BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM (JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY)

Organizator/ Organizer:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-01-06
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
231
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
231
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Trzech Króli

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | M-16 | K-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70+

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1BORYŚ TEAMNorbert Jefimczyk

Mariusz Borychowski

Marlena Borychowska
00:16:54.350

00:17:00.300

00:20:23.350
00:54:18.000
2SexyKingsPatryk Jakubek

Kryspin Garski

Mateusz Cichosz Mielewczyk
00:18:12.000

00:18:17.000

00:19:56.150
00:56:25.150
3Deca BirdsAdrian Kępka

Jacek Czapliński

Miłosz Szkołuda
00:17:26.900

00:19:02.200

00:24:31.600
01:01:00.700
4MORSYRobert Kościelniak

Jan Zwoliński

Dariusz Iwaniec
00:20:04.800

00:20:42.050

00:21:36.250
01:02:23.100
5#ZABIEGANINOCĄKrzysztof Trębski

Wojciech Cuber

Wojciech Ziółkowski
00:19:37.450

00:20:04.350

00:23:23.200
01:03:05.000
6Team KróliKrzysztof Mucha

Michał Otto

Michał Róg
00:21:27.950

00:22:46.750

00:23:29.600
01:07:44.300
7M50Janusz Skowyrski

Krzysztof Krupiński

Dariusz Kopczewski
00:22:56.950

00:23:00.500

00:24:17.250
01:10:14.700
8TKKF-DziewczynyMartyna Chodor

Małgorzata Krzewińska

Izabela Chodor
00:23:07.450

00:23:29.600

00:24:15.500
01:10:52.550
9Szubert TeamMarcin Szubert

Julia Szubert

Agnieszka Szubert
00:21:16.100

00:22:37.050

00:27:56.450
01:11:49.600
10SexyQueensJoanna Garska

Sylwia Lewandowska

Mira Pacan
00:23:20.750

00:24:48.850

00:27:23.400
01:15:33.000
11Night Runners Słupsk BoysKacper Sull

Łukasz Rogala

Grzegorz Turczyn
00:23:37.800

00:25:17.500

00:26:42.950
01:15:38.250
12SZULC TEAMMarek Szulc

Szymon Szulc

Adam Szulc
00:23:50.700

00:24:13.900

00:28:13.750
01:16:18.350
13Rodzina Dumańskich z KołobrzeguAdam Domański

Krzysztof Domański

Katarzyna Domańska
00:24:03.250

00:26:27.900

00:28:53.750
01:19:24.900
14#ZABIEGANINOCĄ1Tomasz Kiełtyka

Katarzyna Pluta

Aleksandra Kot
00:24:30.000

00:25:34.650

00:29:48.900
01:19:53.550
157 BOW SŁUPSKSławomir Frątczak

Rafał Żak

Bartosz Brzeziński
00:24:29.100

00:28:33.950

00:29:29.200
01:22:32.250
16Sailing Team FerajnaMałgorzata Strzelecka

Bartłomiej Nowak

Sebastian Strzelecki
00:26:24.950

00:27:19.950

00:31:47.650
01:25:32.550
17Księżniczka, Królowa i Dwóch KróliPiotr Rembalski

Bartosz Pacan

Halina Solak
00:24:35.800

00:29:33.700

00:36:46.100
01:30:55.600
18Night Runners Słupsk GirlsAgnieszka Sull

Grażyna Myszkowska

Julita Damps
00:28:35.850

00:29:29.500

00:38:20.100
01:36:25.450
19#ZABIEGANINOCĄ2Magdalena Szkarłat

Kinga Mickiewicz

Marta Trębska
00:32:11.050

00:32:11.450

00:32:11.950
01:36:34.450
Znaleziono 19 wynik(ów)