BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
201
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
201
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 237MARIO TEAMKOBYLNICAM-401M 100:16:19.99 3:1618.4
2ORZECHOWSKI Kamil 147TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 200:16:49.32+00:00:293:2217.8
3ZACHARCZUK Albin 236MARIO TEAMHRUBIESZÓWM-201M 300:17:17.10+00:00:573:2717.4
4SZKOŁUDA Miłosz 196DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-202M 400:17:26.29+00:01:063:2917.2
5ZABORSKI Ryszard 223JAMNOKOSZALINM-402M 500:17:38.39+00:01:183:3117
6GARSKI Kryspin 45ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-403M 600:17:41.51+00:01:213:3217
7SIADAK Arkadiusz 181KOSZALINM-302M 700:17:48.57+00:01:283:3316.8
8JAKUBEK Patryk 63ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-203M 800:18:07.75+00:01:473:3716.6
9HUBERT Łukasz 62TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 900:18:19.19+00:01:593:3916.4
10DUDA Grzegorz 37METALCORP TEAMBUKÓWKAM-404M 1000:18:44.08+00:02:243:4416
11CZAPLIŃSKI Jacek 26TAGER KOSZALINKOSZALINM-304M 1100:18:47.09+00:02:273:4516
12MAJKOWICZ Rafał 115KOSZALINM-305M 1200:18:52.01+00:02:323:4615.9
13WICHER Krzysztof 214ADWOKATURAKOSZALINM-306M 1300:18:59.90+00:02:393:4815.8
14RYKIEL Michał 177JEDWABIŚCIBONINM-307M 1400:19:04.01+00:02:443:4815.7
15ZUKAL Piotr 228KOSZALINM-405M 1500:19:24.99+00:03:043:5315.5
16KAWKA Adrian 78SLUPSKM-308M 1600:19:31.17+00:03:113:5415.4
17WOJCIECHOWICZ Jacek 220WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-406M 1700:19:35.63+00:03:153:5515.3
18KOŚCIELNIAK Robert 94TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1800:19:40.70+00:03:203:5615.2
19CUBER Wojciech 25#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-309M 1900:19:40.95+00:03:203:5615.2
20CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3010M 2000:19:46.96+00:03:263:5715.2
21URBAŃSKI Tomasz 208KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM-407M 2100:20:14.10+00:03:544:0214.8
22KONKEL Agnieszka 90KOSZALINK-301K 100:20:19.53+00:03:594:0314.8
23MUCHA Krzysztof 131KOSZALINM-408M 2200:20:25.58+00:04:054:0514.7
24BIEŃKOWSKI Tomasz 239NIEKŁONICEM-3011M 2300:20:28.85+00:04:084:0514.7
25NIEWIADA Marek 136FLOTA ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3012M 2400:20:33.08+00:04:134:0614.6
26CHORĄŻY Karolina 21LEO-TEAMKOSZALINK-302K 200:20:33.59+00:04:134:0614.6
27BRZEZINSKI Jan 15TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM-502M 2500:20:34.19+00:04:144:0614.6
28MAZURSKI Paweł 121GRYFICEM-3013M 2600:20:36.44+00:04:164:0714.6
29PICK Tomasz 161DEAF KOSZALINKOSZALINM-409M 2700:20:39.59+00:04:194:0814.5
30ROMANOWSKI Piotr 171KOŁOBRZEGM-3014M 2800:20:42.62+00:04:224:0814.5
31DZIĘBOWSKI Mariusz 39KOSZALINM-3015M 2900:20:45.98+00:04:254:0914.4
32KATRYCZ Zbigniew 77ŚWIERCZYNAM-503M 3000:20:50.47+00:04:304:1014.4
33SZNYTER Sabina 198DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-201K 300:20:51.55+00:04:314:1014.4
34SPRINGER Marcin 189ZŁOCIENIECM-4010M 3100:21:05.91+00:04:454:1314.2
35PAKULSKI Marcin 152KOSZALINM-4011M 3200:21:14.23+00:04:544:1514.1
36KALKOWSKI Paweł 72JW1223/BLOGKOSZALINM-3016M 3300:21:16.74+00:04:564:1514.1
37FABICH Adrian 40USBUSTKAM-3017M 3400:21:22.93+00:05:024:1614
38KOŁODZIEJ Krystian 89BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-3018M 3500:21:26.37+00:05:064:1714
39WEBER Paweł 155ENERGONKOSZALINM-3019M 3600:21:37.03+00:05:174:1913.9
40MIKIETYŃSKI Michał 126ZABIEGAMI NOCAOKONEKM-3020M 3700:21:40.19+00:05:204:2013.8
41ŁAWNICZAK Justyna 113#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-303K 400:21:40.35+00:05:204:2013.8
42GÓRA Sylwester 51#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4012M 3800:21:41.28+00:05:214:2013.8
43CHOŁUJ Jarek 19KOSZALINM-4013M 3900:21:50.85+00:05:304:2213.7
44OTTO Michał 149BONINM-3021M 4000:21:50.98+00:05:304:2213.7
45GLISZCZYŃSKI Łukasz 47ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-204M 4100:22:10.72+00:05:504:2613.5
46GAWRYSIAK Przemysław 238WŁODARKAM-4014M 4200:22:11.12+00:05:514:2613.5
47BORUC Marika 12RAZ SZCZECINSZCZECINK-202K 500:22:14.57+00:05:544:2713.5
48KWIETNIEWSKI Daniel 109KOSZALINM-4015M 4300:22:16.53+00:05:564:2713.5
49HAŁKA Justyna 57ŁOBEZK-304K 600:22:26.13+00:06:064:2913.4
50CHABOWSKI Wojciech 17RĄBINOM-205M 4400:22:26.58+00:06:064:2913.4
51OLCZAK Krzysztof 143SIANÓWM-3022M 4500:22:26.68+00:06:064:2913.4
52ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-4016M 4600:22:27.53+00:06:074:2913.4
53KRUPIŃSKI Krzysztof 100E-UROLOG.EUKOSZALINM-504M 4700:22:29.46+00:06:094:2913.3
54POLAŃSKI Norbert 16521BLTŚWIDWINM-4017M 4800:22:34.99+00:06:144:3113.3
55GÓRA Agnieszka 50#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 700:22:39.19+00:06:194:3113.2
56WIKTOROWSKI Maciej 217KOSZALINM-4018M 4900:22:41.37+00:06:214:3213.2
57WÓJCICI Adrian 221DEAF KOSZALINKOSZALINM-3023M 5000:22:41.73+00:06:214:3213.2
58KĘSIK Agnieszka 207ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-305K 800:22:43.81+00:06:234:3213.2
59KAJKOWSKI Rafał 71CSSP KOSZALINKOSZALINM-4019M 5100:22:47.09+00:06:274:3313.2
60JARZYNA Roman 65SZWLASTARGARDM-4020M 5200:22:50.60+00:06:304:3413.1
61BORYS Justyna 14JEDWABIŚCIKOSZALINK-306K 900:22:51.49+00:06:314:3413.1
62WIŚNIEWSKI Łukasz 219KOŁOBRZEGM-206M 5300:22:59.38+00:06:394:3513.1
63KONKEL Łukasz 91KOSZALINM-4021M 5400:22:59.64+00:06:394:3613
64PERKOWSKA Oktawia 160DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-203K 1000:22:59.82+00:06:394:3613
65OPALIŃSKI Stanisław 144KLUB SENIORÓWKOŁOBRZEGM-601M 5500:23:06.19+00:06:464:3713
66JASIŃSKI Cezary 66KOSZALINM-4022M 5600:23:06.38+00:06:464:3713
67KŁOS Tomasz 86KALISZ POMORSKIM-4023M 5700:23:06.81+00:06:464:3713
68BARTHA Adrian 2KOŁOBRZEGM-3024M 5800:23:09.22+00:06:494:3713
69GAŁECKI Jacek 43KARLINOBIEGAJKARLINOM-505M 5900:23:19.25+00:06:594:3912.9
70KAŹMIERCZAK Agnieszka 80ŚWIDWINK-402K 1100:23:20.19+00:07:004:4012.9
71KOZIEŁ Paweł 96RĄBINOM-4024M 6000:23:20.28+00:07:004:4012.9
72ZAGALSKA Paulina 224POŁCZYN ZDRÓJK-307K 1200:23:29.19+00:07:094:4212.8
73KAZIMIERCZAK Leszek 79LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3025M 6100:23:29.77+00:07:094:4212.8
74KUSZYŃSKI Dariusz 108KOSZALINM-4025M 6200:23:31.82+00:07:114:4212.7
75CHOŁUJ Karol 20ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3026M 6300:23:32.36+00:07:124:4212.7
76NIEWIŃSKA-SĘK Monika 235BIALOGARDK-308K 1300:23:40.24+00:07:204:4412.7
77DOMAŃSKI Krzysztof 34KOŁOBRZEGM-141M 6400:23:42.13+00:07:224:4412.7
78GARSKA Joanna 44ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-403K 1400:23:52.43+00:07:324:4612.6
79WOJCIECHOWSKI Andrzej 54KOSZALINM-4026M 6500:23:53.26+00:07:334:4612.6
80OSOBNIAK Ryszard 148KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-602M 6600:23:53.31+00:07:334:4612.6
81KRZEWIŃSKA Małgorzata 104TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1500:23:59.98+00:07:394:4812.5
82CHODOR Izabela 18TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-309K 1600:24:00.28+00:07:404:4812.5
83ORLIKOWSKI Robert 145POŁCZYNPOŁCZYN ZDRÓJM-3027M 6700:24:02.65+00:07:424:4812.5
84SZOSTAK Marta 199KOSZALINK-204K 1700:24:04.97+00:07:444:4912.5
85GRĄBCZEWSKI Rafał 55JW 1223KOSZALINM-3028M 6800:24:05.75+00:07:454:4912.4
86KRASIŃSKI Witold 98KOSZALINM-4027M 6900:24:13.45+00:07:534:5012.4
87STALUSZKA Dariusz 19021.BLTŚWIDWINM-4028M 7000:24:14.80+00:07:544:5112.4
88SKIBA Artur 183PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4029M 7100:24:20.63+00:08:004:5212.3
89ŻUKOWSKI Cezary 231MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3029M 7200:24:21.34+00:08:014:5212.3
90KŁOSIŃSKI Michał 87KOSZALINM-3030M 7300:24:26.45+00:08:064:5312.3
91MEJER Aleksandra 123ROSNOWOK-141K 1800:24:27.85+00:08:074:5312.3
92SZULC Marek 200SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-506M 7400:24:32.19+00:08:124:5412.2
93DĘBSKI Damian 30KOSZALINM-3031M 7500:24:33.07+00:08:134:5412.2
94MRUGALSKI Stanisław 130MIASTKOM-507M 7600:24:44.77+00:08:244:5712.1
95GŁUCH Katarzyna 49KOSZALINK-3010K 1900:24:48.77+00:08:284:5712.1
96KOZIEŁ Adam 95RĄBINOM-207M 7700:24:55.41+00:08:354:5912
97BODO Rafał 7KOSZALINM-3032M 7800:24:56.12+00:08:364:5912
98KORZENIOWSKA Ewa 92KOSZALINK-205K 2000:25:00.79+00:08:405:0012
99MYK Paweł 132KOSZALINM-3033M 7900:25:00.94+00:08:405:0012
100PRYCA Adam 166USTKAM-3034M 8000:25:02.65+00:08:425:0012
101KOSZ Paweł 93KOSZALINM-3035M 8100:25:02.90+00:08:425:0012
102DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 35SŁUPSKM-3036M 8200:25:09.21+00:08:495:0111.9
103PACAN Bartosz 151ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3037M 8300:25:14.90+00:08:545:0311.9
104KOLIGAT Anna 88KOSZALINK-3011K 2100:25:19.93+00:08:595:0411.8
105DOMAŃSKI Adam 33KOŁOBRZEGM-4030M 8400:25:20.19+00:09:005:0411.8
106RÓJ Barbara 173BIAŁOGARDK-404K 2200:25:22.92+00:09:025:0411.8
107HAŁKA Arkadiusz 58TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4031M 8500:25:23.94+00:09:035:0411.8
108SZMIGIERO Sebastian 197W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4032M 8600:25:32.32+00:09:125:0611.7
109JANUSZEWSKI Jacek 6417 WOG KOSZALINKOSZALINM-508M 8700:25:43.67+00:09:235:0811.7
110JUSZCZAK Krzysztof 69KOSZALINM-603M 8800:25:44.75+00:09:245:0911.7
111FAJGIER Tomasz 41MANOWOM-509M 8900:25:51.35+00:09:315:1011.6
112CZUPAJŁO Karolina 27KOSZALINK-206K 2300:25:54.13+00:09:345:1011.6
113KĘSIK Łukasz 233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3038M 9000:25:54.66+00:09:345:1011.6
114DANOWSKI Maciek 29FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4033M 9100:25:55.37+00:09:355:1111.6
115KUBIAK Monika 105ELITARNA GRUPA BIEGOWO - ROWEROWAKOŁOBRZEGK-3012K 2400:25:56.37+00:09:365:1111.6
116KULAWINSKI Marek 106KOŁOBRZEGM-4034M 9200:25:57.18+00:09:375:1111.6
117DRABKOWSKA Agnieszka 36BIAŁOGARDK-405K 2500:26:02.64+00:09:425:1211.5
118PAWŁOWSKA Urszula 158KOŁOBRZEGK-3013K 2600:26:04.30+00:09:445:1311.5
119SATYŁA Tomasz 179TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3039M 9300:26:06.24+00:09:465:1311.5
120JEWUŁA Agata 67KOSZALINK-3014K 2700:26:06.61+00:09:465:1311.5
121BORUC Barbara 13PARKRUNSZCZECINEKK-501K 2800:26:06.63+00:09:465:1311.5
122ZIELIŃSKI Maciej 226ŚWIDWINM-3040M 9400:26:10.93+00:09:505:1411.5
123GROMADA Bartosz 56ŚWIDWINM-3041M 9500:26:11.20+00:09:515:1411.5
124PACAN Mira 150ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3015K 2900:26:13.99+00:09:545:1411.4
125MONGIAŁO Marcin 129FAST FEET K-LINKOSZALINM-4035M 9600:26:24.38+00:10:045:1611.4
126WRÓBLEWSKA Marta 222KOSZALINK-406K 3000:26:24.50+00:10:045:1611.4
127MONGIAŁO Aleksandra 128FAST FEET K-LINKOSZALINK-3016K 3100:26:24.57+00:10:045:1611.4
128WĄSOWICZ Anna 211KOŁOBRZEG/STRAMNICA K-3017K 3200:26:27.13+00:10:075:1711.3
129ORYSZCZYN Arkadiusz 146KOSZALINM-3042M 9700:26:27.44+00:10:075:1711.3
130HRYCIÓW Paweł 61JW1223BIAŁOGARDM-3043M 9800:26:35.28+00:10:155:1911.3
131WIERZBICKI Kacper 215KOSZALINM-3044M 9900:26:35.78+00:10:155:1911.3
132GRABSKA Iwona 53BIAŁOGARDK-407K 3300:26:43.41+00:10:235:2011.2
133KOZŁOWSKI Adrian 97OSP POŁCZYN -ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM-3045M 10000:26:48.47+00:10:285:2111.2
134NOWAK Ania 140JEDWABIŚCIKOSZALINK-408K 3400:26:48.86+00:10:285:2111.2
135WIŚNIEWSKI Jarosław 218KOŁOBRZEGM-5010M 10100:26:48.93+00:10:285:2111.2
136KOZŁOWIECKI Waldemar 84TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 10200:26:49.78+00:10:295:2211.2
137NESTOR Petro 133LWÓWM-5011M 10300:26:50.11+00:10:305:2211.2
138RÓJ Andrzej 172BIAŁOGARDM-4036M 10400:26:54.84+00:10:345:2311.1
139NIEWIADOWSKA Urszula 137STARE BIELICEK-3018K 3500:27:06.93+00:10:465:2511.1
140SPICA Łukasz 188KOSZALINM-3046M 10500:27:08.77+00:10:485:2511
141WĄSOWSKI Robert 212NOWE BIELICEM-208M 10600:27:10.17+00:10:505:2611
142JURA Kazimierz 68MTS HAMERMIASTKOM-70+1M 10700:27:15.68+00:10:555:2711
143DĘGA Piotr 31TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3047M 10800:27:19.55+00:10:595:2811
144HNATOWSKI Artur 60LOVELASY DĄBKIKOSZALINM-5012M 10900:27:23.36+00:11:035:2811
145PRZYBYŁ Krzysztof 168KOSZALINM-3048M 11000:27:25.87+00:11:055:2910.9
146DZIEMIANKO Ilona 38KOŁACZK-207K 3600:27:30.06+00:11:105:3010.9
147GŁOWACKI Włodzimierz 46KOSZALINM-70+2M 11100:27:39.07+00:11:195:3110.8
148SAŁAJ Angelika 178METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3019K 3700:27:51.94+00:11:315:3410.8
149KARNICKI Zygmunt 74TKKF KOSZALINKOSZALINM-605M 11200:27:57.54+00:11:375:3510.7
150NAWROCKA Anna 234KOSZALINK-3020K 3800:28:01.08+00:11:415:3610.7
151KARPIŃSKI Mateusz 76BOBOLICEM-209M 11300:28:05.21+00:11:455:3710.7
152OGRODOWCZYK Jagoda 141KOŁOBRZEGK-3021K 3900:28:06.04+00:11:465:3710.7
153MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 116KOSZALINK-3022K 4000:28:08.63+00:11:485:3710.7
154HELLER Zdzisław 59NIEZRZESZONYKOSZALINM-606M 11400:28:11.63+00:11:515:3810.6
155KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 107TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-409K 4100:28:12.10+00:11:525:3810.6
156PRZEDNÓWEK Mariola 167CZARNE BIEGACZARNEK-3023K 4200:28:12.21+00:11:525:3810.6
157BOKOTA Adam 10BIALOGARDM-5013M 11500:28:17.31+00:11:575:3910.6
158BOKOTA Katarzyna 9BIAŁOGARDK-4010K 4300:28:17.88+00:11:575:3910.6
159CICHOSZ Jerzy 23KOSZALINM-70+3M 11600:28:29.80+00:12:095:4210.5
160WALCZAK Agnieszka 209TKKF KOSZALINKOSZALINK-4011K 4400:28:32.69+00:12:125:4210.5
161KACZMAREK Łukasz 70WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3049M 11700:28:38.45+00:12:185:4310.5
162PŁOTKA Emilia 164KOSZALINK-3024K 4500:28:38.54+00:12:185:4310.5
163PŁOTKA Grzegorz 163KOSZALINM-3050M 11800:28:40.18+00:12:205:4410.5
164CZUPAJŁO Marta 28KOSZALINK-4012K 4600:28:51.37+00:12:315:4610.4
165NIEWIADOWSKI Robert 138STARE BIELICEM-3051M 11900:28:54.17+00:12:345:4610.4
166DOMAŃSKA Katarzyna 32KOŁOBRZEGK-4013K 4700:28:55.08+00:12:355:4710.4
167ZUKAL Aleksandra 229KOSZALINK-4014K 4800:28:59.14+00:12:395:4810.3
168FINSTER Joanna 42KOŁOBRZEGK-208K 4900:29:06.94+00:12:465:4910.3
169KILJAN Sylwia 83KOSZALINK-3025K 5000:29:07.56+00:12:475:4910.3
170ZWOLIŃSKA Anna 230BIAŁOGARDK-4015K 5100:29:29.33+00:13:095:5310.2
171BORSUK Dorota 11KOSZALINK-4016K 5200:29:29.71+00:13:095:5410.2
172SAWICKA - WERS Urszula 180DRZONOWOK-3026K 5300:29:39.24+00:13:195:5510.1
173KRAWIECKA Klaudia 99AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-142K 5400:29:40.04+00:13:205:5610.1
174PAWŁOWICZ Aleksandra 156KOSZALINK-209K 5500:29:49.55+00:13:295:5710.1
175DUDKA Agata 232ZŁOCIENIECK-2010K 5600:29:55.24+00:13:355:5910
176WIKIERSKA Agnieszka 216JAMNOKOSZALINK-4017K 5700:30:22.07+00:14:026:049.9
177BEDNARZ Katarzyna 5KOŁOBRZEGK-4018K 5800:30:44.75+00:14:246:099.8
178ZIMNOWŁOCKI Mariusz 227DEAF KOSZALINSIANÓWM-3052M 12000:30:52.76+00:14:326:109.7
179PEŁKA Iwona 159KOSZALINK-502K 5900:30:59.37+00:14:396:119.7
180BUDZYŃSKA Elżbieta 16SŁUPSKK-503K 6000:31:04.43+00:14:446:129.7
181KRYSZEWSKA Magdalena 102KOSZALINK-3027K 6100:31:06.48+00:14:466:139.6
182ZAKOŚCIELNA Katarzyna 225ZABIEGANE :)KOSZALINK-3028K 6200:31:06.58+00:14:466:139.6
183SZULC Szymon 202SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3053M 12100:31:10.63+00:14:506:149.6
184STAŃCZYK Franciszek 192NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+4M 12200:31:12.08+00:14:526:149.6
185KOZŁOWIECKA Małgorzata 157KOSZALINK-504K 6300:31:13.11+00:14:536:149.6
186TRACZ Jadwiga 206BIESIEKIERZK-4019K 6400:32:02.04+00:15:426:249.4
187KLIMCZYK Magdalena 85KOSZALINK-3029K 6500:32:03.09+00:15:436:249.4
188STRACH Marek 241KOSZALINM-607M 12300:32:06.41+00:15:466:259.3
189STRACH Martyna 240KOSZALINK-143K 6600:32:09.30+00:15:496:269.3
190PIECYCHNA Agata 162KOŁOBRZEGK-4020K 6700:32:11.10+00:15:516:269.3
191RUSIECKI Paweł 174WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4037M 12400:32:11.49+00:15:516:269.3
192ŚLEDŹ Andrzej 204WĘZEŁEKSŁUPSKM-4038M 12500:32:31.98+00:16:116:309.2
193ŚLEDŹ Joanna 205SŁUPSKK-4021K 6800:32:32.42+00:16:126:309.2
194SZULC Adam 201SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3054M 12600:33:16.19+00:16:566:399
195STASZYŃSKA Marianna 193BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK-602K 6900:34:39.52+00:18:196:568.7
196GÓRSKA Dorota 52KOSZALINK-505K 7000:36:33.03+00:20:137:188.2
197KARNICKI Artur 75KOSZALINM-4039M 12700:37:44.74+00:21:247:337.9
198STANCZEWSKA Karolina 191BIAŁOGARDK-3030K 7100:38:45.45+00:22:257:457.7
199SZULC Martyna 203SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDK-3031K 7200:38:47.00+00:22:277:457.7
200SOLAK Halina 185ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-603K 7300:42:25.59+00:26:058:297.1
201BARTNIK Marian 3TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+5M 12800:43:37.04+00:27:178:436.9
Znaleziono 201 wynik(ów)