BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-01-06
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
231
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
231
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-50

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOŚCIELNIAK Robert 254TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1600:20:04.80 4:0015
2ZWOLIŃSKI Jan 239TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-502M 2000:20:42.05+00:00:374:0814.5
3NIEMCZUK Dariusz 137KOSZALINM-503M 3500:22:02.10+00:01:574:2413.6
4JARZYNA Roman 69STARGARD SZCZECIŃSKIM-504M 3900:22:27.95+00:02:234:2913.4
5SKOWYRSKI Janusz 186TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-505M 4400:22:56.95+00:02:524:3513.1
6ALABA Jerzy 1BIAŁOGARDM-506M 4500:22:59.65+00:02:544:3513.1
7KRUPIŃSKI Krzysztof 111E-UROLOG.EUKOSZALINM-507M 4600:23:00.50+00:02:554:3613
8ZAWADA Andrzej 258M-508M 5000:23:05.90+00:03:014:3713
9KIERKOSZ Marek 91KOSZALINM-509M 5400:23:20.90+00:03:164:4012.9
10SZULC Marek 213SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-5010M 6400:23:50.70+00:03:454:4612.6
11BERNECKI Edward 8KOSZALINM-5011M 6700:23:59.15+00:03:544:4812.5
12KOPCZEWSKI Dariusz 99KOSZALINM-5012M 7400:24:17.25+00:04:124:5112.3
13JANUSZEWSKI Jacek 6817WOG KOSZALINKOSZALINM-5013M 8500:24:56.60+00:04:514:5912
14MEGIER Wojciech 125ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-5014M 8900:25:12.80+00:05:085:0211.9
15KLENIEWSKI Piotr 93ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-5015M 10500:26:24.70+00:06:195:1711.4
16SCHWARZ Ludwik 179KOSZALINM-5016M 10600:26:27.45+00:06:225:1711.3
17SZAFIRSKI Marek 203CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-5017M 10800:26:28.85+00:06:245:1711.3
18BUTOWICZ Adam 245SZCZECINEKM-5018M 11300:27:00.20+00:06:555:2411.1
19DZIESZUK Dariusz 37TKKF KOSZALINKOSZALINM-5019M 11400:27:02.10+00:06:575:2411.1
20MAŁYSZEWICZ Andrzej 121BIAŁY BÓRM-5020M 11500:27:06.45+00:07:015:2511.1
21PASZKOWSKI Marek 154KOSZALINM-5021M 11700:27:34.75+00:07:295:3110.9
22PUSZ Jacek 166KOSZALINM-5022M 12100:27:45.95+00:07:415:3310.8
23HNATOWSKI Artur 62SZYBKIESTOPYKOSZALINM-5023M 12700:28:16.10+00:08:115:3910.6
24TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 219KOSZALINM-5024M 14500:31:02.60+00:10:576:129.7
25GAŁECKI Jacek 45KARLINO BIEGAJKARLINOM-5025M 15500:40:38.25+00:20:338:077.4
Znaleziono 25 wynik(ów)