BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-01-06
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
231
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
231
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 248KB TUPOT USTKAKOBYLNICAM-401M 300:17:00.30 3:2417.6
2GARSKI Kryspin 49ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 600:18:17.00+00:01:163:3916.4
3TRĘBSKI Krzysztof 217#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-403M 1000:19:37.45+00:02:373:5515.3
4BAJGERT Robert 3VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-404M 1100:19:45.45+00:02:453:5715.2
5URBAŃSKI Tomasz 222BIAŁOGARDM-405M 1400:19:56.30+00:02:563:5915
6PAKULSKI Marcin 151KOSZALINM-406M 1700:20:18.65+00:03:184:0314.8
7SZUBERT Marcin 209KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-407M 2300:21:16.10+00:04:154:1514.1
8OSTAFI Robert 144REDŁOM-408M 2500:21:17.60+00:04:174:1514.1
9MUCHA Krzysztof 133KOSZALINM-409M 2800:21:27.95+00:04:274:1714
10IWANIEC Dariusz 65TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4010M 3200:21:36.25+00:04:354:1913.9
11KAJKOWSKI Rafał 79CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-4011M 3300:21:45.75+00:04:454:2113.8
12KASPERSKI Dariusz 85BYDLINOM-4012M 3400:21:46.15+00:04:454:2113.8
13CHOŁUJ Jarek 25ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4013M 3800:22:15.65+00:05:154:2713.5
14PICK Tomasz 158KOSZALINM-4014M 4100:22:31.40+00:05:314:3013.3
15MAJCHRZAK Paweł 119KARLINO BIEGAJKARLINOM-4015M 4300:22:49.30+00:05:494:3413.1
16ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4016M 5100:23:08.30+00:06:084:3713
17ZIÓŁKOWSKI Wojciech 238#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4017M 5500:23:23.20+00:06:224:4012.8
18RASZPLA Radosław 171BBLKOSZALINM-4018M 5600:23:26.65+00:06:264:4112.8
19MICHALCZYK Mariusz 128KOSZALINM-4019M 6200:23:42.15+00:06:414:4412.7
20JASIŃSKI Cezary 70MNBCKOSZALINM-4020M 6300:23:43.35+00:06:434:4412.6
21PODSIADŁO Marcin 162KOSZALINM-4021M 6500:23:58.05+00:06:574:4712.5
22DOMAŃSKI Adam 34KOŁOBRZEGM-4022M 6800:24:03.25+00:07:024:4812.5
23JAWORSKI Robert 71BRYZA POSTOMINOPIESZCZM-4023M 7000:24:06.25+00:07:054:4912.4
24KAMIŃSKI Tomasz 81TKKF-JW 1223KOSZALINM-4024M 7300:24:15.50+00:07:154:5112.4
25KRASIŃSKI Witold 110JW1223KOSZALINM-4025M 7500:24:17.55+00:07:174:5112.4
26KAŹMIERCZAK Tomasz 88JW 3937KOSZALINM-4026M 7600:24:24.05+00:07:234:5212.3
27GUTOWSKI Sebastian 60GUCIOR-RUNŚWIDWINM-4027M 7700:24:25.55+00:07:254:5312.3
28REMBALSKI Piotr 250ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-4028M 8200:24:35.80+00:07:354:5512.2
29DANOWSKI Maciej 32FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM-4029M 8300:24:38.50+00:07:384:5512.2
30GALICKI Robert 44BOBOLICEM-4030M 8700:25:08.70+00:08:085:0111.9
31NIEDBAŁA Konrad 135KOSZALINM-4031M 8800:25:09.10+00:08:085:0111.9
32FAJGIER Tomasz 39MANOWOM-4032M 9200:25:17.25+00:08:165:0311.9
33SEEWALD Jan 180ZAKWASKOSZALINM-4033M 9600:25:42.60+00:08:425:0811.7
34WOJCIECHOWSKI Piotr 233KOŁOBRZEGM-4034M 9900:26:07.05+00:09:065:1311.5
35GAŁKA Marcin 47TRZEBIATÓWM-4035M 10000:26:09.75+00:09:095:1411.5
36TURCZYN Grzegorz 220NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4036M 10900:26:42.95+00:09:425:2011.2
37BERNACKI Adam 6ADRÓGKOSZALINM-4037M 11000:26:44.55+00:09:445:2111.2
38ŻYWOT Norbert 242KOŁOBRZEGM-4038M 11200:26:59.75+00:09:595:2411.1
39NOWAK Bartłomiej 141PIŁAM-4039M 11600:27:19.95+00:10:195:2811
40KARPIŃSKI Tomek 84GOLENIÓWM-4040M 11800:27:35.20+00:10:345:3110.9
41BRESZKA Paweł 17POLSKADARŁOWOM-4041M 13900:30:00.70+00:13:006:0010
42FRASZKIEWICZ Jarosław 41KOSZALINM-4042M 14200:30:18.50+00:13:186:039.9
43CHOJNACKI Bartosz 24ROWERY MAŁGOŚKAJAMNOM-4043M 14600:31:30.45+00:14:306:189.5
44WALKOWIAK Dariusz 225KROKOWOM-4044M 14700:31:38.05+00:14:376:199.5
45STRZELECKI Sebastian 257PIŁAM-4045M 14800:31:47.65+00:14:476:219.4
46RAMA Janusz 168KOŁOBRZEGM-4046M 15100:32:47.20+00:15:466:339.2
Znaleziono 46 wynik(ów)