Organizator : | Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2018-01-06 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 259 |
Wystartowało : | 231 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 231 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEFIMCZYK Norbert | 72 | LKS FENIX SŁUPSK | DAMNICA | M-16 | |
2 | JAKUBEK Patryk | 66 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-16 | |
3 | SIÓDMIAK Igor | 184 | MKP SZCZECINEK / TRIATHLON | SZCZECINEK | M-16 | |
4 | GARSKI Kryspin | 49 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-40 | |
5 | BAJGERT Robert | 3 | VOLTAIX.PL | KOŁOBRZEG | M-40 | |
6 | JAWORSKI Robert | 71 | BRYZA POSTOMINO | PIESZCZ | M-40 | |
7 | BORYCHOWSKI Mariusz | 248 | KB TUPOT USTKA | KOBYLNICA | M-40 | |
8 | BARTNIK Marian | 252 | KOSZALIN | M-70+ | ||
9 | KĘPKA Adrian | 89 | DECATHLON KOSZALIN | WIEKOWO/DARŁOWO | M-16 | |
10 | SIADAK Arkadiusz | 182 | KOSZALIN | M-30 | ||
11 | CZAPLIŃSKI Jacek | 30 | FREE BIRDS | KOSZALIN | M-30 | |
12 | TRĘBSKI Krzysztof | 217 | #ZABIEGANINOCĄ | OKONEK | M-40 | |
13 | CICHOSZ MIELEWCZYK Mateusz | 251 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-30 | |
14 | ZIENKIEWICZ Wojciech | 236 | BARBARIANS KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
15 | OSTAFI Robert | 144 | REDŁO | M-40 | ||
16 | STRUMIŃSKI Rafał | 195 | ŻYTNIA TEAM | KOSZALIN | M-30 | |
17 | OLEJNIK Bartłomiej | 142 | KOSZALIN | M-30 | ||
18 | KAJKOWSKI Rafał | 79 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | |
19 | KOZIEŁ Paweł | 107 | WICHER RĄBINO | RĄBINO | M-30 | |
20 | CUBER Wojciech | 29 | #ZABIEGANINOCĄ | ZŁOTÓW | M-30 | |
21 | KOŚCIELNIAK Robert | 254 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | |
22 | ZWOLIŃSKI Jan | 239 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-50 | |
23 | MUCHA Krzysztof | 133 | KOSZALIN | M-40 | ||
24 | OTTO Michał | 147 | BONIN | M-30 | ||
25 | GLISZCZYŃSKI Łukasz | 53 | UKSN SPRINT SŁAWNO | BYTÓW | M-16 | |
26 | PUSZ Jakub | 165 | ELEKTRONIK KOSZALIN | KOSZALIN | M-16 | |
27 | SZKOŁUDA Miłosz | 206 | DECATHLON KOSZALIN | POLANÓW | M-16 | |
28 | FAJGIER Tomasz | 39 | MANOWO | M-40 | ||
29 | KALKOWSKI Paweł | 80 | JW1223 | KOSZALIN | M-30 | |
30 | ŁUKAWSKI Mariusz | 118 | JW1223 | CHAŁUPY | M-30 | |
31 | URBAŃSKI Tomasz | 222 | BIAŁOGARD | M-40 | ||
32 | STACHOWIAK Ryszard | 190 | BIAŁOGARD | M-60 | ||
33 | JARZYNA Roman | 69 | STARGARD SZCZECIŃSKI | M-50 | ||
34 | BOBER Jakub | 10 | MIASTKO | M-16 | ||
35 | MICHALCZYK Mariusz | 128 | KOSZALIN | M-40 | ||
36 | PAULIŃSKI Jan | 155 | KOSZALIN | M-60 | ||
37 | PAKULSKI Marcin | 151 | KOSZALIN | M-40 | ||
38 | KASPERSKI Dariusz | 85 | BYDLINO | M-40 | ||
39 | NIEMCZUK Dariusz | 137 | KOSZALIN | M-50 | ||
40 | MAJCHRZAK Paweł | 119 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M-40 | |
41 | KAMYK Piotr | 82 | MH IT SERWIS KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
42 | KIERKOSZ Marek | 91 | KOSZALIN | M-50 | ||
43 | DOMAŃSKI Adam | 34 | KOŁOBRZEG | M-40 | ||
44 | DANOWSKI Maciej | 32 | FITNES CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M-40 | |
45 | SZAFIRSKI Kacper | 202 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-16 | |
46 | BONISŁAWSKI Jarosław | 13 | MAM ŚWIRA | SŁAWNO | M-30 | |
47 | IWANIEC Dariusz | 65 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-40 | |
48 | KŁOS Tomasz | 94 | KALISZ POMORSKI | M-30 | ||
49 | DROZDOWSKI Marcin | 36 | MORPOL | KOSZALIN | M-16 | |
50 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | 238 | #ZABIEGANINOCĄ | OKONEK | M-40 | |
51 | GUTOWSKI Sebastian | 60 | GUCIOR-RUN | ŚWIDWIN | M-40 | |
52 | SKOWYRSKI Janusz | 186 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M-50 | |
53 | JASIŃSKI Cezary | 70 | MNBC | KOSZALIN | M-40 | |
54 | WOJANOWSKI Zbigniew | 232 | BIEGAM BO LUBIĘ | GRUDZIĄDZ | M-60 | |
55 | STEBELSKI Jasiek | 193 | KOSZALIN | M-30 | ||
56 | ŻUKOWSKI Cezary | 241 | MIGAWKOWE.PL | KOSZALIN | M-30 | |
57 | RÓG Michał | 174 | JW1223 | STARE BIELICE | M-30 | |
58 | CHOŁUJ Karol | 26 | ZAWSZE DO PRZODU | KOSZALIN | M-30 | |
59 | KAMIŃSKI Tomasz | 81 | TKKF-JW 1223 | KOSZALIN | M-40 | |
60 | SZAFIRSKI Marek | 203 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-50 | |
61 | BERNACKI Adam | 6 | ADRÓG | KOSZALIN | M-40 | |
62 | ZAWADA Andrzej | 258 | M-50 | |||
63 | RASZPLA Radosław | 171 | BBL | KOSZALIN | M-40 | |
64 | MEGIER Wojciech | 125 | ELEKTRONIK KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | |
65 | KLENIEWSKI Piotr | 93 | ZACHODNIOPOMORSKIE | KOSZALIN | M-50 | |
66 | STAŃCZYK Franciszek | 192 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-70+ | |
67 | PICK Tomasz | 158 | KOSZALIN | M-40 | ||
68 | KIEŁTYKA Tomasz | 90 | #ZABIEGANINOCĄ | OKONEK | M-30 | |
69 | KARPIŃSKI Tomek | 84 | GOLENIÓW | M-40 | ||
70 | RUSINEK Artur | 175 | KOSZALIN | M-30 | ||
71 | ANTKOWIAK Sebastian | 2 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M-40 | |
72 | PODSIADŁO Marcin | 162 | KOSZALIN | M-40 | ||
73 | RYCHLIŃSKI Damian | 177 | SŁUPSK | M-30 | ||
74 | KUKIEŁA Tomasz | 114 | KOSZALIN | M-30 | ||
75 | CHOŁUJ Jarek | 25 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | |
76 | SZULC Marek | 213 | SZULC RUNNERS TEAM | BIAŁOGARD | M-50 | |
77 | SKOWROŃSKI Tomasz | 185 | CHAŁUPY | M-30 | ||
78 | BODO Rafał | 12 | KOSZALIN | M-30 | ||
79 | WIĘCKOWSKI Maciej | 229 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M-30 | |
80 | GONTARZ Wojciech | 55 | DARŁOWO | M-16 | ||
81 | SZULC Szymon | 212 | BIAŁOGARD | M-30 | ||
82 | BRZOSTKO Przemysław | 20 | BIAŁOGARD | M-30 | ||
83 | HRYCAJ Tomasz | 63 | KOŁOBRZEG | M-30 | ||
84 | KACZMAREK Łukasz | 78 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | |
85 | WALKOWIAK Dariusz | 225 | KROKOWO | M-40 | ||
86 | ALABA Jerzy | 1 | BIAŁOGARD | M-50 | ||
87 | KRUPIŃSKI Krzysztof | 111 | E-UROLOG.EU | KOSZALIN | M-50 | |
88 | GAŁKA Dominik | 46 | SP 1 TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M-16 | |
89 | GAŁKA Marcin | 47 | TRZEBIATÓW | M-40 | ||
90 | GAŁECKI Jacek | 45 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M-50 | |
91 | OSOBNIAK Ryszard | 143 | KOSZALIN | M-60 | ||
92 | GŁOWACKI Włodzimierz | 54 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-70+ | |
93 | ŻYWOT Norbert | 242 | KOŁOBRZEG | M-40 | ||
94 | MAŁYSZEWICZ Andrzej | 121 | BIAŁY BÓR | M-50 | ||
95 | JANUSZEWSKI Jacek | 68 | 17WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | |
96 | GALICKI Robert | 44 | BOBOLICE | M-40 | ||
97 | RAMA Janusz | 168 | KOŁOBRZEG | M-40 | ||
98 | SULL Kacper | 199 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | M-16 | |
99 | DOMAŃSKI Krzysztof | 35 | KOŁOBRZEG | M-16 | ||
100 | NOWAK Bartłomiej | 141 | PIŁA | M-40 | ||
101 | STRZELECKI Sebastian | 257 | PIŁA | M-40 | ||
102 | MARZEC Łukasz | 123 | KOSZALIN | M-30 | ||
103 | REMBALSKI Piotr | 250 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | M-40 | ||
104 | ROGALA Łukasz | 173 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-30 | |
105 | TURCZYN Grzegorz | 220 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | |
106 | DZIĘBOWSKI Mariusz | 38 | KOSZALIN | M-30 | ||
107 | OSTAPIŃSKI Tomasz | 146 | KOSZALIN | M-30 | ||
108 | BRESZKA Michał | 18 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M-16 | |
109 | KOPCZEWSKI Dariusz | 99 | KOSZALIN | M-50 | ||
110 | SEEWALD Jan | 180 | ZAKWAS | KOSZALIN | M-40 | |
111 | PASZKOWSKI Marek | 154 | KOSZALIN | M-50 | ||
112 | KAŹMIERCZAK Tomasz | 88 | JW 3937 | KOSZALIN | M-40 | |
113 | KAZIMIERCZAK Leszek | 86 | SKURCZTEAM | NIEKŁONICE | M-30 | |
114 | HNATOWSKI Artur | 62 | SZYBKIESTOPY | KOSZALIN | M-50 | |
115 | KOLBA Bartosz | 95 | GDYNIA | M-30 | ||
116 | CHOJNACKI Bartosz | 24 | ROWERY MAŁGOŚKA | JAMNO | M-40 | |
117 | HELLER Zdzisław | 61 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | |
118 | MRUGALSKI Damian | 246 | M-30 | |||
119 | BRESZKA Paweł | 17 | POLSKA | DARŁOWO | M-40 | |
120 | MASTALERZ Konrad | 124 | DECATHLON KOSZALIN | ŚMIECHÓW | M-16 | |
121 | PASEK Jan | 153 | DUNOWO | M-60 | ||
122 | KRASIŃSKI Witold | 110 | JW1223 | KOSZALIN | M-40 | |
123 | ZALESKI Tomasz | 235 | GORZEBĄDZ | M-30 | ||
124 | NOWAK Piotr | 140 | KOSZALIN | M-30 | ||
125 | SZUBERT Marcin | 209 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | M-40 | |
126 | DZIESZUK Dariusz | 37 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | |
127 | KARNICKI Zygmunt | 253 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | |
128 | SOWIERSZENKO Maciej | 189 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | |
129 | PACAN Bartosz | 150 | BYTÓW | M-30 | ||
130 | CICHOSZ Jerzy | 28 | KOSZALIN | M-70+ | ||
131 | KOWALCZYK Piotr | 105 | KOSZALIN | M-30 | ||
132 | PUSZ Jacek | 166 | KOSZALIN | M-50 | ||
133 | SZYMAŃSKI Marcin | 214 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M-30 | |
134 | LEŚNIEWSKI Dominik | 243 | M-30 | |||
135 | FRĄTCZAK Sławomir | 42 | SŁUPSK | M-30 | ||
136 | GRĄBCZEWSKI Rafał | 58 | JW1223 | BIAŁOGARD | M-30 | |
137 | SZULC Adam | 211 | SZULC RUNNERS TEAM | BIAŁOGARD | M-30 | |
138 | HRYCIÓW Paweł | 64 | JW1223 | BIAŁOGARD | M-30 | |
139 | ŻAK Rafał | 240 | SŁUPSK | M-30 | ||
140 | BERNECKI Edward | 8 | KOSZALIN | M-50 | ||
141 | GAWLIK Artur | 50 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M-30 | |
142 | BASIAK Krystian | 4 | JW1223 | KOSZALIN | M-30 | |
143 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 19 | SŁUPSK | M-30 | ||
144 | NIEDBAŁA Konrad | 135 | KOSZALIN | M-40 | ||
145 | KOSECKI Tomasz | 101 | ZAKWAS | KOSZALIN | M-30 | |
146 | SCHWARZ Ludwik | 179 | KOSZALIN | M-50 | ||
147 | PŁOTKA Grzegorz | 160 | KOSZALIN | M-30 | ||
148 | GLAZER Piotr | 52 | MODLITWA BIEGANIA GRYFINO | KOSZALIN | M-16 | |
149 | RUSINEK Dawid | 176 | BIAŁOGARD | M-16 | ||
150 | BUTOWICZ Adam | 245 | SZCZECINEK | M-50 | ||
151 | FRASZKIEWICZ Jarosław | 41 | KOSZALIN | M-40 | ||
152 | JUSZCZAK Krzysztof | 75 | KOSZALIN | M-60 | ||
153 | TRZEŚNIEWSKI Zbigniew | 219 | KOSZALIN | M-50 | ||
154 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 109 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | |
155 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 233 | KOŁOBRZEG | M-40 |
Znaleziono 155 wynik(ów)