BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2018-01-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
231
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
231
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1BORYŚ TEAMNorbert Jefimczyk
Mariusz Borychowski
Marlena Borychowska
00:16:54.35
00:17:00.30
00:20:23.35
00:54:17.00
2SexyKingsPatryk Jakubek
Kryspin Garski
Mateusz Cichosz Mielewczyk
00:18:12.00
00:18:17.00
00:19:56.15
00:56:25.00
3Deca BirdsAdrian Kępka
Jacek Czapliński
Miłosz Szkołuda
00:17:26.90
00:19:02.20
00:24:31.60
01:00:59.00
4MORSYRobert Kościelniak
Jan Zwoliński
Dariusz Iwaniec
00:20:04.80
00:20:42.05
00:21:36.25
01:02:22.00
5#ZABIEGANINOCĄKrzysztof Trębski
Wojciech Cuber
Wojciech Ziółkowski
00:19:37.45
00:20:04.35
00:23:23.20
01:03:04.00
6Team KróliKrzysztof Mucha
Michał Otto
Michał Róg
00:21:27.95
00:22:46.75
00:23:29.60
01:07:42.00
7M50Janusz Skowyrski
Krzysztof Krupiński
Dariusz Kopczewski
00:22:56.95
00:23:00.50
00:24:17.25
01:10:13.00
8TKKF-DziewczynyMartyna Chodor
Małgorzata Krzewińska
Izabela Chodor
00:23:07.45
00:23:29.60
00:24:15.50
01:10:51.00
9Szubert TeamMarcin Szubert
Julia Szubert
Agnieszka Szubert
00:21:16.10
00:22:37.05
00:27:56.45
01:11:49.00
10SexyQueensJoanna Garska
Sylwia Lewandowska
Mira Pacan
00:23:20.75
00:24:48.85
00:27:23.40
01:15:31.00
11Night Runners Słupsk BoysKacper Sull
Łukasz Rogala
Grzegorz Turczyn
00:23:37.80
00:25:17.50
00:26:42.95
01:15:36.00
12SZULC TEAMMarek Szulc
Szymon Szulc
Adam Szulc
00:23:50.70
00:24:13.90
00:28:13.75
01:16:16.00
13Rodzina Dumańskich z KołobrzeguAdam Domański
Krzysztof Domański
Katarzyna Domańska
00:24:03.25
00:26:27.90
00:28:53.75
01:19:23.00
14#ZABIEGANINOCĄ1Tomasz Kiełtyka
Katarzyna Pluta
Aleksandra Kot
00:24:30.00
00:25:34.65
00:29:48.90
01:19:52.00
157 BOW SŁUPSKSławomir Frątczak
Rafał Żak
Bartosz Brzeziński
00:24:29.10
00:28:33.95
00:29:29.20
01:22:31.00
16Sailing Team FerajnaMałgorzata Strzelecka
Bartłomiej Nowak
Sebastian Strzelecki
00:26:24.95
00:27:19.95
00:31:47.65
01:25:30.00
17Księżniczka, Królowa i Dwóch KróliPiotr Rembalski
Bartosz Pacan
Halina Solak
00:24:35.80
00:29:33.70
00:36:46.10
01:30:54.00
18Night Runners Słupsk GirlsAgnieszka Sull
Grażyna Myszkowska
Julita Damps
00:28:35.85
00:29:29.50
00:38:20.10
01:36:24.00
19#ZABIEGANINOCĄ2Magdalena Szkarłat
Kinga Mickiewicz
Marta Trębska
00:32:11.05
00:32:11.45
00:32:11.95
01:36:33.00
Znaleziono 19 wynik(ów)