BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2018-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
231
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
231
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIÓDMIAK Igor 184MKP SZCZECINEK / TRIATHLONSZCZECINEKM-161M 100:16:50.75 3:2217,8
2JEFIMCZYK Norbert 72LKS FENIX SŁUPSKDAMNICAM-162M 200:16:54.35+00:00:033:2217,8
3BORYCHOWSKI Mariusz 248KB TUPOT USTKAKOBYLNICAM-401M 300:17:00.30+00:00:093:2417,6
4KĘPKA Adrian 89DECATHLON KOSZALINWIEKOWO/DARŁOWOM-163M 400:17:26.90+00:00:363:2917,2
5JAKUBEK Patryk 66ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-164M 500:18:12.00+00:01:213:3816,5
6GARSKI Kryspin 49ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402M 600:18:17.00+00:01:263:3916,4
7SIADAK Arkadiusz 182KOSZALINM-301M 700:18:53.70+00:02:023:4615,9
8CZAPLIŃSKI Jacek 30FREE BIRDSKOSZALINM-302M 800:19:02.20+00:02:113:4815,8
9KALKOWSKI Paweł 80JW1223KOSZALINM-303M 900:19:31.60+00:02:403:5415,4
10TRĘBSKI Krzysztof 217#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-403M 1000:19:37.45+00:02:463:5515,3
11BAJGERT Robert 3VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-404M 1100:19:45.45+00:02:543:5715,2
12ŁUKAWSKI Mariusz 118JW1223CHAŁUPYM-304M 1200:19:50.75+00:03:003:5815,1
13CICHOSZ MIELEWCZYK Mateusz 251ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-305M 1300:19:56.15+00:03:053:5915,1
14URBAŃSKI Tomasz 222BIAŁOGARDM-405M 1400:19:56.30+00:03:053:5915,0
15CUBER Wojciech 29#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-306M 1500:20:04.35+00:03:134:0015,0
16KOŚCIELNIAK Robert 254TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1600:20:04.80+00:03:144:0015,0
17PAKULSKI Marcin 151KOSZALINM-406M 1700:20:18.65+00:03:274:0314,8
18ZIENKIEWICZ Wojciech 236BARBARIANS KOSZALINKOSZALINM-307M 1800:20:19.40+00:03:284:0414,8
19STEBELSKI Jasiek 193KOSZALINM-308M 1900:20:34.30+00:03:434:0614,6
20ZWOLIŃSKI Jan 239TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-502M 2000:20:42.05+00:03:514:0814,5
21BONISŁAWSKI Jarosław 13MAM ŚWIRASŁAWNOM-309M 2100:20:49.30+00:03:584:0914,4
22KUKIEŁA Tomasz 114KOSZALINM-3010M 2200:21:05.85+00:04:154:1314,2
23SZUBERT Marcin 209KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-407M 2300:21:16.10+00:04:254:1514,1
24RUSINEK Artur 175KOSZALINM-3011M 2400:21:17.30+00:04:264:1514,1
25OSTAFI Robert 144REDŁOM-408M 2500:21:17.60+00:04:264:1514,1
26STRUMIŃSKI Rafał 195ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3012M 2600:21:23.00+00:04:324:1614,0
27GLAZER Piotr 52MODLITWA BIEGANIA GRYFINOKOSZALINM-165M 2700:21:27.05+00:04:364:1714,0
28MUCHA Krzysztof 133KOSZALINM-409M 2800:21:27.95+00:04:374:1714,0
29OLEJNIK Bartłomiej 142KOSZALINM-3013M 2900:21:32.90+00:04:424:1813,9
30RUSINEK Dawid 176BIAŁOGARDM-166M 3000:21:33.10+00:04:424:1813,9
31STACHOWIAK Ryszard 190BIAŁOGARDM-601M 3100:21:33.90+00:04:434:1813,9
32IWANIEC Dariusz 65TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4010M 3200:21:36.25+00:04:454:1913,9
33KAJKOWSKI Rafał 79CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-4011M 3300:21:45.75+00:04:554:2113,8
34KASPERSKI Dariusz 85BYDLINOM-4012M 3400:21:46.15+00:04:554:2113,8
35NIEMCZUK Dariusz 137KOSZALINM-503M 3500:22:02.10+00:05:114:2413,6
36KOZIEŁ Paweł 107WICHER RĄBINORĄBINOM-3014M 3600:22:06.90+00:05:164:2513,6
37KŁOS Tomasz 94KALISZ POMORSKIM-3015M 3700:22:10.65+00:05:194:2613,5
38CHOŁUJ Jarek 25ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4013M 3800:22:15.65+00:05:244:2713,5
39JARZYNA Roman 69STARGARD SZCZECIŃSKIM-504M 3900:22:27.95+00:05:374:2913,4
40DROZDOWSKI Marcin 36MORPOLKOSZALINM-167M 4000:22:29.25+00:05:384:2913,3
41PICK Tomasz 158KOSZALINM-4014M 4100:22:31.40+00:05:404:3013,3
42OTTO Michał 147BONINM-3016M 4200:22:46.75+00:05:564:3313,2
43MAJCHRZAK Paweł 119KARLINO BIEGAJKARLINOM-4015M 4300:22:49.30+00:05:584:3413,1
44SKOWYRSKI Janusz 186TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-505M 4400:22:56.95+00:06:064:3513,1
45ALABA Jerzy 1BIAŁOGARDM-506M 4500:22:59.65+00:06:084:3513,1
46KRUPIŃSKI Krzysztof 111E-UROLOG.EUKOSZALINM-507M 4600:23:00.50+00:06:094:3613,0
47GLISZCZYŃSKI Łukasz 53UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-168M 4700:23:04.10+00:06:134:3613,0
48KAMYK Piotr 82MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3017M 4800:23:05.05+00:06:144:3713,0
49ŻUKOWSKI Cezary 241MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3018M 4900:23:05.40+00:06:144:3713,0
50ZAWADA Andrzej 258M-508M 5000:23:05.90+00:06:154:3713,0
51ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4016M 5100:23:08.30+00:06:174:3713,0
52BOBER Jakub 10MIASTKOM-169M 5200:23:09.90+00:06:194:3713,0
53MRUGALSKI Damian 246M-3019M 5300:23:19.25+00:06:284:4012,9
54KIERKOSZ Marek 91KOSZALINM-509M 5400:23:20.90+00:06:304:4012,9
55ZIÓŁKOWSKI Wojciech 238#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4017M 5500:23:23.20+00:06:324:4012,8
56RASZPLA Radosław 171BBLKOSZALINM-4018M 5600:23:26.65+00:06:354:4112,8
57RÓG Michał 174JW1223STARE BIELICEM-3020M 5700:23:29.60+00:06:384:4212,8
58CHOŁUJ Karol 26ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3021M 5800:23:36.00+00:06:454:4312,7
59GONTARZ Wojciech 55DARŁOWOM-1610M 5900:23:37.10+00:06:464:4312,7
60SULL Kacper 199NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-1611M 6000:23:37.80+00:06:474:4312,7
61MARZEC Łukasz 123KOSZALINM-3022M 6100:23:41.95+00:06:514:4412,7
62MICHALCZYK Mariusz 128KOSZALINM-4019M 6200:23:42.15+00:06:514:4412,7
63JASIŃSKI Cezary 70MNBCKOSZALINM-4020M 6300:23:43.35+00:06:524:4412,6
64SZULC Marek 213SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-5010M 6400:23:50.70+00:06:594:4612,6
65PODSIADŁO Marcin 162KOSZALINM-4021M 6500:23:58.05+00:07:074:4712,5
66SKOWROŃSKI Tomasz 185CHAŁUPYM-3023M 6600:23:58.15+00:07:074:4712,5
67BERNECKI Edward 8KOSZALINM-5011M 6700:23:59.15+00:07:084:4812,5
68DOMAŃSKI Adam 34KOŁOBRZEGM-4022M 6800:24:03.25+00:07:124:4812,5
69BRESZKA Michał 18DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-1612M 6900:24:05.40+00:07:144:4912,5
70JAWORSKI Robert 71BRYZA POSTOMINOPIESZCZM-4023M 7000:24:06.25+00:07:154:4912,4
71DZIĘBOWSKI Mariusz 38KOSZALINM-3024M 7100:24:06.40+00:07:154:4912,4
72SZULC Szymon 212BIAŁOGARDM-3025M 7200:24:13.90+00:07:234:5012,4
73KAMIŃSKI Tomasz 81TKKF-JW 1223KOSZALINM-4024M 7300:24:15.50+00:07:244:5112,4
74KOPCZEWSKI Dariusz 99KOSZALINM-5012M 7400:24:17.25+00:07:264:5112,3
75KRASIŃSKI Witold 110JW1223KOSZALINM-4025M 7500:24:17.55+00:07:264:5112,4
76KAŹMIERCZAK Tomasz 88JW 3937KOSZALINM-4026M 7600:24:24.05+00:07:334:5212,3
77GUTOWSKI Sebastian 60GUCIOR-RUNŚWIDWINM-4027M 7700:24:25.55+00:07:344:5312,3
78PUSZ Jakub 165ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-1613M 7800:24:25.90+00:07:354:5312,3
79FRĄTCZAK Sławomir 42SŁUPSKM-3026M 7900:24:29.10+00:07:384:5312,3
80KIEŁTYKA Tomasz 90#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-3027M 8000:24:30.00+00:07:394:5412,2
81SZKOŁUDA Miłosz 206DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-1614M 8100:24:31.60+00:07:404:5412,2
82REMBALSKI Piotr 250ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-4028M 8200:24:35.80+00:07:454:5512,2
83DANOWSKI Maciej 32FITNES CLUB FORMABIAŁOGARDM-4029M 8300:24:38.50+00:07:474:5512,2
84OSOBNIAK Ryszard 143KOSZALINM-602M 8400:24:44.45+00:07:534:5712,1
85JANUSZEWSKI Jacek 6817WOG KOSZALINKOSZALINM-5013M 8500:24:56.60+00:08:054:5912,0
86KAZIMIERCZAK Leszek 86SKURCZTEAMNIEKŁONICEM-3028M 8600:25:01.05+00:08:105:0012,0
87GALICKI Robert 44BOBOLICEM-4030M 8700:25:08.70+00:08:175:0111,9
88NIEDBAŁA Konrad 135KOSZALINM-4031M 8800:25:09.10+00:08:185:0111,9
89MEGIER Wojciech 125ELEKTRONIK KOSZALINKOSZALINM-5014M 8900:25:12.80+00:08:225:0211,9
90KOWALCZYK Piotr 105KOSZALINM-3029M 9000:25:15.00+00:08:245:0311,9
91KOZŁOWIECKI Waldemar 109TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 9100:25:16.05+00:08:255:0311,9
92FAJGIER Tomasz 39MANOWOM-4032M 9200:25:17.25+00:08:265:0311,9
93ROGALA Łukasz 173NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-3030M 9300:25:17.50+00:08:265:0311,9
94BRZOSTKO Przemysław 20BIAŁOGARDM-3031M 9400:25:24.90+00:08:345:0511,8
95RYCHLIŃSKI Damian 177SŁUPSKM-3032M 9500:25:39.70+00:08:485:0811,7
96SEEWALD Jan 180ZAKWASKOSZALINM-4033M 9600:25:42.60+00:08:515:0811,7
97HRYCAJ Tomasz 63KOŁOBRZEGM-3033M 9700:25:43.95+00:08:535:0811,7
98GAŁKA Dominik 46SP 1 TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-1615M 9800:25:56.90+00:09:065:1111,6
99WOJCIECHOWSKI Piotr 233KOŁOBRZEGM-4034M 9900:26:07.05+00:09:165:1311,5
100GAŁKA Marcin 47TRZEBIATÓWM-4035M 10000:26:09.75+00:09:195:1411,5
101JUSZCZAK Krzysztof 75KOSZALINM-604M 10100:26:12.30+00:09:215:1411,4
102ZALESKI Tomasz 235GORZEBĄDZM-3034M 10200:26:17.60+00:09:265:1511,4
103GRĄBCZEWSKI Rafał 58JW1223BIAŁOGARDM-3035M 10300:26:19.00+00:09:285:1511,4
104BODO Rafał 12KOSZALINM-3036M 10400:26:23.85+00:09:335:1611,4
105KLENIEWSKI Piotr 93ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-5015M 10500:26:24.70+00:09:335:1711,4
106SCHWARZ Ludwik 179KOSZALINM-5016M 10600:26:27.45+00:09:365:1711,3
107DOMAŃSKI Krzysztof 35KOŁOBRZEGM-1616M 10700:26:27.90+00:09:375:1711,3
108SZAFIRSKI Marek 203CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-5017M 10800:26:28.85+00:09:385:1711,3
109TURCZYN Grzegorz 220NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4036M 10900:26:42.95+00:09:525:2011,2
110BERNACKI Adam 6ADRÓGKOSZALINM-4037M 11000:26:44.55+00:09:535:2111,2
111GŁOWACKI Włodzimierz 54ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-70+1M 11100:26:56.75+00:10:065:2311,1
112ŻYWOT Norbert 242KOŁOBRZEGM-4038M 11200:26:59.75+00:10:095:2411,1
113BUTOWICZ Adam 245SZCZECINEKM-5018M 11300:27:00.20+00:10:095:2411,1
114DZIESZUK Dariusz 37TKKF KOSZALINKOSZALINM-5019M 11400:27:02.10+00:10:115:2411,1
115MAŁYSZEWICZ Andrzej 121BIAŁY BÓRM-5020M 11500:27:06.45+00:10:155:2511,1
116NOWAK Bartłomiej 141PIŁAM-4039M 11600:27:19.95+00:10:295:2811,0
117PASZKOWSKI Marek 154KOSZALINM-5021M 11700:27:34.75+00:10:445:3110,9
118KARPIŃSKI Tomek 84GOLENIÓWM-4040M 11800:27:35.20+00:10:445:3110,9
119KACZMAREK Łukasz 78WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3037M 11900:27:43.00+00:10:525:3210,8
120SZAFIRSKI Kacper 202CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-1617M 12000:27:43.95+00:10:535:3210,8
121PUSZ Jacek 166KOSZALINM-5022M 12100:27:45.95+00:10:555:3310,8
122MASTALERZ Konrad 124DECATHLON KOSZALINŚMIECHÓWM-1618M 12200:27:46.05+00:10:555:3310,8
123KARNICKI Zygmunt 253TKKF KOSZALINKOSZALINM-605M 12300:27:46.95+00:10:565:3310,8
124GAWLIK Artur 50BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3038M 12400:27:47.35+00:10:565:3310,8
125PAULIŃSKI Jan 155KOSZALINM-606M 12500:28:02.75+00:11:125:3610,7
126SZULC Adam 211SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3039M 12600:28:13.75+00:11:235:3810,6
127HNATOWSKI Artur 62SZYBKIESTOPYKOSZALINM-5023M 12700:28:16.10+00:11:255:3910,6
128SOWIERSZENKO Maciej 189DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-3040M 12800:28:23.75+00:11:335:4010,6
129HELLER Zdzisław 61NIEZRZESZONYKOSZALINM-607M 12900:28:25.55+00:11:345:4110,6
130BASIAK Krystian 4JW1223KOSZALINM-3041M 13000:28:29.80+00:11:395:4210,5
131HRYCIÓW Paweł 64JW1223BIAŁOGARDM-3042M 13100:28:30.75+00:11:405:4210,5
132WIĘCKOWSKI Maciej 229KARLINO BIEGAJKARLINOM-3043M 13200:28:33.60+00:11:425:4210,5
133ŻAK Rafał 240SŁUPSKM-3044M 13300:28:33.95+00:11:435:4210,5
134OSTAPIŃSKI Tomasz 146KOSZALINM-3045M 13400:29:15.40+00:12:245:5110,3
135BRZEZIŃSKI Bartosz 19SŁUPSKM-3046M 13500:29:29.20+00:12:385:5310,2
136PACAN Bartosz 150BYTÓWM-3047M 13600:29:33.70+00:12:425:5410,2
137STAŃCZYK Franciszek 192NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+2M 13700:29:35.15+00:12:445:5510,1
138CICHOSZ Jerzy 28KOSZALINM-70+3M 13800:29:41.90+00:12:515:5610,1
139BRESZKA Paweł 17POLSKADARŁOWOM-4041M 13900:30:00.70+00:13:096:0010,0
140NOWAK Piotr 140KOSZALINM-3048M 14000:30:03.20+00:13:126:0010,0
141SZYMAŃSKI Marcin 214TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-3049M 14100:30:09.85+00:13:196:029,9
142FRASZKIEWICZ Jarosław 41KOSZALINM-4042M 14200:30:18.50+00:13:276:039,9
143KOLBA Bartosz 95GDYNIAM-3050M 14300:30:32.50+00:13:416:069,8
144PŁOTKA Grzegorz 160KOSZALINM-3051M 14400:30:36.95+00:13:466:079,8
145TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 219KOSZALINM-5024M 14500:31:02.60+00:14:116:129,7
146CHOJNACKI Bartosz 24ROWERY MAŁGOŚKAJAMNOM-4043M 14600:31:30.45+00:14:396:189,5
147WALKOWIAK Dariusz 225KROKOWOM-4044M 14700:31:38.05+00:14:476:199,5
148STRZELECKI Sebastian 257PIŁAM-4045M 14800:31:47.65+00:14:566:219,4
149KOSECKI Tomasz 101ZAKWASKOSZALINM-3052M 14900:32:15.15+00:15:246:279,3
150WOJANOWSKI Zbigniew 232BIEGAM BO LUBIĘGRUDZIĄDZM-608M 15000:32:24.05+00:15:336:299,3
151RAMA Janusz 168KOŁOBRZEGM-4046M 15100:32:47.20+00:15:566:339,2
152LEŚNIEWSKI Dominik 243M-3053M 15200:32:49.65+00:15:586:349,1
153PASEK Jan 153DUNOWOM-609M 15300:33:03.45+00:16:126:369,1
154BARTNIK Marian 252KOSZALINM-70+4M 15400:39:47.55+00:22:567:577,5
155GAŁECKI Jacek 45KARLINO BIEGAJKARLINOM-5025M 15500:40:38.25+00:23:478:077,4
Znaleziono 155 wynik(ów)