49:1001:19:3802:07:21.45+01:23:0312:444,7
350PSZCZOLIŃSKA Alicja 8086GDAŃSKWeteran K - 5011K 1582020-07-19 09:30:1100:47:5901:19:4702:07:22.40+01:23:0412:444,7
351PIECHOWIAK Oliwia 8414ZAŁOGA GÓRSKASZUBINSenior I K - 2037K 1592020-07-19 08:48:1300:48:5701:14:2602:07:55.50+01:23:3712:474,7
352KOWALEWSKA Katarzyna 8023WARSZAWAMasters K - 4053K 1602020-07-19 08:49:5100:47:2101:17:0302:09:07.00+01:24:4812:544,6
353JACHIM-SZUBA Magdalena 8390SZCZECINMasters K - 4054K 1612020-07-19 08:33:3200:47:3801:18:3702:10:03.10+01:25:4413:004,6
354CHMIELEWSKI Marcin 8387BIEGAM BEZ SPINYŚCINAWAMasters M - 40 57M 1932020-07-19 09:09:3100:51:5401:23:4002:11:40.80+01:27:2213:104,6
355MIELCZAREK Grzegorz 8305OPOLEWeteran I M - 50 18M 1942020-07-19 09:01:2000:50:2601:25:0002:12:05.85+01:27:4713:124,5
356MIELCZAREK Halina 8020OPOLEWeteran K - 5012K 1622020-07-19 09:01:1000:50:3401:25:1002:12:15.60+01:27:5713:134,5
357ADACH Magdalena 8116ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWASenior I K - 2038K 1632020-07-19 09:18:0100:45:3401:16:3902:13:01.95+01:28:4313:184,5
358ROŻKO Ela 82034ROŻKIBRWINÓWMasters K - 4055K 1642020-07-19 08:30:0000:47:1701:17:0202:13:14.10+01:28:5513:194,5
359KASPRZAK Tomasz 8273RUSZOWICEMasters M - 40 58M 1952020-07-19 09:22:3000:50:5501:21:3202:13:14.85+01:28:5613:194,5
360FRĄTCZAK Ireneusz 8259GMINA GRĘBOCICEGRĘBOCICEMasters M - 40 59M 1962020-07-19 09:22:2100:51:0301:21:4002:13:24.75+01:29:0613:204,5
361OLMA Katarzyna 8228BIELSKO-BIAŁAMasters K - 4056K 1652020-07-19 09:09:2100:55:5601:24:1702:15:54.50+01:31:3613:354,4
362WOLEK Dagmara 8229TYCHYSenior II K - 3056K 1662020-07-19 09:42:3300:49:5301:21:5602:17:00.50+01:32:4213:424,4
363CZUBA Jadwiga 8314LIGOTA ZAMECKASenior II K - 3057K 1672020-07-19 08:38:1100:54:4001:29:2302:20:57.60+01:36:3914:054,3
364TUREK Monika 8381LIGOTA GÓRNASenior II K - 3058K 1682020-07-19 08:38:0000:54:5001:29:3502:21:08.55+01:36:5014:064,3
365HACZYK Gabriela 8407OPOLEWeteran III K - 701K 1692020-07-19 08:37:2100:51:4601:29:4202:22:21.60+01:38:0314:144,2
366PODJUK Kinga 8190FRIENDS GOSTYŃBRZEZIEMasters K - 4057K 1702020-07-19 09:35:0000:54:0601:30:3202:30:02.15+01:45:4315:004,0
367MICHALSKI Dariusz 8114ALFA TEAM GOSTYŃPIASKIWeteran I M - 50 19M 1972020-07-19 08:49:4101:10:4501:52:5102:54:26.70+02:10:0817:263,4
368WINIARSKI Robert 8048LEGNICAWeteran I M - 50 20M 1982020-07-19 08:36:5000:58:4601:48:4402:55:39.00+02:11:2017:333,4
369GADZINOWSKI Ignacy 8028RADOMWeteran III M - 703M 1992020-07-19 09:12:4501:13:5602:01:3203:06:03.75+02:21:4518:363,2
370GADZINOWSKA Małgorzata 8053RADOMWeteran II K - 605K 1712020-07-19 09:12:3501:14:0202:01:4103:06:13.55+02:21:5518:373,2
371SZYMAŃSKI Paweł 8137MUAY RUNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 60M 2002020-07-19 08:42:2201:19:1302:01:1503:07:08.80+02:22:5018:423,2
372SZYMAŃSKA Agnieszka 8074MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4058K 1722020-07-19 08:42:1201:19:2202:01:2403:07:19.15+02:23:0018:433,2
373NIZIOŁ Marcin 8037GRUDZIĄDZMasters M - 40 61M 2012020-07-19 08:43:1101:18:1802:03:0803:12:22.00+02:28:0319:143,1
374JAWORSKA-NIZIOŁ Magdalena 8093GRUDZIĄDZSenior II K - 3059K 1732020-07-19 08:43:0001:18:3302:03:1803:12:32.10+02:28:1319:153,1
375TALAREK JĘDRULAK Katarzyna 8234TELERANEKSZCZECINSenior II K - 3060K 1742020-07-19 08:41:3101:14:0602:04:0603:30:48.30+02:46:2921:042,8
376BAHRANOWSKA-KILIAN Maria 8110AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWSenior I K - 2039K 1752020-07-19 08:33:11   
Znaleziono 376 wynik(ów)