Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 607
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 502
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 3.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuC1
3.7km
   
1CHRZANOWSKI Patryk 8571PCH SPORT COMPLEXBIELAWASenior II M - 30 2021-07-18 08:59:5700:20:28
2KOKOT Daniel 854315OZIMEKSenior I M - 20 2021-07-18 08:59:5800:21:02
3MIESZCZAK Marcin 8371BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2021-07-18 08:59:5800:21:14
4BACHLEDA Łukasz 8497GORĄCY POTOK TEAMLASEKSenior I M - 20 2021-07-18 08:59:5700:21:36
5MIKULSKI Tomasz 8017UKS FILIPIDES TERESINKAMPINOSSenior I M - 20 2021-07-18 08:59:5900:21:45
6NORBERT Michał 8334KB SOBÓTKA/PRZEDWOJEWSKI TEAMŚWIDNICASenior II M - 30 2021-07-18 09:53:5500:21:49
7ŁĘŻNIAK Aleksander 8480MONK SANDALS TEAMSOBÓTKASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0000:21:52
8SOLIŃSKA Katarzyna 8576SALOMON SUUNTO TEAM POLSKADRAGANOWASenior II K - 302021-07-18 09:00:0000:22:05
9KRUPIŃSKI Bogumił 8455OLSZTYNMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0000:22:21
10SZYMCZAK Arkadiusz 8534SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0100:22:22
11SZYMAŃSKI Paweł 8181FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 2021-07-18 08:59:5900:22:34
12GROMALA Krzysztof 8326SOBASTEAMŚWIEBODZICEMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0600:22:44
13KMIECIK Tomasz 8572GOPR SUDETYŁĘŻYCEMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0400:22:59
14SIERADZKI Krzysztof 8257PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0000:23:03
15WRZESZCZ Mariusz 8132PRZEDWOJEWSKI TEAM / FUNTRISOBÓTKASenior II M - 30 2021-07-18 08:59:5900:23:08
16MIKOŁAJCZYK Tomasz 8378KUDOWA ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0300:23:19
17KOCANDA Alina 8426RAJSPORT ACTIVEOPOLESenior II K - 302021-07-18 09:00:0000:23:42
18SZKOŁA Wojciech 8143NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0000:23:43
19MICHAŁ Targosz 8324#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWMasters M - 40 2021-07-18 08:59:5800:24:10
20JĘDRZEJEWSKI Dawid 8525OLEJ RUNNING TEAMŁÓDŹSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0100:24:16
21STREICH Tomasz 8487WROCLAWSenior I M - 20 2021-07-18 08:59:5900:24:28
22KOWALIK Ewelina 8182FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINSenior II K - 302021-07-18 09:00:0000:24:39
23JAZ Marcin 8389RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA-ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0700:24:48
24SŁOBODZIAN Jerzy 8273NYSA BIEGADZIERŻONIÓWWeteran I M - 50 2021-07-18 08:59:5800:24:53
25PIEKAJ Łukasz 8331WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:53:5500:24:55
26KUJAWA Zbigniew 8591Załoga GórskaJANOWIEC WLKPSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:5800:25:02
27CHODOROWSKI Krzysztof 8210PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0300:25:04
28GORCZYŃSKI Norbert 8376KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0200:25:07
29PAWŁOWSKI Mirosław 8532FIGHT-GYM STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIESenior I M - 20 2021-07-18 09:56:0600:25:15
30STRZELCZAK Robert 8044EUROVENT ATHLETICSOPOLEMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0100:25:28
31GLANOWSKI Marek 8045BYSTRZYCA KŁODZKSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0300:25:35
32KARCZEWSKA Joanna 8581Fundacja Kierunek UltraSUWALKIMasters K - 402021-07-18 09:00:0100:25:50
33SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 8028WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:00:0200:25:55
34MATUSZEWSKI Marek 8010RUNNER'S POWER ŚREMŚREMMasters M - 40 2021-07-18 09:42:5500:26:02
35GRZEGOREK Grzegorz 8337KB KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:00:1300:26:03
36NIEWCZAS Robert 8586FUNDACJA KIERUNEK ULTRAWIŚNIOWA GÓRAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0800:26:05
37BEDNARZ Marcin 8352TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II M - 30 2021-07-18 09:06:0500:26:08
38KRUK Emilia 8360RYKOWISKO TEAMPŁOCKSenior I K - 202021-07-18 08:59:5900:26:14
39BIEL Sławomir 8150WWW.42K.COM.PLTYCHYMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0700:26:27
40BUDZIEWSKA Katarzyna 8174ŁAB ŁAGIEWNIKIŁAGIEWNIKISenior II K - 302021-07-18 09:22:0000:26:27
41BIERNACKA Katarzyna 8161SBRT WROCŁAWSYCÓWSenior II K - 302021-07-18 08:59:5900:26:37
42MARZEC Tomasz 8026RUNNERS TEAM NYSAGOWOROWICEMasters M - 40 2021-07-18 09:40:1200:26:40
43CIEPŁY Maciej 8119WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:33:0700:26:44
44ROZDZYNSKA Patrycja 8456RUNPROGRESS TEAMPOZNAŃSenior I K - 202021-07-18 08:59:5800:26:47
45HAWRYLAK Wojciech 8562GMINNE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KLUBU SPORTOWEGO DŁUGOŁĘKA 2000DŁUGOŁĘKASenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0800:26:47
46CZELEŃ Mateusz 8221WAŁBRZYCHSenior II M - 30 2021-07-18 09:05:4400:26:47
47WANOWSKI Przemysław 8387KRWIOBIEG(ANIE) ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:1800:26:57
48OLSZEWSKI Tomek 8169MOSINAMasters M - 40 2021-07-18 09:12:2500:26:59
49SZTURO Jan 8507PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNWeteran I M - 50 2021-07-18 09:05:4600:27:14
50ROGÓŻ Jan 8363KIELCESenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0100:27:38
51SZTURO Filip 8508PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNSenior I M - 20 2021-07-18 09:05:4700:27:43
52PIETRZYK Tomasz 8250140MINUT.PLŚWIDNICAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0300:27:59
53TOMASZKIEWICZ Wojciech 8442RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 2021-07-18 09:10:3500:27:59
54KONDRACIUK Paweł 8214KONDRACIUK TEAMBIAŁYSTOKSenior I M - 20 2021-07-18 09:16:4500:28:01
55PLEŚNIARSKI Zbigniew 8325KLUB SPORTOWY GRAŃ W KARPACZUKARPACZWeteran II M - 602021-07-18 09:00:0100:28:04
56PIJANOWSKI Paweł 8263KUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:02:3900:28:04
57BUDYCH Arek 8529WRONKIMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0700:28:06
58KOŁODZIEJ Roman 8289KARŁOWICEMasters M - 40 2021-07-18 09:17:0800:28:20
59ZIENDARA Michalina 8597Załoga GórskaWARSZAWASenior I K - 202021-07-18 09:00:1300:28:23
60MOKRZYŃSKI Marcin 8069KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMI KŁODZKIEJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 2021-07-18 09:16:4400:28:27
61JAZ Joanna 8278RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJSenior II K - 302021-07-18 09:00:0500:28:31
62PASIK Kamila 8575WOLSZTYNSenior II K - 302021-07-18 08:59:5800:28:44
63CIEKAŃSKI Michał 854935PLUSLESZNOMasters M - 40 2021-07-18 09:24:1200:29:04
64POLIWOCZAK Patryk 8139MROWINYSenior II M - 30 2021-07-18 09:01:0200:29:06
65ULIKOWSKA Martyna 8481ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOSenior II K - 302021-07-18 09:03:3600:29:21
66BRYŃSKI Dariusz 8333ZIELONA GÓRAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:35:0600:29:21
67KUSAL Tomasz 8018OPOLESenior I M - 20 2021-07-18 09:47:3200:29:27
68WAGNER Mateusz 8568SZCZECINSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:4400:29:28
69NOWICKI Mateusz 8029WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:47:3200:29:28
70KIELASZEWSKI Karol 8479LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOSenior II M - 30 2021-07-18 09:11:3900:29:31
71ŚLADCZYK Dominik 8276MKSTKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 10:02:5800:29:35
72KUCZYŃSKI Zbigniew 8439CROSS STRACEŃCÓWGŁOGÓWWeteran II M - 602021-07-18 09:21:1800:29:43
73BRZAKALA Katarzyna 8379PAN JAGODA TEAMBOLESŁAWIECSenior II K - 302021-07-18 09:41:3500:29:51
74WALCZAK Adrian 8076WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAGRODKÓWSenior I M - 20 2021-07-18 09:32:5400:29:53
75UPTAS Tomasz 8046FITNESS & SQUASH COMPLEXGŁOGÓWMasters M - 40 2021-07-18 09:24:1000:30:05
76GRĄDZKA Marianna 8178KNEIPP TEAM ŁÓDŹŁÓDŹSenior I K - 202021-07-18 09:00:0100:30:17
77TOMAKA Maciej 8601Senior II M - 30 2021-07-18 09:05:3900:30:27
78ŚWIATOWY Filip 8431RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior II M - 30 2021-07-18 09:18:5500:30:29
79KADŁUBOWSKI Piotr 8286Masters M - 40 2021-07-18 09:13:4300:30:30
80FUCHS Dariusz 8430TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:05:4000:30:35
81MIELCZAREK Grzegorz 8062OPOLEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:05:3100:30:37
82SZCZESZEK Arkadiusz 8359ŻAGAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:05:3200:30:38
83KOSMOWSKI Wiesław 8077MORACZEWOSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:0200:30:40
84ZALEWSKI Karol 8091WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:33:1200:30:48
85FRYBES Agnieszka 8583FUNDACJA KIERUNEK ULTRAGIŻYCKOSenior II K - 302021-07-18 09:00:5100:30:54
86OCIEPKA Michał 8509EL GATOZAWONIASenior II M - 30 2021-07-18 09:58:1900:30:54
87KEMPA Karolina 8454BIELSKO -BIALASenior I K - 202021-07-18 09:23:3200:30:58
88ŚLADCZYK Seweryn 8277MKSTKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 10:02:5800:30:59
89SZUBA Przemysław 8407GŁOGÓWMasters M - 40 2021-07-18 09:01:2400:31:01
90WUJDA Mirosław 8123ERNI RULEZDĘBNOMasters M - 40 2021-07-18 09:03:0500:31:03
91ZAKRZEWICZ-PODLECKA Agnieszka 8007ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II K - 302021-07-18 09:03:0900:31:03
92BARTKOWIAK Hubert 8078KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDWeteran I M - 50 2021-07-18 09:03:5400:31:03
93CIECIELĄG Adam 8468PIASECZNOSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:3900:31:07
94PODGÓRNY Mariusz 8122TEAM OZIMEKDYLAKISenior I M - 20 2021-07-18 09:00:1900:31:18
95SZYMAŃSKI Jarosław 8030LĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:05:3300:31:20
96BACKER Marcin 8368TOPOLICE TEAMPASIKUROWICEMasters M - 40 2021-07-18 09:03:3200:31:21
97PLUTA Kinga 8528DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 202021-07-18 09:08:5500:31:21
98KĘDZIOR Bartłomiej 8472WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:40:0600:31:25
99MIKOŁAJCZAK Bartek 8419FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃSenior I M - 20 2021-07-18 09:08:5700:31:26
100CHRZANOWSKI Paweł 8423LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0700:31:27
101LUBAŃSKI Mateusz 8523KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:1000:31:31
102BARNAŚ Maciej 8188KŁODZKOWeteran I M - 50 2021-07-18 09:01:2800:31:36
103MAZIAREK Adela 8034NIEMODLINSenior II K - 302021-07-18 09:02:5500:31:41
104GOŚCIŃSKI Sławomir 8570WWW.ICE4MED.PLDOBRZEŃ MAŁYSenior II M - 30 2021-07-18 09:26:1700:31:42
105ZALEWSKA Agnieszka 8512KATOWICEMasters K - 402021-07-18 09:00:1100:31:57
106MACHULA Arkadiusz 8547ZIĘBICEMasters M - 40 2021-07-18 09:09:0600:31:58
107SAŁDYKA Marcin 8519LĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:22:5000:31:58
108RAKOCZY Krzysztof 8518LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:22:5000:31:59
109DROŻYŃSKA Iwona 8296NYSASenior II K - 302021-07-18 09:00:1500:32:02
110AUGUSTYNOWICZ Andrzej 8200RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZMasters M - 40 2021-07-18 09:00:1500:32:13
111LIPIŃSKI Oskar 8364WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:25:4600:32:13
112MATYSIAK Maciej 8440OLD SCHOOL HOOLIGANSPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:02:5700:32:14
113MUCHA Orest 8191BUDRYSenior II M - 30 2021-07-18 09:02:3100:32:16
114RATAJCZYK Katarzyna 8290Senior II K - 302021-07-18 09:13:4000:32:16
115TOMZA Iwona 8566SBRT WROCŁAWDŁUGOŁĘKASenior II K - 302021-07-18 09:00:1700:32:17
116SZUMNY Nina 8558KRAKÓWSenior II K - 302021-07-18 09:00:0400:32:18
117JARZĄBEK Magdalena 8115MRUNNERSWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:01:0400:32:31
118KOSIOREK Wiesław 8604Weteran I M - 50 2021-07-18 09:41:2600:32:31
119TEKIELI Jerzy 8170TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters M - 40 2021-07-18 09:00:2400:32:32
120SUSZCZYNSKI Krzysztof 8148NYSAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:1600:32:34
121GRABIŃSKA Gizela 8596Załoga GórskaW-WA WESOŁAWeteran K - 502021-07-18 09:00:1200:32:37
122GRUNTOWSKI Mateusz 8553NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:1900:32:38
123WODKOWSKI Bartosz 8207POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:09:0800:32:39
124JUNCZYK Michał Junczyk 8205WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:09:0900:32:39
125KORBANEK Witold 8275POZYTYWNIE ZAKRĘCENIPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:05:5900:32:41
126NIEMCZAK Kamil 8252FLYING HIPPOCORNSWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:00:1800:32:42
127MAZIAREK Michał 8135NIEMODLINSenior II M - 30 2021-07-18 09:03:1600:32:48
128CHODÓR-KOPECKA Barbara 8420WARSZAWASenior I K - 202021-07-18 09:01:1900:32:49
129SZÓSTAK Krzysztof 8318KLUB BIEGACZA HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II M - 602021-07-18 09:33:0300:32:49
130MAŁYJASIAK Jakub 8384WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:27:2200:32:50
131FRĄCZYK Sabina 8599Wieczorne Bieganie w OpoluOPOLESenior II K - 302021-07-18 09:00:1100:32:51
132PLINIEWICZ Krzysztof 8459STRONIE BIEGASTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 2021-07-18 09:03:0300:32:54
133LEWICKI Tomasz 8438CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEMasters M - 40 2021-07-18 09:18:5700:32:56
134MATYSIK Marta 8283WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻLIBIĄŻSenior II K - 302021-07-18 09:00:5400:32:57
135GĄSIOR Paweł 8391ROZBIEGANY SUSZSUSZSenior II M - 30 2021-07-18 09:19:1800:32:58
136SKULIMA Szymon 8022WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:02:3500:32:59
137KOMAR Eliza 8217POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:02:5500:33:01
138URBAN Alicja 8120KACZKATEAMWROCŁAWSenior I K - 202021-07-18 09:00:1700:33:04
139SZARSKI Jacek 8421WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:22:1200:33:09
140MUSIAŁ Rafał 8381WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:02:3900:33:10
141NOWAKOWSKA Ewelina 8251STRONIE ŚLĄSKIESenior I K - 202021-07-18 09:14:0100:33:10
142HONSZA Tomasz 8329WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:48:5600:33:11
143SZNEJDER Anita 8582SUWAŁKIMasters K - 402021-07-18 09:00:5100:33:18
144KĘDZIOR Joanna 8321KB HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICEMasters K - 402021-07-18 09:33:0500:33:19
145RACZKOWSKI Adrian 8516LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:22:4800:33:20
146GOS Sebastian 8515LĄDEK- ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:22:5100:33:22
147BOSEK Leszek 8216BIAŁA NYSKAWeteran II M - 602021-07-18 09:54:4100:33:22
148ZIMNY Tomasz 8390SZCZECINWeteran II M - 602021-07-18 09:00:0700:33:27
149GÓRECKI Konrad 8413WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:02:2700:33:30
150PILICH-ZAREMBA Magdalena 8190ZŁOTORYJASenior II K - 302021-07-18 09:07:1000:33:32
151PTASZYŃSKA Joanna 8295JOANNA PTASZYŃSKAWROCŁAWWeteran K - 502021-07-18 09:21:1600:33:32
152MITIS Marek 8560KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-18 09:23:0600:33:34
153KULA Sebastian 8533SYCÓWMasters M - 40 2021-07-18 09:17:2900:33:36
154CURULO Maria 8300BAKALOVEGLIWICESenior II K - 302021-07-18 09:02:3000:33:37
155WALA Patryk 8593ZAŁOGA GÓRSKASenior II M - 30 2021-07-18 09:30:4600:33:42
156SZYMAŃSKI Grzegorz 8323ZWYCIĘZCÓW 6FPOLANICA–ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:00:5900:33:46
157GWÓŹDŹ Szymon 8544WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:5700:33:47
158ŻUROWSKI Mikołaj 8465GVTWROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-18 09:01:3100:33:47
159PILARSKI Ryszard 8094IZERY BOGATYNIABOGATYNIAWeteran II M - 602021-07-18 09:03:1500:33:48
160HYZYK Tomasz 8545LESZNOMasters M - 40 2021-07-18 09:00:4300:33:49
161JANUS Tomasz 8354TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJBYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 2021-07-18 09:06:0400:33:53
162MAŁKOWSKI Piotr 8294KOŚCIANWeteran II M - 602021-07-18 09:03:1800:33:57
163GĄSOWSKA Ula 8347WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:41:3600:33:59
164SPOREK Piotr 8410OPOLESenior II M - 30 2021-07-18 09:02:5100:34:00
165PĘCZKOWSKA Magdalena 8057TRZEBNICAMasters K - 402021-07-18 09:43:5000:34:04
166BARANIAK Adam 8242MOSINAMasters M - 40 2021-07-18 09:37:2800:34:05
167MAZUREK Piotr 8002LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:05:2700:34:08
168WIŚNIEWSKI Mariusz 8156DĄBROWA NIEMODLIŃSKAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:3200:34:11
169NAGLER Tomasz 8577POZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:07:0800:34:11
170ŁUKASZEK Marek 8005OSIELSKOSenior II M - 30 2021-07-18 09:16:4100:34:12
171TYL Radoslaw 8486SYSPOLBIERZYCEMasters M - 40 2021-07-18 09:03:5000:34:16
172KMIECIK Jakub 8223TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZMasters M - 40 2021-07-18 09:05:4800:34:16
173MACIEJOWSKA Alicja 8436WAŁBRZYCHSenior II K - 302021-07-18 09:18:5400:34:16
174MATUSZCZYK Grażyna 8166RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters K - 402021-07-18 09:00:1200:34:17
175PIGŁA Aleksander 8237SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYN/ KAŹMIERZSenior I M - 20 2021-07-18 09:30:1600:34:20
176PAŃCZYSZYN Mariusz 8269BRAKNYSAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:2500:34:23
177SAMBORSKI Bartosz 8037ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-18 09:02:5000:34:28
178MALCÁNKOVÁ Kateřina 8433ŠLAPANICESenior I K - 202021-07-18 09:02:5600:34:28
179MRÓZ Urszula 8249GORSKIE BABKISTRONIE SLWeteran K - 502021-07-18 09:03:0300:34:34
180SKAWINA Krystyna 8176TOPOLICE TEAMTOPOLICESenior II K - 302021-07-18 09:03:3200:34:37
181CHUDAŃSKI Maciej 8000WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:36:3300:34:38
182TEŚLAK Dawid 8209LUBNÓWSenior II M - 30 2021-07-18 09:03:0200:34:40
183JASKÓLSKA Joanna 8344JASKÓŁYPOZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:01:1200:34:41
184ORLIKOWSKI Jacek 8246POZNANMasters M - 40 2021-07-18 10:01:5700:34:44
185WITKE Elżbieta 8239KARPACZWeteran II K - 602021-07-18 10:01:5600:34:45
186MACKIEWICZ Artur 8564DŁUGOBIEGANIEMASZEWOMasters M - 40 2021-07-18 09:05:4200:34:49
187DEREŃ Agata 8595Senior II K - 302021-07-18 09:01:1400:34:52
188MATUKIN-SZUMLIŃSKA Aleksandra 8567KRAKÓWSenior II K - 302021-07-18 09:46:4100:34:52
189GORAL Jakub 8437WYSOKASenior II M - 30 2021-07-18 09:33:1300:34:53
190SZABAT Daniel 8422WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:20:1900:34:54
191BIESZCZAD Regina 8233KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior I K - 202021-07-18 09:00:1200:34:58
192ŁOBASIUK Iwona 8585Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIMasters K - 402021-07-18 09:00:5200:35:05
193NAKRASZEWICZ Dawid 8097LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 2021-07-18 09:05:3300:35:08
194HUSAK Mateusz 8116BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 2021-07-18 09:01:0900:35:10
195SIEMIENIUCH Łukasz 8443POZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:01:1800:35:14
196SIEMIŃSKA Marta 8623AMarta i AdaKOLUSZKIMasters K - 402021-07-18 09:03:4500:35:17
197PASTWA Katarzyna 8511ŁÓDŹSenior II K - 302021-07-18 09:44:4400:35:19
198PASTWA Maciej 8510ŁÓDŹSenior II M - 30 2021-07-18 09:44:4800:35:22
199TYLKA Gosia 8458LEGNICASenior II K - 302021-07-18 09:02:4400:35:27
200OSKWAREK Bogdan 8555DĘBOWA ŁĄKAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:03:4300:35:29
201MATYNIAK Barbara 8282WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻLIBIĄŻSenior II K - 302021-07-18 09:00:5400:35:31
202KOŚCIÓŁEK Jadwiga 8467ZŁOTY STOKSenior II K - 302021-07-18 09:23:2900:35:32
203PODJUK Patryk 8541FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃSenior I M - 20 2021-07-18 09:23:0400:35:33
204STASZKOWIAN Magda 8357ŁABŁAGIEWNIKISenior II K - 302021-07-18 09:30:3900:35:34
205BATHKE Rafał 8587Go PatiWIELISZEWSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:2000:35:35
206PRUSICKI Rafał 8144BP RUNNING TEAMZABRZEMasters M - 40 2021-07-18 09:31:0300:35:36
207SZCZYPCZYK-PRUSICKA Małgorzata 8147BP RUNNING TEAMZABRZEMasters K - 402021-07-18 09:31:0200:35:39
208WIERZBICKA Natalia 8243ROKIETNICASenior I K - 202021-07-18 09:30:4700:35:40
209KUCHARCZYK Kamil 8244TRI NOT TO DIEPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:30:4700:35:40
210CZAPSKI Wojciech 8303WROCLAWMasters M - 40 2021-07-18 09:00:3800:35:45
211SŁOWIK Kamila 8238TRITOGOSMOLECSenior I K - 202021-07-18 09:30:2000:35:49
212DERBICH Mariusz 8520KOWALEW RUNERSKOWALEWMasters M - 40 2021-07-18 09:29:3200:35:54
213KRALIK Sylwia 8403WARSZAWASenior II K - 302021-07-18 09:01:2000:35:56
214ZYGNER Sławomir 8414LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:18:5900:35:59
215NOLAS Jolanta 8319JELCZ-LASKOWICEWeteran K - 502021-07-18 09:45:5600:36:01
216KULAK Paulina 8526OBORYGENIOZOROWICESenior II K - 302021-07-18 09:56:3200:36:09
217MIKOŁAJCZAK Rafał 8417FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 2021-07-18 09:08:5700:36:10
218SKAWINA-POŁEĆ Anna 8279TOPOLICE TEAMSZCZYTNASenior II K - 302021-07-18 09:03:3400:36:13
219MIKOŁAJCZAK Agnieszka 8418FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters K - 402021-07-18 09:08:5700:36:13
220GÓRSKI Grzegorz 8345MSE FEHLAU RUN TEAMSUCHY LASMasters M - 40 2021-07-18 09:01:1600:36:16
221SIP Mirosław 8208ŚLESINWeteran I M - 50 2021-07-18 09:01:0400:36:19
222JORDAN Robert 8218TARNOWO PODGÓRNE BIEGAGRZEBIENISKOMasters M - 40 2021-07-18 09:05:5100:36:22
223WALENCIAK Michał 8220TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 2021-07-18 09:05:5400:36:25
224MALESZKA-BAGIŃSKA Kinga 8227GRUPA BIEGOWA MELO-ŚMIACZWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:00:4900:36:28
225MARCINKOWSKA Anita 8140POMIOTY SZATANALUBOŃSenior II K - 302021-07-18 09:00:2800:36:31
226KAMPA Paweł 8245TARNÓW OPOLSKISenior II M - 30 2021-07-18 09:02:4900:36:32
227WYSZYŃSKA Agnieszka 8225KATOWICESenior II K - 302021-07-18 09:33:2000:36:32
228PINIARSKA Magda 8432WROCŁAWSenior I K - 202021-07-18 09:50:1200:36:32
229BRZEZIŃSKI Andrzej 8084OLKUSZWeteran II M - 602021-07-18 09:31:5700:36:35
230SPECHT Karolina 8535WARSZAWAMasters K - 402021-07-18 09:05:3500:36:36
231SIWEK Grzegorz 8213LANRUNSLANCKORONAMasters M - 40 2021-07-18 09:31:5600:36:37
232ŁUKASIEWICZ Marek 8032ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters M - 40 2021-07-18 09:27:5900:36:38
233WARYSZAK Joanna 8301BAKALOVEGLIWICESenior II K - 302021-07-18 09:02:3000:36:40
234SAMOLAK Łukasz 8538LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:27:4500:36:42
235PLEWA Paulina 8137PBKPIŁASenior I K - 202021-07-18 09:02:5400:36:44
236CHĘCIŃSKA Dorota 8499ALEKSANDRIA DRUGASenior II K - 302021-07-18 09:00:3100:36:49
237BAŃKOWSKI Igor 8460NYSAWeteran II M - 602021-07-18 09:00:2000:36:53
238KOŁODKO Natalia 8067TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 402021-07-18 09:05:5200:36:54
239ZAWADA Magdalena 8194JJFIT RUNNING TEAMKRAKÓWMasters K - 402021-07-18 09:01:0800:36:56
240SZUSTER Kasia 8048BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELSenior II K - 302021-07-18 09:02:4800:36:56
241KOTECKI Marcin 8332WROCLAWMasters M - 40 2021-07-18 09:35:0500:36:56
242MOŻEJKO Jadwiga 8130NIEPOŁOMICESenior II K - 302021-07-18 09:33:4100:36:57
243IMIŃSKI Cezary 8117ZGIERZWeteran I M - 50 2021-07-18 09:00:0600:36:59
244JAWORSKA Izabela 8064SZCZECINMasters K - 402021-07-18 09:01:2300:37:00
245KLIN Robert 8527WATAHABRZEGWeteran I M - 50 2021-07-18 09:24:2200:37:01
246KONDRACIUK Mariusz 8215KONDRACIUK TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 2021-07-18 09:20:2100:37:02
247RODZIŃSKA Anita 8361GRUDZIĄDZWeteran K - 502021-07-18 09:00:1400:37:07
248TEKIELI Ewelina 8168TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters K - 402021-07-18 09:00:2300:37:10
249RZYWUCKA Jolanta 82564 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters K - 402021-07-18 09:07:1000:37:12
250DERA Izabela 8392WROCŁAWSenior I K - 202021-07-18 09:10:2800:37:14
251KUTYCKA KUREK Elżbieta 8171CHOJRAK TEAM WROCŁAWWROCLAWSenior II K - 302021-07-18 09:31:5200:37:16
252KALINA Adam 8254WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:23:3400:37:18
253FIRLEJ Anna 8400KRWIOBIEG(ANIE) ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRASenior I K - 202021-07-18 09:07:2400:37:19
254KIECOŃ Michał 8373RUN MOUNTAINS TRAVELSUSTROŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:27:1900:37:19
255CHMIELEWSKI Mariusz 8023RUNPROGRESSCHRÓŚCICESenior II M - 30 2021-07-18 09:01:2700:37:20
256JESIONKOWSKI Paweł 8388ZIELONA GÓRASenior I M - 20 2021-07-18 09:07:2300:37:20
257LIMANÓWKA Paweł 8482KĄTY WROCŁAWSKIEMasters M - 40 2021-07-18 09:01:0700:37:21
258KUGLER Kamila 8474JAWORZNOSenior II K - 302021-07-18 09:09:0500:37:27
259MOMOT Anna 8340ŁABŁAGIEWNIKIMasters K - 402021-07-18 09:30:3800:37:28
260SKIBA Anna 8557HARCOWNIKMIŁOSZYCEMasters K - 402021-07-18 09:02:4500:37:32
261MENDAK Magdalena 8536JELENIA GÓRAMasters K - 402021-07-18 09:23:3000:37:40
262SZYMAŁA Karolina 8405KLUCZBORKSenior I K - 202021-07-18 09:09:0300:37:41
263BEM Jolanta 8072WAKSMUNDSenior II K - 302021-07-18 09:24:1000:37:47
264BELTER Agnieszka 8159PIŁASenior II K - 302021-07-18 09:02:5400:37:53
265WOLSKI Teodor 8476SŁUPSKSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:0800:37:54
266CIEKAŃSKA Joanna 805135PLUDLESZNOMasters K - 402021-07-18 09:24:1100:37:55
267CIŚWICKI Jarosław 8399OŁAWAMasters M - 40 2021-07-18 09:33:1600:37:56
268ZADORA Borys 8517LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 2021-07-18 09:22:4700:38:01
269KUCHCINSKA Diana 8052WSCHOWAMasters K - 402021-07-18 09:24:1200:38:02
270ANTKOWIAK-BRONOWICKA Agnieszka 8453DRUŻYNA SZPIKU, ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOSenior II K - 302021-07-18 09:22:0900:38:06
271KULA Damian 8177KOBYLA GÓRASenior II M - 30 2021-07-18 09:17:2700:38:07
272SOBCZAK Megi 8441KONINSenior II K - 302021-07-18 09:03:4400:38:08
273WRÓBEL Zbigniew 8042TARNOWO PODGÓRNE BIEGASWADZIMWeteran I M - 50 2021-07-18 09:05:5100:38:08
274WRÓBEL Marzena 8088TARNOWO PODGÓRNE BIEGASWADZIMMasters K - 402021-07-18 09:05:5100:38:08
275KUBAŚ Dawid 8366NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOSenior II M - 30 2021-07-18 09:09:0400:38:12
276ŁASZKIEWICZ Piotr 8165PRUSICEWeteran II M - 602021-07-18 09:01:3000:38:14
277MICHALIK Kamila 8446TRUPOSZEPROCHOWICESenior I K - 202021-07-18 09:01:1100:38:17
278KUKUŁA Karolina 8550OŁDRZYCHOWICESenior II K - 302021-07-18 09:12:0400:38:17
279KACZMAREK Michał 8445TRUPOSZELEGNICASenior I M - 20 2021-07-18 09:01:1100:38:18
280NOGA Olga 8264WODZISŁAW ŚLĄSKISenior II K - 302021-07-18 09:02:2800:38:20
281ZARZECZNY Radoslaw 8559JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-18 09:06:0400:38:22
282GALEWSKI Mariusz 8203KOTLINWeteran I M - 50 2021-07-18 09:01:0600:38:23
283MAZUR Agnieszka 8312MARSZOWICESenior II K - 302021-07-18 09:00:1900:38:27
284BUBICZ Krzysztof 8031BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMasters M - 40 2021-07-18 09:02:3300:38:32
285DWORZAŃSKA - GUL Anna 8285POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:31:1300:38:32
286JURKIEWICZ Dominika 8196PROGRESWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:09:0100:38:34
287GUL Paweł 8284POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:31:1300:38:34
288SZCZEPANIAK Małgorzata 8152RKS PIŁA PODLASIEPIŁAWeteran K - 502021-07-18 09:02:5400:38:36
289RZĄSA Marta 8411MIKOŁÓWSenior II K - 302021-07-18 09:00:1100:38:40
290IDASZAK Patryk 8434KÓRNIKSenior II M - 30 2021-07-18 09:14:0100:38:44
291STRZYŻOWSKI Paweł 8008BYDGOSZCZMasters M - 40 2021-07-18 09:00:5400:38:47
292RZEPKA Joanna 8015POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:03:0000:38:50
293KWIECIEŃ Dorota 8199KIELCEMasters K - 402021-07-18 09:05:4100:38:53
294AUGUSTYNOWICZ Aurelia 8201RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZMasters K - 402021-07-18 09:00:2900:38:56
295ROSZYK Tomasz 8350TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:18:4900:38:59
296MOŚ Dorota 8193PIASKIMasters K - 402021-07-18 09:02:3100:39:00
297MOŚ Dariusz 8192PIASKIMasters M - 40 2021-07-18 09:02:3200:39:00
298KACZMAREK Mariusz 83367822885258POZNAŃWeteran II M - 602021-07-18 09:18:5000:39:00
299ORDYNIEC Alicja 8425KĘSY TEAMOBORNIKIMasters K - 402021-07-18 09:00:2200:39:04
300BLANIK Agnieszka 8308RADLINMasters K - 402021-07-18 09:27:5000:39:04
301NAPARTY Zbigniew 8424KĘSY TEAMOBORNIKIWeteran I M - 50 2021-07-18 09:00:2100:39:05
302NASALSKA Anna 8584FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIMasters K - 402021-07-18 09:00:5000:39:06
303POLNIK Klaudia 8314WODZISŁAW ŚLĄSKISenior II K - 302021-07-18 09:02:2800:39:06
304PASIEKA Agnieszka 8579Masters K - 402021-07-18 09:00:3100:39:07
304KANDEFER Beata 8580Klub Biegacza Athletic ZręcinKORCZYNAWeteran K - 502021-07-18 09:00:3100:39:07
306KANDEFER Kacper 8578KROSNOSenior I M - 20 2021-07-18 09:00:3300:39:08
307NADOBNIK Bartek 8059SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior I M - 20 2021-07-18 09:03:5900:39:08
308SZCZERBIEŃ Jacek 8271LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:29:0400:39:08
309LUDZIŃSKI Adam 8260LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:29:0200:39:09
310SERWACKA Dominika 8500STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLASenior II K - 302021-07-18 09:03:0600:39:10
311SADOWSKI Michał 8129GDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-18 09:00:3900:39:12
312KUS Andrzej 8229WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:03:4200:39:16
313SERAFIN Michał 8230HWBCWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:03:4200:39:16
314CHOJECKA Magdalena 8006ZBUCKI RUCHZBUCZYNMasters K - 402021-07-18 09:03:4600:39:24
315BACHURSKA Ewa 8322KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEMIŁOSZYCEMasters K - 402021-07-18 09:33:0500:39:24
316NOWAKOWSKA Karolina 8530WROCŁAWMasters K - 402021-07-18 09:37:4300:39:27
317MATAK Kinga 8111MAMERORADZYMINSenior II K - 302021-07-18 09:56:5900:39:37
318KONONIUK Łukasz 8592Fundacja Kierunek UltraBIAŁYSTOKSenior II M - 30 2021-07-18 09:01:1700:39:38
319LEHMANN Artur 8444POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:01:1700:39:39
320BARANIAK Jarosław 8234POZNANSenior II M - 30 2021-07-18 09:37:2900:39:41
321GAWRECKA Beata 8164JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYJUTROSINSenior II K - 302021-07-18 09:02:3000:39:42
322BIECHOWIAK Artur 8386PAKOSŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:02:3000:39:42
323KORYTNY Tomasz 8183FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 2021-07-18 09:09:0100:39:48
324KORYTNA Romana 8184FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters K - 402021-07-18 09:09:0200:39:48
325DZIERGWA Agnieszka 8561PRZEDWOJEWSKI TEAMSIECHNICESenior II K - 302021-07-18 09:00:3700:39:49
326LUBAŃSKA Alicja 8501BUKOWICEWeteran K - 502021-07-18 09:00:0900:39:50
327TOPOLEWSKA Agnieszka 8330WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:48:5200:39:53
328ŁATWIŃSKI Mateusz 8338PIETRZYKOWICESenior I M - 20 2021-07-18 09:03:1200:39:57
329BUJAK Dagmara 8348WARSZAWASenior II K - 302021-07-18 09:02:5200:39:58
330STEPUCH Włodzimierz 8204NAMYSŁÓWMasters M - 40 2021-07-18 09:15:1600:39:59
331AUTH Kari 8429BIERUTÓWSenior I K - 202021-07-18 09:12:2800:40:01
332URBAŃCZYK Krzysztof 8058IZBICKO W BIEGUOTMICESenior I M - 20 2021-07-18 09:26:4300:40:04
333ALEXEENKOVA Tatyana 8484KRAKÓWSenior II K - 302021-07-18 09:20:2100:40:06
334WEJCHAN Jagoda 8398POZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:12:2700:40:10
335SŁOWIKOWSKI Tomasz 8600Masters M - 40 2021-07-18 09:12:4200:40:11
336BECHTA Damian 8298WARSZAWASenior I M - 20 2021-07-18 09:22:2200:40:11
337BECHTA Katarzyna 8297BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWASenior I K - 202021-07-18 09:22:2100:40:12
338GARBACZ Kamila 8464WARSZAWAMasters K - 402021-07-18 09:02:3700:40:19
339ROGOWSKI Robert 8598Bieg OpolskiOPOLEMasters M - 40 2021-07-18 09:35:0300:40:20
340MAZURKIEWICZ Joanna 8021STARY WIELISŁAWMasters K - 402021-07-18 09:00:3800:40:21
341HYLIŃSKA Hanna 8020KOMU CZEMUWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:00:3700:40:23
342PIGŁA Maja 8236SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYN/ KAŹMIERZSenior II K - 302021-07-18 09:30:1400:40:23
343MAKOWCZYNSKA Agata 8109OBORYGENIWILCZYNSenior II K - 302021-07-18 09:56:3100:40:28
344KACZMAREK Anna 8451MILICZSenior II K - 302021-07-18 09:02:2900:40:29
345KACZMAREK Adam 8452MILICZMasters M - 40 2021-07-18 09:02:2900:40:29
346ADACH Magdalena 8186ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWASenior I K - 202021-07-18 09:42:5000:40:29
347KORGÓL Anna 8195RUN WISZNIA RUNROGOŻSenior II K - 302021-07-18 09:41:2200:40:30
348KORGÓL Mariusz 8198RUN WISZNIA RUNROGOŻSenior II M - 30 2021-07-18 09:41:2500:40:37
349KRAWCZAK Karolina 8053GŁOGÓWSenior II K - 302021-07-18 09:00:3000:40:38
350STRZELEC Weronika 8012POZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:02:3600:40:40
351STACHAŃCZYK Wojciech Stachanczyk 8563MATNER RUNNING TEAMWROCLAWMasters M - 40 2021-07-18 09:00:3000:40:41
352SZUMIGALSKI Radosław 8524RADOSŁAW SZUMIGALSKI PRIVKONINMasters M - 40 2021-07-18 09:01:0300:40:42
353WROZYNA Agnieszka 8341ŁAB ŁAGIEWNIKIŁAGIEWNIKIMasters K - 402021-07-18 09:30:3800:40:43
354SZURKOWSKI Michał 8462GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 2021-07-18 09:11:1500:40:50
355KULESZA Dagmara 8079WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:28:5600:40:51
356ROKICKI Łukasz 8450MIŁOŚNIKÓW WIŚNIÓWKI :).WROCŁAWMasters M - 40 2021-07-18 09:58:4000:41:01
357WYROBIEC-LIPIŃSKA Joanna 8365WARSZAWASenior I K - 202021-07-18 09:25:4400:41:06
358KUMASZKA Anna 8449DOLNY ŚLĄSKWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:23:2500:41:08
359GRZELKA-ZEMBATY Katarzyna 8175KAMIENIEC WROCŁAWSKISenior II K - 302021-07-18 09:02:4800:41:14
360PIWOWARCZYK Kamila 8397DZIABONG TEAMROKIETNICASenior II K - 302021-07-18 09:04:0300:41:14
361ŚMICHURSKA Malwina 8385FIZJOTERAPIA BIEGACZACEREKWICASenior II K - 302021-07-18 09:04:0300:41:14
362GÓRALSKI Krzysztof 8313BYSTRZYCA KŁODZKAMasters M - 40 2021-07-18 09:00:0900:41:15
363GRYDZIUSZKO Aneta 8179ŁÓDŹMasters K - 402021-07-18 09:05:3400:41:15
364SZPUREK Anna 8133BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKMasters K - 402021-07-18 09:05:4500:41:15
365JASIŃSKA Marzena 8172ŁÓDŹSenior II K - 302021-07-18 09:05:2900:41:22
366KRYSA Łukasz 8025POMYŁKA TEAMLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-18 09:27:4800:41:22
367BURZYŃSKA Emilia 8222MAMY-BIEGAMYBOGUCINSenior II K - 302021-07-18 09:00:1200:41:26
368ŁATWIŃSKA Marzena 8343WYBIERZ…PIETRZYKOWICEMasters K - 402021-07-18 09:03:1100:41:30
369LEŚNIAK Wiktor 8409OPOLESenior II M - 30 2021-07-18 09:02:5300:41:31
370BALNER Sebastian 8477JAWORZNOMasters M - 40 2021-07-18 09:02:5600:41:32
371IGNASIAK Marta 8272POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:25:3400:41:33
372CZAJA Agnieszka 8266POZNANSenior II K - 302021-07-18 09:25:3700:41:36
373JUREWICZ Agata 8267VEGE RUNNERSPOZNANSenior II K - 302021-07-18 09:25:3700:41:37
374SOŁTYS Ewelina 8342KRÓLIKOWICESenior II K - 302021-07-18 09:30:3900:41:39
375MĘTLAK Małgorzata 8552ZAWIERCIESenior I K - 202021-07-18 09:18:5700:41:41
376PRYSTASZ Krzysztof 8394OŁAWAMasters M - 40 2021-07-18 09:56:3300:41:47
377RADWAN Anna 8103TARNOWO PODGÓRNE BIEGADOPIEWOSenior II K - 302021-07-18 09:05:5200:41:53
378NIZIO Kamil 8070LUBLINMasters M - 40 2021-07-18 09:10:4300:41:54
379LACHOR Anna 8358ANRO SC ANNA ROBERT LACHORPOZNAŃWeteran K - 502021-07-18 09:37:4200:41:55
380DZIADOWICZ Andrzej 8328RADWANICEMasters M - 40 2021-07-18 09:05:5500:41:56
381RASZKOWSKI Piotr 8396ŚLĘZAK TEAM | PIOTRBIEGACZ.PLGDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-18 09:01:0100:42:00
382MRÓZ Radek 8287WARSZAWASenior II M - 30 2021-07-18 09:10:2500:42:01
383RASZKOWSKA Emilia 8395ŚLĘZAK TEAMGDAŃSKSenior II K - 302021-07-18 09:01:0100:42:05
384GRADEK Agnieszka 8306ŁĘKAWICASenior I K - 202021-07-18 09:00:4100:42:06
385KAYSIEWICZ Joanna 8505POZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:03:2600:42:08
386KUZIOMKO Anna 8261LEGNICAMasters K - 402021-07-18 09:02:4300:42:30
387KLECHA Katarzyna 8162POZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:30:4700:42:39
388WINIARSKA Monika 8307DXTREEM RUNNINGWARSZAWAMasters K - 402021-07-18 09:34:2000:42:39
389LEMBICZ Paweł 8163WIRYMasters M - 40 2021-07-18 09:30:4800:42:43
390RYTYCH Justyna 8235TOMASZÓW MAZOWIECKIMasters K - 402021-07-18 09:31:1600:42:49
391CHODERA Ewelina 8160WARSZAWA (WAWER)Senior II K - 302021-07-18 09:31:1700:42:49
392WITKOWSKA Katarzyna 8393BYTOMMasters K - 402021-07-18 09:03:5200:42:54
393WALCZAK Sławomir 8485GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:28:2100:43:09
394KIECON Zuzanna 8372USTROŃSenior I K - 202021-07-18 09:27:1900:43:10
395KIECOŃ Maria 8374USTROŃSenior II K - 302021-07-18 09:27:1900:43:11
396CZERNIAK Zuzanna 8556WROCŁAWSenior I K - 202021-07-18 09:42:0900:43:22
397GARDZIEJCZYK Aldona 8311ZIELONA GÓRAMasters K - 402021-07-18 09:20:2300:43:24
398LUGOWSKI Karol 8504DUBAIMasters M - 40 2021-07-18 09:03:4800:43:25
399AMANOWICZ Aurelia 8554LĄDEK-ZDRÓJSenior I K - 202021-07-18 09:42:0500:43:26
400MIKICKA Monika 8346OPOLESenior II K - 302021-07-18 09:02:5200:43:29
401JAROSZ Agnieszka 8355TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior I K - 202021-07-18 09:05:3700:43:34
402TOMERA Dorota 8356TEAM KURORT LĄDEK- ZDRÓJSTARA BYSTRZYCAMasters K - 402021-07-18 09:05:3700:43:35
403KRZUŚ Michał 8305ŁĘKAWICASenior I M - 20 2021-07-18 09:00:4200:43:36
404KOCHAN Piotr 8375NIEMANIEKOBYŁKAMasters M - 40 2021-07-18 09:03:5800:43:37
405MYSLOWSKA Agnieszka 8408LEGNICASenior II K - 302021-07-18 09:20:2400:43:37
406VOGEL Kamil 8153NOWY TOMYŚLPOZNAŃSenior I M - 20 2021-07-18 09:02:5400:43:39
407JOŃCZYK Beata 8602Bieg OpolskiOPOLESenior II K - 302021-07-18 09:35:0400:43:39
408KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 8448OSTROŁĘKAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:00:0600:43:47
409ŁOKAJ Marcin 8187RADWANICESenior II M - 30 2021-07-18 09:02:5900:43:51
410MIKOŁAJCZAK Magdalena 8435ŻORYMasters K - 402021-07-18 09:04:0600:44:00
411BARYSKA Basia 8370WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:44:5500:44:03
412AUGUSTYN Monika 8211SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters K - 402021-07-18 09:34:1600:44:05
413SOŁYGA Magdalena 8212ŁĘKA OPATOWSKASenior II K - 302021-07-18 09:02:3200:44:09
414LEMBICZ Agnieszka 8415FLEXLINK RUNNING TEAMPALĘDZIESenior II K - 302021-07-18 09:00:5700:44:41
415DWORNICKA Magda 7862RGBRYBNIKMasters K - 402021-07-18 09:03:0100:44:48
416ŚWITALSKA Edyta 8265SZCZECINMasters K - 402021-07-18 09:03:0800:44:53
417KRYSA Dorota 8027POMYŁKA TEAMLĄDEK ZDRÓJMasters K - 402021-07-18 09:27:4900:45:18
418OSZCZEDA Marzena 8428ŻORYMasters K - 402021-07-18 09:02:4300:45:21
419GÓRCZYŃSKA Barbara 8537LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 402021-07-18 09:27:4400:45:22
420DZIUBAŁA Ilona 8362POPÓWWeteran K - 502021-07-18 09:02:4900:45:25
421SZÓSTAK Marzena 8320KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II K - 602021-07-18 09:33:1000:45:28
422MATYLLA-HEJZA Gracja-Maria 8108POZNANSenior I K - 202021-07-18 09:22:5600:45:32
423SZYMAŃSKI Łukasz 8158ODOLANÓWSenior II M - 30 2021-07-18 09:02:4800:45:36
424SZYMAŃSKA Katarzyna 8157ODOLANÓWSenior II K - 302021-07-18 09:02:4700:45:37
425ZAJĄC Paulina 8085BANINOSenior II K - 302021-07-18 09:00:1000:45:40
426ŁUKWIŃSKI Bogusław 8488UKS SZUWAREKRYBNOWeteran I M - 50 2021-07-18 09:02:5800:45:43
427SMORAWSKA Lidia 8189TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 302021-07-18 09:05:5300:45:55
428GADZINOWSKI Ignacy 8248RADOMWeteran III M - 702021-07-18 09:34:4800:46:16
429KICZKA Maria 8036ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II K - 302021-07-18 09:27:5900:46:23
430KRZECZKOWSKI Roman 8304BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAMasters M - 40 2021-07-18 09:27:4700:46:31
431BOROŃ-KOSIK Magda 8302KIEŁCZÓWMasters K - 402021-07-18 09:27:4700:46:33
432CZYŻAK Błażej 8573MROWINOMasters M - 40 2021-07-18 09:04:0100:46:48
433PRASAL Konrad 8594Senior I M - 20 2021-07-18 09:02:3500:46:59
434WĄSOWICZ Patryk 8232CHIVAS TEAMBARTOSZYCESenior II M - 30 2021-07-18 09:42:5800:47:05
435BLICHERT Anna 8335I DON'T KURWA CAREWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:41:5100:47:06
436ZJAWIN Katarzyna 8107POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:22:5500:47:07
437MIELCZAREK Halina 8063OPOLEWeteran K - 502021-07-18 09:05:3000:47:19
438HRYCZYŃSKA Kamila 8603ZĄBKOWICESenior I K - 202021-07-18 09:39:4300:47:26
439JANICKA Danuta 8494SZYBKIE I WŚCIEKŁYKŁODZKOSenior II K - 302021-07-18 09:28:2000:47:34
440PIEKARCZYK Katarzyna 8490SZYBKIE I WŚCIEKŁYKŁODZKOSenior II K - 302021-07-18 09:28:1700:47:38
441PRZYŁUSKA Mirosława 8503RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran II K - 602021-07-18 09:00:2600:47:40
442WESOŁOWSKI Damian 8104TOMASZÓW MAZ.Masters M - 40 2021-07-18 09:44:0800:47:42
443KWIATKOWSKA Honorata 8105TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.Masters K - 402021-07-18 09:44:0700:47:43
444JANIK Piotr 8141ŁÓDŹMasters M - 40 2021-07-18 09:05:2800:47:52
445DUBIŃSKA Magdalena 8142ŁÓDŹSenior II K - 302021-07-18 09:05:2800:47:55
446PODJUK Kinga 8540FRIENDS GOSTYŃGOSTYŃMasters K - 402021-07-18 09:23:1300:48:12
447WOJCIECH Stańczuk 8457SIEDLCEWeteran I M - 50 2021-07-18 09:04:0800:48:22
448NOSKO Justyna 8151ŁÓDŹMasters K - 402021-07-18 09:01:2100:48:39
449PRZEPIÓRKA Jolanta 8149ŁÓDŹMasters K - 402021-07-18 09:01:2200:48:40
450KUTNA Agnieszka 8565ALUSIAKIWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:23:2700:48:48
451HACZYK Gabriela 8590Bieg OpolskiOPOLEWeteran III K - 702021-07-18 09:11:1800:48:57
452CHYBICKI Wojciech 8506MROWINOSenior II M - 30 2021-07-18 09:03:5500:48:58
453CZYŻAK Justyna 8574MROWINOSenior II K - 302021-07-18 09:03:5700:49:07
454CHYBICKA Magdalena 8367MROWINOSenior II K - 302021-07-18 09:03:5600:49:08
455MOCYDLARZ Agata 8280POZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:06:0100:49:30
456TALAR Marek 8281KĘSY TEAMDĄBRÓWKA LEŚNASenior II M - 30 2021-07-18 09:06:0200:49:30
457RAJCZAKOWSKA Kamila 8299WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:02:4200:49:39
458PILARSKA Elżbieta 8095BOGATYNIAWeteran III K - 702021-07-18 09:03:1400:49:41
459RAJCZAKOWSKA Anna 8546LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 502021-07-18 09:02:4300:49:42
460REGULSKA Aneta Regulska 8551DRUŻYNA SZPIKUWROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:02:4000:49:45
461GODLEWSKA Agnieszka 8473POZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:25:4200:49:58
462PYTEL Anna 8136IZBICKO W BIEGUOTMICEMasters K - 402021-07-18 09:27:1000:50:15
463SZYPULSKA Katarzyna 8138SKS CHMIELOWICEOPOLEMasters K - 402021-07-18 09:27:1100:50:15
464JANECZEK Tomasz 8258TUREKSenior II M - 30 2021-07-18 09:02:3800:50:50
465ZABROCKA Jolanta 8011PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKWeteran K - 502021-07-18 09:02:3300:50:53
466ZABROCKI Andrzej 8014PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 2021-07-18 09:02:3400:50:54
467WOŁOSIEWICZ Teresa 8066PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKWeteran II K - 602021-07-18 09:02:3700:51:11
468KOWALEWSKA Katarzyna 8112WARSZAWAMasters K - 402021-07-18 09:09:0200:51:19
469LASEK Karina 8039CZMOŃSenior II K - 302021-07-18 09:37:3900:51:29
470GARCZYK Marzena 8406LUSÓWKOMasters K - 402021-07-18 09:37:4000:51:30
471KARCZMARCZYK Beata 8588LĄDEK ZDRÓJWeteran K - 502021-07-18 09:02:2600:51:52
472BERNACKA Anna 8489WROCŁAWSenior II K - 302021-07-18 09:23:3100:51:53
473KACZMARCZYK Roman 8589LĄDEK ZDRÓJ Weteran I M - 50 2021-07-18 09:02:2600:51:55
474IWASZKIEWICZ Dominika 8466WROCLAWSenior II K - 302021-07-18 09:23:2800:51:59
475BATURA Magdalena 8349TKKF MPK POZNAŃLUBOŃSenior II K - 302021-07-18 09:25:1900:51:59
476MAJCHRZYCKA Agnieszka 8498TKKF MPK POZNAŃŚRODA WIELKOPOLSKASenior II K - 302021-07-18 09:25:1900:52:00
477SZYMAŁA Jan 8309SAM GNAM OD 1949KLUCZBORKWeteran III M - 702021-07-18 09:21:0300:52:22
478STRZYŻOWSKA Monika 8003BYDGOSZCZMasters K - 402021-07-18 09:00:5300:52:37
479CZECH Dominika 8009KCYNIASenior I K - 202021-07-18 09:00:5200:52:38
479WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 8001OSIELSKOSenior II K - 302021-07-18 09:00:5300:52:54
481BARGIEL-DYGA Monika 8470NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAWeteran K - 502021-07-18 09:12:0400:52:55
482MORAWSKA Edyta 8522BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMasters K - 402021-07-18 09:51:5900:54:12
483MORAWSKI Jarosław 8521BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMasters M - 40 2021-07-18 09:52:0000:54:13
484RYBKA Elżbieta 8495SZYBKIE I WŚCIEKŁYKLODZKOSenior II K - 302021-07-18 09:28:1600:54:18
485SZPERNA Katarzyna 8126JAROCINPOZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:30:3500:54:40
486PIETRUCHA Marta 8087POZNAŃSenior II K - 302021-07-18 09:30:3300:54:43
487KAYSIEWICZ Maciej 8125NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃWeteran I M - 50 2021-07-18 09:03:2800:54:54
488KAYSIEWICZ Agata 8124POZNAŃSenior I K - 202021-07-18 09:03:2800:54:54
489DATA Tomasz 8542HRMAX ŻORYŻORYMasters M - 40 2021-07-18 09:58:0500:55:39
490SZYMAŃSKA Agnieszka 8089POZNAŃMasters K - 402021-07-18 09:00:2901:02:33
491SZYMAŃSKI Paweł 8083POZNAŃMasters M - 40 2021-07-18 09:00:2901:02:34
492MRÓZ Anna 8288WARSZAWASenior II K - 302021-07-18 09:10:2501:04:09
493MICHALSKI Dariusz 8380ALFA TEAM GOSTYŃPIASKIWeteran I M - 50 2021-07-18 09:07:1201:04:13
494LIMAN Andrzej 8080PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 2021-07-18 09:02:3801:06:13
495LIMAN Dorota 8081PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKMasters K - 402021-07-18 09:02:3701:06:15
496WOŁOSIEWICZ Jarosław 8060PODLASIAKI TEAMBIAŁYSTOKWeteran II M - 602021-07-18 09:02:3901:06:15
497BOCZAR Waldemar 8228WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-18 09:03:4001:06:42
498MAKSYMOWICZ Monika 8496SZYBKIE I WŚCIEKŁYKŁODZKOSenior II K - 302021-07-18 09:28:1601:07:52
499KATARYŃCZUK-BOROWIK Dorota 8180CAŁA OLEŚNICA BIEGASPALICEMasters K - 402021-07-18 09:02:4601:07:56
500GROGER Karolina 8270LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 202021-07-18 09:29:0301:09:02
501ROBAK Aneta 8259LĄDEK ZDRÓJSenior II K - 302021-07-18 09:29:0101:09:07
502PLAZIŃSKA Agnieszka 8416FLEXLINK RUNNING TEAMPOBIEDZISKASenior II K - 302021-07-18 09:00:5701:11:03
503WINIARSKI Robert 8024LEGNICAWeteran I M - 50 2021-07-18 09:11:1201:39:58
Znaleziono 503 wynik(ów)