BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-01-06
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
231
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
231
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-16

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIÓDMIAK Igor 184MKP SZCZECINEK / TRIATHLONSZCZECINEKM-161M 100:16:50.75 3:2217.8
2JEFIMCZYK Norbert 72LKS FENIX SŁUPSKDAMNICAM-162M 200:16:54.35+00:00:033:2217.8
3KĘPKA Adrian 89DECATHLON KOSZALINWIEKOWO/DARŁOWOM-163M 400:17:26.90+00:00:363:2917.2
4JAKUBEK Patryk 66ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-164M 500:18:12.00+00:01:213:3816.5
5GLAZER Piotr 52MODLITWA BIEGANIA GRYFINOKOSZALINM-165M 2700:21:27.05+00:04:364:1714
6RUSINEK Dawid 176BIAŁOGARDM-166M 3000:21:33.10+00:04:424:1813.9
7DROZDOWSKI Marcin 36MORPOLKOSZALINM-167M 4000:22:29.25+00:05:384:2913.3
8GLISZCZYŃSKI Łukasz 53UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-168M 4700:23:04.10+00:06:134:3613
9BOBER Jakub 10MIASTKOM-169M 5200:23:09.90+00:06:194:3713
10GONTARZ Wojciech 55DARŁOWOM-1610M 5900:23:37.10+00:06:464:4312.7
11SULL Kacper 199NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-1611M 6000:23:37.80+00:06:474:4312.7
12BRESZKA Michał 18DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-1612M 6900:24:05.40+00:07:144:4912.5
13PUSZ Jakub 165ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-1613M 7800:24:25.90+00:07:354:5312.3
14SZKOŁUDA Miłosz 206DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-1614M 8100:24:31.60+00:07:404:5412.2
15GAŁKA Dominik 46SP 1 TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-1615M 9800:25:56.90+00:09:065:1111.6
16DOMAŃSKI Krzysztof 35KOŁOBRZEGM-1616M 10700:26:27.90+00:09:375:1711.3
17SZAFIRSKI Kacper 202CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-1617M 12000:27:43.95+00:10:535:3210.8
18MASTALERZ Konrad 124DECATHLON KOSZALINŚMIECHÓWM-1618M 12200:27:46.05+00:10:555:3310.8
Znaleziono 18 wynik(ów)