BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
201
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
201
Na trasie:
0

Klasyfikacja: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 90KOSZALINK-301K 100:20:19.53 4:0314.8
2CHORĄŻY Karolina 21LEO-TEAMKOSZALINK-302K 200:20:33.59+00:00:144:0614.6
3SZNYTER Sabina 198DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK-201K 300:20:51.55+00:00:324:1014.4
4ŁAWNICZAK Justyna 113#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-303K 400:21:40.35+00:01:204:2013.8
5BORUC Marika 12RAZ SZCZECINSZCZECINK-202K 500:22:14.57+00:01:554:2713.5
6HAŁKA Justyna 57ŁOBEZK-304K 600:22:26.13+00:02:064:2913.4
7GÓRA Agnieszka 50#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-401K 700:22:39.19+00:02:194:3113.2
8KĘSIK Agnieszka 207ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-305K 800:22:43.81+00:02:244:3213.2
9BORYS Justyna 14JEDWABIŚCIKOSZALINK-306K 900:22:51.49+00:02:314:3413.1
10PERKOWSKA Oktawia 160DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-203K 1000:22:59.82+00:02:404:3613
11KAŹMIERCZAK Agnieszka 80ŚWIDWINK-402K 1100:23:20.19+00:03:004:4012.9
12ZAGALSKA Paulina 224POŁCZYN ZDRÓJK-307K 1200:23:29.19+00:03:094:4212.8
13NIEWIŃSKA-SĘK Monika 235BIALOGARDK-308K 1300:23:40.24+00:03:204:4412.7
14GARSKA Joanna 44ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-403K 1400:23:52.43+00:03:324:4612.6
15KRZEWIŃSKA Małgorzata 104TKKF KOSZALINKOSZALINK-601K 1500:23:59.98+00:03:404:4812.5
16CHODOR Izabela 18TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-309K 1600:24:00.28+00:03:404:4812.5
17SZOSTAK Marta 199KOSZALINK-204K 1700:24:04.97+00:03:454:4912.5
18MEJER Aleksandra 123ROSNOWOK-141K 1800:24:27.85+00:04:084:5312.3
19GŁUCH Katarzyna 49KOSZALINK-3010K 1900:24:48.77+00:04:294:5712.1
20KORZENIOWSKA Ewa 92KOSZALINK-205K 2000:25:00.79+00:04:415:0012
21KOLIGAT Anna 88KOSZALINK-3011K 2100:25:19.93+00:05:005:0411.8
22RÓJ Barbara 173BIAŁOGARDK-404K 2200:25:22.92+00:05:035:0411.8
23CZUPAJŁO Karolina 27KOSZALINK-206K 2300:25:54.13+00:05:345:1011.6
24KUBIAK Monika 105ELITARNA GRUPA BIEGOWO - ROWEROWAKOŁOBRZEGK-3012K 2400:25:56.37+00:05:365:1111.6
25DRABKOWSKA Agnieszka 36BIAŁOGARDK-405K 2500:26:02.64+00:05:435:1211.5
26PAWŁOWSKA Urszula 158KOŁOBRZEGK-3013K 2600:26:04.30+00:05:445:1311.5
27JEWUŁA Agata 67KOSZALINK-3014K 2700:26:06.61+00:05:475:1311.5
28BORUC Barbara 13PARKRUNSZCZECINEKK-501K 2800:26:06.63+00:05:475:1311.5
29PACAN Mira 150ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-3015K 2900:26:13.99+00:05:545:1411.4
30WRÓBLEWSKA Marta 222KOSZALINK-406K 3000:26:24.50+00:06:045:1611.4
31MONGIAŁO Aleksandra 128FAST FEET K-LINKOSZALINK-3016K 3100:26:24.57+00:06:055:1611.4
32WĄSOWICZ Anna 211KOŁOBRZEG/STRAMNICA K-3017K 3200:26:27.13+00:06:075:1711.3
33GRABSKA Iwona 53BIAŁOGARDK-407K 3300:26:43.41+00:06:235:2011.2
34NOWAK Ania 140JEDWABIŚCIKOSZALINK-408K 3400:26:48.86+00:06:295:2111.2
35NIEWIADOWSKA Urszula 137STARE BIELICEK-3018K 3500:27:06.93+00:06:475:2511.1
36DZIEMIANKO Ilona 38KOŁACZK-207K 3600:27:30.06+00:07:105:3010.9
37SAŁAJ Angelika 178METALCORP TEAMZBYSZEWOK-3019K 3700:27:51.94+00:07:325:3410.8
38NAWROCKA Anna 234KOSZALINK-3020K 3800:28:01.08+00:07:415:3610.7
39OGRODOWCZYK Jagoda 141KOŁOBRZEGK-3021K 3900:28:06.04+00:07:465:3710.7
40MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 116KOSZALINK-3022K 4000:28:08.63+00:07:495:3710.7
41KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 107TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-409K 4100:28:12.10+00:07:525:3810.6
42PRZEDNÓWEK Mariola 167CZARNE BIEGACZARNEK-3023K 4200:28:12.21+00:07:525:3810.6
43BOKOTA Katarzyna 9BIAŁOGARDK-4010K 4300:28:17.88+00:07:585:3910.6
44WALCZAK Agnieszka 209TKKF KOSZALINKOSZALINK-4011K 4400:28:32.69+00:08:135:4210.5
45PŁOTKA Emilia 164KOSZALINK-3024K 4500:28:38.54+00:08:195:4310.5
46CZUPAJŁO Marta 28KOSZALINK-4012K 4600:28:51.37+00:08:315:4610.4
47DOMAŃSKA Katarzyna 32KOŁOBRZEGK-4013K 4700:28:55.08+00:08:355:4710.4
48ZUKAL Aleksandra 229KOSZALINK-4014K 4800:28:59.14+00:08:395:4810.3
49FINSTER Joanna 42KOŁOBRZEGK-208K 4900:29:06.94+00:08:475:4910.3
50KILJAN Sylwia 83KOSZALINK-3025K 5000:29:07.56+00:08:485:4910.3
51ZWOLIŃSKA Anna 230BIAŁOGARDK-4015K 5100:29:29.33+00:09:095:5310.2
52BORSUK Dorota 11KOSZALINK-4016K 5200:29:29.71+00:09:105:5410.2
53SAWICKA - WERS Urszula 180DRZONOWOK-3026K 5300:29:39.24+00:09:195:5510.1
54KRAWIECKA Klaudia 99AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOSOMONINOK-142K 5400:29:40.04+00:09:205:5610.1
55PAWŁOWICZ Aleksandra 156KOSZALINK-209K 5500:29:49.55+00:09:305:5710.1
56DUDKA Agata 232ZŁOCIENIECK-2010K 5600:29:55.24+00:09:355:5910
57WIKIERSKA Agnieszka 216JAMNOKOSZALINK-4017K 5700:30:22.07+00:10:026:049.9
58BEDNARZ Katarzyna 5KOŁOBRZEGK-4018K 5800:30:44.75+00:10:256:099.8
59PEŁKA Iwona 159KOSZALINK-502K 5900:30:59.37+00:10:396:119.7
60BUDZYŃSKA Elżbieta 16SŁUPSKK-503K 6000:31:04.43+00:10:446:129.7
61KRYSZEWSKA Magdalena 102KOSZALINK-3027K 6100:31:06.48+00:10:466:139.6
62ZAKOŚCIELNA Katarzyna 225ZABIEGANE :)KOSZALINK-3028K 6200:31:06.58+00:10:476:139.6
63KOZŁOWIECKA Małgorzata 157KOSZALINK-504K 6300:31:13.11+00:10:536:149.6
64TRACZ Jadwiga 206BIESIEKIERZK-4019K 6400:32:02.04+00:11:426:249.4
65KLIMCZYK Magdalena 85KOSZALINK-3029K 6500:32:03.09+00:11:436:249.4
66STRACH Martyna 240KOSZALINK-143K 6600:32:09.30+00:11:496:269.3
67PIECYCHNA Agata 162KOŁOBRZEGK-4020K 6700:32:11.10+00:11:516:269.3
68ŚLEDŹ Joanna 205SŁUPSKK-4021K 6800:32:32.42+00:12:126:309.2
69STASZYŃSKA Marianna 193BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK-602K 6900:34:39.52+00:14:196:568.7
70GÓRSKA Dorota 52KOSZALINK-505K 7000:36:33.03+00:16:137:188.2
71STANCZEWSKA Karolina 191BIAŁOGARDK-3030K 7100:38:45.45+00:18:257:457.7
72SZULC Martyna 203SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDK-3031K 7200:38:47.00+00:18:277:457.7
73SOLAK Halina 185ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-603K 7300:42:25.59+00:22:068:297.1
Znaleziono 73 wynik(ów)