BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2018-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
231
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
231
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1JEFIMCZYK Norbert 72LKS FENIX SŁUPSKDAMNICAM-16
2JAKUBEK Patryk 66ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-16
3SIÓDMIAK Igor 184MKP SZCZECINEK / TRIATHLONSZCZECINEKM-16
4GARSKI Kryspin 49ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-40
5BAJGERT Robert 3VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-40
6JAWORSKI Robert 71BRYZA POSTOMINOPIESZCZM-40
7BORYCHOWSKI Mariusz 248KB TUPOT USTKAKOBYLNICAM-40
8BARTNIK Marian 252KOSZALINM-70+
9KĘPKA Adrian 89DECATHLON KOSZALINWIEKOWO/DARŁOWOM-16
10SIADAK Arkadiusz 182KOSZALINM-30
11CZAPLIŃSKI Jacek 30FREE BIRDSKOSZALINM-30
12TRĘBSKI Krzysztof 217#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
13CICHOSZ MIELEWCZYK Mateusz 251ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-30
14ZIENKIEWICZ Wojciech 236BARBARIANS KOSZALINKOSZALINM-30
15OSTAFI Robert 144REDŁOM-40
16STRUMIŃSKI Rafał 195ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-30
17OLEJNIK Bartłomiej 142KOSZALINM-30
18KAJKOWSKI Rafał 79CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-40
19KOZIEŁ Paweł 107WICHER RĄBINORĄBINOM-30
20CUBER Wojciech 29#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-30
21KOŚCIELNIAK Robert 254TKKF KOSZALINKOSZALINM-50
22BORYCHOWSKA Marlena 15KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-30
23ZWOLIŃSKI Jan 239TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-50
24MUCHA Krzysztof 133KOSZALINM-40
25SZUBERT Julia 210KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-16
26OTTO Michał 147BONINM-30
27GLISZCZYŃSKI Łukasz 53UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-16
28KAŹMIERCZAK Agnieszka 87ŚWIDWINK-40
29ZIOMEK Maja 237DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-16
30PUSZ Jakub 165ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-16
31SZKOŁUDA Miłosz 206DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-16
32FAJGIER Tomasz 39MANOWOM-40
33KALKOWSKI Paweł 80JW1223KOSZALINM-30
34ŁUKAWSKI Mariusz 118JW1223CHAŁUPYM-30
35URBAŃSKI Tomasz 222BIAŁOGARDM-40
36STACHOWIAK Ryszard 190BIAŁOGARDM-60
37JARZYNA Roman 69STARGARD SZCZECIŃSKIM-50
38BOBER Jakub 10MIASTKOM-16
39MICHALCZYK Mariusz 128KOSZALINM-40
40MEJER Aleksandra 126ROSNOWOK-16
41SZNYTER Sabina 207DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-16
42PAULIŃSKI Jan 155KOSZALINM-60
43ULENBERG Maria 221KOŚCIERZYNAK-16
44WRÓBEL Ewelina 234KOŚCIERZYNAK-16
45PAKULSKI Marcin 151KOSZALINM-40
46KASPERSKI Dariusz 85BYDLINOM-40
47NIEMCZUK Dariusz 137KOSZALINM-50
48MAJCHRZAK Paweł 119KARLINO BIEGAJKARLINOM-40
49KAMYK Piotr 82MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-30
50KIERKOSZ Marek 91KOSZALINM-50
51GARSKA Joanna 48ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-40
52DOMAŃSKI Adam 34KOŁOBRZEGM-40
53DANOWSKI Maciej 32FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM-40
54ŁOZIŃSKA Karolina 117KOSZALINK-16
55FRONTCZAK Izabela 43SZCZECINEKK-30
56PERKOWSKA Oktawia 157KOSZALINK-16
57SZAFIRSKI Kacper 202CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-16
58BONISŁAWSKI Jarosław 13MAM ŚWIRASŁAWNOM-30
59IWANIEC Dariusz 65TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-40
60KŁOS Tomasz 94KALISZ POMORSKIM-30
61DROZDOWSKI Marcin 36MORPOLKOSZALINM-16
62ZIÓŁKOWSKI Wojciech 238#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-40
63KRZEWIŃSKA Małgorzata 113TKKF KOSZALINKOSZALINK-50
64CHORĄŻY Karolina 27KOSZALINK-16
65GUTOWSKI Sebastian 60GUCIOR-RUNŚWIDWINM-40
66LEWANDOWSKA Sylwia 116ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOK-16
67MIŁEK Ewelina 132KOSZALINK-16
68SKOWYRSKI Janusz 186TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-50
69JASIŃSKI Cezary 70MNBCKOSZALINM-40
70KOZŁOWSKA Karolina 108OKONEKK-30
71SZKARŁAT Magdalena 205#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-30
72MICKIEWICZ Kinga 129OKONEKK-40
73TRĘBSKA Marta 216#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-40
74WOJANOWSKI Zbigniew 232BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM-60
75WOJANOWSKA Maryla 260GRUDZIĄDZK-60
76STEBELSKI Jasiek 193KOSZALINM-30
77ŻUKOWSKI Cezary 241MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-30
78RÓG Michał 174JW1223STARE BIELICEM-30
79CHOŁUJ Karol 26ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-30
80CHODOR Izabela 22TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-30
80KAMIŃSKI Tomasz 81TKKF-JW 1223KOSZALINM-40
82SZAFIRSKI Marek 203CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-50
83BERNACKI Adam 6ADRÓGKOSZALINM-40
84ZAWADA Andrzej 258M-50
85CHODOR Martyna 23TKKF KOSZALINKOSZALINK-30
86RASZPLA Radosław 171BBLKOSZALINM-40
87MEGIER Wojciech 125ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-50
88PLUTA Katarzyna 159OKONEKK-16
89GŁUCH Katarzyna 256ElektronikKOSZALIN K-30
90KLENIEWSKI Piotr 93ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-50
91STAŃCZYK Franciszek 192NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+
92PICK Tomasz 158KOSZALINM-40
93KIEŁTYKA Tomasz 90#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-30
94KOLIGAT Anna 97KOSZALINK-30
95KARPIŃSKI Tomek 84GOLENIÓWM-40
96KOT Aleksandra 104#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-30
97SUSKA Joanna 200KOSZALINK-16
98KARPIŃSKA Hanna 83GOLENIÓWK-40
99RUSINEK Artur 175KOSZALINM-30
100ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-40
101PODSIADŁO Marcin 162KOSZALINM-40
102RYCHLIŃSKI Damian 177SŁUPSKM-30
103SZEWCZYK Paulina 204WOJNOWOK-16
104KUKIEŁA Tomasz 114KOSZALINM-30
105CHOŁUJ Jarek 25ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40
106SZULC Marek 213SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-50
107SKOWROŃSKI Tomasz 185CHAŁUPYM-30
108BODO Rafał 12KOSZALINM-30
109RASZPLA Ilona 170CIOTECZKI.PLKOSZALINK-40
110BURSZTA Marta 21KARLINO BIEGAJKARLINOK-16
111WIĘCKOWSKI Maciej 229KARLINO BIEGAJKARLINOM-30
112GONTARZ Wojciech 55DARŁOWOM-16
113SZULC Szymon 212BIAŁOGARDM-30
114BRZOSTKO Przemysław 20BIAŁOGARDM-30
115HRYCAJ Tomasz 63KOŁOBRZEGM-30
116MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 120KOSZALINK-16
117OSTAFI Joanna 145REDŁOK-30
118KACZMAREK Łukasz 78WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-30
119FIUK Agnieszka 40ATF TEAMPOŁCZYN-ZDRÓJK-30
120WALKOWIAK Dariusz 225KROKOWOM-40
121ALABA Jerzy 1BIAŁOGARDM-50
122KRUPIŃSKI Krzysztof 111E-UROLOG.EUKOSZALINM-50
123KOSMALA Aleksandra 102SZCZEGLINOK-30
124GAŁKA Dominik 46SP 1 TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-16
125ROBAKOWSKA Żaneta 172GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-30
126GAŁKA Marcin 47TRZEBIATÓWM-40
127BIERNAT Agnieszka 9KOSZALINK-30
128GAŁECKI Jacek 45KARLINO BIEGAJKARLINOM-50
129OSOBNIAK Ryszard 143KOSZALINM-60
130KOWALCZYK Karolina 106KOSZALINK-40
131GŁOWACKI Włodzimierz 54ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-70+
132ŻYWOT Norbert 242KOŁOBRZEGM-40
133MAŁYSZEWICZ Andrzej 121BIAŁY BÓRM-50
134MAŁYSZEWICZ Teresa 122BIAŁY BÓRK-50
135JANUSZEWSKI Jacek 6817WOG KOSZALINKOSZALINM-50
136GALICKI Robert 44BOBOLICEM-40
137WĄSOWICZ Anna 227KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-30
138KOMOROWSKA Beata 98ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-40
139MYSZKOWSKA Grażyna 134SŁUPSKK-50
140BORSUK Dorota 14KOSZALINK-40
141RAMA Janusz 168KOŁOBRZEGM-40
142RAMA Ewa 169KOŁOBRZEGK-50
143SULL Kacper 199NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-16
144STRZELECKA Małgorzata 196SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-40
145DOMAŃSKI Krzysztof 35KOŁOBRZEGM-16
146NOWAK Bartłomiej 141PIŁAM-40
147STRZELECKI Sebastian 257PIŁAM-40
148MARZEC Łukasz 123KOSZALINM-30
149REMBALSKI Piotr 250ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-40
150ROGALA Łukasz 173NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-30
151TURCZYN Grzegorz 220NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-40
152JUSZCZYK Agnieszka 76ANOX TEAMKOSZALINK-30
153DOMAŃSKA Katarzyna 33KOŁOBRZEGK-40
154BEDNARZ Katarzyna 5KOŁOBRZEGK-40
155PEŁKA Iwona 156KOSZALINK-50
156DAMPS Julita 31NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-30
157DZIĘBOWSKI Mariusz 38KOSZALINM-30
158PACAN Mira 149BYTÓWK-30
159SULL Agnieszka 198NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-40
160OSTAPIŃSKI Tomasz 146KOSZALINM-30
161SOKOŁOWSKA Anna 187ATOMÓWKISZCZECINEKK-30
162BRESZKA Michał 18DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-16
163KOPCZEWSKI Dariusz 99KOSZALINM-50
164SEEWALD Jan 180ZAKWASKOSZALINM-40
165PASZKOWSKI Marek 154KOSZALINM-50
166KOLBA Aleksandra 96GDYNIAK-30
167WALECKA Katarzyna 224ATOMÓWKISZCZECINEKK-30
168KAŹMIERCZAK Tomasz 88JW 3937KOSZALINM-40
169KAZIMIERCZAK Leszek 86SKURCZTEAMNIEKŁONICEM-30
170HNATOWSKI Artur 62SZYBKIESTOPYKOSZALINM-50
171KOLBA Bartosz 95GDYNIAM-30
172CHOJNACKI Bartosz 24ROWERY MAŁGOŚKAJAMNOM-40
173HELLER Zdzisław 61NIEZRZESZONYKOSZALINM-60
174MRUGALSKI Damian 246M-30
175MRUGALSKA Magdalena 255K-16
176KILJAN Sylwia 92KOSZALINK-30
177BRESZKA Paweł 17POLSKADARŁOWOM-40
178SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 201KOSZALINK-30
179PUTKAMER Joanna 167DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-16
180MASTALERZ Konrad 124DECATHLON KOSZALINŚMIECHÓWM-16
181ZAKONEK Anna 259DECATHLON KOSZALINK-16
182WINIARSKA Wiktoria 230DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-16
183PASEK Jan 153DUNOWOM-60
184GÓRSKA Dorota 57KOSZALINK-50
185KRASIŃSKI Witold 110JW1223KOSZALINM-40
186ZALESKI Tomasz 235GORZEBĄDZM-30
187SZUBERT Agnieszka 208KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-30
188NOWAK Piotr 140KOSZALINM-30
189PASEK Paula 152DUNOWOK-30
190SZUBERT Marcin 209KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-40
191DZIESZUK Dariusz 37TKKF KOSZALINKOSZALINM-50
192KARNICKI Zygmunt 253TKKF KOSZALINKOSZALINM-60
193SOWIERSZENKO Maciej 189DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-30
194PACAN Bartosz 150BYTÓWM-30
195CICHOSZ Jerzy 28KOSZALINM-70+
196KOWALCZYK Piotr 105KOSZALINM-30
197PUSZ Jacek 166KOSZALINM-50
198SZYMAŃSKI Marcin 214TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-30
199LEŚNIEWSKI Dominik 243M-30
200KOZŁOWIECKA Małgorzata 249KOSZALINK-50
201FRĄTCZAK Sławomir 42SŁUPSKM-30
202GRĄBCZEWSKI Rafał 58JW1223BIAŁOGARDM-30
203SZULC Adam 211SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-30
204HRYCIÓW Paweł 64JW1223BIAŁOGARDM-30
205ŻAK Rafał 240SŁUPSKM-30
206STANCZEWSKA Karolina 191BIAŁOGARDK-30
207BIELĘDA Karolina 244KOŁOBRZEGK-30
208BERNECKI Edward 8KOSZALINM-50
209GAWLIK Artur 50BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-30
210BASIAK Krystian 4JW1223KOSZALINM-30
211BRZEZIŃSKI Bartosz 19SŁUPSKM-30
212NIEDBAŁA Konrad 135KOSZALINM-40
213NIEDBAŁA Dorota 136KOSZALINK-40
214BERNECKA Agnieszka 7KOSZALINK-40
215KOSECKA Sylwia 100ZAKWASKOSZALINK-30
215KOSECKI Tomasz 101ZAKWASKOSZALINM-30
217SCHWARZ Ludwik 179KOSZALINM-50
218PŁOTKA Emilia 161KOSZALINK-30
219PŁOTKA Grzegorz 160KOSZALINM-30
220SOLAK Halina 188ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-60
221GLAZER Piotr 52MODLITWA BIEGANIA GRYFINOKOSZALINM-16
222RUSINEK Dawid 176BIAŁOGARDM-16
223JANKOWSKA Monika 67SZCZECINEKK-16
224BUTOWICZ Adam 245SZCZECINEKM-50
225TRACZ Jadwiga 215NOSOWOK-30
226FRASZKIEWICZ Jarosław 41KOSZALINM-40
227JUSZCZAK Krzysztof 75KOSZALINM-60
228TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 219KOSZALINM-50
229KOZŁOWIECKI Waldemar 109TKKF KOSZALINKOSZALINM-60
230WOJCIECHOWSKI Piotr 233KOŁOBRZEGM-40
231KRYSTOSIK Paulina 112KOSZALINK-16
Znaleziono 231 wynik(ów)