BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
201
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
201
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ORZECHOWSKI Kamil 147TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 200:16:49.32 3:2217.8
2SIADAK Arkadiusz 181KOSZALINM-302M 700:17:48.57+00:00:593:3316.8
3HUBERT Łukasz 62TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 900:18:19.19+00:01:293:3916.4
4CZAPLIŃSKI Jacek 26TAGER KOSZALINKOSZALINM-304M 1100:18:47.09+00:01:573:4516
5MAJKOWICZ Rafał 115KOSZALINM-305M 1200:18:52.01+00:02:023:4615.9
6WICHER Krzysztof 214ADWOKATURAKOSZALINM-306M 1300:18:59.90+00:02:103:4815.8
7RYKIEL Michał 177JEDWABIŚCIBONINM-307M 1400:19:04.01+00:02:143:4815.7
8KAWKA Adrian 78SLUPSKM-308M 1600:19:31.17+00:02:413:5415.4
9CUBER Wojciech 25#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-309M 1900:19:40.95+00:02:513:5615.2
10CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 24ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3010M 2000:19:46.96+00:02:573:5715.2
11BIEŃKOWSKI Tomasz 239NIEKŁONICEM-3011M 2300:20:28.85+00:03:394:0514.7
12NIEWIADA Marek 136FLOTA ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3012M 2400:20:33.08+00:03:434:0614.6
13MAZURSKI Paweł 121GRYFICEM-3013M 2600:20:36.44+00:03:474:0714.6
14ROMANOWSKI Piotr 171KOŁOBRZEGM-3014M 2800:20:42.62+00:03:534:0814.5
15DZIĘBOWSKI Mariusz 39KOSZALINM-3015M 2900:20:45.98+00:03:564:0914.4
16KALKOWSKI Paweł 72JW1223/BLOGKOSZALINM-3016M 3300:21:16.74+00:04:274:1514.1
17FABICH Adrian 40USBUSTKAM-3017M 3400:21:22.93+00:04:334:1614
18KOŁODZIEJ Krystian 89BESTIE OCR LEGIONOWOMARKIM-3018M 3500:21:26.37+00:04:374:1714
19WEBER Paweł 155ENERGONKOSZALINM-3019M 3600:21:37.03+00:04:474:1913.9
20MIKIETYŃSKI Michał 126ZABIEGAMI NOCAOKONEKM-3020M 3700:21:40.19+00:04:504:2013.8
21OTTO Michał 149BONINM-3021M 4000:21:50.98+00:05:014:2213.7
22OLCZAK Krzysztof 143SIANÓWM-3022M 4500:22:26.68+00:05:374:2913.4
23WÓJCICI Adrian 221DEAF KOSZALINKOSZALINM-3023M 5000:22:41.73+00:05:524:3213.2
24BARTHA Adrian 2KOŁOBRZEGM-3024M 5800:23:09.22+00:06:194:3713
25KAZIMIERCZAK Leszek 79LOVELASY DĄBKINIEKŁONICEM-3025M 6100:23:29.77+00:06:404:4212.8
26CHOŁUJ Karol 20ZAWSZE DO PRZODUKOSZALINM-3026M 6300:23:32.36+00:06:434:4212.7
27ORLIKOWSKI Robert 145POŁCZYNPOŁCZYN ZDRÓJM-3027M 6700:24:02.65+00:07:134:4812.5
28GRĄBCZEWSKI Rafał 55JW 1223KOSZALINM-3028M 6800:24:05.75+00:07:164:4912.4
29ŻUKOWSKI Cezary 231MIGAWKOWE.PLKOSZALINM-3029M 7200:24:21.34+00:07:324:5212.3
30KŁOSIŃSKI Michał 87KOSZALINM-3030M 7300:24:26.45+00:07:374:5312.3
31DĘBSKI Damian 30KOSZALINM-3031M 7500:24:33.07+00:07:434:5412.2
32BODO Rafał 7KOSZALINM-3032M 7800:24:56.12+00:08:064:5912
33MYK Paweł 132KOSZALINM-3033M 7900:25:00.94+00:08:115:0012
34PRYCA Adam 166USTKAM-3034M 8000:25:02.65+00:08:135:0012
35KOSZ Paweł 93KOSZALINM-3035M 8100:25:02.90+00:08:135:0012
36DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 35SŁUPSKM-3036M 8200:25:09.21+00:08:195:0111.9
37PACAN Bartosz 151ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-3037M 8300:25:14.90+00:08:255:0311.9
38KĘSIK Łukasz 233ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKM-3038M 9000:25:54.66+00:09:055:1011.6
39SATYŁA Tomasz 179TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3039M 9300:26:06.24+00:09:165:1311.5
40ZIELIŃSKI Maciej 226ŚWIDWINM-3040M 9400:26:10.93+00:09:215:1411.5
41GROMADA Bartosz 56ŚWIDWINM-3041M 9500:26:11.20+00:09:215:1411.5
42ORYSZCZYN Arkadiusz 146KOSZALINM-3042M 9700:26:27.44+00:09:385:1711.3
43HRYCIÓW Paweł 61JW1223BIAŁOGARDM-3043M 9800:26:35.28+00:09:455:1911.3
44WIERZBICKI Kacper 215KOSZALINM-3044M 9900:26:35.78+00:09:465:1911.3
45KOZŁOWSKI Adrian 97OSP POŁCZYN -ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM-3045M 10000:26:48.47+00:09:595:2111.2
46SPICA Łukasz 188KOSZALINM-3046M 10500:27:08.77+00:10:195:2511
47DĘGA Piotr 31TEAM CZARNEBIEGACZARNEM-3047M 10800:27:19.55+00:10:305:2811
48PRZYBYŁ Krzysztof 168KOSZALINM-3048M 11000:27:25.87+00:10:365:2910.9
49KACZMAREK Łukasz 70WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3049M 11700:28:38.45+00:11:495:4310.5
50PŁOTKA Grzegorz 163KOSZALINM-3050M 11800:28:40.18+00:11:505:4410.5
51NIEWIADOWSKI Robert 138STARE BIELICEM-3051M 11900:28:54.17+00:12:045:4610.4
52ZIMNOWŁOCKI Mariusz 227DEAF KOSZALINSIANÓWM-3052M 12000:30:52.76+00:14:036:109.7
53SZULC Szymon 202SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3053M 12100:31:10.63+00:14:216:149.6
54SZULC Adam 201SZULC RUNNERS TEAMEBIAŁOGARDM-3054M 12600:33:16.19+00:16:266:399
Znaleziono 54 wynik(ów)