BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-01-06
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
231
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
231
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKA Marlena 15KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-301K 100:20:23.35 4:0414.7
2SZUBERT Julia 210KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-161K 200:22:37.05+00:02:134:3113.3
3CHODOR Martyna 23TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:23:07.45+00:02:444:3713
4GARSKA Joanna 48ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-401K 400:23:20.75+00:02:574:4012.8
5KRZEWIŃSKA Małgorzata 113TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 500:23:29.60+00:03:064:4112.8
6MEJER Aleksandra 126ROSNOWOK-162K 600:23:42.70+00:03:194:4412.6
7CHORĄŻY Karolina 27KOSZALINK-163K 700:24:07.85+00:03:444:4912.4
8KAŹMIERCZAK Agnieszka 87ŚWIDWINK-402K 800:24:08.50+00:03:454:4912.4
9CHODOR Izabela 22TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-303K 900:24:15.50+00:03:524:5112.4
10ZIOMEK Maja 237DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-164K 1000:24:26.35+00:04:034:5312.3
11SZNYTER Sabina 207DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-165K 1100:24:31.00+00:04:074:5412.2
12ŁOZIŃSKA Karolina 117KOSZALINK-166K 1200:24:40.40+00:04:174:5612.2
13LEWANDOWSKA Sylwia 116ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOK-167K 1300:24:48.85+00:04:254:5712.1
14JANKOWSKA Monika 67SZCZECINEKK-168K 1400:25:04.30+00:04:405:0012
15PLUTA Katarzyna 159OKONEKK-169K 1500:25:34.65+00:05:115:0711.7
16MRUGALSKA Magdalena 255K-1610K 1600:25:41.75+00:05:185:0811.7
17KOSMALA Aleksandra 102SZCZEGLINOK-304K 1700:25:45.55+00:05:225:0911.6
18MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 120KOSZALINK-1611K 1800:25:54.75+00:05:315:1111.6
19ROBAKOWSKA Żaneta 172GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-305K 1900:25:59.00+00:05:355:1111.5
20MIŁEK Ewelina 132KOSZALINK-1612K 2000:26:03.30+00:05:395:1211.5
21FRONTCZAK Izabela 43SZCZECINEKK-306K 2100:26:06.60+00:05:435:1311.5
22GŁUCH Katarzyna 256ELEKTRONIKKOSZALIN K-307K 2200:26:07.05+00:05:435:1311.5
23STRZELECKA Małgorzata 196SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-403K 2300:26:24.95+00:06:015:1711.4
24KOLIGAT Anna 97KOSZALINK-308K 2400:26:27.35+00:06:045:1711.3
25KOWALCZYK Karolina 106KOSZALINK-404K 2500:26:37.65+00:06:145:1911.3
26OSTAFI Joanna 145REDŁOK-309K 2600:26:49.65+00:06:265:2211.2
27RASZPLA Ilona 170CIOTECZKI.PLKOSZALINK-405K 2700:26:57.05+00:06:335:2311.1
28JUSZCZYK Agnieszka 76ANOX TEAMKOSZALINK-3010K 2800:27:08.65+00:06:455:2511.1
29WĄSOWICZ Anna 227KOŁOBRZEG/STRAMNICAK-3011K 2900:27:09.85+00:06:465:2611
30PACAN Mira 149BYTÓWK-3012K 3000:27:23.40+00:07:005:2811
31PERKOWSKA Oktawia 157KOSZALINK-1613K 3100:27:24.20+00:07:005:2810.9
32SZUBERT Agnieszka 208KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-3013K 3200:27:56.45+00:07:335:3510.7
33FIUK Agnieszka 40ATF TEAMPOŁCZYN-ZDRÓJK-3014K 3300:28:15.80+00:07:525:3910.6
34SZEWCZYK Paulina 204WOJNOWOK-1614K 3400:28:21.30+00:07:575:4010.6
35KOMOROWSKA Beata 98ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-406K 3500:28:27.90+00:08:045:4110.5
36BURSZTA Marta 21KARLINO BIEGAJKARLINOK-1615K 3600:28:30.95+00:08:075:4210.5
37SULL Agnieszka 198NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-407K 3700:28:35.85+00:08:125:4310.5
38KOLBA Aleksandra 96GDYNIAK-3015K 3800:28:40.10+00:08:165:4410.5
39KILJAN Sylwia 92KOSZALINK-3016K 3900:28:48.75+00:08:255:4510.4
40DOMAŃSKA Katarzyna 33KOŁOBRZEGK-408K 4000:28:53.75+00:08:305:4610.4
41KOZŁOWSKA Karolina 108OKONEKK-3017K 4100:29:28.50+00:09:055:5310.2
42MYSZKOWSKA Grażyna 134SŁUPSKK-502K 4200:29:29.50+00:09:065:5410.2
43BEDNARZ Katarzyna 5KOŁOBRZEGK-409K 4300:29:42.60+00:09:195:5610.1
44KOT Aleksandra 104#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-3018K 4400:29:48.90+00:09:255:5710.1
45BORSUK Dorota 14KOSZALINK-4010K 4500:30:01.30+00:09:376:0010
46TRACZ Jadwiga 215NOSOWOK-3019K 4600:30:06.40+00:09:436:0110
47BIERNAT Agnieszka 9KOSZALINK-3020K 4700:30:29.70+00:10:066:059.8
48PŁOTKA Emilia 161KOSZALINK-3021K 4800:30:36.15+00:10:126:079.8
49NIEDBAŁA Dorota 136KOSZALINK-4011K 4900:31:05.10+00:10:416:139.7
50BERNECKA Agnieszka 7KOSZALINK-4012K 5000:31:06.15+00:10:426:139.6
51SUSKA Joanna 200KOSZALINK-1616K 5100:31:19.40+00:10:566:169.6
52KOZŁOWIECKA Małgorzata 249KOSZALINK-503K 5200:31:29.20+00:11:056:179.5
53SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 201KOSZALINK-3022K 5300:31:29.45+00:11:066:179.5
54PUTKAMER Joanna 167DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-1617K 5400:31:31.90+00:11:086:189.5
55ZAKONEK Anna 259DECATHLON KOSZALINK-1618K 5500:31:35.40+00:11:126:199.5
56WINIARSKA Wiktoria 230DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-1619K 5600:31:36.80+00:11:136:199.5
57PEŁKA Iwona 156KOSZALINK-504K 5700:31:41.25+00:11:176:209.5
58WALECKA Katarzyna 224ATOMÓWKISZCZECINEKK-3023K 5800:31:49.50+00:11:266:219.4
59SOKOŁOWSKA Anna 187ATOMÓWKISZCZECINEKK-3024K 5900:31:49.95+00:11:266:229.4
60SZKARŁAT Magdalena 205#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-3025K 6000:32:11.05+00:11:476:269.3
61MICKIEWICZ Kinga 129OKONEKK-4013K 6100:32:11.45+00:11:486:269.3
62TRĘBSKA Marta 216#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-4014K 6200:32:11.95+00:11:486:269.3
63KOSECKA Sylwia 100ZAKWASKOSZALINK-3026K 6300:32:15.15+00:11:516:279.3
64STANCZEWSKA Karolina 191BIAŁOGARDK-3027K 6400:32:15.70+00:11:526:279.3
65BIELĘDA Karolina 244KOŁOBRZEGK-3028K 6500:32:22.35+00:11:596:289.3
66WOJANOWSKA Maryla 260GRUDZIĄDZK-601K 6600:32:23.80+00:12:006:289.3
67RAMA Ewa 169KOŁOBRZEGK-505K 6700:32:46.85+00:12:236:339.2
68KARPIŃSKA Hanna 83GOLENIÓWK-4015K 6800:33:29.70+00:13:066:419
69ULENBERG Maria 221KOŚCIERZYNAK-1620K 6900:34:04.70+00:13:416:488.8
70MAŁYSZEWICZ Teresa 122BIAŁY BÓRK-506K 7000:34:58.20+00:14:346:598.6
71PASEK Paula 152DUNOWOK-3029K 7100:35:06.50+00:14:437:018.5
72GÓRSKA Dorota 57KOSZALINK-507K 7200:36:23.40+00:16:007:168.2
73SOLAK Halina 188ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-602K 7300:36:46.10+00:16:227:218.2
74WRÓBEL Ewelina 234KOŚCIERZYNAK-1621K 7400:36:59.50+00:16:367:238.1
75DAMPS Julita 31NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-3030K 7500:38:20.10+00:17:567:407.8
76KRYSTOSIK Paulina 112KOSZALINK-1622K 7600:39:35.25+00:19:117:557.6
Znaleziono 76 wynik(ów)