BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
201
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
201
Na trasie:
0

Klasyfikacja: K-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 90KOSZALINK-301K 100:20:19.53 4:0314.8
2CHORĄŻY Karolina 21LEO-TEAMKOSZALINK-302K 200:20:33.59+00:00:144:0614.6
3ŁAWNICZAK Justyna 113#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-303K 400:21:40.35+00:01:204:2013.8
4HAŁKA Justyna 57ŁOBEZK-304K 600:22:26.13+00:02:064:2913.4
5KĘSIK Agnieszka 207ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-305K 800:22:43.81+00:02:244:3213.2
6BORYS Justyna 14JEDWABIŚCIKOSZALINK-306K 900:22:51.49+00:02:314:3413.1
7ZAGALSKA Paulina 224POŁCZYN ZDRÓJK-307K 1200:23:29.19+00:03:094:4212.8
8NIEWIŃSKA-SĘK Monika 235BIALOGARDK-308K 1300:23:40.24+00:03:204:4412.7
9CHODOR Izabela 18TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-309K 1600:24:00.28+00:03:404:4812.5
10GŁUCH Katarzyna 49KOSZALINK-3010K 1900:24:48.77+00:04:294:5712.1
11KOLIGAT Anna 88KOSZALINK-3011K 2100:25:19.93+00:05:005:0411.8
12KUBIAK Monika 105ELITARNA GRUPA BIEGOWO - ROWEROWAKOŁOBRZEGK-3012K 2400:25:56.37+00:05:365:1111.6
13PAWŁOWSKA Urszula 158KOŁOBRZEGK-3013K 2600:26:04.30+00:05:445:1311.5
14JEWUŁA Agata 67KOSZALINK-3014K 2700:26:06.61+00:05:475:1311.5
15PACAN Mira 150ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3015K 2900:26:13.99+00:05:545:1411.4
16MONGIAŁO Aleksandra 128FAST FEET K-LINKOSZALINK-3016K 3100:26:24.57+00:06:055:1611.4
17WĄSOWICZ Anna 211KOŁOBRZEG/STRAMNICA K-3017K 3200:26:27.13+00:06:075:1711.3
18NIEWIADOWSKA Urszula 137STARE BIELICEK-3018K 3500:27:06.93+00:06:475:2511.1
19SAŁAJ Angelika 178METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3019K 3700:27:51.94+00:07:325:3410.8
20NAWROCKA Anna 234KOSZALINK-3020K 3800:28:01.08+00:07:415:3610.7
21OGRODOWCZYK Jagoda 141KOŁOBRZEGK-3021K 3900:28:06.04+00:07:465:3710.7
22MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 116KOSZALINK-3022K 4000:28:08.63+00:07:495:3710.7
23PRZEDNÓWEK Mariola 167CZARNE BIEGACZARNEK-3023K 4200:28:12.21+00:07:525:3810.6
24PŁOTKA Emilia 164KOSZALINK-3024K 4500:28:38.54+00:08:195:4310.5
25KILJAN Sylwia 83KOSZALINK-3025K 5000:29:07.56+00:08:485:4910.3
26SAWICKA - WERS Urszula 180DRZONOWOK-3026K 5300:29:39.24+00:09:195:5510.1
27KRYSZEWSKA Magdalena 102KOSZALINK-3027K 6100:31:06.48+00:10:466:139.6
28ZAKOŚCIELNA Katarzyna 225ZABIEGANE :)KOSZALINK-3028K 6200:31:06.58+00:10:476:139.6
29KLIMCZYK Magdalena 85KOSZALINK-3029K 6500:32:03.09+00:11:436:249.4
30STANCZEWSKA Karolina 191BIAŁOGARDK-3030K 7100:38:45.45+00:18:257:457.7
31SZULC Martyna 203SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDK-3031K 7200:38:47.00+00:18:277:457.7
Znaleziono 31 wynik(ów)