BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-01-06
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
231
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
231
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIADAK Arkadiusz 182KOSZALINM-301M 700:18:53.70 3:4615.9
2CZAPLIŃSKI Jacek 30FREE BIRDSKOSZALINM-302M 800:19:02.20+00:00:083:4815.8
3KALKOWSKI Paweł 80JW1223KOSZALINM-303M 900:19:31.60+00:00:373:5415.4
4ŁUKAWSKI Mariusz 118JW1223CHAŁUPYM-304M 1200:19:50.75+00:00:573:5815.1
5CICHOSZ MIELEWCZYK Mateusz 251ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-305M 1300:19:56.15+00:01:023:5915.1
6CUBER Wojciech 29#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-306M 1500:20:04.35+00:01:104:0015
7ZIENKIEWICZ Wojciech 236BARBARIANS KOSZALINKOSZALINM-307M 1800:20:19.40+00:01:254:0414.8
8STEBELSKI Jasiek 193KOSZALINM-308M 1900:20:34.30+00:01:404:0614.6
9BONISŁAWSKI Jarosław 13MAM ŚWIRASŁAWNOM-309M 2100:20:49.30+00:01:554:0914.4
10KUKIEŁA Tomasz 114KOSZALINM-3010M 2200:21:05.85+00:02:124:1314.2
11RUSINEK Artur 175KOSZALINM-3011M 2400:21:17.30+00:02:234:1514.1
12STRUMIŃSKI Rafał 195ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3012M 2600:21:23.00+00:02:294:1614
13OLEJNIK Bartłomiej 142KOSZALINM-3013M 2900:21:32.90+00:02:394:1813.9
14KOZIEŁ Paweł 107WICHER RĄBINORĄBINOM-3014M 3600:22:06.90+00:03:134:2513.6
15KŁOS Tomasz 94KALISZ POMORSKIM-3015M 3700:22:10.65+00:03:164:2613.5
16OTTO Michał 147BONINM-3016M 4200:22:46.75+00:03:534:3313.2
17KAMYK Piotr 82MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3017M 4800:23:05.05+00:04:114:3713
18ŻUKOWSKI Cezary 241MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3018M 4900:23:05.40+00:04:114:3713
19MRUGALSKI Damian 246M-3019M 5300:23:19.25+00:04:254:4012.9
20RÓG Michał 174JW1223STARE BIELICEM-3020M 5700:23:29.60+00:04:354:4212.8
21CHOŁUJ Karol 26ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3021M 5800:23:36.00+00:04:424:4312.7
22MARZEC Łukasz 123KOSZALINM-3022M 6100:23:41.95+00:04:484:4412.7
23SKOWROŃSKI Tomasz 185CHAŁUPYM-3023M 6600:23:58.15+00:05:044:4712.5
24DZIĘBOWSKI Mariusz 38KOSZALINM-3024M 7100:24:06.40+00:05:124:4912.4
25SZULC Szymon 212BIAŁOGARDM-3025M 7200:24:13.90+00:05:204:5012.4
26FRĄTCZAK Sławomir 42SŁUPSKM-3026M 7900:24:29.10+00:05:354:5312.3
27KIEŁTYKA Tomasz 90#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-3027M 8000:24:30.00+00:05:364:5412.2
28KAZIMIERCZAK Leszek 86SKURCZTEAMNIEKŁONICEM-3028M 8600:25:01.05+00:06:075:0012
29KOWALCZYK Piotr 105KOSZALINM-3029M 9000:25:15.00+00:06:215:0311.9
30ROGALA Łukasz 173NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-3030M 9300:25:17.50+00:06:235:0311.9
31BRZOSTKO Przemysław 20BIAŁOGARDM-3031M 9400:25:24.90+00:06:315:0511.8
32RYCHLIŃSKI Damian 177SŁUPSKM-3032M 9500:25:39.70+00:06:465:0811.7
33HRYCAJ Tomasz 63KOŁOBRZEGM-3033M 9700:25:43.95+00:06:505:0811.7
34ZALESKI Tomasz 235GORZEBĄDZM-3034M 10200:26:17.60+00:07:235:1511.4
35GRĄBCZEWSKI Rafał 58JW1223BIAŁOGARDM-3035M 10300:26:19.00+00:07:255:1511.4
36BODO Rafał 12KOSZALINM-3036M 10400:26:23.85+00:07:305:1611.4
37KACZMAREK Łukasz 78WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3037M 11900:27:43.00+00:08:495:3210.8
38GAWLIK Artur 50BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3038M 12400:27:47.35+00:08:535:3310.8
39SZULC Adam 211SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3039M 12600:28:13.75+00:09:205:3810.6
40SOWIERSZENKO Maciej 189DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-3040M 12800:28:23.75+00:09:305:4010.6
41BASIAK Krystian 4JW1223KOSZALINM-3041M 13000:28:29.80+00:09:365:4210.5
42HRYCIÓW Paweł 64JW1223BIAŁOGARDM-3042M 13100:28:30.75+00:09:375:4210.5
43WIĘCKOWSKI Maciej 229KARLINO BIEGAJKARLINOM-3043M 13200:28:33.60+00:09:395:4210.5
44ŻAK Rafał 240SŁUPSKM-3044M 13300:28:33.95+00:09:405:4210.5
45OSTAPIŃSKI Tomasz 146KOSZALINM-3045M 13400:29:15.40+00:10:215:5110.3
46BRZEZIŃSKI Bartosz 19SŁUPSKM-3046M 13500:29:29.20+00:10:355:5310.2
47PACAN Bartosz 150BYTÓWM-3047M 13600:29:33.70+00:10:405:5410.2
48NOWAK Piotr 140KOSZALINM-3048M 14000:30:03.20+00:11:096:0010
49SZYMAŃSKI Marcin 214TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-3049M 14100:30:09.85+00:11:166:029.9
50KOLBA Bartosz 95GDYNIAM-3050M 14300:30:32.50+00:11:386:069.8
51PŁOTKA Grzegorz 160KOSZALINM-3051M 14400:30:36.95+00:11:436:079.8
52KOSECKI Tomasz 101ZAKWASKOSZALINM-3052M 14900:32:15.15+00:13:216:279.3
53LEŚNIEWSKI Dominik 243M-3053M 15200:32:49.65+00:13:556:349.1
Znaleziono 53 wynik(ów)