Organizator : | Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2018-01-06 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 259 |
Wystartowało : | 231 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 231 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIÓDMIAK Igor | 184 | MKP SZCZECINEK / TRIATHLON | SZCZECINEK | M-16 | 1 | M 1 | 00:16:50.75 | 3:22 | 17.8 (100%) | ||
2 | JEFIMCZYK Norbert | 72 | LKS FENIX SŁUPSK | DAMNICA | M-16 | 2 | M 2 | 00:16:54.35 | +00:00:03 (0.4%) | 3:22 | 17.8 (100%) | |
3 | KĘPKA Adrian | 89 | DECATHLON KOSZALIN | WIEKOWO/DARŁOWO | M-16 | 3 | M 4 | 00:17:26.90 | +00:00:36 (3.5%) | 3:29 | 17.2 (96.6%) | |
4 | JAKUBEK Patryk | 66 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-16 | 4 | M 5 | 00:18:12.00 | +00:01:21 (7.4%) | 3:38 | 16.5 (92.7%) | |
5 | GLAZER Piotr | 52 | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | KOSZALIN | M-16 | 5 | M 27 | 00:21:27.05 | +00:04:36 (21.5%) | 4:17 | 14 (78.7%) | |
6 | RUSINEK Dawid | 176 | BIAŁOGARD | M-16 | 6 | M 30 | 00:21:33.10 | +00:04:42 (21.8%) | 4:18 | 13.9 (78.1%) | ||
7 | DROZDOWSKI Marcin | 36 | MORPOL | KOSZALIN | M-16 | 7 | M 40 | 00:22:29.25 | +00:05:38 (25.1%) | 4:29 | 13.3 (74.7%) | |
8 | GLISZCZYŃSKI Łukasz | 53 | UKSN SPRINT SŁAWNO | BYTÓW | M-16 | 8 | M 47 | 00:23:04.10 | +00:06:13 (27.0%) | 4:36 | 13 (73.0%) | |
9 | BOBER Jakub | 10 | MIASTKO | M-16 | 9 | M 52 | 00:23:09.90 | +00:06:19 (27.3%) | 4:37 | 13 (73.0%) | ||
10 | GONTARZ Wojciech | 55 | DARŁOWO | M-16 | 10 | M 59 | 00:23:37.10 | +00:06:46 (28.7%) | 4:43 | 12.7 (71.3%) | ||
11 | SULL Kacper | 199 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | M-16 | 11 | M 60 | 00:23:37.80 | +00:06:47 (28.7%) | 4:43 | 12.7 (71.3%) | |
12 | BRESZKA Michał | 18 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M-16 | 12 | M 69 | 00:24:05.40 | +00:07:14 (30.1%) | 4:49 | 12.5 (70.2%) | |
13 | PUSZ Jakub | 165 | ELEKTRONIK KOSZALIN | KOSZALIN | M-16 | 13 | M 78 | 00:24:25.90 | +00:07:35 (31.0%) | 4:53 | 12.3 (69.1%) | |
14 | SZKOŁUDA Miłosz | 206 | DECATHLON KOSZALIN | POLANÓW | M-16 | 14 | M 81 | 00:24:31.60 | +00:07:40 (31.3%) | 4:54 | 12.2 (68.5%) | |
15 | GAŁKA Dominik | 46 | SP 1 TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M-16 | 15 | M 98 | 00:25:56.90 | +00:09:06 (35.1%) | 5:11 | 11.6 (65.2%) | |
16 | DOMAŃSKI Krzysztof | 35 | KOŁOBRZEG | M-16 | 16 | M 107 | 00:26:27.90 | +00:09:37 (36.3%) | 5:17 | 11.3 (63.5%) | ||
17 | SZAFIRSKI Kacper | 202 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-16 | 17 | M 120 | 00:27:43.95 | +00:10:53 (39.3%) | 5:32 | 10.8 (60.7%) | |
18 | MASTALERZ Konrad | 124 | DECATHLON KOSZALIN | ŚMIECHÓW | M-16 | 18 | M 122 | 00:27:46.05 | +00:10:55 (39.3%) | 5:33 | 10.8 (60.7%) |
Znaleziono 18 wynik(ów)