BIEG TRZECH KRÓLI 5 KM

Organizator:
Rada Osiedla Jamno - Łabusz, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-20
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
201
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
201
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Trzech Króli | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 237MARIO TEAMKOBYLNICAM-401M 100:16:19.99 3:1618.4
2ZABORSKI Ryszard 223JAMNOKOSZALINM-402M 500:17:38.39+00:01:183:3117
3GARSKI Kryspin 45ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-403M 600:17:41.51+00:01:213:3217
4DUDA Grzegorz 37METALCORP TEAMBUKÓWKAM-404M 1000:18:44.08+00:02:243:4416
5ZUKAL Piotr 228KOSZALINM-405M 1500:19:24.99+00:03:043:5315.5
6WOJCIECHOWICZ Jacek 220WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-406M 1700:19:35.63+00:03:153:5515.3
7URBAŃSKI Tomasz 208KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM-407M 2100:20:14.10+00:03:544:0214.8
8MUCHA Krzysztof 131KOSZALINM-408M 2200:20:25.58+00:04:054:0514.7
9PICK Tomasz 161DEAF KOSZALINKOSZALINM-409M 2700:20:39.59+00:04:194:0814.5
10SPRINGER Marcin 189ZŁOCIENIECM-4010M 3100:21:05.91+00:04:454:1314.2
11PAKULSKI Marcin 152KOSZALINM-4011M 3200:21:14.23+00:04:544:1514.1
12GÓRA Sylwester 51#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-4012M 3800:21:41.28+00:05:214:2013.8
13CHOŁUJ Jarek 19KOSZALINM-4013M 3900:21:50.85+00:05:304:2213.7
14GAWRYSIAK Przemysław 238WŁODARKAM-4014M 4200:22:11.12+00:05:514:2613.5
15KWIETNIEWSKI Daniel 109KOSZALINM-4015M 4300:22:16.53+00:05:564:2713.5
16ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALINM-4016M 4600:22:27.53+00:06:074:2913.4
17POLAŃSKI Norbert 16521BLTŚWIDWINM-4017M 4800:22:34.99+00:06:144:3113.3
18WIKTOROWSKI Maciej 217KOSZALINM-4018M 4900:22:41.37+00:06:214:3213.2
19KAJKOWSKI Rafał 71CSSP KOSZALINKOSZALINM-4019M 5100:22:47.09+00:06:274:3313.2
20JARZYNA Roman 65SZWLASTARGARDM-4020M 5200:22:50.60+00:06:304:3413.1
21KONKEL Łukasz 91KOSZALINM-4021M 5400:22:59.64+00:06:394:3613
22JASIŃSKI Cezary 66KOSZALINM-4022M 5600:23:06.38+00:06:464:3713
23KŁOS Tomasz 86KALISZ POMORSKIM-4023M 5700:23:06.81+00:06:464:3713
24KOZIEŁ Paweł 96RĄBINOM-4024M 6000:23:20.28+00:07:004:4012.9
25KUSZYŃSKI Dariusz 108KOSZALINM-4025M 6200:23:31.82+00:07:114:4212.7
26WOJCIECHOWSKI Andrzej 54KOSZALINM-4026M 6500:23:53.26+00:07:334:4612.6
27KRASIŃSKI Witold 98KOSZALINM-4027M 6900:24:13.45+00:07:534:5012.4
28STALUSZKA Dariusz 19021.BLTŚWIDWINM-4028M 7000:24:14.80+00:07:544:5112.4
29SKIBA Artur 183PARALOTNIOWY PPGGŚWIDWINM-4029M 7100:24:20.63+00:08:004:5212.3
30DOMAŃSKI Adam 33KOŁOBRZEGM-4030M 8400:25:20.19+00:09:005:0411.8
31HAŁKA Arkadiusz 58TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4031M 8500:25:23.94+00:09:035:0411.8
32SZMIGIERO Sebastian 197W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4032M 8600:25:32.32+00:09:125:0611.7
33DANOWSKI Maciek 29FITNESS CLUB FORMA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-4033M 9100:25:55.37+00:09:355:1111.6
34KULAWINSKI Marek 106KOŁOBRZEGM-4034M 9200:25:57.18+00:09:375:1111.6
35MONGIAŁO Marcin 129FAST FEET K-LINKOSZALINM-4035M 9600:26:24.38+00:10:045:1611.4
36RÓJ Andrzej 172BIAŁOGARDM-4036M 10400:26:54.84+00:10:345:2311.1
37RUSIECKI Paweł 174WSPL SP ZOZ KOSZALINBIESIEKIERZM-4037M 12400:32:11.49+00:15:516:269.3
38ŚLEDŹ Andrzej 204WĘZEŁEKSŁUPSKM-4038M 12500:32:31.98+00:16:116:309.2
39KARNICKI Artur 75KOSZALINM-4039M 12700:37:44.74+00:21:247:337.9
Znaleziono 39 wynik(ów)