BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-01-06
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
231
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
231
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKA Marlena 15KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-301K 100:20:23.35 4:0414.7
2CHODOR Martyna 23TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:23:07.45+00:02:444:3713
3CHODOR Izabela 22TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-303K 900:24:15.50+00:03:524:5112.4
4KOSMALA Aleksandra 102SZCZEGLINOK-304K 1700:25:45.55+00:05:225:0911.6
5ROBAKOWSKA Żaneta 172GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-305K 1900:25:59.00+00:05:355:1111.5
6FRONTCZAK Izabela 43SZCZECINEKK-306K 2100:26:06.60+00:05:435:1311.5
7GŁUCH Katarzyna 256ELEKTRONIKKOSZALIN K-307K 2200:26:07.05+00:05:435:1311.5
8KOLIGAT Anna 97KOSZALINK-308K 2400:26:27.35+00:06:045:1711.3
9OSTAFI Joanna 145REDŁOK-309K 2600:26:49.65+00:06:265:2211.2
10JUSZCZYK Agnieszka 76ANOX TEAMKOSZALINK-3010K 2800:27:08.65+00:06:455:2511.1
11WĄSOWICZ Anna 227KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-3011K 2900:27:09.85+00:06:465:2611
12PACAN Mira 149BYTÓWK-3012K 3000:27:23.40+00:07:005:2811
13SZUBERT Agnieszka 208KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-3013K 3200:27:56.45+00:07:335:3510.7
14FIUK Agnieszka 40ATF TEAMPOŁCZYN-ZDRÓJK-3014K 3300:28:15.80+00:07:525:3910.6
15KOLBA Aleksandra 96GDYNIAK-3015K 3800:28:40.10+00:08:165:4410.5
16KILJAN Sylwia 92KOSZALINK-3016K 3900:28:48.75+00:08:255:4510.4
17KOZŁOWSKA Karolina 108OKONEKK-3017K 4100:29:28.50+00:09:055:5310.2
18KOT Aleksandra 104#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-3018K 4400:29:48.90+00:09:255:5710.1
19TRACZ Jadwiga 215NOSOWOK-3019K 4600:30:06.40+00:09:436:0110
20BIERNAT Agnieszka 9KOSZALINK-3020K 4700:30:29.70+00:10:066:059.8
21PŁOTKA Emilia 161KOSZALINK-3021K 4800:30:36.15+00:10:126:079.8
22SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 201KOSZALINK-3022K 5300:31:29.45+00:11:066:179.5
23WALECKA Katarzyna 224ATOMÓWKISZCZECINEKK-3023K 5800:31:49.50+00:11:266:219.4
24SOKOŁOWSKA Anna 187ATOMÓWKISZCZECINEKK-3024K 5900:31:49.95+00:11:266:229.4
25SZKARŁAT Magdalena 205#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-3025K 6000:32:11.05+00:11:476:269.3
26KOSECKA Sylwia 100ZAKWASKOSZALINK-3026K 6300:32:15.15+00:11:516:279.3
27STANCZEWSKA Karolina 191BIAŁOGARDK-3027K 6400:32:15.70+00:11:526:279.3
28BIELĘDA Karolina 244KOŁOBRZEGK-3028K 6500:32:22.35+00:11:596:289.3
29PASEK Paula 152DUNOWOK-3029K 7100:35:06.50+00:14:437:018.5
30DAMPS Julita 31NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3030K 7500:38:20.10+00:17:567:407.8
Znaleziono 30 wynik(ów)