Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 607
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 502
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuC1
3.7km
C1
5.8km
    
1CHRZANOWSKI Patryk 8571PCH SPORT COMPLEXBIELAWASenior II M - 30 2021-07-18 08:59:5700:20:2800:30:52
2BACHLEDA Łukasz 8497GORĄCY POTOK TEAMLASEKSenior I M - 20 2021-07-18 08:59:5700:21:3600:32:27
3KOKOT Daniel 854315OZIMEKSenior I M - 20 2021-07-18 08:59:5800:21:0200:31:43
4MIESZCZAK Marcin 8371BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-18 08:59:5800:21:1400:32:16
5MICHAŁ Targosz 8324#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWMasters M - 40 2021-07-18 08:59:5800:24:1000:37:09
6SŁOBODZIAN Jerzy 8273NYSA BIEGADZIERŻONIÓWWeteran I M - 50 2021-07-18 08:59:5800:24:5300:37:33
7ROZDZYNSKA Patrycja 8456RUNPROGRESS TEAMPOZNAŃSenior I K - 202021-07-18 08:59:5800:26:4700:40:32
8PASIK Kamila 8575WOLSZTYNSenior II K - 302021-07-18 08:59:5800:28:4400:43:52
9MIKULSKI Tomasz 8017UKS FILIPIDES TERESINKAMPINOSSenior I M - 20 2021-07-18 08:59:5900:21:4500:33:36
10WRZESZCZ Mariusz 8132PRZEDWOJEWSKI TEAM / FUNTRISOBÓTKASenior II M - 30 2021-07-18 08:59:5900:23:0800:35:04
11SZYMAŃSKI Paweł 8181FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-18 08:59:5900:22:3400:34:21
12STREICH Tomasz 8487WROCLAWSenior I M - 20 2021-07-18 08:59:5900:24:2800:37:16
13BIERNACKA Katarzyna 8161SBRT WROCŁAWSYCÓWSenior II K - 302021-07-18 08:59:5900:26:3700:39:44
14KRUK Emilia 8360RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior I K - 202021-07-18 08:59:5900:26:1400:40:32
15ŁĘŻNIAK Aleksander 8480MONK SANDALS TEAMSOBÓTKASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0000:21:5200:32:25
16SOLIŃSKA Katarzyna 8576SALOMON SUUNTO TEAM POLSKADRAGANOWASenior II K - 302021-07-18 09:00:0000:22:0500:33:33
17KRUPIŃSKI Bogumił 8455OLSZTYNMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0000:22:2100:34:09
18SIERADZKI Krzysztof 8257PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0000:23:0300:35:00
19SZKOŁA Wojciech 8143NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0000:23:4300:35:38
20KOCANDA Alina 8426RAJSPORT ACTIVEOPOLESenior II K - 302021-07-18 09:00:0000:23:4200:35:39
21KOWALIK Ewelina 8182FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II K - 302021-07-18 09:00:0000:24:3900:37:09
22SZYMCZAK Arkadiusz 8534SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0100:22:2200:33:41
23JĘDRZEJEWSKI Dawid 8525OLEJ RUNNING TEAMŁÓDŹSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0100:24:1600:37:18
24STRZELCZAK Robert 8044EUROVENT ATHLETICSOPOLEMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0100:25:2800:38:05
25KARCZEWSKA Joanna 8581Fundacja Kierunek UltraSUWALKIMasters K - 402021-07-18 09:00:0100:25:5000:38:44
26PLEŚNIARSKI Zbigniew 8325KLUB SPORTOWY GRAŃ W KARPACZUKARPACZWeteran II M - 602021-07-18 09:00:0100:28:0400:42:29
27ROGÓŻ Jan 8363KIELCESenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0100:27:3800:43:47
28GRĄDZKA Marianna 8178KNEIPP TEAM ŁÓDŹŁÓDŹSenior I K - 202021-07-18 09:00:0100:30:1700:45:48
29GORCZYŃSKI Norbert 8376KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0200:25:0700:38:03
30SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 8028WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:00:0200:25:5500:39:36
31KOSMOWSKI Wiesław 8077MORACZEWOSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0200:30:4000:45:28
32MIKOŁAJCZYK Tomasz 8378KUDOWA ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0300:23:1900:35:02
33CHODOROWSKI Krzysztof 8210PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0300:25:0400:37:51
34GLANOWSKI Marek 8045BYSTRZYCA KŁODZKSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0300:25:3500:38:51
35PIETRZYK Tomasz 8250140MINUT.PLŚWIDNICAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0300:27:5900:42:06
36KMIECIK Tomasz 8572GOPR SUDETYŁĘŻYCEMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0400:22:5900:34:45
37SZUMNY Nina 8558KRAKÓWSenior II K - 302021-07-18 09:00:0400:32:1800:47:56
38JAZ Joanna 8278RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJSenior II K - 302021-07-18 09:00:0500:28:3100:43:48
39GROMALA Krzysztof 8326SOBASTEAMŚWIEBODZICEMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0600:22:4400:33:56
40IMIŃSKI Cezary 8117ZGIERZWeteran I M - 50 2021-07-18 09:00:0600:36:5900:56:41
41KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 8448OSTROŁĘKAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:00:0600:43:4701:05:43
42BIEL Sławomir 8150WWW.42K.COM.PLTYCHYMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0700:26:2700:40:09
43BUDYCH Arek 8529WRONKIMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0700:28:0600:41:59
44CHRZANOWSKI Paweł 8423LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0700:31:2700:45:55
45ZIMNY Tomasz 8390SZCZECINWeteran II M - 602021-07-18 09:00:0700:33:2700:50:04
46JAZ Marcin 8389RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA-ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0700:24:4800:37:35
47NIEWCZAS Robert 8586FUNDACJA KIERUNEK ULTRAWIŚNIOWA GÓRAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0800:26:0500:38:33
48HAWRYLAK Wojciech 8562GMINNE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KLUBU SPORTOWEGO DŁUGOŁĘKA 2000DŁUGOŁĘKASenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0800:26:4700:41:24
49WOLSKI Teodor 8476SŁUPSKSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0800:37:5400:57:52
50LUBAŃSKA Alicja 8501BUKOWICEWeteran K - 502021-07-18 09:00:0900:39:5001:01:20
51GÓRALSKI Krzysztof 8313BYSTRZYCA KŁODZKAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0900:41:1501:03:39
52LUBAŃSKI Mateusz 8523KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:1000:31:3100:47:54
53ZAJĄC Paulina 8085BANINOSenior II K - 302021-07-18 09:00:1000:45:4001:09:55
54ZALEWSKA Agnieszka 8512KATOWICEMasters K - 402021-07-18 09:00:1100:31:5700:47:45
55FRĄCZYK Sabina 8599Wieczorne Bieganie w OpoluOPOLESenior II K - 302021-07-18 09:00:1100:32:5100:49:17
56RZĄSA Marta 8411MIKOŁÓWSenior II K - 302021-07-18 09:00:1100:38:4000:58:59
57BIESZCZAD Regina 8233KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior I K - 202021-07-18 09:00:1200:34:5800:51:30
58GRABIŃSKA Gizela 8596Załoga GórskaW-WA WESOŁAWeteran K - 502021-07-18 09:00:1200:32:3700:49:21
59MATUSZCZYK Grażyna 8166RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters K - 402021-07-18 09:00:1200:34:1700:52:42
60BURZYŃSKA Emilia 8222MAMY-BIEGAMYBOGUCINSenior II K - 302021-07-18 09:00:1200:41:2601:03:48
61GRZEGOREK Grzegorz 8337KB KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:00:1300:26:0300:38:42
62ZIENDARA Michalina 8597Załoga GórskaWARSZAWASenior I K - 202021-07-18 09:00:1300:28:2300:43:52
63RODZIŃSKA Anita 8361GRUDZIĄDZWeteran K - 502021-07-18 09:00:1400:37:0700:57:22
64DROŻYŃSKA Iwona 8296NYSASenior II K - 302021-07-18 09:00:1500:32:0200:48:12
65AUGUSTYNOWICZ Andrzej 8200RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZMasters M - 40 2021-07-18 09:00:1500:32:1300:49:54
66SUSZCZYNSKI Krzysztof 8148NYSAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:1600:32:3400:49:27
67TOMZA Iwona 8566SBRT WROCŁAWDŁUGOŁĘKASenior II K - 302021-07-18 09:00:1700:32:1700:48:48
68URBAN Alicja 8120KACZKATEAMWROCŁAWSenior I K - 202021-07-18 09:00:1700:33:0400:51:46
69WANOWSKI Przemysław 8387KRWIOBIEG(ANIE) ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:1800:26:5700:42:50
70NIEMCZAK Kamil 8252FLYING HIPPOCORNSWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:1800:32:4200:49:05
71PODGÓRNY Mariusz 8122TEAM OZIMEKDYLAKISenior I M - 20 2021-07-18 09:00:1900:31:1800:47:37
72GRUNTOWSKI Mateusz 8553NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:1900:32:3800:49:02
73MAZUR Agnieszka 8312MARSZOWICESenior II K - 302021-07-18 09:00:1900:38:2700:58:05
74BATHKE Rafał 8587Go PatiWIELISZEWSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:2000:35:3500:54:04
75BAŃKOWSKI Igor 8460NYSAWeteran II M - 602021-07-18 09:00:2000:36:5300:56:22
76NAPARTY Zbigniew 8424KĘSY TEAMOBORNIKIWeteran I M - 50 2021-07-18 09:00:2100:39:0501:00:22
77ORDYNIEC Alicja 8425KĘSY TEAMOBORNIKIMasters K - 402021-07-18 09:00:2200:39:0401:00:22
78TEKIELI Ewelina 8168TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters K - 402021-07-18 09:00:2300:37:1000:57:36
79TEKIELI Jerzy 8170TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters M - 40 2021-07-18 09:00:2400:32:3200:47:49
80PAŃCZYSZYN Mariusz 8269BRAKNYSAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:2500:34:2300:51:50
81PRZYŁUSKA Mirosława 8503RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran II K - 602021-07-18 09:00:2600:47:4001:16:14
82MARCINKOWSKA Anita 8140POMIOTY SZATANALUBOŃSenior II K - 302021-07-18 09:00:2800:36:3100:55:08
83AUGUSTYNOWICZ Aurelia 8201RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZMasters K - 402021-07-18 09:00:2900:38:5600:59:51
84SZYMAŃSKA Agnieszka 8089POZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:00:2901:02:3301:38:21
85SZYMAŃSKI Paweł 8083POZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:00:2901:02:3401:38:52
86KRAWCZAK Karolina 8053GŁOGÓWSenior II K - 302021-07-18 09:00:3000:40:3801:03:30
87STACHAŃCZYK Wojciech Stachanczyk 8563MATNER RUNNING TEAMWROCLAWMasters M - 40 2021-07-18 09:00:3000:40:4101:04:15
88CHĘCIŃSKA Dorota 8499ALEKSANDRIA DRUGASenior II K - 302021-07-18 09:00:3100:36:4900:55:04
89PASIEKA Agnieszka 8579Masters K - 402021-07-18 09:00:3100:39:0700:58:28
89KANDEFER Beata 8580Klub Biegacza Athletic ZręcinKORCZYNAWeteran K - 502021-07-18 09:00:3100:39:0700:58:29
91WIŚNIEWSKI Mariusz 8156DĄBROWA NIEMODLIŃSKAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:3200:34:1100:51:01
92KANDEFER Kacper 8578KROSNOSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:3300:39:0800:58:33
93DZIERGWA Agnieszka 8561PRZEDWOJEWSKI TEAMSIECHNICESenior II K - 302021-07-18 09:00:3700:39:4901:00:33
94HYLIŃSKA Hanna 8020KOMU CZEMUWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:00:3700:40:2301:01:33
95CZAPSKI Wojciech 8303WROCLAWMasters M - 40 2021-07-18 09:00:3800:35:4500:54:59
96MAZURKIEWICZ Joanna 8021STARY WIELISŁAWMasters K - 402021-07-18 09:00:3800:40:2101:02:52
97CIECIELĄG Adam 8468PIASECZNOSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:3900:31:0700:45:53
98SADOWSKI Michał 8129GDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:3900:39:1200:58:38
99GRADEK Agnieszka 8306ŁĘKAWICASenior I K - 202021-07-18 09:00:4100:42:0601:04:06
100KRZUŚ Michał 8305ŁĘKAWICASenior I M - 20 2021-07-18 09:00:4200:43:3601:05:28
101HYZYK Tomasz 8545LESZNOMasters M - 40 2021-07-18 09:00:4300:33:4900:50:09
102WAGNER Mateusz 8568SZCZECINSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:4400:29:2800:43:51
103MALESZKA-BAGIŃSKA Kinga 8227GRUPA BIEGOWA MELO-ŚMIACZWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:00:4900:36:2800:54:49
104NASALSKA Anna 8584FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIMasters K - 402021-07-18 09:00:5000:39:0601:00:15
105FRYBES Agnieszka 8583FUNDACJA KIERUNEK ULTRAGIŻYCKOSenior II K - 302021-07-18 09:00:5100:30:5400:45:38
106SZNEJDER Anita 8582SUWAŁKIMasters K - 402021-07-18 09:00:5100:33:1800:51:47
107ŁOBASIUK Iwona 8585Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIMasters K - 402021-07-18 09:00:5200:35:0500:54:10
108CZECH Dominika 8009KCYNIASenior I K - 202021-07-18 09:00:5200:52:3801:26:12
109STRZYŻOWSKA Monika 8003BYDGOSZCZMasters K - 402021-07-18 09:00:5300:52:3701:26:11
110WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 8001OSIELSKOSenior II K - 302021-07-18 09:00:5300:52:5401:26:24
111MATYSIK Marta 8283WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻLIBIĄŻSenior II K - 302021-07-18 09:00:5400:32:5700:50:05
112MATYNIAK Barbara 8282WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻLIBIĄŻSenior II K - 302021-07-18 09:00:5400:35:3100:54:52
113STRZYŻOWSKI Paweł 8008BYDGOSZCZMasters M - 40 2021-07-18 09:00:5400:38:4700:59:50
114GWÓŹDŹ Szymon 8544WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:5700:33:4700:51:25
115PLAZIŃSKA Agnieszka 8416FLEXLINK RUNNING TEAMPOBIEDZISKASenior II K - 302021-07-18 09:00:5701:11:03
116LEMBICZ Agnieszka 8415FLEXLINK RUNNING TEAMPALĘDZIESenior II K - 302021-07-18 09:00:5700:44:4101:11:06
117KUJAWA Zbigniew 8591Załoga GórskaJANOWIEC WLKPSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:5800:25:0200:37:52
118SZYMAŃSKI Grzegorz 8323ZWYCIĘZCÓW 6FPOLANICA–ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:00:5900:33:4600:52:06
119RASZKOWSKA Emilia 8395ŚLĘZAK TEAMGDAŃSKSenior II K - 302021-07-18 09:01:0100:42:0501:04:34
120RASZKOWSKI Piotr 8396ŚLĘZAK TEAM | PIOTRBIEGACZ.PLGDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-18 09:01:0100:42:0001:04:34
121POLIWOCZAK Patryk 8139MROWINYSenior II M - 30 2021-07-18 09:01:0200:29:0600:44:13
122SZUMIGALSKI Radosław 8524RADOSŁAW SZUMIGALSKI PRIVKONINMasters M - 40 2021-07-18 09:01:0300:40:4201:03:51
123JARZĄBEK Magdalena 8115MRUNNERSWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:01:0400:32:3100:49:24
124SIP Mirosław 8208ŚLESINWeteran I M - 50 2021-07-18 09:01:0400:36:1900:54:56
125GALEWSKI Mariusz 8203KOTLINWeteran I M - 50 2021-07-18 09:01:0600:38:2300:59:26
126LIMANÓWKA Paweł 8482KĄTY WROCŁAWSKIEMasters M - 40 2021-07-18 09:01:0700:37:2100:58:02
127ZAWADA Magdalena 8194JJFIT RUNNING TEAMKRAKÓWMasters K - 402021-07-18 09:01:0800:36:5600:55:45
128HUSAK Mateusz 8116BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 2021-07-18 09:01:0900:35:1000:52:59
129MICHALIK Kamila 8446TRUPOSZEPROCHOWICESenior I K - 202021-07-18 09:01:1100:38:1700:58:02
130KACZMAREK Michał 8445TRUPOSZELEGNICASenior I M - 20 2021-07-18 09:01:1100:38:1800:58:47
131JASKÓLSKA Joanna 8344JASKÓŁYPOZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:01:1200:34:4100:53:13
132DEREŃ Agata 8595Senior II K - 302021-07-18 09:01:1400:34:5200:52:33
133GÓRSKI Grzegorz 8345MSE FEHLAU RUN TEAMSUCHY LASMasters M - 40 2021-07-18 09:01:1600:36:1600:54:37
134LEHMANN Artur 8444POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:01:1700:39:3901:00:55
135KONONIUK Łukasz 8592Fundacja Kierunek UltraBIAŁYSTOKSenior II M - 30 2021-07-18 09:01:1700:39:3801:09:14
136SIEMIENIUCH Łukasz 8443POZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:01:1800:35:1400:52:45
137CHODÓR-KOPECKA Barbara 8420WARSZAWASenior I K - 202021-07-18 09:01:1900:32:4900:49:29
138KRALIK Sylwia 8403WARSZAWASenior II K - 302021-07-18 09:01:2000:35:5600:55:25
139NOSKO Justyna 8151ŁÓDŹMasters K - 402021-07-18 09:01:2100:48:3901:16:44
140PRZEPIÓRKA Jolanta 8149ŁÓDŹMasters K - 402021-07-18 09:01:2200:48:4001:16:44
141JAWORSKA Izabela 8064SZCZECINMasters K - 402021-07-18 09:01:2300:37:0000:56:51
142SZUBA Przemysław 8407GŁOGÓWMasters M - 40 2021-07-18 09:01:2400:31:0100:46:10
143CHMIELEWSKI Mariusz 8023RUNPROGRESSCHRÓŚCICESenior II M - 30 2021-07-18 09:01:2700:37:2000:56:57
144BARNAŚ Maciej 8188KŁODZKOWeteran I M - 50 2021-07-18 09:01:2800:31:3600:48:00
145ŁASZKIEWICZ Piotr 8165PRUSICEWeteran II M - 602021-07-18 09:01:3000:38:1400:58:58
146ŻUROWSKI Mikołaj 8465GVTWROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:01:3100:33:4700:50:49
147KARCZMARCZYK Beata 8588LĄDEK ZDRÓJWeteran K - 502021-07-18 09:02:2600:51:5201:22:35
148KACZMARCZYK Roman 8589LĄDEK ZDRÓJ Weteran I M - 50 2021-07-18 09:02:2600:51:5501:22:36
149GÓRECKI Konrad 8413WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:02:2700:33:3000:52:23
150NOGA Olga 8264WODZISŁAW ŚLĄSKISenior II K - 302021-07-18 09:02:2800:38:2000:59:33
151POLNIK Klaudia 8314WODZISŁAW ŚLĄSKISenior II K - 302021-07-18 09:02:2800:39:0601:02:39
152KACZMAREK Anna 8451MILICZSenior II K - 302021-07-18 09:02:2900:40:2901:02:35
153KACZMAREK Adam 8452MILICZMasters M - 40 2021-07-18 09:02:2900:40:2901:02:35
154CURULO Maria 8300BAKALOVEGLIWICESenior II K - 302021-07-18 09:02:3000:33:3700:52:26
155GAWRECKA Beata 8164JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYJUTROSINSenior II K - 302021-07-18 09:02:3000:39:4201:01:36
156WARYSZAK Joanna 8301BAKALOVEGLIWICESenior II K - 302021-07-18 09:02:3000:36:4000:57:18
157BIECHOWIAK Artur 8386PAKOSŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:02:3000:39:4201:01:36
158MUCHA Orest 8191BUDRYSenior II M - 30 2021-07-18 09:02:3100:32:1600:48:23
159MOŚ Dorota 8193PIASKIMasters K - 402021-07-18 09:02:3100:39:0001:00:46
160MOŚ Dariusz 8192PIASKIMasters M - 40 2021-07-18 09:02:3200:39:0001:00:46
161SOŁYGA Magdalena 8212ŁĘKA OPATOWSKASenior II K - 302021-07-18 09:02:3200:44:0901:09:36
162BUBICZ Krzysztof 8031BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMasters M - 40 2021-07-18 09:02:3300:38:3200:57:59
163ZABROCKA Jolanta 8011PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKWeteran K - 502021-07-18 09:02:3300:50:5301:20:50
164ZABROCKI Andrzej 8014PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 2021-07-18 09:02:3400:50:5401:20:50
165SKULIMA Szymon 8022WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:02:3500:32:5900:50:26
166PRASAL Konrad 8594Senior I M - 20 2021-07-18 09:02:3500:46:5901:19:01
167STRZELEC Weronika 8012POZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:02:3600:40:4001:04:33
168GARBACZ Kamila 8464WARSZAWAMasters K - 402021-07-18 09:02:3700:40:1901:02:22
169WOŁOSIEWICZ Teresa 8066PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKWeteran II K - 602021-07-18 09:02:3700:51:1101:20:47
170LIMAN Dorota 8081PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKMasters K - 402021-07-18 09:02:3701:06:1501:44:27
171JANECZEK Tomasz 8258TUREKSenior II M - 30 2021-07-18 09:02:3800:50:5001:18:10
172LIMAN Andrzej 8080PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 2021-07-18 09:02:3801:06:1301:40:59
173PIJANOWSKI Paweł 8263KUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:02:3900:28:0400:41:57
174MUSIAŁ Rafał 8381WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:02:3900:33:1000:49:48
175WOŁOSIEWICZ Jarosław 8060PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKWeteran II M - 602021-07-18 09:02:3901:06:1501:44:26
176REGULSKA Aneta Regulska 8551DRUŻYNA SZPIKUWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:02:4000:49:4501:19:33
177RAJCZAKOWSKA Kamila 8299WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:02:4200:49:3901:19:31
178KUZIOMKO Anna 8261LEGNICAMasters K - 402021-07-18 09:02:4300:42:3001:05:58
179RAJCZAKOWSKA Anna 8546LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 502021-07-18 09:02:4300:49:4201:19:36
180OSZCZEDA Marzena 8428ŻORYMasters K - 402021-07-18 09:02:4300:45:2101:09:27
181TYLKA Gosia 8458LEGNICASenior II K - 302021-07-18 09:02:4400:35:2700:53:23
182SKIBA Anna 8557HARCOWNIKMIŁOSZYCEMasters K - 402021-07-18 09:02:4500:37:3200:58:34
183KATARYŃCZUK-BOROWIK Dorota 8180CAŁA OLEŚNICA BIEGASPALICEMasters K - 402021-07-18 09:02:4601:07:5601:45:49
184SZYMAŃSKA Katarzyna 8157ODOLANÓWSenior II K - 302021-07-18 09:02:4700:45:3701:11:10
185SZUSTER Kasia 8048BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELSenior II K - 302021-07-18 09:02:4800:36:5600:57:23
186GRZELKA-ZEMBATY Katarzyna 8175KAMIENIEC WROCŁAWSKISenior II K - 302021-07-18 09:02:4800:41:1401:04:03
187SZYMAŃSKI Łukasz 8158ODOLANÓWSenior II M - 30 2021-07-18 09:02:4800:45:3601:11:10
188KAMPA Paweł 8245TARNÓW OPOLSKISenior II M - 30 2021-07-18 09:02:4900:36:3200:56:14
189DZIUBAŁA Ilona 8362POPÓWWeteran K - 502021-07-18 09:02:4900:45:2501:10:10
190SAMBORSKI Bartosz 8037ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-18 09:02:5000:34:2800:50:38
191SPOREK Piotr 8410OPOLESenior II M - 30 2021-07-18 09:02:5100:34:0000:51:26
192BUJAK Dagmara 8348WARSZAWASenior II K - 302021-07-18 09:02:5200:39:5801:01:52
193MIKICKA Monika 8346OPOLESenior II K - 302021-07-18 09:02:5200:43:2901:07:02
194LEŚNIAK Wiktor 8409OPOLESenior II M - 30 2021-07-18 09:02:5300:41:3101:05:56
195PLEWA Paulina 8137PBKPIŁASenior I K - 202021-07-18 09:02:5400:36:4400:56:01
196BELTER Agnieszka 8159PIŁASenior II K - 302021-07-18 09:02:5400:37:5300:58:27
197SZCZEPANIAK Małgorzata 8152RKS PIŁA PODLASIEPIŁAWeteran K - 502021-07-18 09:02:5400:38:3600:58:56
198VOGEL Kamil 8153NOWY TOMYŚLPOZNAŃSenior I M - 20 2021-07-18 09:02:5400:43:3901:09:14
199MAZIAREK Adela 8034NIEMODLINSenior II K - 302021-07-18 09:02:5500:31:4100:47:12
200KOMAR Eliza 8217POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:02:5500:33:0100:50:34
201MALCÁNKOVÁ Kateřina 8433ŠLAPANICESenior I K - 202021-07-18 09:02:5600:34:2800:52:18
202BALNER Sebastian 8477JAWORZNOMasters M - 40 2021-07-18 09:02:5600:41:3201:03:50
203MATYSIAK Maciej 8440OLD SCHOOL HOOLIGANSPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:02:5700:32:1400:49:09
204ŁUKWIŃSKI Bogusław 8488UKS SZUWAREKRYBNOWeteran I M - 50 2021-07-18 09:02:5800:45:4301:13:10
205ŁOKAJ Marcin 8187RADWANICESenior II M - 30 2021-07-18 09:02:5900:43:5101:07:10
206RZEPKA Joanna 8015POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:03:0000:38:5001:00:58
207DWORNICKA Magda 7862RGBRYBNIKMasters K - 402021-07-18 09:03:0100:44:4801:08:09
208TEŚLAK Dawid 8209LUBNÓWSenior II M - 30 2021-07-18 09:03:0200:34:4000:52:26
209PLINIEWICZ Krzysztof 8459STRONIE BIEGASTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 2021-07-18 09:03:0300:32:5400:49:07
210MRÓZ Urszula 8249GORSKIE BABKISTRONIE SLWeteran K - 502021-07-18 09:03:0300:34:3400:52:12
211WUJDA Mirosław 8123ERNI RULEZDĘBNOMasters M - 40 2021-07-18 09:03:0500:31:0300:48:35
212SERWACKA Dominika 8500STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLASenior II K - 302021-07-18 09:03:0600:39:1001:03:22
213ŚWITALSKA Edyta 8265SZCZECINMasters K - 402021-07-18 09:03:0800:44:5301:09:37
214ZAKRZEWICZ-PODLECKA Agnieszka 8007ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II K - 302021-07-18 09:03:0900:31:0300:45:50
215ŁATWIŃSKA Marzena 8343WYBIERZ…PIETRZYKOWICEMasters K - 402021-07-18 09:03:1100:41:3001:05:58
216ŁATWIŃSKI Mateusz 8338PIETRZYKOWICESenior I M - 20 2021-07-18 09:03:1200:39:5701:01:44
217PILARSKA Elżbieta 8095BOGATYNIAWeteran III K - 702021-07-18 09:03:1400:49:4101:18:48
218PILARSKI Ryszard 8094IZERY BOGATYNIABOGATYNIAWeteran II M - 602021-07-18 09:03:1500:33:4800:51:15
219MAZIAREK Michał 8135NIEMODLINSenior II M - 30 2021-07-18 09:03:1600:32:4800:49:22
220MAŁKOWSKI Piotr 8294KOŚCIANWeteran II M - 602021-07-18 09:03:1800:33:5700:51:05
221KAYSIEWICZ Joanna 8505POZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:03:2600:42:0801:05:45
222KAYSIEWICZ Maciej 8125NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-18 09:03:2800:54:5401:22:38
223KAYSIEWICZ Agata 8124POZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:03:2800:54:5401:22:38
224BACKER Marcin 8368TOPOLICE TEAMPASIKUROWICEMasters M - 40 2021-07-18 09:03:3200:31:2100:46:58
225SKAWINA Krystyna 8176TOPOLICE TEAMTOPOLICESenior II K - 302021-07-18 09:03:3200:34:3700:52:47
226SKAWINA-POŁEĆ Anna 8279TOPOLICE TEAMSZCZYTNASenior II K - 302021-07-18 09:03:3400:36:1300:55:54
227ULIKOWSKA Martyna 8481ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOSenior II K - 302021-07-18 09:03:3600:29:2100:43:51
228BOCZAR Waldemar 8228WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:03:4001:06:4201:46:38
229KUS Andrzej 8229WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:03:4200:39:1601:00:08
230SERAFIN Michał 8230HWBCWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:03:4200:39:1601:00:09
231OSKWAREK Bogdan 8555DĘBOWA ŁĄKAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:03:4300:35:2900:53:16
232SOBCZAK Megi 8441KONINSenior II K - 302021-07-18 09:03:4400:38:0800:56:53
233SIEMIŃSKA Marta 8623AMarta i AdaKOLUSZKIMasters K - 402021-07-18 09:03:4500:35:1700:54:07
234CHOJECKA Magdalena 8006ZBUCKI RUCHZBUCZYNMasters K - 402021-07-18 09:03:4600:39:2401:00:32
235LUGOWSKI Karol 8504DUBAIMasters M - 40 2021-07-18 09:03:4800:43:2501:06:30
236TYL Radoslaw 8486SYSPOLBIERZYCEMasters M - 40 2021-07-18 09:03:5000:34:1600:52:14
237WITKOWSKA Katarzyna 8393BYTOMMasters K - 402021-07-18 09:03:5200:42:5401:04:51
238BARTKOWIAK Hubert 8078KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDWeteran I M - 50 2021-07-18 09:03:5400:31:0300:47:18
239CHYBICKI Wojciech 8506MROWINOSenior II M - 30 2021-07-18 09:03:5500:48:5801:13:57
240CHYBICKA Magdalena 8367MROWINOSenior II K - 302021-07-18 09:03:5600:49:0801:17:31
241CZYŻAK Justyna 8574MROWINOSenior II K - 302021-07-18 09:03:5700:49:0701:17:30
242KOCHAN Piotr 8375NIEMANIEKOBYŁKAMasters M - 40 2021-07-18 09:03:5800:43:3701:06:46
243NADOBNIK Bartek 8059SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior I M - 20 2021-07-18 09:03:5900:39:0800:57:03
244CZYŻAK Błażej 8573MROWINOMasters M - 40 2021-07-18 09:04:0100:46:4801:05:57
245PIWOWARCZYK Kamila 8397DZIABONG TEAMROKIETNICASenior II K - 302021-07-18 09:04:0300:41:1401:04:33
246ŚMICHURSKA Malwina 8385FIZJOTERAPIA BIEGACZACEREKWICASenior II K - 302021-07-18 09:04:0300:41:1401:04:33
247MIKOŁAJCZAK Magdalena 8435ŻORYMasters K - 402021-07-18 09:04:0600:44:0001:07:23
248WOJCIECH Stańczuk 8457SIEDLCEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:04:0800:48:2201:15:43
249MAZUREK Piotr 8002LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:05:2700:34:0800:52:05
250JANIK Piotr 8141ŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-18 09:05:2800:47:5201:12:51
251DUBIŃSKA Magdalena 8142ŁÓDŹSenior II K - 302021-07-18 09:05:2800:47:5501:13:01
252JASIŃSKA Marzena 8172ŁÓDŹSenior II K - 302021-07-18 09:05:2900:41:2201:04:21
253MIELCZAREK Halina 8063OPOLEWeteran K - 502021-07-18 09:05:3000:47:1901:17:03
254MIELCZAREK Grzegorz 8062OPOLEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:05:3100:30:3700:45:08
255SZCZESZEK Arkadiusz 8359ŻAGAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:05:3200:30:3800:46:00
256SZYMAŃSKI Jarosław 8030LĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:05:3300:31:2000:46:53
257NAKRASZEWICZ Dawid 8097LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:05:3300:35:0800:52:37
258GRYDZIUSZKO Aneta 8179ŁÓDŹMasters K - 402021-07-18 09:05:3400:41:1501:04:16
259SPECHT Karolina 8535WARSZAWAMasters K - 402021-07-18 09:05:3500:36:3600:56:29
260TOMERA Dorota 8356TEAM KURORT LĄDEK- ZDRÓJSTARA BYSTRZYCAMasters K - 402021-07-18 09:05:3700:43:3501:04:50
261JAROSZ Agnieszka 8355TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior I K - 202021-07-18 09:05:3700:43:3401:04:56
262TOMAKA Maciej 8601Senior II M - 30 2021-07-18 09:05:3900:30:2700:46:34
263FUCHS Dariusz 8430TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:05:4000:30:3500:46:33
264KWIECIEŃ Dorota 8199KIELCEMasters K - 402021-07-18 09:05:4100:38:5301:00:40
265MACKIEWICZ Artur 8564DŁUGOBIEGANIEMASZEWOMasters M - 40 2021-07-18 09:05:4200:34:4900:53:26
266CZELEŃ Mateusz 8221WAŁBRZYCHSenior II M - 30 2021-07-18 09:05:4400:26:4700:40:02
267SZPUREK Anna 8133BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKMasters K - 402021-07-18 09:05:4500:41:1501:03:58
268SZTURO Jan 8507PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNWeteran I M - 50 2021-07-18 09:05:4600:27:1400:41:12
269SZTURO Filip 8508PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNSenior I M - 20 2021-07-18 09:05:4700:27:4300:42:35
270KMIECIK Jakub 8223TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZMasters M - 40 2021-07-18 09:05:4800:34:1600:51:34
271JORDAN Robert 8218TARNOWO PODGÓRNE BIEGAGRZEBIENISKOMasters M - 40 2021-07-18 09:05:5100:36:2200:56:08
272WRÓBEL Zbigniew 8042TARNOWO PODGÓRNE BIEGASWADZIMWeteran I M - 50 2021-07-18 09:05:5100:38:0800:59:12
273WRÓBEL Marzena 8088TARNOWO PODGÓRNE BIEGASWADZIMMasters K - 402021-07-18 09:05:5100:38:0800:59:12
274KOŁODKO Natalia 8067TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 402021-07-18 09:05:5200:36:5400:54:18
275RADWAN Anna 8103TARNOWO PODGÓRNE BIEGADOPIEWOSenior II K - 302021-07-18 09:05:5200:41:5301:04:32
276SMORAWSKA Lidia 8189TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 302021-07-18 09:05:5300:45:5501:10:54
277WALENCIAK Michał 8220TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 2021-07-18 09:05:5400:36:2500:54:01
278DZIADOWICZ Andrzej 8328RADWANICEMasters M - 40 2021-07-18 09:05:5500:41:5601:04:55
279KORBANEK Witold 8275POZYTYWNIE ZAKRĘCENIPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:05:5900:32:4100:49:36
280MOCYDLARZ Agata 8280POZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:06:0100:49:3001:23:25
281TALAR Marek 8281KĘSY TEAMDĄBRÓWKA LEŚNASenior II M - 30 2021-07-18 09:06:0200:49:3001:23:23
282JANUS Tomasz 8354TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJBYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-18 09:06:0400:33:5300:51:39
283ZARZECZNY Radoslaw 8559JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-18 09:06:0400:38:2200:59:55
284BEDNARZ Marcin 8352TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II M - 30 2021-07-18 09:06:0500:26:0800:39:03
285NAGLER Tomasz 8577POZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:07:0800:34:1100:55:36
286PILICH-ZAREMBA Magdalena 8190ZŁOTORYJASenior II K - 302021-07-18 09:07:1000:33:3200:52:50
287RZYWUCKA Jolanta 82564 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters K - 402021-07-18 09:07:1000:37:1201:00:12
288MICHALSKI Dariusz 8380ALFA TEAM GOSTYŃPIASKIWeteran I M - 50 2021-07-18 09:07:1201:04:1301:39:07
289JESIONKOWSKI Paweł 8388ZIELONA GÓRASenior I M - 20 2021-07-18 09:07:2300:37:2001:00:00
290FIRLEJ Anna 8400KRWIOBIEG(ANIE) ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRASenior I K - 202021-07-18 09:07:2400:37:1900:59:58
291PLUTA Kinga 8528DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 202021-07-18 09:08:5500:31:2100:48:29
292MIKOŁAJCZAK Bartek 8419FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃSenior I M - 20 2021-07-18 09:08:5700:31:2600:47:13
293MIKOŁAJCZAK Rafał 8417FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 2021-07-18 09:08:5700:36:1000:56:44
294MIKOŁAJCZAK Agnieszka 8418FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters K - 402021-07-18 09:08:5700:36:1300:56:45
295JURKIEWICZ Dominika 8196PROGRESWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:09:0100:38:3400:59:39
296KORYTNY Tomasz 8183FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 2021-07-18 09:09:0100:39:4801:02:11
297KORYTNA Romana 8184FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters K - 402021-07-18 09:09:0200:39:4801:02:12
298KOWALEWSKA Katarzyna 8112WARSZAWAMasters K - 402021-07-18 09:09:0200:51:1901:22:04
299SZYMAŁA Karolina 8405KLUCZBORKSenior I K - 202021-07-18 09:09:0300:37:4100:56:40
300KUBAŚ Dawid 8366NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOSenior II M - 30 2021-07-18 09:09:0400:38:1200:59:43
301KUGLER Kamila 8474JAWORZNOSenior II K - 302021-07-18 09:09:0500:37:2700:59:15
302MACHULA Arkadiusz 8547ZIĘBICEMasters M - 40 2021-07-18 09:09:0600:31:5800:49:28
303WODKOWSKI Bartosz 8207POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:09:0800:32:3900:49:18
304JUNCZYK Michał Junczyk 8205WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:09:0900:32:3900:49:42
305MRÓZ Radek 8287WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:10:2500:42:0101:05:25
306MRÓZ Anna 8288WARSZAWASenior II K - 302021-07-18 09:10:2501:04:09
307DERA Izabela 8392WROCŁAWSenior I K - 202021-07-18 09:10:2800:37:1400:57:49
308TOMASZKIEWICZ Wojciech 8442RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 2021-07-18 09:10:3500:27:5900:42:11
309NIZIO Kamil 8070LUBLINMasters M - 40 2021-07-18 09:10:4300:41:5401:04:19
310WINIARSKI Robert 8024LEGNICAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:11:1201:39:58
311SZURKOWSKI Michał 8462GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:11:1500:40:5001:02:04
312HACZYK Gabriela 8590Bieg OpolskiOPOLEWeteran III K - 702021-07-18 09:11:1800:48:5701:19:48
313KIELASZEWSKI Karol 8479LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOSenior II M - 30 2021-07-18 09:11:3900:29:3100:46:04
314KUKUŁA Karolina 8550OŁDRZYCHOWICESenior II K - 302021-07-18 09:12:0400:38:1701:00:10
315BARGIEL-DYGA Monika 8470NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAWeteran K - 502021-07-18 09:12:0400:52:5501:24:47
316OLSZEWSKI Tomek 8169MOSINAMasters M - 40 2021-07-18 09:12:2500:26:5900:40:44
317WEJCHAN Jagoda 8398POZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:12:2700:40:1001:03:28
318AUTH Kari 8429BIERUTÓWSenior I K - 202021-07-18 09:12:2800:40:0101:02:37
319SŁOWIKOWSKI Tomasz 8600Masters M - 40 2021-07-18 09:12:4200:40:1101:01:36
320RATAJCZYK Katarzyna 8290Senior II K - 302021-07-18 09:13:4000:32:1600:53:04
321KADŁUBOWSKI Piotr 8286Masters M - 40 2021-07-18 09:13:4300:30:3000:45:48
322NOWAKOWSKA Ewelina 8251STRONIE ŚLĄSKIESenior I K - 202021-07-18 09:14:0100:33:1000:50:09
323IDASZAK Patryk 8434KÓRNIKSenior II M - 30 2021-07-18 09:14:0100:38:4400:59:46
324STEPUCH Włodzimierz 8204NAMYSŁÓWMasters M - 40 2021-07-18 09:15:1600:39:5901:00:55
325ŁUKASZEK Marek 8005OSIELSKOSenior II M - 30 2021-07-18 09:16:4100:34:1200:51:15
326MOKRZYŃSKI Marcin 8069KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMI KŁODZKIEJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 2021-07-18 09:16:4400:28:2700:42:01
327KONDRACIUK Paweł 8214KONDRACIUK TEAMBIAŁYSTOKSenior I M - 20 2021-07-18 09:16:4500:28:0100:42:07
328KOŁODZIEJ Roman 8289KARŁOWICEMasters M - 40 2021-07-18 09:17:0800:28:2000:42:17
329KULA Damian 8177KOBYLA GÓRASenior II M - 30 2021-07-18 09:17:2700:38:0701:00:14
330KULA Sebastian 8533SYCÓWMasters M - 40 2021-07-18 09:17:2900:33:3600:49:30
331ROSZYK Tomasz 8350TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:18:4900:38:5901:01:25
332KACZMAREK Mariusz 83367822885258POZNAŃWeteran II M - 602021-07-18 09:18:5000:39:0001:01:24
333MACIEJOWSKA Alicja 8436WAŁBRZYCHSenior II K - 302021-07-18 09:18:5400:34:1600:51:05
334ŚWIATOWY Filip 8431RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior II M - 30 2021-07-18 09:18:5500:30:2900:45:00
335LEWICKI Tomasz 8438CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEMasters M - 40 2021-07-18 09:18:5700:32:5600:49:29
336MĘTLAK Małgorzata 8552ZAWIERCIESenior I K - 202021-07-18 09:18:5700:41:4101:05:00
337ZYGNER Sławomir 8414LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:18:5900:35:5900:53:30
338GĄSIOR Paweł 8391ROZBIEGANY SUSZSUSZSenior II M - 30 2021-07-18 09:19:1800:32:5800:51:43
339SZABAT Daniel 8422WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:20:1900:34:5400:52:50
340ALEXEENKOVA Tatyana 8484KRAKÓWSenior II K - 302021-07-18 09:20:2100:40:0601:02:46
341KONDRACIUK Mariusz 8215KONDRACIUK TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 2021-07-18 09:20:2100:37:0200:53:59
342GARDZIEJCZYK Aldona 8311ZIELONA GÓRAMasters K - 402021-07-18 09:20:2300:43:2401:08:41
343MYSLOWSKA Agnieszka 8408LEGNICASenior II K - 302021-07-18 09:20:2400:43:3701:08:39
344SZYMAŁA Jan 8309SAM GNAM OD 1949KLUCZBORKWeteran III M - 702021-07-18 09:21:0300:52:2201:18:45
345PTASZYŃSKA Joanna 8295JOANNA PTASZYŃSKAWROCŁAWWeteran K - 502021-07-18 09:21:1600:33:3200:51:34
346KUCZYŃSKI Zbigniew 8439CROSS STRACEŃCÓWGŁOGÓWWeteran II M - 602021-07-18 09:21:1800:29:4300:46:25
347BUDZIEWSKA Katarzyna 8174ŁAB ŁAGIEWNIKIŁAGIEWNIKISenior II K - 302021-07-18 09:22:0000:26:2700:39:51
348ANTKOWIAK-BRONOWICKA Agnieszka 8453DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOSenior II K - 302021-07-18 09:22:0900:38:0601:00:17
349SZARSKI Jacek 8421WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:22:1200:33:0900:49:43
350BECHTA Katarzyna 8297BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWASenior I K - 202021-07-18 09:22:2100:40:1201:01:55
351BECHTA Damian 8298WARSZAWASenior I M - 20 2021-07-18 09:22:2200:40:1101:01:41
352ZADORA Borys 8517LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:22:4700:38:0100:57:30
353RACZKOWSKI Adrian 8516LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:22:4800:33:2000:53:05
354SAŁDYKA Marcin 8519LĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:22:5000:31:5800:48:03
355RAKOCZY Krzysztof 8518LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:22:5000:31:5900:48:04
356GOS Sebastian 8515LĄDEK- ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:22:5100:33:2200:49:52
357ZJAWIN Katarzyna 8107POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:22:5500:47:0701:17:35
358MATYLLA-HEJZA Gracja-Maria 8108POZNANSenior I K - 202021-07-18 09:22:5600:45:3201:22:27
359PODJUK Patryk 8541FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃSenior I M - 20 2021-07-18 09:23:0400:35:3300:55:50
360MITIS Marek 8560KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-18 09:23:0600:33:3400:50:00
361PODJUK Kinga 8540FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters K - 402021-07-18 09:23:1300:48:1201:18:50
362KUMASZKA Anna 8449DOLNY ŚLĄSKWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:23:2500:41:0801:02:54
363KUTNA Agnieszka 8565ALUSIAKIWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:23:2700:48:4801:16:13
364IWASZKIEWICZ Dominika 8466WROCLAWSenior II K - 302021-07-18 09:23:2800:51:5901:26:59
365KOŚCIÓŁEK Jadwiga 8467ZŁOTY STOKSenior II K - 302021-07-18 09:23:2900:35:3200:57:40
366MENDAK Magdalena 8536JELENIA GÓRAMasters K - 402021-07-18 09:23:3000:37:4000:58:14
367BERNACKA Anna 8489WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:23:3100:51:5301:26:57
368KEMPA Karolina 8454BIELSKO -BIALASenior I K - 202021-07-18 09:23:3200:30:5800:49:58
369KALINA Adam 8254WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:23:3400:37:1800:59:39
370BEM Jolanta 8072WAKSMUNDSenior II K - 302021-07-18 09:24:1000:37:4700:57:35
371UPTAS Tomasz 8046FITNESS & SQUASH COMPLEXGŁOGÓWMasters M - 40 2021-07-18 09:24:1000:30:0500:48:23
372CIEKAŃSKA Joanna 805135PLUDLESZNOMasters K - 402021-07-18 09:24:1100:37:5500:57:34
373CIEKAŃSKI Michał 854935PLUSLESZNOMasters M - 40 2021-07-18 09:24:1200:29:0400:44:28
374KUCHCINSKA Diana 8052WSCHOWAMasters K - 402021-07-18 09:24:1200:38:0201:00:11
375KLIN Robert 8527WATAHABRZEGWeteran I M - 50 2021-07-18 09:24:2200:37:0100:55:14
376BATURA Magdalena 8349TKKF MPK POZNAŃLUBOŃSenior II K - 302021-07-18 09:25:1900:51:5901:19:07
377MAJCHRZYCKA Agnieszka 8498TKKF MPK POZNAŃŚRODA WIELKOPOLSKASenior II K - 302021-07-18 09:25:1900:52:0001:19:07
378IGNASIAK Marta 8272POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:25:3400:41:3301:04:01
379JUREWICZ Agata 8267VEGE RUNNERSPOZNANSenior II K - 302021-07-18 09:25:3700:41:3701:03:38
380CZAJA Agnieszka 8266POZNANSenior II K - 302021-07-18 09:25:3700:41:3601:03:58
381GODLEWSKA Agnieszka 8473POZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:25:4200:49:5801:17:25
382WYROBIEC-LIPIŃSKA Joanna 8365WARSZAWASenior I K - 202021-07-18 09:25:4400:41:0601:02:53
383LIPIŃSKI Oskar 8364WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:25:4600:32:1300:48:30
384GOŚCIŃSKI Sławomir 8570WWW.ICE4MED.PLDOBRZEŃ MAŁYSenior II M - 30 2021-07-18 09:26:1700:31:4200:46:14
385URBAŃCZYK Krzysztof 8058IZBICKO W BIEGUOTMICESenior I M - 20 2021-07-18 09:26:4300:40:0401:01:12
386PYTEL Anna 8136IZBICKO W BIEGUOTMICEMasters K - 402021-07-18 09:27:1000:50:1501:19:38
387SZYPULSKA Katarzyna 8138SKS CHMIELOWICEOPOLEMasters K - 402021-07-18 09:27:1100:50:1501:19:51
388KIECOŃ Michał 8373RUN MOUNTAINS TRAVELSUSTROŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:27:1900:37:1900:57:02
389KIECON Zuzanna 8372USTROŃSenior I K - 202021-07-18 09:27:1900:43:1001:08:09
390KIECOŃ Maria 8374USTROŃSenior II K - 302021-07-18 09:27:1900:43:1101:08:09
391MAŁYJASIAK Jakub 8384WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:27:2200:32:5000:47:35
392GÓRCZYŃSKA Barbara 8537LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 402021-07-18 09:27:4400:45:2201:10:47
393SAMOLAK Łukasz 8538LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:27:4500:36:4200:53:58
394KRZECZKOWSKI Roman 8304BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAMasters M - 40 2021-07-18 09:27:4700:46:3101:11:51
395BOROŃ-KOSIK Magda 8302KIEŁCZÓWMasters K - 402021-07-18 09:27:4700:46:3301:11:52
396KRYSA Łukasz 8025POMYŁKA TEAMLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:27:4800:41:2201:01:53
397KRYSA Dorota 8027POMYŁKA TEAMLĄDEK ZDRÓJMasters K - 402021-07-18 09:27:4900:45:1801:10:42
398BLANIK Agnieszka 8308RADLINMasters K - 402021-07-18 09:27:5000:39:0401:02:01
399ŁUKASIEWICZ Marek 8032ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters M - 40 2021-07-18 09:27:5900:36:3800:56:23
400KICZKA Maria 8036ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II K - 302021-07-18 09:27:5900:46:2301:18:58
401RYBKA Elżbieta 8495SZYBKIE I WŚCIEKŁYKLODZKOSenior II K - 302021-07-18 09:28:1600:54:1801:24:26
402MAKSYMOWICZ Monika 8496SZYBKIE I WŚCIEKŁYKŁODZKOSenior II K - 302021-07-18 09:28:1601:07:5201:50:03
403PIEKARCZYK Katarzyna 8490SZYBKIE I WŚCIEKŁYKŁODZKOSenior II K - 302021-07-18 09:28:1700:47:3801:16:05
404JANICKA Danuta 8494SZYBKIE I WŚCIEKŁYKŁODZKOSenior II K - 302021-07-18 09:28:2000:47:3401:16:03
405WALCZAK Sławomir 8485GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:28:2100:43:0901:06:13
406KULESZA Dagmara 8079WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:28:5600:40:5101:04:44
407ROBAK Aneta 8259LĄDEK ZDRÓJSenior II K - 302021-07-18 09:29:0101:09:0701:50:43
408LUDZIŃSKI Adam 8260LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:29:0200:39:0901:00:50
409GROGER Karolina 8270LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 202021-07-18 09:29:0301:09:0201:50:39
410SZCZERBIEŃ Jacek 8271LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:29:0400:39:0801:00:49
411DERBICH Mariusz 8520KOWALEW RUNERSKOWALEWMasters M - 40 2021-07-18 09:29:3200:35:5400:54:21
412PIGŁA Maja 8236SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYN/ KAŹMIERZSenior II K - 302021-07-18 09:30:1400:40:2301:03:25
413PIGŁA Aleksander 8237SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYN/ KAŹMIERZSenior I M - 20 2021-07-18 09:30:1600:34:2000:55:31
414SŁOWIK Kamila 8238TRITOGOSMOLECSenior I K - 202021-07-18 09:30:2000:35:4900:54:04
415PIETRUCHA Marta 8087POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:30:3300:54:4301:24:57
416SZPERNA Katarzyna 8126JAROCINPOZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:30:3500:54:4001:24:46
417MOMOT Anna 8340ŁABŁAGIEWNIKIMasters K - 402021-07-18 09:30:3800:37:2800:56:31
418WROZYNA Agnieszka 8341ŁAB ŁAGIEWNIKIŁAGIEWNIKIMasters K - 402021-07-18 09:30:3800:40:4301:02:42
419STASZKOWIAN Magda 8357ŁABŁAGIEWNIKISenior II K - 302021-07-18 09:30:3900:35:3400:54:34
420SOŁTYS Ewelina 8342KRÓLIKOWICESenior II K - 302021-07-18 09:30:3900:41:3901:08:19
421WALA Patryk 8593ZAŁOGA GÓRSKASenior II M - 30 2021-07-18 09:30:4600:33:4200:50:08
422WIERZBICKA Natalia 8243ROKIETNICASenior I K - 202021-07-18 09:30:4700:35:4000:56:23
423KUCHARCZYK Kamil 8244TRI NOT TO DIEPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:30:4700:35:4000:56:23
424KLECHA Katarzyna 8162POZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:30:4700:42:3901:07:39
425LEMBICZ Paweł 8163WIRYMasters M - 40 2021-07-18 09:30:4800:42:4301:07:39
426SZCZYPCZYK-PRUSICKA Małgorzata 8147BP RUNNING TEAMZABRZEMasters K - 402021-07-18 09:31:0200:35:3900:56:29
427PRUSICKI Rafał 8144BP RUNNING TEAMZABRZEMasters M - 40 2021-07-18 09:31:0300:35:3600:56:28
428GUL Paweł 8284POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:31:1300:38:3400:58:46
429DWORZAŃSKA - GUL Anna 8285POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:31:1300:38:3200:58:47
430RYTYCH Justyna 8235TOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 402021-07-18 09:31:1600:42:4901:10:31
431CHODERA Ewelina 8160WARSZAWA (WAWER)Senior II K - 302021-07-18 09:31:1700:42:4901:10:30
432KUTYCKA KUREK Elżbieta 8171CHOJRAK TEAM WROCŁAWWROCLAWSenior II K - 302021-07-18 09:31:5200:37:1600:57:52
433SIWEK Grzegorz 8213LANRUNSLANCKORONAMasters M - 40 2021-07-18 09:31:5600:36:3700:54:06
434BRZEZIŃSKI Andrzej 8084OLKUSZWeteran II M - 602021-07-18 09:31:5700:36:3500:54:45
435WALCZAK Adrian 8076WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAGRODKÓWSenior I M - 20 2021-07-18 09:32:5400:29:5300:46:07
436SZÓSTAK Krzysztof 8318KLUB BIEGACZA HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II M - 602021-07-18 09:33:0300:32:4900:50:56
437KĘDZIOR Joanna 8321KB HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICEMasters K - 402021-07-18 09:33:0500:33:1900:51:05
438BACHURSKA Ewa 8322KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEMIŁOSZYCEMasters K - 402021-07-18 09:33:0500:39:2401:01:20
439CIEPŁY Maciej 8119WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:33:0700:26:4400:41:50
440SZÓSTAK Marzena 8320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II K - 602021-07-18 09:33:1000:45:2801:09:44
441ZALEWSKI Karol 8091WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:33:1200:30:4800:46:40
442GORAL Jakub 8437WYSOKASenior II M - 30 2021-07-18 09:33:1300:34:5300:54:10
443CIŚWICKI Jarosław 8399OŁAWAMasters M - 40 2021-07-18 09:33:1600:37:5600:59:13
444WYSZYŃSKA Agnieszka 8225KATOWICESenior II K - 302021-07-18 09:33:2000:36:3200:55:18
445MOŻEJKO Jadwiga 8130NIEPOŁOMICESenior II K - 302021-07-18 09:33:4100:36:5700:58:01
446AUGUSTYN Monika 8211SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters K - 402021-07-18 09:34:1600:44:0501:08:53
447WINIARSKA Monika 8307DXTREEM RUNNINGWARSZAWAMasters K - 402021-07-18 09:34:2000:42:3901:06:44
448GADZINOWSKI Ignacy 8248RADOMWeteran III M - 702021-07-18 09:34:4800:46:1601:12:48
449ROGOWSKI Robert 8598Bieg OpolskiOPOLEMasters M - 40 2021-07-18 09:35:0300:40:2000:58:31
450JOŃCZYK Beata 8602Bieg OpolskiOPOLESenior II K - 302021-07-18 09:35:0400:43:3901:06:21
451KOTECKI Marcin 8332WROCLAWMasters M - 40 2021-07-18 09:35:0500:36:5600:58:02
452BRYŃSKI Dariusz 8333ZIELONA GÓRAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:35:0600:29:2100:46:51
453CHUDAŃSKI Maciej 8000WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:36:3300:34:3800:52:33
454BARANIAK Adam 8242MOSINAMasters M - 40 2021-07-18 09:37:2800:34:0500:51:25
455BARANIAK Jarosław 8234POZNANSenior II M - 30 2021-07-18 09:37:2900:39:4101:01:11
456LASEK Karina 8039CZMOŃSenior II K - 302021-07-18 09:37:3900:51:2901:19:10
457GARCZYK Marzena 8406LUSÓWKOMasters K - 402021-07-18 09:37:4000:51:3001:19:09
458LACHOR Anna 8358ANRO SC ANNA ROBERT LACHORPOZNAŃWeteran K - 502021-07-18 09:37:4200:41:5501:03:44
459NOWAKOWSKA Karolina 8530WROCŁAWMasters K - 402021-07-18 09:37:4300:39:2701:00:55
460HRYCZYŃSKA Kamila 8603ZĄBKOWICESenior I K - 202021-07-18 09:39:4300:47:2601:10:11
461KĘDZIOR Bartłomiej 8472WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:40:0600:31:2500:47:48
462MARZEC Tomasz 8026RUNNERS TEAM NYSAGOWOROWICEMasters M - 40 2021-07-18 09:40:1200:26:4000:40:16
463KORGÓL Anna 8195RUN WISZNIA RUNROGOŻSenior II K - 302021-07-18 09:41:2200:40:3001:01:38
464KORGÓL Mariusz 8198RUN WISZNIA RUNROGOŻSenior II M - 30 2021-07-18 09:41:2500:40:3701:01:33
465KOSIOREK Wiesław 8604Weteran I M - 50 2021-07-18 09:41:2600:32:3100:50:47
466BRZAKALA Katarzyna 8379PAN JAGODA TEAMBOLESŁAWIECSenior II K - 302021-07-18 09:41:3500:29:5100:45:13
467GĄSOWSKA Ula 8347WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:41:3600:33:5900:51:55
468BLICHERT Anna 8335I DON'T KURWA CAREWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:41:5100:47:0601:08:40
469AMANOWICZ Aurelia 8554LĄDEK-ZDRÓJSenior I K - 202021-07-18 09:42:0500:43:2601:06:24
470CZERNIAK Zuzanna 8556WROCŁAWSenior I K - 202021-07-18 09:42:0900:43:2201:06:20
471ADACH Magdalena 8186ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWASenior I K - 202021-07-18 09:42:5000:40:2901:08:35
472MATUSZEWSKI Marek 8010RUNNER'S POWER ŚREMŚREMMasters M - 40 2021-07-18 09:42:5500:26:0200:38:54
473WĄSOWICZ Patryk 8232CHIVAS TEAMBARTOSZYCESenior II M - 30 2021-07-18 09:42:5800:47:0501:18:29
474PĘCZKOWSKA Magdalena 8057TRZEBNICAMasters K - 402021-07-18 09:43:5000:34:0400:54:43
475KWIATKOWSKA Honorata 8105TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.Masters K - 402021-07-18 09:44:0700:47:4301:14:21
476WESOŁOWSKI Damian 8104TOMASZÓW MAZ.Masters M - 40 2021-07-18 09:44:0800:47:4201:14:18
477PASTWA Katarzyna 8511ŁÓDŹSenior II K - 302021-07-18 09:44:4400:35:1900:54:08
478PASTWA Maciej 8510ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-18 09:44:4800:35:2200:54:06
479BARYSKA Basia 8370WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:44:5500:44:0301:05:39
480NOLAS Jolanta 8319JELCZ-LASKOWICEWeteran K - 502021-07-18 09:45:5600:36:0100:57:08
481MATUKIN-SZUMLIŃSKA Aleksandra 8567KRAKÓWSenior II K - 302021-07-18 09:46:4100:34:5200:52:46
482KUSAL Tomasz 8018OPOLESenior I M - 20 2021-07-18 09:47:3200:29:2700:44:37
483NOWICKI Mateusz 8029WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:47:3200:29:2800:44:39
484TOPOLEWSKA Agnieszka 8330WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:48:5200:39:5300:59:38
485HONSZA Tomasz 8329WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:48:5600:33:1100:51:55
486PINIARSKA Magda 8432WROCŁAWSenior I K - 202021-07-18 09:50:1200:36:3200:54:52
487MORAWSKA Edyta 8522BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMasters K - 402021-07-18 09:51:5900:54:1201:25:23
488MORAWSKI Jarosław 8521BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMasters M - 40 2021-07-18 09:52:0000:54:1301:25:14
489NORBERT Michał 8334KB SOBÓTKA/PRZEDWOJEWSKI TEAMŚWIDNICASenior II M - 30 2021-07-18 09:53:5500:21:4900:32:26
490PIEKAJ Łukasz 8331WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:53:5500:24:5500:37:51
491BOSEK Leszek 8216BIAŁA NYSKAWeteran II M - 602021-07-18 09:54:4100:33:2200:50:44
492PAWŁOWSKI Mirosław 8532FIGHT-GYM STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIESenior I M - 20 2021-07-18 09:56:0600:25:1500:39:25
493MAKOWCZYNSKA Agata 8109OBORYGENIWILCZYNSenior II K - 302021-07-18 09:56:3100:40:28
494KULAK Paulina 8526OBORYGENIOZOROWICESenior II K - 302021-07-18 09:56:3200:36:0900:54:56
495PRYSTASZ Krzysztof 8394OŁAWAMasters M - 40 2021-07-18 09:56:3300:41:4701:01:24
496MATAK Kinga 8111MAMERORADZYMINSenior II K - 302021-07-18 09:56:5900:39:3701:01:00
497DATA Tomasz 8542HRMAX ŻORYŻORYMasters M - 40 2021-07-18 09:58:0500:55:3901:20:43
498OCIEPKA Michał 8509EL GATOZAWONIASenior II M - 30 2021-07-18 09:58:1900:30:5400:47:55
499ROKICKI Łukasz 8450MIŁOŚNIKÓW WIŚNIÓWKI :).WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:58:4000:41:0101:03:39
500WITKE Elżbieta 8239KARPACZWeteran II K - 602021-07-18 10:01:5600:34:4500:54:30
501ORLIKOWSKI Jacek 8246POZNANMasters M - 40 2021-07-18 10:01:5700:34:4400:54:27
502ŚLADCZYK Dominik 8276MKSTKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 10:02:5800:29:3500:44:26
503ŚLADCZYK Seweryn 8277MKSTKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 10:02:5800:30:5900:47:24
Znaleziono 503 wynik(ów)